New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 101 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 85 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 12:25-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 11:52-kor
Lucifer D. Melgren
tollából
Ma 11:26-kor
Killian B. Grimwald
tollából
Ma 11:21-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 11:13-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Miles húgi
TémanyitásMiles húgi
Miles húgi EmptyCsüt. 30 Május - 23:59
... Miles (Húgi)
Szabad

Play by
Kis túlzással, de bárki nőnemű, csak hajfesték ellenére is lehessen rájuk fogni, hogy testvérek.
Születési hely
New York
Kor
28 körül
Lakhely
Időnként még a kanapémon is
Szexuális beállítottság
Felőlem aztán még a zebrákhoz is vonzódhatsz
Családi állapot
Drogokkal nem lehet házasodni!
Csoport
Munkás?
Történetünk
Elég nehéz gyerekkorod volt, velem együtt úgy nőttél fel, hogy folyton-folyvást szüleink hangos veszekedését kellett hallgatnod, a házban sosem volt rend és veled sem nagyon törődtek, csakúgy, mint velem. Én hozzád menekültem. Igen, menekültem, egy kisbabához, majd egy össze-vissza rohangáló gyerekhez. Levittelek a játszótérre, addig löktelek, amíg ki nem repültél a hintából és utána be kellett vigyelek a dokihoz, mert elég erősen felszakadt az arcodon a bőr. Még ma is őrzöd hegét és mindig rámutatsz, mikor azt próbálom kifejteni, hogy csak téged akarlak megvédeni valami elől, és rosszalló szemekkel annyit felelsz: „Aha, mint amikor ezzel is megajándékoztál, mi?”.
De szeretsz. Tudom, ahogyan te is azt, hogy nekem te nagyon fontos vagy. Egymás barátai voltunk, amikor mindenki elfordult tőlünk. Neked különösen nehezen megy a beilleszkedés, mert a stílusod nagyon más, mint a mai átlag lányoké, tudod, azoké, akik ebben a pillanatban is műkörmöt hordanak. Te sosem mosolyogsz úgy, mintha épp most jöttél volna vissza Miami tengerpartjáról, gyűlölöd megjátszani magad és nem is vagy hajlandó. Hozzám hasonlóan pofátlanul őszinte szóhasználattal bírsz, de így imádlak, még ha nekem is játszi könnyedséggel tolod képembe az igazságot, hogy barom voltam tegnap, akár éppen rossz kedvem van, akár nem. Egy egyéniség vagy sajátos filozófiával, egy külön világgal a fejedben, amit senki sem érthet meg!
Néha veszekszünk, néha verekedünk, vagyis főleg te, hisz bárkinek képes vagy nekiesni. Az én hibám, hogy fiús lettél, de ezzel együtt tudok élni, azzal viszont már nem, hogy én vagyok a felelős a drogos problémáidért is. Alig voltál tizenkevés éves, mikor turkáltál a szekrényemben és megtaláltad a cuccot. Nagyon nehéz hónapokon mentem keresztül, mikor megtudtam, hogy függővé váltál, annyira megijesztett ez a tény, hogy önként dobtam el magamtól mindent mi tudatmódosító. Te élteted bennem, hogy maradjak tiszta és dolgozzak sokat. Bár, mi tagadás, van, hogy te szedsz ki a kocsmából.

Hazaérek és a szobádban fekszel, benyitok és látom a szemedben, hogy valahol máshol vagy. Ajkamat harapom, ordítanék, üvöltenék.
Mióta tudod, hogy mennyire megvisel, ha drogozni látlak, igyekezed titkolni előlem, elhiteted, hogy leszoktál és nincs tovább, elvégre arra vágysz, hogy büszkén és boldogan nézzek rád, de magadnak is hazudsz, mert te is és én is tudom, hogy szívod-nyalod-szeded.

Amik már megtörténtek általam mesélt NJK-ként, vagy csak simán "tegyük fel, hogy valahogy így történt":
۞ Dianeval az első találkozásod anno nem valami szépre sikeredett, nem úgy jött le, mintha nagyon kedvelnétek egymást.
۞ Sokszor kirúgtak a munkahelyedről, mert nem volt kedved bemenni, vagy csak full beállva képtelen voltál rá, hogy megmozdulj. Meglepő módon ezt nagyon nem nézem jó szemmel és párszor rendesen összekaptunk emiatt.
۞ Van egy kutyánk, aki már a tied, mert én időközben megnősültem és elköltöztem.
۞ Egyszer szépen lecsuktak  valami hülyeségért, te pedig felhívtad a haveromat, hogy hozzon ki a börtönből mielőtt rájövök. A haveromnak tipikusan nincs sok pénze általánosságban, szóval a csóri lenyúlta tőlem az esküvőre félretett pénzemet és abból fizette ki az óvadékot. Igen, mikor ezekről értesültem egy "kicsit" kiakadtam és egy "kicsit" csalódtam bennetek. Hosszú csendszünet volt köztünk.

//Szerves részét képezi Aston életének, úgyhogy fenntartom a jogot, hogy amíg nem létező karakter, addig njk-ként tovább mozgassam, azonban mindig frissíteni fogom a karakter életét a fenti pontokban.
Nagyon várom! PM-et és discordot lehet előbb észreveszem, mint a chatet. //

livin' in new york




looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Miles húgi Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
Miles húgi 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
Miles húgi A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Miles húgi 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || s i s miles || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
228
★ :
Miles húgi 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
 
Miles húgi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Three Miles
» Miles & Rico - Have we met before?
» - leika & miles -
» Aston Miles
» Diane Miles

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: