New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 93 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 77 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kiara Hernández
tollából
Ma 20:59-kor
Meghan Montilio
tollából
Ma 20:51-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 20:37-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 20:37-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:09-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 20:04-kor
Alfonso Deluca
tollából
Ma 19:49-kor
Zoey Miles
tollából
Ma 19:06-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 19:03-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Nothing is free. - Diane & Zoey
TémanyitásNothing is free. - Diane & Zoey
Nothing is free. - Diane & Zoey EmptyPént. 26 Ápr. - 11:52

Diane

Zoey


Túlzás lenne azt mondanom, hogy kialudtam magam. Nehezen veszem rá magam, hogy aludjak, nehezen csendesítem le a fejem annyira, hogy képes legyek rá. Egyszerűen csak hangokat hallok minden irányból. Tudom, tudom... Az még a varázsvilágban sem jó, ha az ember hangokat hall. De ez más. Ez az én nyugtalanságomból fakadó agyszüleményem. Vagy mi. Én sem értem. Nem is akarom megérteni, addig jó amíg nem tudom, hogy mi bajom van. Mindenesetre hálás vagyok amiért befogadtak... ismételten. Ugye nem először történt és minden valószínűség szerint, nem is utoljára. Utálom magam amiért megint ide kényszerültem, de bármi jobb, mint odakint a hidegben.  A nyár egyszerűbb lesz. - A francba! - Mormogom el az orrom alatt, mikor szinte arcon csap a felismerés, hogy már megint munka után kell néznem és csupán egy tízes van a zsebemben. Vajon hagyják, hogy mégegy éjszakát itt maradjak? Egy utolsót. Vagy jobban járok, ha meg sem próbálkozom már.

Felülök a kanapén, muszáj csinálnom valamit, különben szétrobban a fejem. Nem csak a fejfájástól, de a sok gondolattól is, amiken jobbnak látok most nem agyalni. Felkelek, a konyha irányába suhanok. A lehető leghangtalanabb lépéseket veszem elő, még egy ninját is megszégyenítenék. Megfordul a fejemben, hogy ébredés után azonnal meglógjak és ha szerencsém van Diane észre sem veszi, hogy itt voltam, de... egy kávé még senkinek sem árthat? Talán a fejfájáson is csillapítana kicsit. Amíg a kávéfőzőre várok, akarva-akaratlanul, de megállapodik a tekintetem valamin. Valami olyasmin, amire kurvára még csak néznem sem kellene. Nem ebben a házban. Végül nem csak megnézem magamnak, de a kezembe is veszem. - Zoey... Ne! - Mormogom ismételten az orrom alatt. A kezem szinte remegni kezd ahogyan kinyitom a pénztárcát és belekukkantok annak tartalmába.

- Bassza meg! - Szólalok fel hangosabban, amint végül érintetlenül teszem vissza a tárcát oda, ahonnan találtam. Utálom magam amiért egyáltalán eszembe jut azoktól lopni, akik befogadnak. Idegesen fordulok meg, mikoris legnagyobb meglepettségemre Diane-vel találom szemben magam. Vajon látta? Bassza meg, basszus! Igazán bővítenem kellene már a szókincsem. - Jó reggelt. - Mondom somolyogva, miközben igyekszem nem feltűnően viselkedni. Ami igazából csak még feltűnőbb, mintha nem próbálkoznék. - Csak egy kávét akartam... Aztán esküszöm már itt sem vagyok. Nyugodtan levegőnek nézhetsz. - Bököm oda neki nem éppen a legkedvesebb hanglejtéssel, bár próbálom visszafogni magam. Legalább vele... velük szemben. Ők többet érdemelnek. Diane talán az egyetlen személy ezen a világon, akitől félek. Mert tudom, hogy ha ő nem kedvel... Az nekem rossz. Az egyetlen személy aki képes lenne talán Astont is ellenem fordítani. Viselkedj, Zoey! Kérlek!
Nothing is free in this world and what is free is nothing.


BEE


“Behind every sweet smile, there is a bitter sadness that no one can ever see and feel.
mind álarcot viselünk
Zoey Miles
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nothing is free. - Diane & Zoey 01bbdc1dec5574e4263752d3c6c3997f02c7044a
Nothing is free. - Diane & Zoey 127
★ kor ★ :
28
★ elõtörténet ★ :
darkness never looked so inviting.
★ lakhely ★ :
#couchsurfing
★ :
Nothing is free. - Diane & Zoey 139
★ idézet ★ :
"not all who wander are lost,
but I can't seem to find the right path."
★ foglalkozás ★ :
#job-hopping
★ play by ★ :
margaret qualley
★ szükségem van rád ★ :
Nothing is free. - Diane & Zoey JSysYRR
i never asked for a brother,
but i'm sure glad i got one.
★ hozzászólások száma ★ :
14
★ :
Nothing is free. - Diane & Zoey Ba99d5c16bfd6d6c2e51652a94cd5ac723103bda
 
Nothing is free. - Diane & Zoey
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Zoey Miles
» get free; Sang-nam & Baek-ah
» Free me! ~ Dylan &Greta
» young and wild and free
» bound but so free // dakota & chad

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Queens :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: