New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Nicole Adaline Lester
TémanyitásNicole Adaline Lester
Nicole Adaline Lester EmptyKedd Jan. 29 2019, 21:05
Nicole Adaline Lester


Karakter típusa:
Keresett
Teljes név:
Nicole Adaline Lester
Becenevek:
Nic, Nicky
Születési hely, idő:
Los Angeles, CA, USA, 1969. május 2.
Kor:
50
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Házas
Csoport:
Média
Egyetem:
UCLA + Kreatív írás, irodalom / végzett
Munkabeosztás:
Bestseller krimiírónő
Munkahely:
Ahol a laptopom van
Hobbi:
Főzés, futás, régi filmeket nézni, jóga
Play by:
Gillian Anderson

Jellem
Határozott nő, hatásos belépőkkel. Igazi karakán típus, ám ennek ellenére mégsem feltétlenül szomjazza mások figyelmét. Sőt, munkájának dacára szeret inkább a háttérben maradni. Nem ripacs, nem áhítja a középpontot, de valahogy mégis mindig sikerül magára vonnia a társaság figyelmét. Olyankor is, amikor legszívesebben eltűnne.
Erős nő, és ő maga is azt vallja, hogy nincs annál bátrabb, annál keményebb, mint aki túléli a gyermekét, és aztán képes minden egyes napon újra és újra felébredni. Azzal a tudattal, hogy a számára legfontosabb személyt már soha nem ölelheti magához. Alapvetően nem jellemző rá, hogy jelenetet rendezzen, ahhoz nagyon ki kell őt hozni a sodrából. Márpedig az nem olyan nehéz, de a kiborulás luxusát mégis csak nagyon ritkán engedélyezi magának.
Sokkal inkább jellemző rá, hogy akkor is mosolyog, ha a világba ordítaná a legnagyobb fájdalmát. Régóta megtanulta magába fojtani az érzéseit, vagy legalábbis csupán akkor teret engedni nekik, amikor senki más nem látja. Nem tartja ő feltétlenül gyengeségnek a könnyeket, az elérzékenyülést, viszont azt sem szereti, ha ily módon találnak rajta fogást.
Egyébként a végletekig hűséges, hisz a házasság szentségében, és akkor is kitart, amikor más már rég feladta volna. Vallja, hogy problémák mindenhol akadnak, de ha igazán meg akarjuk oldani, akkor képesek lehetünk helyrehozni őket.
Szeret jótékonykodni, másokkal közvetlenül viselkedni és mosolyogni. Beszélgetni, információt gyűjteni, és ha valamire ráharap, akkor azt nem ereszti egykönnyen. Ez egyfelől lehet pozitív másfelől pedig negatív tulajdonságainak egyike is. Gyűlöli a hazugság minden formáját, a nyílt lapok és az őszinteség híve. Ha valaki a segítségét kéri, akkor soha nem utasítaná vissza az illetőt. Valahogy mindig tudja, kivel hogyan kell viselkednie, talán férje különös természetét is ezért képes olyan remekül kezelni már hosszú évek óta.
Igazi feleség, háziasszony, anyatigris természetű. Összefogja a családot, a lakást otthonná változtatja, ha hagyják kibontakozni. Látszólag nem akad fent semmin, nem lehet megfélemlíteni, ám a pókerarcot, az általa viselt maszkot már nagyon régóta viseli ahhoz, hogy az szinte kikezdhetetlen legyen.
Múlt
Azt mondják, hogy az írók kissé szeszélyesek, már-már elvarázsoltak. Álomvilágban élnek, akár az igazi művészek. Én nem ezt vallom. Nincsenek a földtől elrugaszkodott igényeim, nem rajongtatom körbe magam soha, csupán gazdagabb fantáziával áldott meg a sors, mint az emberek többségét. Pontosan ezen okokból kedveltem sokkal jobban a rádiós szerepléseket, vagy a felolvasóesteket a tévével szemben. Ott minden szem rám szegeződött, vastag sminket kentek a fejemre, és úgy éreztem, hogy meg kell felelnem valamiféle elvárásnak, noha különösebben soha nem érdekelt az, hogy mit gondolnak rólam mások. Elég kiforrott, magabiztos személyiségnek tartottam magam ahhoz, hogy ilyen formában ne szoruljak rá mások elismerésére.
Ezért is vállaltam el a mai szereplést, igazából nem is sokat gondolkoztam a válaszon, amikor felkerestek. A hamarosan megjelenő könyvem miatt az ügynököm igyekezett egy kicsit nagyobb felhajtást csapni körülöttem, minden ezt kikerülni igyekvésem ellenére. Egy késő esti rádióadás azonban laza, könnyű feladatnak tűnt a karrierépítésem támogatására, majdnem szórakozásnak is beillett. Annál is inkább, mert az adott műsort még én is szoktam hallgatni esténként, ha úgy hozza a sors.
Fred amúgy is elutazott Los Angelesbe, én pedig nem szívesen töltöttem volna teljesen egyedül az estét otthon. Elfogadtam már, hogy sokszor elszólítja a munkája, ahogy olykor-olykor engem is el szokott, de valahogy mégsem tudtam hozzászokni soha. Pedig már rég nem vagyok kislány, aki gyámolításra szorulna, akinek mindig szüksége lenne a társaságra. Sebezhető nő sem vagyok, akinek szüksége lenne egy férfira ahhoz, hogy jól érezze magát, mégis annyira összenőttünk mi ketten a problémáink ellenére is, hogy csak nehezen jött álom a szememre, ha házon kívül tartózkodott az éjszaka.
- Nicole, mesélne nekünk egy kicsit a készülő könyvéről? – elkalandozó gondolataimból a műsorvezető kedvesen, érdeklődően csengő hangja rántott vissza a valóságba.
- Dotty, tudja, hogy ilyesmiről nem beszélhetek. Akkor mégis ki venné meg, hogy elolvassa? – ajkaimon széles mosoly futott végig, míg ő belenevetett a mikrofonba. A férfi hallgatók biztos, hogy megőrültek érte.
- Oké, elismerem, ez teljesen jogos. – a rádió másik végén ülők nem láthatták, de megadóan emelte fel mind a két kezét felém. – Akkor csak annyit áruljon el, hogy hasonlóan izgalmas lesz-e, mint az előző! Ebben is lesz szerelem, gyilkosság, és fordulatok? – érdeklődött lelkesen, mire fordultam egyet a székkel, és egyik lábamon átvetettem a másikat.
- Nos… - sejtelmesen mosolyogtam bele az elém készített bögrébe, mielőtt kortyoltam volna egyet a majdnem teljesen kihűlt teámból. – Mindig próbálok egyedit alkotni, de merem remélni, hogy nem fogok csalódást okozni az olvasóimnak. – zártam le végül ennyivel. Ha akartam volna, akkor sem mesélhetnék, nem mehetnék bele részletekbe, mivel kötött a szerződésem a kiadóval. – Akit érdekel, hogy miről fog szólni, az interneten már előrendelhető, ott van egy rövid tartalmi leírás is. – fűztem még hozzá, mert ez viszont már nyugodtan lehetett a reklám helye. Végtére is, ezért jöttem.
- Ez pompás! – Dotty lelkesen csapta össze a kezét, ádáz tekintete pedig rám villant. Kicsit túl lelkes volt nekem, de fiatal, megbocsátható. Biztosan nem hiába hallgatták annyian, az egyik legnépszerűbb műsor volt az övé. – Mondja, volt már rá példa, hogy a könyvéhez egy megtörtént esetből merített ihletet? – tette fel a következő kérdését, mire tagadóan ráztam meg a fejem.
- Sokkal jobban szeretek saját kútfőből dolgozni. Így is elég szomorú belegondolni, hogy annyi szörnyűség van a világban, mintha a fantázia szülte volna csupán. – sóhajtottam szomorkásan. Én talán a férjem által még inkább beleláttam ebbe, de ezt most nem szerettem volna kifejteni. Sem a hely, sem az idő nem volt alkalmas erre, és a magánéletemről különben sem szerettem beszélni.
- De az előfordult már, hogy a maga írása ihletett meg valakit, és követett el szörnyűségeket, igaz? – a szívem egy pillanat alatt ugrott a torkomba, ahogyan eszembe jutott a múlt, arcomon kényszeredett mosoly jelent meg.
- Igen, volt ilyen eset, de az már nagyon régen történt. – igyekeztem nem túlságosan kifejteni a témát, amit boncolgatni vágyott.
- De ez hozta össze a férjével, nemde? – a kislány vidáman, izgatottan csacsogott össze-vissza, én viszont kezdtem besokallni. Nem szoktak ennyi rámenősek lenni, ennyire vájkálni. Jobban mondva, ez inkább a bulvársajtóban volt jellemző, meg a figyelemhajhász tévében.
- Így volt, de most nem azért jöttem, hogy a családomról beszélgessünk, Dotty. – tereltem vissza finoman a témát, vagy legalábbis megpróbálkoztam vele.
- Akkor fogadjunk néhány hívást, Nicole! Szinte égnek a vonalak! – és már kapcsolta is be az első hallgatót, de nem volt semmi izgalmas kérdése, így jött a következő, majd az azt követő. Türelmesen válaszolgattam mindenkinek, volt, aki csak el akarta mondani magáról, hogy beszélt velem. Aztán újra csengett a telefon.
- Helló, Nicole! – eltorzított volt a hang, amitől ugyan a hideg futkosott egy másodperc alatt a hátamon, de nem adtam semmi jelét a rám törő rossz érzésnek. Nem mindenki szereti, ha felismerik az ismerősök a rádióban.
- Üdvözlöm, hogy van ma este? – indítottam a beszélgetést máris, hiszen az adásidő hamarosan le fog járni.
- Pazarul, Nicole! Főleg most, hogy beszélhetünk. Emlékszel még, hogy milyen érzés volt látni, amikor megelevenedett a fantáziád? Nem a filmekre gondolok, hanem a valóságra. Az összekaszabolt testekre, a vérre, a tökéletesen elrendezett tetthelyre. Ott voltál, nem igaz? – most már a szívem is a torkomban dobogott, kis híján ki is ugrott a helyéről. Legszívesebben a fülemre tapasztottam volna a kezem, és meg sem álltam volna hazáig.
- Nem hiszem, hogy erre lennének kíváncsiak a hallgatók, kedves… - függőben hagytam a mondatot, és szerettem volna el is búcsúzni, ám a telefonáló könyörtelenül a szavamba vágott.
- Újra meg fog történni, Nicole! Újra ott fogsz állni, és láthatod a beteg fantáziaképeidet valóra válni. – nem láttam az arcát magam előtt, de szinte éreztem, hogy mosolyog a kagylóba. – Úgy lesznek levágva, ahogyan a fiad, de ez már nem a férjed hibája lesz… - mielőtt én bonthattam volna a vonalat, a telefonáló elnémult. Nem maradt más utána, mint a döbbent csend az egész stúdióban.
- Nekem nincs fiam… - dünnyögtem az orrom előtt, szinte sokkolódva. Ám elég hamar összeszedtem magam ahhoz, hogy szöget üssön a fejemben az, amit mondott, illetve eléggé felbosszantson ahhoz, hogy elnyomjam magamban a félelmet. Engem senki nem fenyegethet! Senki nem vájkálhat a magánéletemben. Soha nem hagytam, és soha nem is fogom.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Nicole Adaline Lester
Nicole Adaline Lester EmptyKedd Jan. 29 2019, 22:57
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Nicole!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Örülünk, hogy Fred bácsi után te is megérkeztél, a családunk egy újabb, problémáktól közel sem mentes tagja. Very Happy Úgy gondolom, a határozott, figyelemre méltó jellemeddel sikerült olyan karaktert alkotnod, aki méltó párja a legidősebb Lesternek. Nem mellesleg pedig igazán érdekes a párhuzam, hogy amíg te kitalált bűnesetekkel keresed meg a kenyérre valót, addig ő a valódi borzalmak után nyomoz. Ám a történetedből hamar kiderült az is, hogy ez a kettő néha összekeveredik, úgy a múltban, mint valószínűleg a jövőben is. Nagyon-nagyon szomorú, ami a kisfiatokkal történt, de ahogy a jellemedben te is megfogalmaztad, az mutatja csak igazán, Nicky mennyire erős és bátor nő is, hogy a gyeremeke elvesztése után is nap, mint nap képes felkelni, élni tovább az életét, építgetni a karrierjét, és a problémák ellenére kitartani a férje mellett. Nos, amint Fred összeakad a fivéreimmel Los Angelesben, és a család több darabra szakadt részei ismét összefonódnak, biztos vagyok benne, hogy a helyzet hamar tovább bonyolódik majd. Smile

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Nora Weston
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
Nicole Adaline Lester Tumblr_nfkkaiiFiV1r7rw99o8_250
Nicole Adaline Lester Tumblr_nk01vqCszl1r7rw99o2_250
★ kor ★ :
38
★ elõtörténet ★ :
“Here's to strong women.
May we know them.
May we be them.
May we raise them.”

- Hey, it's me, Elle Johnson. -
♫ :
get up and try
★ lakhely ★ :
✧ Lewisburg, West Virginia
★ :
Nicole Adaline Lester Tumblr_mwlkeb6QHD1r7rw99o4_250
★ idézet ★ :
Take it day by day, don't stress
too much about tomorrow.
★ foglalkozás ★ :
✧ boutique owner - Elle Fashion Boutique
★ play by ★ :
✧ Katie Cassidy
★ szükségem van rád ★ :
"Be strong enough to stand alone,
smart enough to know
when you need help,
and brave enough to ask for it."
★ hozzászólások száma ★ :
613
★ :
Nicole Adaline Lester Tumblr_inline_nlzygwvyha1ssflgq
 
Nicole Adaline Lester
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jake Lester
» Dorian J. Lester
» Frederic Lester
» Lester & Carlos
» nicole schneider

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: