New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alfonso Deluca
tollából
Ma 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Ma 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Ma 19:26-kor
Léon Leroux
tollából
Ma 19:06-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 19:00-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 18:48-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 18:22-kor
Luana Machado
tollából
Ma 18:00-kor
Luana Machado
tollából
Ma 17:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Ruben Shaw
TémanyitásRuben Shaw
Ruben Shaw EmptySzomb. Márc. 18 2017, 21:25

Ruben Shaw

Silence is the most powerful scream


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Ruben Shaw
Becenevek: Ruby, Ben, Benny
Születési hely, idő: 1997.06.20.
Pennsylvania
Kor: 19
Lakhely: Manhattan/(Bronx)
Szexuális beállítottság:
Homoszexuális
Családi állapot: Egyedülálló
Csoport: Diák
Egyetem:
NYU School of Professional Studies - Digital Communications & Media / Tanuló
Munkabeosztás: Alkalmi takarító
Munkahely: Harlem Hospital Center
Hobbi: Fotó-videó, önkéntesség állatmenhelyen, csillagbámulás, biciklizés
✔️Pozitív tulajdonságok:
- ragaszkodó,
- figyelmes,
- öntudatos,
- alkalmazkodó,
- humoros, ha akarja

Negatív tulajdonságok:
- szarkasztikus,
- gyanakvó,
- titkolózó,
- olykor hazudozós,
- harcias, ha kell

Amit szeret:
- állatok, főképp a kutyák
- fotózás, videózás, ezzel
kapcsolatos dolgok
- nagyvárosi bulik
- néha a csöndes magány
- biciklitúrával egybekötött
piknikezés; borral, sajttal, szőlővel, ahogyan azt illik (eddig még nem volt rá alkalma)

Amit nem szeret:
- drogok
- igazságtalanság
- mások túlzott kíváncsisága
- sör
- csámcsogás

Van egy 23 éves féltestvére (bátyja), akinek a létezéséről az utóbbi napokig mit sem tudott.
Meleg, és ebből nem is csinál ügyet. Olyan helyzetekbe még nem került, ahol ez kérdésessé vált volna, tehát nem hangoztatja, viszont nem is titkolja mindenáron. Természetes dolognak tekinti az emberi sokszínűséget.
Többnyire mások problémáival van elfoglalva, ezért a sajátjaira nem marad ideje. Ezt cseppet sem bánja.
Látszólagos magabiztossága, nemtörődömsége ellenére ő is barátokra vágyik, talán egy szerelemre is, ám egyiket sem hajszolja kaotikus élete miatt.
Olykor lehetetlennek ható életkörülményeit nem éli meg sorscsapásként, hozzászokott a nehézségekhez, elvégre ebbe született bele. Az más kérdés, hogy az erkölcseivel szembemenő dolgokért nem rajong, minthogy az utóbbi időben attól a kórháztól kénytelen gyógyszert lopni, ahol alkalmi munkát végez.



Family is a gift curse that lasts forever

- Haver, megtennéd, hogy abbahagyod?
- Mi?
- A kopogást a padon, így nem lehet koncentrálni… - kijelentésével párhuzamban süllyed pillantásom az - eddig jótékonyan elfeledett kíntól - nedves ujjaim között hetykén tartott íróeszközre, melyet az utóbbi néhány percben öntudatlan, változatlan ritmusban ütögettem az asztallaphoz. Ha nem szól a méretes előadóteremben, tőlem pusztán néhány ülésnyire gubbasztó srác, valószínűleg az óra végéig abba sem hagytam volna a rögtönzött és egyébiránt teljesen kéretlen koncertet. Mit tehetnék amúgy? Nem az én eszméletlenül idióta ötletem volt az egyetem első hetén, valami nevenincs tárgyon arra kényszeríteni a diákjaimat, hogy töltsenek ki egy végtelenül hosszú „ismerd meg önmagad!” típusú tesztet.
- Bocs - vetem oda neki elcsöndesedve, majd ösztönnel körbefuttatom tekintetemet a közelemben ülőkön, elvégre még az ő lesajnáló vagy éppen bosszankodó pillantásaik is érdekfeszítőbbek, mint az előttem heverő papír.
Az egyik korombeli fiú szívét már biztosan elnyertem, az arcára kiülő undor egy, az egyetem végéig kitartó ellenségeskedés és háború biztos előszele - nem kérdéses, középsuliban eleget tapasztaltam. Emiatt nem is időztetem rajta sokáig a figyelmemet, könnyed vállvonással folytatom a pásztázást, ugyanis jobban érdekel, hogy a többiek miféle elkerülő stratégiákat alkalmaznak az előttük nyugvó kérdéssorok kivédésére, de mire szemeim tesznek egy újabb kört a diákseregen, a többség már vissza is tért a serény körmöléshez.
Sosem tudtam megérteni ezt a megszállottságot önmagunk titkainak felderítésére… Persze nem érne hideg zuhanyként a tény, ha kiderülne, ebben is csupán a kivételt képezem. Sokkal jobban szeretek megfigyelni másokat, megérteni az indítékaikat, olykor addig is elmegyek, hogy észrevétlen belefolyok az életükbe, hogy segíthessek, amennyiben annak szükségét látom. Nem éppen kifizetődő jellemvonás, de ha akarnék, sem tudnék rajta változtatni.

Gondolataim tengerének mélységeiben úszkálva tekintetem az egyik lány kövekkel tarkított tollán fixálódott, ez is csupán akkor jut el a tudatomig, amikor a farmerzsebemben elkezd zizegni a telefonom, visszarántva a valóság változatlanul kényelmetlen talajára.

Szia Manócska!  :Ruben Shaw 1471401822:
Sikerült megszerezned?

Anya… Az időzítése irigylésre méltó, mint általában, ezúttal mégsem húzódnak szám sarkai öntudatlan mosolyra a bal felső sarokban előbukkanó fényképe láttán. Tisztában vagyok vele, hogy mire céloz…
Gyógyszerek.
Talán vele kezdődött a megmentési kényszerem, azt mondjuk már képtelen lennék behatárolni, mikor. Meglehet, mindig is gyámoltalan nő volt, de az sem kizárt, hogy a függősége egyengette idáig.
Olyan észrevétlenül kezdődött… Állítólag az apám sodorta bele, azonban elég korán lelépett ahhoz, hogy valaha is számon kérhessem ezt rajta, ki tudja, mennyire igaz. Csupán arra emlékszem, hogy voltak rosszabb és kevésbé rossz időszakai, mióta azonban megismerte ezt a Tony nevezetű férfit meg a bandáját, minden a feje tetejére állt. Anyám persze odáig van érte, nyilván azért, mert mellette szabadon és lelkiismeret-furdalás nélkül lehet függő, nekem viszont ahol lehet, keresztbe tesz.
Eleinte ártalmatlan, pontosabban fogalmazva megszokott dolgokkal rukkolt elő, mint a verés, vagy a diákmelómból összekapargatott pénzem lenyúlása, de miután leléptem Manhattanbe egyetemistának, egészen új szintre emelte az aljasságát. Megtudta, hogy - a kollégium és egyéb költségek miatt - elhelyezkedtem egy kórházban takarítónak, mondani sem kell, hogy vérszemet kapott.
Na igen… Mára várnak vissza Bronxba, hogy leadjam nekik, amit sikerült összeszednem. Ezúttal sem lesznek elkápráztatva… Bizonyára azt hiszik, hogy karikacsapásra meg lehet dézsmálni a gyógyszeres szekrényeket, de a lelkiismereti akadályokon túl akad még más bőséggel.

Hosszú, mély sóhajt engedek világnak, mialatt végtelennek ható másodpercekig a mobilom kijelzője felett időztetem ujjaimat, majd lezárom a képernyőt, és megkísérlek újfent a kérdőívre koncentrálni. Persze nem megy az ilyen egyszerűen, gondolataim óhatatlanul a gyógyszerek és Tony körül forognak. Magam miatt aggódok a legkevésbé - hiába fenyeget meg időről időre -, viszont anya épségét nem kockáztatnám…
Minden erőmmel azon vagyok, hogy legalább visszaírjak neki valamit megnyugtatás gyanánt, ám félek, ha itt és most megteszem, azzal az elszeparált, titkos kis egyetemi életem földre csattanó üvegpohárként törik majd szilánkjaira. Ez egyelőre az én birodalmam, amibe nem férhet anya függősége, Tony fenyegetései, a tudat, hogy az erkölcseim ellenére lopni kényszerülök a betegektől; ez az épület, a kollégium és a városrész az egyetlen biztos menedékem.
Egészen addig a pillanatig, míg ismételt zizzenés formájában meg nem érkezik a legújabb üzenetem Tonytól.

Csá kölyök
Rmélem nem felejtetted el a cuccot mára

anyád már uncsi alkutéma, mit szólsz a bátyádhoz?

Csak blöffölsz

úgy ismersz? mindegy, estére legyen meg a cucc
ne kelljen átruccanni a fiúknak

Meglesz


Az utolsó szót alig tudom lepötyögni a telefonom kijelzőjén, érzem, ahogy az elmémen kivirágzó jégkristályok szép lassan lekúsznak a nyakam mentén, végig a vállaimon, aztán le a karjaimra, majd így, egyre lejjebb, amíg meg nem fagyok teljesen. Fogalmam sincs, mennyi ideig nézek ki a fejemből a megsemmisültség mintaszobraként, de mikor annyi nyál összegyűlik a számban, hogy kénytelen vagyok nyelni egy nagyot, visszaköltözik belém a lélek, és többé már nem érdekel a kérdőív, a körülöttem ülők értetlen pillantásai, amint felpattanok, vagy az óra, az egyetem… A kollégiumig meg sem állok, ahol a laptopom vár tettre készen, hogy felkutathassak valakit, akinek eddig még a létezéséről sem tudtam. Tony tényleg blöfföl, vagy anya mindvégig eltitkolt előlem egy testvért?
Muszáj kiderítenem.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Ruben Shaw
Ruben Shaw EmptySzer. Márc. 22 2017, 01:15

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Ruben! Ruben Shaw 3874598021
Nem tudom, hogy mennyi elfogadómat láttad, de mindig úgy kezdek, hogy nem is tudom mit mondjak, most pontosan tudom, hogy mit mondjak. Imádom a lapodat, na jó, ez sem új, de ezt tényleg imádom. Ruben Shaw 4146035580 Összeszedted pontokban a legfontosabb pozitív és negatív tulajdonságaidat, majd írtál nekünk még pár fontos infot, melyeket nem árt tudnunk, örülök, hogy állatbarát vagy és meg nem mondtam volna, hogy meleg vagy, de hát ezzel semmi gond. Ruben Shaw 4146035580 De hát nem gondoltam volna, hogy gyógyszereket fogsz lopkodni és itt már felmerült bennem a kérdés, hogy miért teszed? Az meg, hogy van egy féltesód, nagyon izgi! Ruben Shaw 3874598021
Hát igen azok az átkozott dogák és a kicseszett kérdéssorok, mindenki utálja őket, csak a puncsosok nem, meg akik tanultak, bár kétlem, hogy nekik is szívük csücske lenne.. De téged nem hagytak gondolkodni, majd olyan dolgokkal bombáztak meg, melyek, hát nem hétköznapiak. Btw szard e a többiek véleményét, kit érdekelnek? Very Happy Én bíréak és kedvellek, csak ez számít, nem? Ruben Shaw 4146035580 Na de.. megfenyegettek, megfenyegettek a testvéreddel, akinek a létezéséről még csak nem is tudsz, nem irigylem anyukádat, mert egy olyan beszélgetés vár rá, melyet lehet szívesebben kihagyna. Tetszett ez az SmS-ses rész az ET-ben. Ruben Shaw 3874598021
Na de menj, játssz és éld az életedet, követni foglak természetesen a játéktéren! Wink
Üdv köztünk!Ruben Shaw 3874598021


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Ruben Shaw 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Ruben Shaw Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Ruben Shaw Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Ruben Shaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Sarah Shaw
» Dr. Lincoln Shaw
» Charmaine F. Shaw
» Shaw Archer-Moore
» Vincent & Ruben

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: