New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:47-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 19:46-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Ma 19:42-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 19:38-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 19:38-kor
Aphrodité Griparis
tollából
Ma 19:25-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 19:00-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 18:30-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 18:28-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Charmaine F. Shaw
TémanyitásCharmaine F. Shaw
Charmaine F. Shaw EmptyCsüt. 11 Jan. - 8:48
Charmaine Shaw
Fan the flame that freedom ignites.

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Charmaine Florenza Shaw
Becenév
Charm, Char, Charmy, Maine
én csak sármánynak hívom xD
Születési hely
New York
Születési idõ
2000.04.28.
Kor
23 év
Lakhely
Manhattan, New York
Szexuális beállítottság
hetero, de bárkivel képes flörtölni
Családi állapot
egyedülálló, de apucinak vannak jelöltjei
Tanulmányok
Az általános és gimis tanulmányait elit magániskolákban végezte.
Jelenleg még jogot tanul a Columbia Egyetemen.
Foglalkozás
Egyetemista.
A családja ugyanis azt várja tőle, hogy majd később elismert ügyvéd legyen.
Munkahely
Basszusgitáros
(beugrós, ahová kell, de szeretne állandó bandát találni)
Mert hát hiába a nyomás, nem szeret behódolni.
Hobbi
Zene, evés, bulizás, körmözés, sorozat darálás, apuci kiidegelése.

Csoportom:
Művészet

Jellem
Érdemes nála figyelembe venni a családi kötelékeket, ha ki akarod bogozni a személyiségét.
Ott van mindjárt a sokat emlegetett apuci, Dr. Marcus Shaw. Ő egy pénzes manus, aki fő állásban ügyvéd, több cégben is részvényes, és nem mellesleg alvilági bizniszekben is utazik. Csak ez - ahogy az lenni szokott- a nyilvánosság felé nem ismert, bizonyos körökben viszont nyílt titok. Mindent is rá akar erőltetni a lányára. Az időnként fiús, lázadó stílusa nem különösebben zavarja, sosem tagadta, hogy mindig is inkább fiú utódot szeretett volna.
Az anyja, Faviola Russo, egy ízig-vérig olasz nő. Volt. Pár éve ugyanis elhunyt rákban. Marcus-szal a férfi nápolyi tartózkodása alatt ismerkedtek meg. Divattervező volt, a jobbik fajtából. Charmaine-nek vele volt a legjobb a kapcsolata. Mondhatjuk úgy is, hogy ő volt az egyetlen értelmes, jó arc a családban.
Az apai nagyanyja, Amelia Shaw még a fiánál is nagyobb ragadozó. Char sosem ismerné be, de elég sok dologban rá ütött, pedig ő aztán nem tartozik a sznobos, sötét ügyekben utazó, nagyzoló hiénák közé. A nagyi ugyanaz a kategória, mint apuci. Imádja megmondani az unokájának, hogy mit csináljon. Vagy mit ne! Míg az apját nem zavarja a lánya életvitele, a basszusgitáros hóbortja, addig Amelia folyamatos harcot vív vele. Szerinte ez teljesen méltatlan egy ilyen befolyásos család lányához, nem még egy leendő ügyvédhez. Char nem akar ügyvéd lenni, szóval pont leszarja.

Charmaine ravasz, intelligens, és meglehetően jók a megérzései. Szuper barát és veszélyes ellenség. Rajtad múlik, hogy te melyik leszel. Céltudatos, csökönyös, impulzív, igazi hedonista. Nála a cél szentesíti az eszközt: sírás, hiszti, fenyegetés, zsarolás, ami csak kellhet. Tényleg bármit megtesz azért, hogy elérje a célját. Ezzel nem mindig szimpatikus másoknak. Kit ne idegesítene? Bár kiválóak az ösztönei, mégis könnyen becsapható és kihasználható. Szereti költeni a pénzt, imádja a luxust, de bármikor képes meghúzni a nadrágszíjat is, és abból kihozni a maximumot. Tudja, hogy turiból is fel lehet öltözni csinosan. A vagyonos családja miatt azonban nincs ráutalva erre.
Jó háziasszony, mert nagyon szeret enni. Az élvezetek hajszolása közül ez a kedvence. Remek beszélgetőpartner, jó érzéke van a társalgáshoz, nehéz őt elfelejteni. Hamar felmegy benne a pumpa, hirtelen haragú, de képes türtőztetni magát, ha az adott helyzetben szükséges. Időnként lusta.
Érzéki nő, amire az ereiben csörgedező olasz vér csak rátesz még néhány lapáttal. Imád flörtölni, hódítani, de igényes magával és a partnerével szemben is, így komolyabban nem áll le akárkivel. Válogatós. Imádja biztonságban érezi magát és másokat is abban tudni. Hihetetlenül hűséges, de ha elhanyagolják, félrelép. Maga sem igazán tudja megmagyarázni, miért. Düh? Bosszú? Lényegtelen. A pillanat hevében képes rá. Szeret bizalmat szavazni, nem ellenőrizget másokat. Sosem fog belenézni a telefonodba. Viszont haragtartó. Aki megbántja, átveri, legszívesebben az életéből is kitörölné. És ez nála nem azt jelenti, hogy kikövet instán. Imádja az ironizálást, sajátos, időnként morbid humorral rendelkezik.
Érzékeny, de nem túl sértődékeny. Szeretetreméltó, segítőkész, empatikus, őszinte. Bár szeret magabiztosnak látszani, inkább szerény, és ettől elérhetetlennek, nagyképűnek tűnhet. Időnként erre még direkt rá is játszik.

De hidd el, ha megismered, kedvelni fogod!

Avataron:
Victoria De Angelis

Múlt
Könnyed léptekkel, széles mosollyal lebegtem be a dilidoki rendelőjébe, dobva neki egy csókot is, amint találkozott a tekintetünk.
- Ciao, Guglielmo! - otthonos természetességgel huppantam le a kanapéra.
- Rég találkoztunk. Hogy vagy? - gyorsan, de annál alaposabban siklott végig rajta a tekintetem. Az, hogy jó pasi a szentem, mit sem változott.
- Nyúzottnak tűnsz. Minden rendben? - raktam fel a képzeletbeli agyturkászos szemcsimet.
- Tudod, néha tarthatnál egy hangyányi szünetet és lazíthatnál kicsit. Ahogy elnézem, rád fér. - csóváltam meg a fejemet, miközben a láthatatlan tollammal jegyzeteltem a nem létező noteszomba.
- Emlékszel, amikor meghívtalak egy partyra apám jachtjára? Még mindig áll ám! Szinte minden második hétvégén összejövünk ott páran iszogatni. Neked is jutna valami... szíverősítő. - kacsintottam rá.
- De gondolom pont nem érdekel a véleményem, ugye, amore mio? - vontam fel a szemöldököm, majd csak hátradőltem a kanapén.
- Hajj. Szóval apuci... - köszörültem meg a torkomat a plafonra szegezve az íriszeimet.
Dr. Redmondról tudni kell ugyanis, hogy a látszat ellenére nem a pszichológusom. Nincsenek komplexusaim, paráim, mániáim, függőségeim, öngyilkos gondolataim, depresszióm, semmi ehhez hasonló. Köszönöm, jól érzem magam a bőrömben, és az életemre se panaszkodhatok ahhoz képest, hogy másoknak mi jutott. Az, hogy apa és a nagyim seggfejek, hát istenem, van ilyen. Szóval a kis cuki, bozontos sérós Will-t nem én érdeklem, hanem az apám. Az FBI-nak dolgozik és ráállították az egyik cápa ügyvédre, Marcus Shaw-ra. Aki történetesen az apám. Én pedig a besúgó informátor, hogy ilyen csúnyán és drámaian fejezzem ki magam.
- Hallottam megint telefonon beszélni azzal a... Mr. Akárkicsodával. Tudod... a fegyverkereskedővel. - akire szintén nem lehet rábizonyítani semmit. Még. Apámmal is ez a baj. Bizonyos körökben szinte mindenki tudja, hogy miket művel, miben utazik, milyen ügyeket segít eltusolni, kiket hoz ki óvadékkal, és még sorolhatnám. Viszont konkrét bizonyítéka senkinek sincs rá, arra mindig gondosan ügyel. Így én vagyok az egyetlen, aki időnként le tudja adni a drótot, ha hall valami szaftosat és fontosnak tűnőt. Apuci a bohém, lázadó, szerinte lusta és szétszórt lányára sosem gyanakodna. Azzal se foglalkozok, amivel kellene, nem még az ő kétes ügyeivel. És persze ezek után felmerül a gyanú, hogy az FBI-nak nem is éri meg lekapcsolni őt, különben honnan jönnének ezután a fülesek?
- Ha megígéred, hogy szombaton eljössz velem a klubba, előfizethetsz a folytatásra is. - fontam össze a karjaimat magam előtt elégedett arcot vágva. Azt hogy melyik klubba, majd közben kitaláljuk.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Charmaine F. Shaw
Charmaine F. Shaw EmptyHétf. 15 Jan. - 17:49
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Charmaine!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Igazi szélvész természetnek tűnsz nekem, aki nem fél attól, hogy kihozza a maximumot az életből. Melletted aztán senki sem unatkozhat, mert adsz arra okot, hogy felforgasd mások életét, miközben felejthetetlen nyomot hagysz mindenkiben bármerre is jársz. Aki viszont megismer és kiérdemli, ők azt az oldaladat is láthatják melyet nem tàrsz annyira a nyilvánosság felé.
A családi háttered nem egyszerű és abból amit olvastam veszélytelen sem. Megvannak bizonyos elvárások feléd amikről hallani sem akarsz és ami miatt még jobban értelmet nyer a lázadó természeted. Most viszont olyan helyzetbe kerültél, ami a két oldal közé szorít téged. Mégis úgy gondolom, hogy ha valaki képes ezt kivitelezni és nem lebukni, akkor az te vagy.
Tetszik a karaktered és a sztorid is, amihez sok izgalmas jàtékot kívánok neked.  Charmaine F. Shaw 2451935670 Örülök, hogy olvashattalak!  Charmaine F. Shaw 1987965242
(Szép nevet választottál. Charmaine F. Shaw 2624752903 )

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Charmaine F. Shaw A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Charmaine F. Shaw D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Charmaine F. Shaw 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Charmaine F. Shaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruben Shaw
» Sarah Shaw
» Dr. Lincoln Shaw
» Shaw Archer-Moore

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: