New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Cale Braxton
tollából
Ma 14:09-kor
Seraphine Murphy
tollából
Ma 14:00-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 13:50-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 13:36-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 13:28-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 13:00-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:43-kor
Landon Hawk
tollából
Ma 11:40-kor
Georgia Westfield
tollából
Ma 11:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Sarah Shaw
TémanyitásSarah Shaw
Sarah Shaw EmptyHétf. Ápr. 03 2017, 23:06

Sarah Shaw

It is time to end the discrimination against people who need treatment for chemical addiction.


Karakter típusa: Keresett
Teljes név: Sarah Shaw
Becenevek: Sarah
Születési hely, idő:NY, 1982.03.30
Kor: 35
Lakhely:Bronx
Szexuális beállítottság: egykoron mindent kipróbáltam
Családi állapot: bonyolult
Csoport:Művészet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: -
Ha dolgozik//Munkabeosztás: meg nem értett festő
Ha dolgozik// Munkahely: -
Hobbi: gyógyszerek
Pozitív tulajdonság
- kreatív
- olykor szellemes
- hűséges
- engedelmes

Negatív tulajdonság
- alázatos
- gyenge akaratú, mert képtelen kimászni a függőségből
- zaklatott
- függő

Amit szeret
- xanax
- festék illata
- elenium
- fiai
- rivotril
- lepukkant lakása

Amit nem szeret
- gyógyszerek nélküli világ
- reménytelenség
- kilátástalanság
- józanság
- fájdalom és bántalom

Van egy 19 éves fia, kit mindennél jobban szeret a világon. Vagyis majdnem, mert a gyógyszerek még az ő szeretetét is képes elnyomni. Ettől függetlenül bármit megtenne, hogy megvédje őt Bronx zűrös világától

15 évesen adott életet az első fiának, kit alig láthatott csak a szülészágyon. Fiatalsága miatt apja – ki ekkor már dolgozott – elvitte tőle. Egy percig sem láthatta, mégis ez oly fájdalmat szült benne, melyeket csak a gyógyszerek voltak képesek enyhíteni

És ehhez kapcsolódok gyógyszerfüggősége. Eleinte még beérte gyengébb hatású fájdalomcsillapítókkal, antidepresszánsokkal. Ám az idő elteltével egyre erősebb hatású medicínák után kívánkozott. Már nem a fia elvesztése miatt szedte őket. Életet adott a világ legszebb és legokosabb gyermekének, mégis a bús kilátástalanság végigkísérte életét. Immáron már csak azért szedi őket, mert képtelen nélkülük élni.

Reménytelen sorsú festők depresszív körét képviseli. Habár képeit néha egy-egy kuncsaft megveszi, számláit épp csak képes fedezni. Festményei mindig aktuális hangulatait tükrözi: hol borongós fekete-szürke-vörös árnyalatokat használ, hol viszont a szivárvány minden színét képes használni, oly boldogságot és optimizmust sugározva képeiből, melyből sejteni sem lehet, hogy függő.


It is hard to understand addiction unless you have experienced it.

- Mikor jön az a kölyök? – hallom a férfi érces, dühös hangját, abban a pillanatban, ahogy belép az ajtón. Testem reflexszerűen rázkódik össze, hisz jól tudom, ez semmi jót nem jelenthet. Ritkának számító tiszta tekintettel nézek fel az ócska kanapéról a még ócskább telefonnal a kezembe. Pár perce sincs, hogy üzenetet írtam Manócskámnak.
- Még nem írt vissza – hangom enyhén megremeg, mikor Tony elindul felém. Rögtön felpattanok a kanapéról és a konyhába vezetem lépteimet. A koszos pulton álló gyógyszeres dobozért nyúlok. Pár bogyó van már csak benne, nem sok.
Ennyi maradt csak, az utolsó adagból, melyet Prüntyőm hozott nekünk. A nagy részét talán eladta Tony, nem tudom. Egyre kevesebb és kevesebb mennyiség marad itthon, a szervezetem viszont annál többet kíván. Kicserepesedett ajkaimat nyelvemmel nedvesítem be. Egy szem. Tenyeremre pottyantom és mohón kapom be. Víz nélkül nyelem le, s várom a hatást. Tudom, hogy nem jön el, egynél még nem.
- Ajánlom, hogy jöjjön ma! Fogynak a készletek és több kell, sokkal több! – kiabálja már, ahogy utánam jön a konyhába. El sem tudom, hinni, hogy egykoron szerettem ezt a férfit. Most a tömény undort váltja ki belőlem és a félelmet. Mégis tehetetlen vagyok. Kihasználta gyengémet és legféltettebb titkaimat árultam el neki.
- Nem árthatsz neki innen – vetem oda félvállról. Kár volt. Vaskos ujjai csuklóm köré csavarodnak, akár egy bilincs és hirtelen ránt rajta.
Szinte kényszerít, hogy szembe forduljak vele, azonban itt nem áll meg. Addig csavarja csuklómat, amíg a fájdalomtól térdre nem borulok előtte. Hallom saját sikolyomat, amint a fájdalom elér tudatomig. Érzem, ahogy csuklóm izma előbb megfeszül majd egyre jobban nyúlik, amíg… Tony nyálát fröcskölve üvölt velem, szavai nagy része nem éri el tudatom.
- Ha nem jön ide, akkor úgyse fogsz keresni semmit! – vágok neki vissza, sziszegve, összeszorított fogakkal. Könny áztatja arcomat, mely a fájdalom szüli. Kezemet elengedve, lahanyatlik a földre. Ép kezemmel támaszkodom a csempén és csak nagy nehézségek árán vagyok képes feltápászkodni vele szembe.
Érzékelem, hogy telefonját elővéve heves pötyögésbe kezd rajta. A billentyűk minden egyes nyomásánál megrezeg a készülék.
- Oh, valóban? És vajon mit fog szólni, ha megtudja, hogy nem is annyira egyke, mint gondolja? – látom gúnyos vigyorát az arcán, s érzem, hogy a sajátomból kifut a vér. Tágra nyílt szemmel, hitetlenkedve nézek az előttem álló férfira, kit egykoron mindennél jobban szerettem.
- Ne… - lehelem elhalóan, törékeny testem mellett lógatva lefityegő karomat. – Ne merd… Nem teheted… - hangom egyre hangosabb és erőteljesebb. Valami furcsa érzés veszi át elmém felett az uralmat, melyet képtelen vagyok kontrollálni. Szabad kezemmel esek neki a férfinak. Püfölöm a vállát, mellkasát, a fejét, ahol érem. Ő pedig telefonját a pultra ejtve próbál megfékezni, esélytelenül.
Nem foglalkozik velem sokat, nem fogja pátyolgatni lelkem, lefogni, megnyugtatni. Nem, Tony nem olyan férfi. Ő az erő embere, a nyers erőé. Kezét ökölbe zárva lendíti karját, hogy alhasamba vájhassa azt.  A pulton álló gyógyszeres flaska legurul, apró fehér pirulák szana-szét szóródnak a konyha mocskos kövén. Kettégörnyedve indulok meg újra a padló felé, de ennyivel nem éri be. Most nem. Lógó csuklómat megragadva vonszol szobánk felé.
- Majd meglátjuk. Meglátjuk. De addig is… - meglendítve karját hajít be a szobába és zárja rám az ajtót. A saját ajtómat. – Neveld meg azt a fattyút, ha nem akarod, hogy a másik lássa kárát Sarah, megértetted!? – üvölt az fadeszkán túlról. – Addig pedig ne is várj tőlem semmilyen gyógyszert.
A földön kuporva peregnek könnyeim szememből, s amint kimondja a végítéletnek is beillő mondatot hirtelen merevedek meg. Hogy? Mi? Szavak nem hagyják el ajkamat, ám kétségbeesetten mászok négykézláb az ajtóhoz.
- Ne… Ne tedd… - hallom kétségbeesett hangomat. Ép kezemmel az ajtót kaparászva próbálok kijutni. Esdeklek, könyörgök az éltető gyógyszerekért. Rimánkodom neki, hogy mennyire fáj a karom, hogy mily fájdalmat élek át. Hogy mennyire szükségem van rá. Rá és a gyógyszerekre is. Hisz az egyik nélkül képtelen vagyok élni, a másik nélkül pedig senki sem biztosítja a számomra. Körmeim halkan csikordulnak a deszkán, lekaparva róla a fehér festéket, mely körmöm alá fészkeli be magát. Tonyt mégis hidegen hagyja kérésem, könyörgésem, csak érces, kárörvendő nevetését hallom tőle. Hogy kizárja kétségbeesett hangomat a rádiót tövig felcsavarva járkál fel alá a stúdiószerű nappaliba.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Sarah Shaw
Sarah Shaw EmptySzer. Ápr. 05 2017, 22:25

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Sarah Sarah Shaw 4146035580
Nem is tudom, hogy mit kéne mondjak, jelenleg az ET-rész van a fejemben és nem tudok másra gondolni, de megpróbálok.. Szomorú, hogy ennyire függesz a gyógyszerektől és nem tudsz lemondani róluk, sajnos Ruben sokkal több szeretetet érdemel! Sad De te sem vagy ám rossz ember, egyszerűen az élet ezt hozta neked, pedig egyáltalán nem ezt érdemled, az apád pedig kegyetlen!! Sad Sajnálom, hogy elvette az első fiadat tőled, hogy nem tudtál ott lenni neki, amikor szerettél volna, el sem tudom képzelni, hogy ez mekkora fájdalommal jár számodra. Remélem hamarosan minden rendbe jön majd az életedben és jól alakulnak a dolgok. Sarah Shaw 4146035580 Kifejezetten tetszik, hogy festesz, mindig is szerettem a művészlelkeket, nagyon egyediek, színesek és tartogatnak meglepetéseket. Sarah Shaw 4146035580
Sajnos az élet kegyetlen és veled főleg az, hogy egy ilyen férfival kellett összekeveredned. Sad Sajnálom, hogy ekkora f*szarc veled és ez ellen te szinte semmit sem tudsz tenni, mert mégis csak a gyerekedről van szó, az első szülött fiadról. :/ Sajnálom, hogy ennek a férfinak te szültél egy gyereket és nem becsül meg, mert tényleg semminek néz téged, ez még nekem is átjött. De látom, hogy szereted a gyermekedet, hogy védelmezni akarod őt, mert fontos neked! <3 Szóval tarts ki mellette mert megérdemli és.. hát azt azonban elrontottad, hogy a fiad nem tud arról, hogy van egy testvére, ezzel egy olyan ütőkártyát adtál a kezébe, amit.. előszeretettel csinál. Na jól van, nem akarok itt tovább monologizálni, mert tudom, hogy már nagyon játszhatnékod van, szóval ennyi voltam mára. Razz
Na menj folgalózz és játssz a fiaddal! Sarah Shaw 3874598021 Üdv köztünk Shaw mama! <3


mind álarcot viselünk
Admin
Admin
ranggal rendelkezem
★ :
Sarah Shaw 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
Sarah Shaw Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio5_250
★ kor ★ :
7
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ foglalkozás ★ :
Adminkodás
★ play by ★ :
New York, New York
★ hozzászólások száma ★ :
307
★ :
Sarah Shaw Tumblr_neqktoKf6N1qdsjzio8_250
 
Sarah Shaw
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Charmaine F. Shaw
» Ruben Shaw
» Dr. Lincoln Shaw
» Shaw Archer-Moore
» Sarah & Raymond

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: