New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 80 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 69 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. 20 Május - 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 9:12-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 8:45-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 8:06-kor
Seo Dan
tollából
Ma 6:17-kor
David Gallardo
tollából
Ma 6:07-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 0:06-kor
Luana Machado
tollából
Tegnap 23:08-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Tegnap 22:57-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Declan Wheeler
TémanyitásDeclan Wheeler
Declan Wheeler EmptyKedd 20 Márc. - 20:06

Declan Wheeler

Okosabb leszel, ha valami értelmes közmondással tágítom az agyadat? ÉLJ!


Karakter típusa: Saját
Teljes név: Declan Wheeler
Becenevek: Dec,
Születési hely, idő: Manhattan, NYC, 1987.07.14.
Kor: 30
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: minden nap mással dugok, elég nyilvánvaló?
Csoport: Üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: Ilyennel nem szolgálhatok
Ha dolgozik//Munkabeosztás: Amihez éppen kedvem van
Ha dolgozik// Munkahely: Wheeler International Group
Hobbi: szex, motorozás, festészet, autóversenyzés
Hogy milyen a legjobb barátom? Borzalmasan összetett. Aranykanállal a szájában született, ehhez kétség sem fér. Az apja már most Manhattan, és a világ egyik leggazdagabb férfija. Bármilyen buliban benne van, szólhatok neki éjszaka, akár a hajnalhasadás pillanatában is. A móka az élete velejárója, de ha meg kellene mondanom, hogy mi jár a fejében…elveszíteném még a lakásomat is. Az egyik szekundumban még mosolyog, de ugyanabban a másodpercben vált át egy őrjöngő őrültté. A tekintetében ott van valami megmagyarázhatatlan sötétség. Veszélyes…de hát ezért imádom!
/Trevor Johnson/

A bátyám érdekli? Ugyan már…olyan, mint a legtöbb nagytestvér, vagy mégsem? Dec egyszerűen zseniális, mellette nem lehet unatkozni. A megfelelő mértékben védelmező, de soha nem kérne arra, hogy hátráljak meg. Benne van a legnagyobb partikban, velem együtt jön, és szökünk el otthonról. Testőrök? Vele még ezt is kijátszhatom. Apa szigorú velem, de a kis bratyóm tudja kontrollálni az öreget. Különleges kapcsolat a miénk, egy picit irigylem is, hogy ennyire féktelen. A sport szerelmese, na és persze a motoroké, meg a versenyautóké. A barátaival naphosszat képes egy-egy „drágájáról” beszélni. A nők? Hahó…a bátyám! Döglenek utána, bármeddig elmennének, és ez alatt azt értse, hogy bár-med-dig. A legjobb barátnőm, Allison is minden ürüggyel átjön hozzánk, ha éppen itthon van az idősebb Wheeler fivér. Az életemet adnám érte.
/Bex Wheeler/

A fiam…még éretlen. Az egyik percben eufóriában úszik, de ha nem tetszik neki valami, akkor kikel magából, és üvöltözik, rongál, és pusztít. A tornádó, mint természeti jelenség valószínűleg róla lett elnevezve. Az örökösöm, de még túl fiatal ahhoz, hogy megértse ez a birodalom nem csak egy játszótér. A családdal együtt kötelezettségek várnak rá, ki kell várnom, hogy benőjön a feje lágya. A kérdés…megérem-e a napot, hogy lássam az uralkodásban? Az én időm is letelik hamarosan. A munkában viszont nincs helye komolytalanságnak. Vannak hibái, de még mennyi…agresszív, bántalmazó jellem. Kevesen ismerik igazán, de hagyjuk is, hiszen az elsőszülöttem. Az anyja tökéletes, és imádott fiúgyermeke.
/Garrick Wheeler/

Mr. Wheeler álmodozó, magába forduló típus. A szobájában nem lehet felhúzni a redőnyt, mert nem szereti a napsütést. A kávé felpörgeti, de ritkán iszik…mármint értik, vagy nem? Nem veszíthetem el a munkámat. Az úr nagyon kegyes, és néha még meg is kérdezi, hogy vagyok. Figyelmes, de ha ideges, hagyni kell. Nem lehet a közelébe menni. Nagyon rendes. Én nem tudok rosszat mondani róla. Két éve ismerem csak. Úgy tudom, hogy pszichológushoz is jár.
/Carmen, a család személyzetének a tagja/

Hölgyem..nem is kellett volna fogadnom. Nem beszélhetek a betegeimről, és Mr. Wheeler már egy ideje hozzám jár. Mit gondol, ha azt mondom, hogy titkos, akkor az mit jelent? Bizalmasan kezelem a pácienseket, már húsz éve vagyok a szakmában. Ideje, hogy elmenjen. Nem…nem gyilkos. Most már menjen.
/Russell Morgan pszichiáter/


Van olyan, hogy egy testben több személyiség lakozik.

Mindig is egy fura srác voltam már az iskolában is, de ezek akkor még nem jelentettek különösebb problémát. A szüleim letudták annyival, hogy eleven vagyok, és vonzom a bajt, de idővel belátták, hogy nem vagyok hétköznapi, és az idegeikre tudok menni, de ezzel saját magamat is pusztítom. Az édesanyám nem dolgozik, soha nem volt gondja a háztartásra, mert apa biztosított neki mindent akárcsak nekem, és a húgomnak. Natasha Wheeler a tökéletes Upper East Side-i feleségek mintapéldánya. A körme manikűrözött, semmilyen kosz nem szennyezi be a kezét, a haja szőke, minden héten fodrászhoz jár, és egy női társaság elnöke. Tudják, hogy van ez? A feleségek összeülnek, borozgatnak, és megszervezik az unalmas partijukat. Bárcsak anyába néha szorulna egy kis tartás is, mert mostanra a kinézetén kívül nincs egyetlen kiemelhető része sem. Az apám sokat dolgozik, ez nem véletlen, szinte minden hétvégén üzleti úton van, így a drága nejének marad a pia, és a mérhetetlen magány. Tagadhatatlan, hogy a hűségük már az esküvő után megkopott, a házban dolgozók is tudják, hogy anya a golfoktatójával kefél, apám meg a személyi asszisztensét döngeti, de amit Isten megkötött, azt ember szét nem választhatja. Vallás…ki gondolná, hogy egy ilyen család esetében ez egy kötelező program, de így van. A szüleim mélyen hisznek a túlvilágban, és a megbocsájtás erejében, ez legfőképpen a családfőre vonatkozik. Milyen ironikus…de erről majd később. Vasárnaponként mise, aztán minimum egy évben kétszeri gyónás, és ez ránk is vonatkozik. Na, akkor térjünk át a spermák királyára, Garrick Wheele-re, aki az apámnak vallja magát. A Wheeler International Group feje, és vezetője is, az öccsével karöltve. Reeve bácsikánk nagyon menő, nem olyan feszült, mint a fater, de azért benne is megvan a spiritusz. Az öregről úgy nyilatkoznak, mint a legsármosabb cégvezetőről New Yorkban…a korához képest valóban az, de ez inkább a szigorúságnak, és a remek üzleti vénának tudható be. A pénz hatalom, és a nők kiszimatolják azt a helyet, ahol pénz van. Apám még soha nem keveredett botrányba, egyetlen szennylap se hozott le róla olyan cikket, amiben ne dicsérték volna. Ezt nevezem a makulátlan feddhetetlenségnek. Kár, hogy a velejéig romlott. Az eladhatóság álcája alatt fegyvereket gyártunk, a NASA-nak fejlesztünk, de ez csak a felszín karistolása. Az apám egy komplett világ uralkodója azáltal, hogy az USA 52%-os fegyverüzletét évente ő bonyolítja le. Nemcsak…ó, ne higgyék, hogy a jó érdek vezeti. A maffia tagja, alapvetően ebbe a körbe születtünk bele, alanyi jogon jártak ezek, de én csak tizenhat évesen jöttem rá, hogy ez mit is jelent. A fiúk a business-be kerülnek, a lányok meg vakok maradnak. Anya mit sem tud a háttérben zajló eseményekről, ahogyan az ártatlannak tartott húgom se. Egy katolikus lánynevelde nebulója…naná, hogy ő sem rí ki a tömegből. Rebecca, de ahogyan mindenki ismeri Bex sokkal fiatalabb nálam. Most fog érettségizni, és apa testőrökkel viteti mindenhová, elvégre az egy szem lánya, és ha baja esne, akkor kiherélne bárkit. Igen, ez a családom, de hogy milyen vagyok én? Láss, és tanulj!

4 hónappal ezelőtt, Wheeler rezidencia

Késeket szúrnak át a fejemen, újabb görcsök. A redőnyök lehúzva, de még így is elviselhetetlen a fájdalom. A tegnap estéből nem sokra emlékszem. A Morgan által adott gyógyszer nem használ, és egyre könyörtelenebb a létezés is. A sajgástól émelygés tör rám, és azon agyalok, hogy kimásszak-e az ágyból, mikor kinyílik az ajtó, de a becsukódást már nem hallom. A párnába fúrom az arcomat, és mélyeket lélegzek. Ki az, aki nem tudja, hogy mit jelent a nem?! A tarkómra csúsztatom az egyik karomat, és felemelve hunyorítok.
- Mr. Wheeler beszélnünk kell. – anyám, pont most? A személyzet mióta dirigál a felettesének? A hányinger már a torkomat marja, de Mila nem mozdul, és kitartóan áll a nyílászáró előtt, fényt engedve az ágyamra.
- Csukd be azt a kurva ajtót, mert kidoblak vele együtt. – rivallok rá, mire a parancsra megrezzen, és eleget tesz a kérésemnek. Kétszer kell átmasszíroznom a szemhéjamat, hogy egyáltalán ki tudjam nyitni. Ásítva pillantok rá, de igazából nem érdekel, hogy mit akar.
- Mr. Wheeler…kérem. – de utálom, ha egy nő könyörög. Megalázza saját magát, gyűlölöm a hasonlókat. Bezzeg, mikor a nevemet kellett nyögnie, akkor nem viselkedett így, hanem szépen illedelmesen törleszkedett neki a mellkasomnak, és nyammogott valamit oroszul. A szüleim imádják a sokszínűséget, nincs két ugyanolyan szobalány, mindegyik egy hátrányos helyzetű országból érkezett, és apám azzal, hogy munkát adott nekik, szinte életet is teremtett.
- Mi nem tudott várni holnapig Mila? Nem kértem semmit… - nyöszörgöm, és most két oldalról nyomkodom a halántékomat, hátha ezzel segítek valamit, de a fájdalom nem múlik, csak egyre erősebbé válik.
- Az együttlétünk… - mikor lesz már vége a dalnak? Felkönyökölök, és unottan mérem végig.
- Az semmit sem jelentett, mintha meg sem történt volna. Büdös vagy alul….még kedvem se lenne hozzád érne újra. – sóhajtok, de úgy tűnik, hogy megint megbántottam. Az őszinteség fáj.
- Mr. Wheeler….gyereket várok. – cincogja el, mintha ezzel bármilyen hatást gyakorolhatna rám. Három másodpercre elhallgatok, és felülök.
- Mit hiszel Mila? Megtarthatod? Boldogunk lesz? – keserűen nevetek fel.
- Egy senki vagy. Nem fogsz kelleni senkinek. Ki is leszel rúgva. – mosolyodom el, és felállok. Minden ízében reszket, és nem mer rám nézni. Megzavarni azt tudott, de tökösnek lenni már nem. Könnyedén lépek elé, és az álla alá tartva az egyik ujjamat, billentem ki. A pillantásunk végre találkozik.
- Ne félj….nem lesz semmi baj. Gondoskodom rólad. – behízelgő a hangom, közelebb is húzom magamhoz. Átkarolom, a haját érintem, és bele is szagolok. Olcsó szajha. Hirtelen fogom át, és rántom hátra a lófarkánál fogva.
- Hülye picsa vagy. Betartom, amit ígértem. – erőteljesen térdelem gyomorszájon, amitől egyből össze is csuklik. Bent reked a levegő, és félelem gyullad a barna szempár mélyén.
- Mit gondoltál? Takarodj. Ne vérezd össze a padlót, mert felmoshatod utána. Megkönnyítettem a választást. Ja, és többet ne zavarj, ha fáj a fejem. – intek, hogy mehet, de csak csúszni képes…így kitárom neki az ajtót.
- Siess…. – rivallok rá, aztán a fürdőbe sietek, hogy bevegyek még egy pirulát. Remegnek az ujjaim, mikor lenyelem. Ez még nem is a legrosszabb napom.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Declan Wheeler
Declan Wheeler EmptyHétf. 26 Márc. - 18:53

Gratulálok, üdv nálunk!

Declan!

Örültem, hogy a jellemedet mások véleménye szerint írtad le, főleg olyan személyeket választva ezzel, akik közül egyik közelebb áll hozzád, a másik kevésbé. Határozottan kiérződött a sorokból a kendőzetlen őszinteség vagy éppenséggel az elfogultság, de olyan is akadt, aki inkább megtartaná a véleményét magának. A későbbiekben olvasottakból egyiket-másikat meg is értem, de ne szaladjunk ennyire előre. Very Happy
Tetszett, hogy mélyebben belemásztál a családod életébe is, megmutatva azt, hogy ami éppenséggel a felszínen irigyelhetőnek tűnhet, az közelebbről megnézve közel sem ilyen csiszolatlan gyémántként hat. Már csak a legidősebb Wheeler ügyleteit nézve sem, amik ugyan titkosnak hatnak a családotok női tagjai előtt, addig számodra a megváltoztathatatlan (de nehéz szó ez.Oo) jövőképet testesíti meg. Az pedig, hogy a hűség a szülőknél nem létező fogalom, ha egymásról van szó, az meg már meg sem lep.
És most térjünk vissza rád, a közel sem olyan pasas személyére, aki szivárványokat hány, majd unikornisok hátán szeli át azt. Nem egy kedves alak vagy, bár gondolom az okod is megvan erre, főleg hogyha ezek az egyedül töltött percek szinte figyelmeztető értékűek mindenki számára, és a soraidat olvasva részben már érthető is, hogy miért, azonban mégis megmarad veled kapcsolatban egy nagy kérdőjel, ami ott lebeg a tetteid felett. Kíváncsi vagyok mi fog ebből kisülni a továbbiakban vagy milyen fázisait ismerhetjük meg neked és a családodnak egyaránt.
Nem is akadályozlak meg ebben, így fusd végig a foglalókat, aztán vedd uralmad alá a játékteret. Üdv itt! Very Happy







mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Declan Wheeler A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Declan Wheeler D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Declan Wheeler 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Declan Wheeler
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» wheeler, ivy
» Declan & Regina
» Declan O'Brien
» Declan Maxwell Hamilton
» Zoya x Declan - Honey...I'm the best player...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: