New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 94 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 10:16-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 10:12-kor
Nataael Norton
tollából
Ma 9:27-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 7:49-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 7:33-kor
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Declan O'Brien
TémanyitásDeclan O'Brien
Declan O'Brien EmptySzer. 10 Május - 20:51
Declan O'Brien
if you want to see a goal, pass me

Karakter típusa
Keresett
Teljes Név
Declan O'Brien
Becenév
Dec, Pinpoint
Születési hely
Toronto, Canada
Születési idõ
2000.02.16.
Kor
23
Lakhely
Chelsea, NY
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
Egyedülálló
Tanulmányok
Toronto, sportdiplomácia, végzett
Foglalkozás
Profi jégkorongjátékos, RW
Munkahely
New York Rangers
Hobbi
Hoki, motorozás, túrázás, bulik

Csoportom:
Média, művészet és sport

Jellem
Ami azonnal lejön róla az az  eltökéltség. Fáradhatatlanul űzi kedvenc sportját, és elszántan szántja fel a jeget, vagy éppen dolgozik a konditeremben. Habár nem a legélesebb elme, nem buta, ahogy szokták mondani, jól lát a pályán. Igazi tehetség, de még csiszolatlan, ami megmutatkozik érzelmi kirohanásain. Nagyon tud örülni, és simán bunkó is, ha úgy hozza kedve. A skála szinte végtelen, de mindig erősen mutatja ki őket. Ráadásul ha hokiról van szó kinyílik, a nyilatkozatai nagyszerűek, még viccesek is olykor, látszik benne, hogy még nem nőtt be a feje lágya, de be fog idővel. Viszont, ha nincs kamera és egyéb, rá lehet fogni, hogy önző, hisztis és el van telve magától. Nagyon büszke ír felmenőire, de ő már multikulti típus, Kanadai/Amerikai kettős állampolgár. Rázza a rongyot, de szerencséjére az édesanyja egyben a menedzsere is, aki nem hagyja, hogy szétszórja a megkeresett pénzét. Imád motorozni, ezzel együtt túrázni, rájött, hogy jó néha csendben létezni. Összességében még éretlen férfi, akit magával ragad a tehetségéből származó hév, amit egyelőre nem tud jól kezelni.

Avataron:
Federico Massaro

Múlt

New York late night show Jack Connorssal

Jack Connors(JC): Az O'Brien család hatvan évvel ezelőtt vándorolt el szülőföldjéről a távoli Kanadába. Akkor még nem sejtették, hogy unokájuk az egyik nagy tehetsége lesz az első számú hokiligának. Kérem, fogadják szeretettel a Rangers új csillagát: Declan O’Brient!
Taps, zene, Declan vigyorogva vonul be (szigorúan Rangers mezben és egy hokiütővel) és kezet fog a műsorvezetővel. Connors még rámutat, hogy ünnepeljék egy kicsit a fiatal sztárt, majd helyet mutat és mindketten leülnek.
Declan O’Brien(DO): ezt neked hoztam, de nem ingyen
mondja vigyorogva, a nézőtér nevet, JC pedig kicsit meglepődve veszi át az ütőt.
JC: jól van, szeretem a kihívásokat. De előbb beszéljünk rólad. Mennyire vagy képben még az írkultúrával és van-e valami hagyományotok, amit megtartottatok az óhazából?
DO: idéntől már nem verjük meg a szomszédot Húsvétkor
]A közönségből mindenki nevet.
DO: persze ez csak vicc volt. Nem, nem igazán vannak már ilyen hagyományok, amit még őriznénk, vagy bármi is, én már inkább kanadai vagyok, mint ír. Persze a nagypapinak vannak még különös szokásai, de mi már nem tartjuk ezt.
JC: mondanál pár szót arról, hogy milyen út vezetett a Rangers-höz?
DO: Persze. Torontóban kezdtem el még öt évesen…
JC: Öt? Nem semmi!
Taps a nézőtéren
DO: ugyan, sok kölyök kezdi olyankor. A fater nagy megszállottja volt a sportnak, és hozzám is átragadt a lelkesedése, szóval elég egyértelmű volt, hogy milyen sportot fogok kipróbálni. Nem bántam, imádtam kukoricát zabálni a nézőtéren, és persze egy idő után szurkolni is a csapatnak. Szóval szépen cseperedtem és kiderült, hogy nem vagyok ügyetlen az egészhez, én pedig nagyon élveztem, hogy mindenkit jól megszívathatok, a győzelemért megtettem mindent. A tesóim lányok és nem is annyira sportkedvelők, úgyhogy apám minden erejével támogatott, és mindenhová elvitt, ami jégkoronggal kapcsolatos.
JC: és akkor jött a baleset…
DO: ja, az nem volt fasza. Tizennégy voltam, éjjel mentünk hazafelé egy meccsről és megcsúszott a csapatbusz, fának ütközött. Szerencsére másnak olyan nagyon komoly baja nem lett, de én eléggé szerencsétlenül törtem össze magam. Úgy nézett ki, hogy a bal kezemben a sérülések nem biztos, hogy gyógyíthatók, vagy ha igen, nem lesz teljes a gyógyulás. Szerencsére a suli és a szüleim is jól kezelték a helyzetet, kaptunk még alapítványi segítséget is, így végül… hát láthatják a meccseken, elég jól sikerültek a műtétek.
DO közben felhúzza a zakó ujját és hosszú vágásnyomok láthatóka bal alkarján, és a kézfején. Nem túl szép látvány, de néhány ügyes tetoválás elrejti a csúnyább részeket. A közönség és JC is felhördül kissé, amellett, hogy pozitív hangokkal veszik a fiatal srác szavait.
JC: azóta viszont szárnyalsz. Van esetleg valami titkod?
DO: kurva sok meló. Ha el akarsz érni valamit, sok mindent fel kell adni, hogy ha később eléred, be tudd pótolni azokat. Nekem nem nagyon fért bele a csajozás, mozizás, haverokkal bandázás meg minden, amit a srácok csinálnak manapság. Én kábé aludtam, ettem, ittam, ürítettem a hokin kívül és még most sem nagyon térek el ettől. Muszáj dolgozni, hogy a legjobb legyél, a tehetség egy idő után kevés. Azért most már megy a csajozás is.
Mindenki nevet.
JC: és van már szerencsés hölgy, vagy férfi, akinek elnyerted a szívét?
DO: a szívig nem szoktunk eljutni, de csak a lányok érdekelnek. Úgy látszik, hogy ilyen régimódi vagyok.
Itt-ott nevetés.
JC: szóval jó eredményeid voltak és végül a Torontói egyetemen folytattad a pályafutásod.
DO: igen a Toronto Varsity Blues-ban nyomtam tovább, felvettek az egyetemre. De egyébként nem voltam rossz tanuló sem, főleg a sportrészleg érdekelt. Van is diplomám sportdiplomáciából. Végül a Maple Leaf draftolt 1/20-asként. Amúgy rohadt sok trófeám van, de nyilván ez nem annyira érdekes.
JC: dehogy nem. Hoztunk pár képet a szobáidról, csemegézzenek hölgyeim és uraim.
DO kommentálja a képeket, a közönség jól érzi magát, egy-egy olyan képnél ahol DO hülye fejeket vág, jól mulatnak.
JC: öt éve vagy a ligába, mi késztetett arra, hogy elhagyd Kanadát és ide gyere?
DO: jó a pénz.
Mindenki felnevet.
DO: a tréfát félretéve, New York nagyszerű és nyüzsgő város, pont nekem való. Emellett a vezetőség tényleg jó és hosszútávú ajánlatot adott, szeretném, ha újra jól szerepelne a csapat, többek között miattam. A lehetőség adott, a fejlődésem pedig még nem ért véget.
JC: apropó. Sokan már most is Wayne Gretzky-hez hasonlítanak, mit gondolsz te erről?
DO: nos, egylőre semmit. A „the greater one” egyrészt center volt, másrészt ahhoz még túl fiatal vagyok, hogy egy olyan nagyszerű pályafutással össze lehessen hasonlítani az enyémet. Természetesen ő az egyik olyan bálványom, akinek sok meccsét néztem „rongyosra”, és számtalan trükköt próbáltam ellopni tőle. De ha mondhatom így, fasza lenne, ha eljutnék a közelébe a pályafutásom végére.
JC: hát valahogy így kell hozzáállni, hölgyeim és uraim. Nos, mi is az ára az ütődnek?
A közönség is izgatottan várja, hogy mi lesz, DO mosolya huncutul pillant le mindnyájukra.
DO: van itt egy kapu, és lesz három lövésed. Ha bemegy egy-tiéd az ütő.
Declan széttárja a kezeit, mintha ez olyan egyszerű lenne, és a műsorvezető is magabiztosnak látszik. Felállnak és halk zenére behoznak egy hokikaput, aminek a bal fele be van fedve, ott nem haladhat át a korong. DO tapsoltatni kezdi a közönséget, JC int nekik és megkezdi a pakkcsapkodást. Végül az utolsó bemegy és láthatóan nagyon örül, ugrándozva élteti a közönséggel saját magát, akik tombolnak. DO is vigyorogva tapsol, majd aláírja a botot. A taps közepette elbúcsúztatja JC a feltörekvő sztárt.
JC: hölgyeim és uraim, Declan O’Brien!
Kezet fognak, majd Declan távozik tapsvihar közepette, de egy elég egyértelmű hangos hang hallatszik az ülepéből, mielőtt kilépne a teremből.  A közönség tombolva röhög még pár percig.

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Declan O'Brien
Declan O'Brien EmptyCsüt. 11 Május - 16:30
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Declan!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Nem igazán vagyok otthon a hoki világában, de ennek ellenére is nagyon szórakoztatónak találtam a karakterlapodat. Üdítően egyedinek találtam azt, ahogyan megoldottad az előtörténet részt, és egészen egyértelmű lett belőle, hogy Declan nem csupán nagyszerű sportoló, aki nyilván nem kis rajongótábornak örvend, de szellemes, érdekes személyiség, aki jól magával tudja ragadni a közönség figyelmét. Ha egyszer úgy döntene, hogy letenné a hokibotot, biztosan jól feltalálná magát akár műsorvezetőként is.
Mindesetre nagyon is sikerült megelevenítened előttem ezt a talk showt a szavaiddal, szinte láttam magam előtt minden egyes jelenetét és mozzanatát, és éreztem a hangulatát. Közben pedig igencsak kíváncsi lettem, hogy milyen is lesz majd ez a srác a játéktéren. Már csak emiatt sem tartalak fel tovább, engedlek is, hogy ez mielőbb kiderüljön.  Declan O'Brien 3673325056  Declan O'Brien 690269075

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Declan O'Brien Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Declan O'Brien 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Declan O'Brien 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Declan O'Brien 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Declan O'Brien 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Declan O'Brien
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Declan & Regina
» Declan Wheeler
» Declan Maxwell Hamilton
» A Lockwood esküvő | Freyja & Declan
» Zoya x Declan - Honey...I'm the best player...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: