New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marcia Elif Clements
tollából
Ma 16:53-kor
Owen Grady
tollából
Ma 16:44-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 16:42-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:14-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:08-kor
Benjamin Stanford
tollából
Ma 15:34-kor
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Timothy
TémanyitásTimothy
Timothy                                  EmptyHétf. Ápr. 22 2024, 17:43
Timothy -
Szabad Stoppolt Foglalt

Play by
Kevin Lütolf
Születési hely
New York
Kor
29
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
Hetero
Családi állapot
alibi pasi
Csoport
Üzlet
Történetünk
Minden két éve kezdődött. Amikor megtörtént az a borzalmas éjszaka, amiről nem vagyok hajlandó beszélni. Ittas voltam, te is. De mikor elértünk volna arra a pontra, kihátráltam és elsírtam minden bánatom. Te pedig hősiesen végig hallgattad és adogattad a zsepiket. Ugye milyen úriember vagy? Nem, amúgy egy hatalmas rohadék vagy. Főleg, hogy a csajod aznap dobott ki, mert munkamániád miatt elhanyagoltad, ő pedig jobban értékelte a szomszédsrác törődését. Na, mindegy. Erre valahogy még nem hangolódtam rá, hogy végig hallgassam. De ha van egy üveg borod és gumicukrod, tudod, hogy a lakásom ajtaja nyitva van. Hiszen a kulcs ott lapul a hátsózsebedben.
Azóta te le lettél apám cégének fő szponzora és elég jól összeszedted magad, hogy a marketing cégeddel betörtél a felső tízezer szférájába. Azóta is barátok vagyunk. Némi kétes múlttal, de ez nem zavart egyikünket. Sőt. A szüleim úgy tudják, hogy a pasim vagy, nagyon utálnak is ezért. Hiszen nekik a tökéletes férj Maxim lenne. Még nem ismered, de lemerem fogadni, hogy az átbőgött éjszakákkal nem épp pozitív véleménnyel vagy róla.
Most viszont rohadtul nagy szükségem van rád. Kérlek, ments meg önmagamtól.
Elvileg még úgy sem találtál olyan lányt, aki megdobogtatta volna jéggé fagyott szíved. Pedig ha tudnák, hogy gondoskodó vagy és nem az a tahó, aki felpattan a motorjára, vagy valamelyik luxus autójába és még a visszapillantóba sem néz.

// igazi pasi-csaj barátságot képzeltem el köztük, ha meghallgatod Kaia siránkozását, ő is meghallgatja a tiédet a nő ügyeiddel. Mert lemerem fogadni lesznek még gondok. Gyere, csapjunk egy oltári partit és kavarjuk meg amit főztünk. Elég gyors reagolónak tartom magam. Ennek fényébe szemezgess a karakterrel. Viszont siess, várlak!  PM-ben vagy DC-n megtalálsz. Ja és kérlek, a pofi maradjon!  Timothy                                  4142114136  Timothy                                  1130496352

livin' in new york

mind álarcot viselünk
Kaia Raven
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Timothy                                  901fe9365663859cd2ca400a4101e113ff75a3ce

Timothy                                  D7998132119151f6f49948c225d8ba65243b850c
★ kor ★ :
22
♫ :
You Lose
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Timothy                                  E89a63d98993a8c6e4040f52afc648c1c7fd46de
★ foglalkozás ★ :
Tanuló
★ play by ★ :
Kika Cerqueira Gomes
★ hozzászólások száma ★ :
32
★ :
Timothy                                  1265cadcfa51605fe79bcfd629d0228b3ffee63b
 
Timothy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damarys and Timothy
» ellis; timothy
» Timothy King
» Samuel Timothy Clifford
» Orvel Timothy Lowden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: