New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 33 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

ellis; timothy
Témanyitásellis; timothy
ellis; timothy EmptyHétf. Ápr. 20 2020, 14:05
Timothy Ellis

Karakter típusa:
keresett
Teljes név:
Timothy Ellis
Becenevek:
Tim, Timo
Születési hely, idő:
1990.08.18., Norwich, Anglia
Kor:
30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
bonyolult
Csoport:
üzlet
Egyetem:
Oxfordi Egyetem - Közgazdász
Munkabeosztás:
Marketinges, személyi edző
Munkahely:
Fitocracy
Hobbi:
edzés, extrém sportok, főzés
Play by:
Chace Crawford

Jellem
Timothy Ellis, teljes nevén Timothy Connor, az Ellis házból, aki harmadik ezen a néven, az Elefántkedvelők, a Környezetvédők és a Star Wars birodalom védelmezője, a hörcsögök nevelője, az édesburgonyák királya, a Fogyni kívánók elsődleges segítője. Rövid bemutatkozásából az derülhet ki az emberfia számára, hogy megszállottan rajongott a Trónok harca című sorozatért, de az utolsó évad annyira kiakasztotta, hogy inkább elkasszáltnak tekinti mintsem végig forgatottnak. #nightking4president
Timothy kiskorában igazán visszahúzódó személyiségű gyerek volt, nem igazán barátkozott a többiekkel mert félt attól, hogy kinevetik elálló fogai miatt. Ezért minden idejét az édesanyja és a nagymamája társaságában töltötte, ennek köszönhető a főzés iránti szeretete és tudása. Vidám gyerek volt, megvolt mindene és mindig számíthatott a családjára ezért egy normális családkép alakult ki benne, felnőtt életében pedig ezt szeretné majd egyszer viszont látni.
Jelenleg Timothy marketingesként és személyi edzőként dolgozik egy Fitocracy nevű cégnél, mely megköveteli tőle a komolyság és megbízhatóság, valamint kreativitás és jó kommunikációs készségek jelenlétét. Személyi edzőként tekintélyre van szüksége, türelemre és jó hallgató képességre, ezekkel mind rendelkezik. Így amikor a munkahelyén kívül van nagyon laza, szeret bolondozni és minden hülyeséget kipróbálni. Ő az a személy, akit, ha felhívnak éjjel azzal, hogy le kéne ugrani valami városba bulizni akkor összepakol és már megy is. Mindenben lehet rá számítani, legyen szó munkahelyi, baráti vagy párkapcsolati dologról.
Mikor kapcsolatban van akkor csak arra a személyre figyel, ha valakinek sikerül elterelnie a figyelmét az aktuális párjáról, akkor valamiért nagyon különleges az illető. Alapjáraton hűséges típus, mostanában mégsem találja a helyét az 5 éve tartó kapcsolatában. Rengeteg változáson esett át Ő maga is a kapcsolat elejétől kezdve, néha már nem ismer magára, mert úgy érzi minden rá van erőltetve. Néha jól esik neki, ha nem kell gondolkodnia, de szereti, ha megvan a beleszólás vagy választás joga. Jelenleg ez nem opció.
Kissé megalkuvó személyiségű, nem szereti a konfliktusos helyzeteket így inkább elfogadja a másik ötletét vagy amit rá szeretnének erőltetni csak ne kelljen feleslegesen veszekedni órákat. Legalábbis a párkapcsolata terén inkább ilyen, papucsnak azért nem nevezném, mert ha betelik nála a pohár akkor tud robbanni elég rendesen. Különös helyzetben van jelenleg, így a személyisége is akképpen változik kivel van épp dolga, ki mit vár el tőle és szeretne elérni.
Lehet, hogy klisés, de a végső célja az, hogy boldog legyen. De nem biztos, hogy mindent felakar majd áldozni ezért. Hosszú út áll még előtte.


Múlt
1996. augusztus
- Játszhatnék veled? A többiek kinevettek… - éppen a sárga vedrembe szeretném bepakolni az összedőlt homokváram összetevőit mikor is megzavarnak benne. Jobb kezemet szememhez emelem, napellenzőként használva azt majd felnézek a hang irányába. Egy szőke göndörhajú lány áll velem szemben, hatalmas, fekete keretű szemüveggel orrán és kisírt szemekkel. Kérdőn pillantok a fiúk irányába, akik hangosan nevetnek és mutogatnak rá.
- Gyere. – ejtem ki végül hosszas gondolkodás után átnyújtva a kék gereblyémet. – Timo vagyok, és te? – kérdezem érdeklődve miután elfogadta a felé nyújtott szerszámot és együtt kezdjük újjá építeni az előbb összedőlt birodalmamat.
-Sarah. – csilingel a hangja ahogyan kiejti ezeket én pedig elbűvölve nézem Őt.

Ekkor ismertem meg a lányt, aki utána az életem részévé vált, megrengetve azt a gyökereinél majd belém rúgva hagyott a földre esni.

2006. március
-Mimoooo! Add vissza az emlékfüzetemet! Azt mondtad butaság és nem akarsz belerajzolni semmit, akkor hadd adjam tovább a lányoknak. – sipító hangja megtöri az osztályunk csendjét, mindenki belemerült a házifeladatok másolásába míg én szorgosan kiloptam Sarah táskájából az említett füzetet.
-Nem, nem! – próbálok ellenkezni és minél magasabbra tartom, hogy ne érje el. Úgy ugrándozik körülöttem mint egy nikkel bolha, nevetésünk betölti az egész teret, de nem tágítok. Hiába kérlel, baromi szépen ráadásul, hogy adjam vissza neki, nem teszem. Így már főleg nem, mert a többiek is felfigyeltek rám és nem akarom, hogy tudják mit írtam bele.
Felmászik az egyik padra majd olyan pankrátori ugrással közelít irányomba, letarolva és megszerezve az emlékkönyvét. Gombóc keletkezik a torkomba, és nehezen kapom a levegőt, ahogyan arcát fürkészem. Várok. Csak másodpercek telnek el, de mintha évek lennének, sőt évszázadok.
-Igen, elmegyek veled randizni. – fülig érő vigyorral néz vissza rám miután elolvasta az apró kérdést a saját oldalamon. Közelebb lép majd olyat tesz, amit még soha, szájon puszil. Olyan igazi suta első gyerekszerelem módjára. Nagyon fura.

2012. november
- Hozzám jössz feleségül? – remeg a kezem, ahogyan próbálom kinyitni az apró szív alakú dobozkát úgy, hogy a tartalma ne guruljon el. Már hónapok óta készülök erre a lépésre, mégis olyan nehéznek tűnik ezt most meglépni. Mindent megterveztem, egyeztettem mindenkivel és többszöri variáció után sikerült kiválasztani a legszebb gyűrűt. Beharapom az alsó ajkamat és várom válaszát, közben a térdem is sajog a föld keménysége miatt.
-Hogy a fenébe ne!? Naná! – ugrik egyből a nyakamba, ami miatt majdnem elgurul a gyűrű, de még mielőtt eltűnne a süllyesztőben gyorsan felhúzom az ujjára. Sír, én is sírok, és minden olyan tökéletes, ahogyan az óvodás kiközösítettségünk szépen lassan szoros barátsággá majd szerelemmé alakult állt. Mintha az égiek is egymásnak teremtettek volna minket.
- Annyira szeretlek. – simítok végig arcán, eltűrve egy tincset a füle mögé. Imádom ezt a nőt.
-Én is szeretlek.  

2013. augusztus. 17.
- Nagyon izgulok. – tördelem a kezeimet az oltár előtt állva. Mindenki engem néz és várjuk Sarah érkezését, viszont minden pillanattal egyre nehezebb lesz. Nem félek attól, hogy nem jön el, mert erről beszélt az utóbbi pár hónapban és tudom, ismerem már annyira, hogy nem tenne ilyet velem.
- Minden rendben lesz Timo. Biztos a forgalom miatt késnek. – a tanúm, a legjobb barátom, kezét a vállamra teszi és próbál megnyugtatni, de érzem, hogy valami nincs rendben. És nem azért, mert nem kéne mindennek rendben lennie, hanem mert történt valami. Érzem. Tudom. Órámra pillantok, már 20 perce itt kéne lenniük, de semmi. Mélyet sóhajtok és kérdőn pillantok anyám irányába mire, Ő Sarah édesanyjára néz. Mindketten tanácstalanok.
- Felhívom. – ekkor már hatalmas gombóc van a torkomban. Kimegyek az udvarra és már épp hívnám, mikor kijön az apám. Megfagy bennem a vér, ahogyan végig nézek rajta és látom kisírt szemeit. Én is a sírás küszöbén állok, de mielőtt megkérdezném mi történt egyből megölel, jó szorosan.
- Volt egy baleset. Úgy sajnálom.

Napjainkban
- Clemi, kérlek ne kezdjük ezt újból. Megígértem, hogy elveszlek, nem? – ingerülten masszírozom mutató és hüvelykujjammal az orrnyergemet, próbálom stimulálni az idegeket, hogy ne robbanjak szét. Nagyon elegem van ebből a házasság dologból, meg úgy mindenből, ami ezzel kapcsolatos. Csak élni akarok. Nagyon.
- Nem rázhatsz le megint. Tim, kérlek. – megkapaszkodik a vállamba, szeretnék mondani neki valamit, de nem megy. Nem ezen a napon, nem, amikor Saraht kellett volna elvennem.
- Mennem kell, majd hívlak. – leseprem a kezét a vállamról, majd nagy léptekkel viharzok ki a lakásból. Az utca végéig meg sem állok, ahol előveszek egy cigarettát a titkos zsebemből és meggyújtom. Mélyen szívok belőle egyet, majd előveszem a telefonomat is és felhívom Rozét.
- Találkozzunk. Most. – szűkszavú vagyok, de most muszáj kibeszélnem magamból a nővére hülyeségeit. Muszáj kezdenem valamit ezekkel az érzésekkel, meg azzal, hogy amúgy rohadtul nem akarom elvenni Clementinet.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ellis; timothy
ellis; timothy EmptyKedd Ápr. 21 2020, 21:35
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Timothy!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Azt gondoltam, hogy hé, kapok majd egy tök egyszerű, tök átlagos srácot, aki fiatal,élvezi az életet, van egy csinos barátnője, van egy biztos egzisztenciája, munkája….szóval, tudod olyan, amilyen alapvetően az emberek többsége, semmi extra. ellis; timothy 2624752903  A végére azonban olyan módon csavartad meg a történetet, hogy már pislogtam, hogy te jóég eljutottunk az óvodai homokozótól egy elég komoly dilemmáig, amit úgy tűnik nem tudsz magadban feloldani olyan egyszerűen. Pedig milyen is vagy valójában? Valaki, akire lehet számítani, aki segítőkész, aki családcentrikus (noha úgy tűnik, hogy ez a jelenlegi formájában kap egy kis pikírt jelentést) megvannak a maga hóbortjai, és a legtöbb általam ismert emberhez hasonlóan imádja a GoT sorozatot, amit én már az első évadnál elkaszáltam a magam részéről, miután megölték benne Khal Drogo-t. Onnantól számomra megszűnt az a sorozat. Vajon mi történhetett veled, az alapvetően hűséges sráccal? Mi az ami miatt nem találod a helyed a jelenlegi kapcsolatodban? Rolling Eyes
Pedig olyan szépen indult, tényleg mint egy tündérmesében, ahol egy barátság az idő múlásával alakul át szerelemmé.Szerintem a legszebb ilyen történetek egyike, kövezzenek meg de én ezt nagyon tudom szeretni. ellis; timothy 1404455205  Érezni abból ahogyan írsz róla, hogy ez a lány tényleg nagyon fontos neked, talán mindennél fontosabb. Azt hiszem az oltár előtt elveszíteni valakit akivel az egész életedet tervezted leélni a legszívszorítóbb dolog. De talán még szívszorítóbb, hogy utána belemenekülsz egy olyan kapcsolatba, ami cseppet sem tesz boldoggá. Talán át kéne gondolnod, hogy valóban akarod te ezt? Nem lenne tisztességesebb magaddal és Clemivel szemben is, ha lezárnátok, ha nem hazudnál leginkább magadnak tovább?

Nagyon szép és szívhez szóló történetet hoztál nekünk. A kis óvodás gereblyés, homokozóvödrös rész az külön a kedvencem volt. Kellemesen és olvasmányosan írsz, jól esett olvasnom a történeted. ellis; timothy 4142114136  A foglalók után irány a játék, azt hiszem már nagyon várnak. Színt admin ad majd neked.


Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
ellis; timothy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Timothy Spencer Bradford
» Damarys and Timothy
» Timothy King
» Samuel Timothy Clifford
» Orvel Timothy Lowden

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: