New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 103 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 91 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lisandro Mendez
tollából
Ma 12:07-kor
Lilibeth Winchester
tollából
Ma 12:03-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 11:38-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 11:35-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:19-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 10:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:55-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 09:45-kor
Aviva Pierce
tollából
Ma 09:16-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
27
28
Összesen
223
214

Damarys and Timothy
TémanyitásDamarys and Timothy
Damarys and Timothy EmptySzer. Jún. 12 2019, 21:18
Damarys & Timothy
 "A halott lányok még mindig nevetnek."




Kimozdulok. Ismét motorozni megyek. De most nem keresem a fiúk társaságát. Egyáltalán ők keresik az én társaságom? Vagy nem tudom. Seggfej vagyok szóval már elengedtem ezeket a gondolatokat. Élvezem a hideg szellőt ami az éjszakába ölel miközben előre haladok a motorommal. Asszem ma minden futamban benne akarok lenni. Hajtani akarok és menni előre amíg nem találok kiutat és nem érek be a bugyit lengető miniszoknyás ribanc előtt mint nyertes. Élvezem az akkori adrelalint ami előre lök újból és újból. Azt hiszem másra nem igazán találtak ki. Evy nagyon sokszor mondta, hogy motoros versenyzőnek kéne lennem, de aligha hiszem, hogy egy füves trógert felvesznek. Meg az a világ nem az én világom. Sok világ nem az én világom. Ahogy a helyszínhez érkezem azonnal a starthoz hajtok ahol már fel vannak páran sorakozva. Sokan felismernek és köszönnek is én pedig visszonzom de nem kezdek senkivel se mélyebb eszme cserébe. Elő veszem a cigis dobozom majd kihalászok egy szálat és rágyújtok. Szőke tincseimet félre söpröm a homlokomból mintha javítana a helyzeten. Figyelem az érkezőket akik még felsorakoznak a közelben. Pár picsa el el sonfordál a motorosok között megérintenek minket, vagy a motort és csábos pillantásokat tesznek. Nem szoktam vissza mosolyogni, főleg mikor ilyen a hangulatom. Nem igazán nyernek meg maguknak. Talán nem is akarom, hogy bárki is megnyerjen. Kifújom a füstöt és az ég felé pillantok majd elnyomva a csikket dobom el és ahogy felbőgnek a motorok az enyém is felröffenve adja tudtomra, hogy készen áll az újabb nyerésre. Ahogy vonalba érünk egy páran végig nézek a soron és azért látok egy pár méltó ellenfelet. Ez egy érdekes kör lesz...Ahogy a kiválasztott picsa megjelenik feltartja a kendőt mire a motorok hangosabb bőgésbe kezdenek és ahogy elengedi azt a zsepit és földet ér a kavicsok kirepülnek a visszafogott kerekek alól és mindenki úgy indul meg, mint egy veszett vadló. Nem fogom magamat vissza én sem. Úgy repülök, mint még soha. Bizonyítani akarok, bár soha nem tudom miért, kinek egyáltalán. Vagy magamnak? Azt se tudom. De már nem is érdekel csak a földes út, mi versenyzők és a száguldás...

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Damarys and Timothy
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Damarys White
» Timothy King
» ingrid + timothy - lucky day
» where we belong •• Timothy & Saffron
» Timothy & Flor - Önbizalomfejlesztő kicsit másképpen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: