New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 76 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 61 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 22:36-kor
Gleeson Byrne
tollából
Ma 22:32-kor
Elodie C. Harland
tollából
Ma 22:25-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 22:14-kor
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:09-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 21:50-kor
Ezra Wallace
tollából
Ma 21:48-kor
Admin
tollából
Ma 21:22-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Surpriiise - Benjamin & Dorothea
TémanyitásRe: Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea EmptyCsüt. Május 09 2024, 16:42

Dorothea & Benjamin
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.

A tekintetem mindent elárulhat számára. Értelmetlen vitatkozásba kezdtem vele, tény, hogy még van mit tanulnom ha tinédzserekről van szó. És bár általában jól bánok a gyerekekkel, sőt még a fiatalokkal is, de Dora... Na ő más tészta. Ő az a fajta fiatal hölgy, aki csakis kizárólag azt fogja megérteni, amit ő maga is akar. Hiába mondok én neki bármit, hiába próbálom őt jó modorra tanítani, szarik bele. Szó szerint. Így aztán nyilvánvalóan az a bizonyos pótkulcs sem marad sokáig a korábbi rejtekhelyen, még a végén ténylegesen olyankor vágódik ide be, mikor nagyon nem kellene. - Nos, ha megteszed, kénytelen leszek a rendőrséget hívni, aztán meglátjuk eszedbe jut-e letörölgetni az ujjlenyomataidat mindenről. Szerinted készen áll anyád egy zárkában látogatni? - Oké, erős túlzások hangzottak el, de nem hagyom, hogy a húsz éves kis zsarnok unokahúgom tiporjon itt el. Ahhoz túl nagy gyerek vagyok, én magam is. Ahhoz túl versenyképes vagyok. Felé dőlök, szemkontaktust veszek fel, tartom azt, a lehető legkomolyabb arckifejezéssel és tekintettel. Nem tudhatja, hogy füllentek. Talán sejtheti, de tisztában van azzal, hogy ügyvédként sokkal többet tudok az ilyesmiről, mint ő. Még akkor is ha nem büntetőjogra specializálódtam, a szakértelmem elő tudom adni úgy, hogy az megnyerő legyen. Legalábbis egy húsz éves számára.

- Na el mész te a... - Nézek rá szúrós szemekkel, de nem fejezem be a mondat végét. - Veled mi a helyzet? Férjhez mész már? Legalább férj jelölted van? Ideje lenne már szülni is bakker! - Nézek végig rajta sürgetően. Ő nem az egyetlen aki ezt a játékot tudja játszani. És bár tény, hogy van tíz év közöttünk, ő mégsincs annyira más helyzetben. A férfiak egyébként is idősebben nősülnek. Szóval az a minimum, hogy már jelöltje van. - Illegális motorversenyre küldött? - Ismétlem meg amit mondott, ez még nekem is hihetetlen és kétségtelenül elkezdek gondolkozni, hogy mégis mi a jó fene folyik a családjában. Nem kimondottan szeretem magam beleásni más gondjaiba és bajaiba, legfeljebb ha megkérnek rá... vagy fizetnek érte ugyebár. De... Jayla nem akárki számomra. Anyám helyébe lépett, pedig nem lett volna muszáj. Tartozom neki minimum annyival, hogy a vállam odatartom neki, ha sírnia kell. Aztán hümmögve adom át neki a sört, a gondolataim elkalandoznak, szinte meg sem hallom amit mond. Kell egy pillanat amíg összeszedem magam. - Értem. - Mondom elgondolkozva.

- És ez mióta van így? - Teszem fel végül a kérdést, mikor sikerül elhesegetnem az ostoba gondolatokat. Egyre jobban körvonalazódik bennem a terv, hogy meglátogassam unokanővérem és talán megismerjem a történet rá eső részét is. - Nem doblak ki. Tudod, hogy olyasmit nem tennék. Csak arra kértelek, hogy szólj anyádnak róla, nem szeretném ha aztán rajtam verné le. - Nem mintha ténylegesen megtenné, de már bőven elég az, hogy sörrel kínálom a lányát, nem még bújtatom is majd. Én legalább megpróbálok felelősségteljes nagybácsi lenni. - Már értem honnan jön a csípősséged. - Bököm oda neki miközben egy újabb vigyor jelenik meg az arcomon, majd le is adom a pizza rendelést. - Dora... tudod, hogy erre nem tudok válaszolni. Ilyesmit nem ígérhetek meg, legalábbis nem anélkül, hogy beszéltem anyáddal és kiderítettem mi a gond. Annyit ígérhetek, hogy megpróbálom lebeszélni a dologról, oké? - Viszont ha a segítségem kéri, nekem mellette kell állnom. Dora kérése pedig semmiképp sem igazságos. - Mi a helyzet a suliban? - Próbálkozom is meg a témaeltereléssel mert nyilván jobb szeretnék unalmas tantárgyakról és tanórákról beszélni, mint a szülei házasságáról.
note: ♡ | clothes |  music | tag: @Dorothea Haynes


mind álarcot viselünk
Benjamin Stanford
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Tumblr_inline_prs14p4C6Q1vjg4rh_250
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 4ca8fbe68b6153d4c349ac4a819d0026cf7b8d13
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My story is still being written.
★ családi állapot ★ :
Imma keep this this one.
Surpriiise - Benjamin & Dorothea C42739b2e069497ec1099adf879abc6efd01afbf
You are my ride or die.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea A4e820afdd849dc606365a52b5b99591fb82da41
★ idézet ★ :
Change is inevitable.
Growth is optional
.
★ foglalkozás ★ :
Lawyer
★ play by ★ :
Ryan Gosling
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 2d7ad5134ac4e16e16440563c7c398b38793e457
TémanyitásRe: Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea EmptySzer. Május 08 2024, 17:31

Ben & Dora
Happiness is different from pleasure. Happiness has something to do with struggling and enduring and accomplishing.

Sajnos akármennyire is szeretne Ben szigorúnak tűnni, egyszerűen átlátok rajta, és pontosan tudom, hogy a szíve mélyén örül nekem. Most ne már, hogy az a játék szórakoztatóbb legyen, mint az én társaságom. Különben sem túl jó színész. Már gyerekkoromban megtanított arra, hogy hogyan ülhetek fel a feje tetejére, így nem is igazán van túl sok joga ez miatt elítélni. Tudom, hogy Ő is élvezi. Egyébként pedig ha már megmutatta, hogy hol találom a kulcsát, amellyel bármikor betörhetek, akkor még szép, hogy élek a lehetőségeimmel. A vészhelyzetet szó azt hiszem, hogy mindkettőnk számára mást jelent, nekem például már önmagában az is elég nagy tragédia, ha épp nincs amit csinálnom és unatkozok. Így hát itt vagyok, és emiatt kár is úgy csinálnia, mintha nem örülne nekem.
- Ha hívtalak volna, akkor oda a meglepetésnek. - jegyzem meg halkan, mintha nem lenne elég egyértelmű, hogy szándékosan volt ez a célom. - Örülj, hogy nem egy fiúval jöttem épp, annak reményében, hogy itt kettesben lehetünk. Vaaagy... ami még jobb: nem hoztam ide a társaságomat, hogy közösen ürítsük ki a piás készleted. - forgatom meg a szemeimet ártatlan arckifejezést vágva, bár nehéz nem elnevetnem magam. Természetesen ennyire pofátlan azért még én sem vagyok. Soha nem csinálnék más házában házibulit, főleg engedély nélkül, de mindenképp megéri a szót, látva a nagybátyjám tekintetét. Az pedig még viccesebb, ahogyan a nem létező barátnőjére terelődik a szó. Nem értem, hogy mit van most úgy oda.
- Talán azért, mert ott vagy már abban a korban, hogy ciki nem nősnek lenni. Az pedig még cikibb, hogy még barátnőd sincs. Vagy van, csak épp titkolod valami miatt. - oké, tudom, hogy ez valóban nem tartozik rám, de engem akkor is kíváncsisággal tölt el, hogy ez miért van így. Ha nincs, miért nincs és ha van, miért is nem tudok róla? Félre értés ne essék, nem vagyok én az a fajta, aki szereti a pletykákat és a szaftos történetekhez valami még szaftosabbat csatol hozzá, hogy azt tovább adva menőnek tűnhessen, hogy ilyen jól informált. De vannak olyan dolgok, amikre még így is kíváncsi vagyok.
- Hát azt pontosan úgy, ahogy mondom. Mostanában bármit is csinálok, mindennel olyan furcsán türelmes. A minap például azt mondtam neki, hogy el megyek egy illegális motorversenyre. Tudod mit csinált? Bíztatott, hogy nehogy ki hagyjam. - vonom fel a szemöldököm, hisz nem gondoltam, hogy anyu képes ennyi meglepetést okozni, de néha olyan, mintha nem ismernék már lassan senkit magam körül. Apáról azt hittem, hogy sosem ahgyna el, megtette, anyáról pedig azt, hogy életem végéig az aggodalmaskodásait kell hallgatnom, és...meglepett. Kérésére bólintok, hisz abban igaza van, hogy anyu megérdemli, hogy tudja hogy jól vagyok, bár azt nem feltétlenül tervezem elmondani, hogy Benhez jöttem.
- Ne aggódj... sosem leszek olyan virágszál. Imádom, ha főleg azok a szétpingált cicababák olyan csúnya szemmel néznek, mert szerintük nem nőies sört inni. Hát nőiesebb, mint két pohár vodka után végig hányni a női mosdót... - fejtem is ki a véleményem, és ezzel nem azt akarom mondani, hogy én is ne szeretném a divatos ruhákat, vagy ne lettem volna még soha részeg, viszont a pasis dolgokat attól előszeretettel űzöm. Szerintem előző életemben valami macsó férfi lehettem. Csak akkor sikerül elkomolyodnom, amikor nagy nehezen sikerül felhoznom a jelenlegi legnagyobb problémámat, ami nem csak arról szól, hogy le beszéljem Bent arról, hogy anya segítségére legyen ebben az őrültségben, hanem arról is, hogy egy kicsit ki mondhassam magamból azt, ami baromira rosszul esik.
- Anya folyton azt hajtogatja, mert... nem jönnek ki túl jól apával. - azt meg nem is mondom, hogy hónapok óta nem is él velünk. Csak azért is szeretném ezt titokban tartani, hogy ne mondhassa azt a nagybátyjám, hogy igaza van anyának, ha el akar válni. Mert nincs igaza. Ennyi év házasság utá ez lehetetlen. - A helyzet borzalmas. Úgyhogy ha akarsz ki dobhatsz, de... nekem jól esik egy kicsit elmenekülni. Minden elől. - vonom meg a vállam, miközben magam alá gyűrüm a lábaimat is és végül megengedek magamnak egy újabb mosolyt. Én nem vagyok az a sírós fajta...
- Mindegy. Csak legyen minél csípősebb és ne legyen rajta gomba. Mert azt még mindig utálom. - a pizza szerintem mindenki kedvence, bár úgy hiszem, hogy a felesleges zöldségekkel csak el rontják a varázsát. Azokat legtöbbször le is szoktam piszkálni, de ha a gomba hozzá ér, akkor képtelen vagyok megenni.  - Ugye nem fogsz segíteni anyának elválni, ha arra kér? Légyszíves... - a tekintetem már könyörgő, de ugyanakkor bizakodó is, hisz az nem lehet, hogy a családom minden egyes tagja ennyire ellenem legyen.

BEE

Benjamin Stanford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Surpriiise - Benjamin & Dorothea F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea EmptyVas. Ápr. 28 2024, 14:54

Dorothea & Benjamin
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Nos, ha egyvalamiben Dora igazán jó és igazán ért hozzá, az nem más lenne, mint a szavaim kiforgatása. Sőt, kibelezése, aztán visszadobása felém, hogy még a végén rosszul is érezzem magam egy vicces elszólásért, amiben az ég világon semmi rossz nem volt. Legalábbis addig ameddig Dora úgy nem döntött, hogy bizony volt benne. Az eszem megáll a kis ördögfajzattól néha. - Természetesen nem úgy értettem. De létezik telefon... csengő. - Tőlem akár még kopoghatna is, bár tény, hogy azt talán nem hallanám meg. - A kulcs pedig csak vészhelyzet esetére. Ha például kizártad magad otthonról és nincs hová menned én pedig nem vagyok itthon. - Magyarázom neki, akárcsak egy gyerek lenne. Pedig már nem az. Igazán megtanulhatta volna már, hogy mi a magánszféra... vagy éppen illem. Modortalansága ellenére még mindig szeretem a kis Tökmagot.

- Jézusom, miért van mindenki rászállva a családi állapotomra?! - Szólalok fel értetlenül. - Komolyan nincs más dolgotok, mint azzal foglalkozni, hogy mikor nősülök már meg? - Nevetek fel végül megadóan. El nem tudom képzelni, hogy miféle vasárnapi ebéd szokott náluk lenni. Szerintem tuti rólam és a - számukra - nem létező szerelmi életemet vesézik ki. Szörnyű! - Hogy érted, hogy nem lehet feldühíteni? - Mondjuk Jayla szerintem soha nem kimondottan volt az a magát könnyen felidegelős fajta, de én sem. Mégis Dora két szóval meg tudná oldani, ha akarná, szóval mindent egybevetve, ez furcsa. - Rendben, de aztán írj neki. Jayla többet érdemel. - Jegyzem csak meg, próbálok nem túlzottan belefolyni a kapcsolatukba, inkább csak meglökdösni a lányt, hogy odafigyeljen jobban az anyjára. Főleg ha valami tényleg nincs rendben vele.

- Akkor pizza és két sör rendel. Remélem még mindig nem lett belőled egy virágszál, aki nem iszik sört. - Nézek rá felvont szemöldökkel, miközben már kelek is fel, hogy a konyhába menjek és két sört vegyek ki a hűtőből. Ismerem Dora-t, hajlamos egyik napról a másikra megváltoztatni a véleményét mindenféléről. Bár ez egy nagyon tinédzseres tulajdonság. Majd kinövi. - Elválni? - Kérdezek vissza ügyetlenül, amint a kezébe adom a már kinyitott üveget és ismételten helyet foglalok mellette. - Mármint... Elválni? - Nyomom meg a szót, mintha így több értelmet nyerne. Pedig működik. - Miből gondolod, hogy ilyesmit tervezne? - A kérdésem óvatos, nem igazán szeretnék neki ilyesmit ígérni, hiszen fogalmam sincs, hogy mi van a háttérben és ha Jaylának éppen az én segítségem kell, akkor kétlem, hogy nemet tudok neki mondani. Dora pedig... Ez biztosan nem egyszerű neki, de nem is az ő döntése. - Szerinted ennyire rossz a helyzet? - Teszem még hozzá, majd a telefonomat előkeresve a PizzaHut oldalát keresem fel. - Milyen pizzát enne a kisasszony? - Mosolygok rá végül, ezzel egy kicsivel vidámabb témára evezve. Elvégre ki ne szeretne enni? Főleg pizzát.
note: ♡ | clothes |  music | tag: @Dorothea Haynes


Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Stanford
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Tumblr_inline_prs14p4C6Q1vjg4rh_250
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 4ca8fbe68b6153d4c349ac4a819d0026cf7b8d13
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My story is still being written.
★ családi állapot ★ :
Imma keep this this one.
Surpriiise - Benjamin & Dorothea C42739b2e069497ec1099adf879abc6efd01afbf
You are my ride or die.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea A4e820afdd849dc606365a52b5b99591fb82da41
★ idézet ★ :
Change is inevitable.
Growth is optional
.
★ foglalkozás ★ :
Lawyer
★ play by ★ :
Ryan Gosling
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 2d7ad5134ac4e16e16440563c7c398b38793e457
TémanyitásRe: Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea EmptyHétf. Ápr. 01 2024, 07:49

Ben & Dora
Happiness is different from pleasure. Happiness has something to do with struggling and enduring and accomplishing.

Igazán szórakoztat a nagybátyám meglepett arca, bár nem is értem, hogy mi olyan furcsa az itt létemben, hiszen már egy ideje nem voltam nála, meg hát elvileg azért árulta el, hogy hol van a pótkulcs, hogy bármikor ide jöhessek. Oké, talán nem épp így fogalmazta ezt meg, a bármikor talán erős túlzás, de örülnie kéne, hogy legalább nincs baj. Vagyis van, hiszen ha a szüleimre gondolok, akik egyre jobban eltávolodnak egymástól, akkor biza szívem szerint minden napomat távol tölteném az egyáltalán nem otthonos otthonunktól. Apa nélkül semmi sem olyan, mint régen volt. A házunk olyan rideggé és üressé vált, már nem is igazán emlékszem arra, hogy mikor nevettünk a falai között, őszintén és szívből utoljára. Olyan régóta tart ez a semmilyen állapot, hogy néha megkérdőjelezem, hogy egyáltalán voltunk-e valaha boldogok.  
- Csak akkor vagy hajlandó engem megtűrni, ha vészhelyzet van? - fordítom vissza a kérdést és miközben el veszem a kontrollert, még az egyik lábamat is magam alá húzom, hogy sokkal nagyobb beleéléssel tudjam befejezni a játékot, amit Bennek miattam kellett abba hagynia. Széles mosolyra húzódik a szám a megjegyzése miatt, közben pedig igyekszem  koncentrálni is, de fogalmam sincs még arról sem, hogy az egésznek mi a lényege. A szemöldököm egy pillanatra a magasba emelkedik, hiszen én pontosan ismerem a csengőt, de ha használom is azt, akkor oda lett volna a meglepetésem. Sokkal viccesebb volt így a látványa, hogy betörőként érkeztem. Mellesleg kulccsal.
- Miért árultad el, hogy hol találom a kulcsot, ha azt várod el, hogy a csengőt használjam? - értetlenkedek, hiszen úgy tényleg semmi értelme nem volt annak. A szám pedig egy buta grimaszra húzódik közben, de csak akkor fordulok felé, amikor sikeresen kinyírtam a játékot és a kontrollert is kicsit arrébb dobom a kanapén, hogy véletlenül se jusson eszébe az esténket azzal elrontani, hogy játszani kezd. - Nem tudom... azt hiszem, hogy akkor mindkettőnk pofája égne...keményen. Szerencsére, hogy egyedül vagy. De várj... Le maradtam valamiről? Miért nem tudok arról, hogy van barátnőd? - nem mintha kötelessége lenne beszámolnia a magánéletéről, de gondolom csak be mutatná azt a szerencsést, aki mellett megállapodik. Azt nem nézem ki belőle, hogy csak ilyen kalandokban vegyen részt. Bár nem tudom. Ennyi idősen mivel még mindig nem nős, talán nem is igazán szereti a kötöttségeket. Hát jobban is jár. Ha el nézem a szüleim házasságát, akkor arra jutok én is, hogy egész életemben egyedülálló maradok, mert szívás le élni valakivel egy fél életet, hogy aztán az pillanatok alatt dőljön romba.
- Nem éppen. Anya mostanában nagyon megváltozott. Inkább én szoktam Őt idegelni, Ő pedig türelmesen elviseli azt. Komolyan... még csak feldühíteni sem lehet. Érted te ezt? Mintha szeretne kicsit lazább lenni, csak nem tudja, hogy hogyan csinálja. - nem vagyok arra büszke, hogy néha akaratom ellenére is sértegetem, meg rá akarok hárítani minden felelősséget, legtöbbször Őt okolom azért is, mert apa magunkra hagyott minket, és még azt sem tudni, hogy haza jön-e valaha. De könnyebb benne keresni a hibát, mint arra gondolni, hogy esetleg új családot kapott magának az a férfi, akire mindig hősként tekintettem. Rettegek attól, hogy ki fogok ábrándulni belőle.
- Mivel utálok másnapos lenni, mert olyankor még a hajam is fáj, így inkább csak iszogatni. - válaszolom meg a kérdését, de attól persze benne lehet a pakliba, hogy az iszogatásból egy kicsit több lesz, bár az asztal alá azért nem szeretnék beesni. Mivel nem szeretek előre tervezni, csak hozok egy döntést és cselekszem azonnal, így egyenlőre nem is tudhatom, hogy mennyit fogok inni. Van egy olyan érzésem, hogy azt úgysem hagyná, hogy egy pár pohárnál tovább menjek, pedig nem is lenne rossz, ha egy kicsit valami elterelné a gondolataimat az otthoni poklomról. - Anyu nem tudja, hogy hozzád jöttem, azt sem, hogy itt tervezek maradni. De majd írok neki kicsit később egy üzenetet, hogy ne aggódjon. Mostanában úgyis hozzá van szerintem szokva ahhoz, hogy egyet gondolok és le lépek. Nem lesz gond. - vonom meg a vállamat olyan leszarom alapon, pedig igazából nagyon sajnálom Őt. Nem elég, hogy apa nincs, de én is sokszor hagyom magára. De mit tehetnék? Én nem tudom pótolni az apám hiányát, és nem is bírok nagyon otthon maradni. Igyekszem persze oda figyelni rá, de amint mond valami olyasmit, máris veszem fel a védekező állást, és abból csak az lesz, hogy ismét a lelkébe gázolok. Még én is. Szóval néha nem árt a távolság. - Kezdjük valami gyengébb itallal. Abból többet lehet inni, és az íze is elviselhetőbb.  - nem szoktam vállogatni az italok között amúgy a koktélt is épp olyan jó szívvel iszom, mint a sört, de nem akarom, hogy két pohár után ki rakjon, mert az a fejembe szállt. Úgy tűnik, hogy nem nagyon tetszik neki az, hogy itt maradjak éjszakára is. Pedig sokkal könnyebb lenne. Talán később még vissza térek rá.
- Ez nem is lehet kérdés! Még szép, hogy pizza! - azért szeretek még ide járni, mert nem öldököl Ben a levesekkel, meg azok fontosságával, mivel Ő sem tud főzni, ahogyan én sem mozgok túl otthonosan a konyhában. Imádom a gyors kajákat, amiket készen ki hoznak és csak annyi a dolgom, hogy megeszem, majd el dobom a csomagolását, még csak mosogatnom sem kell utána. Ha egyszer mégis el költözhetek anyu mellől, akkor egészen biztos, hogy csakis ilyen ételeken fogok élni. Mert a házimunka sem tartozik amúgy a hobbijaim közé. Csak csinálom...már muszáj.
- Amúgy szeretnék egy szívességet kérni tőled... - bukik ki végül belőlem, mintha csak ezért jöttem volna ide, pedig ez csak úgy most jut eszembe. - Ha anyu felkeres egy nap valami őrültséggel, akkor légyszi csinálj bármit, csak ne segíts neki abban. Valahogy győzd meg, jó? - az arcom közben kétségbeesetté is válik, bár valószínűleg Ben nem ért túl sokat abból, amiket mondok. Még én sem igazán tudom, hogy mire is akarok kilyukadni. - Ha azt akarja, hogy segíts neki elválni apától, akkor... légyszíves ne tedd. Nem akarom, hogy elváljanak. - magyarázom egy kicsit érthetőbben, bár nem is igazán tudom,hogy mennyit tud az otthon uralkodó káoszunkról, ahogyan azt sem, hogy anya már beszélhetett-e neki bármiről is. Remélem, hogy még nem, és akkor talán lesz esélyem meggyőzni a nagybátyámat anya előtt. Nem látok túl nagy esélyt arra, hogy sikerrel is járok, csak abban bízhatok, hogy valami csoda folytán Ben is úgy ítéli majd meg, hogy nekem van igazam, és a szüleim valóban össze tartoznak.  

BEE

Benjamin Stanford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Surpriiise - Benjamin & Dorothea F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea EmptySzer. Márc. 27 2024, 12:14

Dorothea & Benjamin
I believe that if life gives you lemons, you should make lemonade... And try to find somebody whose life has given them vodka, and have a party.
Mi is lehetne jobb elfoglaltság egy szombat délutánra, mint a kanapén elnyúlva, egy sör társaságában videójátékozni? Hát elárulom... Nem sok jobb van ennél. És mivel egy konyhatündér sem vagyok, már azt is elterveztem, hogy vacsorára kínait rendelek. Vagy pizzát. Meglátom még. Ezek a tervek csak akkor kezdenek valamelyest szertefoszlani, mikor a bejárati ajtó irányából hallok hangokat. Morcosan teszem le a kontrollert, hiszen már éppen nyerni készültünk a csapattal... - Mi a...? - Nézek meglepetten Dorára, aki minden jel szerint már beengedte magát és nem is túlzottan zavartatja magát miatta. Persze, az én hibám amiért megmutattam egy húszéves suhancnak, hogy hogyan törjön be hozzám baj esetén.

- Szép napot neked is! - Ülök fel végül a kanapén, ezzel együtt helyet is adva neki, nem mintha nem lenne másik ülőhely a szobában. Imádom az unokahugit, de meg kell tanulnia, hogy nem ronthat ajtóstul egy házba. Vagy épp használhatja a pótkulcsot, ami nem a számára van elhelyezve. - Van egy olyan érzésem, hogy nem vészhelyzet van? - Nézek rá kérdőn, a stílusa bájos, mint mindig. - Hát persze, szolgáld csak ki magad. - Adom is meg utólag a szarkasztikus engedélyt arra, hogy kimarja a kezemből a kontrollert és tönkretegye a játékom, mert amúgy az olyan mindegy. Tudom mire megy ki a játék, nem először csinálja már ezt. Okos lány, de én sem vagyok hülye, átlátok rajta. - Gondolom a csengő fogalmát nem kell magyaráznom neked, ugye? - Bököm meg a vállammal a kis hölgyet. - Mi lett volna ha egy sokkal... kínosabb helyzetben találsz itt? - Emelem égnek a szemem, mert bár nem vagyok nős meg semmi, de ez még nem jelenti azt, hogy nem hoznék haza soha sem nőt. És bár kicsit morcos vagyok, mégsem tudok rá haragudni.

- Szóval miért vagy itt? Anyád kiidegelt? - Sóhajtok fel, ezzel beletörődve, hogy odalett a lustálkodós hétvégém, a kis zsarnok tönkretette az egyszemélyes bulit. - Ez attól függ, hogy csak iszogatni akarsz, vagy az asztal alá inni magad? - Mert bár elég laza vagyok ahhoz, hogy megkínáljam, mégsem akarok a korhatár alatti unokahúgomat asszisztálni abban, hogy részegre igya magát. - Mit kérsz? - Kérdezem végül. - A szoba mindig nyitva áll előtted, de remélem erről Jayla is tud. Nem szeretnék a ti veszekedéseitek közepén ácsorogni. - Ezzel kapcsolom is ki az xbox-ot, megadva magam Dora-nak, nincs erőm vitatkozni vele. - De vacsorára szívesen látlak. Éppen gondolkoztam is, hogy kínait vagy pizzát rendeljek. Melyik legyen? - Legalább hasznom is legyen már abból, hogy betört hozzám és mondja meg, hogy mit együnk, mert én dönteni ugyebár nem tudok.
note: ♡ | clothes |  music | tag: @Dorothea Haynes


Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Benjamin Stanford
Hivatal
ranggal rendelkezem
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Tumblr_inline_prs14p4C6Q1vjg4rh_250
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 4ca8fbe68b6153d4c349ac4a819d0026cf7b8d13
★ kor ★ :
30
★ elõtörténet ★ :
My story is still being written.
★ családi állapot ★ :
Imma keep this this one.
Surpriiise - Benjamin & Dorothea C42739b2e069497ec1099adf879abc6efd01afbf
You are my ride or die.
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea A4e820afdd849dc606365a52b5b99591fb82da41
★ idézet ★ :
Change is inevitable.
Growth is optional
.
★ foglalkozás ★ :
Lawyer
★ play by ★ :
Ryan Gosling
★ hozzászólások száma ★ :
15
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 2d7ad5134ac4e16e16440563c7c398b38793e457
TémanyitásSurpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea EmptyHétf. Márc. 25 2024, 21:21

Ben & Dora
Happiness is different from pleasure. Happiness has something to do with struggling and enduring and accomplishing.

Azért jó, ha az embernek van egy szuper menő nagybátyja, mert van kihez menekülni, amikor kilátástalannak tűnik az élete. Az enyém pedig jelenleg nagyon is olyan, mintha az égiek eldöntötték volna, hogy megleckéztetnek azért, mert gyerekkoromban nem ettem meg a spenótot és olyan sokszor szófogadatlan voltam. Vagy nem is igazán értem, hogy mi történik körülöttem jelenleg, de azt tudom, hogy szükségem van egy kicsi nyugira, és arra, hogy valahol le vezethessem a bennem felgyűlemlő rengeteg stresszt, amit nem csak az váltott ki belőlem, hogy képtelen vagyok egy normális pasit találni, de a szüleim körüli kalamajka sem segít túl sokat az állapotomon. Sőt, végig nézve rajtuk, kicsit már el is engedtem azt a dolgot, hogy valaha is találhatok magam mellé egy normális akárkit, akire mindenki azt mondhatja majd, hogy: na ez igen! Nem mintha szükségem lenne erre, de azért néha jól esne. Mindegy is. Gondolataimból az térít észhez, hogy a motor már nem dörmög, megáll, én pedig rájövök, hogy megérkeztünk a bácsikám háza elé. Mivel ma szombat van, így pontosan tudom, hogy itthon találom, abban meg csak reménykedek, hogy egyedül lesz és nem rondítok bele semmibe. Bár elvileg nincs barátnője. Nem mintha ezt egyébként is az én orromra kötné, de elég gyakran lógok a nyakán, biztosan észre vettem volna, ha szerelmes vagy valami. Egyébként sem néz ki olyannak, aki valaha is tervezne megnősülni, pedig szívesen lennék már koszorúslány.
- Köszi a fuvart. - veszem le a fejemről a kaszkát, amit vissza is adok a tulajdonosának, majd fülig érő mosollyal intek egyet Jasonnek, aki válaszul csak biccent, aztán el is viharzik. Huh de imádom ezt a hangot, amit eme csodálatos jármű tud kiadni magából. Alig várom, hogy szert tehessek egy sajátra és végre ne csak hátul ülve élvezzem azt, amit okozni tud bennem az a két kerekű csoda. Végyakozva nézek még mindig az elszáguldó haverom után, majd szinte ugrándozva közelítem meg a már jól ismert házat. Nem kopogok, csak egyszerűen lábujjhegyre magasodok, hogy elérjem azt a virágtartót, amely alatt mindig ott rejtőzik a pótkulcs, és mintha csak haza jönnék, már el is fordítom azt a zárban. Egyszer azt mondta Ben, hogy bármikor jöhetek ide, szóval én élek is rendszerint ezzel a lehetőséggel azóta is. Be lépve a házba már bújok is ki a kabátomból és cipőmből is, és indulok el a kereső hadjáratra, mert még mindig biztos vagyok abban, hogy itthon találom a bácsikámat is. Ebben a percben pedig rá is bukkanok a nappaliban, elterülve a kanapén és megint azt a videójátékot nyomja, aminek szerintem lassan a függőjévé vált. De legalább egyedül van.
- Meglepetéééés! - kiáltom el magam és meg is futamodok, hogy mellé vágódhassak a kanapéra, bár abban azért bízok, hogy nem akarja egész este azt a hülyeséget nyomni, mert köztudott tény, hogy az ilyen elfoglaltságok számomra unalmasak. Csak azért, mert sokáig képtelen vagyok egy helyben maradni és hát azzal a játékkal ugye nem nagyon lehet mást csinálni csak ülni.
- Ez meg milyen elfoglaltság? Had próbáljam ki. - és már kapom is ki a kezéből a kontrollert, hogy helyette én fejezzem be a játékot, de nyílván nem azért, mert annyira arra vágyok, csak tudom, hogy mikor így valaki nagyon bele van merülve ezekbe a játszmákba, akkor idegesítő számukra, ha valaki bele pofázik. Nem mintha célom lenne Őt felbosszantani, de ha rajtam múlik az egész, akkor tuti, hogy hamar meghal, mert nem értek hozzá. - Azt terveztem, hogy ma nálad csövezek, szóval remélem még mindig egyben van az a nekem szánt szoba. - azt pedig meg sem kérdezem, hogy esetleg van-e valami más terve mára, mint a társaságomat élvezni, mert kizárt, hogy bármi mást válasszon helyettem. A játék pedig ebben a pillanatban véget is ér, hála annak, hogy nem figyeltem oda rendesen. Fújtatva dobom le a kezemből azt a fehér valamit, ami képes órákig ide láncolni ehhez a kanapéhoz a nagybátyámat, majd fel is pattanok, hiszen lesz időnk még ülni eleget miközben kiüresítjük a piával teli szekrényét. Jó... talán mindegyik végére nem érünk el, de éppen elég az is, ha ad abból a finom ízűből, amiből legutóbb is.
- Remélem azóta, hogy utoljára találkoztunk még mindig nem váltál árulkodós nagybácsivá és unalmassá sem. Ihatunk, igaz? - vigyorgok rá és szinte türelmetlenül várom, hogy Ő maga is megmozduljon. Ki szolgálhatnám persze magamat én is, de jobban örülnék annak, ha ketten vennénk birtokba azt a varázsszekrényt, ami valahogy mindig teli van finomabbnál finomabb italokkal.  

BEE

Benjamin Stanford imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
Surpriiise - Benjamin & Dorothea 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
Surpriiise - Benjamin & Dorothea F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
49
★ :
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Surpriiise - Benjamin & Dorothea Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Surpriiise - Benjamin & Dorothea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» But why? - Dorothea & Jayla
» Dorothea Black
» Dorothea Ross
» Dorothea Haynes
» We're only getting older - [Dorothea & Jayla]

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan :: Lakóhelyek :: Házak-
Ugrás: