New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 90 felhasználó van itt :: 18 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 5:51 pm-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 5:27 pm-kor
Alynne Russel
tollából
Ma 5:26 pm-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Ma 5:24 pm-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 4:10 pm-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 3:52 pm-kor
Daisy Winterberg
tollából
Ma 3:21 pm-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 3:08 pm-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 3:01 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Venus e Diana | zoo e zucchero filato
TémanyitásRe: Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato EmptyTegnap 6:24 pm-kor

Diana & Venus

I`ll be your mirror
Reflect what you are, in case you don`t know

Kénytelen vagyok elnevetni magam a Diana szavai hallatán, Ő azok kevés emberek közé tartozik, akiben nem csak, hogy megbízok, de képes vagyok tiszta szívből, mindenféle megjátszás nélkül boldognak érezni magam a társaságában. Ha csupán ilyen emberek vennének körül, mint amilyen Ő, akkor sokkal nagyobb bátorsággal néznék szembe a világ csúnya oldalával is, amelyről eddig nem volt fogalmam. Az egyedüli jó abban, hogy vakként tengődtem, hogy nem láttam mindazt a mocskot, ami valójában körülvesz, hittem abban, hogy csakis a jó létezik. Ezt azt hiszem, hogy nem csak a naivságomra lehet fogni, hanem a tudatlanságomra is, hiszen kénytelen voltam egy saját világot alkotni a fejemben, ami egyáltalán nem arról szólt, ami a valóság.
- Kíváncsi vagyok szerintem én mindenre. Még elképzelni sem tudom, hogy mi minden fog majd ott ránk várni. - hiszen még maga az állatkertet sem tudom elképzelni, hogy hogyan nézhet ki. Valami olyan elképzelésem van az egészről, mint egy börtön, csak épp nem emberek, hanem állatok vannak el zárva különböző rácsos helyekre. Azért is tartom különlegesnek a világot, mert amióta látok jöttem rá arra, hogy igazából semminek köze sincs ahhoz, mint ami a fantáziámban szerepelt. Bár a szüleim mindent megtettek annak érdekében, hogy teljesen átlagosnak gondoljam magam, még egy külön szobát is képesek voltak berendezni mindenféle plüss állattal, hogy tapintás alapján legyen körülbelül fogalmam arról, hogy egy adott állat milyen lehet, de természetesen még így sem túl egyszerű. Főleg, mert hirtelen szakadt a nyakamba ez a sok újdonság, és néha egyszerre szeretnék megismerni mindent, ami van, hogy össze is zavar még jobban. A pajkos mosoly azonban még mindig az arcomon marad, amint Diana azt próbálja elmagyarázni nekem, hogy milyen is lehet az a híres kacsacsőrű emlős. Így pedig csak még jobban fokozódik bennema kíváncsiság érzete.
- Öhm... hát ez igazán érdekes egy állat lehet. De legalább annyiban segíts, hogy milyen helyen kell keresnem. Mármint úszik? Vagy repül? - nem túl kellemes ennyire tudatlannak lenni, főleg, mert mindennél jobban akarom azt, hogy az apám cége az enyém legyen, és semmiképp sem a férjemé, viszont én is tisztában vagyok azzal, hogy ahhoz, hogy ez megvalósuljon mennyi mindennel kell még megbírkóznom. Elősorban be kell hoznom a lemaradásomat a többi emberhez képest. Harmincöt évnyi vakságot nem olyan egyszerű pótolni, de én tényleg nagyon igyekszem. - Kicsit zavaró egyszerre ennyi mindent látni úgy, hogy nem mindent ismerek fel. Nagyon sok minden van, amit újra meg kell tanulnom és alkalmazkodnom az új életemhez, de ígérem, hogy minden tőlem telhetőt megteszek, hogy ne nehezítsem a dolgod. Már így is nagyon hálás vagyok neked azért, hogy ilyen csodálatos élményben részesítesz. - hiszek abban, hogy minden okkal történik velünk és, abban is, hogy nem véletlenül sodor az utunkba az élet bizonyos embereket, Dina és én is azon a bizonyos napon pontosan jókor voltunk jó helyen. Ha akkor nem találkozunk, most szegényebb lennék egy fantasztikus barátnővel, aki egyébként a legőszintébb az egész közül.
- Kellemetlennek valóban kellemetlen, hiszen olyan alap dolgokon akadok fenn, mint egy kacsacsőrű emlős, de mindenképp köszönöm, hogy felajánlod a segítségedet. Tényleg nagyon hálás vagyok neked, viszont nem szeretném, hogy azt érezd, hogy bármi is a kötelességed. Nem az. Én felatlálom magam. De egyébként köszönöm. Nem csak a mai napot. Hanem úgy mindent. Sokat jelent nekem a társaságod. - ha valami igazán valódi a világomban, akkor az Ő és a barátsága. Ez pedig már önmagában elég ok ahhoz, hogy a lehető legrövisebb időn belül össze kapjam magam. Olyan akarok lenni én is, mint bárki más. Átlagos.
- Ha csak annyiban is a hasznodra lehetek, hogy meghallgatom a szexpoénjaidat, akkor már ezért megéri. - nevetem el magam ismét az egyáltalán nem visszafogott megjegyzésén, ami bár egy kicsit erős nekem, hiszen én nem vagyok ennyire bátor a szavaim használatával, viszont neki jól áll. Talán éppen ezért nem is zavar. - Mindenesetre hatalmas türelemmel vagy megáldva.  Ilyenkor csak csendben hallgatod Őket? Vagy ezt hogyan kell elképzelni? Én egészen biztos, hogy lelépnék az ilyen kínos témák elől. Mármint, hogy lehet azon vitatkozni, hogy kinek és mi mekkora? - még önmagában csak erről hallgatni is történeteket már elég kínos, így minden elismerésem a Dianaé, akinek az életéhez tartozik az is, hogy mindenféle férfias beteg poénokat hallgasson. Ilyenkor áldom az eget, hogy egy olyan elit társaság tagjaihoz tartozok, akiknek fontosabb az egójuk annál, hogy a szexuális életüket kivesézzék, főleg nem a nők előtt. Bár nem mintha ennél sokkal bizalomgerjesztőbb lenne a túlzott lenézésük vagy épp az, hogy sokszor mennyire semmibe tudnak venni egy egyszerű munkás embert. A hűtlenségről meg inkább nem is teszek említést, amit minden férfi már-már hobbiból űz. Nincs is jobb egy bezárt irodában, a miniszoknyás titkárnő fejét szédíteni.
- Mindenképp szeretném átvenni az apám cégét. Bár a férjem szerint nem igazán leányálom, de nem szívesen mondanék le arról, amihez sokkal több jogom van, mint bárki másnak. Ne érts félre... ez nem a pénzről szól. - nem szeretném, ha azt gondolná, hogy a többi gazdaghoz hasonlóan én is csak készen bele akarok ülni a vagyonba, amelyet az apám hosszú évek és kemény munkák árán ért el, hogy aztán valami újabb és trendibb ötlettel tegyem mindazt tönkre, egy sokkal nagyobb hatalom reményében. Ez inkább szól a jogaimról és arról, hogy valahogyan megmentsem a családom hírnevét, mielőtt Rick kezet tenne bármire is. Még egyenlőre nincs olyan nagy hatalma odabent a cégnél, de apám nagyon bízik benne. Sokkal jobban, mint a saját lányában, aki mit sem tud az életről, hiszen vakként tengődött ezidáig. Persze ezt nem mondja ki így nyíltan, de egyértelmű, hogy mindenki ez miatt kételkedik bennem. - Ahogy az édesanyám is mondaná: majd, ha gyereked lesz, megérted. - igazából nem nagyon tudok mi mást mondani, hiszen az egyértelmű, hogy egyetlen szülő sem szívesen fogadja el azt, ha a gyereke nyomozóként kezd karriert építeni, főleg, ha az a gyerek még a gyengébbik nemhez is tartozik, és talán izgalmasnak hangzik, de ugyanakkor még mindig azt hiszem, hogy veszélyes is, az életüket kockáztatják talán nap, mint nap.
- Horror kastély? Tükörszoba? Ki fejtenéd pontosan, hogy ezek mit is jelentenek? Mármint mi történik ott? Azért az, hogy mindenre felülünk talán túlzás, nem gondolod? Nem vagyunk gyerekek... na meg nem biztos, hogy szeretem az adrenalint. - bár elképesztően nagy lázba hoz a következő programunk, de azért hazudnék, ha azt mondanám, hogy nincsennek bennem kétségek afelől, hogy valóban jó ötlet lesz-e. Főleg, mert nem is igazán tudom, hogy mire számíthatok egy olyan helyen. Talán élvezném is annyira, hogy utána mindig vissza akarjak majd menni.
- Mármint mi fogjuk megetetni a fókákat és pingvineket? Vagy csak végig tudjuk nézni, ahogyan megetetik? - pislogok felé még mindig óriási lelkesedéssel, mert igazából mindkét opció tökéletes lenne számomra, bár nem biztos, hogy tudom melyik is a fóka. A pingvin felismerése viszont azt hiszem, hogy nem fog gondot okozni. - Én túlságosan fel vagyok ahhoz dobódva, hogy az ételre tudjak gondolni jelenleg. Viszont ha az egész napunk rá fog erre menni, azt hiszem, hogy majd haza kell telefonálnom. Másképp aggódni fognak értem. - nem mintha engedélyre szorulnék, vagy Rick bánná, hogy nem jutna több ideje a szeretőjére, már ha fel fog tűnni neki egyáltalán az, hogy nem vagyok otthon. Jelen állás szerint pedig mindez engem most valahogy nem is érdekel. Szeretném átadni magamat a pillanatnak és nem gondolkodni azon, hogy mennyire egy pocsék életem van. A táj már önmagában elég varázslatos ahhoz, hogy ne gondoljak többet felesleges hülyeségekre, így a fák gyönyörködése után, amint megáll a kocsi, már ki is ugrok belőle, felkészülve életem eddigi legizgalmasabb kalandjára. Dina szerencsére tökéletesen ért ahhoz, hogy miképpen nevettessen meg újra és újra, valahányszor a falra festem az ördögöt. Végülis igaza van... mennyi az esélye, hogy éppen amikor itt vagyunk szabadul el egy tigris?
- Mert ilyesmi gyakran fordul elő? Szoktak ki esni a vidámparkban bármiből is az emberek? Most rá beszélni akarsz az egészre, vagy inkább el venni a kedvem tőle? Mert még a végén csakis olyanokra fogsz tudni rá venni, ami gyerekeknek van kitalálva. - bár nehéz eldöntenem, hogy mennyi valóságalapja van mindannak, amit mond, hiába a jó kedv az arcán, én képes vagyok mindent halálosan komolyan venni. Szó szerint. Főleg, mert elképzelésem sincs dolgokról. Mégis bele karolva lépkedek mellette felkészítve magamat a kalandunkra, ami egészen biztos egy felejthetetlen élmény lesz. Nekem mindenképp. Megállva a kapunál várom meg, hogy Diana felmutassa a jegyeket, amik az Ő birtokában vannak, majd a térképpel a kezünkben haladunk is beljebb, igyekszem megérteni mindent, ami azon van, bár nem minden egyértelmű a számomra, de ez mégsem szegheti kedvem, hisz lényegében innen bentről már szinte mindegy, hogy honnan hova lyukadunk ki. Azt hiszem, hogy nem lesz itt olyan látnivaló, ami ne tetszene.
- Hűhaaa... én nem is tudom, hogy merre nézzek. Már most minden sokkal szebb, mint amilyennek képzeltem. Ne nevess ki, de én azt hittem, hogy ilyen kis rácsos ketrecekben lesznek külön-külön bezárva az állatok. Ehhez képest meg... ez itt egy kész paradicsom. - ámuldozok elengedve Dianat és szinte még a szájam is tátva marad, miközben egyre beljebb merészkedünk. Azt hiszem, hogy ez az egyik kedvenc helyem lesz, ahová naná, hogy még bármikor szívesen eljönnék. Bár következőkor már egy kicsit okosabban remélhetőleg.

BEE


Diana Armenis imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Venus Heighel
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_my66vnWLad1qgggqfo2_250
Venus e Diana | zoo e zucchero filato F571d9f3ffe7c832d520343f551eb886
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
From darkness to light
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Giphy
★ családi állapot ★ :
in an unhappy marriage
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Ignored-hand
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_inline_p7yg16kf3N1rpufxq_250
★ idézet ★ :
Sometimes what you`re most afraid of doing is the very thing that will set you free.
★ play by ★ :
Natalie Dormer
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_inline_p7yg0gqlYT1rpufxq_250
TémanyitásRe: Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato EmptySzer. Ápr. 24, 2024 10:48 am
Venus and Diana
“ Gli amici sono come le perle, non si trovano facilmente e sono molto preziose.”

A kifejezésem töprengővé válik egy pillanatra, miközben fontlóra veszem vészesen komoly szavaimat.
– Szóóval, most akkor jól értem…?! – Emelkedik meg a hangszínem enyhén szólva túlzóan drámaivá, levágóssá. – Arra próbálsz itt nekem célozgatni, hogy mégsem vagy annyira kíváncsi a kacsacsőrű emlőseimre? – Persze, a szám sarkában lapuló mosolykezdemény hamarabb elárul, minthogy egyáltalán ténylegesen be tudjam fejezni a kérdésemet. Ennyire rossz vagyok a tettetésben. Szégyen, hogy mennyire nem megy. (Azért annyira nem bánom.) De ez rögtön közérthetővé teszi azt, hogy miért nem tudok sem pókerben, sem semmilyen hazudgálós társasjátékban nyerni. Az esélyeim nemhogy erőteljesen konvergálnak a nullához, hanem azon vannak. Határozottan. Az már más kérdés, hogy a többség szereti nézni, ahogy izzadok a próbálkozásaim során. Nem megy a tettetés. A hazudozás sem. Viszont éles helyzetben elboldogulok, mondjuk. Bár, az esetek többségében azt fordítom az előnyömre, hogy a legtöbben nyílt titokként kezelik azt az ismeretségi körömből, hogy mennyire nem vagyok jó benne, így csak önmagamat kell imitálnom abban a helyzetben. Így akár, mondhatok igazat is, ha nem lesz hihető, nem? Ez, így végül is win-win, nem? – Igeen, végül is mondhatjuk, hogy ijesztően cuki. – Mondanám, hogy próbálkozom az ő szemüvegén nézni a világot, de nem. Főként, mert elképzelésem sincsen, hogy ő neki milyen lehet a világ jelenlegi állapota. Képtelen vagyok belegondolni, nincs ennyi fantáziám. Őszintén szólva ezért is tipródom, hogy hogyan fejthetném meg számára, hogy az pontosan melyik. – A kacsát és a hódot tudod mihez kötni? Az előbbi a madár, ami hápog, az utóbbi azaz állat, aminek nagy fogai vannak és a fából épít odút magának. Azoknak a kereszteződése, első blikkre. De mit szólsz ahhoz, hogyha megtalálod, akkor szólsz? – Mosolyodom el. Egy pillanatra elhallgatok, de még érezhetően nem fejeztem be a kis mondanivalómat. – Öhm, azt tudod ugye, hogy… Nem kell semmi miatt rosszul érezned magad, ha valamit nem tudsz, nem értesz vagy nem ismersz fel? Nekem természetes dolog az, hogy látok és megtanultam vizuálisan társítani egy fogalomhoz. Neked nem. El sem tudom képzelni, hogy mennyi információra lehet szükséged, hogy… most már a látásoddal kapcsold össze azt, amit eddig csak valahogyan el tudtál képzelni. Sok minden fog érni most is, úgyhogy egyáltalán ne érezd magad rosszul emiatt. Sőt! Ha arra van szükséged, felolvasom neked azokat a hülye kis táblákat, amik tájékoztató jelleggel vannak az állatok ketrecei előtt. Lehet, ami nekem banálisan egyszerű, az neked nem az. – Vonom meg a vállamat, de azért a fél szemem rajta, hogy lássam milyen reakciót vált ez ki belőle. Meglehet, sőt nem kétlem, hogy ezt talán így bunkóságnak is fel lehet fogni, mert az emberek többsége nem szereti, ha a „gyengeségeiket” latolgatják, még jó szándékkal sem. (Függetlenül attól, hogy azok tények-e vagy sem.) – Szerintem baromi bátor vagy. És bocs, ha nem akarsz erről beszélni vagy ez neked kellemetlen, de gondoltam jelzem: ha segítségre van szükséged, nem fogom letépni a fejedet, mert szerinted „hülyeség” a kérdés. Nem para, ne stresszelj ezen. Azért jöttünk ide, hogy láss egy kicsit többet a világból, de mi értelme annak, ha nem tudod feltétlenül, hogy mit látsz? – Egyszerűen abból indulok ki, hogy nekem az ő helyzetében mire lenne szükségem.

– Óó, nehogy szavadon fogjalak! Majd, amikor egy nap tizedik alkalommal hívlak fel az aktuális szex-poénnal máshogy fogod gondolni. – Nevetem el magam. – Amúgy sokszor annyira nem vészes, de amikor túlteng bennük a tesztoszteron és azon versengenek, hogy melyiknek nagyobb a fasza… Képletesen. – Látványosan forgatom meg a szemeimet. – De elviselhető, mármint… Elsőre hangzik csak annak, de többségében jófejek. – A legtöbb esetben legalábbis sokkal nyitottabbak egy új emberre, még a tesztoszteron ellenére is. – Igazából… Elképzelni sem tudom, hogy mit csinálnék, ha nem ezt. Gondolom, szakácskodnék apáéknál. És te, mihez szeretnél kezdeni magaddal, ha úgy érzed, hogy készen állsz? – Őszintén szólva sohasem gondolkoztam azon, hogy mi lesz a következő lépés, a magam részéről nem. Természetesen jött? Mondjuk így. – Az meg, hogy veszélyes… Tudod, megszokod. Mármint, egy idő után elfogadja az ember, hogy ez egy ilyen hivatás. A hozzátartozóknak ez nehezebb, szerintem. – Már csak kiindulva abból is, hogy sosem tudhatod mikor kaphatod meg mondjuk a gyereked halálhírét. Elképzelni sem tudom, hogy anyáék mit éltek át, amikor megtudták, hogy Gin… Nincs többé. Azóta – előtte is – féltenek mindentől. Hatványozottan.

Nagyon-nagyon szélesen elmosolyodom. Nem is árulok zsákbamacskát, hogy mi kattog a fejemben.
– Akkor, amikor legközelebb találkozunk és jó idő van, mit szólsz a vidámparkhoz? Mindenre is fel fogunk tudni ülni, amire nem akarsz majd, arra pláne. Elmegyünk horror kastélyba. Tükörszobába. Felülünk mindenre, amitől rosszul leszünk majd! – Ebből, most már sajnos nincsen kihátrálása, már a fejembe vettem és, ha ez már megtörtént, akkor onnan már tényleg nincsen semmilyen visszalépés. Ha kell, a fülénél fogva fogom kirángatni.

– Elég nagy ahhoz, hogy nem biztos, hogy körbe tudjuk járni egy nap alatt, úgyhogy nem árthat, ha tudjuk majd mit hol keressünk. – Akkor a legjobbat még nem is tudja. – Plusz vannak mindenféle programok, fóka és pingvin etetés például, gondoltam azt nem akarnád kihagyni. Meg gondolom, előbb vagy utóbb megéhezünk. – Persze, gyanítom, hogy az időt nem éppen kajálásra akarja vesztegetni, de gyanítom, hogy azért az estére ez a sok menetelés ki fogja fárasztani, úgyhogy valamikor nem árthat majd egy kisebb pihenő.
A fás megállapítására elmosolyodom, bár én jóval kevésbé tudok szemlélője lenni, de átérzem. Én is szeretem csak nézni az elsuhanó tájat, főleg amikor ráfüggeszted a tekintetedet egyetlen pontra és minden más mozog körülötte csak az nem.

Aztán leparkolunk egy szabad helyre; habár kicsit sétálni kell, de azért annyira vészesen nincsen messze az állatkerttől. Mivel, előre készültem, ezért a két jegyet már online megvettem, úgyhogy legalább rostokolni nem kell a sorban.
– Hát… Ha ez meg is történik, remélem, hogy gyorsan tudsz futni. – Mielőtt meghátrálna karomat az övébe akasztom és elkezdem húzni. – Én egyébként is jobban félnék attól, hogy majd a vidámparkos kirándulásunkon kiesünk a kocsiból vagy megáll alattunk a szerkezet fejjel lefelé. – Azt, hogy tovább tartsam fent a póker-arcomat, most sem sikerül jobban abszolválni, mint valamivel korábban. – Nem kell parázni. Nem lesz gond. Egyiknél sem. – Hagyom elmenni ezt a poént, mert nem akarom a kedvét szegni vagy megadni neki a lehetőséget arra, hogy meggondolja magát. – Na szerezzünk egy térképet és keressük meg a majmaidat. – Elképzeléseim szerint a helyzethez viszonyítva relatíve hamar fogjuk tudni abszolválni, hogy hol találjuk meg a keresetteket, úgyhogy a „C” kapu bejáratánál haladunk be, miközben szerzek egy térképet is. Tömören, a kis rajzokra mutatva próbálom neki elsősorban azt elmagyarázni, hogy melyik állat vagy nagyobb egység nagyjából mit jelez, azon belül, hol vannak azok, amire igazán kíváncsi. A gorillák kifejezetten közel vannak, onnan pedig könnyen tovább tudnánk haladni a páviánok felé.

BEE

Venus Heighel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diana Armenis
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Ad454307b358400835272206ebf7cf8bbf1958bf
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
in a relationship
★ lakhely ★ :
new york, brooklyn
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato 17e56c2c5285e0757a02be2082a11ff1ad10b601
★ idézet ★ :
"There is a stubbornness about me that never can bear to be frightened at the will of others. My courage always rises at every attempt to intimidate me." ― Jane Austen, Pride and Prejudice
★ foglalkozás ★ :
detective
★ play by ★ :
florence pugh
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato 16666e5888749bfb47a4e4fdfb2c915d60b80a95
TémanyitásRe: Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato EmptyHétf. Ápr. 22, 2024 9:42 am

Diana & Venus

I`ll be your mirror
Reflect what you are, in case you don`t know

A leginkább azért örülök a Diana barátságának, mert mellette képes vagyok megfeledkezni mindenről, ami nem éppen boldogsággal tölt el. Képes kihozni belőlem azt, hogy önfeledten és tiszta szívből tudjak mosolyogni, és nem rágódni azon, hogy mi lesz holnap, vagy, hogy éppen mi minden történt ma. Hálás vagyok a sorsnak, amiért az utamba vezette Őt és neki is, mert még mindig olyan kitartó abban, hogy örömet tudjon okozni nekem. Azt hiszem, hogy nem is túlzok ha azt mondom, hogy az egyedüli olyan barátnőm, akinek minden közeledése őszinte, és semmiféle hátsó szándék nincs a tettei mögött. Önmagamért fogadott el, ez pedig éppen elég indok, hogy mosolyogva tudjak beülni a kocsijába, és a gyerekes lelkesedésem is csak még jobban a hatalmába kerít, amint el indulunk. Bár tudom, hogy azok kevés emberek közé tartozik, akiben bízhatok, mégis még Ő sem lenne elég ahhoz, hogy beszélni merjek arról, hogy mindaz, amit a külvilág felé mutatok pusztán csak látszat, hiszen a látásommal járó csodákat nem tudom teljességgel kiélvezni, mert nem csak azokat az apróságokat veszem így észre, mint az előttünk elszaladó cica, de a keserű valóságomat is, ami kívülről sokkal tökéletesebbnek tűnhet, mint ahogyan én azt megélem. A naív, megcsalt feleség szerepében egyre jobban bele törődni kényszerülök. Látszólag legalábbis. Az mégis sikerül elterelje a gondolataimat, hogy kérdez, mert így meg kénytelen vagyok arra összpontosítani, hogy mi minden is van, amire lényegében annyira kíváncsi vagyok. Gyerekkoromban voltam először és utoljára állatkertben, anyu minden tőle telhetőt megtett, hogy teljességgel el tudjam képzelni az adott állatot, ami előtt épp elhaladtunk, de mivel ez nem sikerült, így egy kicsit csalódásként éltem meg, és eldöntöttem, hogy soha többet nem megyek ilyen helyre. Nem is mentem, a mai napig. Ma végre láthatom is mindazt, amiről még csak egy kép kocka sem ugrott be az elmémbe. Annyi mindent tanultam már meg azóta, hogy látok, könyvekből és filmekből, de még mindig olyan, mintha igazából semmit sem tudnék a világunkról. Mert nem is tudok. Harmincöt évet úgy éltem le, hogy fogalmam sem volt arról, hogy a világ sokkal szebb, mint amilyenről álmodtam. Leszámítva a vele járó kellemetlenségeket. Mégis olyan könnyedséggel sikerül megválaszolnom a feltett kérdését, hogy még én is kénytelen vagyok vele együtt nevetni. Igazából minden érdekel.
- Mondanám, hogy arra nem vagyok kíváncsi, de úgysem hinnéd el. - szeretem, hogy ilyen humorosan közelít minden felé, ez az én hangulatomat is sikerül mindig feloldania, olyannyira, hogy újból nevetésre kényszerűlök a megjegyzésétől. Igaza van egyébként... a kacsacsőrű emlős valóban a világ legérdekesebb állatai közé tartozik. Most már még kívéncsibb lettem. - Az az a fura szőrös valami, aminek csőre van, és ami olyan ijesztően néz ki? Ijesztően cukin. Épp a minap lapozgattam valami könyvet, amiben mindenféle állat volt... ott találkoztam vele, bár nem vagyok biztos abban, hogy ez volt-e a neve. - mivel tudtam, hogy állatkertbe fogok jönni Dinaval, így szerettem volna egy kicsit felkészülni rá, ezért kezdtem az állatokat böngészni, mert nem szeretném, ha teljesen hülyének tartana. De nem olyan egyszerű azért hirtelen ennyi mindent látni és tapasztalni, és még észben is tartani azokat. Csak most értem meg igazán, hogy min mehet végig egy cseperedő gyerek, akinek amúgy bőven van ideje felfedezni a világ szépségeit, ellenben velem... nekem elég sok elvesztegetett év van a hátam mögött. Mégis boldog évek voltak azok. Boldogabbak a mostani napoknál.
A hálámat már nem is igazán tudom, hogy mivel fejezhetném ki még a szavaimnál is jobban, de bízok abban, hogy egyszer majd eljön annak az ideje, hogy én is az Ő hasznárra lehetek. Addig késő, amig megerősítem saját magam. Mindenféle téren. Egy hálás mosolyt küldök felé, ami ismét a szívemből jön, egyáltalán nem kételkedek az őszinte szavaiban.
- Ez esetben bármikor állok a szolgálatodra én is, ha eleged van a pasis póénokból. Igazán nagy bátorság egy ilyen szakmában dolgozni, mint amit te választottál. Nőként. Veszélyes... - mindig is tiszteltem az olyan nő társaimat, akik elég bátrak ahhoz, hogy megmutassák a rajtunk uralkodni akaró férfiaknak azt, hogy vagyunk annyira tökösek, mint Ők. Szeretnék én is olyan lenni, aki nem fél az asztalra csapni, ha éppen a helyzet azt megköveteli. - Még sosem voltam vidámparkban. A szüleim féltek attól, hogy megrémisztene. De szívesen kipróbálnám egyszer. Ki tudja... talán élvezném is. - egyre jobban vonzanak az új élmények, így nagy valószínűséggel nem mondanék nemet egy vidámpark meglátogatására sem. Olyan sok ember szeret oda járni, szóval olyan nagyon rossz nem lehet. - Bár nem tudom, hogy a korom megfelelő-e ahhoz, hogy óriáskerékre üljek. Mármint azért már régen nem vagyok gyerek. Még ha annak is tűnök. - emlékeztetem a szomorú tényre és felismerésre, hogy a három x-en is túl estem, még akkor is, ha ez rosszul esik. Arról meg fogalmam sincs, hogy a vidámpark korhatárhoz van-e kötve.
- Annyira nagy, hogy térkép fog kelleni hozzá? - csodálkozok, izgatottan oldalra fordított fejjel, és az ablakból csodálom a helyet, ahol végig haladunk. Hírtelen vesz körül minket az árnyék, amit az a rengeteg fa okoz, ami mellett elhaladunk, abból gondolom, hogy már csak pillanatok kérdése lehet és megérkezünk az úti célunk végére, hogy ott aztán még több élményben részesüljünk. Mert remélem Dina is élvezni fogja a pillanatokat és nem csak az én szórakoztatásom a célja.
- Olyan furcsa, ahogyan a fákat nézem. Mintha azok szaladnának el mellettünk és nem mi hagynánk magunk mögött őket. - sóhajtok egyet, közben pedig lehúzom egy kicsit az ablakot is, hogy még hatásosabb legyen a látvány. Vajon milyen lehet végig sétálni egy erdőn? Na és a repülőből a felhőket látni? Vajon magasból tényleg aprónak látszanak az emberek? Annyi kérdés kavarog a fejembe, és annyi mindent szeretnék még látni és tapasztalni. Mégis örülök, hogy megáll a kocsi, én pedig kicsatolva az övemet már ki is pattanok belőle. - Még sosem izgultam ennyire. Ugye biztosan be vannak zárva jól az állatok? Egyszer még régen hallottam egy hírekben, hogy arról beszéltek, hogy valahol Európában elszabadult egy tigris az állatkertből. - Dinara pillantok közben, éppen úgy, mintha tőle várnám a megnyugtatást, hogy ilyesmi márpedig nem fordulhat elő.

BEE


Diana Armenis imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Venus Heighel
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_my66vnWLad1qgggqfo2_250
Venus e Diana | zoo e zucchero filato F571d9f3ffe7c832d520343f551eb886
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
From darkness to light
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Giphy
★ családi állapot ★ :
in an unhappy marriage
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Ignored-hand
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_inline_p7yg16kf3N1rpufxq_250
★ idézet ★ :
Sometimes what you`re most afraid of doing is the very thing that will set you free.
★ play by ★ :
Natalie Dormer
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_inline_p7yg0gqlYT1rpufxq_250
TémanyitásRe: Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato EmptyPént. Ápr. 19, 2024 10:44 pm
Venus and Diana
“ Gli amici sono come le perle, non si trovano facilmente e sono molto preziose.”

Venus határozottan, azon kevés személyek közé tartozik, akivel szemben nemhogy nem esik nehezemre a tolerancia gyakorlása és – akarva akaratlanul is – óvatosabban viszonyulok hozzá, ugyanakkor véletlenül sem arról van szó, hogy gyámoltalannak vagy bármilyen más lekicsinyítő jelzővel tudnám illetni, mert korántsem erről van szó. Elvégre, ha érzékeny témára terelődik a szó, ugyanúgy feltárom a gondolataimat és nem fukarkodom az érces megjegyzésekkel vagy vélemény formálásával. Mindössze arról van szó, hogy valamiért hajlamosabb vagyok vele valamivel funkcionálisabban működni. Gondolom, van valami a személyiségében… (?) Nem vagyok hozzáértő és hiába pörgettem már végig a fejemben, hogy miért más, de azontúl, hogy a magamban régen elveszett kedvességemet leltem fel benne, nem nagyon sikerült semmilyen hasznos támpontot találnom. Egy idő után elengedtem az ezen való merengést, ugyanakkor időnként még fel-felmerül bennem, de végül mindig arra jutok, hogy akik valahogyan fontosak lettek az életemben, azokkal foglalkozom. Akik nem, azokkal nem. Nem túlzottan bonyolult a képlet. (Bár mélyen legbelül úgy hiszem, hogy mindenkinek vannak olyan személyek az életében, akik csakúgy szimpatikusak. Működik a vibe és ennyi. Nem kell mindenbe költői magasságokat látni. Nem?)

Feltételezem, hogy sokan arra jutnak, hogy a nővéremet – vagyis a hiányát – akarom vele kompenzálni, de ezt erőteljesen kétlem, hiszen – józan paraszti ésszel – ezt az eshetőséget is kénytelen voltam megforgatni, de… azaz igazság, hogy nem érezném tisztességesnek vele és a nővéremmel szemben sem. Éppen ezért már régen megszakítottam volna vele a kapcsolatot, hogy megkíméljem őt és – de leginkább – magamat egy újabb csalódástól.

Megvárom, amíg becsatolja magát.
Nem sietünk, de ezt az autómban minimum elvárom és időközben ezzel egyidejűleg hagyok neki lehetőséget arra, hogy megfontolja a kérdésemet is. Tudom, banális topik volt, de az esetében azért – valljuk be – mégis eléggé rendhagyó. Elképzelni sem tudom, hogy milyen lehet az, hogy az életed jelentős részét vaksötétségben töltöd, majd kinyílik a világ. A színnevek jelentést kapnak. A közelségek és a távolságok érezhetőek lesznek. A fények vibrálását elviselni. Ijesztőnek tűnik, leginkább az, hogy mindent újra kellett tanulnia.
Ezért is vetettem fel az állatkertet.
Elvégre, sohasem láthatta az állatokat, amelyekről hallott, merthát mit mond neki az elefánt nagysága vagy a tigrisnek a csíkossága? Egyáltalán elképzelni sem tudom, hogy ezekről milyen gondolatokat alkothatott a fejében.

A válasz hallatán enyhe grimaszba rándul az arcom.
– Majmok? – Nevetem el magamat. Valószínűleg akármilyen választ kaptam volna, ilyen módon reagáltam volna. –  Legközelebb akkor a természettudományi múzeumot látogatjuk meg, biztosan van olyan kiállításuk, ahol végig vezetik az emberiség törzsfejlődését. – Persze, érthető. Elvégre olyanok, mint mi, de közben mégsem. Végül is, ha logikusan végiggondolom látok rációt abban, hogy miért erre esett a választása. – Én biztos a kacsacsőrű emlőst akarnám megnézni. Fura egy szerzet. – Vonom össze a szemöldökömet. Mondjuk azt, hogy a természet kicseszett vele? Nesze neked evolúció? Vagy ez az állat a következő szint a hibridek felé? Több kérdést vet fel, mint amennyit megválaszol a létezése.

Ami azt illeti, irigylem a gyermeki lelkesedését.
Azt hiszem – sőt,  eléggé biztos – a legtöbben elfelejtjük milyen is ez, mert az élet meg minden bla-bla tönkre teszi nekünk azt, hogy tényleg örülni tudjuk egyáltalán apróságoknak. Furcsa, hogy a legtöbbünkből az élet ezt milyen hamar kiírtja, bár ha őszinte akarok lenni, nekem is volt időm a boldogságomat megélni. (Nagyjából nyolc-kilenc évvel ezelőtt csúszott szét minden és utána indultam igazán mélylejtőnek.)

– Bámikor. – Vonok vállat könnyedén. – Nem kell megköszönnöd, Venus, természetes. Ha van időm, szívesen hősködöm. – Mosolyodom el. Valójában magamhoz mérten igenis nagy ügy volt, de a teljesképet nézve… egyáltalán nem okoz sem terhet, sem nehézséget. Tulajdonképpen nekem is szükségem van egy ilyen kis kirándulásra, hogy az agyam egy kicsit lekapcsoljon. Otthon megbolondulnék. És most már a munkakörnyezet sem adja meg azt a biztonságérzetet, ami komfortos, mert azt is volt valaki, aki elvegye tőlem.
– Nekem is szükségem van egy jó kis csajos napra. Elég fárasztó néha főként pasikkal dolgozni és a hülye pasis poénjaikat hallgatni. – osztom meg vele, nem árulok ezzel kapcsolatban zsákba macskát. – Bár, őszinte leszek veled, először a vidámpark jutott eszembe, de azt hiszem, hogy nekem sem lenne túlzottan mulatságos az, hogy már a második bármire felülve kiütnéd magad vagy rosszabb, fel sem ülnél. – Mosolyodom el, még ha kicsit piszkálódó is az aktuális hangulatom is, az inkább baráti alapon, semmint seggfejkedés céljából. – Egyébként készülj, nemsokára megérkezünk. Szerzünk majd valami térképet, hogy a leghamarabb odajussunk a kis majmaidhoz meg páviánjadhoz.



BEE

Venus Heighel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diana Armenis
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Ad454307b358400835272206ebf7cf8bbf1958bf
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
in a relationship
★ lakhely ★ :
new york, brooklyn
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato 17e56c2c5285e0757a02be2082a11ff1ad10b601
★ idézet ★ :
"There is a stubbornness about me that never can bear to be frightened at the will of others. My courage always rises at every attempt to intimidate me." ― Jane Austen, Pride and Prejudice
★ foglalkozás ★ :
detective
★ play by ★ :
florence pugh
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato 16666e5888749bfb47a4e4fdfb2c915d60b80a95
TémanyitásRe: Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato EmptyPént. Ápr. 19, 2024 4:02 pm

Diana & Venus

I`ll be your mirror
Reflect what you are, in case you don`t know

Mint valami lelkes kislány, úgy jöttem-mentem ma egész délelőtt körbe a lakásban, és csak vártam türelmetlenül, hogy teljen az idő. Rick mivel dolgozni van - legjobb tudásom szerint legalábbis -, így nem kell attól tartanom, hogy csak azért, hogy keresztbe tegyen nekem ki találja, hogy biza valami más programot tervezett a számomra, nekem pedig természetesen van annyi eszem, hogy nem számolok be neki. Már régen nem érzem annak szükségességét, leginkább azért, mert Ő sem teljesen őszinte velem, általában nem is oda megy, ahová mondja, és nem is azzal találkozik, akiről nekem tudomásom van. Ezt pedig olyan egyértelműen adja a tudtomra, mintha még mindig azokban az időkben ragadt volna, amikor nem láttam. Képes mellettem sms-ezni a szeretőjével, és még a laptopja kijelzőjén is egy félmeztelen nő van, aki feltételezm, hogy nem lehet egy újabb szerető, pusztán csak egy az internetről lementett gusztustalan fénykép, amire valahányszor rá nézek még a gyomrom is felfordul. És akkor abba inkább bele sem gondolok, hogy mi minden mást művelhet el akkor, ha épp nem vagyok vele. Vagyis a mindennapjaink nagy részében, mert Ő valahigy mindig dolgozik, csak azt felejti el, hogy az apám cégénél, az idős férfi pedig néha akaratlanul is elárulja, hogy Rick mikor indult el haza. Csak épp arról nincs soha tudomása, hogy nem hozzám, hanem minden bizonnyal ahhoz a vörös nőnek nem nevezhető valakihez. Nem féltékenység az, ami bennem van minden ilyen alkalommal, hanem sokkal inkább a harag, amit első sorban magam miatt érzek. Mert szó szerint ennyire vak voltam mindidáig, hogy nem vettem észre semmit az apró jelekből sem. Nem észleltem a késői kimaradásait, sem pedig azt, hogy ismeretlen illat van rajta. Valahogy sokkal óvatosabb volt. Én meg ostobább. Most olyan, mintha szándékosan akarná, hogy tudjam: osztoznom kell rajta. Undorító. Mégsem találom a kiútat a helyzetből, sajnos túl sok minden van, amivel magához láncol. Leginkább a szavaival, amelyekkel mindig azt adja a tudtomra, hogy tartozok neki, mert olyan sokszor támogatott, amig arra szükségem volt. Aztán a folytonos kirohanásai, a titkos beszélgetései, és az a női megérzés is, hogy valami sötét dologban van benne, amit jobb nem felbolygatni.
Nem tudom mennyi ideje állok az ablaknál arra várva, hogy észre vegyem a Dina kocsiját, de ez amint megtörténik, hatalmas boldogság lesz urrá rajtam, az ajkam széles mosolyra húzódik, és a táskámat magamhoz ölelve már rohanok is ki a házból, úgy téve, mint aki úszik a boldogságában, hiszen még saját magamnak is kellemetlen beismernem azt, hogy mennyire zavarossá vált az életem.
- Én azt hiszem, hogy még semmit sem vártam ennyire. - a kocsiba beülve rögtög egy fajta megnyugvás kerít a hatalmába, azt hiszem, hogy ez azért lehet, mert Dina az egyetlen olyan barátnőm a múltamból, akit nem az érdek vezérelt hozzám, és még mindig nem azért az életem része. Az övemet becsatolva töprengek el a kérdésén, de igazából valóban mindenre kíváncsi vagyok. Még sosem voltam állatkertben. Vagyis az új életem óta soha. Mert gyerekként persze igen... de azt messzemenőleg nem hiszem, hogy a mai élményünkkel fog találni. - A majmokat.- ismerem be végül nevetve, de annál őszintébben. - Tényleg érdekel, hogy hasonlítanak-e hozzánk emberekhez. - egy-egy új helyzetben úgy érzem magam tényleg, mintha valami kisgyerek lennék, aki számára még minden annyira újdonság. - Meg a páviánokat. Hogy tényleg piros-e neki, vagy csak valaki ki találta azt a nevet és azóta mindenki úgy mondja. - ismét elnevetem magam olyan gyermekien, pedig valóban kíváncsi vagyok. Ahogyan igazából minden másra is.
- Köszönöm, hogy szánsz rám időt. Ez nagyon sokat jelent nekem. - mosolygok felé hálásan, mert sokan megérteni sem tudják, hogy egy-egy ilyen boldog pillanat, mennyivel többet jelent bármi másnál. Azt hiszem, hogy ha valamiért hálás lehetek az életemben, akkor az az, hogy azon a délután éppen Diana volt az, aki a segítségemre sietett.

BEE


Diana Armenis imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Venus Heighel
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_my66vnWLad1qgggqfo2_250
Venus e Diana | zoo e zucchero filato F571d9f3ffe7c832d520343f551eb886
★ kor ★ :
35
★ elõtörténet ★ :
From darkness to light
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Giphy
★ családi állapot ★ :
in an unhappy marriage
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Ignored-hand
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_inline_p7yg16kf3N1rpufxq_250
★ idézet ★ :
Sometimes what you`re most afraid of doing is the very thing that will set you free.
★ play by ★ :
Natalie Dormer
★ hozzászólások száma ★ :
20
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Tumblr_inline_p7yg0gqlYT1rpufxq_250
TémanyitásVenus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato EmptyCsüt. Ápr. 18, 2024 1:10 pm
Venus and Diana
“ Gli amici sono come le perle, non si trovano facilmente e sono molto preziose.”

Van az embereknek egy olyan – az én nézőpontomból nézve – egy olyan abszurdnak is nevezhető csoportja, akik irigylésre méltóan – momentán ennél kifejezőbb kifejezés nem is jut eszembe, úgyhogy maradjunk ennél az egyszerűség kedvéért – akik nemcsak nyitottak, hanem még (!) érdeklődőek is mások irányába. (Hát… egy dolog biztos: én nem tartozom ebbe a brancsba.)
Persze, egyáltalán – nem feltétlenül – azaz állításom, hogy nem vagyok képes arra, hogy esetenként érdeklődő legyek, hanem ennél rosszabb: (többnyire) nem is akarok, de muszáj, mert léteznek azok a fránya társadalmi konvenciók, szokások és biológiai ösztönzések, amik mind-mind megkövetelik, hogy időközönként ténylegesen is úgy tegyünk, mintha a mai napig faragott dárdával harcoló, mindenevő-gyűjtögető és barlangban élő kommuna lennénk. És érdeklődjünk. Ez talán még menne is – sőt, néha egészen jól össze is jön – de azt hiszem, hogy az agyam nagyon sokszor nem találja a jó kifejezés(eke)t vagy egészen egyszerűen a szám nem akar csipkésre kopni. Sokszor, inkább csak megtartom magamnak a kommentárjaimat, de az is kellemetlen, ha beszélek és az is, ha csöndben maradok. (Megjegyzem: nem nekem, másoknak.) Döntésképtelen vagyok, hogy mit tegyek. Beszéljek? Maradjak csöndben? Pedig, próbálkozom. Esküszöm. Nem azt mondom, hogy töröm magam vagy teljes erőbedobással, de próbálkozom. Mégsem tudom megmondani, hogy mikor vagy mi romlott el bennem. Az évek.

Gyanútlanul indultam útnak, hogy találkozzam ma Venusszal, amikor is belebotlottam a felettünk lévő szomszédba, aki nagyban kesergett a harmadikon lakónak. Gondoltam – én kis naiv – minden bizonnyal valamilyen szörnyűségről lehet szó, hiszen Lauren úgy kesergett, mintha legalább a kutyája halt volna meg, de – ehhez képest – kiderült, hogy csak a villany vacakol a lakásban, mert hol van, hol nincs. Ugyanakkor, ez az információ volt az, ami az arcomat azzá az emojivá alakította, ami csak mered maga elé és egy csík a szája.
Én elhiszem, hogy ez borzasztó bosszúságot tud okozni – főleg, hogy napok óta tart az állapot – de közben arra tudtam csak gondolni, hogy: komolyan? Miért kell ezt nekem és másoknak is végig hallgatnia? Mert ezen a ponton én bőven úgy éreztem, hogy csak az időmet pazarolta. És ez az a pont, ahol általában úgy érzem, hogy örülnék, ha egy kicsit több… empátiát (?) tudnék mutatni mások irányába. Mert nem az a baj, hogy nem tudom megérteni, mert értem és felfogom, hanem az, hogy azon túl nincs más, mint döglött tücskök ciripelése. Úgy bizony.
Szeretnék én egy kicsit kevésbé bunkó – őszinte? ami a szívemen, a számon? – lenni. De…:

[ – Ahj, nem tudom mit csináljak, Dina!
– Hát, mondjuk kezdetnek hívhatnál egy szerelőt… Főleg, ha már napok óta gondok vannak, ahelyett, hogy mindenkinek aki szembe jön veled, elsírod a bánatodat és azt várod, hogy valaki megoldja a gondjaidat helyetted.]

Én esküszöm, hogy nem szándékosan vagyok ilyen. (Persze.) Próbálom visszafogni magamat, de sokszor csak… kicsúszik. Általában, kicsit meggondolatul, az orrom alatt morogva és szándékosan hallhatóan. Azt gondoltam kislányként, hogy felnőtt nőként, majd képes leszek kordában tartani magamat, de aligha megy anélkül, hogy ne tennék ragasztót a számra és ne húznék zacskót az arcomra, mert vagy az egyik vagy a másik, elárul.

Nem vagyok azért teljesen utálatos ember – vannak barátaim, akik valamiért keresnek – de azt elismerem, hogy nehéz velem düllőre jutni vagy csak ignorálni azt, ami kontrollálhatatlanul feljön belőlem, ezért feltételezem, hogy nem is véletlenül sodor az élet elém, olyan embereket, akik nálam jelentősen kedvesebbek. Ilyen egyébként Venus is, akinek a háza előtt várok a kocsiban, hogy a mai napon a nyakunkba vegyük a bronxi állatkertet. Ő – valamiért – azon kevesek közé tartozik, akivel nemhogy nem esik nehezemre kedvesnek lenni, de már-már azzal a természetességgel jön, ami másokban megvan.
– Készen állsz a napra, cara mia? – Tudakolom féloldasan felé fordulva. – Csatold be magad és indulunk is! Na, és mi az, amit szeretnél nagyon látni? Mármint, a mindenen kívül. – Nevetem el magamat. Korábban is mindenre kíváncsi volt, de mióta megvan a szeme világa, azóta bizonyos szempontból, ez felhatványozódott. Ami a legkevésbé sem baj, mert belőlem ez hiányzik, viszont ő teljesen jól kompenzálja.

BEE

Venus Heighel imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Diana Armenis
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Ad454307b358400835272206ebf7cf8bbf1958bf
★ kor ★ :
28
★ családi állapot ★ :
in a relationship
★ lakhely ★ :
new york, brooklyn
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato 17e56c2c5285e0757a02be2082a11ff1ad10b601
★ idézet ★ :
"There is a stubbornness about me that never can bear to be frightened at the will of others. My courage always rises at every attempt to intimidate me." ― Jane Austen, Pride and Prejudice
★ foglalkozás ★ :
detective
★ play by ★ :
florence pugh
★ hozzászólások száma ★ :
19
★ :
Venus e Diana | zoo e zucchero filato 16666e5888749bfb47a4e4fdfb2c915d60b80a95
TémanyitásRe: Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Venus e Diana | zoo e zucchero filato Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Venus e Diana | zoo e zucchero filato
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Venus y Flor
» i rapporti di Diana
» Venus Heighel
» Diana Armenis
» Angelo e Diana | point of departure

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx-
Ugrás: