New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 107 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 1 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Patrizia Ferrara
tollából
Ma 14:17-kor
Kira Mae Adams
tollából
Ma 13:32-kor
Owen Grady
tollából
Ma 12:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 12:39-kor
Sara Gloria Castillo
tollából
Ma 11:08-kor
Kaia Raven
tollából
Ma 07:57-kor
Karin Bjorge
tollából
Ma 05:46-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

To watch us dance is to hear our hearts speak
TémanyitásRe: To watch us dance is to hear our hearts speak
To watch us dance is to hear our hearts speak EmptySzer. Május 01 2024, 00:22



Min - Joon & Nadi





original.gif



B

e kell vallanom, hogy amikor Min - Joon felhívott, hogy tanulni szeretne tőlem, több dolog is meglepett, először is, hogy honnan a fenéből szerezte meg a számom? Erre azóta sem tudok rájönni, a második, én komolyan azt hittem, hogy csak viccel amikor azt mondta, hogy kipróbálná magát ebben a műfajban is, hisz sokan mondják, aztán valahogy mégsem csöng állandóan a telefonom, hála Istennek... Kíváncsian várom, hogy meddig fog ez a lelkesedés tartani, lesz e második óra, vagy egyáltalán eljutunk e ennek a végéig. De most komolyan, ki pofázta el a számom? Alig két - három ember ismeri plusz a HR, mégsem tud senki semmit...
Szokásosan telt a reggelem, hisz ki más menne fél hatkor edzőterembe, mint én és Mimi, néhány balerina élvezi ha bámulják őket edzés közben, aztán vagyunk mi, akik inkább csak kerülik az ilyen pillantásokat. Mimi meghívott reggelizni, mert hát edzés után az a legjobb ha tömöd a fejed, ja, nem, de na, enni muszáj, hosszú napom lesz.
Reggel kómásan nem találtam a nadrágot amiben oktatni szoktam, amibe beleizzadtam az edzőterembe pedig nyilván nem veszem fel újra, így csak a bodym, egy harisnyát és némi szoknyát készítettem be, ha lehet ezt annak nevezni, hiszen anyagilag közelebb áll a tütühöz, mégsem az. Mire Min - Joon odaért már átöltöztem és túl voltam a bemelegítésen, amilyen szerencsés a ma reggelem amikor öltöztem elpattant a gumi ami a hajam fogta, önmagában a csatok pedig édes kevés ezt kordában tartani, szóval ma leengedve marad.
- Szia. Tartsd meg ezt a jó kedvet az óra végéig is.
Fordulok a hang irányába, majd csípőre teszem a kezem és felvont szemöldökkel mérem végig, miközben a mondókáját hallgatom.
- Na azt látom, ebben a holdjáróban az alap állás sem fog menni, szóval ezt gyorsan vesd le, mekkora a lábad? Mindjárt nézek neked egy könnyű gyakorló cipőt..
A fiúknak mindig van bekészítve, mert előszeretettel szaggatják szét a behemót lábaikkal.
- Ezt vedd fel, ma még elnézem ezt a nadrágnak nevezhető valamit, de ha komolyabban foglalkoznál a tánccal akkor ettől testhezállóbb kell, hogy lássam a mozdulataid.
Azt azért nem jegyzem meg hangosan, hogy a hátsója sem lenne benne utolsó.
- Kezdjünk a bemelegítéseddel, izületek átmozgatásával, nyak, vállak, kar, lábfej, térd. Mert ebben is, mint bármely sportban elég komoly sérüléseket lehet szerezni. És ne aggódj, mire végzek veled, a lábadon is lesz bőrkeményedés, bár egyszer bemutathatnád azt a kezed is, amelyik érdes.
Az utolját persze már csak halkan szinte magamnak jegyeztem meg, miközben elindítottam egy hangulathoz illő zenét.







121998805_1019551585223192_5287334672873937777_n.gif tumblr_mzhu61ilor1qmx8nto3_250.gif
mind álarcot viselünk
Nadia Romanov
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To watch us dance is to hear our hearts speak Bogdana-kadritskaya-face-portrait-looking-at-viewer-sean-archer-hd-wallpaper-preview
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Story of my life
★ családi állapot ★ :
Végletekig szingli
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
To watch us dance is to hear our hearts speak Tumblr_mgqemm9OWB1rg4qbdo1_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

To watch us dance is to hear our hearts speak Full
★ foglalkozás ★ :
Hivatásos balerina
★ play by ★ :
Bogdana Kadritskaya
★ hozzászólások száma ★ :
50
★ :
To watch us dance is to hear our hearts speak Tumblr_oh4tv4KrNC1r187pho5_500

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

To watch us dance is to hear our hearts speak VB3Oo9

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-

To watch us dance is to hear our hearts speak Gif-balerine-elegance-Favim.com-7156509
TémanyitásTo watch us dance is to hear our hearts speak
To watch us dance is to hear our hearts speak EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 22:33

 



 
Forget your troubles and dance

 
Nadi & Min-Joon

 
 
Bevallom, így reggelre, amikor is megtudom, mi is az a balett, már nem vagyok olyan bátor, mint a múltkor, amikor kitaláltam, hogy ki akarom próbálni. Félreértés ne essék, továbbra is emelem az összes kalapomat az összes balerina előtt, csak épp abban nem vagyok már annyira biztos, hogy minderre én is képes vagyok. Ide azért jócskán kevés a ritmusérzék, meg a jó hangulat, ami a latin táncoknál kezdetnek nem rossz. Nyilvánvalóan, hosszabb távon ott is kevés, de hát… más a kettő azért. Azért igyekeztem “megcsinálni a házi feladatot” és megpróbáltam nagyon szakértő módjára megnézni néhány videót. Valószínüleg pont ez az, amitől kevésbé vagyok bátor. Nadiát emelgetni persze nem kihívás, még akkor se, ha szépen akarom emelgetni, mert hát olyan könnyű, mint egy tollpihe. De ez a gazellás szökellés…
Abban sem vagyok egyébként teljesen biztos, hogy mit is kellene viselnem, szóval csak magamra húzom a szokásos melegítőt, amiben egyébként is járok táncolni. Még spárgázni is tudnék benne… ha tudnék spárgázni.
Odaérve nem lepődöm meg, hogy a nőt már ott találom, kissé el is mosolyodom, mert ez a szokás közös bennünk. Én is korábban érkeztem, csak én nem olyan sokkal, elvégre nem tudnék mit gyakorolni az óra előtt egyébként se.
-Jó napot, kisasszony! Tetszik tudni, itt lesz a Balett zöldfülű csellistáknak oktatás? - lépek be vigyorogva.
-Nem tudtam, mit húzzak a lábamra, mert nekem se patacipőm nincs, se olyan fura, keresztpántos zoknim. - jegyzem meg kissé szégyenlősen, a sportcipős lábamra pillantva. Arra még rájöttem magamtól is, hogy ez nem lesz ideális, de hát nagy választék nem volt, mert vagy ez, vagy a makkos cipő. Akkor már inkább ez, szerintem ebben egyetérthetünk. -De bőrkeményedést már beszereztem, csak nem jó helyre. - viccelem el a dolgot. Nem lehet azt mondani, hogy teljesen felkészületlen vagyok, na. Nem vagyok elegáns és nincs szép cipőm, na de bőrkeményedésem! Az van ám!
 









The way I see it

if you want the raibow, you gotta put up with the rain.

mind álarcot viselünk
Dok Min-Joon
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
To watch us dance is to hear our hearts speak Taleoftheninetailed-kimbum
★ kor ★ :
32
★ elõtörténet ★ :
came from faraway land
★ családi állapot ★ :
To watch us dance is to hear our hearts speak B8f9e5894343e0f9d184f1faab1369de
single and ready to mingle
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
To watch us dance is to hear our hearts speak F9adb719c120ea326a865bf568f56282db10e84e
★ idézet ★ :
a horse walks into a bar
★ foglalkozás ★ :
Csellista
★ play by ★ :
Kim Bum
★ hozzászólások száma ★ :
60
 
To watch us dance is to hear our hearts speak
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Ruby & Millie • kind hearts still break hearts
» You better watch out - Ambrose/Bonnie
» elastic hearts
» bonfire hearts // M&M's
» Tell me what you want to hear

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Manhattan-
Ugrás: