New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
Perla Rivera
tollából
Tegnap 21:09-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

When we stand together
TémanyitásWhen we stand together
When we stand together EmptySzer. Ápr. 17 2024, 12:08
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking

- Na ki van itt!? Megjött a hős házőrző is. - füttyentett oda neki. A tekintetem előbb Sharkey-ra vándorolt, majd az érkező Reilly-re. Unott képet vágva dobolni kezdtem az asztalon az ujjaimmal, hogy drámaian felkonferálhassam az elveszett bárányt. Üdv újra a köreinkben, seggfej.
- A búcsúbuli sztárja személyesen. - vigyorgott rá McKenna. 
- Csá te áruló seggfej pöcs! Örülünk, hogy azért még szakítottál ránk is a drága idődből. - mivel Ames konkrétan kivette a számból a szót, így csak felé emeltem a sörös üvegemet. 
- Aztán mizu öregem? Hogy megy a privát mentorkodás? Bármikor nem bírod, csak szólj, szívesen átvállaljuk. Én is mentorkodnám a csajt. - Delaney-t sem a jó fejségéért fogják elrabolni, már ha egyáltalán valaha bárki is el akarná rabolni a másik vadállatot. Nem egyszer szájbavertük már, és tuti nem is utoljára.
- Na, ne legyetek vele taplók, pöcsfejek. Álljatok le kicsit és hagyjátok békén. A védencét majdnem kinyírták. Akkor kurvára nem volt vicces. Ti nem voltatok ott, nem láttátok. Para volt az egész. Én gondolatban már temettem szerencsétlent. - így utólag már bevallhatom, nem? 
- Jó'van. Meg ne egyé' baszki. - forgatta a szemeit.
- Én csak azt akarom mondani... - tartott drámai szünetet, ahogy mély levegőt vett az orrán, mint valami légzőgyakorlatos joggi.
- Hogy végre ide toltad a búvalbaszott pofádat, haver. Már kezdtem unni a sok pelenkázós sztorit a trottyoktól. - célzás értékkel jól körbe is nézett a díszes társaságon.
- A miheztartás végett. Nem beszéltünk ilyesmiről. 
- Igazság szerint lassan már mind vén gecik vagyunk, leszámítva McKennát. Egyelőre az ő pelenkáját cserélgetjük, aztán pár év múlva ő a miénket.
Sharkey úgy nézett végig rajtunk, mint ha egy rakás agyalágyult közé keveredett volna, aztán végül lesajnálón végigmérte Marco-t is.
- Na gyere, Reilly! Vonszold ide mellém azt a kutyaszar képedet. - paskolta meg a mellette lévő széket.
- Nesze, te farok, húzd ezt le kurva gyorsan, aztán mesélj szépen a télapónak kicsit erről a dologról közted és Larson között. - odalökött neki valami szuper tömény kotyvalékot. Nekem a világon nem fizetnének annyit, hogy én azt megigyam.
- Az biztos és nem is kétlem, hogy ez a csaj messze a legjobb dolog, ami történt veled, de... mégis mi ez? Marco "nem kötődök senkihez" Reilly, deee lazán meghalnál a lányért. Csak annyit tisztázzunk... Most örüljünk vagy aggódjunk érted?
- Nem úgy volt, hogy utálsz mindenkit, még minket is? 
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptySzer. Ápr. 17 2024, 14:58
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Választhatsz, hogy lehugyozzam, vagy megharapjam a bokádat. -ennyit a hős házörző szerepéről. Nem bántam meg, hogy beköltöztem Emma-hoz, sőt. De ettől még kibaszott fura volt az egész, főleg az utóbbi pár napban. Nem tudtam eldönteni magamban, hogy ő ennyire gyorsan túllépett azon a kijelentésen, vagy csak átbaszott. Hiába próáltam meg kitalálni a viselkedéséből, kibaszottul nem sikerült semmit se dekódolni onnan. Egy eső utáni sáros erdőben könnyebb volt nyomokat találni. Szóval a mai búcsúztatós lófaszt ki akartam használni arra is, hogy csúnyán berúgjak és kicsit kikapcsoljam az alapból nem túlgondolós és kattogós agyamat. A faszom az egészbe.
-A számlát majd minden fasz megkapja időben a csodás társaságomért. Ebből finanszírozom a benzinpénzt Atlanta-ig meg vissza. -vontam vállat Ames kijelentésére, meghúzva a még belépéskor magamhoz vett sörömet. Delaney kapott tőlem egy "rohadj meg ott, ahol vagy pöcsfej" és egy "gondolatban SE nyúlj hozzá" nézéses egyveleget szeretetem jeleként, de mielőtt még megszólalhattam volna, hogy kapja be tövig, Dave megelőzött azzal, hogy kussoljanak el, mert ők nem voltak ott. Arra, hogy előre temette Emma-t, csak felvontam a szemöldökömet, és ő is kapott egy "megdögölhetsz" nézést.
-Micsoda pozitív életszemléleted van bassza meg. Szerencsére senki olyat nem kellett temetni, akiért kár lett volna. Emma nem halt meg, úgyhogy a temetési költségekből meghívhatsz valamire, te pöcs. -forgattam meg a szemeimet, a tekintetemmel keresve egy szimpatikus, üres széket, de egyelőre inkább csak azt éreztem, hogy mi a faszért jöttem én házhoz a pofonért?
-Huh, hála a kurva életnek. -kaptam a szívemhez Dave közbevágására.
-Pedig azt hittem, lemaradtam a tökéletes hintőporozás receptjéről, hátha egyszer rám bízzátok az ügyeletes, helyi kisfiút, amíg teadélutánt tartotok otthon. -néztem végig a díszes társaságon, aztán a tekintetem megakadt Sharkey-n, meg a megcsapkodott széken. Levágódtam mellé, lehúzva az elém lökött, se szagában, se színében, se kifejezetten ízében nem túl bizalomgerjesztő kotyvalékot. Egynek jó lesz.
-Most át kéne pattannom az öledbe, és elmesélni, hogy milyen pónit akarok, te vén fasz? -de azért ez a télapós beszólás félig-meddig egy hitetlen félmosolyt csalt a képemre, ha már a "Larson része" a dolgoknak nem kifejezetten.
-Ha jól emlékszem, az a barom velem jött, őt nem akarnátok kifaggatni, hogy mi van az asszonnyal a mentoráltam mellett? -vontam fel a szemöldökömet, a sörömmel hanyagul Dave felé mutogatva.
-Ki a faszt érdekel ez a gyökér? Ha azt mondod neki, hogy ugorjon a kútba, mert ott lent van valami, ami kell neked, követi a felelőtlen seggedet. Szép próbálkozás, de kurvára nem jött be. Kezdjél dalolni, Reilly. Vagy pia helyett kutyakekszet kellett volna hoznom neked?
-Még mindig utállak benneteket, és percről percre egyre jobban. -címeztem is nekik egy pofátlan vigyort, aztán egy hálásabb verziót a pultos csajnak, aki kihozta az általam kikért rövideket egy tálcán.
-Neked amúgy megengedték otthon, hogy alvás idő után ide gyere inni, aussie kölyök? -néztem McKenna-ra felvont szemöldökkel, majd megvontam a vállam.
-Egyébként meg... a faszom se tudja. Se agyam, se idegzetem ezen filozofálni. Annak örülök, ha aludni tudok mellette, nem még ilyen magaslatokba emelkedni gondolati szinten. Örülni. Aggódni... mindkettő. Egyik se... -tettem le a kezemben lévő üveget, hogy az orrnyergemet masszírozhassam egy pillanatra.
-Azt hittem, értem, mi történik, de már... nem vagyok benne egészen biztos, hogy vágom. És ez kibaszottul mocskos mód idegesítő faszság. Pont olyan lettem, mint a mindent túlgondoló kis pöcsfejek. -én ösztönből szoktam cselekedni a legtöbb esetben, nem állok le gondolkozni azon, hogy most mi a kurva anyja történik.
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptySzer. Ápr. 17 2024, 16:18
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking

- Én? Én ugyan nem fizetek neked semmit. Nyugdíj osztás volt. A vén bolond állja a cechet. - böktem a hüvelykujjammal Sharkey felé.
- Bezony. Ahogy Csőrike mondja.
- Az én ölembe is ülhetsz, nyuszi. - Ames dobott neki egy csókot.
Amikor Reilly háborogva feltette a kérdést, hogy nem akarnának-e inkább ezek a fasszopók engem faggatni, ha már én is ott voltam vele aznap, mindenki egyöntetűen a fejét rázta.
- Bocs, tesó. Rám ne nézz! Ma unalmas vagyok hozzád képest. - emeltem fel a kezeimet megadón.
- Az asszony jól van. És még mindig ugyanaz, mint eddig. Jóóó, a gyereket mondjuk elcseréltem, hogy vehessünk neked egy rózsaszín csillám pónit, de ha mégse tetszik, visszaváltják. - nem mintha valaha is elcserélném Scarlet-et bármire is. A világ összes kincséért sem adnám azt a kis tüneményt.
- Az érzés kölcsönös. - vont vállat Delaney.
- Mit kell mindig úgy felkapni a vizet? Menstruálsz vagy mi bajod, bazdmeg?
McKenna jelzés értékkel összefonta a karjait maga előtt, hogy hiába is kóstolgatja, ma bizony nem a zsenge zöldfülű kis pöcs lesz terítéken, ezt jobb ha elfogadja.
- Naaah, mate. Tudod, hogy sötétedés után már nem mehetek sehová. Kiszöktem. Pontosabban... Ames és Delaney jöttek értem a repülő Angliával, amit Sharkey-tól kértek kölcsön.
- Faszodat kérték! - csapott az asztalra.
- Ellopták a kis szemetek. De mivel elhozták vele a kis porbafingót, nagylelkűen megbocsátottam. - dőlt hátra a székében, mintha csak mindannyiunk Don Sharkey keresztapja lenne.
Marco össze-vissza zagyvált valamit a csajról, de egyikünk sem igazán tudta összerakni, hogy ez most mégis mi a jó retkes túrós lófaszt jelent.
- Kösz a semmit. Ebből most mi se tudjuk, mit akarsz ebből kihozni. Talán ha az elején kezdenéd? - néztem rá kérdőn.
- Kapd össze az agyadat és az idegzetedet is, fiam. Döntsd el, hogy most melyik. Mert ha komolyan aggódni kell, akkor azt jobb, ha tudjuk.
- Ajaj, friss hús szagot érzek. És kivételesen nem McKenna az. Szóval... a lényeg, hogy történik valami, tehát van miről beszélni. Amit nem értesz. Ami tegyük hozzá, nem túl meglepő téged ismerve. És még túl is gondolod... miért is?
- Na kezdj el mááár regélni, aztán segítünk kibogozni. - veregette vállon.
- Miután megoldottuk a rejtélyedet, leakadunk rólad. De nem fogod az egész estét ilyen gyász pofával végigülni. Nem ezért szerveztük neked ezt a szart.
- Használd ki, hogy vannak ezek az utálatos haverjaid.
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptySzer. Ápr. 17 2024, 17:24
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Aha, és elfogyott a tamponom, szóval adhatsz kölcsön. -köcsög.
Felvont szemöldökkel néztem a kisgyerek összefont karjait, aztán a Ford Anglia említésére csak a fejemet ráztam, a piámmal foglalkozva.
-Tudtam, hogy a szíved mélyén rendes egy rohadék vagy, Sharkey. Még az is lehet, hogy direkt hagytad elől a bűvös kulcsot. -még a Harry Potter referencia is érdekesebbnek tűnt, mint az, hogy megpróbáljam értelmezhető köntösbe csomagolni az amúgy is zagyva gondolataimat. Szóval a nagy semmit közöltem velük is, de egyikük se tűnt olyannak, mint aki értelmezni tudta. Remélhettem volna, hogy feladják, de biztos voltam benne, hogy nem. A látszat ellenére amúgy itt mindenki jó arc kis pöcsfej volt, szóval abban valahol még igaza is volt az ügyeletes sasszemnek, hogy kihasználhatnám a létezésüket. Ahogy Ames friss hús kifejezése sem állt túl messze a valóságtól. És nem azért, mert ne lett volna már nő, aki érdekelt volna, csak kurvára nem ebből a szempontból, és rohadtul nem így, ennyire mélyen.
-A picsába, most lebuktam, hogy nem zuhanyoztam. A kurva életbe, Ames. -szagoltam meg a ruhám nyakát jelzés értékkel, majd csak vettem egy mély levegőt.
-Nem kamuztam, amikor azt mondtam, hogy nem tudom, hogy aggódni, vagy kibaszottul örülni kell-e nekem, meg a faszságaimnak. Épp ez okozza a túlgondolás részét. Mert fingom sincs, hogy mi a kurva anyja van. -megfontolandó lett volna, ha nem pofázok, akkor bő nyállal szopjam le valamelyik szingli seggfejet, de a múltkor sem lett jobb semmi a nyalogatási készségeim emlegetésétől.
-Az egész elbaszott minden ott kezdődött, amikor bejött a képbe az a baromarc, meg a tény, hogy Emma-val akar dolgozni. -amit még az óta se tudtam másképp értelmezni, csak egy kibaszott nagy zaklatásnak. Hülye barom, ütnivaló pöcsfej.
-Volt egy közös ügyem vele, amikor Larson helyett én ugrottam be, és cserébe a kajaszüneteinket együtt töltöttük, de ez nem túl új, amúgy is ezt csináljuk. De kitaláltuk, hogy a munkán kívül is lóghatnánk együtt többet, meg volt egy whiskyzésünk is, amikor elregéltem neki, hogy mondja vissza a veszélyes ügyeit, amikbe belehalhat, és ha van hasonló, szóljon róla nekem. -úgyhogy nem volt egy barom megállapítás, hogy nem kötődöm senkihez sem, de Emma-ért meghalni is képes lennék. A szektások is kinyírhattak volna, ha óvatlanok lettünk volna.
-Aztán jött a szekta, majd az, hogy a kórházban közöltem vele, hogy mostantól nála fogok lakni, és a kanapéján alszom, amíg kell. Az első kibaszott nagy buktató jöhetett volna itt, mert a végén abban egyeztünk meg, hogy senki sem alszik a kanapén, meg a földön, meg a fasz tudja hol, hanem majd az ágyában, együtt... -tartottam némi hatásszünetet, hogy nyugodtan beszúrhasson ide aki akar valami idióta faszságot, miközben belekortyoltam a sörömbe.
-És amúgy ezt még túl is éltem volna, mivel az első időszakban kibaszottul aggódtam érte, meg ő is teljesen készen, kvázi depressziós letargiában volt. A személyisége amúgy sem ilyen... "rád vetem magam" típus. -pillantottam Dave-re, elvégre, még ha nem is úgy, mint én, de ismeri Emma-t valamennyire. Ránézésre sem ilyennek tűnik.
-Én meg, elvonatkoztatva attól, hogy amúgy mennyire jó nő vagy sem, nem kezdtem volna ki valakivel, akinek éppen akkor varrták össze a szétvágott csuklóit. Plusz az igazság az, hogy a munka miatt sosem néztem rá olyan szemmel, hogy Emma egy nő. Szóval mondhatni a körülmények bevédtek minket egymástól. Csak aztán jobban lett és elkezdtük megtervezni az Atlanta-ba való kiruccanás szabadidős részét is. Onnantól lett minden nagyon... fura. -vagy mi. Asszem ennek így van értelme, és felfogható is.
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptySzer. Ápr. 17 2024, 18:02
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking

- Az a legenda járja rólad, hogy sose zuhanyzol.
Sharkey kotyvaléka aztán jól beüthetett nála, vagy tényleg ennyire padlón volt csórikám, mert mégis csak beszélni kezdett. Reilly sosem volt előttünk egy nyitott könyv, a magánéletéről, a múltjáról kb én tudtam a legtöbbet, és az se volt valami fú de nagy eresztés. De leszartuk, így fogadtuk el. Erre most tényleg próbált megnyílni, az elején indította a sztoriját, nem megúszásra játszott, amit szerintem mind értékeltünk, mert senki se akart közbeszólni, és senki se sütött el egyetlen hülye beszólást sem. Volt aki az öngyújtójával szórakozott, más a sörös üveg címkéjét olvasgatta. Figyeltünk, de csak pont annyira, hogy ne tűnjön egyoldalú vallatásnak. Faszfejek vagyunk és orbitális nagy parasztok, de nem rosszindulatú, bántalmazó seggfejek, akik a másik nyomorán szórakoznak. A látszat ellenére törődünk a másikkal, még ha furán is mutatjuk ki. Az ha fejbe baszunk egy üveggel, vagy valami beszólást ejtünk meg köszönés helyett, nálunk kurvára a szeretet jele.
Amikor rám nézett, felhatalmazva éreztem magam, hogy megszólalhassak és állást foglalhassak a témában.
- Nem akarok pöcsarc lenni és tiszteletlenül beszélni Emmáról, mert tudom, hogy fontos neked, szóval légyszi ne rendezd át a képemet. Nem akarom, hogy az asszony elhagyjon. De ha engem kérdeztek, a csaj egy jégkirálynő. És nem tudom eldönteni, hogy kurvára frigid vagy titkon nimfomán. Tök jó fej, egyébként kedves is, de néha pont olyan, mint a szőke bige a Terminátorból. - de én többnyire csak az őrsről és Reilly pár mondatából ismerem, szóval a véleményem valószínűleg pont nem mérvadó. Nem is volt jogom hozzá. Meg bár gondoltam róluk ezt-azt, azt mondjuk annyira nem, hogy éreznek is valami komolyat egymás iránt. Vagy faszom se tudja, mi folyik itt.
- Folytasd, öcsipók. Nem vagyunk gondolatolvasók. Hála a kurva életnek.
- Összedobjuk és kifizetjük a benzinedet Atlantáig, csak mond már, mi a fasz van veled meg a csajjal.
Én is így gondoltam. Mondja végig, aztán majd utána "ítélkezünk".
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptySzer. Ápr. 17 2024, 20:31
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Egy pöcsarc vagy. De az kurva isten, hogy nem az. -mármint frigid.
-De amúgy magáról is tudja, hogy úgy néz ki, meg mások egy jégkirálynőnek gondolják, pedig amúgy ez kurvára nincs így. Úgy beszélget a szexről, az igényeiről vagy arról, hogy mit akar, mint más arról, hogy milyen idő van, vagy el kell vinni lemosatni a kocsit. -pillantottam előbb Dave-re, aztán a többiekre. Az utolsó dolog, ami eszembe jutna róla az, hogy frigid, prűd vagy szégyellős lenne. De nyilván én már beszéltem vele ezekről, és... emiatt is lett hiba a rendszerben.
-Ha ezt tudom, előbb átmegyek mesélősbe. -nem, amúgy kurvára nem. Nem vagyok nyitott könyv típus, nem beszélek magamról, a problémáimról, a magánéletemről pedig még annyira sem. De ez most tényleg olyan, ami túlmutat rajtam. Az előnyük az az itteni barmoknak, hogy feleslegesen nem baszogatnak, vagy baszakodnak.
-Amúgy meg mikor lettem én az öcsipók?! -pislogtam Sharkey-ra némi értetlen gyilkos szándékkal, de inkább csak lehúztam egy felest. Ez kellett.
-A lényeg, hogy elkezdtük kibontani, hogy mit kéne csinálnunk, ha "hazamegyek" ő meg jön velem. Szóba került egy ottani étterem, a Polaris. Tudjátok, az a faszság, ami forog. Kurva régi, és felhoztam, hogy elvileg tényleg jó, mert anno a szüleim is jártak oda még ezerkilencszázkurvarégen. Aztán ezekből valahogy eljutottunk oda, hogy régen milyenek voltak a kapcsolatok, hogy álltak egymáshoz a férfiak meg a nők. Végül asszem' emiatt benyögte, hogy nem szokott ilyen lenni, de szerinte mi lelki társak vagyunk vagy mi. -én is nyálas faszságnak tartottam, de amúgy meg... van benne igazság.
-Hasonló a múltunk, a személyiségünk között is van átfedés, szóval nem akkora baromság, mint amilyen kislányos hányásnak hangzik. -kezdtem el a sörösüvegem címkéjét kapargatni.
-Végül eljutottunk oda, hogy neki milyen lenne az ideális pasi, vagy társ, aztán megkérdezte, hogy szerintem irreálisak-e az elvárásai. Elintézhettem volna azzal, hogy nem, nem azok, de kurvára késztetést éreztem, hogy kifejtsem neki az én álláspontomat is. Olyan... fura lett tőle. Mint aki nem tudja, mit kéne mondania. Esküszöm, láttam a kétségbeesést a szemében, hogy most mi a fasz van. -mondjuk én is valahogy így nézhettem ki, szóval legalább ketten voltunk.
-Kifejtettem, hogy ugyanazt akarom, amit ő is, csak... talán fordítva. A faszom tudja. Eddig főleg szexre, fizikai vonzalomra épülő kapcsolataim voltak, már ha lehet őket annak nevezni. Viszont az a nem létező egy olyan lenne, akivel lehet beszélgetni, meg minden ilyen baromság. És nem vagyok hajlandó kompromisszumot kötni, semmiben sem. Legyen a lelki táram, a barátom és a szeretőm is. Kvázi közölte, hogy fogadjam meg a saját tanácsomat, és ne adjak lejjebb ezekből, meg ne hagyjam, hogy valaki megváltoztasson, mert az kibaszottul magát szereti. -zavaros volt, és sajnos a fehér kis úszók idő közben ellepték az agyamat, hogy vissza tudjam idézni a pontos megfogalmazást.
-És akkor még van tovább is! -csak, hogy mindenki örüljön, főleg én. És ezt viszont tudom idézni, mert az óta is kísért minden alkalommal, amikor befekszem mellé, hogy milyen kurva logikus és jó együtt aludni. Balfasz ötletek...
-Szóval még zárásként benyögte, hogy a dögös kis testét lehet, hogy érdekelné, mennyire vagyok jó abban, hogy egész nap nyalogassam, mint ahogy korábban mondtam. Mert hát mondani tud bárki bármit. Egy ideig bámultam magam elé, mint valami kis pöcs, aztán elkönyveltem, hogy kurvára nem értem a nőket, szóval felkeltem, és inkább megittam egy kávét. -szívesen ledőltem volna az asztalra, vagy agyonlőttem volna magam, ha olyan típus lennék. De nem vagyok, szóval mindenki oda tudta képzelni a drámai haláltusámat.
-Emma fontos nekem. Talán az egyetlen, akihez a magam módján... kötődni tudnék. És nem basznám el azzal, hogy csak úgy rávetem magam. Ez ilyen... elvi dolog nálam. -vagy mi a faszomvége.
-És az óta se értem, mi a fasz van. Ez valami teszt volt? Vagy nem? Vagy most rá kellett volna hajtanom? Vagy jól tettem, hogy nem? Úgy voltam vele, hogy majd megpróbálok összekotorni valamiféle jeleket, de egy kibaszott monszun idején egyszerűbb ilyeneket találni, mint Emma-nál. Szóval nem tudom, mi a fasz van. Még az is megfordult a fejemben a kurva életbe, hogy ezek után valami kis homokhuszárnak tart, vagy a faszom se tudja. Esküszöm, hogy agyvérzésem lesz tőle. -és nem viccelek. Nem a türelmemről, a megfontoltságomról meg az agyalásról vagyok híres, most meg csak ezt csinálom.
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Emmalynn Larson ölelést küldött

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 09:02
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking,
violence (?)

- Nem merem megkérdezni, hogy minek beszélgettek ti csak úgy a szexről és az igényeitekről.
- Faszodat. - mentél volna át mesélősbe.
- Nekem mindenki öcsipók. Korom adta jogom. Talán valami gondod van ezzel, öcsipók? Ne ezen variáljál.
- Whuuu. Lelki társak? Egyem a kis szívét.
- Jó szegényes lelki világa lehet a csajnak, ha te vagy a társa.
- Ne vedd komolyan! Bírunk téged, faszfej.
- Tisztázzunk valamit, ÖCSIPÓK. Azért mert nem traktáljuk egymást ilyen nyálas gyíkságokkal, egyáltalán nem hangzik kislányos hányásnak.
- Azóta is oda meg vissza vagyok az asszonyért. Szerencsére én is benne találtam meg a másik felemet. Őt nem zavarja a gondolkodásom, a hülye ötleteim, hogy néha egy önző paraszt vagyok. Ugyanúgy állunk az élethez. A kislányommal meg óriási a szerelem. Ha kell, arckifestős teadélutánt tartok vele, miközben sellők vagyunk. Máskor sátorban alszunk a nappali közepén, arra várva, hogy anya sütit süssön vagy melegszecsót csináljon nekünk. Nem érzem magam gáznak tőle, inkább kívánom mindenkinek az érzést. Senki nem tud olyan tiszta rajongással és szeretettel nézni rád, mint a kislányod. - néztem rá tök komolyan.
- A madárka jól mondja. Én sem azért vagyok a feleségemmel, mert a társadalom ezt várná. Úgy nézek én ki, mint akit érdekel a társadalom? Pfejj. Ja és a gyerekeinket szintén mi akartuk, nem a kényszer. Nem szégyen, ha szeretsz valakit, és ha azt akarod, hogy az a valaki téged is viszont szeressen. 
Mindenki némán meredt rá a "dögös kis testét lehet, hogy érdekelné, mennyire vagyok jó abban, hogy egész nap nyalogassam" résznél. Aztán amikor hozzácsapta, hogy "inkább megittam egy kávét", volt aki kiköpte a piáját, megfejelte az asztalt, más majdnem hanyatt esett a székével.
- Te biztos Larsonnal laksz együtt???? - nekem leginkább ez volt a gondolatom.
- Tüzes egy nő. Egyszerre irigyellek és sajnállak.
- És te nem dugtad meg? Hogy bírtad ki? Beteg vagy??? Mit mondtál, hol is lakik?
- Ne legyél már paraszt a kurva szádat! - Sharkey akkorát rábaszott a tarkójára, hogy azt még Mrs Lipton is megirigyelte volna. Ettől függetlenül azért mind készenlétben voltunk, hogy elkapjuk Reilly-t, ha megpróbálta volna rávetni magát arra a seggfej Delaney-re.
- Nem hiszem, hogy tesztelt volna. Emma nem szokott a levegőbe beszélni. Nem ismerem ezt az oldalát, de szerintem komolyan gondolta. Meg ott van az is, hogy te lennél az utolsó ember a földön, akivel ilyet tenne. Az érzéseit nem tudom, de azt igen, hogy Reilly fontos neki, és tiszteli őt. Nem játszmázna vele. - a végét már inkább a többieknek szántam, hogy ez alapján ítéljék meg a csajt és a továbbiakat.
- A jelek szerint rá kellett volna hajtanod. De jól tetted, hogy nem. A helyedben mind ezt tettük volna.
- Té'lleg!??
- Jaj kussolj már!
- Oké, had segítsek. Mivel nem dugtad meg, pedig akartad volna, ő meg hagyta volna, így sanszos, hogy szereted. Már csak az a kérdés, hogy mennyire. Pár évig, vagy költözzünk egy farmra, és haljunk meg együtt a picsában-ig? 
- Fel tudod idézni az illatát? Tudod milyen színű a szeme? Hogy mikor van a szülinapja? Hogy issza a kávéját? Hogy mit viselt, mikor ma utoljára láttad?
- Ha mindegyikre tudod a választ, akkor barátom rossz hírem van. 
- Én azt mondom, ha már az úriemberek útját kezdted, járd végig.
- El se hiszem, hogy ezt mondom, de egyetértek ezzel a baromarcúval. Mivel nem egy üresfejű lotyóról beszélünk, hanem a leendő asszonykádról, had adjak egy jó tanácsot. Ha attól jobban érzed magad, vidd el vacsorázni, bámuljatok csillagokat, vagy bánom is én. Nézz a szemébe és mondj neki valami nyálas dolgot, ami eszedbe jut róla. Imádnak tócsaként olvadozni. Flörtölj vele, keresd az alkalmat, hogy hozzáérhess. Húzd az agyát, még ha ezzel magadat is kínzod. Csókold meg, aztán mehet a menet. Vadász vagy, nem? Megoldod. Legyél önmagad. Én úgy vettem ki, hogy azzal nem lőhetsz mellé.
- Őt ugyan nem ismerem, de téged igen. Amíg ott van köztetek ez a beteljesületlen feszültség, nem tudtok józanul gondolkodni egymás közelében. Aztán ahelyett, hogy lehiggadnál és terveznél, öngyilkos akciókba kezdesz miatta Dave-vel. Az nem jutott eszetekbe, hogy felesége meg gyereke van?? Egyikőtök se normális. 
- Ámen.
- De eszembe jutott, képzeld. Nem fűbe harapni mentem oda, hogy egy özvegyet meg egy árvát hagyjak magam után, te paraszt! Ez nem volt mérlegelés kérdése. Reilly is megtette volna értünk fordított helyzetben. Egyszer az én családom lenne veszélyben, nagyra értékelném, ha értük is megtenné valaki.
- Jól beszélsz.
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 12:52
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Én meg azt nem értem, mások miért nem beszélgetnek ezekről csak úgy. Ugyanolyan téma, mint bármi más. Ha feljön, most pironkodjuk el, meg mondjuk azt, hogy "ajj, hát én nem tudooom."? Ez nem a kibaszott óvoda. -forgattam meg a szemeimet.
-El is felejtettem, hogy egy vén fasz vagy. -ennyit az öcsipókról.
A lelkivilágunk szegénységére inkább csak a tőlem telhető legdiplomatikusabban megemeltem a középső ujjamat, hogy jelezhessem, mindenki bekaphatja és kiugorhat a kibaszott ablakon is, mielőtt én dobom ki. Az már valahol érdekesebb volt, hogy Dave és Sharkey is mennyire oda vannak a családjukért x év távlatából is, és kurvára nem elvárások, vagy valami szarságok miatt. A társadalmi normák, az elvárások, a megfelelési kényszer baromira nem nekünk lettek kitalálva, szóval az biztos volt, mint a halál, hogy egyik se emiatt választott maga mellé nőt.
-Jaaaa, tök jó ez a vattacukros máz, csak ezekben kurvára nem mindegy, hogy ki a másik fél. Egyébként sem tudod biztosra, hogy ki az, aki nem baszik ki veled és él vissza a bizalmaddal. Ha kötődsz valakihez, és kitárulkozol neki, mindegy, hogy milyen értelemben, akkor ott a lehetősége, hogy átbasznak a picsába, és a végén ott maradsz, mint egy szánalmas kis gyökér. Tök jó, hogy nektek ez bejött, de ez a mázlista ritkaság. -ráadásul a legtöbben tényleg megalkudnak és elengedik azt, ha valaki mégsem pont olyan, amilyet szeretnének. Én nem vagyok hajlandó lejjebb adni ezekből, ahogy Emma sem.
Minden reakció olyan volt, amire számítottam, mivel én is lefejelném az asztalt és hasonló finomságok, de az kurvára nem old meg semmit sem.
-Nem, anyáddal, csak jól titkoltam eddig. -faszfej.
-De ha nem megy, szívesen beverem azt a kurva szádat, hátha az segít. -villantottam meg egy gyilkos nézést felé, és az mentette meg, hogy egy: úgy se értem volna el, mert valaki lefogott volna. Kettő: így is kapott egy akkora tarkón baszást, hogy csoda, nem fejelte ketté az előttünk lévő asztalt. Én is tudom, hogy alapvetően kibaszottul élnem kellett volna a lehetőséggel, és talán, ha nem az lett volna ott, aki, meg is tettem volna. Ritkán veszek ennyire komolyan valamit, pláne, ha az a valami emberi kapcsolat.
Elgondolkozva, a jobbom mutató ujjával az orrom és a szám közötti részt simítva hallgattam a véleménykifejtéseket. Dave-nek igaza volt abban, hogy Emma nem egy játszmázós típus, legalábbis nem tűnik olyannak. Ettől még a női logika egy barpomság, és barom dolgokra veszi rá az embereket, de volt abban valami, amit mondott. McKenna hozzászólására egy pillanatra rá néztem, aztán levettem a napszemüvegemet, hogy hozzá baszhassam ahhoz az idióta faszhoz végre. Már érett neki a balfaszkodásáért.
-Fogd már be a pofádat, ember. Keress magadnak nőt, mert kurvára az agyadra ment a hiány. -és örüljél, hogy csak azt vágtam hozzád.
Egy pillanatra összehúzott szemekkel, minden értetlenséggel meredtem erre a sok gyökérre, ahogy mindenfélét összehordtak itt nekem. Az első gondolatom az volt, hogy nem mindenki akar egy kibaszott farmra költözni az asszonnyal, de a lényeg nyilván átjött ebből az egészből. Az illattal, szemszínnel, szülinappal és kávéval meg mindennel kapcsolatos kérdésekre tudtam volna válaszolni, így végül Ames megnyilvánulása helytálló volt, hogy ez magában hordozza azt a kibaszott rossz hírt, amire már korábban rá mutatott mindenki kurva öreg életvezetési tanácsadója és kedvenc baromarcúja. Nem gondoltam még sosem úgy senkire, Emma-ra meg aztán főleg nem, hogy szeretném, és nem csak ideig-óráig, hanem akár tartósan is.
-Szóval akkor azt mondjátok, hogy lényegében nem voltam egy barom és nem kúrtam el mindent azzal, hogy ott és akkor nem másztam rá gondolkodás nélkül? -nekem végül is valahol ez volt a lényeges része az egésznek.
-Emma kurva nehéz eset, mert olyan, mint egy férfias gondolkodású, nagyon nőies nő. Minden értelemben. -nem mondom, hogy nagy felismerés volt, hogy Emmalynn Larson egy nő, de azért... de. Kibaszottul pofán vágott a valóság, ami az óta se hagy békén, hogy rohadna meg magának.
-Se félvállról nem akarom venni, se nem rövid távon terveznék, ha úgy hozná az élet. Ő nem könnyen kapható, mindegy, hogy nekem mit mondott. A saját bevallása szerint sem vonzotta még senki fizikális értelemben, szóval akkor az csak nem egy kurva szar jel, ha bedobta ezt a gondolatot. Bár a kibaszott lámáiddal meg a farmmal eléggé mellé lőttél. De egy erdő széli tanyában kiegyezhetünk. -akkor is, ha nem lámákat akar tartani.
-Senki családját nem akarnám szétbaszni a saját faszságaim miatt. -ebben az egyben mindenki biztos lehet.
-Az ő fejéjhez sem szorítottam pisztolyt, magától jött. -pillantottam is a szóban forgó delikvensre egy biccentés kíséretében. Nem vagyok hálálkodós fajta, de egy hálátlan pöcsarc sem. Értékeltem, hogy velem jött.
-Egyébként is csak az öngyilkos akció, ahová meghalni mész, és nincs esélyed. Ezek szánalmas, kifingott szektások voltak, semmi több. A pofájuk nagyobb volt, mint az IQ vagy a harckészségi szintjük. -vontam vállat.
-Ha nem Emma lett volna terítéken, hanem ti vagy a családotok, akkor is mentem volna, és akkor sem lett volna nagyobb átgondoltság az akció mögött. Mindenki meghal, ennyi a sztori. A józan gondolkodás sose volt az erősségem, ha valami ilyen helyzet állt elő. -ott is ez volt a lényeg. Egy sem maradhatott.
-De ha már Emma. Egyébként találkozni akar veletek. Méghozzá úgy, hogy csoportosan agyfaszt kaphatunk egy olyan gusztustalan, hányadék ocsmány fos fine dining helyen. Élvezni és unalmasnak lenni nem kell, csak ne legyen felesleges balhé. Szóval mindenki hozza a jobbik fejét, és ne verjen, vagy gyújtson fel semmit és senkit. -pillantottam jelentőségteljesen a McKenna-Delaney párosra.
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 15:02
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking,
violence (?)

- Én elviekben adom a dolgot, csak a gyakorlatban nem így megy. Tartsatok erről felvilágosítást a többi nőnek is.
- Egyedül elég nehéz beszélgetni róla. A másikra meg nem erőltetheted rá. Ezek valamiért a legtöbbeknek tabu téma, nem akarnak kellemetlen helyzetbe kerülni, vagy megbántani a másikat.
- Senki se szereti hallani, ha valamit kurva rosszul csinál.
- Hogy felejtetted el? Az ocsmány pofám nem elég emlékeztető neked? Menj el szemészhez.
- Ez nem vattacukros máz. - nem lehetetlen, hogy működjön.
- Persze, hogy mázli. De ha nem próbálod meg senkivel, honnan a kurva anyámból tudod, hogy működött volna vagy sem!? Nekem se jött még össze, ami ennek a két baromnak, mégse leszek pap. Ha meg tüskés burokban akarsz élni, szíved joga, csak ne csodálkozz, ha aztán egyedül döglesz meg.
- Amúgy meg ha annyira kibaszott álom tökéletesek vagytok egymásnak, akkor meg nem tudom, min hisztizel. Elvileg ő az a másik fél, aki sose baszna át és nem élne vissza a bizalmaddal. Vagy most nem értem, mi a fasz van. Valójában rólatok beszélünk, nem általánosságban. Ki a tökömet érdekelnek mások!? - most az a lényeg, hogy ő akar-e kötődni Emmához, bízni benne. Elvileg épp azt tárgyaljuk, hogy ő is ritka mázlista.
- Dehogy kúrtál el. Egy kibaszott úriember voltál, te pöcs.
- Örülhet neki a kislány. Az a lényeg, hogy innentől ne baszd el. Csak... csináld, amit eddig, vagy baszok én rá. Legyél vele kedves. Vagy ne, ha arra gerjed. Csak éreztesd vele, hogy kell neked. Ne parázzál.
- Gratulálunk. - a kurva nehéz esethez. Ezt én eddig is tudtam.
- Nem mi tehetünk róla, hogy kifogtál egy ilyet, és neked pont ez a nő kell.
- Bár talán mákod van ezzel. Ha férfias a gondolkodása, nem kell félned minden kan rémálmától, a női logikától. Ha azt mondja, hogy nincs baja, akkor nincs baja. És nála a "semmi" nem a hisztiroham és a sértődés metaforája. Ha azt mondja, hogy szexelni akar, akkor szexelni akar. Tök jó, ha valaki rejtélyes és meg kell fejteni, de ne kelljen már pszicho diploma és kötél ideg hozzá. És mellé még nőies is.
- Nem bírom. Megőrülök ettől az embertől. - Sharkey menten imitált egy fejlövést saját magának.
- Ki a faszt érdekelnek a lámák meg a tanyák!??? Ez csak egy példa volt te igen barom. Ne ragadjál már le olyannál, ami tök lényegtelen. Értetted, mit akarok vele, nem? De. Akkor meg álljál már le.
- Szerintem kérjetek neki még egy olyan kotyvalékot!
- BOB!!! Hozzál még a gyereknek abból a lóbaszóból!!!!!
Mielőtt még erre a családos, öngyilkos akciós sztorira még valaki reagálhatott volna rajtam és Reilly-n kívül, Ames gyorsan átment békebíróba. Ő szította a tüzet, de ő is akarta kurva gyorsan eloltani.
- Fasza. Vágom. Mindenki szeret mindenkit. Mindenki megvéd mindenkit. Kibaszott család vagyunk, Dom. - pillantott Sharkey-ra, aki csak mindentudón bólogatott.
- Öcsipók. Ma te mondod az asztali áldást.
Mikor kijelentette, hogy Emma találkozni akar a többi baromarcúval is, mindenkinek kikerekedtek a szemei.
- Fine diningolni akar velünk?? - húzta (kamu) fintorra a száját.
- Ha te meg Emmácska fizettek, benne vagyunk. Ugye, fiúk?
- Még jó, hogy benne. Viccelsz? Ingyen kaja.
- Reméljük, hogy nem leszel gyáva punci, és nem is baszol el semmit ezzel a kislánnyal, aztán majd ha visszajöttök Atlantából, már a barátnődként mutatod be nekünk.
- Beszarás lenne. Még sose volt ilyen. 
- Olyan gyorsan felnőnek. 
- Nem akarok ünneprontó görcs lenni, de Reilly Larson felettese.
- Hát pedig ünneprontó kis görcs vagy. 
- És akkor? Nem a munkahelyen vagy a tetthelyen fognak szexelni. Akkor nem tök mindegy?
- Nem. A rendőrség is mocskos egy hely, ahol hatalmi harcok vannak, főleg a kihalásos pozíciókért. Reilly nyomozó hadnagy, és baszott sokan akarnak azok lenni. Híre menne az emmás sztorinak, azonnal kicsinálnák őket. Tolonganának a helyére a dögkeselyűk. 
- Mire végre kezdtünk volna egyenesbe jönni a kölyök faszságaival, és végre gondtalanul ihattunk volna arra, hogy elhúzza a belét a csajjal az atlantai naplementébe, erre meg kellett szólalnia ennek a gyászhuszárnak...
Az más kérdés, hogy sajnos igaza van. Ez egy létező probléma. És hát mindkettőnek fontos a munkája.
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 16:22
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Eddig azt se tudtam, hogy létezik olyan, hogy nekem tökéletes. Szóval bocs, ha nem szívesen engedek be csak úgy valakit a bizonytalan miatt a burkomon belülre. -Emma rengeteg dolgot tud rólam, a nagy részét a dolgoknak, még akkor is, ha nem mentem bele a részletekbe. Tud a szüleimről, a húgomról, a halálesetről. A katonaságról és a művészi dolgokról is. Ez már így is kurva nagy hazardírozásnak tűnne saját magamnak, ha külsősként látnám ezt a helyzetet.
-Hát Emma nem attól rejtélyes, hogy nem azt mondja, amit gondol és kéreti magát, mint egy gyökér picsa, aki amúgy két szép mondattól eléd vetné magát. Az benne a kurva nehéz, hogy amúgy semmiféle jelet nem tudsz kibogozni belőle. -forgattam meg a szemeimet, aztán csak felemeltem az egyik kezemet.
-Tudom. Vadász, növessz tököt, legyél találékony, megoldod. -foglaltam össze az eddig hallottakat, aztán csak tüntetőleg beleittam a sörömbe, jelezve, hogy szarok a kamu lámák és tanyák átvitt értelmére. Kurva kellemetlen már így is, hogy a saját szarjaimról magyaráztam, hiába kaptam egyébként meglepően sok segítséget ezzel kapcsolatban.
-A következőt lenyomom a torkodon. -a nem túl bizalomgerjesztő elmebeteg kotyvalékot ennek a faszarcúnak a boszorkánykonyhájából. Bár ingyen piát ne szagolgass, hanem nyeljed.
-Áldjon meg az Atya, a Fiú, meg a Szent Késem. -mielőtt kinyithattam volna a szám az asztali áldásos baromság kapcsán, Ames megelőzött ezzel a rossz akciófilm dumával.
-Ha misézni kell, szóljatok. Larson tud egy papot.
Rémesen jól szórakoztam a reakciókon a fine dining és a találkozó kapcsán, néhány bólogatással kísérve.
-Kurva mindegy, hogy barátnő vagy nem barátnő, a lényeg, hogy mindenki szedje össze a csoffadt, öreg seggét, izzítsátok a kiszabadítós Ford Anglia-t a kisgyerekhez, aztán kész. Ha ettől növesztetek némi modort, a mai estét is kifizetem és megkímélem a helyi kisnyugdíjasokat. -egyébként nem parázok azon, hogy ne lennének majd el. Emma bárkivel megtalálja a közös hangot, ez a rakás pöcs meg amúgy nem rossz gyerek.
McKenna megszólalására aztán rá emeltem a tekintetemet és felvont szemöldökkel néztem rá egy ideig, majd az öngyújtómat kezdtem el kattogtatni meg csattogtatni. Úgy meredtem magam elé, mint aki épp valami kurva nehéz matek egyenletet akarna megoldani, de már a kérdést se érti, nem még akkor rájöjjön a válaszra. Mi a kurva isten faszáért nem lehet nekem nyugtom legalább csak fél percig?! Pontosan tudtam, hogy ez mekkora egy kibaszás, és mekkora befolyásoló erővel bíró tényező lehetne, vagy lesz, vagy... a faszom az egészbe.
-Rágyújtok. -keltem fel a székemből, a felénk igyekvő pultoslány tálcájáról levéve a nekem szánt istentudjamiakurvaéletet, hogy lehúzhassam. Nem tudom, mi ez, de kell vagy három deci belőle, hátha előidézi a csodás, agymosó atomvillanást és másnap arra kelek, hogy ez csak egy rossz átbaszás.
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 17:55
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking,
violence (?)

- Most elégedett vagy?
Mindannyian idegesek voltunk erre a gyökérre, amiért képes volt bedobni ezt a szarságot a lehető legrosszabbkor. Persze, igaza volt, meg minden, de akkor se kellett volna a menny kapujából lebaszni a pokol kénköves bugyrába.
- Nem ért volna rá akkor, ha már felszedte a csajt!? Mond meg nekem őszintén! Mi a fasznak kell mindig előre problémázni mindenen?
- Hát szerintem jobb, ha előre mérlegelik ezt is, és felkészülnek a legrosszabb forgatókönyvre.
- Neked kell felkészülnöd a legrosszabbra. Rám!

A folytatást, és hogy vajon valaki szétver-e valakit, már inkább nem vártam meg. Némi fáziskéséssel ugyan, de követtem Reilly-t.
- Jól vagy? - közben én is előkotortam a cigimet, hogy rágyújthassak.
- Ne törődj vele. Ne hagyd, hogy a kisgyerek elbassza az estédet. Főleg ne a többi napodat. Ne már, hogy egy ilyen kis faszkalap károgása lebegjen feletted Atlantában. Basszál rá és érezd jól magad. - néztem rá tök komolyan.
- Ezzel ráérsz akkor foglalkozni, ha tényleg gáz lenne belőle. Eddig is mindenkinek fura volt, hogy szerettek együtt dolgozni. Tudták, hogy együtt kajáltok Larsonnal. Mégsem pletykált rólatok senki semmit. Meg amúgy sem csak egy numerára kell a csaj, aztán meg dobnád, mint valami koszos rongyot. Ettől senki se érezné kellemetlenül magát, hogy mehessen picsogni a felettesekhez. Alaptalan lenne. Nem olyan fajták vagytok, akik ott nyálzanának mindenki orra előtt. Ebben igazat adok Delaney-nek. - szívtam bele a cigimbe.
- A rendőrség két egyik legjobb gyilkossági nyomozója vagytok. Nem találnának mást a helyetekre, hogy egy ilyen húzást bevállaljanak. Jól rácsesznének. - az egész részleg lesegethetne. A kis okkult szösziről nem is beszélve. Reilly pedig szintén hiánypótló az egyedi stílusával. Ettől ő nagyon más kaliberű nyomozó, mint mi többiek.
- Vaaaagy. Vissza a gyökerekhez és újra fejvadászok leszünk?
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 19:05
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Mhm, minden fasza. Miért ne lennék?! Idegesnek nézek ki???!!! -vontam meg a vállamat két slukk között, a tekintetemmel az érkező Dave-et követve. Figyeltem, ahogy előhalászta a cigijét és ő is rágyújtott. Amint pofázni kezdett, megint elkezdett bennem kibaszottul nőni a feszültség, és hálás lettem volna, ha nálam lett volna egy sörösüveg, amit széttörhettem volna. Az, hogy Delaney-nek miben volt igaza, meg az, hogy mennyire vagyunk jók, most valahogy kurvára nem tudott meghatni. Ahogy a fejvadász faszság sem.
-Akadj le rólam, és dugd fel magadnak a fejvadász lófaszt is. -szívtam bele a cigimbe, idegesen kémlelve hol az eget, hol a talajt, aztán meg őt is.
-Ez kurvára nem érdekel senkit. McKenna-nak igaza van abban, hogy egyébként kurva sokan akarnának a beosztásomba kerülni, akik aljas mód kihasználhatnák a helyzetet. Csak egyszer jusson eszébe valakinek, hogy de fura ez a két vadbalfasz, aztán máris indítják a nyomozást meg a belső vizsgálatot. És nem lényeges, hogy mi van köztünk, vagy mi nincs. Ráadásul nem csak egyszerű rendőrök baszhatnák el a dolgainkat. -vettem egy mély levegőt.
-Szerintünk Shaw szart bele Emma levesébe, és baszta szét a dolgokat. Kinyírta a kibaszott macskámat is, mert róla neveztem el. Ez egy kész elmebaj. Szerinted nem kapna az alkalmon, hogy lejárasson minket és teljesen tönkre tegyen engem, vagy... Emma-t. -nyomtam el végül a csikket, hogy meggyújthassak egy újat.
-Leszarom, ha kirúgnak, hát istenem. Majd kitalálok valamit. De Emma?! Ő most akar feljebb jutni ezen a kikúrt ranglétrán. Neki kibaszott fontos a munkája. Kurvára imádja csinálni. Amikor megtudta, hogy felfüggesztették, tudod mi volt a reakciója?! -néztem rá összehúzott szemekkel, nem kevés idegességgel.
-Az, hogy ez baromira nem jött jól neki, mert olyan, mintha kapott volna egy egyest. Nőként extrém módon kell tepernie, és most elvágták a dolgait, szóval még jobban hajtania kell. És ez "csak" egy felfüggesztés, amit amúgy is csak kényszerből adtak. Tegyük fel, hogy odaállok elé, és egyértelműsítem, hogy mit akarok tőle, vagy mit gondolok róla, vagy bánja faszom. -egy kibaszott szar az élet.
-Ha felmerül benne, hogy ezért akár valaki be is sározhatja, akkor szerinted, vagy bármelyikőtök szerint engem választana? -böktem előbb magamat mellkason, aztán el az egyik irányba a jó büdös picsába.
-A világ vs Reilly játékban eddig a kibaszott világ vezet ezertizenkettő-nullára. Soha. Senki. Sem. Engem. Választ. -statisztikát is vezethetnék róla. Ez a barom meg nem számít itt előttem, mert szerintem neki csak szimplán elmentek otthonról. Más a PTSD-t szedi össze a seregben, esetleg a bolhákat, Dave meg engem.
-És hibáztatni se tudnám érte. Mit mondanék neki? Ne aggódj, a te szakértelmeddel, ha kibasznak innen, majd máshova elmehetsz? Nem jó ajánlólevél, ha elkezdik terjeszteni, hogy összefekszik a feletteseivel. Kitalálnák, hogy eleve ezért vettem át a gyilkosságiakhoz, aztán annyi is a karrierjének. Emma hiánypótló és kurva jó abban, amit csinál. Imádja ezt. Te nem gyűlölnéd meg azt, aki miatt ketté törik a karriered, mielőtt igazán beindulhatott volna?!
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Emmalynn Larson ölelést küldött

Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 20:50
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking,
violence (?)

- Baszki. - ez volt minden reakcióm Marco tömör agymenésére. Az meg, hogy Shaw is kibaszhat velük, a legnagyobb igazság volt a földön. Nem tudtam belekötni semmibe.
Erre mit mondhatnék??? Hogy nincs igazad? Hogy tévedsz? Hogy azért próbáld meg? De mégis mit? Tegyél kockára mindent egy talánért? Hogy kérsz meg valakit, hogy válasszon közted és a munkája között? Vagy közted és bármi között? Emmának tényleg fontos, ezt mindenki tudja. Tényleg feljebb akar jutni. És hát meg is érdemli, mert nagyon penge abban, amit csinál. És az is igaz, hogy nőként neki sokkal nehezebb, dupla annyira tepernie kell, ha vinni akarja valamire.
Ez a felfüggesztéses reakciója meg kurva gázos. Ha tényleg ennyire kiakadt a dolgon, szinte már hisztérikus kétségbeesésnek is nevezhetnénk... Ezek után Reilly hogy dobjon be egy ilyet? Főleg hogy Shaw tényleg bármikor bekavarhat. Ezt neki is el kellene mondania, mert úgy fair. Akkor meg már minek erőltetni a dolgot, ha úgyis sejti a választ? A munkahelye fix, a Reilly-vel való kapcsolata még csak nem is létezik. Csak létezhetne. Meddig?
Most teljesen meg voltam lőve. Mondjam neki, hogy szerintem őt választaná? És ha nem? Vagy ha igen, aztán beüt a szar? Hogy számolna el a lelkiismeretével, hogy tönkretette az életét, mert önző volt? Vagy összebalhéznának a dolgon, és örökre megutálnák egymást. Bármi is lenne a forgatókönyv, Reilly nem élné túl. Hogy is lehetne optimista az, aki folyton csak veszít? Tényleg olyan volt ez az egész, ami már túl szép, hogy igaz legyen. És egy pillanat alatt apró darabokra tört, aminek a szilánkjait lehetetlenség lenne összeragasztgatni.
Annyira sajnáltam őt, és bárhogy szerettem volna segíteni neki, egyszerűen nem tudtam. Ez patt helyzet volt.
- Ezt a döntést neked kell meghoznod. De valójában neki is joga van ahhoz, hogy válasszon, vállalja-e ezt vagy sem. - de Reilly-t ismerve ezt pont leszarja. Ha nem mond neki semmit, az nem tud fájni és kész.
- Esetleg annyit tudok erre benyögni szánalmas próbálkozásnak, hogy te magad is megmondtad. Akár van köztetek valami, akár nincs, Shaw akkor is bedobhatja ezt a kártyát. Akkor meg nem tök mindegy? - ez az egyetlen kapaszkodó, amit kínálni tudok ebből a mocsaras szartengerből. De még így sem biztos, hogy a kiút Emmához vezet.
- Talán le kellene mondanod ezt az atlantás faszságot. Ezek után csak kibaszott nagy önkínzás lenne. Költözz haza. Más is tud vigyázni Larson-ra. Végül is most is nélküled van, nem? - félve dobtam be a dolgot, de szerintem nem ártana fontolóra vennie. Hogy akar együtt nyaralgatni a csajjal, akit szeret, miközben azon van, hogy nem szeretheti??? Ez orbitális nagy faszság!
- Gyere. Inkább menjünk vissza a többi ápolthoz. Csináljunk úgy, mint akik hallgatják ezeket a barmokat, közben meg jól berúgunk. Szerzek neked valami ütőset, aztán gyorsan elfelejted minden bajodat. Legalább mára. Majd összevakarlak, aztán aludhatsz nálunk. Van egy vendégszoba. Ott a gyerek meg az asszony se kapnak tőled infarktust. - ami nem utolsó szempont, ha én meg nem akarok a kanapéra vagy a kutya mellé kerülni.
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


Marco Reilly imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptyPént. Ápr. 19 2024, 11:19
Music: Not Strong Enough
Location: Staten Island, NYC
Alcohol: Not Enough
Warning: Just go and f*ck yourself

-Joga van, ja. Szarok a jogokra. –ha nem kezdek el neki magyarázni erről, akkor sosem tudja meg, hogy mit gondolok, vagy érzek, vagy… mi. Aztán akkor nem is kerül választás elé. Nincs min agyalni. Miért akarna engem valaki, valami olyannal szemben, amiben biztos lehet? Az régen rossz, ha két dolog közül választanod kell, és nem kaphatod meg, amit szeretnél. Az élet nem igazságos, de kezdtem azt érezni, hogy ki van élezve rám, és azt várja, mikor rúghat belém még két kurva nagyot, hogy a földön fetrengjek utána, mint egy kis picsa.
-Nem, nem tök mindegy. Nem az a kérdés, hogy Shaw beleköp-e a dolgokba, vagy sem. Az a kérdés, hogy ki vállalna egy ilyen kockázatot? Ugyan már… húzd ki a fejed a seggedből, ez egy álomvilág. –döntöttem neki a fejemet az épület falának, az eget bámulva. Nem az a fontos, hogy ki márt be minket, hanem az, hogy ennek mi lesz a végkimenetele. Nem akarnám, hogy Emma sérüljön ettől. Ahogy azt sem, hogy megutáljon emiatt. Fontos nekem, és utálnám, ha utálna. Ezek a parasztok is valahol fontosak, de nem annyira, mint Ő. Mi a tökömet kezdenék azzal, ha mondjuk engem választana valami csoda folytán, aztán megutálna?! Vagy nem is akarna tőlem semmit, mégis kibasznak vele.
-Mi a fasz?! Dehogy mondom vissza!!! Nem csinálok segget a számból. Várja ezt a szart, baromi lelkes volt tőle. Elviszem, ha beledöglök is. –akár szó szerint, akár átvitt értelemben.
-Egyébként is a nővérével van most, asszem’. Szóval nincs egyedül. Mindegy. A lényeg, hogy kell ez a kiszakadás innen, mindenféle értelemben. És nem csak nyaralgatni megyünk. Megmondtam, hogy a vén fasz miatt is van egy oda utunk. Körbe akarok szaglászni a „szülői házban.” –vontam meg a vállamat hanyagul.
-Bármit is szerzel, kettőt akarok belőle. –a berúgás most egy kibaszottul csábító dolognak hangzik. Inkább elindultam befelé, de még gyorsan megtorpantam, hogy Dave-re pillanthassak.
-Kösz. –jegyeztem meg csak ennyit, aztán úgy és arra értelmezi, amire csak akarja.

-Na mi van, baromarcok? Megvertetek már valakit, vagy ezt se tudjátok nélkülem csinálni rendesen? –néztem végig rajtuk, ledobva magamat a székre, a maradék sörömet gyorsan lehúzva.
-Mi van? Mondtam, hogy rágyújtani megyek, jesszus. Vagy legközelebb azt is jelentsem be, ha hugyozok egyet? –berúgni jöttem, nem depresszióba zuhanni. Az megy otthon is, egyedül…
BUNCH OF ASSHOLES, ALL OF US
BEE





I glared at a lot of people. I assumed everyone hated me.


Maurice Davidson imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Marco Reilly
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 74fa67c0904515c1f200d844c2d4d4ca
When we stand together Tumblr_nyj6fkEZqY1sp6qtuo4_400
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
“Voltam már az íjász és a tükörben a célpont.
Voltam már az ütés és a kettérepedt szegycsont.
Voltam már a megoldás, voltam én a hiba.
Voltam már a hitetlenek szájában az ima.”
♫ :
“Sweet victory, with everything I do.
With every talent,
I'm so much more talented than you.
Every time I try, I crush it and succeed.
Me, I'm totally the best.
Me, me, super cool me, handsome guy
Hm, ya', go f*ck yourself.”
★ családi állapot ★ :
“'If he falls in love with you, he’s going to...
When we stand together Prfctgfmms
... love you for the rest of his life.”

M & Emms
★ lakhely ★ :
Atlanta, USA /ideiglenes/
★ :
When we stand together SVP7X
★ idézet ★ :
“Throughout his life, the same
He's battled constantly this fight he cannot win.
A tired man they see no longer cares.
★ foglalkozás ★ :
gyilkossági nyomozó (hadnagy)/felfüggesztve/
★ play by ★ :
Norman Reedus
★ hozzászólások száma ★ :
122
★ :
When we stand together SVnyL
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 08:17
Music: This Afternoon
NPC: bunch of assholes
Mission: to drink & interrogate Reilly
Warning: filth, alcohol & smoking,
violence (?)

Üdvrivalgásban és éljenzésben törtek ki a többiek, amikor Reilly visszatért közéjük.
- Viccelsz? Neked van itt a legütnivalóbb fejed, szarcsimbók. Végre, hogy visszajöttél faszfejkém. - tárta szét a karjait szívélyes vigyorral.
- Ja, mind fogni akarjuk közben a retkes farkadat.
- Aha. Csak a magad nevében beszélj. Na dobd le a szaros segged, fiú, aztán tedd hasznossá magad. El kell döntened egy nagyon fontos vitát.
- Automata vagy manuális váltó?
- Jajj! Ne kezdjétek már megint elölről! Mondtam már, hogy ezt a kört én nyertem. Az enyémben 6 fokozatú tiptronic váltó van. Minek választani, ha megkaphatod mindkettőt?
És itt egy majdnem soha véget nem érő agymenés következett...
A One Eternity Later tökéletesen illett volna ide.
Amíg Ames meg nem unta, és be nem dobott valami tök mást. Akár még értelmesebbnek is nyugodtan nevezhetjük.
- Én is akartam beszélni veletek valamiről. - kezdte komoly képpel.
- Az unokahúgom, Sarah gyerekekkel foglalkozik. Szervezni akarunk egy tábort a kiskrapekoknak a nyárra. Ez ilyen régi, klasszikus stílusú lenne, nem ilyen kocka tábor gyíkfej E-puhányoknak, akiknek maximum csak az ujjaik izmosodnak a sok telefon nyomkodástól, és zombi az agyuk a TV bámulástól.
- A mai gyerekek még néznek TV-t?
- Nem tudnál kicsit bekussolni, Delaney?
Olyanokra gondoltunk, mint a számháború, esetleg paintball, éjszakai bátorságpróba az erdőben vissza a szálláshoz, valami csapat sport, akadály versenyek, rejtvények megfejtése, tábortűz, meg ilyenek. Szóval aki úgy érzi, hogy valamivel hozzá tudna járulni, az fasza lenne. És itt most nem pénzre gondolok, hanem programokra, kapcsolatokra, helyszínre, étkeztetésre, eszközökre, személyes részvételre, ilyenekre.

- Ez tök jól hangzik.
- Segítünk persze, ne viccelj. Van itt minden. Két topa íjász, egy pszichopata önvédelmi oktató, egy majdnem teniszcsillag. Én meg szívesen a frászt hozom bárkire. Bízd ide a kölyköket!
bunch of assholes & Dave
BEE




"Success is not about the destination, but the journey.
Enjoy the ride."


mind álarcot viselünk
Maurice Davidson
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
When we stand together 2Sjg
When we stand together Tumblr_inline_ntxjvakpbm1qlt39u_250
★ kor ★ :
44
★ elõtörténet ★ :
I want my personal life to be personal.
♫ :
I was a lonely teenage bronkin' buck
With a pink carnation and a pick-up truck
But I knew that I was out of luck

The day the music died.
★ családi állapot ★ :
And even a million miles away
When all my hairs have turn to grey

You'll always be my number one.
When we stand together Tumblr_pzq38bl9yN1sqn6klo2_400
m a r r i e d. btw.
★ lakhely ★ :
Staten Island, NYC
★ :
When we stand together Tumblr_miiael7OPj1qhcy0to4_500
★ idézet ★ :
I like to stay busy, I like to stay focused,
and I like to stay creative.

Without being creative I'd be dead.
★ foglalkozás ★ :
Nyomozó (NYPD) /felfüggesztve/
★ play by ★ :
Jeremy Renner
★ hozzászólások száma ★ :
24
★ :
When we stand together Y3O
I would give it all back
Except for the things I can't replace
Never knew what I had 'Til it was almost too late.

Guess I'm just a lucky man.
TémanyitásRe: When we stand together
When we stand together Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
When we stand together
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I can't stand the rain [Ba & Sa]
» running to stand still
» my one night stand...or?
» Stand by me • Sarah&Madelaine
» Violet & Josh - Divided we stand

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: