New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:41-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 18:02-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:36-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 17:34-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:30-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 17:28-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 16:45-kor
Fiorentina Deluca
tollából
Ma 16:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 16:30-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

my one night stand...or?
TémanyitásRe: my one night stand...or?
my one night stand...or? EmptyPént. Júl. 13 2018, 01:58
Foglalva!

Csodás neved


Play by:
Noah Mills/Bradley Cooper - meggyőzhető vagyok másról is
Születési hely:
nincs megkötve
Kor:
30-35
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero!
Családi állapot:
egyedülálló talán, de bonyolultabb dolgokban is benne vagyok
Csoport:
 kutatás és oktatás
Történetünk:

A helyzet az, hogy egy félresikerült este következményeként ébredtem az ágyadban, és nem hazudok, ha azt mondom, hogy három perc alatt spuriztam ki a lakásodból, ugyanis semmi keresnivalóm nem volt ott, főleg, hogy van barátom. Az már csak másnap jutott eszembe, hogy eseztelen módon felírtam a telefonszámom egy zsebkendőre a bárban, azt viszont nem tudom, miért hívtál fel másnap reggel?! Nem emlékszel rám, csak foszlányok rémlenek, éppen ezért fogalmad sincs, hogy majd az új munkahelyeden -ami történetesen a Columbia Egyetem- futunk össze, méghozzá... a tanárom vagy. Nem tudom, meddig bujkálhatok előled, de elég veszélyes játszma ez így, hogy a pasim is a te órádat látogatja, mellesleg ő még tanársegéd is, így elég nagy esély van arra, hogy gyakran összefuttok. Nem derülhet ki, hogy lefeküdtünk egymással, ugyanis az neked és nekem sem lenne előnyös... Talán akkor akad majd meg rajtam a szemed, amikor unalmasan, a padra könyökölve hallgatom az előadásodat, de nem azért, mert nem érdekel a személyiséglélektan, hanem mert nem tudok másra koncentrálni, csak arra, hogy te állsz ott.

Nagyon-nagyon várom a tanár urat, alkudhatók a dolgok. Nyitott az egész kapcsolat kimenetele, természetesen senkire nem eröltetek semmit, de annyit ígérhetek, hogy nagyon izgalmas játékoknak nézünk elébe. my one night stand...or? 4146035580 Bármi kérdésed lenne, ne habozz írni, és regisztrálni nekem a tanárok gyöngyét.   my one night stand...or? 2624752903    
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
Témanyitásmy one night stand...or?
my one night stand...or? EmptyHétf. Ápr. 30 2018, 20:20

Káprázatos neved


Teljes név: Gyönyörű neved ide
Play by: Noah Mills/Bradley Cooper - meggyőzhető vagyok másról is
Születési hely: te dolgod
Kor: 30-35
Lakhely: Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság: csakis hetero
Családi állapot: egyedülálló talán, de bonyolultabb dolgokban is benne vagyok
Csoport: kutatás és oktatás
A helyzet az, hogy egy félresikerült este következményeként ébredtem az ágyadban, és nem hazudok, ha azt mondom, hogy három perc alatt spuriztam ki a lakásodból, ugyanis semmi keresnivalóm nem volt ott, főleg, hogy van barátom. Az már csak másnap jutott eszembe, hogy eseztelen módon felírtam a telefonszámom egy zsebkendőre a bárban, azt viszont nem tudom, miért hívtál fel másnap reggel?! Nem emlékszel rám, csak foszlányok rémlenek, éppen ezért fogalmad sincs, hogy majd az új munkahelyeden -ami történetesen a Columbia Egyetem- futunk össze, méghozzá... a tanárom vagy. Nem tudom, meddig bujkálhatok előled, de elég veszélyes játszma ez így, hogy a pasim is a te órádat látogatja, mellesleg ő még tanársegéd is, így elég nagy esély van arra, hogy gyakran összefuttok. Nem derülhet ki, hogy lefeküdtünk egymással, ugyanis az neked és nekem sem lenne előnyös... Talán akkor akad majd meg rajtam a szemed, amikor unalmasan, a padra könyökölve hallgatom az előadásodat, de nem azért, mert nem érdekel a személyiséglélektan, hanem mert nem tudok másra koncentrálni, csak arra, hogy te állsz ott.

Nagyon-nagyon várom a tanár urat, alkudhatók a dolgok. Nyitott az egész kapcsolat kimenetele, természetesen senkire nem eröltetek semmit, de annyit ígérhetek, hogy nagyon izgalmas játékoknak nézünk elébe. my one night stand...or? 4146035580 Bármi kérdésed lenne, ne habozz írni, és regisztrálni nekem a tanárok gyöngyét.  my one night stand...or? 2624752903  


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
my one night stand...or?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» When we stand together
» I can't stand the rain [Ba & Sa]
» running to stand still
» Stand by me • Sarah&Madelaine
» Violet & Josh - Divided we stand

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: