New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 36 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 29 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Hugo Navarro
tollából
Tegnap 22:09-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 20:48-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

Dorothea Black
TémanyitásDorothea Black
Dorothea Black EmptyKedd Ápr. 18 2017, 20:09

Dorothea Amber Black

Ide jön az idézet


Karakter típusa:Saját
Teljes név: Dorothea Amber Black
Becenevek: Thea, Dodo, Dory, Ambs
Születési hely, idő: válasz ide
Kor: 24
Lakhely: Brooklyn
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: jegyes
Csoport: Média
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem: válasz ide + milyen szak + még tanul/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: válasz ide, ha tanár akkor a szakja is
Ha dolgozik// Munkahely: válasz ide
Hobbi: válasz helye
5 pozitív dolog, ami jellemez:
✿ Kedves és barátságos: A szüleim szerint én egy angyalka voltam örök életemben, természetesen kisebb koromban egy angyalbőrbe bújt kisördög.. de az évek alatt a kisördög kinőtte magát, hogy érett hölgyé cseperedjen. Mindenkivel próbálok jóba lenni, kerülöm a konfliktusokat és nem utasítom el az idegeneket, mindenkivel ugyanúgy bánok és képes vagyok a megbocsátásra.
❀ Naiv és segítőkész: Tipikusan az az ember vagyok, aki képes mindent elhinni másoknak és hisz abban, hogy az emberek meg tudnak változni. Emellett rengetegszer kihasználnak, mert mindig mindenben a barátaim segítségére sietek, nem számít, hogy miről van szó.
✿ Beszédes és leleményes: Talán ez neked nem épp olyan pozitív dolog, hogy egyetlen dologról napokig tudok beszélni, de nekem az, hisz a kapcsolatok kiépítése a kommunikáció segítségével épülnek ki. Képes vagyok mindig minden problémára megoldást találni.
❀ Megbízható és kitartó: Ha valamire megkérnek, akkor minden körülmények között megteszem, egyetlen egy pillanatra sem pihenek, míg valóra nem váltom az ígéretemet. Ezért sokan mondják, ha olyan dolgod van, amit utálsz, bízd csak rám..
✿ Hiperaktív: Ha valaki tud sürögni és forogni, az biztosan én vagyok. Sokak nem értik, hogy honnan van nekem ennyi energiám, néha még magam sem tudom.. de van és csak ez számít.

4 dolog, amire nem mondok nemet:
✿ Csokoládé
❀ Könyvvásárlás
✿ Túra
❀ Babázás (emberi és élő babával)

3 negatív dolog, ami szintén jellemez:
✿ Lerázhatatlan és makacs: Igen, ha valamit a fejembe veszek, arról nem lehet lebeszélni, még ha tudom, hogy butaságról is van szó.
❀ Lelkileg zárkózott és rejtélyes: Sosem szerettem a saját gondjaimról beszélni, mindig mindenki baját a sajátom elé helyezem. Nem tudok megnyílni másoknak és sosem tudtam igazán.. Rengetegszer panaszkodnak, hogy ők mindent elmondanak, míg én semmit sem. Nem tehetek róla, egyáltalán nem megy.
✿ Naiv és kihasználható: Ez számodra nem annyira negatív, de számomra igen is az, mert.. tudom, hogy  sokan kihasználják a kedvességem, hogy megkérnek olyan dolgokra, melyekre valójában van idejük, csak nem akarnak szakítani rá.. és én mégis segítek. Mert valahol hinni akarok nekik. (na jó, ez a pozitívnál is van kicsit másként)

2 kedvelt író:
✿ Adrian Royston
❀ Cassandra Clare

1 férfi, akibe szerelmes vagyok:
❀ Ben Affleck


Ide jön az idézet

1. Hogyan kezdte a regényírást és miért ezt a műfajt választotta?
2. Esetleg felmenői között voltak írok? Vagy ön az első jeles tagja a családjának, ki ilyen nagy írói vénával rendelkezik?
3. Ön valóban így képzel el egy tökéletes gyilkosságot?
4. Esetleg valós rémtörténetek alapján írja vagy teljes mértékben kitalált dolog?
5. Ha ön lenne a könyvének főszereplője, ugyanúgy cselekedne, ahogyan leírta a regényiben?
6. Maga szerint a regényeiben és a való életben elég reálisan büntetik az ilyesfajta bűncselekményeket?

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dorothea Black
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dorothea Haynes
» But why? - Dorothea & Jayla
» Dorothea Ross
» We're only getting older - [Dorothea & Jayla]
» Surpriiise - Benjamin & Dorothea

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: