New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 89 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 72 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Samuel Burgess
tollából
Ma 11:58-kor
Grace O'Connell
tollából
Ma 11:12-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 11:11-kor
Eleonora Sagnier
tollából
Ma 10:58-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 09:17-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 09:05-kor
Dawn Gilberson
tollából
Ma 06:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 01:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 00:55-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
TémanyitásRe: Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan EmptySzomb. Ápr. 20 2024, 10:54

Evan & Karin

Evannel még csak egyszer találkoztam, így nem is ismerem igazán. Jó, sok mindent leszűrtem és megtudtam róla, amikor ott voltam, de az lehet a felszín volt, vagy egy olyan énje, ami csak nagyon ritkán kerül elő, ha már tényleg elege van mindenből. De az is lehet, hogy az az igazi énje. Mindnek megvan van esélye, de most nagyon másnak tűnik. Jó! Most is szívdöglesztő. A lényeg viszont, hogy amit eddig tapasztaltam, az alapján bármi megtörténhet, még, ha egész nap egy irányba tartunk, és az biztosnak tűnik is, az utolsó pillanatban is vehetünk egy száznyolcvan fokos fordulatot, és a lehető legtávolabb kötünk ki attól, ami eredetileg a célunk volt.
Nem tudom, hogy jó vagy rossz, hogy akkor nem történt semmi köztünk, csak azt, hogy akkor nagyon vágytam rá. Most? Nem tudom. Tényleg iszonyú helyes, és olyan jól áll rajta az a ruha, amiben szerintem dolgozik, hogy azt el sem tudom mondani. Hogy milyen a kémia köztünk, az ilyen távolságból képtelen vagyok megmondani. Amikor viszont magához húz, hogy megpusziljon… Nos, nem hiszem, hogy csak azt az akkori hangulat tette, de az biztos, hogy most másabb a viselkedése, ami nem rossz, csak ismeretlen. A táskának, bár jócskán van súlya a benne pihenő gép miatt, minden lépésemre, mozdulatomra önálló életre kel, és fognom kell, hogy ne csússzon le a vállamról, vagy üssek meg vele bárkit. Látom, hogy nem tudja hová tenni az előbbi esetlenségemet, de nem hívom fel rá a figyelmét. Kicsi korom óta én szeretem vinni a saját cuccaimat, és erről a mai napig nem szoktam le. Ha én pakolok oda sok fölösleges dolgot, akkor én cipelem. Bár most kivételesen alig van benne más, mint a gép, és azok is szükségesek a suli és a campus területén.
Meglepetten húzom fel a szemöldökeimet a szavaira. - Akkor azt hiszem, ezt bóknak veszem - jegyzem meg mosolyogva. Sok minden lehet a fejében, de most sokkal jobban titkolja, mint a múltkor. Nem zavar, hogy így van, csak szoknom kell. Svájcban már jócskán volt a fejében alkohol és valami más is, de nem vagyok benne biztos, hogy ő füvezett, mert volt ott rajta kívül más is, aki tudatmódosítóhoz nyúlt. Mármint az alkoholon kívül. Amikor visszaértem a szállásra, még magamon is éreztem a cigaretta és a fű jellegzetes szagát, pedig én még cigizni sem cigizek.
Azt hiszem Elli nem igazán fogta fel, hogy csúnyán leráztam, de már tényleg sok volt a fejtágításból mára. Ha most még néhány órát azzal kellett volna foglalkoznom, hogy megtervezzek egy projektet, lehet, még a reptérre sem jutok ki. A baráti társaságban úgy is tudják, hogy egy-egy ilyen munkában úgy is kiveszem a részem, és megmondom azt is, ha kifogásom van a tervvel vagy bármivel kapcsolatban.
Egy pillanatra összezavar, amikor közli, hogy „ő is lakik valahol”. Ezzel tisztában voltam, hiszen mondta már a legelső alkalommal is, hogy New Yorkban is van egy lakása. De nagyon pofátlannak éreztem volna, ha csak úgy meghívatom magam hozzá, mert nem tartottam kizártnak, hogy bármilyen indok miatt, nem szívesen visz haza, ha nem alakul nagyon jól köztünk a dolog. Majd az utolsó megjegyzése meglep. - Hé! - mondom lágyan, és egészen közel lépek hozzá, és finoman megsimogatom az arcát a hüvelykujjam, ahogy az arca a tenyerembe simul. - Már miért ne akarnék találkozni Veled másnap reggel? Mert így első gondolatra, erre csak akkor kerülhet sor, ha más is jön velünk, és reggelre nem kelsz fel, mire nekem indulni kell. De olyat nem tudok elképzelni, hogy, akár ebben az esetben is, legalább egy levelet, üzenetet ne hagyjak Neked - tájékoztatom meglepetten és kedvesen. Szabad, felnőtt férfi, akiről tudom, hogy nem cölibátusban él. Ha ott alszok nála, és úgy alakul megint, hogy nem együtt, akkor sem várnám el, hogy csak azért pattintson le egy esélyes nőt, mert én a lakásán alszok. - Egyébként nagyon hálás lennék érte, ha nálad aludhatnék - mondom kedvesen és őszintén. Viszont ahogy így beszélgetünk, és felmerül bennem, hogy esetleg megint úgy alakul, hogy nem alakul köztünk semmi, sikeresen elszomorítom magam, amit igyekszek nem mutatni. Most valóban nem azt az oldalát mutatja, mint Svájcban, így kevesebb az utalás, mégis… egyre jobban érzem a korábbi vonzalmat, így bízom benne, hogy az estére vonatkozó „nálad” inkább „veled” lesz.
- És mire gondoltál? Mit szeretnél enni? - kérdezem, ahogy elindulunk. Egész sok minden van, a pizzától kezdve, a hamburgeren át egészen a közel rendes étteremig, bár határozottan nem olyan a kínálat, mint mondjuk Manhattanben. Hiába a sok jómódú tanuló, a sok sportoló, vagy a hozzám hasonló, aki a megfelelő körülmények között igyekszik odafigyelni, hogy mit eszik, sokkal nagyobb az igény az egészségtelen kajákra, még sokszor az én részemről is. - Egyénként miből gondolod, hogy félek egy oroszlántól? - nézek rá határozottan pimaszul, amikor felhozza, hogy talán nem merek vele kettesben maradni. Elképzelésem sincs, hogy miért kellene félnem Tőle. Jó, szinte idegen, de már Svájcban sem volt semmi baj, pedig sokáig kettesben voltunk, és semmi gond nem volt. Egyébként sem igazán félek semmilyen ragadozótól, hiszen találkoztam én már vadon élő jegesmedvével is, így tudom, hogy csak meg kell adni neki a tisztes távolságot, ha úgy tetszik a tiszteletet, és figyelni a reakcióit, mert mindig jelzi minden állat, hogy mit vár el a közelében lévőtől. Evannel pedig sokkal könnyebb dolgom lenne, mert ő szavakkal is a tudtomra adhatja, hogy „menjek a közeléből”, ha azt szeretné. Bár nem úgy néz ki, mint aki ezt akarja kérni tőlem. Határozottan nem.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Emilie+Voe+4

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
302
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan EmptySzomb. Ápr. 13 2024, 08:55

 



 

 
Karin & Evan


 
Se nem a romantika, se nem az a fene nagy étvágyam hozott ide, most egészen kivételesen, sokkal inkább a kíváncsiság, hogy mi lehet ebből, mit tud na velem kezdeni egy Karin féle lány és egyáltalán és labdába rúghatok e mellette. Nem feküdtünk le, ami talán jó döntés volt talán nem, most józan vagyok de az érdeklődésem nem lankad, ami már jó jel. Amikor meglátom, még talán egy kicsit, de nem túlságosan izgatott is leszek. Nem nagyon akarom belelovalni magam és ennek az oka én vagyok, hogy nem vágyok senkire olyan értelemben, amire minden lány vágyik. Nekem ott a munka, a saját kis depresszióm, amiből lehet már kifelé tartok, de talán sosem fogok elég gyorsan kiérni. Ez ilyen és nem tudok mit kezdeni vele, egyelőre együtt kell élnem a tudattal, hogy egyfajta lány lehet mellettem, aki jön kielégít és megy. Mert többre nincsen idém, sem energiám. Mégis az a kevés időm alatt is képes voltam felszállni a gépre és eljönni teljesen másfele, mint ahol én általában mozgok, hogy megnézzem Karint, és elvigyem talán enni, még a szex a fejemben sem volt. Na jó talán akkor amikor megláttam, már ott motoszkált a fejemben, hogy mit tudnék vele kezdeni a szobámban, de ezt inkább eloszlattam.
Ölelése olyan suta volt, hogy szinte felkacagtam, de nem tudom lehet én vagyok ennyire bizarr látvány egy olyan helyen, ahol nem is kellene ott lennem.
- Ez egy jó kérdés, de szerintem mindkettő. - kacsintok rá pimaszul felelve a kérdésére, hiszen nincsen itt dolgom, igazából tényleg semmi, de van egy férfi egom, ami sokkal nagyobb, mint, hogy ezt bevalljam, főleg neki, akit alig ismerek, de ennek mondjuk az a pozitívuma, hogy ő sem engem, így bárki lehetek a szemében. Bár tudom, hogy egyszer meg fogja ismerni azt az Evant, aki elől inkább egyszerűbb futni és én akkor hagyni fogom neki.
Gyorsan és kicsit kegyetlenül rázza le a vigyorgó barátnőjét, akit észre sem vettem eddig, vagyis nem annyira figyeltem rá, hiszen nem p volt a célom, de mivel olyan helyre jöttem, amir Karin közege ezzel számoltam, csak komolyan leszartam a társaságot jelenleg. Karin ügyesen használja a szavakat, mert  a lány csak bólogatva köszön el tőle és kettesben hagy minket, ami majd továbbviszi a mi terveimet, remélhetőleg.
- Ugye tudod, hogy én is lakok valahol? - nézek rá felhúzott szemöldökkel, kivételesen minden hátsó szándék nélkül, amikor keers valamilyen indokot, miért ne jöjjön velem haza,. Vagy ez csak olyan csajos levezetése volt magának, hogy miként tudná megszervezni, hogy eljöjjön velem, de ne legyen szar az estéje? Nem értem, mindenesetre úriember leszek és nem rögtön az ágyamat kínálom neki, pedig fejben már régen oda képzeltem. - Szóval elég nagy a lakásom, hogy ha ez lenne a gond, hogy ma gyere haza ott aludj nálam, van egy pár szoba kihasználatlanul, és még csak találkozni sem kell ott ha másnap nem akarod. - vonom meg a vállam, meet benne van, hogy az este végére, így lesz vele, ismerve magam, hogy valami olyat teszek, ami neki nem jön be.
Ellököm magam a kocsitól, aminek eddig neki voltam támaszkodva és rámosolygok. - Ne gyere, ne gondolkozz, elmegyünk enni és utána hazarepülünk New Yorkba, ott több lehetőség van bármit csinálni. - mondjuk azt a várost ismerem, minden részét nagyjából. - Akár házibulit is tarthatunk, ha nem akarsz egyedül bebújni az oroszlán barlangjába, tudod mennyire jól megy az nekem. - már volt része Martin féle házibuliba, csa most egy kicsit zártabbra gondoltam.
 


mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ szükségem van rád ★ :
with or without youCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_inline_o20r2zprWH1rifr4k_500
....................

I'm stupid...Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_npy0ehuHKQ1u6hf4qo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
45
TémanyitásRe: Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan EmptyVas. Márc. 24 2024, 10:15

Evan & Karin

Nem mondom, hogy nincs igényem a komoly kapcsolatra, ezért sem zavar, ha valami lazából komolyabb lesz. Lehet, kicsit naiv vagyok, de élő példa van előttem, hogy azon lányos filmek, ahol a főiskolai szerelem éltre szól, az a valóságban is létezik, hiszen a szüleim is ilyenek. De azért észnél vagyok. Vagy igyekszek észnél lenni. Egy amerikai fiúval, aki itt képzeli el az életét, és el sem tudja képzelni, hogy velem jöjjön Osloba élni, azzal nem fogok úgy kezdeni, hogy egy idő után már a kezem megkérését fontolgatja. Ezért is megyek bele futó kapcsolatokba és csak egy éjszakára szóló kalandokba. Egy buli itt a campuson, vagy New Yorkban, és utána, ami jön, ami jön, de élem mellette az életem. Egyébként sem biztos, hogy be tudnék vállalni egy olyan kapcsolatot, ahol a „kellemes időtöltések” mellett komoly kötelezettségeim is lennének, mint mondjuk egy összeköltözésnél, mert elég magamról gondoskodni. A tanulás és a diákmunkák mellett nem fér bele az időmbe, hogy főzzek, mossak, takarítsak másra is. Ha mégis több lesz, mert kitartunk egymás mellett hónapokig is, azzal sincs baj, de, ha azt látom, hogy túl komolyan gondolja, mert már az összeköltözésen jár az agya, akkor erősen behúzom a féket, és, ha máshogy nem megy, ki is szállok. Ezért akartam engedni Evannek is, mert nem akart túl komolyat. Utána látszólag ez változott, bár akkor is csak egy éjszaka volt a kikötés, ami valahol megnyugtat, mert, ha a tartósabb irányba is megy, akkor sem az „örökre” az első gondolat nála sem. Vagy legalább is eddig ez jött le. De ezek által a kapcsolatok által, ahogy anno Evannek is mondtam, megismerem a férfiakat és önmagamat is. Arra persze nincs indokom, vagy legalább is nem találom, hogy miért érzem annyira izgalmasnak Evant, és miért nem tudom kiverni a fejemből. Úgy néz ki, hogy New York valóban hatalmas, és nem talál, vagy már el is felejtett, és nekem is le kéne zárnom. De mégsem megy. Ellie terveire ezért sem tudok figyelni, a napi túl sok iskola infó mellett, ami túlterhelte az agyamat, mert ezen kattogok: hogy mit kezdjek Evannel.
Kiérve az épületből pedig megtörténik az, amit annyira vártam, és régebben annyiszor elképzeltem. Hogy megkeres, és újra találkozunk. Amikor meglátom, tanácstalan vagyok, hogy mit is kéne reagálnom, de végül csak megindulok, de azért érzékelem, hogy Ellie is jön velem. A lépcsőn lefelé pedig meglátom Evan mosolyát is, ami azért jól esik, mert ez talán azt jelenti, hogy nem csak a pia miatt látott akkor olyannak, amilyennek. És bár én alig ittam, azért adtam annak egy kis esélyt, hogy csak az ottani hangulatom miatt láttam annyira vonzónak, de most rájöttem: tényleg az. Főleg ahogy mosolyog. Még mindig hatással van rám. Azért a lelkesedésemet visszafogom, mert még mindig van arra esély, vagy látok arra esélyt, hogy nem miattam jött, így a köszönés mikéntjének folytatását Rá bízom. Nem is kell sokat várnom, mert magához húz és megpuszil. Mint akkor Svájcban, most is készségesen simulok hozzá, és viszonzom az ölelése mellett a puszikat is. Bár az ölelés kicsit suta a részemről, de csak a vállamon lévő laptoptáska miatt, ami az órák elengedhetetlen elemei, így ez mindig nálam van tanítás alatt.
Rá figyelek, hisz mellette élénkebb lettem, és így fel is tűnik egy apróság a mondatában, mert ezzel szépen le is bukott előttem: „mintha említetted volna, hogy itt tanulsz”. De egylőre ezt nem teszem szóvá. Nem említem, hogy emlékszem, hogy nem, nem árultam el, hogy melyik suliba járok, csak azt, hogy még tanulok. Így viszont tudom, hogy miattam jött. - És én melyik lennék? A kellemes vagy a hasznos? - kérdezem pimaszul az új tudásom birtokában. Az étkezés valakinek csak hasznos, mert nincs jó viszonya az evéssel, így egy ilyennek én lennék a kellemes, de fordítva is lehet. Hogy valakinek egy ilyen esetben én vagyok a hasznos, mert inkább az étkezés van nála előtérben.
- Ellie! - fordulok a lány felé, mert rém zavaró a tudat számomra, hogy itt van. Evan ráadásul megint úgy helyezkedik, hogy akár ki is tudnánk zárni mindenki mást. - Mára nekem elég volt a suliból, és holnaptól úgy is New Yorkban kéne lennem, így ezt a megbeszélést halasszuk vasárnap délutánra vagy estére, amikor visszaérek. Rendben? Persze megküldheted, hogy mit hogyan képzelsz, és, ha hamarabb nem, visszafelé a gépen átolvasom, hogy pontosabban tudjuk majd személyesen beszélni a terveidről - rázom le a csajt. Eddig is ezt terveztem, de most már nem is kell indokot keresnem, hogy miért kéne rá figyelnem. Evan tökéletes indok arra, hogy kibújjak egy kicsit a kötelesség alól, mert, ha csak a szavát jött betartani, és most úgy alakul, hogy végleg el is búcsúzunk, akkor is, legalább le tudom magamban zárni ezt a dolgot. - De azért Te is próbálj pihenni, hétvége jön - búcsúzok most már végleg Ellie-től egy kedves mosollyal.
- Nos, hogy az igazat megvalljam, még képlékeny, hogy mikor is indulok, mert a szobatársammal mennék, mert nála laknék, de neki még meg kell várni egy anyagot - kezdek bele amikor visszafordulok Evan felé, de nem akarok túl részletesen belemenni. - Sulis dolog - legyintek, hogy ez nem is fontos - Csak azért mondom, mert nélküle vagy egy hotelben kell szobát bérelnem, vagy alhatok egy padon az utcán, ha csak holnap tud indulni - sorolom a lehetőségeimet arra az esetre, ha a szobatársam nélkül indulok útnak. Első körben tényleg ezek a kilátásaim: vagy egy hotel/motel/szállás, ahol találok helyet egy éjszakára, vagy marad egy pad, és úgy fogom fel, mint egy campinget. Sátorozni szoktam, hiszen több napos túrákra is szoktam menni, de nem hiszem, hogy nem néznének hülyének, ha ezt New York városában tenném. De Evan a pimasz mosolya úgy is elárulta szavak nélkül is, hogy mit tervez ma estére. De egyébként is kizártnak tartom, hogy hagyná, hogy egy padon éjszakázzak, szerintem még akkor sem tenne ilyet, ha megint nem történne köztünk semmi, főleg, ha Vele indulok ma útnak. Legalább is nem úgy ismertem meg, mint aki hagyná, hogy szállás nélkül maradjak. - Szóval ezt alaposan végig kell gondolnom - bólogatok össze húzott szemmel, mintha véresen komolyan gondolnám, de közben játékosan mosolygok is. Várok, hogy mit lép, mit mond erre, mert azt hiszem, könnyedén meg tudna győzni, hogy vele tartsak, főleg, ha mást nem is, de felajánl egy biztos szálláslehetőséget éjszakára. A válaszom pedig ismét csak rajta áll, mert ismét kibújtam a válasz alól, bár sejtheti, hogy ez majdnem egy teljesen biztos igen.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Emilie+Voe+4

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
302
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásRe: Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan EmptySzomb. Márc. 23 2024, 11:50

 



 

 
Karin & Evan


 
Nem volt tervben, nem is nagyon szoktam ilyet csinálni, lehet csak a kíváncsiság, hiszen kihagytam egy jó éjszakát, hogy ezt ma meglépjem, lehet ez volt az oka. A fejlődés felé való vágyakozás lehet egy ok, de ez nem az én utam, szerintem nem az enyém, nekem még idő kell, sok felejtés és ebben az egyéjszakás kalandok a megfelelő megoldások, de most mégis elszalasztottam egyet, hogy itt legyek. A repülőn már nem kattogok, hiszen felesleges , már úton vagyok és nem is vagyok benne biztos, hogy lenne indokom visszafordulni, odaérni viszont annál több van.
Karin ismeretlen számomra, minden téren, kacér lány és pimasz, belevaló és egészen okos, de hagyta volna, hogy elcsábítsam egy éjszakára, ami azt mutatja, hogy a komoly kapcsolatok nem annyira az ő asztala, ez kell nekem, valami tartós? Vagy csak olyan ami annak tűnhet, de közben egyik fél sem akarja az elköteleződést. Talán én már képes sem vagyok rá, nem tudom, de lehet választ keresek. Túl sok a fejemben a kérdés és nem most fogom megfejteni.
Amint leszállunk már célirányosan megy a kocsi a sulijáig, mint egy jó nyomozó állok meg előtte és szállok ki a kocsiból, nagyjából most kellene végeznie, akár a pasija úgy várom a lépcső alatt, de nem ezt érzem. Fogalmam sincs mi van bennem, józanság, erősen ural és az azt jeletni, hogy nem megfontolatlanul vagyok itt.
Ahogy ott állok látom, hogy megannyi ember szállingózik ki a bejárattól, nem megyek feljebb, csak állok ott és várom, hogy megjelenjen, egy jelre vagy nem tudom olyan hülye tini filmesnek érzem magam. Nem kell sokat várnom míg megjelenik, de nem mozdulok, csak egy apró mosoly ül az arcomra és várom, hogy mit lép. Látom a felismerést s ugyanakkor az értetlenséget az arcán, pedig még messze van, a testtartása is elárulja, hogy tanácstalan, ami jó vagy rossz is lehet, de fogalmam sincs mit várok tőle igazából.
Másodmagával siet lefelé egyenesen felém de előttem egy apró távolságot tartva torpan meg és köszön. Mivel már a szemeiből kisugárzó nem értést is tisztán látom húzom magamhoz, hogy adjak neki két puszit köszönésképpen, mert lehet józan vagyok, de vak nem és a csaj még most is vadító, pedig még azt sem tudta, hogy jövök.
- Éhes vagy? Megéheztem és gondoltam erre van valami jó kajálda és mintha említetted volna, hogy itt tanulsz, összekötöm a kellemest a hasznossal. - fogalmam sincs milyen éttermek vannak erre, nem néztem utána, ez csak egy kis vicces szöveg lett volna egy kis irónia, hogy nem is miatta jöttem de igazából csak miatta ültem fel a repülőre. - Mikor mész New Yorkba? Este megy vissza a gépem, ha van kedved velem tarthatsz. - akár nálam is befejezhetjk az esétt, de a pimasz mosolyon kívül nem kap mást ehhez a mondatomhoz, pedig a nyelvem hegyén van, de fura módon vissza tudom fogni magam, még.
 


Karin Bjorge imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ szükségem van rád ★ :
with or without youCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_inline_o20r2zprWH1rifr4k_500
....................

I'm stupid...Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_npy0ehuHKQ1u6hf4qo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
45
TémanyitásRe: Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan EmptyPént. Márc. 22 2024, 15:42

Evan & Karin

Beindult a második félév a suliban, és az órák mellett egyre több beadandót és projektmunkát is kiosztanak a tanárok. Ma csütörtök van, szerencsére az utolsó tanítási nap a héten, de ma már a második új projektmunkát kapjuk, aminek a megléte alapkövetelmény lesz a tárgyhoz, és az erre kapott jegy magas százalékát fogja kitenni a végső értékelésnek. Szerencsére ezekhez a külön feladatokhoz is minden szükséges infót megküldenek a tanárok e-mailen, így annyira nem kell jegyzetelni. Bőven elég, hogy magába a tananyagba kell jegyzetelnem, mert a kiadott anyag nem tartalmaz minden infót, és már megtanultam, hogy a tanárok kifejezetten szeretik visszahallani a saját „megjegyzéseiket” a vizsgákon. Ha pedig jó jegyet akar valaki, és ezáltal jó ösztöndíjat, akkor ezeket is érdemes becsempészni a feleletbe. A Cornellről pedig köztudott, hogy a magas elvárású iskolák közé tartozik, így nem egyszerű tanulmányi ösztöndíjat szerezni, nekem pedig az van, és ragaszkodok is hozzá.
Az utolsó óra végén már kicsit kezd zsongani a fejem a rengeteg infótól, de nem csak a suli az egyetlen okom, amiért most nehezen koncentrálok. A személyes gondolataim is rendre megzavarnak, és ennek most nem örülök. Na, nem mintha kellemetlenek lennének ezek a gondolatok, de határozottan sok fejtörést okoznak nekem. Így viszont, kicsengetés után, nem is nagyon tudom követni annak a barátnőmnek, ~ bár az utóbbi hetekben már nem túl szoros a barátságunk ~, a terveit, akivel majd az egyik projekten fogok dolgozni. Ő viszont rendületlenül mondja, hogy mit hogyan képzelt el, és lehetőségem sincs arra, hogy közbevágjak, hogy „bocsi, de semmit nem fogtam fel abból, amit mondtál”. Ritkán van velem ilyen, de most mégis ez a helyzet. Egy idő után, ahogy megyünk lefele a legfelső emeletről, hogy elhagyjuk az épületet, hogy a tervek szerint a kollégium felé vegyük az irányt, fel is adom, és ismét elveszek a zavaró gondolataim között, megint abban reménykedve, hogy talán most megfejthetem őket.
Karácsony előtt Svájcban találkoztam egy sráccal, akit képtelen vagyok kiverni a fejemből. Nem történt semmi közöttünk, pedig egyikünknek sem volt ellene kifogása, mégis úgy alakult, hogy csak beszélgettünk, flörtöltünk, és lehet, hogy pont ez az, ami ennyire megzavarta a fejemet. Ha csak egy éjszakát töltök el valakivel, akkor bármikor le tudom magamban zárni, vagy, akkor is, ha úgy alakul, hogy sehogy nem alakul. Sosem zavarta meg a fejemet az sem, ha az egy éjszakából futó kapcsolat, vagy tartós kapcsolat lett. Most még sem tudom lezárni magamban, és Evan neve és arca akaratlanul is újra és újra megjelenik előttem, és képtelen vagyok Őt kiverni a fejemből. Lehet, hogy az ígérete zavart meg ennyire, amit azóta sem váltott be? Emlékszik még rám egyáltalán?
Kiérve az épületből, a lépcsősor tetején megállok, hogy vegyek egy mély levegőt, és átgondoljam, hogy nem kellene-e meglátogatom campus kávézóját. Akár a kinti részre is ki lehet már ülni, mert olyan szép, tavaszi idő van; ezért is van rajtam egy vékony, hosszúnadrág, és egy fehér, leopárdfejes felső, aminek az egyik oldalon a vállrésze a felkaromra van csúsztatva. Egy kávé lehet azon is segítene, hogy meg tudjuk tervezni a projektmunkánkat. Ahogy viszont automatikusan körbe nézek, először azt hiszem, hogy csak képzelődök, így behunyt szemmel kicsit megrázom a fejem, hogy így, hátha elmúlik a kábulatom. De nem. Nem képzelődök. Evan Martin itt van az iskolám előtt.
Tényleg megtalált? Egyáltalán hozzám jött? Engem keresett, vagy egészen más okból jött a Cornellre, és ez csak véletlen? Pár pillanatig igyekszek valami jelzést venni az irányából, hogy valóban miattam van-e itt, de közben rájövök valamire: nem állhatok csak így az iskolaépület kapujában, és, ha már le kell mennem a lépcsőn, akár vehetem felé is az irányt.
- Szöszi, figyelsz Te rám egyáltalán?! - jön a sértődött kérdés mellőlem, de hamar rájön, hogy mi vonta el a figyelmemet, most még jobban, mint eddig. - Ő ott nem Evan, akinél Svájcban buliztunk? - kérdezi meglepetten, miután, gondolom, körbenézett ő is. - Úgy tudtam, nem volt köztetek semmi - folytatja egy olyan hangszínnel, amit nem tudok beazonosítani. De most nem is nagyon érdekel, mert elindulok lefelé. Ha akar követ, ha akar nem, mert nem tudom mi lesz pár perc múlva.
- Szia, Evan! Tudok esetleg segíteni valamiben? - kérdezem kedvesen, mosolyogva, ahogy pár lépéssel előtte megállok, esélyt adva ezzel annak, hogy talán nem is hozzám vagy miattam jött, és annak is, hogy az a Svájcban tapasztalt kémia már talán a múlté. Sokat gondoltam rá, de ez nem biztos, hogy kölcsönös, és van, hogy a képzelet és a valóság teljesen más. De, ha mégis úgy lenne, amit szeretnék, akkor is meg tudja lépni, ha Ő is ezt akarja.

mind álarcot viselünk
Karin Bjorge
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Emilie+Voe+4

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 13370769
★ kor ★ :
21
★ elõtörténet ★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_m6dga07FCM1r4fem8o1_500
ET
★ családi állapot ★ :
Szingi, futó kapcsolatokkal
★ lakhely ★ :
Mikor hol: Cornell - Manhattan - Oslo
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 5121686
★ foglalkozás ★ :
diák, diákmunkás
★ play by ★ :
Emilie Marie Nereng "Voe"
★ szükségem van rád ★ :
Barátok extrákkal

életem legnagyobb talányaCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Images?q=tbn:ANd9GcR68oohm7WzHI3InUPxFV0b_yISFm1-5Dynk8pHQMSl5DAF8s35rR-zL83pOHAjwN-Gsdc&usqp=CAU
★ hozzászólások száma ★ :
302
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Images?q=tbn:ANd9GcSQGBVWJlUBR2LtFo2S8iNoXSFLbk_STGzIBQ&usqp=CAU
TémanyitásCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan EmptySzer. Márc. 20 2024, 22:40

 



 

 
Karin & Evan

 
 
Nem sok mindenki marad meg a fejemben, főleg ha a személy nőnemű, de egyszer sem fektetni meg valakit és közben mégis fenntartja az érdeklődésem nőszemély már annál inkább. Neki még neve is van a fejemben és amikor a neve a fejemben cseng és aktívan látom magam előtt az arcát, akkor tudom, hogy nem hagyhatom el csak úgy a gondolataimat a múltban.
karin arca márpedig meg meg jelent a fejemben, álmomban, részeg estéken és nem tudott nyugodni hagyni a gondolat mit tud ő, amiért nem hanyagolom a fejemben. Tudom hova jár iskolába, tudom kik a barátai, hiszen találkoztam velük, a memóriám remek, még akkor is ha olyan sok bennem a tudatmódosító, hogy a nevemet nem mindig tudom.
- Lemondanád kérlek a napi megbeszéléseket? Úgy tudom nincsen semmilyen fontos, ugye? - megyek ki az irodámból, mert ma nem nagyon van kedvem a munkával foglalkozni, megvár, viszont ha jól tudom most lesz vége Karin órájának és kell egy kis idő, hogy odaérjek. Nem ittam, nincsen bennem semmi, teljesen tisztán indulok útnak ha sikerül mindent lemondani. Talán így józanul már nem leszek annyira izgalmas neki, vagy ő nekem, talán máshogy fogom látni őt, de valamilyen fény számomra amit nem tudok megmagyarázni, de látni akarom és ma fogom is.
- Este van egy fontos vacsora egy vezetővel, lemondjam?- kérdezi tőlem ijedten, mert tudja, hogy az asszisztens az akinek le kell mondani és nem mindig olyan lelkes másik fél.
- Tudod mit szépségem hagyd, elmegyek, mond, hogy viszek plusz egy főt. - kacsintok rá, amire belepirul, mint mindig, de ez inkább aranyos, mint szexi és nem kezdek mindenkivel csak majdnem mindenkivel. - A repülőt készítsék elő, 4-re a Cornellnél kell lennem és akkor amint tud álljon kész az indulásra, mára ez a terv elsősorban. - adom ki az utasítást, mert nem túl közel találta meg a helyét a nagylány, de nem akadály megoldom és megkeresem, mert lehet benne valami ami vonz, ki akarom deríteni mi az.

Nem sokkal a felszállás után alig 2 óra volt az út, hogy leszálljunk nem túl közel a sulijához, de egy kocsi már várt ott. Ezért fontos a jó személyzet. A suli előtt kiszálltam a kocsiból és készültem, hogy majd nagy táblákon kiírom a nevét és valami mókás feliratot alá rakok, de a nyálasság nem az én világom és nem is tudja, hogy jövök, meglepetés lesz, aztán meglátjuk hogyan sül el.
 


Karin Bjorge imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Evan Martin
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f63515666415064672d42654a47673d3d2d3638353633353236312e313537633738306635383433663562363930343437303932393134392e676966

Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan 542b500d211a8901db8ac998798ce46a2ba659e0
★ kor ★ :
27
★ elõtörténet ★ :
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Sebastian-thomas-doherty story of my life...
★ lakhely ★ :
Now York - Manhattan
★ play by ★ :
Thomas Doherty
★ szükségem van rád ★ :
with or without youCornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_inline_o20r2zprWH1rifr4k_500
....................

I'm stupid...Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Tumblr_npy0ehuHKQ1u6hf4qo1_500
★ hozzászólások száma ★ :
45
TémanyitásRe: Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Cornell / Manhattan, together again || Karin & Evan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» in Switzerland // Karin && Evan
» Cafe Manhattan - Bianca & Flavy
» Manhattan Psychiatric Center - Miles & Violet
» Manhattan sötét oldala - Brooke & Cillian
» Axel Evan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: