New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 58 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dawn Gilberson
tollából
Ma 6:33-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 1:26-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 0:55-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 0:53-kor
Joseph Brewster
tollából
Ma 0:52-kor
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:04-kor
Lora Spencer
tollából
Tegnap 21:16-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Tegnap 20:59-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
230
218

I need your help - Seth & Dora
TémanyitásRe: I need your help - Seth & Dora
I need your help - Seth & Dora EmptyVas. 24 Márc. - 19:24

Seth & Dora
“Life is really simple, but we insist on making it complicated.

Szoktam néha olyan döntéseket meghozni, amelyek nem biztos, hogy a legjobbak, ilyen az is, hogy Sethet hívtam el találkozni annak reményében, hogy amióta az öccsével szakítottunk valami furcsa és különös oknál vezérelve jó emberré változott. Hát ezt a lehetőséget azon nyomban el is vetem magamtól, amint beszélgetésbe enyeledünk, hisz úgy tűnik, hogy ezt a bunkó és nagyképű stílusát még az idő sem képes kinevelni belőle. Nekem mivel nincs testvérem, így nem tudom, hogy milyen mikor valaki azt szidja, de mégis képes vagyok belátni, hogy talán túllöttem egy célon, még akkor is ha jogosan gyűlölöm a fiatalabbik Rockefellert, bár azt hiszem, hogy ez a stílus valamiféle családi vonás lehet náluk. Igaz, hogy csak kettejükhöz volt "szerencsém", de egyik sem tűnik normálisabbnak a másiknál. Mégis kétségbeesetten nézek Seth után, amint felpattan mellőlem a padról. Nem mehet el még. Addig nem, amíg nem beszéltük meg az itt létünk célját.
- Ne...várj. Sajnálom. Vagyis azt sajnálom, hogy neked szidom őt. Azt semmiképp, hogy szidom, mert megérdemli. De mindegy is ez most. Egyáltalán nem akarok róla beszélni. - hadarom el egy kevés megbánást sem tanusítva a helyzet miatt, hiszen én mindig őszinte vagyok és legtöbbször azt is mondom ki amit gondolok. Cain meg azzal tette a legjobbat mindenkivel, hogy lelépett innen jó messzire mindenkitől. Ezt persze már nem mondom ki hangosan. Azért sem, mert akármilyen furcsa, de szükségem van Sethre Naomi miatt, és azért sem mert felesleges szavakat pazarolni rá. A célra kell koncentrálnom, de egyáltalán nem könnyű higgadtnak maradni egy ilyen önelégült paprikajancsi közelében. Semmit sem gyűlölök úgy, mint azokat az embereket, akik azt hiszik, hogy bárki felett állnak csak azért, mert pénzük van. Akkor kéne erre mondjuk büszke legyen, ha arra amilye van Ő dolgozott volna rá verejtéket izzadva, és nem csak bele született volna a jóba, ami miatt olyan büszke is, hogy a kanyarban épp, hogy nem törik ketté.
- Nézd... én próbálok kedves lenni... még bocsánatot is kértem az előbbi miatt, de... szeretném ha kicsit te is vissza vennél a stílusodból, mert lehet, hogy azt hiszed, hogy ez jól áll, de egyébként baromi szánalmas. - és itt az alsó ajkamba is harapok csak azért, hogy képes legyek befogni, mert ha itt kezdek vele veszekedni, akkor azt hsizem, hogy semmi esélyem sem lesz. Márpedig Naomi veszélybe kerül, ha nem szerzem meg azt a pénzt neki. Épp ezért, megalázkodva egy ilyen ember előtt nyögöm ki végül azt, amit szeretnék tőle és még csak meg sem lep a reakciója. Persze, hogy nevet. Mi mást tehetne egy ilyen érzéketlen bájgúnár? Sóhajtok egyet és még a szavai után is igyekszem megtartani a nyugodtságomat, bár legszívesebben képen törölném. Még a levegőt sem érdemli meg, nemhogy azt, hogy szóba álljak vele egyáltalán. Bárcsak ne lenne muszáj.
- Gondolhatod, hogy ha nem lenne nagyon fontos, akkor semmi esetre sem viselnélek most el. - szólok vissza végül a tőlem telhető legkedvesebb hangnemben, mert normális körülmények között nyílván valami bunkóbb válasszal szolgálnék. Én általában olyan stílussal kezelem az embereket, ahogyan hozzám viszonyulnak. Persze nem vártam azt, hogy egyből rá bólintson majd, szinte már látom rajta, hogy azt várja, hogy könyörögjek érte, és azt bár sosem teszem senkinek semmiért, mert a büszkeségem annál nagyobb, de Naomi nagyon fontos szerepet tölt be az életembe. Érte a tűzbe is be mennék, ha arra lenne szükség.
- Előszőr is, az előbbit te kezdted. Te beszélsz velem lekezelően és nem én veled. Másodszor pedig...nem ajándékba kérem. Hanem kölcsön. - ismétlem meg magam, mondjuk azt nem igazán tudom, hogy milyen feltételekhez köthetné a kölcsönt. - Figyelj... nincs időm most ilyen játékokat játszani. Most van rá szükségem. Tényleg nagyon fontos. - mindig is tudtam, hogy egy haszonleső, de most be is bizonyítja ezt. De egyszerűen semmim sincs amit cserébe adhatnék. A büszkeségemen kívül, amit épp azzal tiporok a földbe, hogy hozzá fordulok segítségért. Tekintetemmel követem a földre dobott csikket, amelyet a lábával el is tapos, még valami hátborzongató is van ebben a jelenetben. Sóhajtva nézek fel rá ismét, majd felállok, hogy közelebb  kerülve hozzá tárjam szét kezeimet.
- Bocsi, de nem volt időm azon gondolkodni, hogy neked mi hasznod származna ebből, csak azon, hogy nekem mi. Újra kihangsúlyozom, ha az előbb nem értetted volna meg: vissza adom az utolsó centig mind. De nem tudok neked mi mással szólgálni jelenleg a szavamon kívül. - komolyan nem értem, hogy mit vár el azért cserébe, hogy kölcsön adjon egy számára valószínűleg kevéske összeget. Miért olyan nehéz segíteni valakin, aki arra szorul? - Ha attól félsz, hogy elszöknék anélkül, hogy vissza fizetném, akkor... felesleges. Cain egyébként is tudja, hogy hol lakom, biztosan ezer örömmel mondja el. De... ha még így is kételkedsz, akkor... - le veszem a jobb csuklómon lévő karkötőmet, ami számára talán csak egy jelentéktelen ékszer lehet, de számomra az értéke felbecsülhetetlen, hiszen még apától kaptam a tavaly szülinapomra, aki egyébként valamiért úgy döntött, hogy nélkülünk folytatja az életét ki tudja mennyi ideig. Szóval sokkal nagyobb jelentősége van a karkötőmnek, amit a Seth híg agya talán nem is lehet képes  felfogni. - ... ezt addig tartsd magadnál. Hidd el, hogy annyira fontos a számomra, hogy semmiért sem hagynám a bírtokodban. - nyújtom is felé nem túl jó szívvel, hiszen azóta még egyszer sem vettem le magamról. Már most érzem, hogy mennyire üres az nélkül az életem.

BEE

Seth Rockefeller imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I need your help - Seth & Dora Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
I need your help - Seth & Dora 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need your help - Seth & Dora A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
I need your help - Seth & Dora F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
I need your help - Seth & Dora Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: I need your help - Seth & Dora
I need your help - Seth & Dora EmptySzomb. 23 Márc. - 18:59
What's the price, babe?
Dora & Seth
Csak két okból teszek eleget a kicsike kérésének. Mert rohadtul unom már a picsaszájú randipartnerem és mert kíváncsi vagyok, ugyan mi a rákomat akar Cain tökömtudja hanyadik exe. A megadott helyre, kb a megadott időben érkezem, majd levetem magam mellé a padra és azonnal a lényegre térek. És ha már ülök, nem feledkezem el a bagóról sem. De nem sokáig marad ez az állapot.
- Ja, ha azért jöttem, hogy azt hallgassam, miképp savazod az öcsémet, akkor megyek is. - állok is fel, de nyilván nem megyek el, míg ki nem nyögi, amit nyilván halogat. Viszont nincs ingerenciám azt hallgatni, hogy egy kis senki, aki azt hiszi, hogy valaki, a családomat a szájára vegye. Ha nem az utcán lennénk, megmutattam volna, mi jár annak, aki azt hiszi, hogy bármilyen befolyása is lehet egy Rockefellerre. Simán elnyomnám, mint Orbit a sörszagot. A füstöt a fülem mellett kieresztve nézek le rá, arcom totálisan érzelemmentes, de tekintetemben ott bújkál valami sötét és borzongató, az a mély sötétség, melybe, ha belenézel, könnyen elveszhetsz. Válaszolhatnám neki, hogy még magamat sem kedvelem, de semmi köze hozzá. Meg ahhoz se, kiket kedvelek, kiket nem.
- A válaszom bármit is befolyásol a semmitmondó kis életedben? Nem hinném, szóval térjünk csak inkább a tárgyra. - térek ki a válasz alól és sürgetem meg, hogy ideje lesz elkezdenie csiripelni, ha nem akarja, hogy fogjam magam és itt  hagyjam a 'csába. Ezzel talán jobban is járna. Nem akar ő megismerkedni azzal a felemmel, aki élvezettel szorít rá a vékony torkára. Gitárhúrral a nyakadon nyilván nehéz lélegezni...Mikor végre kinyögi, amiért ide rángatott, egyik szemöldököm kipattan az űrbe, majd mikor kiejti a száján a baráti szót, nem tudom megállni, hogy ne röhögjek fel. Az előbb még azt ecsetelte, mennyire nem kedvel, most meg baráti szívességet kérne? Hát ez ma visz mindent, mint KAMAZ az útkereszteződésben. De hagyom, hogy tovább szövegeljen, mert érdekelne, milyen szívességről lenne szó. Mikor előhozakodik a kölcsönnel, de mindjárt feltételeket is szab, megrázom a fejem. Ez a luvnya egyre képtelenebb. Elképesztő...
- Te amúgy ennyire ostoba vagy, vagy csak elvesztettél valami szar fogadást? - jön az első kérdés, mert ez úgy kikívánkozik belőlem.
- Ha kölcsön is adok, én szabom meg a feltételeket, nem te. Remélem ezzel tisztában vagy. De miből gondolod, hogy csak úgy kölcsön adnék neked, hm?? Főleg az előbbiek fényében? Nem igazán győztél meg eddig, én miért is járnék jól ezzel a szívességgel. De hallgatlak. - adom vissza a szót a kicsikének, majd miután kifüstölögtem magam, a csikket a földre pöckölöm és a cipő talpammal döngölöm a betonba. Egyébként már eldöntöttem, hogy kölcsön fogok adni, nekem ez a pénz semmiség. Viszont így a lekötelezettemmé válik. De nyilván halvány lila fingja nincs arról, mennyire nem fogja neki megéri ez az üzlet.
Meg fogom neked tanítani te kis önjelölt királylány, hogy hol a helyed a sakktáblán. Hát nem a királynő tornyában...





Sometimes the world  doesn't need another hero...
Sometimes what is needs is a Monster

Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seth Rockefeller
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I need your help - Seth & Dora 7TkltOX
★ kor ★ :
30
★ családi állapot ★ :
In a relationship with
Mary, Coco & Poppy
I need your help - Seth & Dora GSPDQzN
★ lakhely ★ :
Big Apple
★ :
I need your help - Seth & Dora 8VAsXVr
★ idézet ★ :
What doesn't kill you
fucks you up mentally
★ foglalkozás ★ :
Képregényíró orvgyilkos?
★ play by ★ :
Gerard Way
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
I need your help - Seth & Dora Yw5C1SR
TémanyitásRe: I need your help - Seth & Dora
I need your help - Seth & Dora EmptyVas. 10 Márc. - 20:41

Seth & Dora
“Life is really simple, but we insist on making it complicated.

Minél közelebb ér hozzám Seth, annál kevésbé vagyok abban biztos, hogy éppen Ő lehet a megfelelő emberem jelenleg. Mármint pénze van az tuti...csak épp oka nincs amiért segítenie kéne. Igazából senkik sem vagyunk egymás számára, nem is leszünk, így semmi másban nem bízok jelenleg csak a nagylelkűségében, bár azt valamiért nem tudom ki nézni belőle. Szerencsémre azonban nem vagyok az a fajta, aki könnyen feladna bármit is, nem szokásom kihátrálni, és biza mivel már ide rángattam az ennél biztosan fontosabb dolga mellől, akkor mindenképp mondanom kell már valamit. Valószínűleg Ő is kíváncsi, hiszen itt van. Az idegességem pedig még akkor sem csillapodik amikor már egészen közel ér hozzám és nekem még mindig halvány ibolyám sincs, hogy hogyan is kéne a lényegre térnem egyből. Mert nyílván szertnék minél hamarabb túl esni ezen, anélkül, hogy tahónak tűnjek. Ha őszinte akarok lenni, akkor egy kicsit szégyellem is, hogy ilyesmi miatt hívom találkozni. Vagy úgy amúgy bármi miatt. Mikor megtörtént az a szakítás féleségünk Cainnal, igazából azt is megfogadtam, hogy még a fajtáját is messziről ki kerülöm ezentúl, na de mindig vannak kivételes esetek. A mai egy ilyen. Rezzenéstelen arccal figyelem Őt miközben le ül mellém a padra és rá gyújt egy cigire, közben pedig igyekszem minden tőlem telhetőt megtenni, hogy ne látszódjon rajtam a feszültség ami azóta környékez, hogy üzenetet küldtem neki. Az pedig, hogy fel hozom témának legelőször az öccsét, nem csak amolyan magyarázat féleség akar lenni a részemről, kicsit talán időt is akarok nyerni saját magamnak, hogy majd valami értelmes módon sikerüljön rá térnem a lényegre. A bunkó stílusa viszont nem valószínű, hogy engedni fogja, hogy kedves legyek. Idegesít, ha valaki nem kedves, miközben én meg igyekszem az lenni. Veszek egy mély levegőt, ki fújom azt, és megpróbálok nem túl hamar durcás kislánnyá változni, mert úgy talán megnehezíteném a saját dolgomat is.
- Nagyon jól teszi. Remélem, hogy ott is marad ahol van és csak akkor jön haza, ha én azt mondom, hogy jöjjön. Vagyis soha. - adom a tudtára azt, hogy lényegében mennyire nem érdekel az öccse, bár azt nem tagadom, hogy az a rövid idő alatt azért igazán jól éreztem magam Cain mellett. Olyan igazán szabadnak. Bár már ez nem mintha számítana, és nem is akarok a múlton gondolkodni, mert ha valamit egyszer lezárok azt soha többé még csak gondolatban sem nyitom fel. Annak ellenére, hogy Seth már szeretné hallani a találkozásunk valódi célját, én mégis csak tovább hallgatok, mert hát nem is olyan egyszerű mindez, amire vállalkoztam. Idegesen kezdem tördelni az ujjaimat közben a megfelelő szavak után kutatva, és örülök, hogy ismét megszólal inkább ő, mert ez számomra újabb idő nyerés. Nem mintha lenne ennek bármi érteleme. Jó lenne már túl lenni ezen a kínos beszélgetésen.
- Nem tévedsz. De azt hiszem, hogy ez az érzés kölcsönös is nem? Te egyáltalán tudsz bárkit kedvelni saját magadon kívül? - fordulok kicsit oldalasan, hogy rá tudjak nézni. Egyáltalán nem akarom most azt ecsetelni, hogy ki miért nem szimpatikus a másik szemében, hiszen nem várom el, hogy kedveljen, nem is igazán érdekel, viszont segíteni azt hiszem úgy is lehet valakin, ha az épp nem a szívünk csücske. Emberségből. Meg... meg mit tudom még miért.
- Oké... szóval... a segítségedre lenne szükségem. Vagyis inkább mondjuk úgy, hogy egy aprócska szívességre. Amolyan barátira. - nyögöm ki végül a lényegét mindennek, bár innen aztán megint nem tudom hogyan tovább. Sóhajtok egyet, aztán megpróbálom a dolgok pozítiv oldalát nézni... elvégre is nem azt akarom, hogy segítsen elásni egy hullát... csak kölcsön kéne adnia. A legrosszabb amit meg válaszul adhat az az, hogy vissza utasít. Na és aztán? Nem mintha más eszembe jutna, akinek lehet ennyi pénze. Mármint így hírtelen a semmiből. - Egy kis kölcsön pénzről lenne szó. Pontosabb 700 dolcsiról. Amit természetesen majd vissza is fizetek. Bár biztosan nem egyszerre, csak kicsidenként, de sosem szoktam tartozni senknek. - hadarom el végül amolyan lesz, ami lesz alapon és ismét elfordulok tőle, hogy még csak ne is lássam, hogy közben milyen arcot vág. Talán kiderül róla, hogy mégis csak jó fej... és lelke is van. Vagy nem. A fene sem tudja, hogy mi sül ki ebből. Bárcsak lenne egy B tervem is.

BEE

Seth Rockefeller imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I need your help - Seth & Dora Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
I need your help - Seth & Dora 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need your help - Seth & Dora A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
I need your help - Seth & Dora F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
I need your help - Seth & Dora Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: I need your help - Seth & Dora
I need your help - Seth & Dora EmptySzomb. 9 Márc. - 13:41
What's the price, babe?
Dora & Seth
Épp egy rohadt unalmas vakrandin ücsörgök, amit annyira kívánok, mint mókus az erdő tüzet. Na meg a szemben ülő kirakatbarbit is. Nem vágom, mit hisz a fater, hogy majd ezek az előre összehozott randik segítenek nekem feleséget találni? Még csak a zsáneremet se ismeri, bár neki aztán mindegy is, csak a luvnya a felső tízezer tagja legyen. De ezt a sunát elnézve kész zsákbamacska. Fingom nincs, hogy néz ki igazából, mert kábé minden mű rajta, szerintem még a haja is. Én ezt tuti nem fogom ágyba vinni se, nemhogy az oltár elé. Már épp azon gondolkodom, mivel riasszam el magamtól, mikor csipog a telóm. Pont jókor érkezik a felmentés egy üzi formájában. Bár amikor ránézek a telóra, hirtelen azt sem tudom, hogy kicsoda a csaj, az agyamnak bootolnia kell, hogy rájöjjek, hogy Cain egyik exéről van szó. Ha lehet ezt exnek nevezni. Mert nem sokáig kavartak. Azért a szemöldököm igencsak megmászta a homlokomat, mikor megláttam az üzenetét. Mi fasz? Találkozni akar velem. Ugyan mit akarhat a kicsike pont tőlem?
- Bocs, fontos dolgom akadt. ezt el kell intéznem. Ne várj vissza. - hagyok ott pár zöldhasút az asztalon, majd felkapom a dzsekimet, otthagyom a csajt és rohadtul nem érdekel, mit nyavajog meg fenyegetőzik utánam. Biztos megbánom, hogy otthagytam. Jó vicc. Mielőtt visszaírnék, azért felhívom Caint, akinek halvány lila fingja sincs, miért keresett fel Dora. De nem is érdekli különösebben. Azt mondja, tegyek belátásom szerint, hát oké. Tényleg nem érdekli a kiscsaj sorsa. Végül már csak a hecc kedvéért is úgy döntök, hogy benne vagyok, vissza is pötyögök neki egy rövid és tömör üzenetet. "Rendben, ott leszek. Seth" Talán szórakoztató lesz a délutánom. Unatkozni minden esetre tán nem fogok. Felpattanok a mocira és meg sem állok a parkig. Leparkolom a Nortont a parkolóban, majd zsebre dugott kézzel sétálok el a célegyenesig. Meg is látom a kicsikét egy padon ücsörögni. Odasétálok hozzá és tetőtől talpig végigmérem.
- Hali. - köszönök neki, majd ledobom magam a padra mellé és rágyújtok egy cigire. Még mielőtt rátérnék a lényegre és megkérdezném, ugyan mi a tökömet akar, megelőz és közli, hogy nem Cain miatt keresett fel, nehogy tévúton járjak, bár ez meg sem fordult a fejemben.
- Azt mindjárt gondoltam, mivel az öcskös jelenleg a világ másik felén tanul. De nyilván ezt nem tudtad, mert nem dumáltok. De akkor kinyögnéd, hogy mi a francot akarsz tőlem? - kérdem meg tőle kerek-perec, nem kell a rizsa, nyögje csak ki szépen, mit akar. Jólesően beszívom a füstöt, majd gomolyogva ki is fújom.
- Tudom, hogy sose szívleltél, szóval érdekelne, mi vett rá. De szólj, ha tévedek. - sandítok le rá, miközben egyik szemöldököm a magasba emelem.





Sometimes the world  doesn't need another hero...
Sometimes what is needs is a Monster

Dorothea Haynes imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Seth Rockefeller
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
I need your help - Seth & Dora 7TkltOX
★ kor ★ :
30
★ családi állapot ★ :
In a relationship with
Mary, Coco & Poppy
I need your help - Seth & Dora GSPDQzN
★ lakhely ★ :
Big Apple
★ :
I need your help - Seth & Dora 8VAsXVr
★ idézet ★ :
What doesn't kill you
fucks you up mentally
★ foglalkozás ★ :
Képregényíró orvgyilkos?
★ play by ★ :
Gerard Way
★ hozzászólások száma ★ :
17
★ :
I need your help - Seth & Dora Yw5C1SR
TémanyitásI need your help - Seth & Dora
I need your help - Seth & Dora EmptyKedd 5 Márc. - 9:11

Seth & Dora
“Life is really simple, but we insist on making it complicated.

- Mégis mennyi pénzről van szó? - nézek rá a barátnőmre, akinek a szemei tűzpirosak a rengeteg sírás miatt. Még sosem láttam ilyen állapotban, és egyszerűen a szívem szakad meg érte. Segíteni szeretnék neki, mert elég nehezen viselném, ha bármi baja is esne. Fel nem tudom fogni, hogy hogy lehet az, hogy mindig bele keveri magát valami hülyeségbe. Olyan, mintha szándékosan csinálná. Oké, én is hajlamos vagyok néha le térni a jó útról, de soha életembe eszembe sem jutott az, hogy bármiféle kábítószert használjak. Naomi pedig hiába szabadkozik, hogy Őt nem tették a drogok a függőjévé, mert biza mikor valaki már képes uzsorásokhoz fordulni, hogy pénzhez jusson, az elég nagy bajban van.
- 700 dolcsi. De abból 200 már megvan. De honnan szerezzek holnapig annyi pénzt? - még a szájam is tátva marad a meglepettségtől, mert valami kevesebb összegre gondoltam azért. Mi a francnak kellett neki annyi pénz? Arcomat a tenyerembe temetem és próbálok közben gondolkodni. Anya szívrohamot kapna, ha oda állnék elé és ennyi pénzt kérnék tőle. Persze a szüleim tudom, hogy bármire képesek azért, hogy segítsenek, de kétlem, hogy ennyi pénzt csak úgy a kezembe tudnának adni. Egyébként is nehéz lenne kimagyaráznom, hogy minek kell.
- Mi a túróért kellett neked ennyi pénzt kérned tőlük? Egyáltalán honnan ismersz ilyen embereket? - jogosan haragszom rá, hiszen veszélybe sodorja a saját életét, de mégis tudom, hogy muszáj Őt ki húznom valahogyan a pácból. Azzal is tisztában vagyok, hogy a vádaskodásom és dühöm most nem megoldás semmire. Ki kell találnunk, hogy hogyan másszunk ki a lehető leggyorsabban és remélhetőleg biztonságosan ebből a gödörből. Bár mondhatnám, hogy nem az én bajom, de valahol mégis. Naomi a legjobb barátom, és sosem bocsájtanám meg magamnak, ha nem próbálnék meg rajta segíteni.
- Természetesen nem ennyit kértem. Csak a felét. Azok az idióták kamatoztatták a tartozásomat. Egy ismerősöm mutatott be nekik, de én nem tudtam, hogy ekkora bajt csinálok a fejemre azzal, hogy a segítségüket kérem. - sóhajtok egyet, majd még egyet és igyekszem nyugodt maradni még mindig, pedig érzem, hogy nemsokára fel fogok robbanni. A barátnőmnek egészen biztos, hogy egyre jobban kezd el menni az esze. A telefonomért nyúlok közben és próbálom a névjegyzékemet átvizsgálni, hogy hátha eszembe jut valaki, akinek van ennyi pénze és még adni is tudna. Cain nevénél állok meg, akivel néhány hónapig alkottunk egy párt, és akiről tudom, hogy a bőre alatt is pénz van, de persze mivel nem váltunk el túl szépen, kicsit érdekes lenne felhívnom azzal az indokkal, hogy adjon pénzt. Ráadásul nem is keveset. Megvakarom a fejem, majd mintha valami belső suggallat szólalna meg bennem gondolok arra, hogy talán az exem bátyja, Seth majd segítene. Nem mintha lenne oka rá, vagy mintha olyan ember lenne, aki puszta sajnálatból tenne bárkiért is szívességeket, de mégis úgy vagyok vele, hogy egy próbát megér. Talán meg tudunk egyezni valahogyan.  
- Oké, majd megoldom. - ez úgy hangozhat, mintha a barátnőmnek mondanám, de inkább csak hangosan sikerült gondolkodnom, közben pedig már pötyögök is egy üzenetet a kevésbé barátságos Rockefeller srácnak, leírva azt, hogy találkozni szeretnék vele és, hogy hol. Abban pedig csak reménykedek, hogy el is jön, bár valószínűleg hülyének gondol. Igazából nem számít, csak segítsen. - Most mennem kell. Majd hívlak ha meg van a pénz. - és ezt amint ki mondom már magára is hagyom a barátnőmet, akinek ki ül az arcára az értetlenség, de csak bólintani képes.

A barátnőm házától nem messze lévő parkon haladok végig, egyre idegesebben és közben próbálom kitalálni, hogy mit mondjak majd Sethnek, ha el jön a találkozóra. Vajon képes lenne segíteni egy olyan önző ember, mint amilyen Ő is, egy magamfajta lányon, akihez az égvilágon amúgy semmi köze nics, csak Cain miatt találkoztunk egy párszor. Nem is túl barátságos igazából, pontosan olyan jellemmel rendelkezik, amitől a hátamon a szőr is fel áll néha, de most jól tudom, hogy a nagy szájamat vissza kell fognom, és a lehető legbarátságosabb hangnemet megütni hozzá, mert az egyedüli Ő az jelenleg, akiben van egy kicsi reményem, bár azt kétlem, hogy megértő lenne. De talán Ő is változott azóta, hogy utoljára találkoztunk. Le ülök egy padra, a lábaimmal idegesen dobolok, miközben a körülöttem járkáló embereket figyelem és minél inkább telik az idő, annál nagyobb kezd lenni bennem az idegesség is. Szinte érzem ahogyan izzad a tenyerem, és még mindig fogalmam sincs, hogy mit fogok mondani neki. Gondolom majd improvizálok, mert tervem az nincs. Nem volt időm megtanulni egy előre megírt normális szöveget, így csak a szerencsémben bízok és abban, hogy Sethnek ma épp jó kedve van. Ebben a pillanatban látom is meg az alakját, amely egyre közelebb kerül hozzám, így kiegyenesedve dőlök hátra és egy kicsit arrébb is csúszok, hogy ha le akarna ülni mellém, akkor legyen elég helye és lehetőleg a legnagyobb távolságot is be tudjuk tartani egymás között.
- Kösz, hogy eljöttél. - motyogom a lehető legbarátságosabb hangomon, bár tovább fogalmam sincs, hogy mit mondjak. Nem térhetek rá egyből a lényegre azért. Bunkóság lenne, nem? Mondjuk nagy valószínűséggel van elég okos ahhoz Ő is, hogy tudhatja, hogy nem azért hívtam ide, mert nem lenne más társaságom, akivel együtt lóghatnék ma épp.
- Nyugi. Nem érdekel a hülye öcséd. Egyáltalán nem róla akarok beszélni, mielőtt azt gondolnád. - még mutrázok is közben, és szinte biztos vagyok abban, hogy az lehetett az első gondolata, hogy Őt akarom a kerítő szerepébe. Cain és én igaz, hogy jól el voltunk az a rövid idő alatt, de soha nem lennék többet olyan ostoba, hogy valaha is még szóba álljak vele. Csak ezt szerettem volna tisztázni Sethel, mielőtt hülyeségeket kezd feltételezni.


BEE
mind álarcot viselünk
Dorothea Haynes
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
I need your help - Seth & Dora Fbebec627c898d25a50e82bbd62c394cd8dc5d28
I need your help - Seth & Dora 2e16463d8607d051b5fcee7312ead1e945853bdb
★ kor ★ :
20
★ elõtörténet ★ :
Hey, it's me
★ családi állapot ★ :
single
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
I need your help - Seth & Dora A1169cc9898ed699d3001d443f547efac837cdd2
★ idézet ★ :
Don`t be afraid to feel free!
Keep yourself connected to the world!
★ foglalkozás ★ :
Egyetemista, a szülei válásának megakadályozása
★ play by ★ :
Mimi Keene
★ szükségem van rád ★ :
Rick
I need your help - Seth & Dora F9af154e38da7bb0d6003e833dcc29b66d200a9d
★ hozzászólások száma ★ :
47
★ :
I need your help - Seth & Dora Cbe5a4f7c4ad63a886e41bd58d8e81821d9436a7
TémanyitásRe: I need your help - Seth & Dora
I need your help - Seth & Dora Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
I need your help - Seth & Dora
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dora Lynch
» Dora J. Jones
» hola! soy Dora! || perci & sierra
» dora & mac | rockin' nike airs
» Seth Vaughn

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Utcák és parkok :: Prospect Park-
Ugrás: