New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 65 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:13-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Tegnap 22:05-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Tegnap 22:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dora J. Jones
TémanyitásDora J. Jones
Dora J. Jones EmptyCsüt. Jan. 17 2019, 19:10
Dora Jayne Jones


Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Dora Jayne Jones
Becenevek:
Do, Doree
Születési hely, idő:
New York, 1983. április 6.
Kor:
35
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
eljegyezve
Csoport:
bűnüldözés
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
NYU - Törvényszéki pszichológia / végzett
Columbia Egyetem - Pszichológia  / végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
kriminálpszichológus
Ha dolgozik//Munkahely:
New York-i Rendőrség; vendégelőadó a Columbia Egyetemen
Hobbi:
olvasás; lövészet; maratonfutás; főzés-sütés
Play by:
Bethany Joy Lenz

Jellem
¤ Családomért, barátaimért mindenre képes lennék.
¤ Nyolc hónapja jegyzett el Clive, de az esküvő időpontjáról még egyikünk sem beszél.
¤ Sokszor ragasztották már rám a munkamániás jelzőt. Lehet egyrészt igaza van annak, aki ezzel illet, de én is épp úgy élek szociális életet, mint más.
¤ Néhány ügy érzékenyebben érint. Megesett már, hogy túlságosan is átéreztem, átéltem más fájdalmát.
¤ Fontos a hivatásom, hiszen segítséget nyújtok a rendőrség és más, szövetségi ügynökségek részére is, ha felkérnek, ezeken kívül a szabadidőmet próbálom úgy beosztani, hogy a vőlegényem és barátaim is helyet kapjanak. Próbálom összeegyeztetni ezeket, néha sikertelenül, megoldást keresve ezen problémára, nem mindig lehet találni.
¤ Összeszedett vagyok mindig, frissen és üdén próbálok mindig dolgozni, ugyan megesett már, hogy kimerültségig dolgoztunk egy ügyön a nyomozói csoporttal.
¤ Rettenetes a humorom.
¤ A kávét négy cukorral tudom meginni. Újabb rémes dolog tőlem.
¤ Az angolon kívül beszélek még franciául és oroszul. Régebben tolmács-fordítói munkát is vállaltam.
¤ Általában csak az egyetemen tartok előadást, azonban már rendvédelemben dolgozóknak is tartottam már egy-két órát felkérésre.
Múlt
Végre egy szabadon eltöltött estének vághatunk neki a vőlegényemmel ebben a cudar időben. Van itthon még két üveg vörösbor, és a vacsora is elkészül nemsokára már. Candice-nek írtam egy üzenetet, hogy a héten mikor ér rá egy kis csevejre. Már-már leültem volna a nappaliban az egyik kanapéra, amikor a csengő megszólalt. A cipőm kopogása hallhatóvá tette, hogy már közeledem az ajtó felé. Remélem, nem megint valami idióta szórakozik, mint pár napja. Nem kedvelem az ilyesmiket. Gyűlölöm majdnem. A kulcsot a zárban elfordítom egy keveset, míg kinéztem. Azt hittem, rosszul látok.
- Ki az, drágám? - Clive hangja elég távolról érkezett, biztosan a konyhába ment, hogy belekóstoljon a főztömbe idő előtt.
George az. Clive édesapja...  Körülbelül egy éve nem láttuk őt. Engem felhívott talán egyszer az elmúlt néhány hónap során, hogy megkérdezze, a fia miért nem veszi fel telefont, viszont nem tudtam neki semmit mondani. Nem utálom őt, de az, ahogyan lelépett innen szó nélkül, nálam is kivágta a biztosítékot. Az ajtót kinyitottam. S nem váratott magára sokat az a bizonyos köszönés, és az, hogy odalépett hozzám.
- Szia, Dora. A fiam itthon van? - hamarosan odaérkezett Clive is, és bár én be akartam tessékelni őt, de inkább hátrébb léptem pár lépést, hogy ők ketten beszéljenek.
- Azt hiszed tárt karokkal fogadlak ennyi idő után? Angolosan léptél le a lakásunkból pontosan egy éve - mormogta nem túl hangosan a vőlegényem.
A férfi, ki egykoron remekül nézett ki, jelenleg nagyon lerobbant. Én is kíváncsi lennék, hol járt az elmúlt egy évben. Olyan meghitt beszélgetéseink voltak mindig vele, mintha csak saját apámmal ültem volna beszélgetni. Megértem Clive haragját és ellenséges hangvételét, mégis szeretném, ha adna egy esélyt az apjának. Egy utolsót. Többet lehet én sem tudnék adni. A gyomrom összeszorul, ahogy látom, hogy a férfi nincs jól. Mintha fogyott volna, mintha kiszállt volna belőle az utolsó remény is.
Nem bírom elviselni azt, ahogyan ők ketten szótlanul ott állnak, Clive apja pedig már-már elindulna a lépcsők felé, amikor megbököm Clive vállát, hogy hívja már vissza őt az isten szerelmére...
- Apa, gyere be - kiáltott a férfi után, aki pár lépést már megtett, láttam, hogy meglepődött. - Csak miattad teszem - súgta fülembe.
- A kabátodat akaszd fel oda - mutattam neki a helyet, majd pedig én megvártam őt az előszobában, ezután bekísértem a konyhába az étkezőasztalhoz. - Narancslé vagy vörösbor? - kérdeztem rá, miközben összeraktam a jelenlegi rendőrségi ügy jelentéseit, hogy legyen férőhely.
- A narancslé megfelel - jött a válasz, majd hamarosan megjelent Clive is, aki leült szembe vele, én leraktam a poharat, ezután mentem megnézni a sütőben lévő húst, hogy hogyan is állunk.
Nem sok mindent vettem ki a mondataikból, azt igen, hogy valami nincs rendben, és George bajban van. Én a pult mögül figyeltem őket, de az arcmimikájuk és az asztalra csapás után Clive a telefonjára nézett, értesítés jött egy friss ügyről, amikor is elrohant, végül visszajött hozzám.
- Most mennem kell, apa itt marad ma, beszélnem kell vele még valamiről - bólintottam, hogy rendben van, de mégsem hagyott nyugodni engem semmi.
Kiveszem sütőből a húst, és míg hűl kicsit, addig előkészítem a nappalit, hogy ott tudjon aludni George, közben viszont gondolkodom ezerrel, mi az, amit nem veszek észre... Mi az, amitől ilyen hamar visszafogadta Clive az apját? Baj van. Ez a megérzésem nőként és pszichológusként.



mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Dora J. Jones
Dora J. Jones EmptyCsüt. Jan. 24 2019, 13:44
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Dora!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Általában nehéz rálelni a munka és a magánélet közötti egyensúlyra, mindezek ellenére mindannyian próbálkozunk találni erre megoldást. A te esetedben sincsen ez másképp. Egy elég komoly és a maga nehézségeivel megáldott foglalkozást választottál magadnak, amely olykor érzelmileg megterhelő tud lenni a számodra, míg más alkalmakkor kihatással van az életedben történő eseményekre is. Szakmai ártalomnak neveznék ezt? Olyan dolgokat is belelátni egyes helyzetekbe, amik talán ott sincsenek, vagy éppenséggel ezáltal rájönni az igazságra? Mi sem bizonyítja ezt jobban, mint a váratlan vendégetek érkezése, aki úgy tűnik több megválaszolatlan kérdést is hozott magával. Rossz tulajdonság, hogy egyből a legrosszabbat feltételezzük egy meg nem értett helyzet kapcsán, ugyanakkor talán valamiféle biztonságot adó fal is ez a részünkről, felkészülni az esetleges következményekre. Bár az igazságot úgyis csak a vőlegényed adhatja meg neked, mindenesetre nem árt óvatosnak lenned, és hallgatnod a megérzéseidre. Elvégre a munkádban sem csaptak be, akkor az életed többi területén is ugyanúgy hasznossá válhatnak. Reméljük hamarosan többet tudsz majd meg a bizonytalan semminél. Dora J. Jones 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Dora J. Jones A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Dora J. Jones D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Dora J. Jones 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
 
Dora J. Jones
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dora Lynch
» I need your help - Seth & Dora
» Stormi Jones
» Elisabeth Jones
» Erica Jones

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: