New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 105 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 96 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Joe Weaver
tollából
Ma 08:18-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 07:36-kor
Cosette Delgado
tollából
Ma 07:10-kor
Dr. Sylvanus Arvenson
tollából
Ma 07:04-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 00:10-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 23:11-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Declan McLennan
tollából
Tegnap 22:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

babe, I think we should runaway - Martina & Colton
TémanyitásRe: babe, I think we should runaway - Martina & Colton
babe, I think we should runaway - Martina & Colton EmptyCsüt. Ápr. 18 2024, 18:58


Martina and "Justin"
Indonézia, Bali --

Szinte még mindig hihetetlennek tűnik, hogy itt vagyok. Nem is az itt, sokkal inkább a kivel a meglepő, hiszen bárhonnan közelítem meg a dolgot, Justin még mindig idegennek számít. Jó, már nem egészen, de bőven akadnak még őt érintően kérdések, és talán a legfontosabb az, hogy miért bír ilyen hatással rám. Nem értem, ahogy az egész életemet sem, amely mintha csak egy csapásra fordult volna fel teljesen, és olyan személyekkel hoz össze, akikkel valami célja van. Kezdve Tigerrel, Reaval, és most Justinnal, akikhez valami különös, megfogalmazhatatlan vonzás húz, persze egészen más módon. Egyelőre mégsem tudtam teret engedni mindenkinek, és a gondolkozás nélküli teljes bizalmat egyedül Rea kapta meg, amiért már a találkozásunk első pár perceiben úgy éreztem, hogy összekapcsolódtunk. Van valami abban a lányban, ami amióta, hogy lakótársak lettünk, egyre szorosabban köt hozzá. Azt is mondhatnám, hogy hosszú évek óta ő az első olyan barát, aki mellett nem kell szerepet játszanom, és nem a pénzem motiválta, hogy kedvességet mutasson. Sőt, tulajdonképp ő volt a segítségemre, hogy kis léptekben, de lazítsak azon a pórázon, amit apám rendszerint rövidebbre vesz, ha úgy érzi nem abba az irányba haladok, amerre ő szeretné. Persze ennek ára volt, ahogy mindennek, ha alkudozásba kezdünk. Az alku tárgya pedig Tigerre irányult, és eleinte nem igazán értettem egyet a nézeteivel. Annyira nem, hogy nem jártam haza sokáig, és olyan harcba kezdtem apámmal miatta, ami már cseppet sem volt szórakoztató. Túl messzire mentünk, leginkább ő, és azt hiszem, ha nincs az az este Tigerrel, amikor rávilágított arra milyen élet az, amilyet ő él, még mindig csatában állnék. Azonban ez valamelyest megváltoztatott. Nem féltem, nem félek Tigertől, de azt se tudnám mondani, hogy egyértelműen megtudnék birkózni azzal, amiket felszínre hozott, és az elfogadás még inkább nem megy. Még. Viszont szeretném, ha így lenne, mert legbelül válaszokat akarok kapni a kérdésekre, amelyek azóta nem hagynak nyugodni. Talán, ha nincs az esküvő, ami váratlan módon hozott  össze Justinnal, már megejtettük volna a beszélgetést. Egyelőre mégis egyszerűbbnek tűnt menekülni ennek a gondolata elől, a szőnyeg alá söpörni addig, amíg csak tehetem. Közben meg a Justinnal való közös utazás is tartogat magában kételyeket, melyek a sok variálás a lemondással, majd meggondolással, tökéletesen megmutatkoztak. Mégsem hiszem, hogy ez Justint annyira meglepetésként érte, hiszen az esküvő éjszakáján is végig dacoltam az irányába áradó érzéseimmel, melyekkel ezidáig még nem találkoztam.

Ez most, mintha nem is létezne. Mintha abban a percben megfeledkeztem volna róla, amint felszálltunk a gépre, és a megérkezésünk pillanata óta időm sem volt felmérni mekkora őrültség itt lenni vele. Túl természetesnek hat, túlzottan csábít, és az elmúlt pár óra mindenről szólt, csak a túlgondolásról nem. Szívem szerint egész nap magunkra zárnám az ajtót, és élvezném azt a vágyat, ami újra és újra magával rántott az elmúlt órákban, de többet akarok tudni róla. Megakarom ismerni. Látni akarom egy olyan oldalát, amit talán még sosem mutatott meg senkinek. Állandóan az az érzésem vele kapcsolatban, hogy több rejlik benne, csak védi magát, amiért mégcsak hibáztatni sem tudom, mert én is ezt teszem. Ezért lehet, hogy helyettünk leginkább a tetteink beszélnek, beismerik azt, amit mi még értelmezni nem tudunk. Én biztosan nem. A libabőr a bőrömön az érintéseire azonban árulkodóak lehetnek, és mosolyognom kell, amikor eleinte komoly arckifejezését felváltja a vigyor, ami elárulja, hogy csak húzni akar. Ebben bíztam. Reméltem, ha csak egy dolgot, de azt megtanulta rólam, hogy szeretek túl lépni olyan határokat, melyek másoknak már a nem tetszését váltja ki. Polgárpukkasztó. Nekem tetszik ez a szó, és szeretném, ha kicsit ő is az lenne. Ha bele lehetne vinni a rosszba, ami nem feltétlenül rossz, sokkal inkább szórakoztató.  
- Más választ el sem fogadtam volna. Mondom ezt még gyorsan a csók előtt, mely éppen akár a megpecsételése is lehet ennek a dolognak. Hiszen, ha ez az ajánlat nem kecsegteti, kénytelen leszek még itt helyben levetkőztetni, hogy vacsora közben ne arra gondoljak, hogy valójában ő lett volna a desszert.

Erre azonban egyelőre nincs szükség, miután úgy dönt, ő is el kezd készülődni, és nehéz megállni, hogy ne az öltözködésben segítsek neki, sokkal inkább a vetkőztetésben, de míg felfedem neki, hogy már előre terveztem, képes vagyok megállni a késztetést.
- Azul Beach Club. De kérlek a név ne ijesszen el, mert persze az értékelés egy dolog, viszont engem a hely hangulata magával ragadott. Szerintem neked is tetszeni fog. Adok választ a kérdésére, hogy nem csak a levegőbe beszéltem, amikor felhoztam az ötletet az éttermet érintően. Jó, elismerem. Nem csak étterem, sokkal inkább tartogat magában lehetőségeket, és talán ez fogott meg annyira benne. Azon kívül természetesen, hogy a hely gyönyörű, és közel van a tengerparthoz. - Ráadásul sok a medence, ha esetleg felfrissülésre vágynál. Tudod, abban tudok segíteni. Incselkedek, miközben az ingjét gombolom, szabadon hagyva az utolsó kettőt, aminek a helyén végigsimítok. Nem célom egyébként újra ruhás fürdőzést tartani, de szeretem azt a közös pillanatunkat, és szeretnék újat a tengerparton.

Olyan szenvedéllyel csókolom vissza, mint aki el akarja csábítani. Mint aki még egy kis időt akar kettesben vele, de amikor hirtelen zavartan lép el tőlem, az engem is arra késztet, hogy visszafogjam magam. Szavai pedig csak megerősítenek ebben. Igaza van. Elvégre megismerni akarom, és ha a Balin töltött időt az ágyban töltjük, aligha lesz rá erre módom. Úgy legalábbis nem, ahogyan én szeretném, mégis a vágyaim uralkodnak a testem felett. Ezért, amikor a kezemért nyúl, én közelebb rántom magamhoz, hogy indulás előtt még egy utolsó szenvedélyes csókot lophassak tőle. Kiélvezem, hosszúra nyújtom, és csak akkor távolodok el tőle, amíg mindketten ki nem fulladunk.
- Most már mehetünk. Súgom az ajkaira éhesen, és még mielőtt tényleg nem indulnánk el, most én kulcsolom össze a kezét az enyémmel és indulok el. Magamhoz veszem még a táskámat, majd bezárom magunk mögött az ajtót, és továbbra is kézen fogva sétálok vele, mintha számomra ez lenne a legtermészetesebb. Pedig nem az. Nem igazán viselkedtem még senkivel úgy, mint egy barátnő, tulajdonképp azt sem tudom hogyan kell, de Justin mellett minden magától jön.
- Pár perc séta, és ott is vagyunk, ahol robogót tudunk bérelni. Viszont, hogy ne tűnjek ennyire irányítás mániásnak rád bízom, hogy egy- vagy kétszemélyes motort béreljünk. Na és, ha az utóbbi mellett döntenél, ki vezessen? Vázolom a lehetőségeket, miközben valójában puhatolózok, hogy ezáltal is jobban megismerhessem, mert minden apró részlet érdekel, és amikor odaérünk ennek megfelelően intézkedem.
If you let me show you everything I can be your everything.
Will you be my everything?

Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
TémanyitásRe: babe, I think we should runaway - Martina & Colton
babe, I think we should runaway - Martina & Colton EmptyCsüt. Márc. 28 2024, 11:04

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
675 szó
Okozott némi feszültséget - pedig ugyanúgy a kalap része volt, mint bármilyen más végkimenetel a többi közül -, amikor Martina visszamondta az utazást, pedig a csapat keményen dolgozott szinte az indulás előtti utolsó óráig, hogy mindent képesek legyenek kivitelezni, amire szükség lehet. Colton volt a csapatban az egyetlen - és talán ezen a ponton érezte legelőször, hogy szorul a hurok a torka körül -, hogy semmi gond nem lesz, mert ő már, ha be nem is vallaná, érzésekkel operált, ez pedig hatással volt a megérzéseire is.
Persze amikor látszólag a női szeszélynek köszönhetően ismét akcióba léptették a Bali tervet, nagy lehetett az arca, és azt a benyomást keltette ezzel, hogy tökéletesen rá van hangolódva a bevetésre, sőt, tökéletesen a kezében tartja az egészet. Pedig az igazság ahhoz lehet közelebb, hogy Martinára hangolódott rá, és ő tartja a férfit a kezében, de csak bizonyos szintekig. Legyen bármilyen kavar a fejében az érzéseit, és a megélt dolgait illetően, Colton szeme előtt Tiger és Qadir lebeg, ahogy Garrido-val megosztják a cellájukat, elég hosszú ideig ahhoz, hogy az ő életében már ne kelljen az aktájukat soha többet elővenni.
Elvigyorodik a másik szóhasználatán, majd nyom még egy csókot a nyakára, mielőtt megfordulna felé, és a kezei megtalálnák a csípőjét maguknak.
- Ez még fel sem tűnt. – Mondja látszólag komolyan, de az arckifejezése, és a rajta ülő vigyor hamar elárulják ennek az ellenkezőjét, és igen, valójában húzza a lányt, ami sokkal egyszerűbben jön belőle, mint egyébként kellene. Colton sosem volt ennyire laza, ennyire könnyedén megnyíló típus, és ha lesz néhány órája, amikor nem a bevetést kell majd igazgatnia Martina háta mögött, és nem is a lánnyal kell élveznie a Bali adta lehetőségeket, rendeznie kell majd a gondolatait azzal kapcsolatban, mennyire mosódik el most ő és Justin kitalált karaktere a fejében, és mennyi szól valójában a lányról.
Éppen azért választották őt, mert nem szokása kötődni másokhoz. A kognitív és személyiségelemzése őt dobta ki a rendszerből először, jelentkeznie sem kellett volna valószínűleg.
- Nem tudom, hogy ezen a ponton kellene elkezdenem-e szemérmeskedni, de sosem mondanék nemet egy ilyen ajánlatra. – Válaszolja még egy csók előtt, aztán ellép a másiktól, mert bár Justin világi laza, és nagyon könnyedén kezel bármit, Colton látja, mennyi az idő, és neki az óramű pontosság lételeme. A szerencséje annyi, hogy ezt képes tökéletesen leplezni, és muszáj is az enyhén autista spektrumú vonásait valahogy maszkolnia az élete során.
Ezen például Martina tudta nélkül is rengeteget segít, mert már kinézte az éttermet. Ez Justinnak egy semmilyen információ lenne valójában, de Coltonnak elég sokat jelent nem mellesleg.
- Mi a neve? – Kérdezi, miközben az ingek között kutat, ezzel a benne élő ügynök egy kicsit tesztelni is akarja a vizeket, hogy a lány mennyire szavahihető, és mennyire beszél a levegőbe. A könnyed csevegés érdekében lehet mondani, hogy már kinézett valamit, de ha valóban így van, akkor mindent is tud már róla, a lányt ismerve.
Az is könnyedén teszi irányba Coltont - amire szociálisan szokott szüksége lenni időnként -, hogy kiválasztja neki az inget a lány, és miután felveszi azt, enyhén széttárt karokkal fogadja, hogy be akarja neki gombolni azt a másik.
- Hölgyem.. – Súgja halkabban, némi pimaszsággal, mintha ő adná meg a lehetőséget igazából. És nem kellene, de finom borzongással felel az érintésre, amit egy olyan személy, mint amilyen ő képtelen lenne megjátszani, bármilyen körülmények között. Ő innen tudja a legbiztosabban, hogy bajban van, mert így már nem lehet minden kizárólagosan színjáték.
- Én ezt ilyen sorrendben el is fogadom. – Mondja továbbra is csendesen, aztán a keze ráfog a lány állára finoman, és a felesleges távolságot bezárja kettejük között egy szenvedélyesebb csókkal. Ez már nem csak a röpke érintések iránti vágyat fejezi ki, hanem egyértelműen érezhető belőle, hogy ha rajta múlna, ki sem mozdulnának innen a következő néhány napban.
Pontosan ezért hirtelen szakad el a másiktól, és el is lép némi zavartsággal, ami szintén csak részben megjátszott.
- Ha most nem indulunk el, sosem fogunk. Gyere. – Neveti félre a rátelepedő zavart, és nyúl a lány kezéért, hogy ha készen áll és megvan mindene, induljanak el, különben senkinek semmilyen nagy sajnálatára, de itt fognak maradni.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

babe, I think we should runaway - Martina & Colton 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
TémanyitásRe: babe, I think we should runaway - Martina & Colton
babe, I think we should runaway - Martina & Colton EmptyCsüt. Márc. 07 2024, 17:59


Martina and "Justin"
Indonézia, Bali --

Velem jöhetnél. Ez az a bizonyos mondat az esküvő napjáról, ami teljes őrültségnek hangzott, mégis úgy vágyott rá minden porcikám, mint aki odavan ezért az őrületért, és akkor ott, valami megváltozott bennem. Mintha csak Justin egész jelenléte, lelke, mindene vonzani kezdte volna az enyémet, és egy ilyen, eddig számomra ismeretlen érzés, rendesen össze is zavart. Annyira, hogy az utazást megelőző napon, mint egy riadt gyermek mondtam vissza mindent, majd másnap a repülő indulás előtti órákban bolondként újra meggondoltam magam. Legyen vicces vagy szánalmas, de épp ezért volt, hogy a repülőút első fél órájában nevetni kellett magamon. Azon, hogy eleinte a Justinnal való közös éjszakát egy szép emlékként akartam felfogni, ami gondoltam majd idővel úgyis megkopik, de végül a mi lenne ha? kérdésben rejlő lehetőség győzelmeskedett. Leginkább azért, mert megrémített, hogy mindez el is veszhet, ha nem cselekszem.  

Az elmúlt forró órákban eszembe se jutott kételkedni, sem magamban, sem "kettőnkben", annak ellenére, hogy tulajdonképp  azt sem tudom, egyáltalán létezik-e olyan, hogy "mi". Elvégre még abban sem vagyok biztos, én mit akarok Justintól, azon kívül, hogy eltöltsünk pár csodás napot a szigeten, és az, hogy utána vár-e még ránk valami közös, az egyelőre egy kibogozásra váró csomó. Ráér, és mégha néha be is furakodik a gondolat a fejembe, Justin érintése azonnal el is feledteti, ahogyan most is. Önkéntelen sóhaj csúszik ki a számon, amikor ajka a nyakam vonalát éri, és libabőrössé válik a bőröm, mint minden alkalommal, ha itt érint.
- Mondanám, hogy szeretek polgárpukkasztó lenni... Válaszolom huncut mosollyal az arcomon a szemeit fürkészve a tükörben, miután megköszöntem a bókot, és a derekamat átölelő kezeire helyezem a sajátjaim. - De a ruha ezúttal marad. Helyette feltudok ajánlani egy éjszakai meztelen fürdőzést a tengerparton. Teszem a szemérmetlen ajánlatot, amíg végig simítok a kézfején az ujjaimmal, és rákacsintok. Ha úgy nézzük, a közös "fürdőzés" amúgy sem áll annyira távol tőlünk, ruha ide vagy oda.

Tekintetem végigkíséri Justin mozdulatait, eleinte még a tükörben, ahogy ellép tőlem, majd végzek pár utolsó simítást magamon. Kirúzsozom a szám, megigazítom a hajamat, és felé fordulok a kérdését követően.
- Igazából már ki is néztem egy éttermet. Gondoltam ha már Bali, egy ázsiai és indonéz ételekre specializálódott hely, első választásnak tökéletes lehet. Vázolom fel a lehetőséget, miközben teszek pár lépést annak érdekében, hogy én is hozzáférjek a szekrényhez, amiből épp a megfelelő darabot keresi, és kiemelek egy laza fehér inget, amit leveszek a vállfáról, majd átnyújtok neki.
- Ezzel nem hibázhatsz. Nyomok egy puha csókot a szájára, és ha beleegyezően felveszi, segítek neki az inget begombolni.
- Bár meg kell hagyni, enélkül te is sokkal jobban nézel ki.  Teszem még hozzá, és miután a felső két gombot szabadon hagytam az ingén, végig simítok az ujjaimmal a csupasz bőrén.
- A hely egzotikus, bambuszból épült az egész, és ha ez nem győzött volna még meg, különálló teraszokkal rendelkezik, ahonnan gyönyörű a kilátás a tengerre, és nem utolsó sorban ma élő zene lesz. És, ha hatott rád a marketing duma, arra gondoltam, hogy mehetnénk robogóval. Az egyik leggyorsabb közlekedési lehetőség, és az étterem sincs túl messze, ráadásul New Yorkban eleget taxizunk, vagy épp utazunk egy személyi sofőrrel. - Mit szólsz? Kérdezem, mialatt összekulcsolom a kezeinket.
If you let me show you everything I can be your everything.
Will you be my everything?

Colton Danvers imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Martina Quinlan
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Afde2d350e55e2ba3d0c3379690269d0d3b841df
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 60bbac8c35b1b67daf1e3f6f9f38c8c7c0ac6014
★ kor ★ :
24
★ elõtörténet ★ :
tell me what's on your mind
★ családi állapot ★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 519b4c649b67028f8323b63694ac88121e7c9b2c
How do I live? How do I breathe?
When you're not here I'm suffocating
I want to feel love, run through my blood
Tell me is this where I give it all up?
For you I have to risk it all
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 66297a8c218010fc0856419ad26b3cd34a48b340
★ foglalkozás ★ :
undergraduate, apprentice
★ play by ★ :
Madelyn Cline
★ hozzászólások száma ★ :
91
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton E3cc163ddc93572d477c20b837f4fa1f9dcd79e8
Témanyitásbabe, I think we should runaway - Martina & Colton
babe, I think we should runaway - Martina & Colton EmptyVas. Feb. 11 2024, 23:41

Martina & "Justin"
to:
at:
music:
Words:
503 szó
Amikor az esküvőt követően eldőlt, hogy Bali lesz a páros célpontja, Colton kapott Ortegától a fejére bőséggel; arra való tekintettel, mennyi munka van az álcája mögött, nem kivitelezhetetlen vállalkozás, azonban a kapcsolattartás és a lehallgatás része nehezen megoldható. Ezért Colton ezzel az utazással rengeteg extra feladatot is vállalt, amit fű alatt, tökéletesen kell megejtenie - főleg éjjel, amikor majd Martina mélyen alszik -, hiszen ha a lány már most gyanút fog vele kapcsolatban, túl hamar fog véget érni egy olyan bevetés, amire évek óta készülnek. Ezt pedig nem engedheti meg magának semmilyen körülmények között.
Coltonban az együtt töltött éjszaka óta valami nem egészen kerek, de még nem tudná behatárolni, mi is az pontosan. Martinával már a repülőgépen rengeteget nevettek, néha a semmin, néha másokon, és mint olyan, Coltonnak sohasem volt ínyére az ilyen viselkedés, mégis szinte önfeledten volt képes kilépni magából azokban a pillanatokban, és egy olyan arcát mutatni, ami valójában nem létezik. Igyekszik ezt úgy kezelni, mintha a kiképzése tökéletes lett volna, és ő ezért képes ennyire simulékonyan viselkedni, mégis, amikor az érkezést követően bezárkóztak órákra a belső kerttel és medencével rendelkező szobájukba, minden volt azokban a pillanatokban, csak éppen ügynök nem.
És mivel arról egyszer sem esett még szó a tanulmányai alatt, milyen az, amikor egy ilyen akcióban meghasonul a részvevő ügynök, nem tudja, mekkora bajban is van valójában. Illetve, ha erről volt is szó, ő nem egészen tudja még behatárolni azt, ami történik.
A testét csak egy vékony lepedő borítja a párás meleg miatt, és a fejét kitámasztva nézi végig, ahogy Martina a tükör előtt állva nézi a ruhát, amit a közelgő vacsorához szeretne felvenni. Az utazás egyébként semmi másról nem szól, mint arról, hogy magába bolondítsa a másikat, azonban ez a feladat mintha magától jönne, és egy apró sóhajt ennek kapcsán megenged magának, mielőtt a teste megindulna a puha ágyból, hogy a lány mögé sétálva hátulról átölelje a derekát.
- Mondanám, hogy enélkül nézel ki a legjobban, de a polgárpukkasztás itt annyira nem elfogadott. – Vigyorogja a tükörben a másik szemeit nézve, aztán nyom egy csókot a nyakának vonalára, mielőtt felnézne ismét, mérlegelve, hogy ez legyen ma a másikon, vagy inkább az előző kék.
- Ez talán jobban megy a szemedhez, de egyébként mindkettőben csodálatosan nézel ki. – Bókol finoman, mielőtt ellépne tőle, hogy lassan ő is elkezdjen készülődni, mert bár Justin biztosan szívesen nézelődne órákon keresztül, Colton igyekszik tartani magát a napirendhez, hiszen őt a való életben kifejezetten frusztrálja a késés bármilyen formája. Coltonhoz órát lehetne igazítani, annyira pontos, de persze ezen a görcsösségen muszáj engednie annak érdekében, hogy az álcája működőképes maradjon.
És ő simul, amennyire csak tud, és amennyire engedik.
- Gondolkoztál már rajta, mit ennél szívesen? – Kérdezi, miközben bebújik ő maga is egy alsónadrágba először, aztán már a szekrénybe felakasztgatott ingek és nadrágok sorát kezdi vizsgálni, mintha fontos lenne számára, milyen színt vesz magára, mert passzolni szeretne Martinához. A gondolattól is felfordul Colton gyomra, mert ő a való életben a pólós nadrágos megoldásokat részesíti előnyben, az álcája viszont gazdag és figyel a részletekre. Utóbbiban mondjuk hasonlítanak egymásra.

Martina Quinlan imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Colton Danvers
Bûnüldözés
ranggal rendelkezem
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton 68747470733a2f2f73332e616d617a6f6e6177732e636f6d2f776174747061642d6d656469612d736572766963652f53746f7279496d6167652f624b6f576e4d63774b6c467372773d3d2d3934343839333030392e313632663964373135306439363962653532393130323330373839352e676966
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Tumblr_inline_o9pr66cxz91t3vco0_250
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
When duty calls that is when character counts
★ családi állapot ★ :
Just like nicotine, heroin, morphine
Suddenly, I'm a fiend and

babe, I think we should runaway - Martina & Colton 7e8eae332a263e51302a226895899420f3e1e60b
You're all I need, all I need
Yeah, you're all I need
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ foglalkozás ★ :
DEA agent
★ play by ★ :
Chris Wood
★ szükségem van rád ★ :
hey there, Georgia
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Fb8ed63b5a77dc82fbd04d42a02fea31d305b931
★ hozzászólások száma ★ :
35
★ :
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Tumblr_inline_o9ut63oaaj1rp4y1f_250
TémanyitásRe: babe, I think we should runaway - Martina & Colton
babe, I think we should runaway - Martina & Colton Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
babe, I think we should runaway - Martina & Colton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Never be the same - Martina & Colton
» To Allie: help me babe!
» Jadie & Austin ~ Forgive me, Babe!
» So let's runaway | Nate & Dan
» Caleb&&Faith - Runaway Baby

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Valahol máshol :: A világban-
Ugrás: