New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 72 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Yasemin Miray Arslan
tollából
Ma 10:12 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:49 am-kor
Owen Grady
tollából
Ma 9:24 am-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 9:23 am-kor
Winiefred Poole
tollából
Ma 1:52 am-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 10:56 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:51 pm-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 10:37 pm-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 10:14 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Mr. Axel King
TémanyitásMr. Axel King
Mr. Axel King EmptySzomb. Jan. 27, 2018 5:29 pm

Axel King

A trón magányos hely


Karakter típusa: saját
Teljes név: Axel King
Becenevek: Mr. King
Születési hely, idő:New York, 1983
Kor: 34
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: HETERO!
Családi állapot: nőtlen
Csoport: üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:Az életl/már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás: tulajdonos
Ha dolgozik// Munkahely: King Mega-Company
Hobbi: gépkocsik, nők, szex
Fogalmam sincs, hogy milyen néven láttam meg a napvilágot, hiszen mióta az eszemet tudtam, azóta árvaházban éltem.
Ott kaptam az Axel nevet, a King vezetéknevet viszont magamtól vettem fel, amikor már megtehettem.
Gyűlöltem a gyerekkorom, mert nem volt semmim és nem voltam senki, így a múltról senkinek se beszélek, tehát most se fogok.
Magamról se szeretek pofázni, sőt, igazából nagyon semmiről, amiből nincs hasznom.
Senkinek semmi köze ahhoz, hogy én milyen ember vagyok, mégis – mivel szinte az egész város ismer – mindenkinek van valami véleménye rólam.
A következő dolgokat gondolják és tudják/tudni vélik rólam a New York-i emberek:
- Axel King neve egyenlő a hatalommal
- Axel King autómániás
- Axel King szexmániás
- Mr. King-nek még a bőre alatt is pénz van
- Mr. King-től mindenki tart vagy fél
- Axel King egy irányításmániás állat
- A nők szerint King szexi, dögös és baromi jó az ágyban
- Axel King farka átlagon felüli
- Mr. King mindent elér és mindent megkap, amit csak akar az életben.

Ezeket a gondolatokat még csak tagadni se tagadhatom, mert egytől-egyig igazak, de nem is akarom.
Csak kevesen tudják rólam, hogy simán erőszakhoz is folyamodok, ha nem kapom meg, amit akarok.
Nem kevés agresszió rejlik bennem, amit gondolom, egyik semmirekellő szülőmtől örököltem.
Mindig kitartok a véleményem mellett, de mások véleményét leszarom.
Naponta legalább egyszer létesítek nemi aktust, utána pedig elkerülhetetlen a dohány és a scotch jéggel.
Nem akarok egyáltalán tartós kapcsolatot, de megtörténhet, hogy egy-egy nőt elviszek egy üzleti megbeszélésre, ha szükség van rá. A látszat kedvéért.
Barátaim szintúgy nincsenek. Üzletfeleim, haverjaim, alkalmazottaim, akik lesik minden kívánságom, annál inkább.
És félre értés ne essék, nem azért nincsenek átlagos emberi kapcsolataim, mert elnyomom az érzelmeimet vagy félek őket kimutatni, netalán tán nem akarok bajba keverni olyat, akit szeretek. Neeem. Simán csak egy érzéketlen fasza vagyok, aki csak magát szereti. Nincsenek érzéseim.


A hatalom a legerősebb kábítószer.

Huszonnyolc éves koromra az égvilágon mindenem megvolt, amit csak gyerekoromban akartam: pénz, luxus, tekintély, hírnév, saját megacég, nők százai, miden,amiről más még csak álmodni se mert.
És a legszebb az egészben az volt, hogy ezt az egészet szinte egyedül értem el.
Árvaházban nevelkedtem, így a szemét szüleimet nem is ismertem, mert nyilván nem kellettem nekik. Ezzel már rég nem foglalkozom, mert ha ők nevelnek fel, talán sosem érem el azt, amit akartam.
New York városában szinte mindenki ismert és aki nem is tisztelt, az bizonyára félt tőlem, mert mindig mindent megszereztem, amit akartam.
Egyszerű autószerelőként kezdtem, de aztán úgy forgattam a lapokat, hogy saját műhelyem, vállalkozásom és végül megacégem legyen.
Természetesen az autók iránti szeretetem megmaradt, így foglalkozom még mindig az autókkal.
Persze, a szerelés mára rég a múlté, de akkor is az autókon volt a lényeg. Talán ezek a gépek voltak az egyetlenek, amikért rajongtam.
Egyetlen ember volt, akit valamire tartottam, ő pedig nem más volt, mint az úgynevezett mentorom, Gordon.
Neki köszönhettem, hogy anno pénzhez jutottam, ő indított el utamon. Olyan volt, mintha apám helyett apám lett volna. Érzelmek nélkül.
Persze, cserébe nekem is el kellett végeznem számára pár piszkos munkát, de nem bántam.
Amikor pedig elértem, hogy ilyen hatalmas legyek, azt kérte tőlem, hogy fegyvereket gyártsak titkon a számára, amiből közösen nyerünk, én pedig belementem.
Sose tudtam volna neki nemet mondani, de nem is nagyon akartam, hiszen nekem is hasznom volt az egészből.
Igaz, a fegyverkereskedelem nem volt egy sétagalopp és számtalanszor megtámadtak már emiatt vagy életveszélyes helyzetbe kerültem, de idővel megtanultam a fegyvert rendesen használni és verekedni is, sőt.
A magánéletre semmi időm nem maradt, de nem is igazán vágytam, se barátra, se barátnőre.
Persze, a szinte napi kefélésre mindig szakítottam időt jobbnál jobb nőkkel, de körülbelül ennyi kellett nekem tőlük, de az, ha úgy akartam, azonnal.
Azt is lehetne mondani rám, hogy szexmániás vagyok és hogy egy kicsit kedvezzek saját magamnak, jelenleg is éppen egy swinger klub nyitásán gondolkodtam, vagyis már meg is volt a hely, csak egy kis belső pofozásra volt szükség.
A cégemen belül dolgozó nőket is rendszeresen dugtam, ha éppen úgy tartotta kedvem és nem tűrtem ellentmondást, a titkárnőknél meg ez egyenesen munkaköri leírás volt.
Jelenleg is éppen egy új nőt kerestem erre a posztra, mert az előző, Miranda sajnos belém zúgott, követelőzött, ezért mennie kellett.
Egy titkárnőtől elvártam, hogy okos legyen, de nem beszéljen sokat, mutatós legyen, márkás ruhákba öltözzön, sminkeljen, de ne úgy, mint egy kurva.
A mai napon nem volt szerencsém, mert lepusztultnál lepusztultabb csajok jelentkeztek, ha nem jól néztek ki, akkor el voltak olvadva tőlem. Na, ez nekem nem hiányzott.
Aztán végül belépett az ajtón egy barna hajú szépség, aki jobban nézett ki a többitől, legalább is a didkói biztosan..
A megjelenése máris jó pont volt, a többi már kevésbé.
- Gondolom, nekem nem kell bemutatkoznom. – jegyeztem meg nagyképűen miközben kezet szorítottam vele, majd kezemmel mutattam, hogy üljön le velem szemben.
- Nos, Thea. – folytattam komolyan miközben áthatóan végigmértem őt.
- Mondja el nekem röviden, de velősen, hogy miért is akar nekem dolgozni. – váltottam most egy kicsit szigorúra, hiszen az én titkárnőmnek tökéletesnek kell lennie, ezért is nem bíztam másra ezt a feladatot,pedig megtehettem volna.
- Tudja, nem vagyok egy kedves ember, enyhén kifejezve. Ha úgy tarja kedvem, leharapom a fejét, nem érdekel a véleménye és a hangulata sem. Nem bírom a nyivákolást és a sírást. Aki az én titkárnőm akar lenni, a magánéletét elém kell helyeznie, mert megtörténhet, hogy az éjszaka közepén hívom fel, hogy elfogyott a whisky-m. – magyaráztam halálosan komolyan, mert már volt erre példa.
Aztán kezdte a szövegelést, miután megadtam neki az engedélyt, de az egészből, csak annyit hallottam, hogy blablablabla.
Na, nem volt hülye a nő, beszélni is tudott, de nem volt benne semmi különös, ami érdekelt volna, kivéve még mindig a nagy csöcsei.
Miközben beszélt, rájöttem, hogy nem is lenne rossz titkárnő, de ahhoz azért még valamit meg kell tennie nekem azonnal.
- Szopjon le és fel van véve! – néztem a szemébe szemrebbenés nélkül, amikor végzet hosszadalmas monológjával.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mr. Axel King
Mr. Axel King EmptySzomb. Jan. 27, 2018 8:15 pm

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Axel!

Vagy nem kedves? Van egy magadhoz való személyiséged az már biztos, ahogyan az is, hogy eléggé megosztod a véleményeket a környezetedben. Gondolom ehhez az életszemlélethez a gyerekkorodat nem kis mértékben meghatározó közel sem pozitív események is hozzájárultak. Nem ismerni azokat, akik biztonságot, otthont nyújtottak volna számodra egyáltalán nem egyszerű. Legfőképp azért sem, mert ezek a történések kihatással lehetnek az életed minden egyes területére, így ezeket figyelembe véve nem túlságosan meglepő a másokhoz való hozzáállásod, ahogyan az sem, hogy a későbbiekben mindent elértél, amit csak akartál. Valahol a negatív élmények is motiválóak tudnak lenni, és ami egyszer padlóra küldött, az később az erősségünkké válhat. Úgy vélem te megtaláltad a saját erődet, amelyet előszeretettel tudatsz másokkal vagy alkalmazol a munkádon belül, még ha ezzel az érzelmeidet kellett is háttérbe szorítanod. Nem feltétlenül a jó megoldás, de úgy tartják, hogyha a kötődés megszűnik, akkor nincs ami visszahúzhat. És nekem úgy tűnik, hogy téged az emberibb oldalad teljes kizárása segít abban, hogy éned legjobb verzióját mutathasd mindig is a külvilágnak. Biztosra kijelenthetem, hogy nem vagyunk egyformák, így mindenkinek más és más segít abban, hogy elérje azt, amit akar. Very Happy Mindenesetre úgy gondolom valaki majd egyszer elindít benned egy olyan folyamatot, amivel megláthatod, hogy nem minden fekete és fehér, és az érzelmek nem mindig annyira rosszak, hogyha azt a megfelelő ember irányába érezzük!
Nem is tartanálak fel tovább, hiszen így is sokat magyaráztam. Járd végig a szokásos köröket, utána irány játszani. Jó szórakozást.  Mr. Axel King 560292900    


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Mr. Axel King
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Elkészültem az elõtörténetemmel...
» Axel Hellström
» Axel&&Sofia- You Don't Own Me
» Axel Evan
» Axel M. Blackstone

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: