New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 113 felhasználó van itt :: 11 regisztrált, 0 rejtett és 102 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Katniss Jimenes
tollából
Ma 07:04-kor
Zoey Miles
tollából
Tegnap 23:23-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:59-kor
Marigold Miller
tollából
Tegnap 22:44-kor
Aston Miles
tollából
Tegnap 22:05-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Tegnap 22:01-kor
Oaklyn Davis
tollából
Tegnap 21:58-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:34-kor
Rowan W. Mills
tollából
Tegnap 21:18-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

Krista Shepherd
TémanyitásKrista Shepherd
Krista Shepherd EmptyKedd Jún. 27 2023, 11:25
Krista Shepherd
A szeretet jobban tud fájni, mint a gyűlölet.

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Krista Shepherd
Becenév
Kris, Krissy
Születési hely
San Francisco
Születési idõ
1992. október 30.
Kor
30
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
egyedülálló
Tanulmányok
San Francisco State University, Criminal Justice Studies (két év után otthagyta)
Foglalkozás
pultos-pincérnő
McCarthy's Irish Pub
Hobbi
bringázás, virágok gyűjtése, olvasás, streaming szolgáltatók sorozatait bámulni
Moodboard

Munkások
csoporthoz tartozom

Jellem


Ki vagyok én? Egy ismeretlen, aki meghallgat téged, aki megkínál a csokijából, aki ott áll melletted csendben, akire számíthatsz az éjszaka sötétjében, ha eltévedsz, aki benne van a hülyeségekben, akinek megmondhatod, mennyire béna a napszemüvegje, aki elkövette már azt a hibát, hogy a rossz emberbe zúgott bele, és az, aki önmagát hibáztatta el nem követett dolgokért. Érzékeny és érzésekkel teli nő vagyok, azonban mindenkivel megtartom a pár lépés távolságot, nem szeretnék túl közel kerülni senkihez... Az oka: rengeteg csalódás. Szerintem mindenki, aki csalódott valakiben, az tudja, milyen érzés. Nem szeretem leleplezni magam, és az érzéseimet is kordában tartom, már amennyire csak lehetséges ez. Kihívás, de a vasakaratommal és a kiváló céltudatommal eddig sikerült.
Nehéz kizökkenteni engem, mindenre figyelek, összpontosítok. Kissé mániákusan is. Hajthatatlanná és eltökéltté válok ilyenkor. Nem ígérgetek fölöslegesen, de felelősségteljesen felvállalom, ha valami hibát követek el. Gyerekként nagyon bizalmatlan voltam, ma sincs ez másképp, viszont mindenkihez máshogyan állok hozzá. Erős és gyenge vagyok egyszerre. Tudok káromkodni is, nem mindig vagyok a szende és ártatlan kislány. Nem vagyok oda a romantikus filmekért, mégis szeretem, ha egy férfi romantikát csempész az életembe. Az egyenruhákat viszont imádom nézni, megfogni. Kislányként rengeteg időt töltöttem apám és nagyapám egyenruhái felpróbálásával. Jó, tudom, ez már nevetségesnek hangzik, de lehettem volna akár én is rendőr, katona, vagy más.
A mai napig feltudok lázadni, erősen ragaszkodom az igazamért. Nem viselek maszkot, nincs rá szükségem, mert anélkül is el tudok bújni a világ elől, ha erre vágyom. Az életem, a magánéletem egy kulcsra zárt kis dobozban van elrejtve, amit nem szívesen nyitok ki senkinek sem. Csakis különleges személyek érhetik azt el, hogy betekinthessenek abba a bizonyos dobozba. Ettől függetlenül szívesen cseverészgetek bárkivel, bármiről, hiszen a munkám velejárója, - a már totál részegek és a kevésbé ittasok is tudnak csacsogni -, de élvezem azokkal is a beszélgetést, akik nem kérnek többet egy sonkás szendvicsnél és egy ásványvíznél.


Margaret Qualley
arcát viselem

Múlt

Már nem vagy itt velem. Üresen lógnak a hatalmas szekrényben a vállfák. A tieid. A lelkedet még itt érzem, mélyen, legbelül. Két éve, hogy lelőttek téged abban a hülye sikátorban. Hányszor mondtam, hogy ne menj oda. Még miatta sem. Az a srác... Ő otthagyott téged. Vérben úszva. Fogalmad sincs, mennyire utállak. Mennyire utálom, hogy nem vagy nekem többé.

Az elmúlt napokban újra eszembe jutott Victor... Nagyon sokszor. Szeretem őt még most is, pedig már két éve meghalt. Meglőtték őt. Egy drogos tizennyolc éves fiút akart megmenteni. Azt akarta, hogy jobb életet éljen. Orvos volt Victor, emiatt is segíteni akart a lányon. Mindent meg akart tenni, hogy elhozza őt onnan, azonban csapdába ejtették. A fiú haverja szerzett egy fegyvert, s hidegvérrel megölte őt.
- Kris! Kris! - rángat ki ebből a kis emlékből az egyik kolleginám. - Minden oké? Eléggé sápadt vagy. Menj haza pihenni, átveszem innen.
Én igazából szavak nélkül, hevesebb bólintás mellett beleegyeztem. Nem szoktam, de talán igaza lehet Sandynek. Kivételesen. Lassan összeszedtem minden cókmókom, majd laza integetés után kimentem a hátsó kijáraton.
Nekiindultam a hazautamnak, ám időközben el-elméláztam. Cikáztak bennem a gondolatok, de próbáltam kiűzni őket.

Lassan tíz éve Manhattanben élek. Egyszerű a munkám, ahogy én is az vagyok. Nincsenek különleges dolgaim. Sosem neveltek arra, hogy hisztibombaként viselkedjek. Nekem a legapróbb ajándék is ajándék. Független ember vagyok, ezért is döntöttem úgy, hogy a Nagy Alma felé veszem az irányt. Szeretem a munkahelyemet, a kollégák is remek emberek. Nem szeretnék elmenni innen.
Az útirányom megváltozott, amikor egy ismerős arcot pillantottam meg az út túloldalán. Az... Az lehetetlen. Ez az a drogos srác. Siet nagyon, nem tudom utolérni őt. Kiabálok neki, de nem hallja már meg.
Megállok, mert a gyors séta után túl magas a pulzusom, s nem tenne jót nekem, ha tovább rohannék ilyen tempóban. Az asztmám miatt sem, sajnos. Meg amúgy sem. Nem tudom, mihez kezdjek... Szeretném megtalálni ezt a fiút, de közben mégsem tudnék a szemébe nézni.

A telefonom keresem a táskámban, csörög, de alig lelek rá.
- Szia! Bocsi, csak... Tudod, a női táskák hatalmas rejtekhelyek... Valami gond van? - próbáltam egyenletesen venni a levegőt, miközben beszélek egy régi jó ismerőssel, akivel még pár éve ismerkedtem meg egy asztmás rohamom során, ő segített.
- Jól vagy? A hangod, meg az, hogy furán veszed a levegőt... - mindig aggódik.
- Nyugi, megmaradok, csak az asztma. Már nincs gond. Találkozhatunk valamikor? - kérdeztem egyszerűen.
- Hogyne, ezért hívtalak. Menjünk biliárdozni, vagy... csak enni, inni - nevet, én pedig vissza.
- Majd dobj sms-t, hogy hol és mikor - zártam le gyorsan, mert a végén még randevúnak kezdené el hívni ezt a sokadik találkánkat.

Láttam azt a srácot, kiről csak egy fotót mutattál. Valahol belül tudni szeretném, miért szaladt el ő onnan. Valaki hívta aznap éjszaka a segélyhívót, talán ő volt. Nem tudom. Egyáltalán abban sem vagyok biztos, hogy tudni akarom.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Krista Shepherd
Krista Shepherd EmptyKedd Jún. 27 2023, 19:34
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Krista!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Hiába mondják, hogy az idő begyógyítja a sebeket, ez azért nem olyan egyszerű, igaz? Főleg ha olyan emberről van szó, aki számunkra nagyon fontos és kedves a szívünknek. Arra a szüleink, de még az iskola sem készít fel bennünket, hogy milyen az, amikor egy ilyen ember egyszerűen nincs már velünk. Egyik napról a másikra megszűnik létezni, holott annyi mondanivalónk lenne még neki. Tetszettek az apró részletek, amelyekkel továbbra is üzentél ennek a számodra fontos embernek. Hiszen így lehet leginkább és a legszebben megőrizni valaki emlékét, ha nem hagyjuk ki mindabból, amit átélünk. Mondhatjuk, hogy a szívünkben hordozzuk őket.
Összetett, rejtélyekkel teli, hívogató személyiséget mutattál be nekünk, akit bár kár lenne hagymához hasonlítani, de képtelen vagyok elengedni ezt a hasonlatot, meg a tényt, hogy neked is rétegeid vannak, amelyeket egyesével lefejtve - megismerve - már-már új ember tárul elénk. A kedvességed mögött van megfontoltság is, a segítőkészséged ellenére tartod az egy lépés távolságot. Jogosan vetődhet fel bárkiben a kérdés: miért a távolságtartás? S a hab a tortára csak akkor kerül fel igazán, ha valaki megismerkedik a lázadó, biztos lábakon álló igazságérzettel rendelkező nővel is.
Azt remélem igazad lesz és New York a Te városod lesz, minden szempontból. Hogy az emlékeid egyszer megszépülnek és nem lesz már olyan fájdalmas Victor elvesztése, no meg hogy ha újra látod azt a srácot, akinek köze volt az esethez - és valljuk be, mindig kiderül, hogy a legnagyobb város sem elég nagy ahhoz, hogy bizonyos emberekkel elkerüljük egymást -, feltehesd neki a kérdéseidet, amelyek már jó ideje ott gyülekeznek benned. Krista Shepherd 2624752903
Színt hamarosan kapsz valamelyik admintól, én pedig addig is szeretnék még egyszer gratulálni az elfogadásodhoz!

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york



You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Krista Shepherd Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
Krista Shepherd Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
Krista Shepherd 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
Krista Shepherd 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
947
★ :
Krista Shepherd 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
Krista Shepherd
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Melissa Shepherd

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Munkások-
Ugrás: