New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 15 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 14 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Katherine Pesch
TémanyitásKatherine Pesch
Katherine Pesch EmptyCsüt. Jún. 08 2023, 22:38
Katherine Pesch
Ide jöhet egy rövid idézet

Karakter típusa
Keresett(Eric Lindström)
Teljes Név
Katherine Pesch
Becenév
Kath, Rin, Katy
Születési hely
Németország
Születési idõ
2001.dec. 7
Kor
22 év
Lakhely
New York
Szexuális beállítottság
biszex
Családi állapot
sigle lady
Tanulmányok
Média és marketing
Foglalkozás
Diák munka + influenszerkedés
Munkahely
Starbucks és Tiktok platform
Hobbi
Éneklés, videók szerkesztése

Csoportom:
Média

Jellem
Hellóóóókaaaaaa. Üdv újra a ReeReen csatornán kedves nézőim. Hogy vagytok? Minden okés? Remélem igen. Nekem ma izgalmas napom volt, mindjárt mondom is.
Na szóval, ma megkérdezték tőlem hogy hogyan jellemezném magam. Megmondom őszintén, nem tudtam hirtelen mit mondani, de mégis csak válaszoltam valamit. Mondtam hogy hát engem aztán nem kell félteni. Amiatt sem hogy ne bánts virág lennék vagy apuci pici hercegnője. Na persze az vagyok, de hát apu nem tudja azt amit én és a bátyám. Na meg Eric. Az a francos banda.... Na mindegy erről később akarok majd beszélni, ha elfelejteném emlékeztessetek, jó?
Nem szokásom eltitkolni a véleményem még akkor sem ha az másoknak nem tetszik, és nem akarják hallani. Én sem szeretem, de mégis inkább az igazat szeretném hallani mintsem hazugságokat. Nem vagyok a legjobb kislány és ezt az öltözködésemmel is igyekszem hangsúlyozni minden alkalommal. Tudom hogy jó alakom van és kellemesen gömbölyödök ahol kell. Mellkason és fenék tájban is. A 90C az bizony 90C! Nincs mit tenni. Hihi. Na nem mintha  tagadnám, szeretem az ikreket is kitenni a kirakatba, de hát addig kell kitenni amíg feszesek és szépek, nem? Majd mammerként majd ráérek felcsapni a hátamra őket amikor szappanozom őket.
Alapvetően eleven típus vagyok és szeretek pörögni, bulizni, és menni. Sok haverom van de kevés barátom, mert az azért más... De a bátyám zenekarát mondjuk bírom.
Amit még rohadtul bírok az a szex. A fétis szexet meg pláne. Van a városban egy klub, ahol az ilyen fajta szórakozás kedvelői találkoznak és hát most mondjam hogy törzsvendég vagyok? Szerintem úgy is egyértelmű. Van ott egy csokifiú és hát na. Tudodjátok mit mondanak a csokikról?
Annyit mondhatok, nem teljesen alaptalan!
Mit szeretek csinálni szabadidőmben? Nos tudjátok hogy olykor beauty perceket tartok, olykor olvasok, máskor meg elmegyek bulizni vagy épp koncertre. Megint máskor meg itt vagyok veletek a közösségi médián.
Na de a kedvencem? Mi a kedvencem?
Az éneklés és a zene! Imádok feldolgozásokat csinálni és a bátyám zenekarának számait is betéve tudom már. Sőt, elárulom nektek hogy az egyik számukat még fel is énekeltem nekik, és ennek meglepően nagy viszhangja lett és le is akartak szerződtetni. A turnén meg.... Hát Eric hangjakicsit gallyra ment és.... nekem meg nem.
Nekem nem esik nehezemre de.... tudom hoogy nem mindenki ilyen elfogadó és.... Eric például nem az. Kissé sündisznó de ezt úgyis tudja. Mármint... nem titkolom vele szemben sem hogy mit gondolok, és David előtt sem. Imádom a bátyám, de néha.... megfojtani is szeretném a túlféltése miatt.  Persze szeretem amúgy de.... tudjátok az a tipikus testvéri viszony ami néha iszony.

Avataron:
Leanna Decker

Múlt

It'a time to.... Q&A!

Hello helló! Itt ReeReen, és ez itt az official csatornám! Ha még nem tetted volna meg kérlek iratkozz fel és lájkold a videómat.

A mai napra ígértem nektek hogy lesz egy Q&A vidi. Mit is jelent ez? Ti kérdeztek, én meg válaszolok legjobb tudásom és emlékeim szerint. Nem ígérem hogy mindenre mert hát azért vannak olyasmik amiket nem tennék ide ki, de bízom benne hogy megértitek és majd olyasmiket kérdeztek ami miatt nem kell senkit kibannolnom és felmorognom.
Szerencsére nem gyakran van ilyen.
Persze hogy is lenne, ha nekem van a legmenőbb közönségem! Imádlak benneteket, hiszen tudjátok!

Na, akkor lássuk is. Már jöttek is kérdések szóval nézzük is melyikkel kezdjük. Nyugi nyugi, ez egy hosszú live lesz, és minden kérdést összeszedek de amit többen is kérdeztek azt nem válaszolom meg újra és újra.
Tehát....

- Mióta foglalkozol zenével? Vannak ilyen terveid hogy ezzel mész tovább?
Természetesen vannak. Nem is tudom mióta egyébként. Már gyerekként érdekelt a zene és az énekkartól kezdve jutottam ide. Ifjúkori tehetségkutató és színházi fellépések. Aztán később amikor már bulizni mehettem akkor jöttek a karaoke partyk is. Sokszor kértek a barátaim hogy énekeljek és még egy amatőr versenyt is sikerült megnyernem. Erre nagyon büszke vagyok még mindig, pedig nem most volt és messze nem volt olyan jó hangom mint most.
Tovább? Végülis tovább.... Előbb befejezem a tanulmányaimat. Média és marketing, ebben van azért egy kevés videószerkesztés is, de ugyanakkor elég nagy szabadságot ad ahhoz hogy később jó szakmám legyen. Nem tudom még miből akarok megélni de egyenlőre nem vagyok rossz helyzetben. Fiatal vagyok és minden érdekel még. Lehetek akár marketinges, vagy zenei vágó vagy akár reklámfilm manager is.

- Jól tudom hogy a bátyádnak van egy zenekara? Te részese vagy, vagy akarsz lenni?
Oh igen, tényleg van Davidnek egy zenekara ami azért elég jól is megy. Crimson Down, és nagyon szeretek a koncertjeiken bulizni és pogózni! Nem éppen pop zenét játszanak, és megmondom őszintén a tesóm nagyon is hatással van és volt arra hogy milyen zenéket hallgattam kicsiként, és merre felé kezdtem el érdeklődni. Nos nem tagadom, szívesen énekelnék egy jó kis metált Chris Cerullival.
Szóval igen, szeretem őket és ismerem a számaikat is. De nem vagyok része a bandának, csak amolyan belsős VIP szurkolólány és fangirl. Hát ki más lelkesítse őket ha nem én? Majdnem minden bulin ott vagyok és így ismerem jól a zenekar tagjait és tudom azt is hogy ki az aki nem tud józan maradni és ki az aki a leginkább morog néha rám mert felelőtlennek tart és nem érti hogy David miért hagyja ezt. Mert ahogyan apánk, úgy David sem tudott elég figyelmet fordítani arra hogy jó gyerek legyek. Ez senkinek nem sikerült. Most meg már mindegy.

- Mi volt életed legcikibb eseménye?
Oh hát ciki eseményekből amik voltak, tengert is rekeszthetnék. De ami a legjobban.... hát... hadd gondolkozzak ezen egy pillanatig. Talán az a pillanat amikor kiderült hogy már nem vagyok szűz.
Egy családi vacsorán voltunk éppen és az apán éppen jött volna a szentbeszédével hogy a lányoknak mennyire kell vigyázniuk magukra és nem odaadni az  első jöttmentnek és .... ilyenek. Aztán valamiért ez abbamaradt és vacsiztunk tovább, aztán valamit akartam mutatni az apámnak a telefonomon. Épp akkor ugrott fel Jake üzene hogy mennyire jó volt az éjszaka, és hogy megint addig b**na amíg mozogni tudok. Szerintem soha senki nem lett annyira vörös egyetlen pillanat alatt mint én akkor. Végül sikerült elütöm az élet annak hogy egy videójátékkal játszottunk és kegyetlenül elvert benne és arra utalt a mondat hogy addig ba***na amíg  mozgok. Szerintem nem hitte el, én se hittem volna, de nem is erőltette a dolgot, csak azt tette hozzá hogy mennyire fontos a védekezés, és hogy fiatal még ahhoz hogy nagypapa legyen. Utólag is belegondolva rohadt kínos helyzet volt, de volt még számos másik....
Mint amikor az egyik pasim szülei ránk nyitottak miközben hát.... nem társasoztunk a takaró alatt na.

- Ha már szex, azt hogyan szereted? (Ha még belefér a nem tabu kérdésekbe.)
Hm... nos a kérdés maga normális szóval igyekszem a válasszal is. Tabuként kezelik, de ez csak testiség, olyasmi amit okosan csinálva szabad élvezni és nem bűn ha az ember élvezi az érzést. Szóval... nyilván nem rossz a vanília sem, megvan a maga varázsa de alapvetően szerintem sokkal izgalmasabb a fétis szex. Amikor valami köré épül az egész. Ruhák, cipők, viselkedés vagy éppen csak izgalom és fájdalom. Vannak helyek ahol ezeknek teret adnak, nem fogok neveket mondani és címeket, de azért aki nagyon keresi ezeket megtalálja. Jah hát... tudjátok hogy nem vagyok egy szent és ezért ismerek ilyen helyeket is. Nem mindennap járok oda de nem is tagadom hogy szeretem a közeget, a légkört és az ottani ismerettségeket is.

- Említetted hogy jók a "csokik". Honnan tudod biztosan? Voltál már velük?
Oh, de még mennyire. Régen volt egy osztálytársam, akinek a szülei elég befolyásosak voltak hogy elit iskolába járassák. Jófej gyerek volt, Terencenek hívták, és a maga módján nagyon is vonzó volt. Telt ajkai voltak és nagyon selymes bőre. A haja olyan kis gyapjas mint a képeken szokott látszani. Az is egy tény hogy nem szeretik ha megérintik a hajukat amit meg tudok érteni végül is elég udvariatlan dolog ez. Szóval valahogy úgy alakult a dolog hogy ő lett a párom a szalagavatón és vele táncoltam életem legszebb keringőjét. Aztán persze a prom night.... után is jól éreztük magunkat és kellemes időt töltöttünk el az ágyában. Nos, nem volt mindennapi élmény, és tekintélyes méretei voltak, amiket nem félt használni. Bár végtelenül kedves és udvarias gyerek volt... mégis az ágyban elég szenvedélyes szeretővé változott.
Innen indult ez a dolog és a klubban ahová szoktam járni szintén van egy fekete férfi, aki igencsak szemrevaló és ... sok mindent tudunk egymásnak nyújtani. Szóval higgyetek nekem csajok, a csokoládé jó, nagyon jóóóóó. A csoki hölgyek pedig... istenem, hát kevés olyan formás csípő van a világon mint nekik....

- Mi a legnagyobb félelmed az életben?
Hogy elmegy a hangom és soha többé nem énekelhetek. Illetve hát akad még pár félelem meg fóbia. Félek attól hogy egyszer náthásan elrabolnak és betapasztják a számat és az orromon nem kapok levegőt és megfulladok mielőtt megmenthetnének. Félek attól is hogy álmomban mosdót keresek és pisilek, és a valóságban is megtörténik. Borzasztó ciki lenne. Félek a csótányoktól. Félek hogy örökre egyedül maradok az életben és az emberek jönnek mennek körülöttem. Sok mindent nem vallanék be senkinek sem, de akadnak még itt dolgok a mélyben.

- Mi a legextrémebb dolog amit valaha kipróbáltál?
Hát.... a legextrémebb? Hm....Nem is tudom hirtelenjében. Talán amikor az egyik pasimat elégítettem ki aki mézet kent a szerszámára. Nem olyan nagy dolog de elég macerás volt, mert a mézragad mint a nyavalya és....Hát na.
(Igazából  az volt a legextrémebb amikor elmentem egy pasival szobára és kiderült hogy csaj. Ennek ellenére simán lefeküdtem vele... és még 69-et is toltunk. Izgalmas éjszaka volt maradjunk annyiban.)

- Mi a kedvenc romantikus filmed? (Szigorúan romantikus!)
Öööööö. Izé. Nem vagyok egy nagy romantikus alkat és hamarabb derülök fel ha a fehér lovon jövő herceg inkább sportmotoron jön és koncert belépőt hoz nekem. Mégis... ha nagyon kellene mondanom valamit akkor a "Ha eljön Joe Black"-et mondanám. Szeretem Brad Pittet és a film elég szép. Amúgy ha a kérdés arra vonatkozik hogy mi az amin meg tudok hatódni és sírni az nem romantikus lesz hanem állatos film. Azokon szinte mindig, imádom a kutyákat és macskákat és lovakat is. Egy időben lovas kaszkadőr is akartam lenni de.... nem vagyok elég jó kondiban hozzá hogy az lehessek.

***

Két és fél óra telt és el azt hiszem minden kérdének a végére értem, így hát mára búcsúzom tőletek. Nyugalom, akiben kérdés maradt, az se essen pánikba hiszen lesz még ilyen vidi amikor lehetőségetek lesz kérdezni, és nemsokára nyereményjátékot is hirdetek. Addig is, kövessetek be tiktokon, instán és legyetek résen.

Csóközön!


livin' in new york

Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Katherine Pesch
Média
ranggal rendelkezem
★ :
*
★ lakhely ★ :
New York
★ play by ★ :
Leanna Decker
★ hozzászólások száma ★ :
6
TémanyitásRe: Katherine Pesch
Katherine Pesch EmptyKedd Jún. 20 2023, 14:46
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Katherine!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ötletesen oldottad meg a jellemed, és a történetedet is, mert így sokkal több mindent megtudhattunk rólad, és ez mindig jó dolog. Katherine Pesch 4146035580
Egy igazán bevállalós lányt mutattál be nekünk, aki igyekszik kihozni a maximumot az életéből és élvezni annak előnyeit. Nem félsz őszinte lenni és kipróbálni új dolgokat, de közben megvannak a magad tervei is, azokból pedig több lehetőség is. Nem úgy veszem észre, hogy olyan lennél aki nagyon ràgörcsöl erre, mert ha az A terv nem válik be, ott a B vagy a C. A lényeg, hogy feltalálod magad és ebben az sem hátrány, hogy van tehetséged az énekléshez. De mint te is mondtad, még fiatal vagy és bizonyára idővel ràlelsz majd az igazi szenvedélyedre. Addig meg szórakozol és élsz, ahogyan azt a lehetőségeid engedik. Néha nem árt lazán venni az életet, mert a másik verzió, ahol mindenért is aggódik az ember, aztán kimerítő egy játék tud lenni. Te viszont nem ilyen vagy, és aki ismer, az tuti nem unatkozik melletted. Remélhetőleg jó pár ember életét forgatod még fel a játékaid során, ezért is utadra is engedlek.   Katherine Pesch 3673325056
Köszönöm, hogy olvashattalak! Katherine Pesch 4146035580

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york





mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Katherine Pesch A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
Katherine Pesch D68de73853d63d6ba0719cc4505ca57f3fe23363
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
Katherine Pesch 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1701
 
Katherine Pesch
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Katherine P. Montgomery
» Elena & Katherine
»  Katherine & Lily
» Katherine Montgomery
» Kieran&Katherine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Média, mûvészet és sport-
Ugrás: