New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 71 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 66 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (136 fő) Szomb. Május 20 2023, 22:49-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lennox Walker
tollából
Ma 00:36-kor
Soraya Fitzgerald
tollából
Tegnap 23:52-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:37-kor
Dok Min-Joon
tollából
Tegnap 21:38-kor
Bluebell Muray
tollából
Tegnap 21:08-kor
Emmalynn Larson
tollából
Tegnap 20:59-kor
Maurice Davidson
tollából
Tegnap 20:50-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:18-kor
Terry M. D. Scott
tollából
Tegnap 19:29-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
52
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
41
32
Munkások
34
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
26
28
Összesen
222
214

dor and rae | out of luck
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyHétf. Május 29 2023, 21:46

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Nem vagyok jól. Szédülök, enyhe hányingerem is van, keresztben látok már, és akkor még nem beszéltem arról az égető, kínzó fájdalomról, ami szétterül a vállamon. Jake piszkálja, bökdösi, szurkálja, varrja, mittudomén, mit csinál vele, de minden huzavonával egyre rosszabb, és valószínűleg simán nyüszítenék és ellenkeznék, ha nem érezném úgy, hogy kicsit megérdemlem ezt az egészet. Meg ha a gyógyszertől és az alkoholtól nem lennék ilyen kába, hogy néha a nyelvemet sem érzem, és nem lenne ilyen bonyolult a szavak megformálása. Mondjuk azért így is megpróbálkozom időről időre a beszéddel. De ismerjük el, én tehetek róla, hogy ilyen állapotban vagyok. Én voltam olyan hülye, hogy belementem Ashton tervébe. Bár most sem igazán tudom, mi mást tehettem volna, milyen B vagy C opciót kellett volna keresnem, ami nem jár ekkora káosszal... és jelenleg amúgy sem vagyok elég józan ahhoz, hogy éppen most találjak választ ezekre a kérdésekre. Valójában egyre inkább azt érzem, hogy inkább pihennem kellene. Aludni egy nagyot. Holnapra tuti minden szebb és jobb lesz! Még nagyszerűbb lenne, ha kiderülne, hogy ezt az egészet csak álmodtam, de ebben azért nem reménykedem túlságosan.

- Ha kevésbé vagy kreatív, akkor is megadtam volna a számomat. Csak mondom... - motyogom bágyadtan mosolyogva Dorianre. Talán az arcát is megpaskolnám, ha fel tudnám emelni a kezemet.

- Igaz, te ebben már nagyon tapasztalt lehetsz – kuncogok, amikor az emlékeit emlegeti. Haha, milyen jó is, hogy ezek a Lester fiúk ilyen sokat látott, tapasztalt gyerekek.

A továbbiakban tényleg nem igazán beszélek már, csak az egyenletes légzésre koncentrálva várom ki, hogy véget érjen a tortúra, és közben Dor szavait hallgatom, ahogy a múltunkról mesél. És aztán jelzik, hogy meg is vagyunk. Huh, végre...

- Ah... Köszönöm – pillantok az idősebbik testvérre hálásan, bár továbbra is kissé fátyolos tekintettel. Aztán feltartom az ép karomat. - Te nagyon szuper testvér vagy, Jake. Pacsi! – És csapok egyet felé, de igazából nem is nagyon tudom felmérni, hogy sikerült-e belecsapnom a tenyerébe vagy sem.

- Dorian... léci... segítenél eljutni az ágyig...? Nagyon... fáradt vagyok – fordulok aztán Dor felé is mélyeket szuszogva, és megkapaszkodom a karjában. Valószínűleg ha eltámogat a hálóig, én csak beesek az ágyba, és onnantól se kép, se hang...

- Én csak segíteni akartam – motyogom neki még félig lecsukódó szemekkel. - Azt hittem, ha megteszem, amit Ashton mond, majd segít megvédeni téged. De azt hiszem, egyszerűen csak ott hagyott bennünket, amikor kitört a lövöldözés, és... valószínűleg megölték Andyt, és... annyira sajnálom – mondom még lebiggyedő ajkakkal, egy könnycseppel a szemem sarkában, mielőtt elsötétedne a világ.
Dorian & Jake & Raelyn

Freaks







crazy




about you



Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyPént. Május 26 2023, 20:47


Just a family reunion

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”


Nem mondanám, hogy boldogsággal tölt el, hogy ide kellett jönnöm, és ilyen körülmények között találkoztam Raelyn-nel. Meglett volna ennek a módja és az ideje is, de nálunk Lesteréknél ez sosem úgy jön össze, ahogyan kellene. Az öcsém aggódik és ennek több ízben hangot is ad, de szerencsére nem gátol meg abban, hogy ellássam a nőjét. Kimondani is megdöbbentő lenne, hogy valami komolyra adta a fejét, de jó látni, hogy alakul valami az életében. Az elmúlt hónapokban nem igazán voltunk jóban és az időm nagy részét nem is ebben az államban töltöttem. Alaszka volt az én mentsváram és úgy ragaszkodtam hozzá, mint még soha. Maddie aztán tett róla, hogy más forgatókönyv legyen, de most csakis az számított, hogy tudjak rajta segíteni. Raelyn sebét megpróbálom az otthoni körülményekhez képest is alaposan lefertőtleníteni és kitisztítani, mert nem hiányzik egy vérmérgezés vagy egy felülfertőződés. Az alkohol és a gyógyszer kettős hatásának köszönhetően csak részben érzékeli, hogy mi történik vele, de azért látom a mozdulatain, ahogyan összerándul vagy félrebeszél, hogy nem a legkellemesebb élmény lesz az életében. Szerencsésebb, mintha elvérzett volna. A részletek érdekelnének, hogy egy mentős mégis hol és mikor kaphatott golyót. Amerikában nem meglepő, ha az életmentős csapat egyik tagja megsérül, de van egy sanda gyanúm, hogy ez nem szolgálat közben érte, ha mégis, akkor nem tisztázottak a részletek. Nincs jogom belemenni, csak azért hívtak fel, hogy ellássam. Néha oldalra pillantok és biccentek a testvéremnek, hogy mikor fogja meg erősebben a nőt, de aztán a végére a varrás szinte egy könnyed levezetésnek tűnik. Az öltések számát hétre saccolom, de aztán nyolc lesz belőle. A leragasztás előtt még ellenőrzöm a sebszéleket meg a varrat meglétét is, és csak utána teszek rá gézlapot meg egy normális fedőkötést. A bőre picit elszíneződött, de annyi baj legyen. Meghallgatom közben, hogy miképpen ismerkedtek meg, és fény derül arra is, hogy az öcsém nem a hagyományos udvarlási formát választotta erre.
- Igazán délceg húzás volt, hogy még azt is kiszámoltad, hogy mennyi ütés kell ahhoz, hogy mentőt hívjanak hozzád. – ingatom a fejemet és elpakolok a vesealakú tálba mindent, amit most használtam. Jason érdeklődik a folytatásról mialatt felemelkedem a földről és megindulok a konyha irányába.
- Lefekteted aludni ez az első. – mondom neki, aztán magukra is hagyom őket én meg felszámolom a bizonyítékokat és egy fekete kukás zsákba szórom bele a maradványait a golyónak, hogy annyi eszem még legyen, hogy megnézessem az egyik ismerősömmel. A maradék szemetet kidobom és a kesztyűtől is megválok. A következő pillanatban a hűtőből bányászok elő egy üveg vizet és felpattintva a tetejét egy szuszra iszom ki a felét és a konyhapulton támaszkodom meg. Nem akarom őket zavarni és nekem is kell egy kis idő, hogy feldolgozzam az előbbieket.  





If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
dor and rae | out of luck Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
dor and rae | out of luck Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
dor and rae | out of luck 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
dor and rae | out of luck A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
dor and rae | out of luck Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyPént. Ápr. 21 2023, 13:41

raelyn&dorian& jake
I'd search forever just to bring you home
Ebben az őrjítő helyzetben jól esik felhozni a megismerkedésünk eseményeit. Raelynbe már az első találkozás alkalmával volt valami amit az ember nem enged el könnyen. Talán az, hogy volt mersze reagálni a hülyeségeimre és még olykor partner is volt benne. Nem voltam akkoriban életem nászutas időszakában, ő meg olyan volt mint egy tündér akit úgy idézhetek elő, ha töröm meg zúzom magamat. De nem számított. Amúgy sem voltam a helyzet magaslatán, a drogok is ott dolgoztak a szervezetemben, szóval mit számított egy-két sérülés még a többi selejtes dolgom mellé? Legalább ennek a végén ott volt a főnyeremény az ő személyében. Belegondolva el sem hiszem, hogy itt vagyunk. Akkoriban adtam magamnak összvissz egy hetet. Ha nem az anyag csinál ki, akkor valamelyik tag ereszt golyót az értelmetlen fejembe, de valljuk be, határozottan nem voltak jó esélyeim a túlélésre. Most élek ugyan, de a múltam létezése úgy lóg felettem mint azokban a filmekben a zongora, ami szinte incselkedik a zuhanás végén lévő mélységgel. A végtelenségig nem kerülhetem el, még ha a bennem élő téveszmék sokszor azt súgják, hogy hanyagold, majd megoldódik magától. Meg a nagy ló.....! Nem fog, én meg még nem vagyok sík hülye, hogy higgyek az elszipkázott agyamnak, még ha örülnék is egy normális jövőnek a családommal, aminek most már Rae is tagadhatatlan részese.
A figyelmét próbálom elterelni meg a bátyámnak segíteni ha éppen arra van szüksége, bár a fájdalmán ez sem fog enyhíteni. Ők még éppen azon filóznak, hogy a sérüléseim hogyan keletkeztek vagy hogy az énektudásom egy létező jelenség vagy sem, így ehhez nekem is akad némi hozzászólni valóm.
- El sem tudod képzelni mekkora mázlista vagy Jake, mert ha tetszik valaki elég csak elkérned a számát. Nekem akkoriban kreatívabb módszerekhez kellett folyamodnom, hogy találkozzak Raelynnel. - mocorgok egy kicsit arrébb a helyemen, meg közelebb is Raehez. - A verekedés gyors volt és mindig hatásos, mert olyan nem volt, hogy ne akadt volna partnered benne. Csak figyelni kellett hogy több ütést vigyen be. - vonom meg a vállamat mintha valami tanulmányról tartanék nekik kiselőadást. - Így nem buktál le a nagyok előtt, mert amíg ők azt hitték, hogy béna vagyok, addig én szimplán csak a szelet akartam csapni ennek a szépségnek itt. - igazítom ki a haját az arcából, majd el is mosolyodok mellé, de ez hamar fintorrá alakul át amikor hangot ad a fájdalmának.
- Mindjárt túl leszel rajta, drága. Nagyon ügyes vagy. - a kezét fogom közben. - Csak próbálj figyelni a hangomra. - beszélek tovább, hogy addig se azt figyelje amit éppen Jake csinál. Így kívülállóként is piszkosul fájdalmasnak néz ki, de jó kezekben van és a vége felé közelednek.
- Emlékeim szerint azt tanácsoltad nekem legtöbbször, hogyha mocorgok akkor annál tovább tart. - emlékeztetem rá, de továbbra sem engedem el a kezét, hogyha valami kapaszkodót keresne. Persze le is keverhet egyet ha az jobban jön neki, de ezt hangosan nem ajánlgatom azért.
- Igen, voltunk paintballozni. - erősítem meg őt ebben. - Meg be is szöktünk a gazdagok közé egy táncra is. - Julieta Ramirez és Alejandro Alvarez azóta is az egyik kedves emlékeim közé tartozik. Terveim szerint rengeteg ilyet akarok még szerezni vele.
Ahogyan mondtam, Jake nemsokára végez is, én pedig egy csókot lehelek Rae kézfejére.
- Látod, meg is vagy. - mosolyodok el, aztán Jake felé fordulok. - Nála jobb nincs is. - értek ezzel egyet, de még továbbra sem csillapodott le teljesen az idegességem, ezért néhány válaszért a bátyám felé fordulok.
- Mi lesz a továbbiakban? Ha megkérlek, összefoglalod majd nekem hogy milyen gyógyszert kell beszereznem neki vagy milyen időközönként kell a kötést cserélnem nála? - ezek amiket tudok, a többit meg biztosan kiegészíti őt.






Jake Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyPént. Ápr. 14 2023, 12:23

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Egy. Aha, oké, csak egy fegyvere van a házban. Hát erre fogalmam sincs, hogyan kéne reagálnom. Mármint... értem, persze hogy értem, miért van rá szüksége, csak miközben épp egy kurva golyó van a vállamban, és folyamatosan szédelgek a vérveszteségtől, meg talán a korábbi sokktól, így meg jelenleg kissé ódzkodom még a fegyverek gondolatától is.  

Ami azt illeti, tényleg elég nehéz bármit felfogni, koncentrálni, miközben ennyire ég és fáj a sérülésem, szóval amint lehetőségem adódik rá, meghúzom a felkínált whiskys üveget, és nem kifejezetten tudok most foglalkozni azzal sem, hogy ez mennyire nem jó ötlet, hogy mennyire veszélyes a korábban kapott fájdalomcsillapítóra innom. Mentősként lehetne több eszem, nyilván, és ha egy kicsit jobb állapotban lennék, persze lenne is, de most úgy vagyok vele, túlélem. Egyébként meg egyértelműen akad nagyobb gondom is most.

Igazából innentől a kapcsolatom a külvilággal, azzal, ami éppen történik, kicsit akadozik, bár a fiúk folyamatosan gondoskodnak róla, hogy észnél maradjak, hogy beszéljek, meséljek valamit. Dorian pedig, elismerem, számomra mindig hálás téma. - Hogy direkt csinálta-e, azt nem tudom – vonom meg az ép vállam. - Talán kitelik tőle ez is... - mosolyodom el egyszerre szemtelenül és bágyadtan, miközben próbálnám felidézni az említett alkalmakat. Csak épp az emlékeim ködösek kissé, hiába is igyekszem megtalálni a fejemben a választ a Dor által feltett kérdésre.

- Mit csináltunk? Karaokéztunk? Vagy azután? Sajnálom, tényleg nem emlékszem... – biggyesztem le kissé az ajkam, mert tényleg igencsak nehéz feladatnak tűnik most összeilleszteni ennek a kirakósnak a darabkáit. - Elmentünk paintballozni, ugye? - Olyan is volt, ez szinte egészen biztos. Hogy a két dolog időben mennyire történt közel egymáshoz, arról viszont most inkább nem nyilatkoznék.

- Ööööhm... Nem tudom. Dorian, melyik is a kedvenc dalom? - jelenleg fogalmam sincs. Egyre nehezebben tudok koncentrálni erre a sok kérdésre - Jaj, ne már! – nézek az üveg után, amint azt szépen kiveszi a kezemből. Aztán hangosan felszisszenek. Nem tudom, mit ügyködik éppen Jake, de baromira fáj, hiába minden gyógyszer meg alkohol. Dornak viszont sikerül újra magára vonnia kicsit a figyelmem, és kuncogni kezdek az emlék miatt. - Tényleg. Megdobáltuk őket, hehe. De nem inkább csak te? - Én nem szoktam aprót vágni senkihez, szerintem ez inkább az ő műve volt.

- Dorian.. - kapom el hirtelen a kezét. - Léci, most már mondd a tesódnak, hogy fejezze be, oké? - Teljes erővel szorítom az ujjait, mintha az életem múlna rajta, átvezetve belé minden fájdalmat. Vagyis hát mintha ezzel próbálkozni, csak ez persze nem így működik. - Ez tényleg nagyon fáj, kérlek szépen, állítsd le... - könyörgök, pedig az agyam egy része még felfogja, hogy ez a szükséges rossz, és közben mégis reménykedem, hogy Dor valahogy tud rajtam segíteni. És már kezdeném elveszíteni teljesen a kapcsolatot a külvilággal, amikor a fájdalom végre enyhülni kezd...
Dorian & Jake & Raelyn

Freaks







crazy




about you



Jake Lester and Dorian J. Lester imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyKedd Ápr. 11 2023, 20:27


Just a family reunion

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”


Jason sok őrültséget csinált már, de azért arra nem számítottam, hogy azért fog hazahívni, mert el kell látnom egy lőtt sebet. Raelyn-ről már hallottam előtte is, amikor egyszer összefutottunk a kórház parkjában, de sosem fejtette ki igazán, hogy mennyire szoros a kapcsolatuk. Az öcsém nem az egyéjszakás kalandok híve volt, és általában hosszabb távra tervezett, de mióta a lánya is a képben volt még jobban odafigyelt, hogy kivel osztotta meg a szabadidejét. Olive haláláról csak akkor hallottunk, amikor a kis Hannah lekerült a küszöbünkre és megtalált a pap is, akinek a gondjaira bízták az unokahúgomat. Egyetlen képet láttam az édesanyjáról, de már akkor sejtettem, hogy a történetnek nem lesz jó vége. Szörnyű belegondolni, hogy a szülés után veszítette el az életét és csak annyi ideje maradt, hogy elnevezze a gyermekét. Az egyetlen kivételt képezte az öcsém szerelmi életében ez a lány, akit sohasem ismerhettem meg. Raelyn ezzel szemben nagyon is élő, csak nincs a legjobb passzban. A kezdeti kardoskodás, ami jellemző rám és a testvéremre hamar szárnyra kel, de Jason-ben van annyi lélekjelenlét, hogy a kezem alá dolgozzon. Az idő sürget, ha nem akarunk nagyobb bajt, de látva az alkohol és Raelyn kapcsolatát egy kicsit elbizonytalanodom. Másodpercekkel később derül ki, hogy már vett be gyógyszert, csak ezt elfelejtették velem közölni. Felmegy a pumpa és szívem szerint káromkodnék egy sort, de higgadtnak kell maradnom látszólag. A munka rám eső része után is félrehívhatom a másik Lestert, hogy számonkérjem, de most csak az a fontos, hogy ellássam a sérült lányt. A megismerkedésükről faggatom a seb felmérése közben és már adom is ki az ukázt, hogy mire van szükségem.
- Direkt megverette magát? – kérdezek vissza egy kicsit meglepődve. Érdekes módszert választott arra, hogy magára vonja a másik figyelmét, de éppen így. Megrázom a fejemet és egy szekundumra az öcsémre nézek.
- Igazán daliás, hogy péppé vernek, aztán meg elütnek. – vigyorodom el, de aztán elhúzom a törölközőt is és a kesztyűs kezembe veszem a csipeszt. A világítás nem a legjobb és hunyorgok is egy sort.
- Jason kapcsold fel a másik villanyt is, mert nem látom a lövedék darabkáit. – beletúrok és egyet ki is szedek. Az lett volna a legjobb, ha egyben marad, de erre nem sok esély maradt azt a kis részecskét bámulva, amit a tálba ejtek.
- Tud énekelni? – terelem el Raelyn figyelmét, mert ez fájdalmas lesz. A második darabka élesebb és aztán nemsokára a harmadik is követi.
- Na áruld el nekem, hogy akkor mi a kedvenc dalod. – jelzem a tekintetemmel, hogy most fogja meg akár Raelyn arcát is, mert mélyebbre kell nyúlnom. Veszek egy mély levegőt, ha most nyáladzanak, akkor kirántom az utolsót is és odanyúlok a fertőtlenítő spray-hez.
- Kicsit csípni fog. – hagyom rá és amint ezzel is végzek már készülnék elő a varráshoz. A térdeimen mászva megyek oda az elsősegély dobozhoz és állítom össze magamnak a kis készletet. A jóddal belocsolom az egyik gézlapot és suttogva jelzek a testvéremnek, hogy fogja le a barátnőjét.
- Ez fájni fog…esküszöm, hogy nem akarlak bántani. – figyelmeztetem Raelynt, és a sebszéleket bekenem, de minden mozdulat egy áramütéssel ér fel. Ki kell használnom a lehetőséget, hogy a varrás csak a kisebbik gond legyen.
- Fogd le…kérlek, mert ha belemozdul a varrásba, akkor nagyobb kárt teszek benne és ne legyél álszent Jason. Tudom, hogy fáj neki… - nézek rájuk és ha a kérésem teljesül, akkor neki is látok az öltéseknek. Jobb lenne, ha beájulna, de nagyon bírja ezeket a dolgokat a lány.
- Bevállalós…jól választottál. – jegyzem meg mellékesen.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
dor and rae | out of luck Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
dor and rae | out of luck Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
dor and rae | out of luck 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
dor and rae | out of luck A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
dor and rae | out of luck Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyPént. Márc. 10 2023, 20:59

raelyn&dorian& jake
I'd search forever just to bring you home
Nem vagyok jó azokban a szituációkban, ahol a pánikolós énem is pofátlan módon beköszön. Sokszor egyébként az is elgondolkodtató, hogy létezik-e egyáltalán olyan helyzet ami nem a négy falon belül történik és én remekelek benne? Eddig valahogy nem sikerült rájönnöm. A mostani azonban minden magamnak okozott bosszankodást képes felülmúlni, mert senkinek sem kívánom azt az érzést mikor egy számodra fontos személy kerül életveszélybe és te tehetetlen vagy ezzel szemben, mert amit elkövetnél, az mind csak rontana az alap problémán. Nem vihetem kórházba, de a tudásom valahol az alapszint és a béke feneke között stagnál, szóval konkrétan az a helyzet, hogy előbb tennék el valakit láb alól, mint menteném meg.
- Van...egy. - vallom be, mintha gondolkozni kellene ezen. Nem mintha akarnám használni, de jó hogyha van a közelembe.
Ideges vagyok és időnként azt érzem hogy muszáj lenne megütnöm valamit..vagy valakit. Például azt aki ezt tette Raelynnel. Egyáltalán mibe keveredett? Mert hogy tuti nem az egyik betegének kattant át a bűnözői-kapcsoló a csökött agyába és támadta meg őt. Persze ez sem lehetetlen, mert sok barom még akkor is a videójátékba érzi magát amikor elhagyta a lakását, de a Rae által kapott információk nem állnak össze. Máskor nem engedem el őt egyedül. Ott fogunk Hannahval körülötte csendben őrködni és ha valaki megközelíti őt, akkor a drága lányom megharapja, én meg ártalmatlanítom. Komolyra fordítva a szót, ha rajtam múlik, többet nem kerül ilyen helyzetbe. Megkérdezni azonban nem most fogom a vele történtek részleteit, amikor az egyetlenem alig van eszméleténél, Jake meg fejben biztosan azt tervezi hogy hova ásson el miután kitekerte a nyakamat amiért az idegein táncolok. Lenne igazából hozzá ötletem. Régebben voltak szituációk amikor eljátszottam a lehetőségeimmel, hogy mit fogok mondani amikor valaki a fejemhez dobja a kérdést, hogy: mi az utolsó kívánságod görény? Ugyanis arról, hogy talán ne ölj meg? 'már rég letettem. Így miután túljutok a két nyilvános idegösszeomlásomon, inkább felveszem a segéd szerepet és befogom a pofámat, hogy ne rontsak még többet az amúgy sem rózsás helyzeten. Ha színész lennék, a mostani kiborulásom egy lábtörlőn hagyott ajándékkosár lett volna a sajtó számára. Szerencsére időben rájöttem, hogy senki se akarja az idióta képemet látni miután egy hosszú nap után leül a tv elé kikapcsolódni meg amúgy sem bírom a reflektorfényt.
Jake próbálja beszéltetni Raelynt, akinél úgy tűnik kicsit jobban meglódult az az alkohol, mint kellett volna, de még hébe-hóba jelen van. Magamban elmosolyodom mikor a találkozásunk sztorijával jön elő meg azzal, hogy tudok énekelni, és miután Jake-nek átadtam a kért dolgokat, Rae mellé sétálok és egy csók nyomát hagyom a homlokán, miután lehajolok hozzá.
- Aztán mit is csináltunk pontosan? - most én veszem át azt a szerepet aki igyekszik ébren tartani őt, ha már józanul nem tudtam. Közben persze ha Jake-nek szüksége lenne még a segítségemre akkor itt vagyok, de neki szerintem jobb ha most nem mellette keringek mint egy megveszett galamb a morzsadomb körül, mert csak zavarnám őt a koncentrálásban. Így is rohadt nagy mázlim van vele meg azzal, hogy kettőnk közül ő legalább értelmesnek fejlődött tovább, mert most fogalmam sincsen mit csináltam volna nélküle. Szóval ha lehetséges, inkább nem kísértem a szerencsémet.
- Ezt itt kérem szépen. Köszönööömm édes. - az üveget veszem el tőle majd egy megfáradt sóhajtással ülök le mellé, a kis kezét elkapva pedig összefűzöm az ujjainkat. Az ital nekem sem ártott volna most, csak mivel korábban sem ápoltunk jó barátságot, így kétlem hogy most kíméletesebb lenne velem. Sőt még jobban padlóhoz vágna amiért korábban volt pofám szó nélkül elhagyni őt. - Apróval dobáltuk a karaokes szerencsétleneket, ugye jól emlékszem? Vagy előtte az öreggel veszekedtünk? - most elmosolyodva a kézfejére hintek egy puszit, de továbbra sem engedem el őt ahogyan az arcát fürkészem. Komolyan mondom, az aggodalom belülről fog felzabálni, de azon vagyok, hogy ennek jelét kívülre ne nagyon mutassam, mert az most egyikünknek sem segítene, ha én nyafognék a legtöbbet. Az viszont hasznosnak bizonyul ahogyan a megismerkedésünkről nosztalgiázunk, mert legalább valami eltereli a figyelmünket. A találkozásunk volt az egyetlen amikor nem bántam egy percig sem amiért sokszor szerencsétlen módokon iktatom ki magamat, mert az ilyen bénázások árán legalább megismerhettem őt.






Jake Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyVas. Feb. 26 2023, 13:47

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

A tenyerembe temetem az arcom, és elfojtok egy sóhajtást. Egyszerre tudnék nevetni és sírni azon, amit Dor mond, mert tényleg nevetségesen abszurd az elképzelés, hogy “a fegyvereit mutogatva játsza előttem az eszét”. Legalábbis ahogy kimondja, már nem tudom kitörölni ezt az enyhén szólva komikus képet a fejemből, és igazából bárcsak tényleg csupán ennyi történt volna. De a vicces elképzeléstől eltekintve a helyzet nagyon is feszült, főleg a két testvér között, és szeretném megmagyarázni, Dorian védelmére kelni újra, de a helyzet túl bonyolult ahhoz, hogy két szóban meg tudnám fogalmazni, ahhoz pedig jelenleg nem érzek elég erőt magamban, hogy közéjük álljak, és tisztázzak mindent. Végül leeresztem a kezeimet, és Dorra nézek kérdő tekintettel, mert valami hirtelen szöget üt a fejemben. - Neked vannak fegyvereid? Itt? A házban? - Ráncolom a homlokom. Nem kéne meglepnie, a legkevésbé sem. Ismerve a múltját. A jelenjét. A rá leselkedő veszélyt. És valamiért most kicsit mégis meglep a gondolat. De aztán gyorsan el is hessegetem ezt az agyamból, mert ez nem igazán lényeges jelenleg. - Hé! - nyúlok Dorian keze után. - Nyugi, jól vagyok. Minden oké lesz velem. Látod, már jó kezekben vagyok... - vonok vállat, és próbálok könnyednek látszani, de igazából a vállvonás nem kifejezetten jó ötlet egyelőre. Csak... Dor annyira feszült, és érthető, hogy miért, de tényleg nem szeretném, hogy idegeskedjen, vagy hogy emiatt összekapjanak Jake-kel. Bár lehet, hogy ez a feszkó közöttük nem ebből a szituációból fakad, de akkor is. Ez már így is épp elég kellemetlen és kínos, nem kéne fokozni.  

Amíg a srácok összeszedik, amire szükség van, én ismét hátra dőlök, kissé belelazulok a kanapéba, és közben ismét meghúzom a whiskys üveget. Ami azt illeti, már érzem is a hatását. Az agyam kezd kicsit elködösödni, a látásam kissé homályosabbá válni, a fájdalom enyhülni, az izmaim pedig... mintha lassan gumivá változnának. Ezt a gondolatot pedig hirtelen nagyon viccesnek találom, lustán el is mosolyodom.

- Mhm - bólintok Jake szavaira. - Oké... hát... Az is kicsit hasonló szitu volt, amikor megismerkedtünk - kezdek bele, előkotorva az emlékeimet a kezdetekről. - Csak akkor őt kellett ellátni, nem engem. Mentőtiszt vagyok, szóval... Igazából ez többször is előfordult. Hónapokon keresztül újra és újra volt valami, ami miatt szüksége volt rám, egy kocsmai verekedés, vagy... nem emlékszem minden alkalomra, csak azt tudom, hogy egy alkalommal kilépett egy kocsi elé, aztán kikötötte a diszpécsernek a telefonban, hogy csak nekem engedi meg, hogy ellássam, pedig akkor már épp vége volt a műszakomnak. De kimentem a balesethez. Csak akkor már kezdett gyanús lenni a sok sérülésével, hogy esetleg direkt csinálja, szóval úgy gondoltam, biztonságosabb, ha inkább elhívom egy italra - idézem fel az emléket, aztán kuncogok rajta egy sort, bágyadt tekintetemet először Jake-re, majd Dorianre függesztve.

- Egész jól tud énekelni, olyan szexi hangja van, tudtad? - kérdezem az idősebb Lestertől mosolyogva, ahogy az arcomat a két tenyerébe fogja. - Jól vagyok - biztosítom aztán az aggódó tekintetét látva. - Nem fogok újra elájulni. Kisujjeskü! - tartom fel neki a kisujjamat vigyorogva.    
Dorian & Jake & Raelyn

Freaks







crazy




about you



Jake Lester and Dorian J. Lester imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyPént. Feb. 17 2023, 20:07


Just a family reunion

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”


Sok elképzelésem volt arra nézve, hogyan fogja bemutatni az első barátnőjét az öcsém, ha eljön az ideje. Mi lenne ennek a normális menete? Sok fantáziaképem volt, minthogy rájuk nyitok, vagy szimplán megneszelem, hogy mikor randizik…de itt egyik sem játszott. Hannah édesanyját nem ismerhettem meg személyesen, mert életét vesztette a szülés után, most meg itt van Raelyn, akiről már ugyan hallottam, de akkor sem úgy képzeltem el az első találkozást, hogy egy golyót kelljen kiszednem belőle. Az öcsém magasra tette a lécet, és meg kell hagyni ért ahhoz, hogyan borítson ki közel százhúsz másodperc alatt. Rekordot még nem döntött, de egy dobogós helyet már befoglalt. Az orvosi táska csak merő véletlen, hogy nálam van a szőkeség miatt. Maddie állapota drasztikusan romolhat, és amíg nem hajlandó belátni, hogy segítségre van szüksége, addig ezt kell játszanom, hogy mindenhol nálam legyen. A mázli fogalma új értelmet nyer, és habár Raelyn próbál rám jó benyomást tenni, az is felér egy csodával, hogy fel tudott kelni a kanapéról. Nem támogattam volna az ötletet, ha tudom, hogy mire számítsak a nappalim kellős közepén. Körülötte törölközők és egy pár elsősegély eszköz fekszik, de korántsem az, aminek hasznát is tudnám venni hosszabb távon. Mérgelődök egy sort, mert nem tetszik, hogy megint magyarázat nélkül sodródom bele egy kínos szituációba, de mégsem fogok hátat fordítani egy bajbajutottnak. Raelyn okos nőnek tűnik, de a vérveszteség a legjobbakat is legyengíti. Az alkohol új értelmet nyer fájdalomcsillapítás gyanánt, és rá is veszem őt, hogy kortyoljon bele, amíg szájkaratézok egyet a testvéremmel.
- Kibaszottul örülök, hogy mindenki jól van szerinted, ezért nem látom sehol őket. – rázom meg a fejemet, mert most nem mennék bele a részletekbe, ha nem muszáj. Fogytán az értékes időnk és nekem most nem azzal kellene foglalkoznom, hogyan kerültek ebbe a slamasztikába. Raelyn valamit motyog mellettem, de nem veszem komolyan és amúgy is védené az öcsémet, mert ez a dolga, ha már randiznak vagy mi. Végül kizavarom még törölközőért és az elsősegély dobozomért, aztán elemelem a sebről a törölközőt és felmérem az állapotát.
- Nagyszerű. – ezt inkább magamnak célzom arra nézve, hogy még benne van, ezért nagyobb a kockázata is annak, hogy elfertőződjön a seb és vérmérgezést kapjon nekem.
- Mindig ez van, de jobban tette most az egyszer, hogy felhívott. – pillantok a nőre és aztán befut az emlegetett szamár is.
- Adtál neki valami gyógyszert az érkezésem előtt? – nézek hátra a vállam felett, ha már félig amúgy is guggolok.
- Te leszel a jobb kezem Jason, szóval örülnék neki, ha most képben lennél az eszközökkel. – veszek egy mély levegőt és felmérem a helyzetet.
- Kellene egy steril kesztyű a dobozból. A gézek alatt találod meg kék tasakban. – utasítom őt, és visszahelyezem a törölközőt a sebre úgy, hogy szabaddá tudjam tenni az egyik kezemet. A táskámat a lábammal odébb rúgom és belenyúlok a mélyére.
- Nem állítom, hogy nem fog fájni Raelyn, de addig mondjuk mesélhetnél nekem arról, hogyan is ismerted meg az öcsémet. Nagyon kíváncsi vagyok hol szedett fel téged. Jason szedd ki nekem a csipeszt onnan és egy kis tálat, na meg az elsősegély dobozból a hidrogén-peroxid oldatot. Raelyn kérlek szorítsd egy kicsit oda a törölközőt. – mondom aztán felhúzom közben a kesztyűt is, de a fájdalomcsillapító említésére megakadok a műveletben és úgy fordulok feléjük.
- Mi az istenért hoztam alkoholt, ha előtte adtál neki fájdalomcsillapítót…a fenébe. – akadok ki és gyorsan felpofozom kicsit a nőt, hogy ne ájuljon el.
- Hahó…Raelyn hol is tartottunk? Mesélj az öcsémről, hogyan vett le a lábadról, oké? – kérem a két tenyerem közé szorítva az arcát.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
dor and rae | out of luck Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
dor and rae | out of luck Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
dor and rae | out of luck 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
dor and rae | out of luck A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
dor and rae | out of luck Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyKedd Feb. 07 2023, 14:12

raelyn&dorian& jake
I'd search forever just to bring you home
Valahol fejben jelen van az a tudat, hogy amióta felbukkantam azóta több nehézséget hoztam a bátyám fejére, mint amikor még egymást kerülgettük. Sohasem állt szándékomban, hogy őt is magammal vonszoljam az ökörségeimbe, de valahogy mindig tehetségesen összehoztam. Próbáltam önálló lenni egy idő után és nem arra várni, hogy állandóan a megmentésemre rohanjon, miközben én eljátszom a gyámoltalan Disney hercegnőt. Szereztem egy stabil állást - legalább az legyen már az, ha az elmeállapotom nem is. Hannaht nevelem és már nem hívom fel őt öt percenként amiatt, mert attól tartok, hogy elrontom azt a szegény gyereket. Persze erre még mindig megvan az esély, de eddig nem több mint egy imádnivaló kisördög, aki elég valószínű, hogy rám fog ütni. De megoldom és ezen van a hangsúly, mert tudom, hogy neki is megvannak a maga gondjai és nem kell még az enyémeket is cipelnie. A mai helyzet azonban más. Nem magam miatt hívtam fel őt, hanem annak a nőnek az érdekében, aki már egy ideje őrült módon fontossá vált számomra és aki most életveszélyben van, én meg csak úgy érzem rontanék a helyzetén. Egy kapcsolatot már bebuktam, mert azok előtt játszottam a nagyfiút akik végül jól szétrúgták a hátsómat és megtanították milyen következményekkel jár, ha ész nélkül jár a pofád. Raelynt nem akartam elveszíteni. Egyszer már ökör voltam és ellöktem magamtól, de most mindent megfogok tenni azért, hogy ez ne ismétlődjön meg. Még ha nem is saját kezűleg. Évek óta ő az egyik akiért megéri, hogy ne csak elpazaroljam a nyomorult életemet, hanem tegyek is valamit a jobb dolgokért.
- Igen, köszönöm. Hálás vagyok. Jövök neked eggyel meg plusz ezerrel a többi miatt. De most miért gond, hogy örülök neked? - kérdezek rá.
Jake felém intézett haragja nem alaptalan. Van múltunk és akkor sem angyalszárnyakkal suhogtam körülötte, hogy ne egyből a legrosszabbat feltételezze, ha elé tárok egy ilyen baljós szitut. A gyanúsítása azonban még nekem is meredek kezd lenni.
- Állatnak nézel te engem?! - kérdezek rá, közben Raelynt is óvatosan és vigyázva rá visszasegítem a helyére. Elképzelni sem tudnék olyan helyzetet ahol ilyen történne velünk. - Vagy úgy gondolod a fegyvereimet mutogatva játszom az eszemet Rae előtt? Biztosan meghatná a ki a faszagyerek előadásom. Még hogy lelőttem.. - mérgelődök magamnak mint egy vénember és a fejemet is megrázom mellé. Amúgy sem hagynék kint fegyvert a lányom előtt. Még a végén kinyírna vele.
Rae elharapott mondata felkelti az érdeklődésemet és elraktározom magamnak ezt későbbre, mert még én, aki megállás nélkül ontja magából a hülyeséget - is tudom hogy ezt kibeszélni nincs itt az ideje, sem a helye. Azért jól esik, hogy igyekszik a védelmemre kelni, de itt már a döntés megszületett, a kalapács lesújtott, én meg bűnösnek lettem ítélve. Még öt év szabadságvesztés a normális ember álcámnak!
- Hannah jól van, Jake. A kutyák is jól vannak. Csak én fogok mindjárt agyvérzést kapni. - mondom tovább a magamét, ha már ő is rajtam köszörüli éppen a nyelvét. Közben azért hogy valamiféle hasznom is legyen, felhozakodok a törölközővel, de nem jutok vele semmire, csak még több okot adok magam ellen. Ebből következtetve én lennék az a hülye, aki egy bűntett helyszínén maga ellen hozna létre bizonyítékokat annak ellenére is, hogy nem ő volt a tettes.
Végezetül hagyom, hogy kidühöngje magát, kiadja ami a szívét meg az idegrendszerét nyomja velem kapcsolatban, mert utána általában csak kinyögi a megoldást. Mi így működünk. Én hozom a kis kosárkámba és dalolva a problémát, mint Piroska. Ő ezt követően fejemhez vág mindent amit abba talál, majd miután kiürült a kosár, akkor elmondja hogy hol és miképp csesztem el, én meg ha olyanom van akkor okulok belőle.
A kérése mint sejtettem nemsokára meg is érkezik, én meg veszek egy nagy levegőt.
- Nem ezt kérdeztem az előbb? Egyszer dugjam fel a törölközőt, aztán meg mégsem. - akadok fenn ezen. - Hozom már. - morogva hagyom el a szobát, de kissé gyorsabban, mint az alap tempóm. Sokat nem kell kutatnom, hogy ráleljek a dobozra, útközben meg fel is kapok két törölközőt is, és visszatérve adom át neki, de most nem kérdezek, inkább megvárom, hogy ő hozakodjon fel mire van szüksége. Nekem például arra az italra amit Rae szorongat, de az ugye nem segít a mi helyzetünkön.






Jake Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyVas. Feb. 05 2023, 19:14

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Megértem, Dorian miért érzi úgy, hogy a bátyjára is szükség van, hisz Jake orvos. Sebész, ha jól tudom. És sajnos abban is igaza van, hogy elájulhatok ismét, akkor pedig aligha adhatnék neki instrukciókat, hogy hogyan is lásson el. Ráadásul egyébként sem láthatom a sebemet, csak az alapján tudok tippelni, hogy mi és hogyan sérült, amit érzek, és az nem valami egyértelmű. Mert leginkább csak azt érzem, hogy fáj. De ettől még meglehetősen kínos helyzetbe hoz ezzel mindkettőnket Jake-kel. Bár ez igazából nem Dorian hibája, ő csak segíteni akar. Hisz én vagyok az, aki kikötötte, hogy nem akar kórházba menni, így pedig nem adtam neki sok más választást.  

- Jól van, jól van, máris leülök - sóhajtok Dor aggodalmas közeledésére. - Próbálj csak meg lekötözni - teszem hozzá azért az orrom alatt morogva. Tényleg csak annyira akartam felállni, hogy ne úgy fogadjam a bátyját, akit életemben először látok, mint egy rakás szerencsétlenség. Mondjuk a testhelyzetem ezen nem sokat változtatott, de akkor is.  

Dor segítségével visszaereszkedem a kanapéra, és ez az egyetlen művelet annyit kivesz belőlem, hogy megint teljesen erőtlennek érzem magam. Megint szédülök is. Elájulni viszont nagyon nem szeretnék most, úgyhogy veszek lassan néhány mély levegőt. Csak emiatt nem szólok közbe azonnal, amikor Jake első tippre Doriant okolja a történtekért.

- Nem... ez nem az ő hibája... - próbálnék is erőtlen hangon közbe szólni. - Ennek semmi köze a kartellhez... Mármint... - Megint sóhajtok. Basszus, Dor tuti nagyon dühös lesz, ha rájön, hogy mi történt valójában. Vagy hogy miért történt. Nem igazán szeretnék erről beszélni. Egyiküknek sem. Lehunyom a szemem. - Nem Dorian hibája - ismétlem meg mindenesetre. Aztán visszahanyatlok a párnára. El kell ismernem, kellemetlenül érzem magam az egész helyzet miatt, már csak emiatt is inkább csak csendben hallgatom a szóváltásukat. Valószínűleg bele is sápadnék, ha nem lennék alapból is falfehér jelenleg.

- Oké - bólintok, miközben Jake a kezembe nyomja az üveget, és felkészít rá, hogy mi fog történni. Lehet, hogy az iménti fájdalomcsillapítóra nem a legjobb ötlet whiskyt inni, de azt hiszem, most ez lesz a legkisebb problémám. A lényeg, hogy tényleg tompuljon a fájdalom. - A-a, az még benne van - válaszolom egy aggodalmas fintorral, és aztán meg is húzom az üveget, lelkileg készülve rá, hogy bizony ki kell szedni azt a golyót. - Hozzám sem mert érni, nehogy bajt csináljon - jegyzem még meg kicsit elvigyorodva, abba az irányba pillantva, amerre Dorian távozott, mielőtt újabbat kortyolnék az italból.   
Dorian & Jake & Raelyn

Freaks







crazy




about you



Jake Lester and Dorian J. Lester imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptySzomb. Feb. 04 2023, 19:48


Just a family reunion

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”


Vannak azok a napok, amikor nincs kedvem a társasághoz, de ha most belegondolok, akkor nem is akasztott ki annyira az öcsém hívása. Furcsa volt a kérése, de nála aztán már nem lepődtem meg semmin. Az alkoholhoz nekem is kedvem szottyant és bár idegesnek tűnt a hangja úgy döntöttem, hogy nem agyalok a miérteken. Perceken belül úgyis megérkezem a házamhoz és tiszta vizet öntünk a pohárba vagy éppen whiskey-t, mert az van nálam. Nem kérkedtem volna senkinek azzal, hogy orvoslétemre egy üveg piával szaladgálok át a városon. A pillantásom a második piros elhagyása után az ismerős környékre vándorol. A forgalom elcsendesül és már csak néhány autót látok meg rengeteg ugyanolyan házat. Megmondani se tudnám, hogy miért éppen itt vásároltam ingatlant. Az udvar volt az elsődleges szempont a kutyák miatt, de amennyi időt töltöttem itt…már ki is adhattam volna. Kapóra jött az öcsém miatt, akinek a zűrös múltja nem engedte, hogy hivatalosan is felelősséget vállaljon egy lakásért. Nem bántam meg, hogy itthon hagytam, mert Hannah-nak is kellett egy biztos zug, de azért örültem volna, ha a minimális szabályokhoz tartotta volna magát az öcsém. Ilyen az udvar állapota, amit meg is látok parkolás közben. Fogalmam sincs, hogy hol vannak a kutyák, mert nálam nincsenek, és utoljára őt bíztam meg vele, hogy figyeljen rájuk. Ki fogok akadni, ha Hannah-val együtt őket is száműzte a szomszédba, de csak akad valami normális magyarázata. A kocsi motorját leállítom és kiszállás közben meggondolva magamat az orvosi táskámat is magammal hozom. A felszerelés drága, ugyan nem lopnak erre, de jobb az elővigyázatosság. Az üveget majdnem elfelejtem, ezért vissza is kell fordulnom, hogy a lényeges hozzávalót bevigyem. A csengő helyett csak a kilincset nyomom le és máris szabad utam lesz befelé. Az előtérben lepakolok és halkan közlöm, hogy itt vagyok. A cipőmből még nem bújok ki, amikor feltűnik a színen a másik Lester. Mosolyogva köszönteném, ha nem szúrna szemet a véres póló és ez a borzalmas szag, ami terjeng a nappaliban. A gyanúmat egyből felkelti és a sérülési nyomokat keresem a testén, de innen épnek tűnik. Nem most kezdtem a szakmát, ezért sejtem, hogy baj van. A válaszokat meg is kapom a befelé menetelésem közepette, amikor meglátom a női társaságot is. Igazán nagyszerű…a kékjeim ráfutnak a felém lépkedőre. Dorian egyből ott terem, mint valami szent és segít leülni Raelynnek a kanapéra.
- Igen, én lennék. – sokatmondóan lesek fel a testvérem arcára, de baromira szükségét érzi annak, hogy kerülje a pillantásomat. Nem sok kell, hogy kiakadjak, de még azért tartom magamat és a jó illem azt diktálja, hogy ne üvöltsek vele a vendégünk előtt.
- Kössz, hogy eljöttem? – kérdezek vissza és most az ajtó mellett teszem le a táskámat. A felsorolt hantabeszédre csak körülnézek a helyiségben és felmérem, hogy mi az, amit szerinte ki kellett készítenie.
- Mondjuk kezdhetnéd azzal, hogy mi történt…kitalálom. Tartottál itthon fegyvert és lelőtted véletlenül? – sajnos kinézem az öcsémből és most húzom elő a whiskey-t is.
- Gondolom ez nem azért kellett, hogy igyunk egy pertut az ismeretségre. – mérem végig mind a kettőjüket, de az öcsém kezd szétzuhanni.
- Az a minimum, hogy magyarázatot adsz erre… - mutatok a kanapé irányába – Rád talált a kartell…és a szomszédban van a lányod? – szökik fel a szemöldököm, mert a részletek homályosak. – Azt már meg sem merem kérdezni, hogy a kutyákat hol hagytad. – sóhajtok egyet.
- Ha nem lenne nálam a táskám, akkor mégis mivel látnám el Raelynt? Komolyan Jason…nem vagy normális. A törölközőt felnyomhatod magadnak. – nyúlok oldalra az emlegetett tárgyért és most egyenesen a kanapéhoz sétálok és lepakolok előtte. Fél térdre ereszkedem és most Raelyn szemébe nézek.
- El fogom venni a törölközőt, hogy megnézzem a sebet. – mondom neki nyugodtabb hangnemben, mint az előbb a testvéremnek. – Itt az üveg. – letekerem a kupakját és odanyújtom neki, hogy igyon belőle. Mindeközben feltűröm az ingem ujját a könyökömig és Jasonre nézek. – Hozz legalább kettő törölközőt, az elsősegély dobozt a szobámból, abban még akad pár hasznos dolog. Siess. – rivallok rá és elemelve a törölközőt most szemügyre veszem a lövés bemenetét. – Roncsolódtak a szövetek…ezt varrni kell. Kiszedte belőled a golyót Raelyn? – tekintek a nő szemébe és fél kézzel már nyúlok is a táskámért és inkább visszanyomom a frottírt, hogy ne veszítsen még több vért.




If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
dor and rae | out of luck Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
dor and rae | out of luck Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
dor and rae | out of luck 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
dor and rae | out of luck A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
dor and rae | out of luck Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyKedd Jan. 31 2023, 20:50

raelyn&dorian& jake
I'd search forever just to bring you home
Nem mondanám magamat egy elcseszett gyereknek. Ritka volt az a helyzet amiből ne tudtam volna valamivel kivágni magamat, bár némelyik csak átmeneti megoldással szolgált, de abban a pillanatban elégedetten dőlhettem hátra amiatt, hogy sikerrel jártam. Olykor a sehova nem vezető pofázásom lendített előre, máskor meg az, ha használtam is az ég adta eszemet és nem csak engedtem, hogy pofátlanul kibérelje koponyám belsejét anélkül, hogy bármilyen hasznom is legyen belőle. Valahogy mindig eljutottam oda, hogy megoldattam a problémát amibe nyakig ültem. Ezek viszont csakis addig voltak érvényesek amíg mások bele nem keveredtek a képletbe. Olyankor ötvenszer átgondoltam mit csinálhatok és mit nem. Amíg önmagamért felelek, addig a következmények valamiért nem izgatnak. Valahol az évek során két felé szakadtam. És amíg az egyik felem küzdött és törődött a létezésemmel, addig a másikat csak az érdekelte, hogy az aktuális pillanatra megoldást találjon. Hogy utána mi lesz? Miért kellene érdekelnie? A számomra fontos emberekért viszont muszáj használnom az agyamat. Kérdés nélkül lennék élő pajzs értük és előttük vagy mennék el a világ végére értük, amíg az életüket nem veszélyeztetem ezzel. Márpedig minél jobban átrágom a helyzetünket minimentőssel, annál inkább felszínre törnek bennem a kételyek, hogy most éppen az ellenkezőjét csinálom annak, amit szeretnék. Talán ha jobban lenne akkor megpróbálnám a lehetetlent, de nincs abban az állapotban. Az orvosi dolgok távol állnak tőlem. Általában én okoztam a doktori beavatkozást igénylő gondokat és nem pedig megoldottam őket. Rae viszont baromira nincs jól és minden egyes tökölős, fenébe de nem tudom mit csináljak' másodperc elteltével egyre nagyobb a kockázat amivel szembe kell néznie. Ez pedig az a határ, aminél tovább már nem táncolhatok vagy engedhetem, hogy a férfiúi büszkeségem pofázni kezdjen.
- Hidd el, így lesz a legjobb, drága. - kezdek bele a saját elképzelésemet alátámasztó érvelésekbe. - Nem leszel jobban, én meg nem hülyültem meg teljesen, hogy az életeddel játsszak. Mi van ha időközben elájulsz? - most talán én vagyok a beszari, de inkább biztosra megyek, minthogy lutri módon játsszam az agyamat olyan téren amiben egyáltalán nem vagyok jártas. Ez nem az a helyzet amikor Hannah véletlenül kaszkadőr mutatványt hajt végre és beüti a könyökét-térdét. Nem ragasztgathatom tele Raelynt hercegnő mintás sebtapaszokkal, majd húzhatnám magamhoz azzal nyugtatva, hogy nem történt nagy gond, úgyis gyorsan meggyógyul. Nálam itt áll meg a tudomány, de a bátyámnál nem.
Amíg őt várjuk összekészítek mindent amit csak találok itthon és amire Rae még rábólint. Olykor az órát nézem, máskor újra leltárba veszem, hogy minden meglegyen, de amikor meghallom a bejárati ajtó csukódását, az olyan érzés mintha az idegesség szakítaná át a megkönnyebbülés gátját és a két katasztrófa összekeveredne bennem. Egyszerre tudnék az idegtől a plafonon lenni és örvendeni amiatt, hogy nem sodorhatja őt még jobban veszélybe a szakértelmem hiánya. Abba bele sem gondolok mélyebben, hogy számukra ez az első hivatalos találkozás csak akkor kapcsolok mikor bemutatkoznak egymásnak. Mondanám, hogy meglepetést okoz amiért az ilyen helyzet sem a megszokott menetben zajlik le nálam, de az oltári nagy hazugság lenne. Máskor majd kárpótolom érte őket egy ital felett. És amíg én a szénsavas italom felett figyelem őket, majd arról diskurálunk, hogy miképpen történhetett ez az egész. Én majd szabadkozok, hogy nem zsaroltam meg semmivel Raelynt amiért elvisel, aztán csak jókat beszélgetünk bármiféle orvosi beavatkozás nélkül. Egyikünk se így tervezte, de a sors megint az érdektelen fázisába lépett.
Amikor Rae feláll a helyéről egyből ott termek és segítek neki a visszahelyezkedésben.
- Kössz, hogy jöttél. Tényleg.  - beszélek a bátyámhoz egy elhadart köszönés után - amiből remélem kiérződik némi hála a cérnaszálon függő idegállapotom mögül - aztán meg Rae felé fordulok.
- Veled pedig megbeszéltük, hogy pihensz és nem erőlteted meg magad. - veszem fel vele a szemkontaktust és egy tincset igazítok a füle mögé. - Vagy a kanapéhoz kell kötöznöm téged ahhoz hogy ez működjön? - tartom vele továbbra is a szemkontaktust, hogy érezze, komolyan gondolom az elhangzottakat, majd a kérdésem után lépek el csak tőle. Én tudom jól, hogy mennyire nagyszerű a munkájában. Nem egyszer foltozott össze engem is amikor kóbor suttyóként keringtem a városban és meggyűlt a bajom a halhatatlanságommal, de most ez egy fordított helyzet. Ő se szeretné, ha a pácienseit kellene kergetnie..és itt szépen meg is akadok, mert én pont ilyen voltam vele. Most visszakaptam.
- Rae segítségével mindent amit tudtam ide készítettem, de szükség lenne még valamire? - most Jake-nek intézem a kérdésemet. - Hol tudok..miben tudok segíteni? - újabb kérdés. - Hozzak még egy törölközőt? - vagy talán az is elég lesz, ha bekussolok és hagyom hogy végezze azt amihez ő ért. Elvégre nem azért hívtam ide, hogy az útjába legyek vagy idegileg kifacsarjam őt, csak mert olyan nyugtalan vagyok amin az se segítene, ha akrobatikus mutatványokkal megspékelve ötvenszer körbejárnám a háztömböt.






Jake Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptySzomb. Jan. 28 2023, 22:15

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Lassan minden homályossá válik, mindaz, ami körülöttem van, és az elmúlt este eseményei egyaránt. Ezért igyekszem egyszerre csupán egyetlen dologra fókuszálni, hogy segítsen magamnál maradni, segítsen megfeledkezni az égető fájdalomról a vállamban, az enyhe pánikról amiatt, ami - sejtésem szerint - történt ma este. Annyi biztos, hogy a dolgok eléggé félresiklottak, és egyelőre nem tudom, ki ezért a felelős, mármint nyilván elsősorban Ashton, ám ha róla van szó, sosem mernék ilyen határozottan mutogatni rá ujjal. De Andy megsérült, talán meg is halt, és... És Doriannek igaza van, jobb, ha most nem gondolok erre, ha kizárok mindent rajta kívül, mielőtt rám törne egy pánikroham. Pedig nem vagyok pánikbeteg, de azt hiszem, ez most pontosan egy olyan pillanat, amikor ettől a traumától kialakulhat nálam valami ilyen, tehát tényleg próbálok csak Dorra koncentrálni.  

- Megoldjuk? - Olyan magabiztosan mondja, szinte hiszek neki. Jelenleg, úgy érzem, nem érdemlem meg azt a feltétlen bizalmat, amit felém mutat, de ennek ellenére jól esnek a szavai, és a kérdésére bólintok is egyet. Miatta... az ő kedvéért kell erősnek maradnom. Érte menni fog. Nagyjából összeszedem fejben, majd szóban is, hogy mire lehet szükségünk ahhoz, hogy ellássuk a sérülésemet. Egyszerűen muszáj lesz megoldani ezt kettőnknek, hisz nem mehetek kórházba. Azt túl sok kérdést szülne, és az csak egy dolog, ha engem esetleg lecsuknak, de azzal automatikusan húznám magammal, és magamra haragítanám Ashtont is, és őszintén, nem is tudom, melyik a rosszabb.  

- Persze, a jód tökéletes, és hálás lennék a fájdalomcsillapítóért - bólintok. Ha őszinte akarok lenni, azt hiszem, az alkoholnak most jobban örültem volna, de azzal is beérem. A semminél mégis csak jobb. Elfojtok magamban egy sóhajtást, és a homlokomat erősen ráncolva pillantok fel, amikor Dorian felvezeti, hogy ő inkább szólna a bátyjának. - Én nem hiszem, hogy ez... Hogy tényleg szükség volna a... - kezdenék bele a tiltakozásba, mert egyrészt valóban nem tartom jó ötletnek, hogy még egy személyt bele keverjünk, másrészt egyáltalán nem így terveztem az első találkozást Jake-kel. Ez még a legrosszabb lehetséges forgatókönyvek között sem volt. - Kétlem, hogy bármivel is kárt tehetnél bennem... – ingatom a fejem. - De ha te úgy gondolod, hogy tényleg így volna legjobb, és nem lesz belőle baj... - Még ennél is nagyobb. Nem szeretnék közöttük feszültséget miattam, bár sejtem, hogy mindenképpen ciki lesz, és az idősebbik Lester nagyon nem fog örülni a helyzetnek. Viszont nem szeretnék vitázni sem Doriannel, ha soknak érzi ezt a szitut, és szerinte kell a segítség, nem ellenkezem. - Akkor... oké, legyen! - Ezúttal valóban sóhajtok. - Ne haragudj, hogy ilyen helyzetbe hoztalak – teszem azért hozzá, bár valószínűleg ma este már nem először kérek tőle elnézést, és talán nem is utoljára.

Mindenesetre amíg a bátyjára várunk, próbálok okos lenni, tanácsot adni, hogyan láthatnánk el a sérülésemet, kitalálni, hogyan köthetnénk el a vállamat, hogy a lehető legkevesebb vért veszítsem. A golyó nem ért létfontosságú szervet, de eltalálhatott egy fontosabb eret, mert a szükségesnél több a vér. Vagy csak nekem tűnik úgy. Ebből a helyzetből - páciensként, nem mentősként - kicsit nehezebb megmondani. Pedig bárcsak mondhatnám, hogy ez az első eset, hogy meglőttek! De az szolgálat közben történt, már nagyjából tíz éve Bronxban, és akkor nem nekem kellett ellátni magamat.

Nem tudom mennyi idő telik el, talán fél óra, talán több, amikor hallhatjuk nyílni a bejárati ajtót, én pedig azonnal feszülten egyenesedem fel, mikor a számomra egyelőre csak névről ismert férfi megjelenik a nappali bejáratában. Azt hiszem, az legalább pozitívum, hogy Dornak hála már legalább nem kerülget sem ájulás, sem pánikroham. - Én sem így terveztem bemutatkozni Dorian bátyjának - ingatom a fejemet, miközben miközben arcomon valamiféle bocsánatkérő pillantással nehézkesen felállok. Ha már így alakult, muszáj annyi erőt gyűjtenem, hogy legalább ne a kanapén kinyúlva fogadjam. - Jake, igaz? Raelyn vagyok.  
Dorian, Raelyn and Jake

Freaks







crazy




about you



Jake Lester and Dorian J. Lester imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyVas. Jan. 15 2023, 17:43


Just a family reunion

“Your work is going to fill a large part of your life, and the only way to be truly satisfied is to do what you believe is great work. And the only way to do great work is to love what you do. If you haven’t found it yet, keep looking. Don’t settle. As with all matters of the heart, you’ll know when you find it.”


New Yorkban lenni fura volt és nem túl felemelő, ha abból indulok ki, hogy milyen indokkal tértem vissza. A munkásságom ezen részét szívesen elhagytam volna, hogy olyanon kelljen segítenem, aki érzelmileg közel áll hozzám. Megannyi tanulmány fekszik az orrom előtt és a szállodai szoba foteljében sínylődök a századik oldal felett. Órák óta ki se dugtam a fejemet innen és a telefonomat is rezgős állapotra állítottam át a biztonság kedvéért. Sose tudhatom, hogy mi történik a szőkeséggel, vagy az öcsémmel, akivel már sikerült összefutnom a kórház parkjában és röviden beszámolnom róla, hogy miért jöttem vissza. A nyakam kissé merev és már a szemem előtt is összefolynak a betűk, ezért arrébb helyezem a dokumentumhalmazt az éjjeliszekrényre és hátradöntöm a fejemet. Szusszanva fűzöm össze az ujjaimat a tarkómon és megkísért a gondolata annak, hogy elfogyasszak egy kis alkoholt. Utálok készenléti módban lenni, holott nem is dolgozom, csak önszorgalomból jegyzetelek meg ütögetem a billentyűzetet, ha nagyon muszáj. A kékjeimet aztán a közelben lévő borostyánszínű folyadékra vezetem. Megérdemlem, hogy igyak egy keveset, és mikor megérik az elhatározás és már az üvegért nyúlnék, akkor szólal meg a telefonom. Pontosabban rezgésbe kezd a jobbom mellett és Jason telefonszáma bukkan fel a kijelzőn. Kissé érdekesen nézem a számot és el is töprengek azon, hogy felvegyem-e, de végül győz a kíváncsiság és a zöld csík felett elhúzva az ujjamat a fülemhez tartom a készüléket.
- Neked is szép napot… - kezdenék bele, de a szórakozott hang helyett kisebb pánikot vélek felfedezni a testvérem baritonjában.
- Minden rendben? – kérdezek rá azonnal és előre is hajolok a fotelban, hogy jobban értsem a félig elharapott mondat értelmét.
- Nem találsz valamit? – a következő kérésére azonban a homlokomig fut fel a szemöldököm. A vonalat már bontotta is, így csak a fekete kijelzőt figyelem. Minek vigyek alkoholt? Beütött nála a tesós nap és megint lelkizni akar? Nem biztos, hogy fel vagyok készülve rá, de ha már itt van nálam a whiskey, akkor nem vagyok rest felkapni és átsétálni vele az ágyamhoz. A fekete táskámba csúsztatom a tartalmat rejtő italt és még ellenőrzöm az összekészített dokumentumokat is. Elrendezem és a párnám alá rejtem, hogy senki se találja meg. Takarítást mára nem kértem, így nem kell aggódnom, hogy lába kél a kutatásomnak. Érdekes fordulatot vett a napom, de úgy érzem, hogy valami nincs rendjén az öcsémmel. Végigmérem a szobaszekrény tükrében a kinézetemet. A szemem alatt futó karikák ellen jó lenne egy kis mosakodás. Bemegyek a fürdőbe és felfrissítve a pofázmányomat máris felkapom a táskámat az orvosi kellékekkel együtt, hátha Maddie miatt is szólni fognak. Nem akarok úgy nekivágni az útnak, hogy nincs nálam néhány dolog. A haragját megértem, de attól még nem lesz jobban, ha továbbra is a tagadást választja. Jarednek megadtam a telefonszámomat is vész esetére, de most otthon van rám szükség. A recepción lemondom a vacsorámat és megindulok a parkoló felé. A kocsimat nem adnám semmiért se, szóval ehhez ragaszkodom még New Yorkon belül is. Az anyósülésre pakolok át és meg is indulok a házam felé. Fura, hogy én vásároltam meg, de szinte alig töltöttem időt benne. Néhány ingatlanom már akadt, pontosan a vándorlás miatt, és ha már úgysem tudtam a pénzemmel mit kezdeni, akkor legyen haszna az éveken át kuporgatott összegnek. Két pirosat nyelek csak be mire elérek az ismerős környékre és sikerül a házunk előtt leállítanom a motort. Természetellenes a csend, a kutyák sem ugatnak, ami nem sok pozitív érzést kelt bennem. Mindenesetre a táskámmal együtt szállok ki és megyek fel a lépcsőn a kocsim lezárása után. A kulcsot elfordítom a zárban és belépek az előtérbe.
- Hahó…itthon vagyok. Mi volt annyira sürgős… - kérdeznék rá, de a kilincsen marad a kezem, amikor meglátom a kisebbik Lestert néhány vércseppel a pólóján.
- Mi a fenét műveltél? – rántom el a számat és bekapcsol a vészharang nálam is.
- Hol vannak a kutyák és mi ez a szag? – csapja meg az orromat a jód illata. – Megsérültél? – fakad ki belőlem és máris a sérülés jeleit keresem a testén, de úgy tűnik, hogy ő egyben van.
- Elárulnád, hogy mi folyik itt? – állok meg a bejárat mellett és be is csukom rendesen az ajtót, hogy ne lássanak be a szomszédok odakintről. A magánélet fogalma ebben a városban szinte nem is létezik, ha az ember fia rossz környéken választ lakhatási helyet. Kibújok a cipőmből és követem őt a szoba felé, de a küszöbön megtorpanok, amikor meglátom őt.
- Helló… - nézek kérdőn az öcsémre. – Így akartad bemutatni? – kérdezek rá, mert egyértelmű, hogy Raelyn az…és korántsem jó bőrben…



If I showed you my flaws. If I couldn't be strong
Tell me honestly would you still love me the same?

Dorian J. Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Jake Lester
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck 3c7d5945bf73a249f67b4983721fb411be13801c
dor and rae | out of luck Dfa3fd37972244e28c7f70ecf1ed6a7a532e92e5
★ kor ★ :
42
★ elõtörténet ★ :
dor and rae | out of luck Afef49b81e2f81d4b8ccc6c446cbe852be8d16e5
• Lester-file •
★ családi állapot ★ :
• my blondie angel •
dor and rae | out of luck 2b5e6606c2d016fa990731e3d18999f8a69dd560
We're the type of melody that don't fade out
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
dor and rae | out of luck A4079321cbde807772bcb7eb48d563a20ecc2e59
★ idézet ★ :
My life is a chaos with brother love, blondie angels and dogs.
★ foglalkozás ★ :
Idegsebész
★ play by ★ :
Jesse Lee Soffer
★ hozzászólások száma ★ :
408
★ :
dor and rae | out of luck Tumblr_o6g4pws2Bi1ru5lf8o5_250
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptySzer. Dec. 14 2022, 16:19

raelyn&dorian
I'd search forever just to bring you home
Túl sok kérdés kering egyszerre a fejemben és egyik kitalált válasz rosszabb, mint a másik. Én tehetek arról, hogy ilyen helyzetbe került? Rám találtak és azért vették őt célba? A rosszullét kerülget, ha belegondolok ebbe, pedig igazából állandóan ott létezett mindez az agyam egy elzárt zugába. Akartam hinni abban, hogy lehetek én az a kivétel, aki megússza a múltjából érkező lavina sodrást, de most..?
Raelyn szabadkozik amiért engem keresett fel, de ha nem lett volna eddig egyértelmű, akkor úgy tűnik egyszer el kell neki szavakban is mondanom, hogy a világ végére is elmennék érte. A gondolat átvitel még egyelőre teszt fázisban van közöttünk, szóval ha nem beszélek, akkor ő nem is fogja hallani mi jár a fejemben. Jelen pillanatban az, hogy hazajussunk az elsődleges dolog, de azért a fejemet csóválom, hogy ezzel jelezzem: nem kell magyarázkodnia, bármikor újra megtenném.
Alig érünk be az ajtón, de már zárom is be magunk után. Hannah a szomszédban és valahol ketté szakadok attól a gondolattól, hogy velem vagy nélkülem van nagyobb biztonságban. Tervet kell kialakítani. Elköltözni, nevet váltani, bármi. Aztán Ashton neve elhangzik és megint nem értek semmit.
- Huh, oké, ez így most nagyon sok neked drága, szóval nem nyúzlak ezzel és te se gondolkozz ilyeneken. A lényeg, hogy te itt vagy, a többit meg majd megoldjuk. - hadarom el, de ő teljesen elúszott a gondolataiban, ezért közelebb kerülök hozzá. - Rae, hé.. figyelj rám egy kicsit. - az állára simítom két ujjamat, hogy finom mozdulattal az arcát felém fordítsam. - Bármi is történt, te.. én tudom, hogy mindent megtettél amit abban a helyzetben lehetett. - nyugodtabb a hangom annak ellenére, hogy idegileg valahol a padláson vagyok. - De muszáj, hogy most lélegezz párat és velem legyél ebben a pillanatban, mert nem veszíthetlek el, oké? - komolyan beszélek hozzá és egy pillanatra úgy érzem sikerül levegőhöz is jutnom amikor elmondja miket kell tennem. Nem fagyhatok le vagy verhetem a hátsómat a földhöz azt hisztériázva, hogy nem érdemeljük meg ezt. Ha jobban lesz, talán, de most ide kell összpontosítanom, mert minden ezen áll vagy bukik.
Lehetséges, hogy elméletben a lepedőt gyűrtem pár kétes alakkal, de azt sosem mutatták meg hogyan oldjak meg egy sérülést tartalmazó problémát. Az ő fejükben az a téveszme keringett, hogy aki nem tart lépést, azt magunk mögött hagyjuk. Se csapatjáték vagy mindenki egyért szónoklat, csak te meg a nyomorult lelkiismereted amivel szembe se mersz nézni amiért hátrahagysz valakit csakhogy mentsd ami még menthető. A szükséges rossz, ahogy magamat vigasztalnám. Ettől nem leszek jobb ember, csak egy önző dög. De talán mindaz ami akkor ott történt erre az egy pillanatra készített fel, mert ha még fegyvert tartanának a fejemhez, akkor sem hagynám itt őt. Az én nyomorult életem semmi az övével szemben. Akkoriban nem volt ilyen gondolat amibe kapaszkodhattam, így a saját túlélési ösztöneimbe kellett. Most vannak emberek, akik fontosabbak ennél.
- Segítek.. itt vagyok. - beszélek hozzá, de óvatosan hámozom ki őt a felsőjéből. Látom rajta, hogy mennyire kimerült és van elég gondja anélkül is, hogy még engem is pátyolgasson vagy ötvenezer elmagyarázzon valamit. Egy pillantást vetek felé, aztán meghozom a döntést, mert így csak még rosszabb lesz neki. Előtte azonban mutatóujjamat feltartom ezzel is jelezve, hogy kérek egy másodpercet és már rohanok is a konyhába. Először a felső szekrény tartalmát túrom fel gyógyszerért, aztán egy pohár vizet töltök neki, majd útiközben még felpakolom magamat egy-kettő dologgal, majd visszamegyek hozzá.
- Fájdalomcsillapítóm van, alkoholom viszont nincs. - pedig most nagyon nem lenne ártalmas. - De van itthon jódos fertőtlenítőm, amit még Hannahnak vettem. Az is segítene? - biztos nem. Vagy mégis?
- Viszont gondolkodtam, Rae. - egy-két párnát egymásra pakolok, hogy kényelmet biztosítsak neki ezzel. - Beszélek a bátyámmal, mert nem fogom végignézni, hogy még jobban kicsinálod magad az én terelgetésemmel. - jelentem ki, de most nem engedek ebből. Megértem, én is szeretem magam intézni a saját dolgaimat, de megígértem, hogy vigyázok rá és ehhez tartom is magamat. Habár a sérülését elnézve ez eddig egy jó indulatú bukás lenne. - Elkezdjük közösen amíg ide nem ér, de nyugodtabb vagyok én is ha tudom nem teszek még nagyobb kárt benned és te sem erőlteted meg magad ennél is jobban. - kétlem, hogy egy elvonási tünetekkel rendelkező idegroncs a legjobb esélye, azonban amíg tudom, hogy tudok, addig segítek neki. - Te meg legalább pihensz amíg ő majd megnézi, hogy nem tettem benned nagyobb kárt. - A telefonomért nyúlok és fel is hívom egyből az idősebb Lestert. Szerencsére nem kapcsol át hangpostára, így miután meghallom az ismerős hangot neki is állok a szövegelésemnek.
- Szükségem van rád itthon. Hannah jól van, de ez most nem telefontéma. - a fülemmel tartom a készüléket a vállamhoz, miközben a fürdőbe sétálok át a kezeim megmosásához, majd végül helyet csinálok az ágyon, hogy odaférjek Raelynhez és minden kéznél legyen. - Hozz alkoholt is. Köszi. - zárom le ennyivel a beszélgetésünket, aztán Raelynre nézek. - Akkor meleg víz először, aztán a fertőtlenítés, ugye?  - az arcára tekintek, de próbálom az ajtón kívül hagyni az idegesebb énemet. Nem kell még hogy ezzel is feszélyezzem őt. Mielőtt azonban nekilátnék közelebb hajolok hozzá és egy puszit hintek a homlokára. - Menni fog. Megcsináljuk. - talán mindkettőnknek jól jön most a biztatás.






Jake Lester and Raelyn J. Winters imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptySzer. Nov. 16 2022, 11:17

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Dorian arcára fókuszálok lassan, már attól nyugodtabb vagyok, nagyobb biztonságban érzem magam, hogy itt van, hogy láthatom. De közben féltem is, hogy a saját hülyeségeim miatt őt is bajba sodorhatom, és utálom, hogy aggódnia kell miattam, hogy ilyen helyzetben kell látnia.

- Igen - bólintok erőtlenül a visszakérdezésre. - Sajnálom, hogy iderángattalak. Hogy rád ijesztettem - próbálom neki megmagyarázni, mire gondoltam. Jelenleg kicsit sem vagyok büszke magamra. Olyan régóta igyekszem erős, független nő lenni, tisztességesen élni, hátra hagyva mindazt, amit tizenévesen tettem, de az élet valamiért sosem lehet ennyire egyszerű, a múlt újra és újra visszahúz. Azt hiszem, addig örülhetek, amíg apám nevét és karrierjét nem teszem tönkre. Azt nem bocsájtanám meg magamnak. Bár megint nem tudom, miért gondolkodom most ilyeneken, ahelyett, hogy a jelenre koncentrálnék. Talán mert az túl ijesztő és fájdalmas...

Dorian könnyedén lerázza magáról az aggodalmaimat a kocsival kapcsolatban, de én így sem érzem jobban magamat. Ha tönkreteszem a kárpitot, az az én hibám, és ő fog rosszul járni. Az én hibám, minden az én hibám. És Ashtoné. Meg tudnám fojtani egy kanál vízben, pedig nem lehetek rá dühös. Nem engedhetem meg magamnak ezt a luxust, mert szükségünk van rá. Most, hogy jobban belegondolok, ez az autó valószínűleg az övé, vagy legfeljebb egy ügyfeléé, és a mai este után igazán megtehetné maga is, hogy kitisztíttatja, ha véres lesz. Nem a mi felelősségünk, ő tehet róla. Ez a gondolat valamiért megnyugtat, és végre kicsit elengedem magam, kényelmesebben elhelyezkedem az ülésben. Tudom, tudom, megint jelentéktelen dolgok miatt aggódom, de most minden apróság túl fontosnak tűnik.

- Nem, nem Ashton lőtt meg, dehogy - rázom hevesen a fejemet. Minden olyan ködös, nem is tudom, mikor érkeztünk meg Dorianhez, kissé összefolynak előttem a dolgok, de még így is tisztában vagyok vele, nem akarhatom, hogy a két pasi miattam összebalhézzon. Dornak szüksége lesz Ashre a kartellal szemben. Ő a fontos, nem én. - Ő csak... Csak valamit meg kellett... És aztán az őrök lőni kezdtek... Ó, istenem! Azt hiszem, megölték Andyt – villan be egy emlékkép a lövöldözésről. Hamar menekülőre fogtam, sötét volt, nem emlékszem tisztán semmire, szerintem akkor sem igazán fogtam fel, mi történik körülöttem. Most mégis rémlik valami arról, hogy futás közben hátra pillantva láttam Andyt elesni. - Vissza kellett volna mennem. Megnézni, hogy él e még... Tenni valamit - meredek magam elé rémülten, elborzadva, könnyes szemmel. Mentős vagyok, életeket mentek. Hogy hagyhattam csak úgy hátra?!

Néhány pillanatra fontosnak tűnt, hogy előkerítsem a telefonomat, de már ez sem érdekel. Kábán bólintok Dorian ígéretére ezzel kapcsolatban, megint kezdenek összemosódni a szemeim előtt a dolgok. Vagy ez csak a könnyeim miatt volna? Szédülök is. Pedig nem olyan súlyos a sérülés, nem ért fontos szervet, tudom, érzem. A vérveszteség sem annyira komoly; azt hiszem... azt hiszem csak a fájdalom, és talán... talán épp sokkot kapok. Össze kell szednem magam. Doriannek irányítás kell, értelmes utasítások, hogy segíthessen ellátni a sebemet. Menni fog... menni fog... Nem, nem fog...

- A golyót. Még benne van. Ki kell szedni. És... a felsőmet segíts előbb levenni, kérlek! - próbálok kicsit úgy fordulni, hogy a vállamba fúródott golyóhoz majd könnyebben hozzáférhesse, és közben elkezdek kibújni a pólómból, de hamar felhagyok a mozdulattal, képtelen vagyok megemelni a bal karomat. - Nem megy. Úgy fáj - próbálok nem nyüszíteni, annyira szánalmasnak érzem magam így is. - Nincs valami fájdalomcsillapítód? Vagy... valami alkohol? - Dor nem iszik. Kerüli a drogokat és az alkoholt, és büszke vagyok rá emiatt, hogy ilyen kitartó, de valószínűleg nem is tart itthon semmi ilyet, pedig most jól jönne. Ám így, attól félek, megint el fogok ájulni a fájdalom miatt, ha nekilát a seb tisztításának.
Dorian, Raelyn and Jake

Freaks







crazy




about you



Jake Lester and Dorian J. Lester imádják a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyCsüt. Okt. 20 2022, 17:19

raelyn&dorian
I'd search forever just to bring you home
Sokszor kaptam már rossz hívásokat és időnként elgondolkoztam miért nem vágom falhoz azt a nyomorult készüléket. Az egyik legemlékezetesebb amikor napelemet akartak eladni nekem miközben a bandával háltam. Tető aligha volt a fejem felett és könnyen beüthetett a baj ami miatt a másnapot se éltem volna meg, de pont napelemre lett volna szükségem. Ragasztottam volna magamra páncélnak vagy most belegondolva tovább is adhattam volna rajtuk, hogy egy kis mellékeshez jussak. De a dühítő hívásokat elviselem, ahol rám sóznak valamit vagy a lelkemet követelik, azonban a mostani émelyítő, mellkas-szorító verziót az ellenségemnek se kívánom. Tehetetlenül hallgatni a szeretett nő fájdalmas kérlelését borzalmas érzés. Egyből a közelébe akarsz lenni és kapkodsz, megőrülsz mert úgy érzed minél tovább tökölsz annál kevesebb esélyed van a megmentésére. Szédülsz, mert az ideg dolgozik benned, közben meg igyekszel higgadt is maradni, mert mégis csak az autóban ülsz, ami plusz felelősség terhét nyomja rád és azzal nem segítesz, ha balesetet okozol. A megannyi kérdésről meg már ne is beszéljünk, ami nem csak a hogyan és a miérteket taglalja, hanem azt is, hogy ki tehette? Egyszerre szeretnék mindenhol lenni. Vele, mellette és azelőtt a személy előtt állni, aki a felelős ezért, hogy többet egyetlen gondolatára se okozzon fejtörést számára hogyan fogja megvalósítani azt.
A felsőmet húzom el a nyakamtól, hogy mélyebben szívjam be magamba a kocsiba zárt oxigént, mert úgy érzem megfulladok. Mintha minden túlzottan fojtogató lenne és egyre jobban préselne össze minél több időt vagyok távol tőle.
Az app jelez, nekem meg a szívverésem a torkomba ugrik a váratlan hangtól. Úgy érzem mintha minden érzékszervem ezer fordulaton pörögne, mégsem koncentrálhatok rájuk, mert ha megteszem azzal csak magamat hátráltatom.
Mindenki ismeri azt, hogy a gondolatnál sokkal jobb a valóság ha a vágyaink vezérlik? Ez akkor is hasonlóan zajlik, hogyha a félelmeinkről van szó, csak itt azt kívánjuk bár visszazárhatnánk őket agyunk sötétebb zugába, hogy tovább ne garázdálkodhassanak szabadon. Raelynt ilyen állapotba látni kegyetlen érzés mégsem hagyhatom magamat elnyomni általuk. Biztonságos helyre kell őt vinnem mégpedig tegnapra.
- Sajn..sajnálod? - kérdezek vissza, mert nem értem mit. Körülnézek, őt figyelem és nem értek semmit, de ez nem fontos. Rajta kívül most semmi sem.
A kocsiba ültetem be és rohanok át a kormány mögé, hogy magunk mögött hagyjuk ezt a helyet még ha a probléma velünk is tart.
A kocsiról kérdez, én meg kettőt pislogok. Máskor imádni, szeretni tudnám őt a mások tulajdonát érintő törődésért, de jelen helyzetben ez a legkisebb gondunk.
- Nem fontos ez az ócskavas most, csak hogy te jobban legyél. - oldalra nyúlok egyik kezemmel, hogy megcirógassam az arcát, majd a kezét megfogva fűzöm össze ujjainkat, hogy ezt követően egy csók nyomát hagyjam kézfején. - Rendben leszel. - beszélek halkabban, hogy lenyugtassam az idegeimet amik most bokszmérkőzést játszanak velem minden oldalról. Ha tehetném kikapcsolnám ezt az émelyítő forgatagot, de annyira hülye nem vagyok, hogy tudjam mennyire lehetetlen időhúzás ilyeneken töprengeni.

Hazaérésünk után kényelembe helyezem őt és közben a kérdéseit sem hagyom figyelmen kívül.  
- Ashton? - akaratlanul is egy oktávval feljebb ugrik a hangom. - A rohadékja tette ezt veled? - egyáltalán nem nyugtat ez az információ és ha következőleg találkozunk tuti kitekerem a nyakát. Nem érdekel az sem hogyha csak a helyszínen volt, mert a lényeg az amilyen állapotban Rae most van.  
- Nem tudom drága, de most ne foglalkozz ezzel. Később megkeresem neked vagy kapsz öt másikat helyette. - a témát terelve rá is kérdezek hogyan segíthetnék és az első kérések után már bólintok meg ugrok is, hogy beszerezzem bármire is van szüksége. Az elsősegély dobozból ezután kikészítem ha elmondja miket fogunk pluszba használni, mert ha még bármennyit is értenék mások összefoltozáshoz, most minden emlékem akkor is egymásba folyik.
- Hogyan tovább? - nézek fel rá. - Tudom hogy ez piszkosul fog fájni, de szeretném, hogyha leállítanál ha bármit rosszul csinálok majd, oké? Nem akarom még jobban megnehezíteni ezt neked. - habár voltam már rosszabb helyzetben, de egyik sem volt ennyire jelentőségteljes és egyben ijesztő mint amire most készülünk itt. Maradt még valami ital a házban? Hannah után megfogadtam, hogy elkerülöm a részeg kilengéseket, de most úgy érzem jól esne egy fél üveggel vagy az egésszel.






Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyCsüt. Szept. 29 2022, 20:10

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Nem tudom, mennyi idő telt el Dorian hívása óta. Ha fel is hívna ismét, valószínűleg nem tudnék felelni, mert a telefon kiesett a kezemből, és ebből a pózból nem érem el. És igazából nem merek megmozdulni. Csak némán, mozdulatlanul figyelem, szuggerálom a mobilom, mintha ezzel rásegíthetnék arra, hogy Dorian kitalálja, hogy működik az applikáció, mintha ezzel meggyorsíthatnám a keresést. És közben a saját, néha kissé akadozó szuszogásomat hallgatom. Mi van, ha nem ér ide időben? Mi van, ha ideér, és végül a karjaiban vérzek el? Nem akarok meghalni. A legkevésbé sem. Nem ilyen hülyeség miatt. Nem így. Annyira idiótának érzem magam. De mégis mit tehettem volna? Ashton már olyan régóta a markában tart, és most Dor miatt sem szegülhetek neki ellent. A mai este talán végre elég lesz már? Vagy az életem kockáztatása, a halálközeli helyzet még mindig nem elég? Tényleg pusztulnom kell a tini kori hibáim miatt?  

Múlnak a percek, én pedig többször is úgy érzem, közel állok ahhoz, hogy elájuljak, vagy sokkot kapjak. Meglehet, el is veszítem néhányszor pár pillanatra az eszméletemet, ebben a kábító fájdalomban és csendben észre sem venném. Aztán ijedten rándulok össze, amikor zajokat hallok a közelben, amelyek egyre közelednek. Istenem! Mi van, ha rám találtak? Ha azok a fegyveres fickók követtek? Ha követni tudták valahogy a nyomaimat? Nem kizárt, hogy végig véreztem több utcát... És ha Dorian épp most ér ide, mi van, ha őt is bántják? Azt nem hagyhatom. Próbálok erőt gyűjteni, feljebb tornázni magamat ülő helyzetbe a fal mellett... Nem sikerül. Ehelyett ismét maga alá gyűr a fájdalom.

Dor hangja húz vissza a valóságba, és azt hiszem, könnyek szöknek a szemeimbe a megkönnyebbüléstől, hogy itt van. Jól van. - Dorian. Megtaláltál. Sajnálom... - motyogom halkan, míg ő próbál felkaparni a földről. Látom a szemeiben az aggódást. Nem akartam így ráijeszteni. - Jól... jól vagyok. Csak... kimerültem - próbálkozom valami biztatóval, miközben átkarolom a nyakát, míg ő egy autóhoz visz. - Ez kinek.... a kocsija? Nem kéne... összevéreznem... - köhögésbe torkollik a szabadkozásom. Majd ismét elájulhatok, mert nem igazán emlékszem az útra, már nála vagyunk, amikor ismét kicsit jobban magamhoz térek.

- Kit... kit hívtál? Ashtont? Ő jól van? - találgatok, és kicsit elfog a félelem. Jelen pillanatban nem is tudom, hogy Asht féltem-e, vagy tőle félek, csak annyi biztos, hogy semmit nem tudok róla a betörés óta. Nem is hívott. Vagy igen, és nem vettem észre? - Hol a telefonom? A sikátorban maradt? - És miért is érdekel ez most engem jobban a saját testi épségemnél? Talán csak könnyebb ezzel foglalkozni, mint az életveszélyes szituációval. De megoldjuk. Muszáj lesz. Nincs más választásom. Hisz kórházba nem mehetek. Az túl sok kérdést szülne. Börtönbe kerülhetnék. És nem csak én.

- Van elsősegély dobozod? Egy olló? Törölköző és meleg víz? Esetleg egy csipesz? - próbálom hamar összeszedni magamat és a gondolataimat, megválaszolni Dorian kérdését, felsorolni, mi az, amire szükség lehet, ami itt kéznél lehet.
Dorian and Raelyn

Freaks







crazy




about you



Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyVas. Aug. 28 2022, 18:57

raelyn&dorian
I'd search forever just to bring you home
Az elmúlt időszak egy olyan stabilitást hozott az életembe amit eddig csak hírből ismertem. Az ember ilyen beszámolókat hallva csak pislog párat és legyint egyet rá, hiszen biztosan nem több ez, mint valami városi legenda amivel az emberek fárasztják egymást egy pohár bor felett. Aztán egyszer csak a szerencse rámosolyog és némiképp megérti miről is van szó. Hannahval sikerült kisebb - nagyobb alkudozások árán kialakítanunk egy rutint a könnyebb mindennapok kedvéért. Hannus a szemeim előtt formálódott napról napra azzá a hölgyeménnyé, aki nem félt elrabolni a szívemet, majd földhöz is vágni azt, ha kedve úgy tartotta. A világot is körbefutottam volna érte, hogyha arra kér, bár reméltem hogy kitalál más módot amivel kifejezhetem majd iránta érzett rajongásomat. Idővel ugyanis rá fog eszmélni arra, hogy az apja sok esetben egy lusta dög, aki rühelli a futást és attól is lapos kúszásba térne haza, ha meg kellene kerülnie ilyen módszerrel a háztömböt. Eddig szerencsére nem ejtettük meg ezt a tárgyalást, de felkészülök ahogyan csak lehetséges.
A másik aki miatt szerencsés baleknak mondhattam magamat az Raelyn. Sokszor csak elnézem ahogy tesz-vesz vagy éppen mesél valamit. Olyankor az egész arcán megjelenik a lelkesedés összes kis szikrája, én meg azon gondolkozom, hogy mégis mit láthat Ő bennem? Én hetekig tudnám sorolni fordított esetben, de nálam azért megtalálhatóak a defekt különböző árnyalatai. Néha elmerengek ezen és egy részem retteg, hogy egy nap majd felébredek vagy ő és rájön, hogy mennyit érdemel valójában. Hülye lennék azt mondani neki, hogy angyalka, te nagyon leengedted a mércét, ideje rájönni erre. Inkább ilyenkor összekapom magamat és bebizonyítom, hogy méltó vagyok mellé partnernek. Ez motivál, éltet. Na meg persze az se utolsó szempont, hogy oda vagyok érte, amire elég régen volt már példa.
Szóval az életem most nyugodt. Egy narrátor valószínűleg ilyenkor vágna tarkón és figyelmeztetne a szavaim megválogatására.. de komolyan, mi mást mondhatnék? Évek óta nem volt ennyire összekapott semmi sem körülöttem.
Aztán egy nap befut az a bizonyos Hívás és eszembe jut az a bölcs mondás, hogy sokszor nem ártana tényleg befogni a pofámat.
A ma este olyan végre kettesben töltött idő lenne Raelynnel. Én személy szerint dédelgetném emberundoromat, hogy a szobába visszahúzódva adózzuk időnket a kedvenc sorozataink folytatására valamilyen gyorskaja társaságában. A munka agyilag leszív mostanában, hiszen úgy tűnik manapság mindenki egyszerre kapta be a dilibogyóját és szerintük én vagyok a kicseszett lámpás Dzsinn, aki teljesíti óránként változtatott kéréseiket. Az ember meg ne kapjon ilyen miatt agyvérzést, mert egyet előre halad hármat meg hátra. Eltervezem okosan, hogy ezt meg azt megcsinálom eddig, a másik kettővel meg végzek délig, majd utolsó hajrának befejezem a maradékot és végre időbe megyek Hannahért. Aztán Ash kidugja a fejét az irodájából azzal a bűnbánó képével, én meg rámutatok az épület másik végéből, hogy mehet is vissza ahonnan jött, mert a fintor és a bárgyú pofa egyet jelent: találgatást. Szóval igen, szükségem van Minimentős jelenlétére meg a kialakított kis buborékunkra, hogy ne fulladjak bele a munkába.
A hívásommal járt lelkesedésem azonban egyből a torkomra forr ahogyan meghallom a vonal túlsó végén lévő erőtlen hangot Raelyn szájából. A gyomrom görcsbe rándul a kezem meg ökölbe és az ösztöneim veszik át tetteim irányítását, hogy ne fagyjak le teljesen.
- Rae.. tarts ki. Mindjárt ott leszek. Csak maradj velem, drága. - kapkodó mozdulatokkal keresem meg a telefonját azon a boszorkányságon keresztül amit a telefonomra tett még hetekkel ezelőtt. Emlékszem, hogy itt ültünk az ágy szélén és a kis angyalom legalább ötvenszer próbálta elölről elmagyarázni a technikai analfabéta pasijának, hogy miket nyomkodjon egymás után. Én sokszor örülök, hogy felveszem meg leteszem, ő meg olyan profin szemléltette az egészet, hogy bármit simán bekajáltam volna tőle. Adja az ég, hogy jól legyen és ha túl vagyunk ezen az egészen bármelyiket megtanulom tőle. Még azt is ami állati füleket pakol rám meg majmot ültet a vállamra, hogy ennél is nagyobb idiótának tűnjek.
Úgy tűnik a szervezetemhez tartozó pánikgomb bekapcsolása most jól működik. Hannah kis kezét megfogva adom át őt a szomszédhoz és csak annyit mondok vészhelyzet történt. Ennél több se kellett. A fejem gondolatoktól terhes, a kezem meg remeg ahogyan a telefonomon keresem ki az ismerős nevet. A folyamatos kicsörgés mely most kihangosított állapotban tölti be az autó terét egyáltalán nem segít az elmeállapotomon így többszöri próbálkozás után egyelőre bontom a vonalat mielőtt beleőrülök.
A helyszínhez vezető út először kettő majd három percet mutat utána visszaáll kettőre mire befordulok a megfelelő utcába. Olyan az agyam, mint amikor képszakadás történik. A külső zajok eltompulnak és csak egy pillanatot, csakis egy személyt érzékelek. A földön fekve találok Rá és ébresztgetni kezdem. Elsőre sikertelenül, aztán harmadszorra erőtlenül ugyan, de reagálni kezd.
- Itt vagyok.. minden rendben lesz. Tartsd ezt itt. - a seb leszorítására hozott anyagra igazítom a kezét. - Tudom, hogy fáj.. tudom. - a karjaimba veszem őt, hogy minél előbb a kocsihoz érjünk, aztán beültetem őt az ülésre. Mihelyst azonban én is beülök az első dolgom megint a bátyámat tárcsázni. Elég sokszor húzott ki a bajból és többet konyít az orvosos dolgokhoz, mint én. A mellettem ülő barátnőm is, de ő nagyon nincs abban az állapotban, hogy most még instrukciókat dirigáljon nekem. Amúgy is sík ideg vagyok és az kell még hogy még rosszabbat csináljak Raelynnel, szóval muszáj értelmes segítséget kérnem.
Az elindulás után a kicsörgés hangja újra felcsendül én meg magamban mantrázom a vedd fel, vedd fel szöveget miközben egy másodpercre Rae felé pillantok.
- Nagyon jól csinálod. Tartsd még. Mindjárt otthon vagyunk. - újabb kicsörgés, aztán meghallom Jake hangját.
- Baj van. Segítened kell.

Mire elérjük a házat az idegesség szerintem egy különálló életet él bennem. Rae éberebbnek tűnik egy kicsit, de a nehezén még így sem vagyunk túl. Kisegítem őt az autóból, hogy minél kevesebb energiát kelljen elhasználnia, de a fejemben kavargó gondolatokat már csak odabent mondom ki.
- Angyalka, gondolod tudnál nekem segíteni egy kicsit hol is kezdjem az egészet? - lefektetem őt és az arca elé hulló kósza hajtincseit igazgatom ki. - Mire lenne szükséged? Mit hozzak? - talán arra lenne szüksége először is, hogy ne legyek pont most balfék, de a felmentő sereg érkezéséig csak én vagyok neki meg a tőlem magasabbra növekedett aggodalmam.






Raelyn J. Winters imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Dorian J. Lester
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck A5148dd1afa664d72df11f6c10e743bd738a7db7
dor and rae | out of luck 0ccc7335f4d895a22d49f284de48185cf1d1e3d5
★ kor ★ :
37
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 8d1c8bbfbb8e9e4b6d953ab98d8bd8bf7b9475cc
#teamRaerian.
As dark as I am, I will always find enough light
to adore you to pieces, with all of my pieces.
★ idézet ★ :
Love is the only sane and satisfactory answer to the problem of human existence
★ foglalkozás ★ :
autószerelő
★ play by ★ :
Josh Segarra
★ hozzászólások száma ★ :
1696
Témanyitásdor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck EmptyVas. Május 22 2022, 20:31

“Oh, but you must travel through those woods again and again... said a shadow at the window... and you must be lucky to avoid the wolf every time... But the wolf... the wolf only needs enough luck to find you once.”
Emily Carroll, Through the Woods

Az elmúlt pár napban Doriannel folyamatosan elkerültük egymást, csak üzenetekben kommunikáltunk, ha egyáltalán arra volt időnk, mert mindketten elfoglaltabbak voltunk a megszokottnál. A héten kétszer is vállaltam dupla műszakot, mert az ellentétes váltásban az egyik kolléga beteg, kórházba került, muszáj volt beugrani helyette. Az edzőteremben is több lett az érdeklődő, annyian lettek, hogy szét kellett szednem az egyik csoportomat, ez pedig heti szinten minimum még 2-3 óra elfoglaltságot jelent. Így amikor esetleg akadt is némi szabad időm, akkor inkább az alvást választottam. De azt hiszem, mostanra az ilyesmit igazán kibírja már a kapcsolatunk, hiszen hónapok óta jól megvagyunk. Hannah is egyre közelebb kerül a szívemhez. Nehéz is nem imádni a kis tökmagot, olyan kis okos és huncut és ravasz, amúgy szerintem tiszta apja, szóval a génjeiben van, hogyan szerettesse meg magát velem. Párszor már vigyáztam is rá egyedül, vagy én vittem oviba, ha úgy jött ki a lépés, és már ki merem jelenteni, hogy ő is bír engem. És nincs is annál cukibb, mint mikor “Jéjin”-nek nevez. Már komolyan gondolkodtam rajta, hogy megpróbálkozom nála a kínai kiejtéssel, hátha az jobban megy neki.

A lényeg, hogy így pár nap távollét után már tényleg hiányoznak is mindketten. Szóval mikor mentőzés közben először megcsörren a telefonom, reménykedve kapom azt elő Aston mellett helyet foglalva a kocsiban, azt várva, hogy Dor hív, és közli, hogy ma este végre láthatjuk egymást. De ehelyett Ash nevét írja ki a kijelző. Na nem, hozzá most semmi kedvem. Kinyomom a hívást, nyugodt szívvel, mert utólag könnyedén tudok majd arra hivatkozni, hogy dolgoztam. A műszak végéig ezt még kétszer eljátszom, bár az utóbbinál már elgondolkodom azon, hogy fogadnom kéne, és megtudni, mit akar. Mert mi van, ha Doriannel kapcsolatos? Őszintén fogalmam sincs, hogy mi a helyzet most velük, hogy állnak Dor tervei, beavatta-e már a haverját-per-főnökét abba, hogy mire készül? Kérte-e már a segítségét, ahogy én ajánlottam neki? Ashton néha egy seggfej, és gyakran a hátam közepére sem kívánom, de rendes állást biztosít Dornak, amúgy meg baromi jó kapcsolatai és forrásai vannak, és tudom, hogy tudna segíteni, ha akarna. Már csak emiatt is veszem a fáradtságot, hogy végül visszahívjam őt, miután elhagyom a tűzoltó laktanyát a nap végén. Munka közben nem akarok foglalkozni ezekkel a dolgokkal, mert koncentrálnom kell, de azt is tudom, hogy Asht nem kerülgethetem sokáig amúgy sem, ha akar tőlem valamit. Nos, most akar. És azonnal tisztában vagyok vele, mennyire dühös a korábbi mellőzés miatt, amint beleszól a készülékbe. Aztán közli, hogy fél órán belül találkoznunk kell, és ezzel le is teszi. A gyomrom azonnal gombóccá szűkül.

* * *

Két és fél órával később Bronx egy lepukkant részében ácsorgok egy fekete furgon mellett negyed magammal. Semmi kedvem ehhez az egészhez, Ash nem tud eleget fizetni ahhoz, hogy ezt önként bevállaljam, de nem haragíthatom őt magamra most, hogy tudom, Dornak szüksége lehet rá. Akár az élete múlhat ezen, szóval... Egyelőre próbálok jó képet vágni az egészhez. Megvárom, hogy a másik két idióta festékszóróval lefújják a kamerákat, aztán Ash jelzésére bemegyünk. Csak egy-két percünk van, amíg a rendszer visszaáll, addig meg kell hackelnem a ház belső rendszerét. Édes istenem, legalább tizenkét éve nem csináltam ehhez hasonló őrülséget. A pulzusom olyan tempót diktál, hogy félek, helyben elájulok, de követem a többieket a fal mellett, és miután Billy leüti az őrt a fegyvere csövével, már bent is vagyunk a biztonsági szobában. Onnantól az enyém a terep. Nem kell sok idő, büszke nem vagyok rá, de van ebben némi gyakorlatom, szóval megteszem, amit Ashton kért. Az a vicc, hogy ezt ő is csuklóból el tudta volna intézni, de persze megvan a saját magyarázata arra, hogy miért van rá nagyobb szükség odakint – szerintem meg csak nem akar felesleges kockázatot vállalni, ha van helyette más hülye, akit belezsarolhat ebbe a melóba.  

A továbbiakban Sam, Andy és Billy teszik a dolgukat, én azonban nem várok rájuk. Rám már nincs szükség, és olyan gyorsan le akarok lépni, ahogy csak lehet. Már majdnem elérem a kaput, amikor meghallom a lövöldözést. Automatikusan lebukom, és eszembe jut, hogy meg kéne néznem, hogy vannak a többiek, de úgysem tehetnék értük semmit. Nekem nincs fegyverem, csak megöletném magam. Aztán a zajok egyre közelebb érnek, nem habozhatok, futva teszem meg az utolsó pár métert. Igazából nem érzem meg azonnal a fájdalmat. Az adrenalin dolgozik bennem rendesen, és futok, amerre látok, ameddig az erőm el nem fogy. Az ösztöneimre hallgatok, és nem a furgonhoz megyek, az túl feltűnő, főleg, ha még be is várjuk a többieket, akik vagy jönnek, vagy nem... Egyedül több esélyem van. Szóval rohanok, ahogy a lábam bírja, és mire utolér a fájdalom meg a gyengeség, igazából már fogalmam sincs, hol vagyok. Egy elhagyatott utca sötét sikátorában találom magam, a fal mellett lecsúszva; és akkor megcsörren a telefonom. Ezúttal Ashton hívását várnám, de a kijelzőn Dorian neve szerepel. Dorian... Szükségem van rá.

- Dor...? - Szólok bele a készülékbe kissé erőtlenül. - Az... azt hiszem, kicsit... bajban vagyok. El... el tudnál jönni értem? Meglőttek, de... nem tudom hol vagyok. Az... az applikáció... Nézd meg az applikációt... - jut eszembe a lehetőség. Miatta telepítettem a telefonjainkra, hogy megtaláljam, ha baj lenne, de sosem gondoltam volna, hogy ennyire fordított lesz a helyzet. - Dorian? Kérlek, ne szólj senkinek... - teszem még hozzá halkan, mielőtt kicsúszna a kezemből a telefon.
Dorian and Raelyn

Freaks







crazy




about you



Dorian J. Lester imádja a posztod

mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
dor and rae | out of luck Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
dor and rae | out of luck F3a20a86e752894c0a378295eb127ee4df1bbe78
★ kor ★ :
33
★ családi állapot ★ :
dor and rae | out of luck 9117059187ae2278e3f2d42849cfc0cb0994bdb4
You are all my heart
ever talks about.
★ lakhely ★ :
Queens ★
★ :
dor and rae | out of luck A30af94c6bf770e03a82e1deb9e8faf9cb3619a1
★ idézet ★ :
Fight back. That’s how you move on.
Take control of your life again. ★
★ foglalkozás ★ :
paramedic, self-defense instructor, medical student ★
★ play by ★ :
Chloe Bennet ★
★ hozzászólások száma ★ :
855
★ :
dor and rae | out of luck F2a404550a1ca86aca69ed1dd12bd3d2e83c7f3a
TémanyitásRe: dor and rae | out of luck
dor and rae | out of luck Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
dor and rae | out of luck
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Bronx-
Ugrás: