New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Alastair Carver
tollából
Ma 21:11-kor
Tiger Kareem Abbar
tollából
Ma 21:00-kor
Shelley Lane
tollából
Ma 20:42-kor
David Gallardo
tollából
Ma 20:41-kor
Gabriela Valderrama
tollából
Ma 20:32-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 20:09-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 19:42-kor
Dommiel P. Lloyd
tollából
Ma 18:45-kor
Lambert Schultz
tollából
Ma 18:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Constance Walsh
TémanyitásConstance Walsh
Constance Walsh EmptyVas. 17 Ápr. - 21:33
Constance Walsh
I'll take my time 'til I show you how I feel inside

Karakterinformációk

Karakter típusa
Saját
Teljes Név
Constance Lihua Walsh (née Cheng)
Becenév
Nancy
Születési hely
New York City
Születési idõ
1985. március 20.
Kor
37
Lakhely
Manhattan
Szexuális beállítottság
heteroszexuális
Családi állapot
elvált
Tanulmányok
University of Dundee, orvosi kar; Skócia
Foglalkozás
neurosurgeon-in-chief; NewYork-Presbyterian
Hobbi
az utóbbi időben nem igazán köti le semmi, de régebben szívesen olvasott, nézett fekete-fehér filmeket szabadidejében, illetve gyakran önkénteskedett
Moodboard

Csoport:
Egészségügy

Jellem
"Welcome to my darkness, I been here a while. Clouding up the sunlight, hurting for a smile or something, but something always turns into nothing."

introvertált // tárgyilagosság és objektivitás // érzelmektől mentes gondolatok // szigorú tekintet // “all that glitters is not gold” // vörös rúzs // múltban ragadt// jégkirálynő // ”acting like I'm heartless, I do it all the time, that don't mean I'm scarless, that don't mean I'm fine“ //  egy doboz eldugott cigaretta // garbó // édes vörös // skandináv krimik // the walls we build around us // Chanel No.5 // csokoládéba mártott eper // elfojtott gondolatok // csendes megfigyelő // dog person // mi lett volna, ha...? // mindig száztíz százalék //  eső utáni illat // "silence is the most powerful scream" // egyedül a tetőn // mindenki néma háttérzaj // pasztell és fekete // Frida Kahlo csodálat

"Do you want me on your mind or do you want me to go on? I might be yours as sure as I can say be gone be faraway."

szív az ész felett ... ész a szív felett
"you used to be everything to me ... now I'm tired of the fighting"
őszinte mosoly ... kimért pillantás
odaadó támogatás ... maximalizmus és elvárások
tervek a jövőre nézve ... "azt se tudom, mi lesz holnap"
élmények ... emlékek


segítőkész + maximalista + türelmes + precíz + elemző + felelősségteljes + eredményes + meglátja az összefüggéseket + nyugodt + körültekintő + rendszerető + tanult + megbízható + pontos


bizalmatlan - kiismerhetetlen - titokzatos - pesszimista - zárkózott - kimért - magányos - válogatós  - merev - makacs - kishitű - szkeptikus - boldogtalan - gondterhelt - komor - sebezhető - elveszett



Avatar alany:
Gemma Chan

Múlt
Hallom a szívem erőteljese pumpálását, szinte a fülemben dobolva emlékeztet az ittlétemre. Körbenézek, de minden olyan homályos, csak lassan kezd tisztulni a kép. A kezeim véresek. A fájdalmat egyelőre nem realizálva nézem vörös ujjaimat. Mi ez a sok vér?
- Dr. Walsh…
Michael hadonászik előttem. Határozott mozdulatai felém irányulnak, mégis lassúak és lomhák. Mintha egy filmből kiszakított lassított felvételt néznék. Keresem a tekintetét, de nem néz a szemembe. Látom az arcán az érzelmek keveredését. Értetlen, dühös, fél és tanácstalan. Nekem mégis azon jár az agyam, hogy miért nem abban a kék ingjében van, amiben reggel elment itthonról. Napközben átöltözött volna?
- Dr. Walsh!
Körbenézek és csak ezután észlelem a környezetem. A fürdőszobában állok, a lábaim csupaszok, egy szál hálóing van rajtam. Hullámokban ráz ki a hideg, ahogy a hűvös járólap a talpamat éri. Oldalra fordulva látom magam a tükörben. Az arcom nyúzott, a hajam csapzott, a szemeim alatt sötét karikák húzódnak. Fáradt vagyok, sőt, kimerült a hosszú műszakoktól és az állandó hajtástól. Évek óta egyetlen napot sem vettem ki. Arcom mindkét oldalt nedves a könnyektől, a szemeim pirosak. Tekintetem ismét a kezeimre siklik.
- Dr. Walsh!
A hasamban fellépő kínzó, fájdalmas görcs, a vér, Michael gesztusai azonnal értelmet nyernek. A baba, aki az utolsó szalmaszál volt a megfáradt, befásult kapcsolatunk megmentésére már nincs többé velünk. Az általában érzelemmentes férjem minden rezdülése meghazudtolja önmagát; mintha ő is tisztában lenne, mi vár ránk ezután, mégis kicsit nehezen akarná elfogadni. De őt már csak a megszokás köti hozzám, semmi más. Már a születendő gyermekünk sem tart össze minket.
- Dr. Walsh! - Jessica szólít meg határozottan. Még a maszk sem takarja ki eléggé ahhoz az arcát, hogy ne lássam rajta az értetlenséget, ami rám is rám ragad. Mély levegőt veszek és a véres gumikesztyűkre pillantok. A gépek jellegzetes, sípoló hangja bekúszik a fülembe; egy olyan dallam, amit gyűlölök hallani. A fiatal nővérről elfordítom a tekintetem és hátrébb lépek az asztaltól. A műtőben olyan csend van, mint korábban még soha. Mindenki megdermedve néz rám, válaszra, utasításra várva. A várakozó szempárok kereszttüzében egy hang sem jön ki a torkomból. Csak nézem az asztalon fekvő férfit, akinek a családja a folyosón vár. A gyerekek jutnak eszembe, akik még olyan kicsik, hogy valószínűleg fel sem fogják, mi történik az apjukkal. A feleség, aki idegességében a körmeit vágta, mikor utoljára láttam. Eszembe jutnak a férfi idős szülei, akik Texasból utaztak ide. Szerettek volna a fiuk ágya mellett állni, amikor az felébred.
Az ajtó feletti órát keresem. Ha minden a tervek szerint alakult volna, Russell-t egy óra múlva toltuk volna ki a műtőből.
- A halál ideje három óra tizenhét perc.
Szó nélkül hagyom el a helyiséget, menet közben megszabadítom magam a kesztyűtől, a maszktól, a sapkától és a műtős ruhától. Úgy érzem megfulladok, ki kell innen jutnom. Mi a franc történt odabent? Mennyi idő esett ki? Ki kell szellőztetnem a fejem és higgadtan végiggondolni az elmúlt pár órát. Mégis, most is visszakalandozom ahhoz az estéhez. Ahhoz a véres estéhez, ahhoz az estéhez, ami az utolsó este volt, amit Michael a közös házunkban töltött. Az utolsó este, amikor hozzám ért és a feleségének szólított az ügyeleten. Megszokásból a mellkasomhoz nyúlok. A hosszú láncot keresem, amit mindig viselek. Kitapintom, de mégis más, mint szokott lenni. Már nem lóg rajta a gyűrű, mint eddig éveken keresztül. Szorít a mellkasom, ordítani tudnék, viszont kollégák között vissza kell fognom magam. Lehunyom a szemeimet néhány pillanatra, amíg összeszedem magam, csak ezután indulok a folyosó felé, közölni a rossz hírt a családdal. A pályafutásom elején ez mindig nehezemre esett. A hozzátartozók jó szívvel adták a szerettük életét a kezembe. Idővel könnyebb lett, a munkám részévé vált olykor nem a legjobb hírekről beszámolni, de most úgy érzem magam, mint akinek először kell halálesetről beszámolnia. Ideges vagyok, szorongok és nem is igazán tudom, mit mondjak. Hibáztam odabent?
A váróterem ajtaja nyílik, a sok kíváncsi arc azonnal engem vizslat. Hogy ment? Ugye minden rendben volt? Mikor láthatjuk Russell-t? Csak állok előttük, némán, földbe gyökerezett lábakkal. Szótlanságom önmagában válasz. Először az ősz hajú nő, aztán a kopaszodó férfi hitetlenkedik. A feleség arca fájdalmas grimaszba torzul, a gyerekek az anyjuk felsőjét rángatják.
- Sajnálom… - Mindössze ennyit tudok kinyögni. Ha tudnék is mást mondani, nem lennének rá - rám - kíváncsiak. Egymásba kapaszkodva próbálják tartani a lelket a másikban, én meg csak kívülállóként állok mellettük. Szó nélkül hagyom őket magukra megírni a felmondásomat.


livin' in new york

mind álarcot viselünk
Constance Walsh
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Constance Walsh Tumblr_inline_pje95n97Hl1v719q1_250
Constance Walsh A828a13c4a391ade79f0151ae93d121a67be0686
★ kor ★ :
39
♫ :
dark side
★ családi állapot ★ :
divorced
★ lakhely ★ :
manhattan
★ :
Constance Walsh 0a78c4a8e90be29e7490a8229adec2f424ab8c95
★ idézet ★ :
Oh what a day to choose
Torn by the hours
All that I say to you
Is like fuel to fire
★ foglalkozás ★ :
neurosurgeon; neurosurgeon-in-chief
★ play by ★ :
gemma chan
★ hozzászólások száma ★ :
27
★ :
Constance Walsh 3526fc801d69ad3715893cfa16f17476eb6b0ac0
TémanyitásRe: Constance Walsh
Constance Walsh EmptySzer. 27 Ápr. - 23:48
Gratulálunk, elfogadva!
Livin' in New York új lakosa

Kedves Constance!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Őszintén megmondom, nagyon nehéz megtalálni a megfelelő szavakat, amelyek leírnák, hogy mennyire imádtam a karakterlapodat. Egyszerűen hibátlan és tökéletes az elejétől a végéig.  Constance Walsh 2624752903

Kezdve a leírással, amit annyira egyedien oldottál meg, és nem csak érdekes, illetve épp eleget megtudhatunk a karakterről belőle, hanem még esztétikailag is igazán jól mutat. Tetszettek a beékelt idézetek is, amelyekkel kicsit kibonthattunk egy-egy jellemvonást, de közben keretet adtak az egésznek, és gyönyörűen tovább színesítették az összképet.

Az pedig, ahogy a sztoriban összekötötted a két különböző jelenetet, szerintem lenyűgöző. Láttam magam előtt megelevenedni mindkét történést, és nem csupán láttam, de Nancy-vel együtt át is tudtam érezni. :öribari:
Szerintem én ritkán használok ennyi dícsérő kifejezést egy elfogadásnál, de most úgy érzem, ide ez sem elég. Tényleg nagyon oda voltam a lapodért az első betűtől az utolsóig.  Constance Walsh 1404455205 De itt és most befejezem a fényezést, és engedlek tovább, hogy mielőbb helyre vághass néhány ideget.  Constance Walsh 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!




livin' in new york







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Constance Walsh Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Constance Walsh 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Constance Walsh 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Constance Walsh 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Constance Walsh 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Constance Walsh
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Remi Walsh
» Celeste Walsh
» Trent Walsh
» Blake Walsh
» Monroe Walsh

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: