New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 65 felhasználó van itt :: 5 regisztrált, 0 rejtett és 60 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Pete
TémanyitásPete
Pete EmptyPént. Ápr. 01 2022, 21:35
Pete

Play by:
képen Choi Youngjae
Születési hely:
rád bízva
Kor:
20-23
Lakhely:
rád bízva
Szexuális beállítottság:
rád bízva
Családi állapot:
szerintem tuti nincs senkid, de cáfolj rá nyugodtan
Csoport:
munkások/diák
Történetünk:

Lényegében te vagy a Neoyang ITC egyik legfontosabb munkatársa, ami annyit takar, hogy az én személyi asszisztensemként dolgozol. Lényegében mondhatjuk úgy, hogy a kezem alá dolgozol, de én magamban csak Főtitkárnak szoktalak hívni, mivel egy voltál azok a srácok közül, akik átjutottak a rostán és részt vállaltak a céges vérfrissítésen. Lényegében így kerültél hozzám; szükséged volt egy új állásra, mert éppen végeztél a tanulmányaiddal/szükséged volt egy olyan helyre, ahol tapasztalatot szerezhetsz, én pedig elkezdtem titkárokat keresni. Kapni kaptál az alkalmon további vagy 50-60 sráccal együtt - mert feltétlenül kitétel volt, hogy férfi adminisztrátorokat akarok a céghez - viszont te voltál az egyetlen, aki elég szimpatikus volt ahhoz az állásinterjún, hogy rögtön az irodám melletti kis recepciós pultba ültessem. Szeleburdi vagy, fiatal és talán egy kicsit ügyetlen, de valahol arra a srácra emlékeztetsz, aki én magam is voltam a te korodban. Nagyon sok bajt kevertél az első hetekben, de elnéztem a dolgokat, mivel határidőre, precízen tudtad végezni a feladataidat. Meglepően áttekinthetően dolgozol, én magam fel is vontam a szemöldökömet, amikor a buzgó mócsing formád elém nyomott egy dokumentumot színes papírdarabokkal, és ötféle szövegkiemelővel összefirkálva. Szükséged van az általam kínált munkára, ezért próbálod azt jól csinálni. Ezzel néha képes vagy az őrületbe kergetni, ilyenkor pedig sokkal jobban szeretlek magamban Titkárnőnek szólítani, nem pedig Főtitkárnak. Az öltözködésed szinte sosem makulátlan, mindig észreveszem, hogy ha a cipőd anyaga nem egyezik meg a az öved anyagával, ha a nyakkendőd nem megfelelő hosszúságú, illetve a múltkor képes voltál sportzakóban jönni dolgozni, amin talán egy kicsit ki is akadtam. Mentségedre szóljon, hogy valószínűleg azért van ez, mert állandóan késésben vagy - fogalmam sincs mit művelsz még a munkán kívül - és legalább a mosdóban veszed a fáradtságot arra, hogy átöltözz. Igen, én határozottan csak eljátszom azt, hogy nem vettem észre, amikor a pizsamafelsődben jöttél be dolgozni és utólag cserélted át. Elnézem neked, mert fiatal vagy, és határozottan szórakoztat a szituáció. Ezerszer elmondtam már, hogy kapsz céges kocsit és ne tömegközlekedj, de sosem fogadod el a felajánlásomat... Ahogyan a már amúgy túlzottan hosszúra nőtt hajadat is rendszerint elfelejted összekötni. És majd nézelődhetsz, ha meghúzom, amikor legközelebb elmész mellettem.

// összességében én ennyit gondoltam. Razz Az egyetlen kikötésem az annyi, hogy kis szeleburdi fiúka legyen, és szerethető, tehát ne feleseljen feleslegesen... Őszintén a pb ázsiai mivoltjához sem ragaszkodom, mert úgy gondolom, hogy Pete simán lehet akár nyugati fiú is, ha van egy jó ajánlatod, akkor nem ezen fog múlni a dolog - szimplán azért tettem be Yonghát amúgy, mert róla találtam a legjobb képet illetve csak ízelítőnek szántam - ha esetleg tetszene a karakter, de a pb miatt nem választanád ki, viszont ragaszkodnál az ázsiai archoz, de nem ismersz olyan sokat, akkor még pár ajánlatom lenne számodra: Choi Bomin, Lee Keon Hee, Choi Chanhee, Jacob Bae, Ong Seungwoo etc, ők jutottak első körben az eszembe. Emellett szívesen várom a te ajánlatodat is, jelen helyzetben magas és jó kiállású fiúk nagy előnyben vannak.  cukika  Már csak azért is, hogy a 188 centimmel ne kelljen az öreg csontjaimat azért mozgatni, hogy a szemedbe tudjak nézni.  :zöldi: A karakter Pete-ként volt emlegetve pár helyen, de ha nem szeretnéd ezt a nevet, akkor is sikíts, mert tudunk egyeztetni, csak gyere Pete 2624752903


Újra keresném a karaktert ^^


I'm in my bed, and you're not here
And there's no one to blame but the drink in my wandering hands, forget what I said, it's not what I meant, and I can't take it back, I can't unpack the baggage you left, and I get the feeling that you'll never need me again · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · · ·
mind álarcot viselünk
Seo Dan
Üzlet
ranggal rendelkezem
★ :
Pete JUqSd7e
Pete JUqSs6B
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
We pull each other like magnets
Everything you say to me is a sweet flavor
You probably already knew, I mean I feel like you
★ családi állapot ★ :
Pete JUqg9Re
Going all the places that you been to
Doing all the things that you into
I just really wanna try to win you, If you, want to
★ lakhely ★ :
Queens - Long Island City
★ :
Pete JUq4d6Q
★ foglalkozás ★ :
Gyakorló vezérigazgató
★ play by ★ :
Jang Ki-yong
★ hozzászólások száma ★ :
73
★ :
Pete JUqDBAQ
 
Pete
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Pete

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek-
Ugrás: