New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 57 felhasználó van itt :: 12 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Sonny Hirata
tollából
Ma 17:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 17:21-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 16:22-kor
Cale Braxton
tollából
Ma 16:20-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 15:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 15:00-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 14:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 13:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 13:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Jasmine Connery
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 27 Dec. - 21:25
Jasmine

 
Ez kicsit úgy hangzott mint valami grafo-előadás.Viszont nem feltétlen fogsz meggyőzni a politika kapcsán a saját igazadról..A személytelenséget cáfolom. Csak éppen a világ olyan irányba mozdul, ahol a hatalom erőinek néha zárnia kell, hogy megőrizze azt ami igazán fontos a számára: a hatalmának tartópilléreit.Ezért személytelennek adja ki magát, hogy ne hagyjon támadófelületet.

 
A Tinder azt hiszem maga is egy határvonal. Engedi, hogy átlépd a korlátaidat, ugyanakkor amikor megteszed, akkor szembesülsz önmagaddal, és nem feltétlenül vagyok benne biztos, hogy mindenki szereti látni ki is lapul benne valójában.Igazából ezen a helyen a tiltott gyümölcs fogalma mint olyan nem létezik, elmosódnak a perverziók, mert igazából itt semmi nem számít annak.Aki ide feljön nagyjából tudja mi vár rá.Aki meg nem, az úgyis kihullik az első alkalommal.Bár azt gondolom sejted, hogy nem azért húztalak jobbra, mert olyan elragadó az intellektusod. Ugyanakkor azért vagyok itt, mert valóban annak gondolom. A tudás is egyfajta szexepil.

 
A hangom…hm…talán kicsit pontosíthatnád, hogy milyen körülmények között hallanád szívesen? Például reggel hatkor kávé előtt meglehetősen rekedt, és morcos hangom van. Délelőtt már azért kellemesebb. Délután egész dallamos.Este pedig izgalmas.Bár nem tudom. Ha már hang….nemrég olvastam találóan, hogy ha a bűnnek hangja volna, egészen biztosan női hangja lenne.

 
Oké, tételezzük fel, hogy nem beszéltem rólad a flitters ruhás habcsóknak.De ne akarj engem átverni azzal, hogy csak egy poros könyveket lapozgató bölcsész vagy. Szédíted te a nőket rendesen. Ilyen dumával! Gondolom nem árulok el titkot azzal, hogy mi csajok imádjuk az okos, eszes férfiakat. Gondolom ez valami ösztönös dolog. Tőlük remélünk biztonságot.Olaszország….hm…felkeltetted az érdeklődésem. Dobd át a részleteket, aztán visszatérünk rá.Bár gyanítom nem feltétlenül poros könyveket akarsz te ott is lapozgatni. Smile Ahhhh mennem kell! Valami botlábú táncolni akar vinni. Imádkozz, hogy túléljem! Küldd a részleteket az útról. Csók, professzor! Jasmine Connery 1471401822  


 


  credit - Chaussette


 

 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyHétf. 26 Dec. - 21:44
Maximilian

Ahogy az anarchisták mondták: ha tiltasz, hazudni tanítasz. És van ebben valami.
A politikát viszont nem feltétlenül keverném ide, hiszen annyira sokrétű jelenségről van szó és lássuk be... a politika már régen nem az igények formálásáról szól sok esetben, sokkal inkább azok kiszolgálásáról. Az általad említett módszerrel persze fel lehet ébreszteni az igényt bizonyos dolgok iránt, de... az 1991 utáni világ olyan szinten fél az egyéniségtől, hogy inkább a személytelenbe menekül, ha hatalomról van szó. Viszont ez messzire visz és erről nem biztos, hogy itt érdemes értekezni, arra viszont kétségtelenül jó volt, hogy a figyelmem birtoklásának útján tovább haladjon!
Az élvezetek édessége kapcsán is két tényező van: a tiltott gyümölcs édessége és ezzel párhuzamosan a szabadságé is. Mert az, hogy az ember szabadon megtehet valamit, hasonlóan mámorító lehet. Érzésem szerint ez a beszélgetés a kettőnek az elegye, mert van benne olyan, ami feszegeti a határokat amire rámutattál, ugyanakkor ott van annak a szabadsága is, hogy ezt nyugodtan megtehetjük. Ez is csiholhat szikrát, nem csak korai kőeszközök! Wink

Ó, ha nem számít mit mondok, akkor egy latin órát is tudok ajánlani! Very Happy de viccet félretéve köszönöm a bókokat, ha nem lenne elég vastag a bőr a képemen, még lehet pirulnék is! Wink Ezek után viszont úgy lenne fair, ha én is meghallgathatnám, hogy milyen hang tartozik a legkiválóbb antik szobrászok vésője alatt formált csinos vonásaidhoz. Vagy éppenséggel azt, hogy mi a kedvenc illatod, amivel Circe szerepére pályázol!
Nem szerethet mindenki mindent, ez tény. Én mondjuk egy pár évadát élveztem és volt abban valami mókás, hogy Sean Bean ebben is gyorsan meghalt. Cserébe a Sharpe filmsorozatban pl. agyon se lehet vágni filmről-filmre! A Crown egy tisztességes munka, annyi biztos. Nem igazán jutok el sorozatnézésig megmondom őszintén, inkább filmeket olykor, a The Man in the High Castle viszont tervben van egy ideje már.

Nem feltétlenül rossz összefoglalás! A domborulatok tekintetében persze lehet pontosítani, mert igazából nekem az arc a legfontosabb, lehet nyaktól lefelé valaki 10-ből 11 pontos alakú, ha az arca nem fog meg. És hát az ősembertől örökölt ösztönös termékenység szimbólumokhoz sem ragaszkodom, a szépséget arányok és nem méretek puszta statisztikai volta határozza meg.
A többi viszont találó és Melissa McCarthy legalább annyira káros szerintem, mint a névrokon szenátor az ötvenes évekből... na jó, talán az utóbbi mégis kellemetlenebb volt amerikai állampolgárok sokaságának.
S hogy mi lesz kisasszony? Még a végén kénytelen leszek az indexét elkérni az irodámban, hogy felül vizsgálhassam, és alul értékeljem, megállapítandó az érdemjegyét! Wink

Az már jó, ha nem untatlak. És farok fotó nem lesz, az nagyon nem az én műfajom. Bevallom, nem is értem a dolog logikáját, mert olyan, mintha azt üzenné az illető, hogy "amúgy ez vagyok én egy fasz" ami kétségtelenül atavisztikus, de merőben puritán önreflexió. És hát... végső soron találó is, ha erre vetemedik valaki.
Ez viszont igen szomorú, hogy a magad teljes pompás fegyverzetében tündökölve senyvedsz az unalomtól ilyen társaságban! Kár, hogy nincs valami szőke ló fehér hercegen, hogy bevágtasson és elragadjon! Helyette egy poros könyveket lapozgató bölcsésszel cseverészel! Már, amíg annak a drága, derék matrónának meg nem említed ezt, mert az nem igazán lendítene előre az ügyön.


Ellenben ha gondolod, van még hely a vizsgaidőszak alatt szervezett hallgatói kirándulásra, idén először szervezhettem ilyet és nem meglepő módon Olaszország az úti cél.


credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jasmine Connery 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyHétf. 26 Dec. - 18:00
Jasmine

   
Közhely de igaz: minél inkább távol akarsz valakit tartani valamitől, minél inkább hangoztatod, hogy tilos, annál inkább vágyik rá az ember.A politika ezt előszeretettel alkalmazza, a fordított pszichológia elvén működve.Ha valamit el akarsz érni az embernél, egész egyszerűen tiltsd meg, és biztos lehetsz benne, hogy egy idő után önként fogja csinálni, méghozzá elgondolása szerint titokban. Éppen úgy igaz ez a szexualitásra. Egész egyszerűen azért, mert van valami édes, valami semmihez sem fogható izgalmas zamata a dolognak. Annak például, hogy a Columbia egyik neves professzorával beszélgetek Tinderen, feltehetőleg nem azért, hogy a new york-i szokatlanul enyhe télről, vagy a pattintott kőkorszakról beszélgessünk.

   
Őszintén? Egy idő után fogalmam sincs miről beszélt. Elvesztem a tökéletes artikulációd és az arcvized kesernyés aromájának bűvöletében. Mondjuk a témakör is csak azért maradt meg bennem, mert azon a kis szórólapon volt felírva, amit a haver nyomott a kezembe előadás előtt.A Trónok Harcával nálam mellé löttél. Ahol az első évadban kinyírják a legjobb faszit az egész valamire való sorozatban, azt kaszálom.Ellenben ha hiszed ha nem, nekem a Korona kifejezetten bejött. Te nézel valami sorozatot?

   
Szóval ha jól értem, csakhogy kissé liofilizáljuk a zsáneredet: kedveled azokat a csajokat, akiknek azért vannak elől domborulatai, időnként hajlandó magához is nyúlni, ha éppen nincs pasi kéznél, ugyanakkor több szorult bele a minimális intelligenciánál. Hajlandó átlépni a határait, de azért vannak neki azok is, csakhogy tudj mit feszegetni, és lehetőség szerint legyen humora is, ami ne merüljön ki valami olcsó Melissa McCarthy féle röfögős röhögésben.Hm....azt hiszem én benne vagyok ebben a kategóriában. Ó mondd professzor, mi lesz itt velünk a végén? Még kiderül, hogy dupla macthing van közöttünk?

   
Jelen pillanatban unalmat űzök. Régóta megvan a profilom, de leginkább akkor jövök fel, ha unom a fejem. A legtöbbször jönnek a dick-pic dömpingek, vagy jönnek a cuki szövegek és utána a farokról készült képek. Vagy jönnek a beszélgetések és a végén ha már itt vagyunk megmutatoma farkam képek. Ha viszont nem ez van akkor egész kellemesen el tudok dumálni. Jelenleg egy unalmas fogadáson ülök az apámmal, mert néha ilyen is kell. És ha tudná az a mazsola képű, talpig flitterbe öltözött matróna, aki nem mellesleg a Columbia politilógiai tanszékének vezetője, hogy veled csevegek Tinderen, minden bizonnyal kiakadna.Szerinted eláruljam Mrs Kalberian-nak, hogy mit csinálok, miközben ő az apámmal diskurál? És flörtöl vele, baszki, nem hiszem el. Smile


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 21 Dec. - 20:07
Maximilian

Nem minden esetben, van az erkölcsnek tartása is, illetve mindenkinek van egyfajta erkölcsi tartása. De a határ egyénenként lehet elég távol. S nem is mindig ott, amire az ember gondolna. Sokan inkább ezt értik félre és arra jönnek rá, hogy a határaik egész máshol húzódnak, mint gondolták. Bár az is igaz, hogy én sokszor a régi korok embereit és példáit is szem előtt tartom. Nem vagyok a "régen minden jobb volt" híve, de azért akadnak olyan példák is. Abban viszont igazat adok, hogy van olya tiltott gyümölcs, ami édes tud lenni, és léteznek bűnös élvezetek is, amik attól jók, hogy bűnösek.

Igazad van, egy ilyen felületen senkivel sem az esze miatt kezdesz beszélgetni, de mondhatjuk, hogy a külső megfog, a belső megtart. Ha nem lennél elég intelligens, már nem beszélgetnénk, mert nem lenne semmilyen közös hang és ez fontos. Ez persze fordítva is így van, ha nem ütnék meg egy szintet, te sem vesződnél velem esélyesen...
A témakör pedig attól érdekes, mert olyasmivel foglalkozik, ami a mi életünktől sem független, lehetőséget ad arra, hogy az ember a régi korok- és a mostani hétköznapok között párhuzamot vonjon. Rájöhet, hogy a grafitti nem is olyan újkeletű dolog, vagy arra, hogy például a járművek súlyadója sem modern találmány... ezek a színes-szagos érdekességek igazából, ezt szokták szeretni a hallgatók, meg a császárok méregkeverős-intrikás történeteit, Trónok Harcán nevelkedett generációkat tanítok az elmúlt években végső soron.

Az egészséges önbizalom fontos és jó, sok kellemetlenségtől megkíméli az embert. És a csúcsokat valóban érdemes meghódítani, de oda még a legjobb hegymászók sem egyedül törnek! Wink együtt igazán élvezetes az ilyesmi.

Nos, még nincs sok tapasztalatom, veled bonyolódtam először most már hosszabbnak nevezhető üzenetváltásba. Ez egyébként eddig részemről kellemes tapasztalat.
Hazudnék ha azt mondanám, hogy nekem csak a belső a fontos, férfiként én is vizuális alkat vagyok így valóban: a külsőre figyel fel az ember. S hogy mi tart meg? Ez már fogósabb kérdés, már azért is, mert a megtartás elég széles időkeretet jelent kalandtól a hosszabb viszonyon át... érted. Ez pedig az idő függvényében változhat is.
Hogy válaszolni is próbáljak a kérdésedre: a játékos természet, egy bizonyos fokú intelligencia és kommunikációs készség megléte mind fontos, hogy fennmaradjon az érdeklődésem. És hát azt sem tagadom, hogy élvezem a tüzesebb, kissé fehérmájú nők társaságát, mert kalandosan szép az élet!


És kedves Jasmine, téged mi mozgat meg a rakétaválságok történetén túl? Wink Mi az amit keresel, vagy éppen mi az az űr, aminek a betöltését itt kutatod, akár egy professzor társaságával, ahelyett, hogy a biztos népes korodbeli szépreményű ifjakat bűvölnéd szép szemeiddel?


credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jasmine Connery 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 21 Dec. - 19:50
Jasmine

   
A morális akadályok végsősoron időhúzás céljából születnek és többnyire belső félelemből adódnak, amit a külvilág generál.Végül úgyis mindig megadja magát az ember a belső késztetésnek.Vagy ha nem, akkor valószínű hosszú ideig fog kattogni a "mi lett volna ha...." kezdetű monológokon.

   
Nos, gondolhatnám, hogy az eszem miatt írtál rám, de azt hiszem ez a platform nem feltétlenül a lexikális tudást hivatott kiemelni.És én sem ezért vagyok fenn. Többnyire jó hecc, feltéve ha  megfelelő emberel akadunk össze.Kicsi a világ ugyebár. És mondd csak professzor, mitől olyan érdekes az a témakör?

   
Nem tagadom, hogy tisztában vagyok az adottságaimmal és szükség esetén ki is használom. Elvégre ha én nem teszem, megteszi más. Mármint a saját adottságaival, és előrébb lesz nálam. Én viszont azt tanultam, hogy bármi áron a csúcsra kell törni.És igen....ez is kétértelműen hangzott.

   
És mesélj, Maximilian, milyenek az eddigi tapasztalatok pontosan? Mi az ami bevonz és mi az ami megtart egy nőben, akinek a külsejére figyelsz fel elsősorban?


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 21 Dec. - 16:11
Maximilian

Erre szoktam mondani, hogy nem baj, a zavar is jól áll! Very Happy

Nos, amíg csak havert tanítok, akkor végül is itt ezzel nincsen különösebb gond érzéseim szerint. Legalábbis kevesebb morális aggály tartozik hozzá.
Nem annyira specialitásom az a kurzus, helyettesítésként vállaltam el, mert azt gondolták részleges katonai háttérrel ez nekem testhezálló lesz. Egyébként ez volt az igazán kétélű dicséret, ez megmosolyogtatott!
De igazából ha a "Mindennapok a klasszikus antikvitásban" órára tévedt volna be, az általában színesebb-szagosabb, érdekesebb.

Természetesen tegeződhetünk, mégiscsak közvetlenebb úgy!

Igen, mer ő, aki regisztrál kíváncsi! És eddig alapvetően semlegesek a tapasztalataim, de nem zárkózom el az újdonságok elől, végső soron ezért is vagyok itt.
Amelyiken háttal vagy az igazán csábos, elismerem, bár a mosolyra meg pont az utolsó képeden, a farmershort-os esetében. De tudod te azt nagyon is, hogy mindegyik fotódon módfelett mutatós vagy! Wink



credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jasmine Connery 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 21 Dec. - 13:22
JASMINE right swiped you.
Jasmine

   
Hello, üdv...illetve nem tudom. Zavarban vagyok. Professzor úr?

   
Az egyik haver szokott az óráira járni.Bevallom én is beültem egyszer, mert állítólag izgalmasak az előadásai. Bár a kubai rakétaválságról tartott előadása elég lebilincselő volt, bevallom nem igazán az kötötte le a figyelmem. Illetve azért arra is figyeltem.Félig

   
Nem baj ha tegeződünk? Ez mégis egy kicsit más platform mint a katedra túloldalán vagy innenső oldalán.

   
És eddig hogy tetszik az alkalmazás? Merő kíváncsiságból....hát igen mindenki merő kíváncsiságból regisztrál. Smile Egyébként melyik képemre gondoltál pontosan? Amelyiken háttal vagyok? Vagy egy másik kötötte le a figyelmed? szemöldök  


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 20 Dec. - 21:36
Maximilian

Szia!

Ne haragudj, ha elsőre rutintalannak tűnök, először adtam esélyt ennek az alkalmazásnak merő kíváncsiságból.

Az utolsó fotódon a mosolyod igazán megfogott, van benne valami olyan őszinte, természetes báj, ami tovább fokozza az egyébként is ragyogó szépséged. Bár utóbbit biztos sokan mondják és már tuti sablonos.



credit - Chaussette






Maximilian right swiped you.
mind álarcot viselünk
Maximilian Goltz
Oktatás
ranggal rendelkezem
★ :
Jasmine Connery 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
38
★ családi állapot ★ :
Nem nyilatkozom
★ foglalkozás ★ :
Egyetemi tanár - tartalékos tengerészgyalogos
★ play by ★ :
Andrew Cooper
★ hozzászólások száma ★ :
77
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 14 Dec. - 22:42
Jensen

Élmény volt veled beszélgetni.

*Jensen elhagyta a csevegés*




credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 14 Dec. - 22:05
Jasmine

   
Engem meg nem érdekel, hogy érdekel vagy sem. Elmondtam, ha nem érdekel szelektálod. Ha már itt tartunk egy szóval sem mondtam, hogy van rajtam. Elég későn van már, és aludni készültem, amikor rám írtál.Szóval jelenleg nincs rajtam.

   
Nem. Ezek a körök arról szólnak, hogy a másik mikor akar kefélni. Ahogy te is mondtad, az ember errefelé időnként vadászik, és néha elég értékes zsákmányra lel. Persze kérdés mit éri meg érte kockára tenni.Az én szemem bekötéséről szó sem volt.Félelem és szenvedély? Mint valami elkúrt "szürkeötven" remake. Nem az a fajta vagyok, aki félni akar a szenvedély pillanataiban. Vagy szerinted is hihető, hogy valaki élvezettel sikongat miközben cipóra verik? Neeeeem.

   
Akkor ne  változtass!Lila. Lila neonfényben, nem bordó.

   
Érdekesen vagy te összerakva.Pénzért bárhol kaphatsz olyat, aki aláveti magát az egódnak.Ha meg kihívás kell, azt pénzért nem tudod megvenni. Vagy ha igen, az nem kihívás többé.Pénzből van elég kösz.Tekints egyenrangú tárgyalópartnernek, vagy zárd be a csevegőablakot!


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 14 Dec. - 21:47
Jensen

Örülök neki, és miért kellene érdekelnie, hogy kit ismersz? De ha már itt tartunk, milyen tanga van rajtad?

Ne legyél álszent, pontosan tudod, hogy ezek a körök arról szólnak, hogy mikor kefélünk végre. De sosem kötném be a szemed, látni akarom benne a félelmet és a szenvedélyt.

Eddig elég jól megvoltam a fekete-fehér világnézettel, nem fogok változtatni rajta. Meghagyom neked a színeket, úgyis szereted a bordót neonfényben.

Mert nem érdekel, hogy mit találsz izgalmasnak. Egyszerűen nem része az egyenletnek. A kérdésedre válaszolva: pénzt.




credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 14 Dec. - 20:54
Jasmine

   
Lehet egy ilyen kérdésre válaszolni, de nem egy negyed órás tinder match után félúton a milyen tanga van rajtad, és a mikor tali között? Meglehetősen üdítő jelenség vagy errefelé.Jensen.Feltéve ha tényleg férfi vagy.Egyetlen valóban határozott embert ismerek, és ő a politikában mozog, és elég közeli viszonyt ápolok vele.

   
Az arctalanságban az a legvonzóbb, hogy megmozgatja a fantáziád a másik iránt.Nem véletlenül vannak oda sokan a szembekötözős játékokért.Tök mindegy, hogy ártatlan gyerekkori fogócska, vagy esetleg az erotika egyik eszköze.Izgalmas és kész.Lehetőség? Ilyesmiről eddig szó sem volt.Miféle lehetőség?

   
Működnie? Nálam? Minek is pontosan? Hogy megkapj? Itt vagyok, tessék.Időleges ugyan, de jelen pillanatban csak veled beszélgetek. Illékony birtoklás, még ha kicsit fals is.De ha végre hajlandó vagy a feketén és a fehéren kívűl másban is gondolkodni, szívesen hallgatlak.

   
Elég ellentmondásosan fogalmazol. Azt írod nem feltétlenül kell nekem izgalmasnak lennie, de csak akkor kérnéd ha önként tenném meg. Szerinted miért tennék meg bármit bárkinek, ha abban számomra semmi izgalom nincs?Ez szimpla üzlet. Én adok valamit, még ha önszántamból is teszem, azért várok cserébe valamit, amit a másik önként ad. A világ így működik. Szóval mit kapnék cserébe?És most feltételes módban beszélünk....természetesen.


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 14 Dec. - 15:20
Jensen

Lehet válaszolni egy ilyen kérdésre? Talán üres kifejezésekkel, önigazoló lózungokkal, semmitmondó sallangokkal... Gondolom, ezek Téged sem érdekelnek Jasmine. Vagy tévedek?

Elgondolkodtató, amit írsz, tényleg nem tudhatom, hogy az vagy, akinek mondod magad, és nem nyugtattál meg az állításoddal, hogy tényleg te vagy a képeken. Talán én sem az vagyok, akit a képeken látsz, talán mindenki hazudik, talán mindenki másnak adja ki magát. Nem ettől izgalmas? Nem ettől pezsdítő a játék? Mi másért lennél a Tinderen? A nő a képeiden bárkit megkaphat, a férfi a képeimen szintúgy, de én nem bárkit keresek. Egy lehetőséget kínálok, az csak rajtad múlik, elfogadod vagy sem.

Persze, hogy nem működik mindenkinél, nem is állítottam ilyet. Ha létezne egyetemes igazság, mindenki azt mantrázná, vallásá válna. És most nem mindenkivel beszélgetek, hanem veled, veled kell működnie.

Egy szóval sem mondtam, hogy neked kell izgalmasnak lennie. Talán csak a határaidat feszegetném, talán csak egy őrült vagyok, aki mások szenvedésén élősködik. Talán csak azt akarom látni az újságokban, hogy egy bolond harisnyakötőben megfagyott. Vagy mindhárom, és lehet egyik sem. De annyi biztos, semmi olyat nem követelnék tőled, amit nem önszántadból teszel meg.




credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 14 Dec. - 12:52
Jasmine

   
Hűha, erős kezdés után, erős folytatás. Meglehetősen határozott és magabiztos vagy. Vajon honnan ered ez a mértéket nem feltétlenül ismerő önbizalom? Nem mintha probléma lenne vele.Kedvelem a magabiztos embereket.

   
Magyarázkodásnak érezted? Én nem kértem magyarázkodást, én csak egy szimpla szubjektív véleményt alkottam. Akár lógva is hagyhattad volna.Mondjuk nem vagyok teljesen biztos, hogy megtudtad amit akartál.Elvégre két profil beszélget egy netes felületen, ahol bárki lehet az account mögött. A net szépsége, hogy bárkivel beszélgethetsz. És ez nem tudás, ez megérzés, hogy az van a másik oldalon akit a képen látsz. Nyugi tényleg az van.

   
Valóban működik? Mindenkinél? Mesélj, mivel éred el, hogy működjön! Nem mellesleg a lila valóban izgalmas szín lehet, főleg neonnal megvilágítva.

   
Hm, éjjel mínusz tíz fokban nem tudom mi izgalmas lehet benne. Vagy pont az az izgalmas, hogy halálra fagyok, egy hófehér csipke harisnyakötőben? Nem vigasztalna az sem, ha egy csincsilla bunda lenne rajtam.


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 13 Dec. - 22:17
Jensen

Egy applikáció vagy egy marhaárverés, nincs különbség. Más szereplőkkel, de ugyanazzal az eredménnyel: saját céljaidra használni a megszerzett jószágot.

Jól érzed, nem tűröm. Azt sem, ha magyarázkodnom kell, de megtudtam, amire kíváncsi voltam.

Miért változtassunk azon, ami működik? Bordó vagy lila, a pszichológia erre mit mondana? Színes egyéniség vagyok?

Az Empire State Buildng tetején, egy kabáttal kiegészítve.




credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 13 Dec. - 21:50
Jasmine

   
Érdekes kijelentés ez, tekintettel arra, hogy jelenleg a tinderen vagy.

   
Azért kérdeztem, mert üresbe bedobtál egy se füle se farka mondatot,jobban mondva két szót. És bár erős az asszociációs érzékem, mondjuk úgy, hogy érdekelt mit válaszolsz rá. Nem nagyon tűrőd az ellentmondást, igaz?

   
Ezek szerint klasszikus, konzervatív párti vagy.Fekete és fehér. Azt szokták mondani, hogy aki ennyire egyszerű a hétköznapi dolgokban, annak mélyen legbelül vannak az árnyalatai. MI a helyzet a bordóval vagy a bűnös lilával?

   
Ez szimpla pszichológia:tudod, hogy úgyis meg fogom kérdezni, hogy hogyan. Méghozzá azért mert kíváncsi vagyok. Szóval hogyan?


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 13 Dec. - 21:02
Jensen

Nem szoktam csajozni, ha kell valami, azt elveszem, nem meghódítom.

Az első opció értelmezhetetlen, a második pedig egyértelmű. Nem is értem, miért kérdezted?

Feketében combfix, fehérben harisnyakötő.

És ne azt kérdezd, hogy miért, amikor a hogyan sokkalta érdekesebb.




credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 13 Dec. - 19:16
Jasmine

   
Fancy ruhákban is elég sok farok rohangál, szóval a fotós verzió nem hoz lázba. Hálásan köszönöm, hogy megkímélsz tőle.

   
Hm...értem.Bár gyanítom a második opció inkább csak amolyan csajozós szöveg.

   
Rajtad vagy rajtam? Az első nem a preferenciám, a másodiknál pedig attól függ ki kérdezi és mihez?Megfelelő partnerrel mindkettőből ki lehet hozni valamit.

   
Én inkább úgy kérdezem neked melyik jön be és miért?


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 13 Dec. - 15:26
Jensen

Akkor szerencse, hogy csak beköszöntem. A második körre tartogattam a meglepetést...

Inkább izgalmakra vágyom, de a megfelelő partnerrel egy unalmas program is lehet élvezetes.

Harisnyakötő vagy combfix?




credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptyKedd 13 Dec. - 14:58
JASMINE right swiped you.
Jasmine

   
Hello

   
Az unalom hozott vagy az izgalom?

   
Vagy az unalmas izgalom vagy az izgalmas unalom?

   
Dickpic-et nem kérek köszi ha esetleg azzal nyitnál Smile


   


   credit - Chaussette


   

   
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 7 Dec. - 22:42
Jensen right swiped you.

Jensen

Hogy működik ez a dolog?

Ide kell ezt írni?

Helló?



credit - Chaussette




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásJasmine Connery
Jasmine Connery EmptySzer. 30 Márc. - 12:37
Jasmine Connery, 23
egyetemista
megméred?


Ismerj meg, aztán döntsd el megérte?



My Anthem


Jasmine Connery Spotify-Logo




Instagram Photos





recommend Jasmine
to a friend


XOXO
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jasmine Connery
Jasmine Connery Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Jasmine Connery
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jasmine Connery
» Grace Connery
» Jasmine 'Mac' Mackenzie
» Jasmine Mayfair
» Jasmine Yang

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Technika részleg-
Ugrás: