New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 87 felhasználó van itt :: 9 regisztrált, 0 rejtett és 78 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 22:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 22:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 22:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:44-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 21:23-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Scott Blanc BEREGISZTRÁLT
TémanyitásScott Blanc BEREGISZTRÁLT
Scott Blanc BEREGISZTRÁLT EmptySzer. Ápr. 03 2019, 13:02
Scott Blanc


Play by:
K.J. Apa vagy bárki más
Születési hely:
Marseille
Kor:
17
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
azt hiszem a lányok, de erről nem mertem vele beszélgetni
Családi állapot:
remélem egyszer elmeséli
Csoport:
Diákok
Történetünk:

Részlet az előtörténetemből: Ő hozott ki a börtönből, és vállalta, hogy a gyámom lesz addig, amíg be nem töltöm a tizennyolcat. Megmentette az életemet, amikor felfigyelt rám a rehabilitáción. A szüleim meghaltak, nincs senkim rajta kívül. Meg akarok változni, le akarom tenni az érettségit, és egyetemre menni. Cory nélkül már valószínűleg alulról szagolnám az ibolyát.

Scott csak tizenhat éves volt, amikor találkoztam vele az alapítvány keretein belül. Az édesanyja drogtúladagolásban, az édesapja pedig alkoholizmus miatt halt meg. A fiút az utca nevelte fel, az első találkozásunk alkalmával már szép kis bűnlajstromra tett szert. Drogbirtoklás, kereskedés miatt a fiatalok börtönében is megfordult, már a fegyverkereskedelem lépcsőfokát ugrotta volna meg, ha nem kapcsolják le a rendőrök. A fogyasztása kiterjedt a heroinra, az LSD-t, és egyéb partidrogokat sem vetette meg, végül eljutott a szúráshoz. A menthetetlenek között tartották számon, lemondtak róla, én viszont láttam benne a reményt. Hosszas beszélgetések, veszekedések vezettek oda, hogy végül a szívembe lopja magát, és úgy csavarjon az ujja köré, hogy bevállaljam a gyámságát. A bürokrácia útját végigjárva az enyém lett a jog, és ezzel a döntés is a jövő felé. Nizza mérgező volt mindkettőnknek, így elhatároztam, hogy továbbállunk, és új lehetőséget kap. New Yorkban kaptam állást, ő pedig megkezdheti az utolsó évét a gimiben. Bízom benne, hogy minden rendben lesz.

/Nagyon várom a gyám fiamat. Nem titkolt szándékom, hogy vissza fog esni, rossz társaság, és mi egyéb. Zűrös, érzelmileg felkavaró játékok várnak mindkettőnkre. Ha megérkeztél, akkor dobj egy pm-et.  Scott Blanc BEREGISZTRÁLT 2624752903 /
 
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Scott Blanc BEREGISZTRÁLT
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» I need you - beregisztrált
» you're my flashlight || beregisztrált
» Savannah Farrow - Beregisztrált
» enzo... || ...ozne...|| ...beregisztrált *.*
» Hector- my bad/good boy -BEREGISZTRÁLT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: