New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 100 felhasználó van itt :: 16 regisztrált, 0 rejtett és 84 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:58-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 17:55-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 17:43-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 17:42-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Ma 17:35-kor
Jayda Winters
tollából
Ma 17:25-kor
Kalilah Evans
tollából
Ma 17:21-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 17:15-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Ma 16:53-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Theo Kirkland
TémanyitásTheo Kirkland
Theo Kirkland EmptySzer. Okt. 25 2017, 20:11

Theodore Rufus Kirkland



Karakter típusa: saját
Teljes név: theodore rufus kirkland
Becenevek: theo
Születési hely, idő: oświęcim (németül auschwitz), lengyelország
Kor: harmincegy
Lakhely: bronx
Szexuális beállítottság: heteroszexuális
Családi állapot: olyan, mint a mese... egyszer volt, hol nem volt...
Csoport: média
Ha dolgozik//Munkabeosztás: fotós egy kiadónál (lényegtelen, csupán a megélhetéshez elegendő)
Hobbi: az életvitelemtől függően, szeretem a könyveket, szeretek random fotózni az utca embereit
Azt mondják, túlságosan jóképű vagyok ahhoz, hogy bárki bármi rosszat feltételezzen rólam. Rettentő sok rossz tulajdonságom van, sőt, talán csak ezek tarkítják személyiségemet. Először is, olyan makacs vagyok, mint egy öszvér. Néha jól jön, hogy ragaszkodom a saját álláspontomhoz, néha azonban jobb lenne, ha befognám a számat. Képes vagyok arra, hogy bárkit rábeszéljek a saját igazamra, még akkor is, ha tisztában vagyok azzal, hogy az illetőnek teljes mértékben igaza van. Mindezt olyan játszi könnyedséggel teszem, mintha fogat mosnék.
Maximalista vagyok az élet minden területén. Törekszem a pontosságra és talán egy kicsit tisztaságmániás vagyok, nálam mindig mindennek megszokott helye van a laskában.
Ha a barátaimról van szó, gondolkodás nélkül cselekszem. Nincs senkim a világon, egyedül vagyok, mint a kisujjam, nekem csak ők maradtak.
Gyakran járunk el iszogatni, igazi társasági lény vagyok, de ha túl sok rövid csúszik le a torkomon, bizony agresszív leszek. Nem érdekel, kibe kötök bele, megteszem. Legyen az egy kettes szekrény méretű fazon vagy egy vékonyka hölgy.
Életem egyik meghatározó éjszakája is a haverokhoz köthető. Sosem akartam lecsúszni az élet lejtőjén, mégis megtörtént. Eleinte csak füvet szívtam, elég is volt, de később aztán jöttek a keményebb cuccok és így tovább egészen addig, míg nem függő lettem. Gyakorlatilag az anyagra keresek, mert képtelen vagyok meglenni nélküle.


Ide jön az idézet


1. nap
Reggel kilenc óra. A madarak a nyitott ablakomnál csivitelnek egy szebb nap reményében. Ide oda röpködnek, hangjuk bántja a fülem. A takaró alatt gubbasztok, magzat pózba gömbölyödve és reszketek a rekkenő hőségben. Kövér izzadtság cseppek gurulnak végig ádámcsutkámon, ahogy nagyot nyelek. Torkom kiszáradt, nyelni sem tudom, de megmozdulni azért, hogy néhány korty vizet vegyek magamhoz… túlságosan megerőltető.
Lehunyom a szemem és élvezem, ahogy a nyugtató az ereimben zakatol.
2. nap
Hajnalodik. A kertben javában locsolják a megsárgult füvet. Frissen levágott virág illata kúszik az orromba, a gyomrom bucskázik egyet és az a kevés tartalma a szoba kövén landol. Vér fémes íze keveredik hányásom orrfacsaró bűzével. Sera ront be az ajtón, kétségbeesett pillantása hol rám szegeződik, hol pedig a padlóra. Szégyellem magam, amiért ezt tettem. Fel sem fogom, hogy mekkora veszélyben van az életem.
3. nap
Körben székek, velem szemben az orvos ül, tétován pillant rám, majd a többiekre. Szóra nyitja száját, de gondosan kerüli a tekintetem. Nem követi el még egyszer azt a hibát, hogy engem kérdez. Orrán még mindig ott éktelenkedik ölöm nyoma, kézfeje bekötve, de biztos vagyok benne, hogy fogaim mélyedése egész szép kis sormintát hagyott a bőrén.
Elfordítom a fejem és Joseph néz rám szúrós szemmel. Tegnap óta minden terápián jelen van. Miattam…
4. nap
Bella áll az ajtóban. A küszöbnél beljebb nem akar jönni, pedig úgy megölelném. Érezni akarom azt az ismerős illatot, ami talán vanília egy kis szegfűszeggel. Elmondanám neki mennyire sajnálom, hogy nem akartam bántani, az egyetlen személy, aki valaha fontos volt nekem. Mozdulnék, egy erőtlen mondat csúszik ki a számon, amitől elsírja magát és faképnél hagy. Ülésbe tornázom magam és utána rohannék… de a vastag kötelek, amivel az ágyhoz vagyok láncolva, nem engedik.
5. nap
Fáj a létezés… meg akarok dögleni. Adjatok bármit, amivel véget vethetek ennek a szenvedésnek. Bármi, amivel elvághatom a torkom. Ég a szemem, tüzel a torkom és görcsben állnak a végtagjaim. Csak egy kis szippantás és mindjárt jobban lennék. Nem kérek többet, csak egy cigit. Tegyek bele ezt-azt és máris jobbá változik a világom. Vagy öljetek meg kíméletlenül, gyorsan és fájdalommentesen. Mert ez így, már nem élet…
90. nap
Az üres szobában állok, a nyitott ablaknál. Ismeretlen arcok néznek vissza rám a kertből és a gyomrom görcsbe rándul. A barátaim fele eltűnt, nem tudom, mi van velük és nem is érdekel. Bella lelépett valami francia csigazabálóval és nem hibáztathatom érte.
Senki nem maradt az életemben, csak Seraphina. Látta a rosszabb és látta a jobb napjaimat is, tudja, hogy van még remény arra, hogy normális életem legyen.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Theo Kirkland
Theo Kirkland EmptyPént. Okt. 27 2017, 00:01

Gratulálok, üdv nálunk!

Kedves Theo! Theo Kirkland 4146035580

Bevallom megmosolyogtatott a külsőddel párhuzamba hozott személyiséged leírása, amiről a jellemed kifejtése közben kiderült, hogy megcáfolja a rólad kialakított véleményeket. Tulajdonságaid alapján világossá válik ugyanis az, hogy mint minden ember, te is rendelkezel számodra kevésbé előnyösnek tartott jellemvonásokkal. Azonban ha jobban belegondolsz, a makacsságod okozta ragaszkodásod alapját képezi a barátaid melletti kitartásodat, ami nem feltétlenül negatív. Az már más, hogy részben ennek esetlegesen köze van egy kevésbé kellemes függőség kialakulásához, melybe akarva akaratlanul menekültél. Ironikus, ugyanakkor egyben szomorú is, hogy a szabadságodat kiváltó szerek tartanak most fogságban. Állítólag azok a dolgok amik kezdetben örömöt okoznak, azok kergetnek később az őrületbe is. Lehet benne némi igazság. Jól megragadtad az állapotod különböző fázisait, általad tapasztalt érzéseit mely által betekintést nyerhettünk abba a helyzetbe ami jelenleg szerves részét képezi az életednek. Minden kellemetlenség mellett a barátaid eltávolodása sem segítették a dolgot. Mégis jó volt olvasni, hogy egy valaki maradt, aki kitart melletted a hullámvölgyeid ellenére is. Remélem ez elég erőt ad majd ahhoz, hogy ne add fel a harcot, és lassan a drogok elengedése mellett dönts. Amíg van aki hisz benned és bízik a képességeidben, addig mindig van esély egy jobb életre.
Szaladj végig a foglalókon és utána vesd bele magad a játékba. Jó szórakozást!  Theo Kirkland 560292900


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Theo Kirkland
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Theo && Allie
» Theo&&Kian
» Sora & Theo - I wish there was another way
» Theo & Sera
» Theo J. McCarthy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: