New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 47 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (299 fő) Pént. Szept. 13 2024, 07:57-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Seraphine Murphy
tollából
Ma 01:33-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Ma 01:07-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:42-kor
Jasper Whitmore
tollából
Ma 00:36-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Ma 00:09-kor
Adrian Bartolomis Brouen
tollából
Tegnap 23:50-kor
Dr. Bianca Bishop
tollából
Tegnap 22:15-kor
Wang Weiguang
tollából
Tegnap 21:24-kor
Jeffrey Collins
tollából
Tegnap 19:41-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
23
Diákok
47
36
Egészségügy
26
17
Hivatal
10
13
Média
46
33
Munkások
36
20
Oktatás
15
8
Törvényszegõk
18
40
Üzlet
22
24
Összesen
229
214

this is what we came here for ⬷
Témanyitásthis is what we came here for ⬷
this is what we came here for ⬷ EmptyVas. Okt. 03 2021, 22:31
Rhea && Priya

Már legalább másfél órája megérkeztünk a buli helyszínére és még mindig nem tudtam eldönteni, hogy pontosan hogyan érzem magamat azokban a göncökben, amiket a nővérem aggatott rám. Szerinte néha úgy kellene csinálnom, mintha tényleg nő lennék és az öltözködésemnek is tükröznie kellene azt, hogy "én valójában milyen jó csaj vagyok", főleg most, hogy Matt ejtett engem. Ezzel szemben én mindig azt vágom a fejéhez, hogy a huszonegyedik század ezen pontján engedjük el, hogy ki hogyan öltözködik és hagyja meg nekem azokat a kényelmes ruhákat, amiket a mindennapokban is viselek. Sokkal jobban éreztem volna magamat a kopott converse cipőimben, mellé farmerrel és egy szimpla pólóval, de nem... Úgy néztem ki, mint aki beesett a nővére szekrényébe és teljesen új emberként jött ki belőle. Sosem volt kifogásom az ellen, hogy nagyjából egy méretnek számítottunk, ami a súlyunkat illeti, de most örültem volna neki, ha legalább egyikünk többet nyom negyvennyolc kilónál, mert akkor biztosan nem feszengek a combomig érő csizmákban és a rövidke szoknyában.
Na jó, erős túlzás úgy eladni ezt az egészet, mintha valóban megakadályozna az öltözékem abban, hogy jól érezzem magamat. A megfelelő emberekkel és a megfelelő helyen sosincs olyan, hogy rossz este, én pedig ha nem is taccs részegre akarom inni magamat, de van a társaságunkban olyan, aki már elindult ezen az úton - én pedig egy darabon vele tartottam.
- Nem hiszem el! De múltkor még utálták egymást... - Debora úgy csapja az arcára a kezeit, hogy még nekem is fáj és ezúttal nem az italom alkoholtartalma miatt fintorgok.
- Pedig esssküszöm, hogy őket láttam! - Will elnyújtott szavaitól egyenesen nevethetnékem támad és megköszönöm a létező összes istennek, hogy nem ittam épp, mert csúnyán néztek volna rám, ha telibe prüszkölöm őket.
- Ez kedden volt, vagy csütörtökön? - Úgy hajolok előre, mintha bármilyen hozzáadott értékkel rendelkeznék a sztorival kapcsolatban, valójában csak annak az esélyét latolgatom, hogy vajon én szemtanúja lehettem-e annak, hogy két ismerősünk titokban randizik, vagy sem. Az ilyen dolgokból a gimi után elvileg szokás lenne kinőni, de nekünk továbbra is olyan élvezetet jelentett mások magánéletét kibeszélni, mintha csak kötelező lett volna. Én pedig szimplán örültem neki, hogy nem az enyémről van szó, mert egyrészről csak azt tudtam volna elmesélni, ahogyan sms-ben szakítottak velem, másfelől pedig azt, hogy olyan emberbe vagyok beleesve, aki észre sem vesz.
Oda-vissza röppen még néhány megjegyzés, aztán felfigyelek rá, hogy a telefonom képernyője felvillan, jelezve, hogy üzenetem érkezett, amit rögtön meg is nézek, mert úgy volt, hogy csatlakoznak még hozzánk, de ők teljesen más helyen kezdtek alapozni, ezért gyakorlatilag abban sem lehetünk biztosak, hogy ideérnek. Legalábbis amíg nem látjuk a saját szemünkkel. A telefonomra érkező üzenet édes kevés hozzá, mégis lelkesen szólalok meg újra, a többiekhez intézve a szavaimat. - Itt vannak Gabbyék, mindjárt jövöök! - Úgy sasszézok el a többiek előtt a magassarkú csizmámban, mintha épp egy moziban másznék át egy egész soron a saját székemig, ami nagyjából egyenlő a legrosszabb rémálmaim egyikével is és nem csak azért, mert egy moziban dolgozom.
Kevin Jonas-t megszégyenítő fejjel érkeztem meg az épület bejáratához, ugyanis hiába kaptam meg a tipikus "itt vagyok" üzenetet, nem láttam, hogy itt lenne az illető. Kóvályogtam még egy kicsit a szórakozóhely bejáratától úgy öt méteres körzetben, de végül arra jutottam, hogy vagy rossz címet céloztak meg a barátaink, vagy szükségem lesz egy szemüvegre, mert teljesen vaksi vagyok. Amikor visszafordultam, hogy újra befelé induljak, épp eléggé nem figyeltem ahhoz, hogy a vállam beleütközzön valaki máséba, akinek gyakorlatilag pánikszerűen kaptam el a karjait. - Úristenjézusom! Ne haragudj! Ugye nem fájt? - Riadt pillantással mértem végig a lányt, azt kutatva, hogy nem esett-e baja, de ez a pillantás hamar összeszűkült és gondolkodóvá vált. - Vááárj... - Előbb egyik, aztán másik oldalra fordítottam a fejemet, miközben a szememet nem vettem le a vörös lányról. - Nem ismerjük mi egymást valahonnan? - Hiába tornáztattam az egyébként alkoholtól eltompult agyamat, nem tudtam rájönni, hogy pontosan hol is lehet az a valahol és honnan ismerhetjük egymást.

643 || outfit ||
mind álarcot viselünk
Priya K. Amarin
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
this is what we came here for ⬷ 686083696039b3ce35eacf796ed7daa2b8d2b09b
★ kor ★ :
25
★ lakhely ★ :
East Tremont | Bronx
★ play by ★ :
Davika Hoorne
★ hozzászólások száma ★ :
44
 
this is what we came here for ⬷
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: New York :: Brooklyn :: Szórakozó helyek-
Ugrás: