New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 73 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 73 vendég :: 3 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Diana Armenis
tollából
Ma 01:32-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:57-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 23:43-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 23:16-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 23:16-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 22:59-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 22:50-kor
Maggie Miller
tollából
Tegnap 22:31-kor
Steven Peter Walsh
tollából
Tegnap 22:10-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

hello mister, are you my fiance?
Témanyitáshello mister, are you my fiance?
hello mister, are you my fiance? EmptySzer. Okt. 25 2017, 11:46
hello mister, are you my fiance? 3874598021 Frederick Winfred néven beregisztrált!  hello mister, are you my fiance? 3874598021  


Szépséges neved


Teljes név: amit csak szeretnél
Play by: a képen direkt nincs senki, mert abszolút megbeszélés tárgyát képezi a pb. <3
Ő közülük bárkit hozhatsz (csak előtte less be az avifoglalóba, hátha időközben valaki alkotott vele karaktert): Ian Somerhalder, Paul Wesley, Joseph Morgan, Tyler Hoechlin, Chris Hemsworth, Tom Hiddleston, Theo James, James McAvoy, Michael Fassbender, Sebastian Stan...
De saját pb javaslataiddal is nyugodtan keress meg, biztos találunk olyat, aki mindkettőnknek megfelel!
Születési hely: USA-n belül bárhol
Kor: 28-35 év között
Lakhely: Manhattan
Szexuális beállítottság: hetero
Családi állapot: Olivia jegyese
Csoport: üzlet
Az eljegyzésünk csak egy üzlet. Én nem bírtam a képed, téged meg a manipulatív személyiségem taszított mikor elkezdtük ezt az egész kamu "randizást". Egyikünk se hitt a szerelemben, így hát kapóra jöttünk egymásnak. Nekem egy férj kell, hiszen ez volt az egyetlen feltétele annak, hogy megkapjam az apám által rám hagyott örökséget, azaz a tulajdoni részt az egyik legnagyobb manhattani szállodában. Te, habár tisztelted az apámat, hisz jól ismerted, mégis mindig a helyére pályáztál. Most megkaphatod a szálloda igazgatói székét, rögtön azután, hogy összeházasodtunk.
A kapcsolatunk sosem volt valódi, csupán a látszat kedvéért éltünk egy lakásban is. Az érzelmeinket se kevertük bele a kettőnk bizniszébe, bár a testi vonzalmat nem tudtuk teljességgel figyelmen kívül hagyni. A helyzethez képest igyekeztünk a legtöbbet kihozni ebből a különös kapcsolatból, méghozzá úgy, hogy a lehető legtöbbet profitáljuk belőle.
Aztán volt egy autóbalesetem. Te épp Európában voltál a szállodalánc ottani hoteleit ellenőrizted, ez pedig jó ürügy volt arra, hogy miért nem látogattál meg. Kómában voltam, igaz rövid ideig, de mikor felébredtem, az életem legnagyobb része feledésbe merült. Csak a nevemre emlékeztem s arra, hány éves vagyok. Aztán miután megkaptam a zárójelentést, megjelentél és hazavittél.
Noha azóta már színt vallottál és beavattál abba, hogy mi tulajdonképpen nem vagyunk igazából jegyesek, próbálod tartani a távolságot tőlem. Hiszen látod rajtam, hogy nem az az érzéketlen, önző, manipulatív lány vagyok, akivel alig egy éve megkötötted az "üzletet". Azzal, hogy én jó irányba változtam, még semmi baj nem lenne, hiszen talán megkönnyítené a dolgunkat. A gond csak ott kezdődik, hogy neked komolyan megtetszett az új énem.

/ Minden mást, a fent leírtakon kívül a megalkotóra bízok. Ha a pb nem tetszik, bátran lehet alkudozni róla. Ha megérkeztél, akkor írj egy pm-et, hogy tudjam, itt vagy. Minden mást pedig megbeszélünk. Siess, várlak! /


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
hello mister, are you my fiance?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Welcome to my silly life, Mister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: