New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 75 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 75 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 23:06-kor
Freya Kensington
tollából
Tegnap 22:58-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 22:44-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:27-kor
Seraphine Murphy
tollából
Tegnap 21:18-kor
Timothée Léon Chauvet
tollából
Tegnap 21:18-kor
Remington Fellowes
tollából
Tegnap 20:41-kor
Yasemin Miray Arslan
tollából
Tegnap 20:26-kor
Flor Sánchez Moreno
tollából
Tegnap 19:56-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Mr. Murat Kundakçı
TémanyitásMr. Murat Kundakçı
Mr. Murat Kundakçı EmptySzomb. Júl. 17 2021, 15:45
Murat Kundakçı

Karakter típusa:
saját
Teljes név:
Murat Kundakçı
Becenevek:
Murat, Mr. Murat
Születési hely, idő:
Isztambul, Törökország; 1988. 12. 01.
Kor:
32
Lakhely:
Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
szingli
Csoport:
üzlet
Ha végzett vagy még tanul//Egyetem:
Pratt Institute + építészmérnőki szak + már végzett
Ha dolgozik//Munkabeosztás:
törökországi hőerőmű igazgatója
Ha dolgozik//Munkahely:
Alacahan vállalat
Hobbi:
hajókázás
Play by:
Burak Özçivit

Jellem
Igaz volna az a mondás, hogy gazdag gazdaggal, szegény szegénnyel házasodjon? Ez máshogy nem is lehet, nem igaz? Nem akartam ezt sosem elhinni. A szerelemnek erősebbnek kell lennie a sztereotípiáknál és a vagyoni harcoknál. Vagy mégsem? Mindent mégsem győz le kettőnk szerelme? A múltunk összeforr, a jelenünkben mégis mint két idegen.
Sosem voltam a szavak embere, mindig cselekedtem, amiért én voltam az irgalmas szamaritánus, a hős, aki sosem sérülhet. A jó gyerek a családban, aki mindig vigyáz mindenkire. Aki éjt-nappal nem sajnálva dolgozik az iskola mellett, hogy a családjának egy kicsivel is de könnyebb legyen. Aki sosem hazudik és mindig becsületes. Mert bennem aztán sosem lehetett csalódni. Vagy mégis?
Minden megváltozott azzal a pillanattal, mikor megismertem Őt. Aki oly’ közel volt hozzám és mégis szakadéknyi távolság tátongott közöttünk. Aztán mikor már azt hittem, hogy az enyém lehet, hogy minden jóra fordul, akkor rommá zúzott mindent és mindenkit maga körül. Köztük engem és a szívemet is. Akkor minden megváltozott. Megváltoztam. Kilépve életem első és legnagyobb szerelmi kapcsolatából, a munkába temetkeztem. Elhagytam az várost, a családom majd később az országot is. Mindent hátrahagytam, csakhogy az üresség ne kongjon olyan hangosan bennem. Nem érdekelt semmi és senki. Nem féltem a halált és kész voltam elébe ugrani, ha azzal egy bajtársamat megóvhattam. Aztán, mikor megtörtént a baj, ott voltam és mindenkin segítettem. Nem érdekelt, oda veszek-e. Ezt pedig hála övezte, habár sosem kértem senkitől, hogy hálálkodjon. Nem is azért tettem. Az Alacahan vállalat vezetője, Hasmet úr, megtett a törökországi hőerőmű igazgatójává, ezzel egyetemben pedig társává a vállalatba. Tehát én jártam el a kényes ügyekben, ami számára kapóra jött egy hosszas betegség miatt.
A történtek után vissza kell mennem egy kis időre Isztambulba, de, más ember lettem. Nem voltam már az az irgalmas szamaritánus. Kegyetlenné váltam, Ő tett kegyetlenné. Nem lenne ott többé maradásom. Az ott eltöltendő idő sok, régi sebet szakítana fel, amikből ismét fel kellene álljak. Mégis úgy éreztem még maradt bennem a régi becsületes emberből és el kell vállaljam a feladatot.
Múlt
Ahogy állok a mólón hallom a tenger morajlását. Egészen megnyugtató hangja belopja magát füleimbe. Egy emlékkép ugrik be, ahogy a Boszporusz partján sétálok Vele, fogjuk egymás kezét. Mindketten gondtalanok vagyunk és szinte szárnyalunk a szerelemtől. Ha valaki ránk tekint, elámul a ruházkodási különbségünk láttán. Rajtam egy lezser, kék farmer van és egy egyszerű póló. Míg rajta egy csodaszép, méregdrága ruha. Ha nem éltem volna át, azt hinném csak álom ez, mert valóság nem lehet. – Hiszen már nem is az. – Szólal meg a belső hangom, ahogy opálossá válnak szemeim. Pislogok párat és jobb lesz. De a szívem tovább sajog. Ez a seb egy mély vágás, ami nem akar beforrni és újra meg újra felszakad. Próbálom feledni a feledhetetlent. Aztán teljesen másfelé visznek a gondolataim. Ismét Hasmet úr házának erkélyén állok. Az egész várost belátni innen. Szemléljük mindazt, amit 4 év alatt felépítettünk. Majd Hasmet úr felkér, hogy legyek a törökországi hőerőmű igazgatója és egyben az Alacahan cégben a társa. Kissé hezitálok, mert félek ez túl nagy feladat lenne egy magam fajta, szegény embernek, sosem voltam benne a gazdagok világában. De a győzködése megerősít abban, amiben hiszek. Ez már nem szegény-gazdag kérdés, ez már más, teljesen más. Elfogadom az ajánlatot, ami felforgatja az egész életemet.
Lehunyom szemeimet, majd ismét kinyitva már egy teljesen más világ nyílik ki előttem. Megjelenik Hasmet úr is és szemlélteti a lehetőségeimet. Úgy látszik a következő célállomásom szülővárosom, Isztambul. Összeszorul a torkom, már ha csak rágondolok, így egyből elutasítom, de aztán rájövök, nincs választásom. Végül belemegyek, de mielőtt visszatérek, még fontos elintézni valóim vannak New Yorkban, ami miatt haladékot kérek az utazás szempontjából. Ugyanis az évek alatt eléggé megváltoztam. Szakállt növesztettem és a hajamat is eléggé elhanyagoltam. Így semmiképpen sem szeretnék hazatérni. Én jómódú lettem, mert Hasmet úr felkarolt, de a családom továbbra is nehezen boldogul. Mindenképpen szeretnék nekik segíteni, de tudom, pénzt nem fogadnának el, így maradnak a hasznos ajándékok. Továbbá távollétem alatt megismertem valakit, akit szeretnék nekik bemutatni, amennyiben velem tud tartani. Ez amolyan baráti kapcsolat, habár tudom jól, az ő részéről ez több is lehetne, én nem tudom elengedni a múltat és teljesen új életet kezdeni.

*A történetemet a Kara Sevda c. török sorozat ihlette.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Mr. Murat Kundakçı
Mr. Murat Kundakçı EmptyVas. Júl. 18 2021, 17:40
Gratulálunk, elfogadva!

Kedves Murat!

Üdvözöllek az oldalon!

A karakterlapodat elolvastam, és teljesen rendben találtam. Minden megtalálható benne, ami ahhoz kell, hogy kissé megismerhessük a karakteredet, betekintést nyerjünk az életébe és a jellemébe.

Ez a világ néha nagyon igazságtalan. Egyáltalán nem fair, hogy egyesek sokkal jobb életet, jobb körülményeket, több jogokat kapnak másoknál, csak mert voltak szerencsések jó helyre születni. És aztán vannak olyanok, mint te, akik szinte a semmiből tornázzák fel magukat, önerőből, nyilván néha szintén némi szerencsével, mert bizony sokszor arra is szükségünk van ebben az életben. Bár annak ellenére, hogy időközben meggazdagodtál, jobbak lettek a körülményeid, talán még most sem vagy igazán boldog, vagy elégedett, hiszen a lány, akit igazán szerettél, így sem lehetett a tiéd. És tulajdonképpen ez a titka mindennek: hiába a pénz, a vagyon, a rang, ami igazán számít, az a szeretet, és az emberi kapcsolatok.  Mr. Murat Kundakçı 2451935670
Örülök, hogy a sztorid végére írtad a forrást, illetve a sorozatot, ami a karakterhez az ihletet adta, mert történetesen magam is néztem egy ideig a Kara Sevdát, és a play by választásod is rögtön segített azonosítani, hogy honnan is ismerős ez a történet. Így pedig legalább nincs félreértés. Mr. Murat Kundakçı 4146035580
Nem tartalak fel tovább, hiszen már így is kicsit megvárattunk. Drukkolok, kedves Murat bey, hogy megtaláld nálunk, amit keresel, talán épp egy új, és boldogabb szerelem formájában. Mr. Murat Kundakçı 2624752903  Mr. Murat Kundakçı 3673325056

Már nincs is más hátra, mint hogy meglátogasd az avatar-, név- és munkahelyfoglalót, és már kezdődhet is a játék!
Ha bármikor elakadnál, és segítségre lenne szükséged, keresd fel az oldal vezetőségét bátran!
Kellemes időtöltést és izgalmas játékokat kívánok!







crazy




about you



mind álarcot viselünk
Raelyn J. Winters
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
Mr. Murat Kundakçı Dad0fa14d84506709b0af77e18c2331644d5c35f
Mr. Murat Kundakçı 7f719acbb32e9d36a64db4fc794f91a7a16847dd
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
Shes dangerous because she knows what it’s like to fall and get back up a thousand times. Rock bottom knows her name, and the only person who saved her is her. She is not afraid of breaking.”
★ családi állapot ★ :
Mr. Murat Kundakçı 35428d135f75437cbf8af4cb11cba0a1d592ee03
You are all my heart ever talks about.


The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more, that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds. And that’s what youve given me. That’s what I’d hoped to give you forever.”
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
Mr. Murat Kundakçı 50e5f561b216ec691f30811742437fb44565bb76
★ idézet ★ :
Tell me not to do something and I will
do it twice and take pictures.”

You just have to trust your
own madness.”
★ foglalkozás ★ :
paramedic, medical student
★ play by ★ :
Chloe Bennet
★ hozzászólások száma ★ :
859
★ :
Mr. Murat Kundakçı 5ad75ea398f77039fa5b48bc33ad47b03a4b8268
 
Mr. Murat Kundakçı
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Greta & Murat • Over time
» Brooke & Murat • Tenacity

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Elõtörténetek-
Ugrás: