New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 109 felhasználó van itt :: 14 regisztrált, 0 rejtett és 95 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Luana Machado
tollából
Ma 9:51 am-kor
Valeria Callegari
tollából
Ma 9:49 am-kor
Abraham C. Hyde
tollából
Ma 9:44 am-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 9:37 am-kor
Luana Machado
tollából
Ma 9:29 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:13 am-kor
Jackie Monroe
tollából
Ma 9:12 am-kor
Alastair Carver
tollából
Ma 9:11 am-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
TémanyitásAdaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 12:00 am
A raktárban kora reggel jelenésem volt a többiekkel, hogy egy szállítmányt átvegyünk. Alig látok ki a fejemből, sosem keltem ilyen korán, legalábbis nem mostanában. Kezemben a bögre kávé és úgy állok a teherautó végében. Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy mi jött, illetve tudom, némi pia, de nem tudom felfogni jelenleg, hogy hova mennek a dobozok.
- Zachary, nem segítenél? Így soha sem végzünk! – Szólnak rám, mire kicsit megrázom a fejemet, hogy magamhoz térjek, mert a koffein még nem hatott. Felhörpintem a maradék kávét, majd leteszem a bögrém az egyik raklap tetejére. Felmászok a hátsó részre és felkapok egy dobozt. Kezd elegem lenni ezekből a korai átadásokból. Tudom, hogy így legalább kétszer tud egy nap fordulni a teherautónk, de akkor is ki kell valami más rendszert találni.
Lepakolok még pár dobozt, majd a többiekre bízom a maradékot, én addig a szállítmánnyal foglalkozok, hogy kinek merre kell szétosztani. Megint megy egy adag Brooklyn-ba, a többi az itteni helyi kocsmába megy. Fogva egy filctollat ráírom a megszokott számokat, amik alapján tudjuk, hogy mi hova megy. Sokkal egyszerűbb és gyorsabb, mint a helyszínen bohóckodni ezzel.
Pár óra után végzünk csak, a kiszállítással is, már jócskán délután van és őszintén szólva éhes vagyok, mikor visszaérünk a raktárunkba.
Elköszönve a többiektől, el is indulok az egyik hamburgereshez, és szerzek egy sajtosat. Van még pár óra az esti szállítmány érkezéséig, így az utolsó falat után kimegyek kiszellőztetni a fejemet, hogy legalább a friss levegő térítsen észhez. Ebben a pár napban már csak ez megy, reggel és este dolgozunk, hogy mindenki időben megkapja a piákat, amiket rendelt. Szeretem mikor pörög a lóvé, és most kezdünk el ezen a téren beindulni.
Észre se vettem és máris azon a helyen termek, ahol az egész életem megváltozott. Nosztalgiából el is indulok ahhoz a bokorhoz, ahol először rágyújtottam. Miközben a bokor felé tartok, a zsebemből előhúzom a dobozt és kiveszek belőle egy szálat. Visszacsúsztatom a dobozt a zsebembe, de meg is áll egyből a mozdulatom, ahogy odaérve a helyemre, valaki már ott van. Kicsit deja-vu érzés, valahogy én is így találkoztam Davis-sel.
- Elfoglaltad a törzshelyem. – Morgok rá a cigimmel a számban, miközben a zsebeimet tapogatom. Mindent sikerül kitapintanom csak az öngyújtómat nem. Csak sóhajtok egyet, mert nem ez az első eset, amikor nincs nálam. Gondolkozás nélkül veszem ki a számból és elkönyvelem, hogy ma nem fogom élvezni ennek a szálnak a gyönyörét.
- Basszus… - Megint nincs nálam gyújtó, csak tudnám, hova párolognak a zsebemből. Nem szórakozok ezzel, fogom a csaj kezéből kiszedem a cigijét, és az enyémhez tartom. Úgy gyújtom meg, szívok belőle párat, nagyjából meggyulladt, így vissza is adom neki a cigit.
- Kössz… - Dörmögöm oda, majd mélyen beleszívok a cigibe. Mennyivel jobb ez az érzés, amikor végig árad a testemben. Sokkal jobban lenyugszom, mintha csak szimplán meginnék egy felest.
- Amúgy mi járatban itt? – Fordulok felé, miután pár slukk lement és azon gondolkozok, hogy mennyivel egyszerűbb lenne, ha magamhoz ragasztanám azt a fránya öngyújtót. El is kalandozok ezzel, így szinte nem is figyelek arra, amit a nő mond. Igazság szerint nagyon is irritál, hogy az én helyemen itt gubbaszt.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 12:41 am

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
- Ugyan, már komolyan mondd el ki a pasi! – kezdi az egyik régi barátnőnk az egyetemről. – Komolyan, amióta ismered, azóta kivirultál! – én is csak lesek az egyetemi barátnői hármasunk utolsó tagjára. Az pedig a legkevésbé sem tetszik, hogy amióta megismerte ezt a fazont, állandóan titkolózik és sunnyog. Dühít, mert én még Tuckerről is képes voltam neki beszélni, amikor Quanticóban voltam. Ami azért gáz rám nézve, mivel barátként a srácot konkrétan az Istennek tartottam, aztán összejöttem vele. Kiderült, hogy egy barom és abba rakja bele, aki megáll neki, mondván, ami más városban történik arról nem fogok tudni. Bár, a szakítást nem hálálta meg, viszont ahányszor erre gondolok, még én is elszégyellem saját magam. Akkor fogadtam meg, soha többé nem kezdek ki tengerészgyalogossal.
- Ne szórakozz már! Még Tuckerről is hajlandó voltam nektek mesélni pedig a srác egy ritka nagy fasz… - mondom, remélve, ez hat rá. Aha, nem. Sunnyog, kitérő válaszokat ad, nekem pedig egyszerre lesz rossz előérzetem és gyanús a dolog. Bár, nem erőltetjük tovább a témát összenézek Alice-szel, mert tudom egyre gondolunk. Ez meg szimplán azt jelenti én húzom a rövidebbet, mert én vagyok az FBI-nál. Remek! Az még rosszabb, Izzy gyakran a telefonjára pillant, a készülék rezeg egyet, ő pedig sűrű elnézések közepette távozik.
-  Te is ugyanarra gondolsz, amire én? – kérdezi Alice a kávéspoharával babrálva.
- Mármint, hogy kövessem? – ő bólint, én meg lemondóan felsóhajtok, hiszen fogadni mertem volna, erre megy ki a játék. Kidobom az üres, elviteles kávés poharat. – Elég, ha a nap végén szólok, arról, ha meg tudok valamit? – rábólint, úgyhogy itt lesz az ideje, hogy bedobjam magam. A legkínosabb az egészben, pofán röhöghetném magam, hogy a szabadnapomon is a munkahelyemre igyekszem. Viszont, nem megyek a földszinten kívül sehova, még a nyakamba varrnak egy újabb ügyet. Inkább lehívom az adatelemző srácot, hogyha szeretné törleszteni a tartozását, akkor itt egy lehetőség.

***
Baszki, de miért pont Queens? Elbújok egy bokorban, és olyan középiskolai nosztalgia jön rám, hogy az valami hihetetlen. Még csak az kellene, Izzy rájön, miben sántikálunk, majd kiakad. Na, ez hiányzik a legkevésbé. Ezért is bújtam be egy bokor mögé, viszont a düh meg a rossz előérzet a legkevésbé sem hagy nyugodni. Szóval, előveszem az egy hónapja vásárolt Marlboro-s dobozt, és rágyújtok. Rossz szokás, de legalább annyit segít, hogy kicsit megnyugszom. Most ez sem segít, hiszen társaságot kaptam. Lepisszegem a velem egykorúnak tűnő srácot, a férfi hisztihez van legkevésbé humorom. Pláne, én itt éppen akcióban vagyok, ha nem zavarná.
Hallom, ahogy morog mellettem, nem nagyon érdekel, inkább a bokron túli eseményekre koncentrálok. Izzyre és arra göndörhajú napbarnított pasasra, akivel enyeleg. Jó, oké, nem bűn szerelmesnek lenni, de az pokoli gyanús, ha régi barátnőidnek se mondod el. Mármint annak a fajtának, aki MINDENT is tud rólad.
A számhoz emelném a saját cigimet, de kikapták a kezemből.
- Mi a fa..? – kérdem, amikor oldalra pillantok, és látom mit csinál a srác. Ezt a barmot… - Tudod, kérhettél volna öngyújtót is… - vetem neki oda, miután készítettem pár képet a barátnőmről és a pasiról.
- Dolgom van… - mondom vállat vonva. Tekintve, hogy azt se tudom kicsoda, nyilvánvalóan nem fogom mindenbe beavatni.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 1:08 am
A hosszú délelőttöt egy késői ebéd követi, de legszívesebben elmennék aludni, viszont azt most nem tehetem meg. Nyújtózkodva jutok el ahhoz a helyhez, ami megváltoztatta az életemet és már most kezd bosszantani, hogy van valaki itt. Annyira belemerült a bokorból való figyeléssel, hogy észre se vette, hogy idejöttem. Mivel az öngyújtómat nem találtam, így támadt egy ötletem. Könnyed mozdulattal kaptam ki a kezéből az ő cigijét, majd meggyújtottam. Háttal voltam a bokornak, csak azért, hogy a parkot lássam, ki jár errefelé, mint amikor még fiatalkorú voltam és néznem Kellett, hogy ne bukjak le. Pontosan így állok, amikor rám szól, hogy az öngyújtóját is elkérhettem volna. Milyen igaz, jegyzem is meg magamban, de akkor tuti, hogy észre se veszi, hogy itt vagyok.
- Minek? Itt volt a cigid. – Rántom meg a vállaimat, aztán baromira nem érdekel, hogy mivel gyújtom meg a cigimet, nem mellesleg nagyon úgy néz ki, mint aki el van foglalva. Gyanús nekem, így felé fordulok. Ez a két szavas válasz is, nagyon úgy fest, hogy kémkedik valaki után. Mivel kíváncsi vagyok a telefonjára pillantok. Remélem nem valami perverz kukkolok, bár így hogy itt guggol a bokorban és fényképeket készít… Azt meg nem veszem be, hogy a bokron lévő fel-alá futkorászó hangyákról csinál közeli fotókat.
- Ki után leskelődsz? – Vonom fel a szemöldökömet, ahogy megint beleszívok a cigimbe, de igazából egyszerűbb lenne, ha élőben nézném. Kicsit közelebb lépek a bokorhoz, elég magas vagyok ahhoz, hogy átlássak felette. Azt hiszem tudom miről lehet szó. Nem lennék se a mellettem ülő csaj helyében, sem pedig a srácéban. Igaz, hogy háttal van nekünk, így őt nem tudom ki lehet, de van egy tippem.
- Csak nem a pasid, aki épp most csal meg? – Egyből, ami a szívemen az a számon, így nem kertelek, kimondom, amire jutottam. A csajt jól meg tudom nézni, így elismerően bólogatok. Szemrevaló teremtés, főleg mellbőségben.
- Jó csaj… - Állapítom meg, és ekkor mozdulnak, de még mindig nem látom a srácot. Pedig most már érdekelne, hogy ki az, mert biztos vagyok benne, hogy csak a csávója lehet. Annyira nyújtózkodok és megyek is szinte közelebb a bokorhoz, mintha úgy jobban látnám a hátán keresztül az arcát, hogy már az ágak szúrását érzem a farmeromon keresztül. Ekkor kezd el mozdulni a srác, oldalról már jobban látom az arcát, milyen meglepő.
- Olyan… Ismerős… Az nem… Hehe, a kis mázlista. – Szűkítem össze a szemeimet, ahogy fókuszálok a srác arcára és közben hangosan kezdek el gondolkozni. Én ismerem azt a srácot és el is kuncogom magam, mikor rájövök, hogy ki az. Megint csak elismerően jegyzem meg, hogy egész jó nőt szedett össze. Legszívesebben rátámaszkodnék a bokor tetejére, ha nem szúrnának ennyire az ágak, így egy fél lépést teszek hátra, de továbbra is őket figyelem.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 4:48 pm

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
Megforgatom a szemeimet. Nem, nem egyszerűbb tüzet kérni, inkább szórakozok a paraszttűzzel. Tényleg. Ez mellett még a szája is jár, és egyre jobban azon kezdek aggódni, mikor fogok miatta lebukni. Komolyan, legalább egy kicsit maradjon már csendben, amíg el nem mennek. Nem egy eget rengető kérés, nem azt kérem tőle, hogy hozza le a csillagokat…
- Az egyik legjobb barátnőm után. – érkezik a válaszom, ezzel bízva abban, hogy egy kicsit befejezi. Hamar rá kell jöjjek, nincs ekkora szerencsém. Szóval csak sóhajtok egyet halkan. Viszont, a következő kérdésére a legkevésbé sem voltam felkészülve. Ezért a szokásos fapofa helyett, egy fintor fut át az arcomon, mert a pasi nem az esetem, sőt… Ha pedig nézéssel ölni lehetne, akkor a mellettem lévő srácnak már rég kellett volna egy hullazsák, annyira rondán néztem rá.
- Nem az esetem a pasi. Inkább az érdekel, hogy a barátnőmet ne vigye bele a rosszba. – meg különben is, a félre kefélő seggfejekhez immáron két éve semmi közöm. Ez pedig maradjon is így. Új fenten eszembe jut az exem, és elfintorodom.

Megcsóválom a fejemet. Persze, hogy Izzy jó csaj, ennél nyilvánvalóbbat nem is mondhatott volna. Nem véletlen rajongták körbe a srácok az egyetemen. Viszont, tényleg felvetődik a kérdés… Minden ujjára kaphatna egy-egy férfit, akkor miért pont ez a fazon? Ha meg normális lenne, miért titkolózna? Ő lenne az első, aki istenítené az új párját, ha arról lenne szó. Ekkor eszembe jut az előző kapcsolata. Esküszöm, ha egy haja szála is meggörbül Izzynek, kicsinálom a rohadékot! A legkevésbé sem fog érdekelni, hogy szabályellenes vagy sem.
Hirtelen arra figyelek fel, jobban mozog ez a bokor, mint kellene. Ezzel párhuzamosan adrenalin áramlik szét bennem. A lehető leggyorsabban elkapom a srác kezét mellettem, és egy határozott, erős mozdulattal a földre rántom. A kezemet a szájára helyezem, majd annyit mondok:
- Legalább egy kicsit fogd be a szádat! Komolyan, miattad majdnem lebuktam, kétszer is! – a szívem egyre hevesebben ver, a kezemet elveszem. Óvatosan kilesek a bokor mögül, de pont most hajtottak el. Leülök a földre, átküldöm Alice-nek az összes képet, a kérdéssel, ismerős-e neki a férfi. Nem kell sokat várnom a válaszra. Ami amúgy nem valami kecsegtető, mivel nemet kaptam válaszul. Felhúzom a térdeimet, és fogom a fejem. Morcos vagyok, mert jól sikerült volna, ha éppen nem kellett volna valakit a földre rántanom!
- Kösz, most indulhatok a nulláról, újra! – fortyogok.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 5:35 pm
Szívom a cigit, ahogy hallgatom és feltűnt az, amit mond. Vajon miért követi a legjobb barátnőjét? Nem néz ki magánnyomozónak, se zsarunak, egyszerűen csak elkönyvelem ezt az egész leskelődést, féltékenységnek. Azt meg ne adja be nekem, hogy nem az esete, mert akkor nem egy bokor tövében kuksolna, és csinálna fotókat.
- Hm valaki nem bízik a másikban. Szép kis barátnő lehetsz. – Fintorgok, a hallottak után, nekem nem kéne ilyen legjobb barát, aki utánam kémkedik. Az a tény, hogy kémkedik utána, valahogy mégis csak kíváncsivá tesz. Az sem utolsó, hogy a csaj is dögös, szóval féltékenységből is követheti. De azt nem hiszem el, hogy nem az esete, mi más lenne az indok. Amit felhoz meg szimplán baromságnak ítélem meg.
- Miből gondolod, hogy a rosszba viszi? – Kíváncsi vagyok, hogy mi alapján jutott erre a következtetésre. Nekem könnyebb dolgom van, hisz ismerem a srácot, az igaz, hogy nem találkoztam vele túl sokszor, de az “én” körömből való. Eszem ágában sincs erről beavatnom a mellettem ülő csajt. Még mindig a bokorhoz simulok, hogy jobban lássam a srác arcát csak, hogy biztos legyek a feltételezésemben. A számból épp kiveszem a cigit, mikor a jobb csuklómon rántást érzék. A gravitáció és az, hogy ne számítottam erre, megteszi a hatását, lehuppanok a földre, viszont a cigim nem jön velem, se utánam. Ahogy rántott, úgy kiesett a kezemből és a bokor túlsó felére bukdácsolt. Ez nagyon nem volt szép a másiktól, de ezt nem tudom neki elmondani, mert egyből a számra teszi a kezét.
- Engedj el! – Húzom el a fejemet, hogy leszedje a számról a kezét. Nem szeretem, ha valaki megmondja, hogy mit tehetek vagy lekorlátoznak. Duzzogok és figyelem, hogy mit csinál. Csak kérdőn vonom fel az egyik szemöldökömet, úgy csinál, mintha itt sem lennék.
- Jössz egy cigivel… - Morgok, mert elhagytam, ahogy lehúzott és kb a fele még megvolt. Hallom és látom is, hogy mennyire fortyog a dühtől, bár az egész szituációt nem értem. Eszembe jut, hogy a zsebemben, nem csak rendes cigi van, hanem másféle. Az biztos, hogy fel tudná vidítani. A másik irányba elnézek csak, hogy biztos legyek abban, hogy senki sincs a láthatáron. Nem lenne jó lebukni azért, mert nyilvános helyen akarjuk jól érezni magunkat.
- Ugyan már kislány… Inkább lazíts. Van is nálam valami, amitől jobb kedved lesz, csak adj egy öngyújtót. – Kicsit hátrébb dőlök, hogy a zsebemből ki tudjam szedni a füves cigit. Ettől biztos, hogy jobban fogja magát érezni. Nem is figyelek arra, hogy mit csinál, csak remélem, hogy nyújtsa az öngyújtót. Leszek annyira gáláns, hogy megfelezem vele, ha nem nyúl hozzám még egyszer.
- Amúgy ne aggódj, hogy nem vagy olyan jó csaj, mint a barátnőd. Biztos találsz magadnak mást. - Rántom meg a vállaimat, miközben a füves cigit a számba veszem és azt várom, hogy nyújtsa a gyújtót, addig a környéket vizslatom a másik irányba, hogy tiszta legyen a levegő.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 7:24 pm

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
Nem egy olyan férfit ismerek, aki egyetlen mondattal képes a vérnyomásomat az egekbe küldeni. Az pedig tény, ő is ugyanez a kategória. Az eddig tanúsított viselkedése alapján biztosan. Az meg a másik, hogy már megint miért én vagyok a rossz? Csak mert jelvényem van? Meg fegyverem? Amiből az utóbbi perpillanat a táskám aljában lapul?
- Vagy csak aggódom érte, mert az előző pasija verte? Ez eszedbe sem jut? – morgok most már én is. Tulajdonképpen, akkor ez most ugyanúgy átragasztható, mint az ásítás? Tudja a fene. Nem szeretem, amikor az emberek csak úgy a semmiből ítélkeznek. Még egy gyilkos esetében sem ennyire fekete-fehér minden, hogy van a rossz meg van a jó. Hirtelen elkap egy furcsa érzés, amiből arra engedek következtetni, végig stírölt. Na, ezért mondjuk, pont nem fogok hisztizni, azért annál inkább, miért én vagyok itt maga a Sátán?
- Mert olyat is tudunk róla, amit még a saját szülei sem. Mostanában teljesen elzárkózik, titkolózik pedig vagy öt éve ismerem. Meg rossz előérzetem van. – vonom meg vállam. Viszont, komolyan? Én magyarázkodok neki? Mi a szösz?
Hogyne! Még neki áll feljebb! Nem ő pofázott végig nekem, majd túl feltűnően kezdte el vizslatni őket. Dehogy is, ez a srác egy szent, természetesen. Persze, én meg az orosz cárnő vagyok a legjobb fajtából!

- Ne hisztizz már! – vonom meg a vállam. – Megkértelek, hogy maradj egy kicsit csendben. – mondom, miközben próbálok lenyugodni. Ami még mindig nehézkes, mert perpillanat inkább cikázik az idegrendszeremen.
A cigivel kapcsolatos kijelentésére csak a szemeimet forgatom.
- Túléled. – a hajamba túrok, és azon agyalok, mi legyen a következő lépésem. Hívjam fel az IT-s srácot, hogy nyomozza már le nekem a tagot? Az nem túl jó, mert nyoma van és szagot foghatnak a munkatársaim. Ez meg pont a szabadnapomon nem hiányozna a leginkább.
Lazítsak? Ezt meg még is, hogy képzelted el, ember? Aztán meglátom, mit vesz elő, és az ördögszarvaim kezdenek kibújni, így készségen elkezdek a zsebemben matatni. Na, nem azért, hogy kisegítsem egy öngyújtóval, hanem a jelvényemet fogom neki előhúzni. Hiszen az már eddig fixen lejött, nem gondol zsarunak. A füves cigivel babrál, amikor egy pillarebegtetés mellett nyitom ki az irattartót felmutatva neki, amit fel kell.
- Erre gondolsz? – és a jelvényen egyből ott is van szép, nagy, kék betűkkel, hogy FBI. A másik részén egy fénykép rólam, a szükséges adatokkal meg az azonosítóval. Titkon meg bevallhatom, valahogy ezzel a húzásommal eresztettem ki azt a felesleges feszültséget, ami eddig gyűlt bennem.
Szívem szerint erre a kijelentésére megütném, de köt a törvény, szóval rosszabb dolgot találtam ki. Nekem ez feltétlenül nem rossz, tekintve az előbb majdnem elköpte ki a fickó.
- Viszont, van egy ötletem. – kezdem a lehető legaranyosabb módon. – Ha segítesz, hallgatok a cuccról és nem viszlek oda… – intek a fejemmel egy rendőrautó felé, ami éppen parkol és két fickó ül benne. – feladni téged.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 8:48 pm
Összeráncolom a homlokomat, amit említ. Nem is gondoltam rá, valahogy a nőkkel szembeni erőszakot mindig is elítéltem. Az megint más, hogyha egy bandatagot vagy egy másik férfit kell meggyőzni arról, hogy jobb ha velünk barátságban van.
- Nem… - Sóhajtok egyet, hallottam már erőszakos férfiakról, de szerencsére én nem mozgok ilyen körökben. Ugyanezt elmondhatom a csapatomról, hogy ők sem emelnének kezet nőre.
- Amúgy is ki az a gyökér, aki megüt egy nőt? – Akadok ki, ahogy felteszem a kérdésem. A börtönben is nagyon sokan utálják, akik nőket bántanak és gyerekeket. Sosem fért a fejemben, hogy milyen abberált barmok is sétálnak az utcákon. Ilyenkor lennék én nagyon jó vezér, tuti, hogy az ilyeneket kiirtatnám.
Hallgatom, amit mond a barátnőjéről és azt hiszem kezdem érteni, miről beszél. Mivel ezzel a sráccal találkozgat, és ezek a “tünetek”, biztos vagyok benne, hogy igaza van abban, hogy valami nem stimmel vele. Azért még valamit muszáj tudnom, mielőtt véglegesen levonom a következményeket.
- Furán viselkedik… Véletlen nem idegesebb mostanában és gyakran remeg a keze? – Sorolok fel még pár “tünetet”. Sejtem, hogy mi lehet a gond, de nem mondom meg neki, mert félő, hogy idehívja a zsarukat, én pedig szeretem őket messziről elkerülni.
A földre rántása nem volt a legjobb, mert elvesztettem a cigimet, amiért nagyon is bosszús vagyok. Ő viszont úgy éli meg, hogy hisztizek. Ettől csak még jobban idegesebb leszek, mert nem szoktam hisztizni, az a nők reszortja.
- Nem hisztizek! – Morgom az orrom alá és a bokrok ágai között tekintek az immáron üres utcára. Eltűntek, és még ennek is én iszom meg a levét. De van egy ötletem, amivel ezt nagyon is el tudjuk felejteni. Elő is húzom a kicsikét a zsebemből, már csak egy öngyújtó kell és akkor már élvezhetjük is a nyugalmat. Érzékelem, hogy kutat a zsebében, így már nyert ügyem van, hisz benne van. Sokkal jobb elfoglaltság, mint egy bokorból figyelni a másikat.
- Ja, csak add már… - Sürgetem és nyújtom a kezem – mivel szemem sarkából látom, hogy valami a kezében van -, de a fejem kissé lemarad a fordulásban, mert nagyon nézem, hogy ne jöjjön senki közelebb, amikor épp füvezni készülünk. Pár pillanattal később már fordul a fejem is és kiül az a meglepettség az arcomra, amikor az orrom előtt villogtatja az FBI-os jelvényét. Sóhajtok egyet és lehunyom a szemem.
- Baszki. – Mondom megadóan a felismeréstől. Ezt nem hiszem el. El is teszem a füves cigit, vissza a zsebembe, bár már igazából mindegy. Rájöhettem volna, hogy valamiben sántikál, ha már más után kémkedik és nekem nem esett le, hogy zsaru. Őszintén szólva ki se néztem volna belőle.
Gyorsan veszem ki a kezéből a jelvényt – mielőtt el tudná rakni -, és kicsit közelebbről is megvizsgálom, majd kuncogni kezdek.
- Ez hamis! Ilyet én is tudok csinálni… - Jegyzem meg, majd a kezemmel együtt a combomra teszem. Nem fog engem átverni, hogy ő FBI ügynök, na persze. Mivel elég komolyan beszél, lehet még a számlámhoz hozzáírja a dokumentum hamisítást is, ha már ilyen jól eldicsekedtem vele, hogy nem olyan nehéz csinálni egy ilyen jelvényt.
én is tudnék ilyet csinálni.
Majdnem bedőltem neki, de elég komolyan beszél, hogy feldob a zsaruknál, ami más különben nem érdekelne, de már volt velük dolgom, amiért száműztek is és nem kéne megint a radarjuk alá kerülni.
Elnézek abba az irányba, amerre biccent, valóban ott van egy járőr kocsi. Vajon az mikor érkezhetett, mert eddig nem volt ott.
- Honnan tudjam, hogy igazat mondasz? – Fordulok vissza felé, nem bízok benne egyáltalán. Ha valóban ügynök, akkor nem hihetek a szavában. Nekik ugyanis tök mindegy, hogy feldobnak-e vagy sem. Főleg, ha kiadom nekik a kért információt.
- Mi van, ha kiadom neked a srácot, te pedig feldobsz, csak úgy szórakozásból? – Szűkítem össze a szemeimet, gyanúsan nézek rá. Őszintén szólva ki is nézem belőle. A földön ülök továbbra is, mert nem kéne, hogy a zsaruknak feltűnjön, hogy itt vagyok.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptyPént. Júl. 17, 2020 9:17 pm

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
Kellemes az a meglepetés, hogy végre valamiben egyet is tudunk érteni. Mert eddig biztosan olyan voltunk, mint két kutya, akik ugyanazon a csonton marakodnak. Lehet, nem is akkora barom, mint elsőre gondoltam. Bár, ez úgy is ki fog derülni később.
- Na, látod… - mondom neki vállat vonva. Elmosolyodom, amikor felteszi azt a kérdést, amit a férfiak értelmesebb fajtája ilyenkor szokott.
- Ez, az a dolog, amin akárhogy gondolkodom nekem sem fér a fejembe. – vallom be őszintén. Még akkor sem tudom megérteni, hogy számtalan ilyet láttam már. Gyermekkorban megromlott anya-fiú kapcsolat, vagy szintén abban a korban történő bántalmazás. Bár, akkor is… Ez olyan, mintha otthon Dieselt bántanánk pedig az a szőrmók se tesz semmi rosszat. Ránézek, ahogy hozzám beszél. Megpróbálom visszaidézni a mai találkozásunkat, és az állam majdnem leesik.
- Honnan tudtad? – kérdezem tőle meglepve. Mármint, Izzy is cuccozik? Hogyan… Miért nem vettük mi ezt észre? Vagy miért nem szólt nekünk, ha gondja volt? Ott vagyunk mellette, mindig is ott voltunk, az egyetem óta ismerjük! Csak egy telefonjába került volna felhívnia minket, akkor miért nem?
Persze, ő nem hisztizik, mert az olyan csajos dolog. Erre még az anyám is képen röhögné, és elkezdek halkan kuncogni. Nagyon sokat mondta ő is a bátyámnak, amire szintén ez volt a válasz. Na, meg az is, ez amolyan csajos dolog és a srácok nem hisztiznek. Anyám pedig közölte vele, akkor ezek alapján nekem nem bátyám, hanem nővérem van. Mit tett erre egy „érett” tizenéves fiú? Bevágta a durcát.

Sürget az öngyújtó ügyében, nekem pedig életemben nem kellett ennyire vigyort és nevetést visszatartanom. Az a meglepett arc, meg az, végig se gondolta simán lehetek rendőr is… Na, ez nekem most mindent vitt. Aztán még is csak vissza kellene szívnom a saját gondolataimat, már, ha ilyet lehet. Kikapja a kezemből a jelvényemet – mondtam már, hogy kezd idegesíteni, az a mentalitása, miszerint mindent elvesz tőlem?
Szerintem az arcomra van írva, mit gondolok. Mert pillanatnyilag, az az egy gondolat van a fejemben:
„Te tényleg ennyire hülye vagy?”
Bár, nem habozok a jelvényem után kapok.
- Add vissza! – parancsolok rá. Viszont, az sem kifejezetten tetszett neki, amikor a befogtam a száját a saját kezemmel. Szóval nem reménykedek benne, hogy erre a felkiáltásra azonnal vissza is fogom kapni a jelvényem. Ám, a combjára teszi a jelvényemet, így amilyen lendülettel le is rakta, olyan lendülettel veszem el onnan.
- Kipróbáljuk? Meg is bilincselhetlek, ha ennyire arra játszol. – mondom, és mivel a táskám a földön hever mellettem, meg ezek után persze rá is készültem… Nem lesz nehéz azt is előszedni, és rárakni.
- Mi van, akkor, ha nem adod ki a srácot, és odaviszlek a rendőröknek bilincsben? Igazából a legjobb esélyed perpillanat, ha bízol bennem. – mondom neki teljesen nyugodtan. – Mert máskülönben a sitten végzed. – aztán eszembe jut valami. – Eddig sem hazudtam neked. Csak nem avattalak be mindenbe.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 12:12 am
Megkönnyebbülést érzek afelől, hogy valamiben egyetértünk, de ezzel még nem leszünk örök barátok. Nagyon is ellenszenves ez a nő ezzel a folyamatos kötözködésével és nagyon úgy érzem, hogy ez csak folytatódni fog. Viszont bosszantani nagyon is jó, mert elég gyorsan felmegy a pumpa nála és jó látni az idegességét.
Azon nem gondolkoztam, hogy a barátnőjét miért félti, nekem a féltékenység ugrott be elsőnek és meg is mondom a véleményemet, amikor kiderül az oka.
- Az ilyenek úgyis megkapják a börtönben a magukét. – Rántom meg a vállaimat, amiket Davis mesélt, nem kímélik egymást. Főleg a nő és gyermek bántalmazók/gyilkosok vannak nagyon középpontban. Ha bent lennék, én is rájuk szállnék elsőnek, hogy akkor rajtam mutassák meg, hogy mit tudnak, ne a gyengébbik nemen.
Hiába sokáig pörög az agyam a nők bántalmazásán, most sokkal jobban leköt a gondolat, hogy mire fel van neki ez a megérzése, amit halkan megjegyzek, hogy nem tévedett nagyot. Egy pár jelet még elmondok neki, ahogy meghallom az ő tapasztalatait. Egy pillanatra eszembe jut, hogy minek is lehet a mellékhatása és nem gyerekjátékról van szó. Főleg, ha a barátnője komolyan nyomja.
- Ráhibáztam. – Rántottam meg a vállaimat, már láttam elég drogost ahhoz, hogy felismerjem a jeleket. Ha ezzel a sráccal lóg a barátnője, akkor meg különösen egyszerű volt rájönnöm.
- De ha az, amire gondolok, akkor jók a megérzéseid. – Alátámasztom az állításait, bár megijeszteni nem akarom, mégsem akarom a szőnyeg alá söpörni.
A szívem kihagyott egy dobbanást, amikor megláttam a jelvényt a kezében és magamban szidtam a hülye fejem, hogy erre nem is gondoltam. Ki nézné ki belőle, hogy rendőr? Az arcomról először lehet leolvasni úgy igazán, hogy mi is játszódott le bennem. A meglepettség még mindig ott van az arcomon, még akkor is amikor kikapom a kezéből a jelvényt, hogy közelebbről is megnézzem.
- Mindjárt, csak megnézem. Tuti hamisítottad. – Vádolom meg vele és nem érdekel, hogy miket parancsol nekem, egyáltalán nem szeretem ha parancsolgatnak, pláne ha egy nő teszi.
Miután alaposan megnéztem, leteszem a combomra, de azt nem hittem volna, hogy ennyire erőszakosan veszi el. Felszisszenek és megrázom a kéz fejemet.
- Aú! Levághatnád a körmeid néha… – Fel is háborodok egyből. Érzem azt az égető érzést, ahogy a körmei végig szántották a bőröm. Piros csíkok is megjelentek rajta. Muszáj minden nőnek, hogy karmai legyenek? Ez merőben rádob a kedvemre, és csak még morcosabb leszek.
- Jól van, akkor hidd el, hogy ügynök vagy… - Pufogok még mindig, mert csak rá kell nézni a csajra. Senki sem gondolná róla, hogy ügynök.
- Pff, te mint ügynök… Jó vicc. Vasággyal vagy 30 kiló. Fél kézzel felemellek. Igazából csodálkozok, hogy a szél még nem fújt el. – Hitetlenkedek, pedig mélyen belül tudom, hogy zsaru és nagy bajban vagyok. Most már nincs itt apám, aki kihúz a szarból, a nővérem meg… Hát ő azt hiszi, hogy megváltoztam és jó útra tértem a rokonoknál. Igazából mindezt az orrom alatt morgom, mert magamban csalódtam, hogy egy ilyen miatt lebuktam.
- Kösz, de a szexjátékaidat tartsd meg a pasidnak! – Legyintek egyet, hogy csak kellékek és ezzel akar megijeszteni. A rendőrautót vizslatom, jó lenne ha elmenne, legalábbis a szívem kicsit alább hagyna a heves dobogásban.
- Ha feladsz, sosem tudod meg ki ő. Ugyanis profi és biztos vagyok benne, hogy sehol sem fogsz róla semmit sem találni. – Hintek el egy apró információt sejtelmesen. Hiába jók a nyomozói, vagy akár ő. Ez a srác, ha akar akkor láthatatlan tud lenni éveken keresztül. Elég nehéz rátalálni és inkább ő az, aki keres, pont ezért nem fér a fejembe, hogy hogyan is találkozott ezzel a csajjal.
- Mellesleg dalolhatnál a kis barátnődről. Honnan a fenéből ismeri ezt a srácot? – Kérdőn nézek rá és még az egyik szemöldökömet is felhúzom. Tudni akarok mindent, talán akkor eldöntöm, hogy segítek, vagy átgondolom. Mint említettem neki is, elég nehéz a srác közelébe férkőzni és bár van tippem merre mehettek, ez nem azt jelenti, hogy ott is vannak.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 12:39 am

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
- Csak el is kéne jutni odáig, de valaki mindig kihúzza őket a szarból. – mondom a karba font kézzel. Ilyen például az apám is, akivel párszor már sikerült farkas szemet néznem a kihallgatóban. Egy dolgot viszont, elárulhatok. Nem volt kellemes érzés. – És nem egy, meg nem is kettő van, aki úgy megfenyeget egy nőt, hogy az szólni sem mer. – vonom meg a vállam, mert ez az igazság. Például, ha gyerekeik vannak, akkor a kicsikkel. Színes a paletta, ahhoz, hogy az összes lehetséges esetről tudomást szerezzek.
- Nyilvánvaló. – vonom fel a szemöldökömet, de nem hiszek neki. Valahonnan tudnia kell ezt, és mivel sikerült megbuknia a füves cigivel…
- Méltóztatsz elmondani, mire gondolsz? Vagy inkább megtartod magadnak? – ha pedig profilt kellene róla alkotnom, akkor a válasza nem kifejezetten fog meglepetést okozni. Bár, az arcát elnézve még mindig azon kattog, hogy ügynök vagyok. Az meg megint felettébb idegesítő, miszerint nem hiszi el, tényleg az vagyok.
- Mert nincs jobb dolgom, mint ilyenekkel szórakozni… - forgatom meg a szemeimet, amikor megint csak azt állítja, hogy hamisítottam. Hogyne, a két szép szememért kaptam, Quantico közelében sem jártam! Lépjünk már túl ezen, komolyan! Ácsi… Priusza van?
Felszisszen, fel is háborodik, én meg elgondolkodva nézek rá.

- Priuszod van, mi? – kérdezem tőle, ha meg nem hülye, akkor gyorsan rájön, miért vagyok ott, ahol. Ezzel pedig végre lefutjuk azt a kérdéskört, miszerint ügynök vagyok-e vagy sem. Könyörgöm, miért pont ez? Ennél eredetibbet nem tudott volna? Hány ilyen pattogást hallottam már a kihallgatóban… Vagy éppen terepen, amikor a barom azt mondta, a fegyverrel sem megyek sokra. Amikor meg bezzeg lábon lőttem, nyüszített. Miért ne lehetnék ügynök? Ha rendőri egyenruhám lenne, akkor az meg biztos csak egy jelmez, mi? Istenem…
- Ennél eredetibbet nem tudtál volna kitalálni? Nem te vagy az első, aki ezzel jön. – megrántom a vállam, és nem is ő lesz az utolsó, akitől ezt még életem során megkapom.
Kezd nagyon elegem lenni, és nagyon remélem, végre már befejezi. Aztán, ha előtör belőle az értelmesebbik fele, még meg is tudnánk beszélni a dolgot. Természetesen nem ez történik, az összes pasi közül az életemben pont eszembe jut a legrohadtabb. Annyira ideges leszek, nem is figyelek arra mit teszek. Egyedül akkor térek észhez, amikor lendületből lekevertem neki egy pofont.
- Tessék! Ezt akartad?! – nagyon erősen gondolkodom rajta, még most kellene leadnom a drótot a járőröknek. Kezd már kurvára elegem lenni abból, nem elég a száját nem tudja féken tartani, de azt hiszi magáról, ő az Isten!
- Nem tudom! Nem mondott semmit! Csak azt, hogy megismerte és kész! – fakadtam ki. – A világ összes faggatózása nem volt elég, egy rohadt mukkot nem árult el róla! Annyit tudunk, van a srác az életében, de ahogy rákérdezünk nem kapunk mást, mint kerülő válaszokat! – aztán végül, csak megfogtam a fejem, és azt kívántam magamban, ébredjek már fel ebből a szar álomból.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 1:25 am
Mondhatnék neki kliséket, de gondolom jobban tudja nálam a jogrendszert, ha már egyszer ügynök. Engem is egyszer kaptak csak el, de neki erről nem kell tudnia. Akkor is csak a rendszernek köszönhettem, hogy segített kiszabadulni a hurokból egy kis pénzbírsággal.
- A remek jogrendszerünk. A bűnözőt védi mindig. – Jegyzem meg mellékesen, mindig van valami kiskapu, amit az ügyvédek ki tudnak használni és kijuttatják a társadalomba ezeket a patkányokat. Legszívesebben megmondanám nekik, hogy akkor ezt az embert engedje a családja közelébe. Utána mindjárt változni fog a véleménye az ilyen emberek ártatlanságáról.
- De ez már az ő bajuk. Én biztos, hogy szólnék. – Rántom meg a vállaimat, az igaz, hogy ezt nem tudom, hogy milyen mert nem tapasztaltam és hát nő sem vagyok. Sokáig nem szeretnék ezen rugózni, már attól ideges leszek, hogy ezt meghallom, hogy megtörtént. Főként mert más kezdte el ellepni az elmémet. Sejtelmesen rápillantok Adaline-ra, ebből már tudhatja, hogy nem szándékozom elmondani, amit tudok. Még.
- Hm, nem. Egyelőre megtartom, amíg nem vagyok 100%-ig biztos benne. – Feleslegesen nem is akarom őt belevonni ebbe az ügybe. Azzal, hogy tiszta maradjak továbbra is, és ne hívjam fel magamra a figyelmet, kénytelen vagyok neki segíteni. Ezt is úgy próbálom intézni, hogy ne kényszer segítség legyen, hanem úgy látszódjon, mintha én akarnék segíteni neki. Az kicsit jobb szituációba hoz engem, mintha szimplán zsarolásból tenném.
Abban teljesen biztos vagyok már most, hogy ezt nem mondom el senkinek. Még csak az kéne, hogy a bandatagjai megtudják, hogy sikeresen belefutottam egy ügynökbe. A nagy elmélkedésemből az ő szavai hoznak vissza, ami kikerekedett szemeket eredményezett.
- Mi?! Dehogy van priuszom! De ha valóban ügynök vagy, ezt nagyon hamar ki tudod deríteni… Már ha nem hazudtál. – Kaján mosoly jelenik meg a szám szegletében, most viszont be tudja bizonyítani, hogy mennyire is ügynök. A szívem hevesebben dobog, ha csak arra gondolok, hogy egy ügynökkel ülök itt a fűben, a kedvenc helyemen.
Végig nézek rajta még egyszer, de újfent azon vagyok, hogy nem lehet ügynök. Annyira vékony, hogy nem bírnám elképzelni, hogy engem le tudna-e teríteni. Hamarabb emelném fel a fejem felé és dobnám ki a világűrbe, minthogy ő elkapjon engem.
- Mert ez az igazság. Erre még nem gondoltál? – Böktem meg a térdét és ennyivel ezt le is zártam. Többet nem akarok az üggyel foglalkozni, egy ne bánts virágot fújt elém a szél. A szám továbbra is jár, és újból meglep, hogy felpofoz. Szintén meglepett fejjel nézek felé, feldolgozni nem tudtam, ami történt.
- Ezt most miért kaptam? – Simítok végig az arcomon, nem volt nagy, igazából pont akkora volt, amennyit kinéztem belőle. Mégis meglepett és nem értem, hogy miért kaptam, azért annyira durvát nem szóltam be neki.
- Nektek ügynököknek, nem is lenne szabad erőszakot alkalmaznotok. – Kezdem úgy érezni, hogy kvittek vagyunk, ha feldob a fű miatt, én feldobom, mert megütött. Nem szabadulok tőle egy könnyen, ha nem megyek bele a játékába, ami engem is érdekel. A barátnőjéről kérdezek, de olyan sebesen válaszol, hogy nem engedem végig mondani.
- Jó, elég! – Szólok rá erélyesebben, mielőtt jobban belemerült volna a meséjébe. Nem értek semmit, annyira hadar és összevissza kezdte ezt az egészet. Azt látom, hogy valahogy nagyon megviseli ez az egész dolog.
- És most kezd az elejéről úgy, hogy nem hadarsz. – Nyugodtabb hangon szólalok meg most már, remélhetőleg ő is abbahagyja és értelmesen kezd el beszélni. Végig hallgatom, amit mond és meg is jegyzem, de különösebben nem fűzök hozzá semmit. Úgy tűnhetek kívülről, hogy gondolkozok, amit mondott, de helyette egy másik fajta kérdést teszek fel.
- Milyen név az Adaline? – Teszem fel kíváncsi szemekkel nézve rá. Hogy honnan tudom a nevét? Egyszerűen leolvastam az igazolványáról.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 2:10 am

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
Meglep, hogy ennyire ismeri jogot.
- Nálatok is van ügyvéd a családban? – kérdezem, mintha körülbelül azt kérdezném tőle, mennyi az idő. Megvonom a vállam, arra, amit mond. Sokszor én is úgy gondolom, miért nem szólnak a bántalmazott emberek? Vagy legalább lépnek le, annyi lehetőség kínálkozik fel és mégsem élnek vele. Fura.
- És ha egy kisgyerek életével fenyegetik őket? – gondolkoztam el hangosan. Látom, hogy néz rám, de nem említek kifejezetten semmit. Egyáltalán nem lepődtem meg a válaszán. Igazából valami ilyesmit is vártam tőle.
- Jó, majd elmondod, ha akarod. – meg, mert előbb-utóbb úgy is ki fog derülni, a pofon után meg nem igazán van energiám valami újabb hülyeséghez. Meglepődik a priuszos kérdésemre, és tovább húzza az agyamat. Tudod, mit? Akkor megkapod, amit akarsz, nem fogok kiakadni a dolgain. Eddig voltam idióta, hogy belementem a játékba. Hümmögtem egyet, majd elkezdtem végig gondolni. Itt ez a srác, aki azóta egy tapodtat sem hajlandó mozdulni, amióta itt van egy járőrautó. Viszont, mielőtt rágyújtott volna a füves cigire nagyon pásztázta a környéket. Szóval, nem akar lebukni, lehet ez pont a fű miatt volt? Vagy talán más? Ám, ha ennyire óvatos, akkor nem hinném, hogy kétszer futna bele ugyanabba a hibába.
- Szóval… - kezdem. – Sáros voltál valamiben, de pénzbírság fejében ejtették a dolgot, így priuszod se lett. – igazából ez az egyik leggyakoribb dolog, ha a statisztikákat nézzük. Vagy túl jó volt az ügyvédje, vagy annyira pitiánernek számított az ügy, hogy ilyen könnyen megúszta. Kezdem megint felfújni magam, és egyszerűen nem értem.

Hol teljesen normálisan el lehet vele beszélgetni, máskor meg nem tudom eldönteni mi a célja. Eszelősen provokatív akar lenni? Komolyan, az miért jó neki, ha felhúz másokat?
- Muszáj ennyire sovinisztának lenned? – vonom fel a szemöldökömet újra. Megböki a térdem, de oldalra döntött fejjel nézek rá. Ez meg most miért volt jó neki? Az meg a pláne, a pofon után rajtam a sor a meglepett pislogás tekintetében.
- Mert nem vigyázol a szádra? – mármint, az elején azt hitte féltékeny vagyok Izzy-re. Miután megismertettem vele mi a helyzet, már átértékelte a dolgokat. – Például az elején azt hitted féltékeny vagyok a legjobb barátnőmre. Most pedig éppen ott tartunk, hogy azt mondod, igazam van, miszerint belekeveredett valamibe. – csak ez kicsit más tészta, mert nekem juttatott, olyan dolgot az eszembe, amire emlékezni sem akartam. – Vannak helyzetek, amikor nem szeretnél emlékezni valamire. Ha ezt pedig eszedbe juttatják az nem éppen a legjobb. – vonom meg a vállam.
- És azt is tudod, hogy simán kijátszhatnám a szexuális zaklatás kártyát? – a hangnemem kérdő. – Itt még egy térfigyelő sincs, és a te szavad állna az enyémmel szemben. – mutatok körbe. Még a hangom sem volt fenyegető, inkább érdeklődő. Egy kicsit szeretném felnyitni a szemét. Mély levegőt veszek, aztán újrakezdem.
- Megismerte ez a srácot, azóta titkolózik meg, amiket már mondtam. Hiába érdeklődtünk a srác felől, semmit nem volt hajlandó elárulni. Még a nevét se. – ismételtem meg, immáron sokkal higgadtabban.
- A szüleim az orosz Adelaida névre kerestek valami angolosabb megfelelőt. – mert, ha már leolvasta a nevemet a jelvényemről, arra is rájöhetett a vezetéknevem nem valami angolos. – Viszont a tiédet én meg nem is tudom. – utalok arra, itt lenne az ideje elárulnia a saját nevét.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 9:16 am
Sóhajtok egyet, ahogy felkerül a családom. Jobb is lenne nem beszélni róluk, mert még mindig haragszok rájuk azok után, amit tettek. Elkomorul a nézésem, és hűvösen szólalok meg.
- Van. Apám az volt és a nővérem is az. – Nem fejtem ki bővebben, a hangomból hallhatja, hogy nem akarok tóluk beszélni. Erre a legjobb tématerelő a nőket bántalmazók. Csak felvonom egyik szemöldökömet, amikor felhozza a gyerekkel való fenyegetést. A gyomrom összeszorul és bármennyire is nem tisztelem a törvényt, azért a gyerekek nekem nagyon is a szív ügyeim, főleg mióta megtudtam, hogy van egy unokaöcsém.
- Akkor meg pláne. Összecsomagolni és fogni a gyereket. Amikor alszik az a vadbarom, akkor kiszökni a helyi rendőrőrsre. – Hangom érdes, és kivehető belőle, hogy akár egy csavarhúzót is beledöfnék az alvó seggfejbe. De mint említettem neki, remek jogrendszerünk van, így még a nőt büntetnék meg azzal, hogy esetleg a gyerek visszakerül az apához, őt meg még jól meg is hurcolják és börtönbe küldik. Ugye ez azaz eset, amikor nem önvédelemről van szó.
Homlokomat összeráncolom és egyáltalán nem nézek rá kedvesen. Igaza van, amit mond, de nem fogok rá reagálni, nem fogom neki elmondani az igazságot, hisz zsaru és nem is ismerjük egymást.
- Túl sok krimit nézel. – Rántom meg a vállaimat ezzel az egyszerű válasszal. Nem érdekel különösebben, hogy mit gondol rólam, nyugodtan fogok aludni, csak ne jöjjön a közelembe.
Benne van sajnos az anyagomba, hogy már voltam bíróság előtt, de ezt nyilván fogja tudni, ha lenyomoz.
Teljesen meglep az, amit mond rám. Egyáltalán nem értek vele egyet és ezt szóvá is teszem, hátha eljut az agyáig, hogy miért mondtam.
- Nem vagyok soviniszta. De azért azt te is beláthatnád, hogy egyáltalán nincs ügynökhöz való alkatod. – Újból végig futtatom rajta a tekintetem, és végezhetett akármilyen jó kiképzést, még mindig úgy tartom, hogy fél kézzel fel tudom emelni és a nyakamba tudom venni. Azon elgondolkozok, hogy vajon mit kezdenek négy megtermett fickóval fegyver nélkül. Most kanyarodok vissza oda, ahonnan kiindultam, hogy nincs ügynök testalkata.
A pofon hideg zuhanyként ért, nem számítottam rá, hogy kapni fogok.
- Jaj, meg ne sértődj, mert a lelkedbe tiportam... – Forgatom meg a szemeimet, ha elkezd nekem itt hisztizni, akkor feladom és tovább sétálok. Hallgatom, amit mond, de mielőbb folytathatná, belé fojtom a szót, hogy hozzá tudjak szólni.
- Te se gondoltál volna mást. Egy smároló pár után leskelődsz a bokorból és képeket csinálsz róluk. – Mondom a szemeimbe, szerintem egyezzünk meg abban, hogy ő sem épp arra gondolt volna, hogy a haveromat csekkolom. Tovább folytatva, csak sóhajtok egyet. Tudtam én, hogy ott van valami.
- És mindez a szexjátékoktól jött fel. Hmm, mit csináltatok ti a pasiddal? – Kaján vigyor jelenik meg az arcomon, sejtelmes nézéssel és már egy egész szexvideó lepörgött a szemem előtt, ahogy a bilinccsel játszadoznak.
Sokáig nem tartanak ezek a képsorok, mert egy olyan valamit hoz fel, amire köpni-nyelni nem tudok. Kell is pár másodperc, mire magamhoz térek.
- Szexuális zaklatás?! Nem is zaklattalak szexuálisan. – Akadok ki ezen, hogy olyat állítana rólam, ami nem igaz, és ahogy felhozza, hogy nincsenek itt térfigyelő kamerák, körbe nézek. Miért lenne egy parkban? Gondolom és még ha lennének is, ez a hely nagyon eldugott, ezért is jártam ide a srácokkal cigizni és füvet szívni.
- Nos, ha ezt megtennéd, akkor te se lennél jobb ember azoknál, akik nőket bántalmaznak. – Visszafordulok hozzá és nagyon együgyűen kezdek el beszélni, minden érzelem nélkül. De még nem fejeztem be, így még valamit hozzá fűzök.
- Az a legaljasabb dolog, ha valaki ráaggasztod, hogy szexuális zaklató, mikor nem is. Soha a büdös életben nem lehetne azt kimagyarázni. – Ez a véleményem, elég nehéz valakiről lemosni, hogy nem zaklató, ha már egyszer ráaggatták. Amúgy is nemrég mondta, hogy mennyire nem bírom az ilyesmi, ezért nagyon is szíven ütött, hogy ezzel vádolna meg.
Tovább hallgatom, amit mond és elég érdekesnek vélem a történteket.
- Mióta? – Teszem fel az első kérdésemet kíváncsian, ha nem olyan régóta, akkor talán nincs akkora baj. Ha valóban az a srác, akit felismertem, akkor vigyázni kell vele, nem kispályás.
- Zsarolhatja a srác valamivel? – Két kezemmel a hátam mögött megtámaszkodok és úgy nézek a nőre. Nekem csak egy valamin jár az eszem, hogy honnan ismeri és vajon mivel tartja sakkban. Az utóbbira talán Adaline tudja a választ.
- Amúgy nem lep meg, ez a módszere. Jobb csendben maradni, mint meghalni. – Bevett szokás az ilyen körökben az a mondat. Szinte ez nekik a mottójuk, nem egy esetről hallottam, amikor nem élőként és főként nem egyben találták meg az áldozatokat.
- Mutasd meg a képeket, amiket csináltál! – Nyújtom a kezemet, akarom látni, hogy biztosan ő-e, mert akkor más oldalról kell megközelítenünk az ügyet. Legalább megint bosszanthatom, hogy kiveszek még valamit a kezéből.
Tetszik a neve, olyan különlegesen hangzik. Csak kuncogok, hogy milyen cselesen rákérdez az én nevemre. Na nem gondolja, hogy majd a saját nevemet fogom neki elárulni, azok után amiket a fejemhez vágott.
- Simon. De nem fogok veled kezet, még a végén tényleg szexuális zaklatónak állítasz be. – Döntöm oldalra a fejemet és ártatlanul nézek rá. Eltekintek a másik irányba és észreveszem, hogy a járőr autó elment. Kicsit megkönnyebbültem, így felállok.
- Nos, izgalmas volt ez a beszélgetés, de nekem dolgom van. – Kacsintok rá és igen, most le fogok lépni. Vissza kell érnem a raktárba, hogy az esti szállítmányt átvegyük és felcímkézzem, hogy mi hova megy, aztán meg ki is kell vinni őket a kocsmákba.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 3:18 pm

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
Ó-ó, azt hiszem ingoványos talajra léptem. A hangjából ítélve elég kényes téma lehet, úgyhogy nem is igazán firtatom tovább. Egy ügyvéddel is nehéz a családban, na, de kettővel… Mondjuk nem hinném, hogy ez lenne a fő ok, amiért fúj a családjára. Azonban megértem, én sem teregetném ki neki a saját családi szennyesemet.
Egyetértésemre csak bólogatok, ez az oka, annak, a számomra is felfoghatatlan. Ha bántanak, szedd a sátorfádat és menekülj. Manapság ezt a rendőrség már elég komolyan kezeli, szóval védelmet is kaphatna az illető. Meglepődők, hogy a gyerekekre is így reagál… Egyáltalán nem nézem, olyan leendő apa típusnak.
Nem ragadtatja el az, amit mondtam neki. Azt sem mondja el, eltaláltam-e vagy sem. Elmosolyodom, mert ezek alapján igazam lehetett.
- Vagy csak igazam van, és ezért reagálsz rá ennyire rosszul. – persze, ez miatt valószínűleg fájni fog még a fejem. Mert lassan ott tartunk, sportot űz abból, hogy bosszantson, ami nekem meg egyáltalán nem tetszik.
- Tisztában vagyok vele, de miért kell állandóan a fejemhez vágni? – igazából ezért is volt az, hogy nem sokkal maradtam el a példástól az akadémián. – De voltam egyenruhás rendőr is. Akkor meg azt mondtad volna, hogy jelmezben vagyok? Vagy mi? – ezek után, még ezt is el tudom képzelni róla. Vagy valami olyasmit, miszerint Superman nem volt zsaru, és Halloween meg nem most van.
Megforgattam a szemeimet én is.
- Kérdeztél, én meg válaszoltam. Bocs, hogy nem azt mondom, amit hallani akarsz. Nem vagyok gondolatolvasó. – tisztázom vele a dolgot. Egyre jobban az az érzésem, vele tisztázni a dolgokat nem egy leányálom. Ami azért kiakasztó, mert van a fejében némi értelem. Lehetne vele normálisan is beszélni, de nem, mert Mr. Durcás szerint övé a világ.
- Ha nem provokáltál volna, amint végeztem volna, talán el is mondtam volna. – vonom meg a vállaimat. Lelkiekben azon reménykedek, hogy átugorjuk már ezt a dolgot, ám a szarabb témáknál szarabbakat is felemleget.
- Már nem a pasim, és különben sincs hozzá semmi közöd! – csattanok. Nem fogok neki erről mesélni. Ha nem azt tettem, vagy nem mentem bele a hülye játékaiba mindig én voltam a rossz. Emellett ezek után, persze mindig félrement az exem, majd úgy állította be az egészet, hogy egy elviselhetetlen hülye picsa vagyok. Persze, aki ismert az tudta, ez nem igaz. Én mondom, soha többé tengerészgyalogosok!
- Azért nálunk sem mindenki lesz egyből jó fej, ha nyakig ülsz a lében, és még pattogsz is mellé. – elismerem, náluk is akadnak elég idiótán viselkedő ügynöknők. Ezt pedig nem csak a mi helyzetünkre értem. Volt olyan kolléganőnk, aki mindig ezzel érvelt egy pasinak, mert neki hatalma van és kész. – Azóta női főnököm van, amióta az egyik férfit megvádolták ezzel. – vonom meg a vállam. – Egyikre sem panaszkodhatnék. De egy háromgyerekes családapának ezzel a húzással a családját is tönkre vágta. – nem rúgták ki, amúgy. Csak szimplán elvált tőle a felesége, utána meg a pszichológust elég gyakran látogatta szerencsétlen.

Gondolkodni kezdek, mióta is ilyen a barátnőm.
- Cirka két-három hónapja. – úgy emlékszem, akkor kezdte el mesélni, hogy megismert valami srácot, akivel éjjelente chatelnek. Ránézek, és elnevetem magam. Nem azért, ó, milyen szánalmas ez a kérdés. Viszont, Izzy-t? Zsarolni?
- Mivel? Gyorshajtással? – nevetek továbbra is. Gyereke nincs, a családját hamar elvesztette, egyébként gyerekpszichológus. Szóval a közlekedési kihágásoktól eltekintve olyan patyolat tiszta, mint a hó.
Bólintok rá, de mielőtt megmutatnám neki a képeket, előveszem a telefonom. Majd olyan fejet vágok, mintha egy nem várt üzenet lenne a telefonomon.
- Bocsi, egy fél perc, csak a bátyám most írt, hogy jövő héten idelátogatna. – viccen kívül tényleg, írt. Csak nem ezt. Úgyhogy az IT-s srácnak írom le gyorsan, részletes személyleírással, hogy a korát ítélve 20 és 30 közé tenném, az apja és a nővére pedig ügyvéd. Na, meg sáros volt valamiben, amit pénzbírság ellenében ejtettek. Meg azt, hogy sürgős a dolog. Meg amúgy válaszoltam a tesómnak is. Aztán megnyitom a galériát, és megmutatom neki a képeket, de szigorúan a kezemben tartva.
Na, ezt már nem fogja elvenni!
Elnevetem magam, viszont ahogy kimondja a nevét, sunyin nézek rá. Ebben a pillanatban pedig megcsörren a telefonom, majd felveszem.
Végre, valahonnan legalább tökéletes válaszokat kapok.
- Zachary Price? – ismétlem az illető után, akitől a segítséget kapom. – Rablás? Azt mondod fegyveres? – bólogatok. – Nem, nem ő az. Csak nem tudtam hova tenni, de köszi. – a zsebembe csúsztatom a telefont, immáron állva, de angyali arccal nézek rá.
Karba font kézzel állok előtte.
- Simonnak akadt dolga, vagy Zacharynak? – kérdezem a legártatlanabb hangnemben. Mert azt hiszem, most sikerült megfognom.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 5:28 pm
Szeretném elfelejteni azt, ami a múltban történt, mert még mindig neheztelek a halott apámra és a család többi tagjára, hogy engedték, hogy elküldjenek innen. A rokonoknál töltött évek alatt pedig csak még jobban éreztem, hogy nekem ez a „jófiús” szerep nem való.
- Nem, nincs igazad! – Förmedek rá és ezzel le is zárom. Még csak az kéne, hogy a múltamban vájkáljon. Feszült és ideges leszek, mert jó lenne ha a látszatot fenn tudnám tartani, hogy már jó útra tértem. Főleg egy zsaru előtt, de az, hogy azóta nem követtem el semmit, kicsit alátámasztja a sztorimat, hogy fiatalság bolondság.
- Akkor ne csodálkozz, ha valaki nem hiszi el elsőre, hogy zsaru vagy. Ráadásul FBI ügynök... Amúgy meg előbb néznélek sztriptíztáncosnak, mint ügynöknek. – Rántom meg a vállaimat, ahogy a véleményemet mondom el neki. Az igazság tényleg az, hogy hamarabb néznék ki belőle bármilyen más szakmát, mint az ügynököt. Csak apró mosoly jelenik meg az arcomon, ahogy felhozza az egyenruhás korszakát.
- Szimplán kiröhögtelek volna. Bár lehet a vitrinemben elfértél volna, mert tuti, hogy mutogattalak volna a haveroknak. Kis cukiság egyenruhában. – Döntöm oldalra a fejemet és nézek rá ártatlanul. Elég aranyosan nézhetett ki egyenruhában, de ez a ruha jobban áll neki. Szerencséje van, hogy a baba arca miatt, senkinek se tűnne fel, hogy valójában civil ruhás zsaru.
- Na persze... – Forgatom meg a szemeimet, mert nem hiszek neki. Ugyan miért mondta volna el egy totál idegen srácnak, hogy épp mit csinál a bokorban, ha nem így jövök rá.
Feszítem a húrt nála és nem tudom, hova tenni ezt a felháborodást és felcsattanást a pasiját, illetve a volt pasiját illetően.
- Húha, ezek szerint nem barátságban váltatok el. – Tartom fel mindkét kezemet, amolyan védekezés céljából. Nem firtatom tovább, inkább ugrok a következő témára, ami a szexuális zaklatást illet.
- De azért ez aljas húzás. – Fújtatok, bár nem ismerem a teljes történetet, de ha úgy húzták rá, mint rám akarta most Ada, akkor azt nem tartom korrektnek. Hallom, hogy mit mond a főnökéről és erről is más véleményen vagyunk szerintem.
- Ha egyáltalán igaz, mert ugye ilyenkor is állandóan a nőknek hisznek. – Mint általában majdnem mindenben. Nagyon sokszor hallani olyat, hogy a férj húzta a rövidebbet, mert a nőknek hittek a bíróságon. Visszatérve a mi kis „ügyünkre” tovább kérdezgetem, hogy mindent mondjon el, de úgy érzem magam, mint egy kihallgató teremben, ahol én teszek fel kérdéseket.
- Az még nem annyira vészes. Mindennap találkozott a sráccal? – Újabb kérdés követi az előzőt, elég nehéz úgy bármit is megtudni, hogy mindent harapófogóval kell kiszedni belőle. Ügynökként csak tudná, hogy minden egyes, mások szerint unalmas, semmit mondó részletben is lehet valami. A nevetését nem tudom hova tenni, így kérdőn vonom fel a szemöldököm.
- Honnan tudjam? Te ismered őt. Biztos van valami a múltjában, amivel sakkban lehet tartani. – Tanácstalanul nézek rá, én nekem nem kéne tudnom, hogy mivel zsarolhatja a srác, mivel nem ismerem. Ada-nak több információja lehet erről, ha már megemlítette nekem, hogy többet tudnak róla, mint a szülei.
Megvárom, míg az üzenetet elintézi és odaadja. Na, de nem, viszont így nem látom úgy a srác képét, mint ahogy én azt akarom.
- Add már ide! – Kapom ki a kezéből a telefont és mit sem törődve a nővel, két ujjammal ráközelítek a srác arcára. Ezen a képen annyira nem látszódik, így elhúzom a következő képre, és ez így megy amíg végre egy olyat nem találok, amin oldalra néz és így nagyítom ki. Kicsit közelebb teszem, nem a legjobb, de talán.
- Hm, szerintem ez ő lesz. – Nézem meg jobban a kinagyított képet, bár így sem a legjobb a felbontás, elég szemcsés, messze van és még sorolhatnám, hogy miért vagyok benne még mindig csak 80%-ig biztos, hogy tudom ki ez a fickó.
Visszaadom neki a telefont és várom, hogy rám figyeljen, de nagyon el van foglalva vele. Teljesen meglepődök, hogy kimondja a nevemet, mire csak a homlokomat megtámasztom a kezemben, úgy hogy az arcomat eltemessem a tenyeremben. Ezt nem hiszem el.
Hallom, amit mond és ebben a pozícióban összeráncolom a homlokomat. Fegyveres rablás? Na itt valami nem stimmel, így felnézek Ada-ra, miután leteszi.
- Kicsit hibásak az információid. Nem fegyveres rablás volt és amúgy is gyerek voltam. Azóta már megjavultam, de ennek ugyanúgy utána tudsz nézni. Nem volt semmi balhém azóta. – Rántom meg a vállaimat, ha akarja úgy is utána néz, hisz már tudja a nevemet. Pont ezért kerülöm a feltűnést, és az, hogy elszívok egy füves cigit, még nem érzem magam bűnözőnek. Vannak nálam sokkal rosszabbak, akik az utcán futkároznak. Egy lépést hátra teszek, hogy megyek, de nem bírom csak így itt hagyni. A fene jó nagy szívem.
- Ahh, jó... Add meg a számod. – Sóhajtok egyet, elnézve őt, valahogy olyat olvasok ki a szeméből, ami tényleg aggaszt. Tényleg félti a barátnőjét, így közelebb lépek hozzá, miközben a mobilomat előveszem a zsebemből. Feloldom és a telefonkönyvben rámegyek az új névjegyre. Beírom a nevet „Ügynökök Gyöngye”, majd odaadom Ada-nak a telefont. Beállok mögé, hogy lássam mit csinál, még csak az kéne, hogy elkezdjen kutatni benne. Ha készen van, akkor elveszem tőle, elmentem és visszacsúsztatom a zsebembe.
- Majd hívlak, ha megtudok valamit. De ne délutánra várd. A srác nagyon óvatos a kilétét és hollétté illetően. – Tájékoztatom erről, majd a zsebeimbe csúsztatom a kezeimet és elsétálok, a parkon át. Direkt más irányba megyek, mert nem bízok benne, így pár utca sarok után, megállok és körbe nézek. Bemegyek a mellék utcába és várok, hátha felbukkan. Miután nem jön senki, így elkönyvelem magamban, hogy tiszta az út, és átvágva a sikátoron, megyek a raktárba.
mind álarcot viselünk
Zachary Price
Törvényszegõ
ranggal rendelkezem
★ :
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 497b9bd54ccb70341174ce4e6e75cf731fa14150
★ kor ★ :
26
★ elõtörténet ★ :
Bad decisions make good stories
★ családi állapot ★ :
Egyedülálló
★ foglalkozás ★ :
Pályakezdő kockázat elemző // Bandatag
★ play by ★ :
Ricardo Baldin
★ szükségem van rád ★ :
Adaline Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem 1471401822
★ hozzászólások száma ★ :
123
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem EmptySzomb. Júl. 18, 2020 6:02 pm

Zachary & Adaline

Scars on my feelings reminds me how to fight
Megint kezdődik, én pedig már előre fogom a fejemet, hogy ha tényleg összedolgozok vele, az bizony… Húzós dolog lesz. Rám förmed, én pedig csak kamillázok, nem ő mondta, derítsem ki, ha akarom?
Éppen, amikor kezdenék megint kedves lenni vele, akkor is keresztülhúzza a számításaimat. Elsőre elkerekednek a szemeim, aztán lendült a kezem. Megint. Fogadni mernék rá, ő ezt élvezi.
- Meg ne merészeld kérdezni, hogy miért kaptad! – most már én förmedek rá. Miért jó neki az, ha olyat mond, ami biztosan kicsapja nálam a biztosítékot? – Direkt szólogatsz be, annak reményében, hogy majd valaki felpofoz? – morgom.
Hiába néz rám teljesen ártatlanul, valahogy nem akarok a fejébe látni.
- Nem, köszi. Ha a haverjaid is olyanok, mint te, akkor belőled egy is bőven sok. – mondom vállat vonva. Jó, akkor ne higgye el, amit mondok, nem mindegy? Úgy is állandóan kötekedik. Megforgatom a szemeimet, amikor kezdi érteni mi a helyzet. Ő sem avat bele mindenbe, én miért tegyek ugyanígy?
Nem mondok a szexuális zaklatásra semmit. Igazából, az tény igaza van, és páran mi is azon gondolkozunk, miért nem vizsgálják ki ezt is? Aztán végre valahára a lényegre tér.
- Azt hiszem, két hónapig csak chateltek. Egyszer találkoztak még a hónap elején, két hete meg már rendszeresen. – mondom vállat vonva. Aztán megrázom a fejem, amikor azt mondja, biztos sakkban lehet tartani. – Nincs gyereke, a családját korán elvesztette, amúgy meg gyerekpszichológus. Nem rossz családban nőtt fel, nem követett el semmit. Csak a pasikkal van baja… néha. – biccentek egyet, ahogy hozzáteszem, hogy „néha”.
A telefonomat is kiveszi a kezemből, erre kislányos sértettséggel annyit kérdezek tőle:

- Neked muszáj mindig mindent kivenned a kezemből?!
Nem tudom megkönnyebbüljek-e vagy sem, amikor megerősíti, valószínűleg az, akire gondol. Az pedig a pláne, meglepődik, amikor kimondom a nevét. Hoppá.
- Ha utána néznék, se mondanám el mit találtam rólad. – hiszen az sokkal jobb, amikor azt hiszik, mindenről tudsz. Aztán véletlenül ő köpi el saját magát. Nem tudom megítélni milyen macska-egér játékot játszunk, de amint a számomat kéri meglepődők. Nem kicsit, nagyon.
Ránézek a kijelzőre, főleg arra, milyen nevet kaptam. Felvonom a szemöldökömet, de nem szólok már semmit. Beírom a számomat, de előttem nincsen, így hátra fordulok. Ezen a ponton meg azon kapom magam, túl közel van. Túlságosan is túl közel. Kérdés nélkül visszaadom neki a telefonját, remélve azért egy kicsit legalább nagyobb legyen köztünk a távolság.
Rábólintok, aztán elindulok haza. Ha tényleg betartja a szavát, akkor most úgy is éjszakázni fogok, hogy perpillanat nem vagyok szolgálatban. Útközben, azért felhívom Alice-t is, elmondva mi a helyzet. Ő pedig innentől jobban jár, ha nem tudja mit tudok meg. Bevallom, ettől még én is félek.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Adaline & Zachary - a Bokor, ami megváltoztatta az életem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Oops... we did it again | Zachary & Adaline
» Őrületem határai... Zachary & Adaline
» Adaline & Zachary - Közös éjszakánk?
» Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök
» életem megbonyolítója

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: