New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 18 felhasználó van itt :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Trenton & Rhea
TémanyitásTrenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyHétf. Jún. 29 2020, 23:15
12:20
Könyvmoly
Mindenek előtt, szeretném leszögezni, hogy nem volt más választásom, szóval nem ugorhatsz a torkomnak!

Úgy alakultak a dolgok, hogy a te neved biggyesztettem a sajátom mellé a csoportmunkás papíron filozófián Surprised

Ééés talán azt is elfelejtettem megemlíteni, hogy minderre már csak egy napunk maradt..
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyKedd Jún. 30 2020, 10:24

Redhead
Hát ez egészen remek... köszönöm, hogy "időben" szóltál... 😒

És mégis mit akarsz most kezdeni ezzel a helyzettel?

Már természetesen azon túl, hogy kénytelenek leszünk valamit összehozni.
Csakhogy én négyig dolgozom. Ha kell, be tudok hívni magam helyett valakit, de akkor a Te lelkeden szárad a műszakcserém 🙄 Persze emiatt nem kell érezned a stresszt, még véletlenül se...




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyKedd Jún. 30 2020, 18:50
12:20
Könyvmoly
Egy pillanatra sem bántam meg, hogy bevédettem magam. :<

Viszont nincs ok az aggodalomra, szinte mindent elintéztem, neked csak megjelenned kell! Még a műszakcserére sincs szükség!

Küldhetem a címet?  Trenton & Rhea 3874598021
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyKedd Jún. 30 2020, 20:16

Redhead
És az, hogy te kézbe vetted az irányítást, vajon miért nem tud megnyugtatni? 🤔

Küldd. Jobb ötletem úgysincs.

És egyáltalán mikorra menjek oda?
Meg azt is mondhatnád, hogy mit találtál ki. Csak, hogy ne potyára menjek.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyKedd Jún. 30 2020, 21:45
12:20
Könyvmoly
Touché.

234 W 42nd St 3rd floor, New York

Én már negyed 4 körül indulok, egyeztetek pár dolgot, te viszont bőven ráérsz. Elég ha a műszakod után valamikor betoppansz, én úgyis ott leszek egy darabig. Very Happy

Tudod, hogy képtelen vagyok gyorsan pötyögni, a helyszínen majd mindent elmondok. Annyi viszont szent, hogy a jelenléted kulcsfontosságú!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptySzer. Júl. 01 2020, 15:42

Redhead
Mekkora feneket akarsz te egyáltalán keríteni ennek? Azt hittem, hogy majd valamit összegórunk, lévén, azt se tudom, hogy mi lenne a feladat, erre jössz olyanokkal, hogy "egyeztetek pár dolgot" 🤨

Remélem ebből minimum egy gyertyafényes vacsorát rittyentesz, hogy olyan formán esedezz a bocsánatomért, amiért épp, hogy nem a határidő napján szóltál 😏

Tudom, de a kedvemért azért megpróbálhatnád. Most már furdalja az oldalamat a kíváncsiság.
Hát... gondoltam, hogy a csoportmunka az minimum két fő jelenlétét igényli, de azért köszönöm, hogy felhívtad rá a figyelmem, aranyos vagy...🙄




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 13:17
12:35
Könyvmoly
Hahh, ha nem is vacsorával, de valamivel igenis kompezálok majd, csak várd ki a végét!  

Ez volt a cél! Így legalább tudom, hogy biztos megjelensz. Trenton & Rhea 4146035580

Még szép, hogy aranyos vagyok, ezért fogod elnézni nekem ezt az aprócska ballépésemet, mert ennek fejében még olyan jószívű is vagy! Trenton & Rhea 2624752903
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 14:42

Redhead
Csak, mert úriember vagyok, most ezt megpróbálom nem úgy érteni, ahogy először gondoltam...😏

Rafkós...
Reménykedj, hogy Scott nem fog késni. Akkor olyan öt körül ott vagyok. De amíg az ő kezében van a sikerességem kulcsa, én nem vagyok túl bizakodó.

Aranyos, és még önhitt is. Legrosszabb párosítás...
A jó szívemre pedig ne nagyon hagyatkozz. Azt nem mondom, hogy ne legyezgesd egy kicsit az egómat, de feleslegesen ne szavazz nekem bizalmat. A végén még gondolok egyet, és elfelejtek megjelenni 🤔




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 19:48
12:40
Könyvmoly
Kezdek lemondani arról a kompenzálásról.  Surprised    

Ha kell, őt is elintézem, nincs itt ok az aggodalomra!  Cool  

Ha pedig nem jössz el, ez az aranyos és önhitt lányka reggel a Miltons ajtaján fog kopogtatni. c:  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyCsüt. Júl. 02 2020, 20:12

Redhead
Az ég világon semmit nem mondtam! Azt, hogy te mire következtettél, a te fantáziádon verd le, ne rajtam

Láttad te már Scottot?🤨 Van vagy 110 kiló az ember, és akkora fejadagokat eszik minden étkezésre, mint amekkora te vagy.
Mondjuk egy ilyen helyzetkomikumnak bármikor elébe megyek... Very Happy

Az az aranyos és önhitt lányka akkor hozzon reggelre kávét.
Americanot, de semmi esetre se a Starbucksból. Legyünk igényesek.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyPént. Júl. 03 2020, 00:48
12:48
Könyvmoly
Az én gondolataim tiszták, mint a...um, lényeg, hogy azok! (Te vagy a kreativ, helyettesítsd valami csudaszép hasonlattal! ><) 

Láttál már, pontosabban szólva, ismersz te engem? Ez a Scott, lehet akár egy felhőkarcoló pankrátor is, ha késni fog, és miatta te sem jössz el, én megyek érted. >.>

Aztán ne lepődj meg, ha esetleg diabéteszt kapnál a későbbiekben a kihűlt, 3 cukros kávéd miatt.  Razz  És amúgy is, akkor már flat white-ot hozok.  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptySzomb. Júl. 04 2020, 00:32

Redhead
Nem érdemes bármit is kitalálni, úgyse hiszek neked. Sorry...🙄

Ismered te Dávid és Góliát történetét? Nem gondoltam volna, hogy valaha is fel fogja kelteni az érdeklődésemet, különösen nem a modernista változata, de most, hogy elhúztad az orrom előtt a mézesmadzagot, akarom.
Úgyhogy Scottot, ha nem itt, a környék bármely falafelezőjében megtalálhatod, ahogy halomszámra pusztítja a fasírtokat. Ha megvan, értesíts engem is, mert ezt látnom kell!

Ellene akarsz menni az ízlésemnek?
Americanot, cukor nélkül. Két és fél deci hideg vízből, jéggel.
Reggelente, legalábbis.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptySzomb. Júl. 04 2020, 01:24
12:52
Könyvmoly
Azért próbálkozni szabad. :c Ezen a téren igenis ártatlan vagyok!

Scottot csak akkor keresem fel, ha miatta nem tudsz majd eljönni. Én egy békés teremtés vagyok, ok nélkül nem hadakozok..még ha én lehetnék Dávid, akkor sem. >.>

Dehogy akarok! Csak megismertetem veled a sajátomat is. Trenton & Rhea 4146035580  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyHétf. Júl. 06 2020, 18:49

Redhead
Nem tudom, hogy mennyire vagy otthon a franchise filmekkel, de van egy okos kis krapek, aki az egyik ilyenben azt mondta, hogy "Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!". Legközelebb vedd fontolóra.

Mhmm... és majd le tudod ellenőrizni, hogy miért vagyok késésben, ugye? 😉 Tudod, én nem tartok attól, hogy csorbát szenvedne a szavahihetőségem.

Ami azt illeti, nem is rossz választás. Vagy legalábbis megnyugtatóbb annál, mintha valami matcha förmedvényt innál, mint ahogy az mostanában népszerűvé vált. Vagy valami echte csajos borzalmat, mint a Starbucks epres frappucinoja, amit képesek eladni, mint "kávét"...😒




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyHétf. Júl. 06 2020, 22:42
12:56
Könyvmoly
Hmpfh, aye aye captain.  

Persze, én utána járok aztán mindennek! Ha pedig mégsem Scott miatt késnél, hanem te kószálsz el valamerre..tessék tartani a következő találkozásunktól!  :édi:


Ooh egy kávészakértő elismeri az ízlésemet, megtisztelve érzem magam haha! Lesz még mit a figyelmedbe ajánlanom akkor!  Trenton & Rhea 2624752903  
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyCsüt. Júl. 09 2020, 10:30

Redhead
Ha ennyire vallod azt, hogy pellengérre állítanál, nem gondolod, hogy szakmát tévesztettél? Ének helyett mondjuk nyomozó vagy büntetés-végrehajtási szerv?
Na nem azt mondom, hogy kinézném belőled, de ha már ennyire biztos vagy magadban...

Az elismerés az egy kissé túlzás. Mondjuk úgy, hogy nem botránkoztam meg a végletekig.
Try me! Ez végtére is túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen.




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyCsüt. Júl. 09 2020, 18:36
13:02
Könyvmoly
Egy kihallgatáshoz nem kell külön szakma..legalább is, bízom annyira a képességeimben! És többre vagyok ám képes, mint hiszed, majd meglátod!  superhero  

A Te esetedben már ez is nagy szónak számít, szóval igenis büszke vagyok magamra! Hahh, majd akkor, ha ideérsz, mesélek még! Még egy ok, hogy siess!  Trenton & Rhea 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea EmptyPént. Júl. 10 2020, 14:20

Redhead
Mhmm...🙄 De most már az egekbe repítetted az elvárásaimat, úgyhogy ajánlom, hogy ne teljesíts az alatt, mert csalódott leszek.

Te most húzni akarod az agyamat?🤔 Na jól van, hát akkor így állunk, értem én...

De ahhoz, hogy időben eleresszenek, jól kell végezni a munkámat, úgyhogy megyek pakolgatok egy kicsit. Aztán ajánlom, hogy hatásos legyen a megérkezésem pillanata! Üdvrivalgás, dicshimnusz... ezek a minimumok, szárnyald túl!




mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Trenton & Rhea
Trenton & Rhea Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Trenton & Rhea
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Trenton & Rhea
» Trenton Dempsey
» Valentina & Trenton
» Trenton & Adelaide
» Rhea McCormick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: