New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 42 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Rhett Brenton
TémanyitásRhett Brenton
Rhett Brenton EmptyCsüt. Május 28 2020, 00:22
Rhett Brenton

Play by:
Eric Bana/Christian Bale
Születési hely:
New York
Kor:
40 felett bőven
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
hivatal/üzlet/oktatás
Történetünk:

Egy éve kötöttünk házasságot, melyet két év jegyesség előzött meg. Mindketten önálló egzisztenciával rendelkeztünk, és tökéletesen tisztában voltunk azzal, hogy mit hozunk magunkkal ebbe a kapcsolatba. Közel száz oldalas házassági szerződést kötöttünk, számtalan kitétellel, melyet gondolkodás nélkül mindketten elfogadtunk. Én biztonságra vágytam, amit te meg tudtál adni a számomra. Te pedig egy megbízható és hűséges társat akire mindig és minden körülmények között számítani lehet.Szerelemről szó sem volt egyetlen pillanatig sem, ahogyan nincs a mai napig. Egy csodálatos házban élünk melynek külön-külön lakrészét birtokoljuk. Együtt töltjük az estéink nagy részét, számtalan programot is szervezünk együtt, közös barátaink, vagy éppen a társasági életbeli kapcsolataink vannak, melyekben tökéletesen helyt is állunk.Ettől függetlenül megvannak a saját útjaink, melyekről a másik nem tud, jobban mondva nem vesz róla tudomást, nem szól bele.( a férj szenvedélye szabadon kitalálható, nyilván egyeztessünk azért róla ha megérkeztél) Talán boldognak és kiegyensúlyozottnak is lehetne nevezni ezt a házasságot, de mindketten tudjuk, hogy az érzelmeket, bármennyire is szeretnénk, nem lehet tökéletesen kizárni.Az utóbbi időben a fürdőszobában felbukkantak a gyógyszeres szekrényemben különféle tabletták, amiket megtalálták. Nem tettél róla említést, talán azt reméled majd elmondom mi az amit csak így vagyok képes feldolgozni. De én, ahogyan eddig, úgy most sem mondok semmit.Nem tudom hogyan mondjam el neked, hogy az idő amelyről azt hittem majd továbbra is elválaszt, közelebb hozott. Az idő,amelyet együtt töltünk. Hiszen a közös élet, mindaz amit megtudok rólad, amit megtapasztalok bizonyos érzelmeket kivált belőlem, amelyet lehet tagadni, kényszerrel elnyomni, attól az még ott marad. Segítesz magadtól továbbra is távol tartani, vagy lebontjuk azokat a gyenge és látszólagos falakat és közelebb engedsz? Ami azért is lehet probléma, mert a házassági szerződésünk egyik pontja szerint soha, semmiféle körülmények között nem ragadtathatjuk magunkat arra, hogy átlépjük ennek a barátság-házasságnak az általunk felállított határait, mert annak következményei lesznek...(erre már van ötletem, érkezés esetén bővebben kifejtem)/ A név kötött, de ha végképp nem jön be  a keresztnév, akkor egy tollvonás és módosítom, ez ne legyen akadály. Avatárból a kettő közül örülnék valamelyik úrnak, de ha ebbe is változtatnál, úgy kérlek egyeztessünk róla. Lassan építkezős, kifejtős játékokat szeretnék, ha te is, akkor ezt a karaktert neked találták ki. Küldj üzenetet kérlek ha itt vagy./
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Rhett Brenton
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhett Brenton
» Rhett Gallagher
» an unexpected welcome | seraphine & rhett
» Trevor Brenton
» Lorelei Brenton

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: