New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 46 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 17:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 16:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 16:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 15:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 15:45-kor
Antonia Ortiz
tollából
Ma 14:49-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

cause it's a bittersweet symphony
Témanyitáscause it's a bittersweet symphony
cause it's a bittersweet symphony EmptyPént. Május 15 2020, 00:27
Moira & Patrick
Hosszú percek óta ácsorogtam a gabonapehely kínálat előtt, a kezemben szorongatva azt a Chace által rittyentett cetlit, amelyen a felsorolt dolgoknak csak a kezdőbetűjét és egy-egy magánhangzóját tudtam kivenni a macskakaparásából. Általában ennyi elég is volt, most mégis tanácstalanná tett a krízis, amivel a polcok előtt szembesültem: elfogyott a kedvenc gabonapelyhének a csokis ízesítése. Na most vehettem volna más ízben, vagy más márkában, de őt ismerve jól tudtam, mennyire finnyás az ilyesmire. Évekig tartott ránevelnem erre a márkára, amit pedig megadott helyette alternatívaként, abban jóformán csak cukor volt. Ilyen elkeserítő tápanyag-adatokat gyerekeknek szánt élelmiszeren életemben nem láttam még. Inkább veszekszem vele, de...
- Biztos, hogy nem veszek neked ilyen szart!
Oh, én is erre gondoltam, de ezt ki mondta ki? Annyira a gondolataimba merültem, hogy fel sem tűnt a mellettem ácsorgó anyuka, aki türelmének utolsó, elpattanó cérnaszálával próbálta megértetni a hisztiző kisfiával, hogy nem kapja meg az áhított gabonapelyhet. Elismerőn ingattam egyet a fejemen, de a kissrác tovább folytatta az óbégatást, hogy neki márpedig az kell.
- Hallgass anyukádra, tele van cukorral. - kotyogtam közbe, mire elsőre mindkettejüktől barátságtalan oldalpillantást kaptam, ám ez nem tántorított el. - Képzeld el, hogy a müzlis táladba beleöntesz két marék kockacukrot, és arra öntöd rá a tejet, épp hogy csak beszívja. Szottyos, ázott cukor lenne belőle. Én tuti nem enném meg. - Fintorgásommal sikerült a gyereket is fintorgásra bírnom, a hisztizést legalábbis abbahagyta egy pillanatra. Levettem a polcról egy kismajmos dobozú pelyhet és megráztam a fiúnak.
- Próbáld ki ezt. Ez a kedvencem. Ugyanolyan, mint a másik, de igazi mogyorókrém van benne. Én mindig ezt veszem otthonra, már amikor én döntök, milyen legyen... Általában diktatúra van és a dupla csoki a menő.
A gyerek úgy tűnt, hajlik a békítésre, az anyuka pedig hálásan rám mosolygott.
- Magának is van? Mennyi idős?
Elsőre tiltakozni akartam, de aztán rájöttem, milyen szórakoztató a gondolat, hogy gyereknek hiszik a lakótársamat, így csak nagyzolva vállat vontam.
- Nő, mint a gomba... Néha el sem hiszem, hogy repülnek az évek!
Pár percet még beszélgettem anyukával, aztán amikor a gyerek unni kezdte magát és ismét hisztizni kezdett, elköszöntem tőlük. Némi töprengés után bedobtam a majmos gabonapelyhet a kosaramba és tovább indultam a listán soron következő holmiért, amikor a zöldségeknél megpillantottam egy ismerős arcot. Az első reflexem az lett volna, hogy bevetődjek a polcok közé és meglapuljak, de ennek hősiesen ellenálltam. Miért kellett volna elbújnom? Talán nem életem legkellemesebb találkozása, de nem is voltunk annyira rosszban, hogy élből hátraarcot vágjak... Plusz, nem léphetek le paradicsom nélkül, mert akkor konzervet kell vennem, és kizárt, hogy konzerv kajából csináljak bolognai szószt. Igen, épp a konzervmentes, csakbio hetemet élem... Így hát mély levegőt vettem és megindultam a lány felé.
- Tudtad, hogy a paradicsom burgonyaféle? Egy családba tartozik a krumplival és a paprikával. Sőt, még a dohánnyal is. - léptem oda mellé, egyelőre fel sem mérve, mi van nála, sokkal jobban lekötött az, hogy a jelenlétemmel meglepjem, és ha felismert, akkor fültől fülig érő, széles mosolyt villantottam rá. - Szia, Moira. Rég láttalak. - Ha engedte, röviden megöleltem, és hogy oldjam a helyzet esetleges kínosságát, a fülébe súgtam: - Ez nem ölelés. Útban vagy és próbálok a paradicsomhoz férni. - elvettem a háta mögül egy darabot, de azért nem engedtem még el, udvariasan kitartottam azt az ölelést, mielőtt elhúzódtam volna, hogy ismét rámosolyogjak, a levegőbe dobva és elkapva az így szerzett zöldséget.
- Nem is láttalak már... - köröztem a fejemmel, mintha fogalmam sem lenne, hány hónap, év telt el. Valójában pontosan tudtam, de hát minek azt hánytorgatni? Csak ekkor vettem jobban szemügyre, miféle kosár van nála.

mind álarcot viselünk
Patrick Byers
Mûvészet
ranggal rendelkezem
★ :
cause it's a bittersweet symphony Original
★ kor ★ :
33
★ elõtörténet ★ :
cause it's a bittersweet symphony Tumblr_inline_prboulHWZS1vjg4rh_250
over and over, over and over
★ családi állapot ★ :
cause it's a bittersweet symphony -Three-Days-Grace-three-days-grace-30658096-300-169
I know what's best for me
But I want you instead
I'll keep on wasting all my time
★ lakhely ★ :
Brooklyn
★ :
cause it's a bittersweet symphony Tumblr_p80ho9CV6I1rrpslpo1_1280
★ foglalkozás ★ :
feltörekvő basszusgitáros & munkanélküli nihilista
★ play by ★ :
Brendon Urie
★ hozzászólások száma ★ :
125
★ :
cause it's a bittersweet symphony Tumblr_nr50l360D81t07wxao1_540
 
cause it's a bittersweet symphony
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» AJ & Dacre - Bittersweet
» Dave & Marion • bittersweet
» Jake x Maddie - Bittersweet farewell

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: