New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

Holiday Hookups ~ /w Blondie
TémanyitásHoliday Hookups ~ /w Blondie
Holiday Hookups ~ /w Blondie EmptySzomb. Feb. 01 2020, 17:35


Ingrid && Finn
I wasn`t kissing her, I was whispering in her mouth.
- Megjöttem! – kiáltottam el magam, és éppen csak annyi időm volt, hogy a hátitáskámat letehessem a földre, már rögtön meg is hallottam a lefelé dörömbölő kis lábakat. Annyi időm volt nagyjából, hogy elmosolyodjak, és leguggolhassak, mielőtt a kishúgom ágyugolyóként becsapódott a karjaimba. Én magam nevetve öleltem magamhoz a pici törékeny testét. Még két hete sem vettem részt a katonai szolgálaton, már kaptam egy kis pihenőt annak érdekében, hogy haza tudjak látogatni a családomhoz.
- Finn – hallottam a fejem fölül anya aggodalmas hangját, és csak ekkor vettem észre azt is, hogy a tesóm kicsi mancsa a szemem körüli véraláfutáson van. Én magam pedig csak mosolyogva vontam meg a vállam. Járulékos sérülések, mivel az ember az elején nyilvánvalóan nem profin kezeli az egész helyzetet a katonasággal kapcsolatban. Én pedig csak annyit érzékeltem a dologból, hogy a bevonulni nem nagyon akartam a seregbe, mégis kifejezetten élveztem az eddig ott töltött időt.
- Csak arcon vágott a gépfegyver, anya – szólaltam meg végül, miközben a testvéremet a földről felkapva álltam fel, hogy azért ő is szemügyre tudjon venni – Nem számítottam arra, hogy vissza fog csapni a fegyver.
Természetesen nem álltam le vele vitázni, inkább rögtön az ebéd felé kezdtem el terelni a témát, miközben kibújtam a katonai bakancsomból.
- Egyébként Ingrid itt van most? – tettem fel a kérdést sokkal inkább a szüleimnek, mint a testvéremnek. Valósznínűleg tökéletesen tisztában voltak azzal, hogy nem sakkozni járok át a szomszédunkban álló nyaralóba, de egyelőre meghagytam őket abban a hitben, hogy lényegében csak a gyerekkori barátságunkat ápoljuk tovább. Ez nem is kifejezetten nagy hazugság bár tény és való, hogy azóta egy kicsit elmélyült a viszonyunk.
- Még mindig tartjátok a kapcsolatot? – tette fel a kérdést apa, én pedig megrántottam a vállam. Nem igazán beszélgettünk azon túl, hogy „a hétvégén leugrok a nagyiékhoz”. Én erre pedig mindig feltettem a bűvös „átmenjek?” kérdést, amire sosem kaptam nemleges választ.
- Gondoltam át kéne vinni nekik valamennyit a sütiből – intettem a fejemmel a konyhapult felé, amire fel volt pakolva valamennyi az édességből – Mindig azt mondjátok, hogy olyan aranyos kislány volt, ennek ellenére rajtam kívül senki sem tartja vele a kapcsolatot.

*

Mindenesetre megtudtam, hogy a szőkeség az érettségi utáni nyarat ténylegesen a szomszédban tölti, ráadásul a hónap végéig tervez maradni. Pont ezért nem is siettem el a találkozásunkat, mivel még két napom volt arra, hogy meglátogathassam őt.
- Szia – köszöntem neki az arcomra pedig kiült egy a gusztustalan mosolyaim közül, amikor megpillantottam a lányt a kertben. Én magam modjuk éppen a téli tűzifa aprításával voltam elfoglalva, és egy ideig igyekeztem is eljátszani, hogy mindez amúgy kurvára lefoglal. Rövid időn belül viszont inkább úgy döntöttem, hogy a fejszét a fába állítom és nemes egyszerűséggel átlépek a nagymamájának kertjébe. Elég alacsonyan volt a kerítés, és mivel totyogós korom óta ismertek, egyáltalán nem éreztem mindezt pofátlanságnak annak ellenére sem, hogy éppenséggel magánlaksértést követtem el. Igazából ha Ingrid mamája meglátna, minden bizonnyal berángatna a házba, hogy teletömhessen valami kajával.
- Na mizu? – pillantottam rá a lányra, és rögtön kézen is ragadtam, hogy a kis kunyhószerű ház mellé húzhassam abba a sarokba, ahol se a kishúgom, se az ő nagymamája nem láthatja, hogy mit csinálunk. Nem mintha terveim között lett volna az, hogy mindenki szeme láttára vetkőztetem le, de ettől függetlenül amint fedezékben voltunk, a kezem olyan pofátlansággal csúszott rá a szőkeség hátsójára, hogy nem lepődtem volna meg azon ha végül felpofoz engem. De most őszintén... Mit nekem egy gyönyörű gyengécske női kéz által kiosztott ütés azok után, hogy egy több kilós gépfegyver majdnem kiverte a múlt héten a fogamat?
- Remélem azért nem marasztalod el az üdvözlő puszimat – vigyorogtam rá még szélesebben, ahogy megtámaszkodtam a kerítés mellett – Mert most egy darabig nem igazán fogjuk látni egymást.
Ez sokkal inkább számomra volt szomorú. Ő minden bizonnyal talál majd magának mást, aki elszórakoztatja. Én viszont emlékszem a tavalyi nyárra, aminek majdnem minden napját együtt töltöttük... Emlékszem, mert miatta ejtett a barátnőm, én viszont nem voltam túlságosan szomorú miatta.
- Remélem van ötleted arra, hogy mit csináljunk a kötelező családi programon kívül – suttogtam a lány fülébe a szavakat – Mondjuk megnézhetnénk egy filmet, vagy valami.
Talán béna szöveg, talán minden lány tudja azt, hogy ez pontosan mit takar, viszont ettől függetlenül sem akartam azt éreztetni vele, hogy egy csak szexre való kis cédaként tekintek rá. Főleg azért nem, mert kifejezetten kedveltem őt. Mindig tudta, hogy mikor kell befognia a száját és egy másik esetben nagyra nyitni azt. Sokkal jobb fej volt a legtöbb csajnál.

733 || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN7Js2V
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Holiday Hookups ~ /w Blondie JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN72bqJ
TémanyitásRe: Holiday Hookups ~ /w Blondie
Holiday Hookups ~ /w Blondie EmptyCsüt. Feb. 06 2020, 21:48


Finn & Ingrid

Stavanger nem éppen a kedvenc helyem Norvégiában. Talán azért, mert kicsiként túl sok időt töltöttünk a bátyámmal a nagyinál, aki mindig halálra akart tömni minket mindenféle finomsággal. Ezt persze nem róhatjuk fel neki, mert mindössze szeretetből teszi, de nekem sokszor akkor is herótom van már tőle. Pár évvel ezelőttig a tesóm mindig visszafogott, hogy nehogy valami csúnyát mondjak a nagyinak, de mára már magamtól is megtanultam, hogy jobb a béke.
Mondjuk ha azt nézzük Stavanger térsége egész szép hely, tipikus kis norvég tengerparti város. A turisták nagyon kedvelik, mivel a szószék szikla is a közelben van, de úgy ennyi. Nincs benne semmi kiemelkedő és engem tipikusan a gyerekkori nyarakra emlékeztet. Más gyereket a szülei elviszik nyaralni Görögországba vagy Olaszországba, addig mi mindig itt ragadtunk, s ez most sincs másképp. Teljesen más, mint Oslo és elég sok ideig tart visszajutni a fővárosba. Vonattal tíz órát kell utaznunk és még át is szállhatunk. Apa csak felrak minket Oslo S megállónál és szépen integet a peronról, aztán örül, hogy végre kettesben maradhat egy hónapra az asszonnyal. Itt szokott az történni, hogy a bátyám előveszi a tankönyveit nyár közepén és egészen Vestfold megyéig, ami mellesleg az ország legkisebb megyéje, tanulást tettet, míg én zenét hallgatok és bámulok ki a fejemből. Vestfoldban kell átszállnunk, de tavaly nyáron kicsit máshogy alakult ez az egész. Érett testvérem, Nikolai, előtte lévő nap dobva lett a barátnője által, így az egész utat végigsírta Drammenig, aztán gondolt egyet és leszállt a vonatról, én pedig követtem. Valahogy elkeveredtünk Tønsbergbe és az egész éjszakát végigittuk. Nagymamámnak bekamuztunk valamit, már nem tudom mit, hogy miért nem harmadikán érkeztünk Stavangerbe. Akkor jó ötletnek tűnt lealjasodni, másnap a maradék nyolc óra már jobban fájt, mint gondoltuk volna.
Idén már minden a tervek szerint alakult. Meghaltunk a vonatúton minimum ötször, nem szóltunk egymáshoz, megnéztem egy évadnyi Jóbarátokat - szigorúan norvég szikronnal - és még olvastam is. Az utóbbit nem azért, mert annyira akartam, szimplán unatkoztam. Ja és itt nehogy bárki nagy, komoly könyvekre gondoljon, mindössze a müzliszeleteim összetevőit hasonlítgattam össze.
Már majdnem egy hónapja vagyok a pokolban, mindössze két nap választ el attól, hogy újra felüljek a vonatra és Osloig utazzak, majd hazaérve az első kocsmába essek be, amit meglátok. Természetesen a nagyi még mindig kisgyerekként kezel, ezért nem tudtam egyszer sem kiszökni éjszaka, hogy elmenjek bulizni. Pedig megtenném, akár egyedül is. Számomra ez sosem volt akadály.
Éppen a kertben tevékenykedem, amikor meghallok egy ismerős hangot és arcomra rögtön felkúszik egy inkább sunyi, mint feltétlenül boldog mosoly. A srác irányába fordulok egyből és abbahagyom, amit addig csináltam. Ami mi is? Ja elbújtam az egyik bokorhoz rágyújtani egy cigire.
- Szia Finn - köszönök vissza. - Mondta a nagyi, hogy itthon vagy. Hamarabb vártalak - mondom, míg beleszívok még egy utolsót a cigibe, mielőtt eldobnám azt, egyenesen ki az utcára. Inkább szemetelek, minthogy a nagyi megtudja, hogy miért járkálok ki olyan gyakran a természetbe.
- Hogy mizu? Hát ami azt illeti szeptemberben költözhetek New Yorkba, mert felvettek az orvosira. Hurrá! Minden álmom ez volt - válaszolok a hangomban merő gúnnyal. Finn tudja, hogy sosem akartam orvos lenni, de ezzel együtt azzal is tisztában van, hogy a Skjeggestad családban ez nem akarás kérdése. Mindenki egészségügyben dolgozik, még hozzá doktorként. Az egyik unokatestvéremből szülésznő lett, a család fekete bárányának tartják. - Veled mizu? Látom nem volt veled valami bőkezű a sors - mutatok rá a szemére.
- Na gyere, add azt a puszit, te állat - nevetek fel és hagyom, hogy a sarokba húzhasson, ahol senki sem lát meg minket. Még évekkel ezelőtt jöttünk rá, hogy ez az egyetlen pont a nagyim és az ő családja udvarán, amit egyik házból sem lehet látni.
- Ne kertelj már, Finn - forgatom a szemeimet. - Nyilván filmezni akarok veled az utolsó két napomon Stavangerben. Lehet jövő nyáron már nem is jövök.
Hogy én meg Finn? Tudjátok van azaz igazi nyári szerelem, a miénk tipikusan az. Élvezzük egymás társaságát, míg egy városban vagyunk, de csak és kizárólag a július a miénk. Amint felszállok a vonatra mind a ketten visszatérünk a saját kis életünkhöz. Nincs több üzenetváltás, telefonálás, semmi. Tizenegy hónap múlva újra megérkezem, s megint egymás lepedőjét gyűrjük. Akarom mondani én az övét, ő meg a nagyijét. Csak ez olyan furán hangzik.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Holiday Hookups ~ /w Blondie
Holiday Hookups ~ /w Blondie EmptyHétf. Márc. 02 2020, 11:19


Ingrid && Finn
I wasn`t kissing her, I was whispering in her mouth.
Szinte természetes volt, hogy a katonai szolgálatom alatt, ha hazalátogatok, akkor bizony rá fogok kérdezni, hogy a szomszéd néninél mi a helyzet. Lényegében ez egy olyan dolog volt, ami végigkísérte az egész életemet. Kiskoromban folyamatosan a sütiért könyörögtem, de nyilvánvalóan ahogyan egyre idősebb lettem, ezek a találkozások megfogyatkoztak. Sokkal inkább érdeklődtem az unokái felől, mert mind a kettő elég nagy ivó volt, illetve az egyik lány... Ami azt eredményezte, hogy mi másképp is el tudtuk ütni az időnket. Nem csak pókereztünk, vagy ha erre esetlegesen sor került, az általában vetkőzéssé fajult.
Így lényegében szinte biztos voltam benne, hogy a csekély kis időmet, amit szolgálaton kívül töltök hát... Elég rendesen be kell osztanom. És mivel kapás van, azaz Ingridem itthon van, kénytelen vagyok csak a nappalokat a családommal tölteni, aztán átmenni hozzájuk filmet nézni. Legalábbis a nagyinak mindig ezt mondjuk.
Nem akartam belegondolni mondjuk abba, hogy ebből a bizonyos nagymama mennyit hihet el. Túlságosan abszurd lett volna, ha ennyire jóhiszemű lenne, ugyanakkor viszont az emberek egy bizonyos kor felett már akaratlanul is konzervatívak. Így egyáltalán nem lepett volna meg az, ha tényleg elhiszi a filmes sztorit meg azt, hogy bealudtunk... Egész jól hangszigetelve lehetnek a falak.
Amint megpillantottam a lányt az udvaron, szinte azonnal fogtam magam és átsétáltam hozzájuk. Lényegében nem követtem el birtokháborítást – amúgy de – mert mindig szívesen láttak engem vagy a húgomat a szomszédba, és túl erős volt a kísértés, ami a ház oldalánál cigizett.  Egyrészről tetszett, hogy mennyire édesen jár a lányka tilosban, illetve amúgy is terveztem már meglátogatni... Minő szerencse, hogy miatta kell abbahagynom a favágást.
- Igazából pontosítanom kell a nagyi infóin – vontam meg a vállam mosolyogva – Mert lényegében nemrég érkeztem haza. Tudod, besoroztak.
A szemeimet persze csak viccből forgattam meg, mert igazából eléggé élveztem a katonáskodást. Szerintem valahol minden fiúnak a vágya, hogy élesben kipróbáljon bizonyos fegyvereket, nekünk pedig minderre lehetőségünk is nyílik. Maga a kiképzés kemény, de egyelőre állom a sarat. Amúgy is szeretek sportolni és nem nem erősítettem a nyeszlett fiúcskák soha. Ennek meg gondolom Ingrid is kifejezetten örül, mivel a testem mondhatni ténylegesen tökéletes.
- Nem hinném, hogy New York annyira szar lesz, drágám – vigyorogtam el magam, miközben az ujjaimmal átkaroltam a lány derekát. Az egészben nem volt semmi gyengédség, sokkal inkább vágtam pimasz arckifejezést a dologhoz. Ingrid igazából ismert, és én is pontosan tudtam, hogy mikor mire vágyik, szóval lényegében nem kellett egymás előtt megjátszanunk magunkat. Igazából a miénk volt a tökéletes barátság. Elfogadtuk a másikat úgy ahogy van, miközben olykor kúrtunk is egy jót.
A biztató szavaim viszont valamennyire hamisak voltak. Én is terveztem a fél éves katonai szolgálatom letudta után egyetemre menni. Itt Norvégiában ingyenes a felsőoktatás, viszont szeretném kipróbálni azt, hogy milyen külföldön élni. Nem is kifejezetten néz ki rosszul egy önéletrajzban az, ha az ember több helyen meg tudja állni a helyét, és az angoltudásom is javulhatna. Épp ezért gondoltam elsősorban egy toronto-i egyetemre, aztán b tervnek a Columbiára... Sokan minden bizonnyal hülyének néznének, amiért nekem a Columbia a b terv... De mivel családias környezethez vagyok szokva, nem igazán akarom kipróbálni a tömeget. Sokkal nyugisabb az életvitelem, mint Ingridé, de gondolom ehhez hozzájárul az is, hogy én lényegében vidéken lakom.
- Lényegében a golyóimat most csak a tábornokok szorongatják – tettem egy elég erős utalást a lánynak – Szóval rám férne valami újdonság is, ha érted mire gondolok... Az meg csak hát... Igen elhittem, hogy mennyire könnyű egy több kilós gépfegyverrel lövöldözni a semmibe, és hagyták, hogy szó szerint visszaüssön a nagyképűségem.
Mindenesetre egy életre megtanultam, hogyan kell fogni egy nagyobb fegyvert, mert csak a szerencsén múlott, hogy nem verte ki az egyik fogamat a fegyver. Hála az égnek, hogy mindez nem történt meg, hiszen nyilvánvalóan kevésbé csábítóan tudnék akkor vigyorogni Ingridre, aki végül meg is adta a zöld utat az üdvözlő puszimmal kapcsolatban. Pont ezért is húztam be a sarokba és hezitálás nélkül hajoltam rá az ajkaira, hogy lehetőség szerint minél gyorsabban lenyomhassam a nyelvemet a torkán, miközben belemarkoltam a lány fenekébe is.
- Hiányoztál – suttogtam oda kifejezetten drámaian az ajkaira, majd még egy apró kis puszival jutalmaztam meg. És itt ki is merült a mai napra a nyálaskodás, mert nem erről szól a mi kapcsolatunk... És valószínűleg Ingrid is tudja, hogy az előbb elhangzott kis szócskát hogyan kell értelmeznie.
- Én arra gondoltam, hogy felvesszük a dolgot – jegyeztem meg egy félmosoly kíséretében az arcomon – Tudod, anya mindig azt mondta, hogy fontos dolog megörökíteni a szép emlékeket. Nem gondolhattad komolyan, hogy a Teletabi évadokat akarom veled nézni.
Viszont határozottan kell az alibi a nagyijával szemben, de előtte a majdnem leégett cigije után nyúltam, hogy az utolsó slukkot kiszívhassam belőle, majd elnyomtam az egyik fán azt.
- Na mit szeretnél hova dobjam? Az utca túloldalára, vagy itt ejtsem le? Játszod még feleslegesen a jókislányt mi? – nem akartam köcsög lenni vele, ezért nem vártam meg a válaszát, egyszerűen csak fogtam és kivágtam a kerítésen a szálat – Szerintem be kéne köszönnöm a nagyidhoz.


802 || outfit


Feel more like limbo
hands out my window, chasin' that sunset, that's more my tempo, that’s more my tempo, but this is all that I am, I only show you the best of me, the best of me
mind álarcot viselünk
Finn Kristian Mauseth
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN7Js2V
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN7dg9I
★ kor ★ :
25
★ elõtörténet ★ :
All that talking really getting on my nerves
You used to hate on me, but now the tables turn, I don't fuck with you, like, when you gonna learn? They try to show me fake love, but that's the type of shit that make me swerve
★ családi állapot ★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN72Jou
I'm talking 'bout the money and your bombs, girl
So listen, I'm losing focus every time you speak, girl, submissive, the way that you've been grinding on your teeth, girl, yeah, you're aggressive, the way you throw your body in my arms, girl
★ lakhely ★ :
Manhattan
★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN72YHN
★ idézet ★ :
We- the Folk- don't love like you do,' Locke said. 'Perhaps you shouldn't trust me with your heart. I might break it.
- Holly Black, The lost sisters
★ foglalkozás ★ :
építészmérnök hallgató
★ play by ★ :
Herman Tømmeraas
★ szükségem van rád ★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JNl6G6P
She's high, she lives in the sky, tonight, she's satisfied, rolling back her eyes, but then she starts to cry, everything is turning to black, all in one night, she just went to heaven and back
Holiday Hookups ~ /w Blondie JNlPCUF
Count up the bands stickin' up, no rubber band is big enough, chain is so heavy, can't pick it up, came with the gang, a myriad, I seen your whip, hilarious, where is my roof? Mysterious, my whip from Fast & Furious, curtains with yellow interior
★ hozzászólások száma ★ :
67
★ :
Holiday Hookups ~ /w Blondie JN72bqJ
TémanyitásRe: Holiday Hookups ~ /w Blondie
Holiday Hookups ~ /w Blondie EmptySzomb. Márc. 21 2020, 19:28


Finn & Ingrid

Barátság ide vagy oda vannak dolgok, amiket nem szabad elmulasztani. Finn és én egész pici korunk óta ismerjük egymást. Még képek is vannak rólunk, ahogy kisbabaként meztelenül egymás mellett fekszünk vagy éppen együtt fürdetnek minket. Vicces a sors, mert akkor még senki sem gondolta volna, hogy a képekről az a két cuki kisbaba egyszer felnő és elvetemült lesz mind a kettő, mert tényleg nem normális egyikünk sem. Három-négy éve is lehetett már, amikor egyik részeg esténken megbeszéltük, hogy mi már elég érettek vagyunk ahhoz, hogy többek legyünk szimpla barátoknál, így elkezdődött az a dolog, ami a mai napig tart. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy sosem éreztem egy picit többet a srác iránt, de ez szerencsére nem tartott sokáig és semmi fájdalmas végkimenetele nem volt a dolognak.
Csak mosolygok Finnen, ahogy beszél hozzám. Van benne valami kisfiús pajkosság, amit valószínűleg sosem tud majd kiűzni magából, viszont ez jó dolog. Én úgy gondolom, hogy ebben rejlik a srác bája. Sajnos sosem jártunk egy gimnáziumba, de van egy róla alkotott képem, ahogy végigsétál a folyosókon minden lány és fiú utána kapják a tekintetüket. A srác tagadhatatlanul egy jelenség.
- Ja tényleg, kevesebb hülye posztot is teszel közzé a közösségi média oldalaidon. Már hiányoznak a hülye sztorijaid snapchaten – nevetek fel. Mi norvégok, a többi fiatalsággal ellentétben snapchaten éljük az életünket. Többet használjuk, mint a facebookot, messengert és az instagramot. A külföldiek mindig csodálkoznak rajta és indokokat keresnek, hogy miért, de nem tudnék én személy szerint konkrétumot mondani. Ehhez szoktunk hozzá és kész. Amúgy meg tök jó lehet, amikor olyan dologról beszéltek, amit nem akarsz, hogy kikerüljön más emberek szeme láttára, mert rögtön értesítést ad, ha valaki képernyő fotót készít és azt is be lehet állítani, hogy a szöveg eltűnjön, amit beszéltek vagy ne.
- Imádni fogom New Yorkot, de az orvosit utálni. Tudod milyen a családom – húzom el a számat. Nálunk mindenki orvos generációkra visszamenőleg anyámnál és apámnál is. Nem lehetek pont én az, aki megtöri ezt. Vagyis lehetnék, ha lenne hozzá elég merszem. Ugyan nagy a szám, de bizonyos dolgokban nem merek lépni.
Újabb mosoly kúszik fel az arcomra, ahogy Finn megfogja a derekam. A gyengédségnek semmi szikráját nem vélem felfedezni benne, de mégis jólesik. Közelebb húzódom hozzá, de éppen csak annyira, hogy ne égessem meg a még égő cigimmel.
- Akkor hamar vége lesz egynek nagy valószínűséggel. Több menet is beleférhet, ha úgy hozza az este – megyek bele a játékába. Sosem kellett engem kétszer kérni ilyenekre. – Na végre sikerült valakinek letörnie egy picit az egódat? – nevetek fel. Már igazság szerint ráfért Finnre, hogy visszafogja magát. Nem az, mert szeretem, ha van az embereknek önbizalma, de nála már tényleg sokszor a másik végletig mentünk el. Néha szórakoztatott a dolog, sőt többnyire inkább ez volt a jellemző, de ehhez közrejátszhat azaz aprócska tényező is, hogy én osloban lakom és nem találkoztunk mindennap. Furcsa lesz pár hónap múlva már New Yorkban lenni és azzal a tudattal élni, hogy jövő nyáron már lehet nem jövök a nagyihoz és nem fogok Finnel találkozni. A bátyám sem járt haza, míg tanult ott. Habár azt kissé nevetségesnek tartom, hogy még mindig eljön velem erre az egy hónapra Stavangerbe. Igazi kretén. Inkább csajozna és arra pazarolná az éves szabiját a kórházban, hogy utazzon. Vajon a szüleim is ilyenek voltak?
- Te is nekem – becsukom a szemeimet, mert azt hiszem, hogy egy hosszabb csókot akar adni, de egy pici puszi után elhajol tőlem. Nincs is szükség nagy nyálaskodásokra. A mi kapcsolatunk nem arról szól.
- Vegyük fel – rántom meg a vállam. Nem vagyok túl szívbajos és ezt Finn is tudja. Nem hinném, hogy egy másik lánnyal ilyen lazán közölte volna, s a lány sem ment volna bele ennyire könnyedén. – Nem Teletabira gondoltam, hanem Scooby doo-ra. Tudod, mikor tízévesen azt hittük, hogy már mennyire felnőttesek vagyunk mindig azt néztük – kuncogok. Néha visszamennék azokba a régi szép időkbe. Minden annyira más volt. Nem terhelte semmilyen gond a vállunkat.
- Ne már! Tudod, hogy ezt utálom – kiáltok rá kicsit ingerülten, mikor kiveszi a kezemből a cigit és kihajítja az utcára. Túlságosan nikotin függő lettem az évek alatt és az sem tántorít vissza a dohányzástól, hogy sokszor nincs pénzem cigire. Túl drága és annyi zsebpénzt azért nem kapok. A snüsszt pedig ki nem állhatom. Nem vagyok igazi norvég, mi? – Köszi, hogy az utcára dobtad – fújom ki a levegőmet és már kevesebb indulattal válaszolok.
- Legyen, de siess. Én addig fent leszek – hagyom ott, pedig egy irányba megyünk, be a nagyi házába. A nagymamám valószínűleg éppen főz valamit a konyhában vacsorára, amit bizonyára ki fogok hagyni. Nem megyek be életjelet adni neki, mert félek, hogy befog, hogy csináljak valamit. Remélem Finn is hamar szabadul majd tőle és nem kap személyre szabott főzőtanfolyamot a nagyitól.


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Holiday Hookups ~ /w Blondie
Holiday Hookups ~ /w Blondie Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Holiday Hookups ~ /w Blondie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Unpleasant holiday
» Audrie && Gale - Holiday, snow!
» Kenneth & Camilo // I'm your favorite holiday

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: