New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 146 felhasználó van itt :: 10 regisztrált, 0 rejtett és 136 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Jennifer Adler
tollából
Ma 14:37-kor
Robert Benson
tollából
Ma 13:45-kor
Ethan Sharp
tollából
Ma 13:30-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 13:29-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 13:16-kor
Melody Sharp
tollából
Ma 12:19-kor
Maxwell O'Connor
tollából
Ma 11:57-kor
Meadow Gilberts
tollából
Ma 11:23-kor
Harry Porterfield
tollából
Ma 10:47-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
53
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
36
Üzlet
28
29
Összesen
229
218

ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
Témanyitásain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptyVas. Jan. 26 2020, 13:48

all-star
Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead
Egyetemre járni egyszerű, nem lehet elszúrni. Olyan, mint a biciklizés. Csak a biciklid ég. És a föld is ég. És minden ég, mert a pokolban vagy.
De kicsit Perszephonéban nyomjuk a dolgot, mert akadnak olyan napok, amikor nem kell az örök kárhozatban barnítanod a bikinivonalad; például két félév között. Az ilyen időszakokat általában bulizással töltöttem korábban, aztán a tavaszi félév első felét józanodással, aminek mindenki tudja, hogy a legjobb módja még több ivás, szóval… Szóval ez volt a helyzet.
A mostani tavasz viszont kicsit másként alakult, már csak azért is, mert rohadtul nem volt pénzem. Mármint, a lakásomat még mindig AirBnB-ztem, de abból épp hogy kijött a lakbér meg a kajám. Abel javasolta, hogy talán ehetnék kevesebbet. Nem gondoltam, hogy ilyen jó a humora.
Mindenesetre, már elég régen megpróbáltam bejutni a munkapiacra, természetesen olyan pozícióba, ahová illek; mondjuk megelégednék egy menedzseri állással. Szeretek parancsolgatni másoknak. De kiderült, hogy nem vagyok „eléggé kvalifikált”. Mintha a dirigáláshoz lenne valami iskola, amit el kell végezni…! Apa mondjuk ajánlotta, hogy mehetek a cégünkhöz gyakornoknak, de… azt nem gondolta komolyan. Remélem. Még nem jöttem rá, hogy mondjam el neki, hogy nem akarom sem a cégét átvenni, sem politikusnak állni. Pedig ő még a focit is szereti, és férfias hobbinak hívja.
Na, mindenesetre, hajlandó voltam alább adni az igényeimből; a rang nem érdekelt annyira, csak egy jó fizetés, valami esti beosztás, hogy délután és reggel járhassak edzeni, meg hogy legyenek csajok. Nem mintha szükségem lett volna rájuk, a hódítsuk meg Kaylee Bennettet haditerv még mindig formálás alatt volt a taktikai egységnél, de… ha az ember lakást vásárol, akkor is fontos a kilátás, nem?
Viccből kérdeztem meg Reagan főnökét, hogy vesznek-e fel valakit, mikor legutóbb itt jártunk a bandával. Mármint, nem Reaganékkel, hanem Ramirezékkel. Bírom a Hegylakó fazont, vibe-olunk, de azért meglepett, mikor azt mondta, ha képes vagyok nem meginni a készletet és legfeljebb két felespoharat törni el, felvesz. Lehet, hogy ő sem gondolta komolyan, de legnagyobb szerencséjére rohadt jó mixer vagyok.
Komolyan. Voltam tanfolyamon. Jó, apámnak van néhány bárja, és a washingtoni csóka megtanított pár trükkre, mikor nála voltam egy nyáron. Amilyen esős-csendes unalmas fazonoknak tűnnek azok a washingtoniak, annyira durván tolják a bulit, úgy egyébként. Mad respect.
Szóval lett egy állásom. Reagannek viszont direkt nem szóltam róla, és megkértem a főnököt, hogy ő se árulja el, hadd legyen meglepetés, mert azt amúgy is leszavazták, mikor mondtam, hogy kiugorhatnék a tortájából alsóneműben, mint a filmekben a lányok. Goldberg azzal érvelt, hogy valószínűleg mindannyiunknak jobban bejönne egy lány, Kaylee pedig azzal, hogy a tortából kiugrás nem tűnik túl higiénikusnak. Így próbáljon a kedvükre tenni az ember!
Valamilyen érthetetlen oknál fogva ebbe is belement a nagyfőnök – mondom én, durván vibe-olunk! –, úgyhogy lelkemben rőzsedalokkal parkoltam le a pub mögötti placcon. Nem nagyon vágtam, mi az egyenruha, úgyhogy húztam egy fekete pólót meg farmert, de ha topless kiszolgálást akartak – szigorúan nők, vagy baromi jól jattoló férfiak –, rajtam ne múljék, alig több, mint egy órája hagytam magam mögött az egyetemi edzőtermet, szóval még be vagyok durranva.
A hátsó bejáraton megyek be, ahogy mondták, gondosan nem törődve a szomszéd kínai étterem kukáiból terjengő bűzzel. Ezt szintén mondták. A csempézett részen, ami gondolom amolyan hidegtároló volt meg előkészítő a konyhához, összefutottam az egyik lánnyal, aki tudom, hogy itt dolgozik, de nagyon nem akart eszembe jutni a neve. Úgyhogy elneveztem Bogárkának.
Hát helló, idegen! – vigyorgott rám Bogárka, majd lerakta a kezében lévő üres zöldségesládát a többihez, és végigmért. – Váltani jöttél, vagy házastársi látogatásra?
Előbbi. A’sszem – vigyorgok vissza, a kabátomat pedig felakasztom a többihez. – Miért, milyen az utóbbi?
Rövid és hideg. Az őrök meg kukkolnak.
A tévében láttad?
Erre felnevetett. Én pedig felírtam magamnak mentálisan, hogy kérdezzem meg Reagant Bogárka priuszáról.
Reagan is bent van, ugye? – kérdezem némi kínos vigyorgás után, Bogárka pedig bólint, és a konyhából nyíló egyik ajtóra mutat. – Ott? Király. Akkor színrelépek.
Érezni véltem Bogárkán, hogy még akart mondani valamit, és retrospekt nézve, valószínűleg hagynom kellett volna. Például azt, hogy Reagan üss vagy üss reflexe kiválóan működik. Tudom, hogy az üss vagy fuss, de Reagan esetében nem.
Az ajtó résnyire nyitva volt, és egy sötétebb, még mindig nem túl meleg raktárhelyiségbe vezetett. A formákból kivettem, hogy itt tartják a piautántöltéseket, a sör például nagy fémhordókban várta, hogy megbontsam. Mármint, bontsák. Nem iszok munkaközben.
Reagan épp előre hajolva kutatott valamit néhány rekeszben, a csörömpölés alapján üvegeket számolt. Csak egy pillanatot hagyok annak, hogy a sötétben megpróbáljam kivenni a hátsója formáját, mert hát tényleg nem vagyok én perverz, de pont ott van a levegőben, az arcát nyilván nem nézhetem… Aztán mögé toppanok, és befogom a szemeit hátulról.
Ki vagyok? – szólnék dallamos, szinte éneklő hangon, de a vége harácsolásba fullad; ugyanis hirtelen két meglepően csontos és mégis erős könyököt kapok a hasfalamba, aztán egy ütést a torkomhoz.
Mindig hallgassunk Bogárkára.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptySzomb. Feb. 22 2020, 14:37

Dan and me
Vannak dolgok, amiket már nem hiszünk el...

Lépjek elő és szép lassan kezdjem el betanulni azt a melót, amit Risa csinál már jó pár éve. Erről a fosról azt kell tudni, hogy non-stop papírmunka és ha valaki próbál engem definiálni, akkor jobban teszi, ha ezt a szót inkább nem köti hozzám, mert egy kellemetlenebb összeivott állapotomban még képes lennék lehányni. De elvállaltam, egyrészt azért, mert köztudottan hatalmas mazochizmus bujkál bennem és egyszerűen csak szeretem ha fáj, másrészt meg még mindig él bennem a Risa felé harag, az utálat és minden negatív kifejezés, melyet érzelemre szoktak használni és be akarom neki bizonyítani, hogy én is meg tudom csinálni azt a munkát, amit ő, úgyhogy feleslegesen nagy a pofája. Kíváncsi vagyok, megváltozik-e így gyerekkel a hasában. De úgy őszintén, nem akarom, hogy ez engem érdekeljen, van elég bajom.
Na de azért én úgy gondoltam ezt a papírmunkás hülyeséget, hogy a jelenlegi barmaid munkám helyett végzem és nem mellette, nem mintha bármi jelentősége lenne annak, hogy én mit akarok, mikor egy kibaszottul jó vikinges férfi a főnököm, ki amúgy is csupa szív, nem tudok nemet mondani neki. Még mindig totál meg akarok felelni neki és ez nagyon rossz érzés, hiszen rendszerint belőlem sugárzik a "mindenkit leszarok mit gondol" mentalitás. Ilyenkor meg elkezdek kifogásokat keresni, hogy amúgy miért jó nekem, hogy egyszerre két melóm van egy helyen: hát több pénzt kapok, ami elég jó, mert már ez az egy munkahelyem, másfelől meg jah, pont mivel ez az egy munkahelyem van, a huszonnégy órából tizenhatot simán itt tudok lenni, nem? Mindegy is, majd megoldom valahogy, sok kávéval, meg néha alkohollal, amit nem iszok meg hivatalosan, csak hajnali egy után ez a helyiség levegője annyira telítődik az alkohol gőzökkel, hogy igazából kimutatható lehetne szondával hiába nem innék semennyit sem, szóval teljesen mindegy, hogy a puszta légzésem emellett iszok-e folyadékként vagy sem.
Ha van munka, amit kifejezzen bírok, akkor az a raktárkészlet felmérése, meg az utántöltés, így egyedül tudok lenni kicsit - a kurvahidegben, úgyhogy néha még kabátot is veszek, ha hosszabb időt kell a raktárban töltenem télen - és így senkinek nem tűnik fel, hogy kiszökök cigizni, noha bizonyára mindenki pontosan tudja, min töröm a fejem. Meg kellene tanulnom szeretnem az embereket, annyival könnyebb lenne az életem.  
Egyik fülemben szól a zene, másikban nincs fülhallgató, de annyira fókuszálok a zenére, hogy a halk énekem simán kitölti az amúgy visszhangzó helyiséget, miközben lehajolva próbálom levadászni a lejárati dátumokat a narancslékről. Múlthéten le lettünk cseszve, hogy az új narancsléket bontottuk fel és nem a már régóta meglévőeket, így egy-kettő adagot ki kellett kukázni.
Ahogy felegyenesedek közel három nagyobb narancslés dobozzal a karjaimban, totál váratlanul hasít belém a felismerés, hogy valaki mögöttem van, tagadnám, de tény, hogy megijedek, főleg hogy szemeimet is eltakarják a bazinagy kezek. Reflexből lendítem hátra egyik könyökömet, hogy hátraszúrjak neki, de mivel a narancslék sokasága van a kezeimben, nem sikerül úgy hátra könyökölnöm, hogy jobban fájjon is az illetőnek. Aztán meghallom Dan hangját.
- Ohh baszdmeg! - hangzik tőlem az elkeseredett megvilágososás. Még itt is őt kell látnom, hallanom, sőt mi több, éreznem? - Hogy jöttél ide be? Meg minek? - Milyen király lenne, ha kirúghatnám innen! Általában úgyis én tessékelem ki a nem kívánatos vendégeket és ezer örömmel csípném nyakon Dant is, ám szó mi szó, hatalmas wétéef fejjel fordulok meg és pislogok felé.
- Tessék, fogd ezeket! Tedd magad hasznossá - nyomom kezébe a három narancsos dobozt, nem kihasználásból, hanem mert egyértelműen látszik testfelépítésünkből, hogy ő kétszer vagy háromszor akkora mint én, úgyhogy fogja ő ezeket a vackokat.
Dan egyébként az az ember, akit nem tudok egy szóval jellemezni, hogy pontosan milyen a viszonyom vele. Túlzás lenne, ha azt mondanám, hogy kedvelem, mert a napok többségében menekülök előle. A túlzott csajozási mániája és technikája sosem tetszett, az bolondozós hülyeségei sem, meg az esetek többségében az egész ember irritál, de mivel együtt élünk már egy jó ideje, ezért voltak alkalmak, mikor rá kellett döbbennem, hogy örülök, hogy létezik.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptyPént. Márc. 06 2020, 18:38

all-star
Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead

Elé nehéz meghatározni, hogy pontosan milyen a viszonyom Reagennel. Mármint, oké, tudom, hogy kicsit túl sokszor viccelek vele arról, hogy simán lehetne viszonyunk, akár vele, akár Hannah-val, akár a kettejükkel együtt, és erre rendszerint egy igen éles, igen pici könyök a válasz valamelyik testrészembe állítva, de az csak poén, és ezt ő is tudja. Legalábbis… Remélem.
Nem tudom, Reagen egy rejtély, és nem csak azért, mert hajlamos semmi érzelmet nem mutatnia az arcán, mint valami pszichopata, ami ugyanakkor nem lehet igaz, mert a szakítását Hannah-val rendesen… meggyászolta? Nem tudom, de olyan volt, mintha tojáshéjon kellene járkálni körülötte, nem tudhattad, mikor mivel mit váltasz ki nála, hogy épp leharapja a fejed, vagy elsírja magát. Az efféle emocionális instabilitás egyébként nem új a számomra, senki számára nem lehet az, aki annyi nővel egy háztartásban nőtt fel, mint én. De anya és anya meglepően kevésszer nyúlt a fizikai bántalmazás felé, pedig nézzük meg, ők mekkorák, meg én mekkora vagyok, és nagyon hamar rájövünk, hogy képtelenség fájdalmat okozniuk nekem. Mármint, fizikait. Oké, hát egy kés a kezembe lehet, hogy fájna, de azért ennyire még Meijel sem volt rossz a kapcsolatom.
Nem azt mondom, hogy Reagenből kinézek egy ilyen húzást… De valóban későn jöttem rá, hogy talán nem ő a legjobb ember, akit megpróbálhatok hátulról becserkészni. Úgyhogy teljesen magamra vállalom a felelőséget és a büntetést is. Bár sokkal jobb lett volna, ha inkább elfenekel.
Neked is szia – nyögöm némileg fulladtan, ugyanis sikerült egyenesen gyomorszájon találnia, amitől valamilyen érthetetlen oknál fogva mintha minden levegő kiszállt volna a tüdőmből. És hogy őszinte legyek… nem mondom, hogy nem fáj, amiért a megbánás halvány emléke sem bukkan fel az arcán. Elvégre, én a testemből élek, szóval lényegében financiális csapást mért rám. – Még mindig nem találtad ki, ki vagyok, csak mellékesen megjegyzem, borzasztó vagy ebben a játékban…!
Olyan ez a nő, mint egy sündisznó, csupa tüske. – Tudod, egyébként a legtöbben kifejezetten örülnének egy ilyen meglepetésnek…! Tudom, tudom. Akkor keresd meg őket. Hát pedig az a szerencsés helyzet áll fenn, hogy én feltétlen Téged szeretnélek megajándékozni a társaságommal. Vannak bizonyos kötelezvényként rám települő itt tartó erők, és… ez mi? – Meglepetten bámulom a kezembe nyomott három dobozkát. – Egy kicsit sértő ám, hogy csak a testemet akarod kihasználni…! De természetesen mindent egy hölgy megkönnyebbült mosolyáért. Merre vigyem?
Gondolom előre a pult alá, de azt nem kell tudnia, hogy már tudom, mit merre kell lerakni, mert… nos, ez most így érdekesebbnek tűnik.
Szóval tényleg nem örülsz nekem? Kicsit sem? Naaa? – Meglököm a könyökömmel a vállát, mert, nos, az van olyan magasságban. Vigyorogva nézek rá. – Pedig gondoltam jövök felvidítani téged… Nem mintha morcos lennél. Na jó, egy kicsit. Nehéz időszak a hónapban? Már… nem úgy, természetesen, a nők rosszkedve nem kötődik feltétlenül a menstruációs ciklusukhoz. Csak egy kicsit, szóval… csendes voltál. Ez meg elég veszélyesnek tűnik.
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptyHétf. Márc. 09 2020, 16:29

Dan and me
Vannak dolgok, amiket már nem hiszünk el...

Vannak emberek, akikkel nehezen tudok közös nevezőre jutni és történetesen pontosan Dan az, aki megtestesíti mindazon tulajdonságokat, amiket én nem csípek egy pasiban. Ez nem vonja automatikusan maga után a tényt, hogy mint egyént sem tudom bírni, de talán Dannal váltam a leginkább távolságtartóbbá a lakótársak közül, amíg rá nem jöttek, hogy néha amúgy tökre élvezem, hogy valakit kötetlenül nyúzhatok. De most tényleg, Abelt is lehet, de az ő reakcióitól túlságosan hamar elborul az agyam, míg Dan esetében morcos középső ujjal a magasban letudom a bajuszhúzogatást. Kettőnk legnagyobb baja, hogy sehogyan sem tudom értékelni a játékait és poénjait, ami miatt nem egyszer megkaptam hogy túl merev vagyok. Nem különösebben érdekel.
Lágy és kellemes kifejezéssel szökik ki belőlem a meglepettség, ám mélyebb hatással lehet inkább könyököm automatikus reflexe. Rengetegszer járok haza egyedül az éjszaka közepén, kellenek a kiélesedett önvédelmi falak a túlélésre, úgyhogy bárhogyan is nézzük, kettőnk közül nem én vagyok a hibás, amiért gyomorszájon találtam.
- Te pedig borzasztó vagy, hogy még mindig ezt a klisé gyerekes játékot játszod. - Egyik szabad ujjammal kihalászom az egyetlen fülhallgatót a fülemből. "Találd ki, ki vagyok!" Ez hat évesen talán még vicces volt, de ma már nem az és nem mellesleg Dan is tudja jól, hogy amint megszólal, nem tudom senki mással összetéveszteni a hangját. És amúgy meg csukott szemmel is megy!
Engem nem érdekelnek mások, hidegen hagy, hogy ki minek örül és legfőképpen nem tudnak ösztönözni ezzel, és ha igyekeznék sem tudnék most örülni Dan jelenlétének munkám kellős közepén, ami újabb kérdéseket vet fel. Mint például azt, hogy mégis mi a csudát keres itt?
- Narancslé. Ezt ittad mikor a haveroddal voltál itt, azzal a spanyol nevűvel tudod... - Nyilván vodkával, mert Dan ugyebár akkora ember, hogy a rostos lé mellé elfér az alkohol is dögivel és ez mit sem látszik meg rajta. - Majd a pultra tedd le - bökök felszabadult kezemmel annak irányába, miközben másikkal megfosztom magam a fölhallgatómtól. Néhány üveget felkapok és vele együtt indulok meg ki a raktárhelyiségből.
Figyelj, hidegen hagynak a testi adottságaid és az azokból származó előnyök, az viszont kevésbé, hogy itt vagy bent a... - cseszném le, megint, hogy ez privát terület, azonban felfogom, hogy dress code-ban van. - Na nee! Ne, ugye nem azt akarod mondani, hogy pont ebben a nyomorult koszfészekben akarsz pénzt keresni! - Teljesen lesokkol a felismerés és csak arra tudok gondolni, hogy ez biztosan nem lehet igaz. Nem akarok a lakótársammal egy helyen dolgozni, már elvből sem.
- Nem, nem örülök, mert te valahogy összeegyeztethetetlen vagy ezzel a hellyel és velem. Minek neked még több pénz? Kevés a sportösztöndíjad vagy még te sem láttad előre, hogy egy hatalmas benzintemető az új kocsid? - Nem sajnálom tőle a lóvét, csak még mindig tart azon gondolat emésztése, hogy lehet egy munkahelyünk lesz. Ritkán vagyok mérges a főnökre, de most csak azt tudom hajtogatni, "hogy tehette...".
Igazából egy percig sem feltételeztem, hogy nem látják pontosan rajtam, hogy valami nincs rendben, mindössze örültem, hogy ez is egy olyan dologgá vált, amikről szimplán nem beszélünk. Vagy nem mernek megkérdezni, nem tudom, mindegy is. Mindazonáltal miután kifakadtam Abelnek, normálisnak hittem, hogy a többiek is tudomást szereznek a történtekről, meg úgy a teljes sztoriról. Ebből kifolyólag nem tudom eldönteni, hogy Dan most csak szórakozik velem és tud mindenről csak tőlem is jó lenne hallania, vagy csupán tapló.
- Menstruáltam is, meg nehéz időszak is és minden egyszerre, úgyhogy hordj mostanság bukósisakot a káresetek megelőzése végett. - Nem tudom, hogy tényleg akar-e a történtekről beszélgetni és ami azt illeti, én sem tudom.
- Itt jó lesz - mutatok az utolsó felbontott narancslé mellé, hogy oda tegye le, míg én feltöltöm a pult egyik szegmensét. - Felesleges egyébként úgy tenned, mintha nem tudnál a történtekről. Csiripelték a madarak, hogy te és Hannah együtt ittatok nem annyira rég. - Madarak... Tökéletes szó arra, hogy nem akarok megnevezni az illetőt, esetleg illetőket, akiktől a pletyka érkezett. Hogy hogyan reagáltam erre első hallásra azt inkább hagyjuk is.




"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptySzer. Márc. 25 2020, 17:25

all-star
Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead

Nem mondom, hogy fáj, amiért egy cseppet sem mutatja, hogy ne lenne rosszabb a napja azzal, hogy már nincs egyedül, meg hogy igazából be is vallja, hogy nem örül nekem, de azt sem mondom, hogy összetörte a szívem. Tudom, hogy ő tök jól elélne egy remetebarlangban valahol az Andokban, mondjuk, és összegyűjtött már annyi tesztoszteront, hogy szakállat is tudjon növeszteni, de… Azért még az ilyen remetéknek is elkél valaki, akivel tud beszélgetni, legalább egy Winston nevű röplabda vagy valami. Eddig Hannah volt az, gondolom, mert mással nem nagyon láttam szociális interakcióba lépni, de… Azt hiszem, Winstont elvitte az ár.
Mások szeretni szokták, akarnám mondani, de igazából úgyis felesleges, mert jönne biztos valami fél órás monológgal arról, hogy mások véleménye nem érdekli, meg a többi, és olyan szavakat használna, mint mainstream, amivel nem tudok mit kezdeni, meg amúgy sem azért jöttem, hogy vitatkozzak, hanem hogy feldobjam a hangulatát. Ja, meg hogy dolgozzak is, de az már ilyen kis mellékes, fél kézzel is megy.
Ramirez – segítem ki, mert én ennyire marha jófej vagyok, és még csak buksisimit sem várok tőle, egyrészt azért, mert nem ér fel, másrészt azért, mert inkább barackot adna, ahogy őt ismerem. Kezdem úgy érezni, ebben a kapcsolatban Ő az abúzív fél. És ez fáj. Mármint, lelkileg. – Tudom, mi a narancslé, mellesleg. Sok benne a vitamin. Ha több pénzem lenne, akkor csinálnék magamnak reggelente. – Mivel azonban nincs, ráadásként azt sem tudom, van-e egyáltalán gyümölcscentrifugánk (márpedig értelemszerűen egyesével nem fogok kifacsarni tizenkét narancsot, mert az edzést nem hagyhatom ki, ettől viszont rohadtul elfáradnék), így maradok amellett, hogy vodkával iszom. Minden másra ott a fehérjepor. Mondjuk narancsos ízűt speciel még nem próbáltam, de a málnás-sajttortás és a csokoládés-mogyoróvajas nagyon finom.
Kicsit úgy érzem magam, mintha házhoz jöttem volna ló…kolbászét, mert ha azt szeretném, hogy Reagan sértegessen, akkor elég lenne otthon maradnom, de legalább itt van a meglepetésem várakozásteljes optimizmusa. Aztán valahogy rájön (pedig szerintem nem túl egyértelmű, mármint, feketében lehetnék bárhol, amúgy is jól áll), és… Hát, nem azt a reakciót adja, amire számítanék. Ettől már az én szám széle is lekonyul. – Na, azért ezt lehet finomabban is – jegyzem meg, a pultra téve a három narancslevet. – A helynek lelke van.
Meg némi dögszaga, de az jöhet a lefolyóból is, és imádkozom érte, hogy ne velem akarják kipucoltatni, bár valószínűtlen. Oké, én vagyok az új, de az én lapát kezeim nem férnek be egy lefolyóba sem. Szerencsére.
Nem kell ezen annyira kiakadnod – sóhajtom felettébb nyugodtan, mert… Nos. Nem ez az első alkalom, hogy egy nálam jóval apróbb nő úgy néz rám, mintha meg akarna fojtani. – Tudod, hogy munkát kerestem. Gyakornoki melót meg csak úgy találtam, ha fizetés nélkül mennék. Ezt nem tehetem meg, úgyhogy maradt az, hogy dolgozni megyek. Ha valakit okolni akarsz, akkor okold a főnöködet, én egy ártatlan kérdést tettem fel, ő ajánlott munkát! – Csak viccelek, nagy melák, igazából tökre hálás vagyok, csak ne rúgj ki!
Az ösztöndíjam csak a tanulmányaimat fedezi, egyébként. Valamiből élni is kell. Ha azt hiszed, a kocsim sokat fogyaszt, csak tudnád meg, ez a gép mennyit…! – csapkodom meg a hasam. Egyébként, ha itt tartunk, éhes is vagyok, bár ez lehet a bárban terjengő illatok miatt is; már ami a konyhából jön, nem a lefolyóból. Meg amúgy is mindig tudok enni, ez nem kérdés, ellenben a válasz mindenre. – Nem hogy inkább örülnél, hogy segítek… És pénzt keresek… – Ezt már inkább magamnak morgom, csak úgy, mert hé, tudom, hogy nagy vagyok meg minden, de pont ennyivel több helye is van annak, hogy összetörjenek, szóval azért csak óvatosan a szavakkal, én is érző ember vagyok, csak az átlagnál kicsit tömörebb.
Ééééén? Én sehogy sem teszek. Borzasztóan hazudok, és még rosszabb színjátszó vagyok. Kérdezd meg anyukámat. Még ő se tudott jót mondani a harmadikos előadásomról. Pedig csak egy fa voltam. – És gyorsan derékba is törték a színészi vágyaimat. Pont úgy, mint azt a fát. Bár az nem volt benne a sztoriban, csak megadta magát a ragasztó.
Tudom, hogy ő nem gondolja komolyan, de én tényleg szívesen beszélek vele. Bukósisakom meg amúgy tökre van, csak nem tudtam, hogy az is a munkahelyi egyenruha része lenne. – Ja. Elég szomorúnak tűnt, és volt egy közös óránk, úgyhogy elhívtam – bólintok, miközben a piákat nézem végig a fali polcon. Nem azért, hogy megigyam őket, hanem hogy mi pontosan merre van. Aztán észbekapok, hogy Reagen talán azt hiszi, nem csak inni mentem el vele. – Ugye nem gondolod, hogy…? Szóval Hannah meg én…? Megesküszöm Tom Brady ép térdkalácsára, hogy egy pillanatra sem nyomultam rá! – emelem meg a kezeim megadóan, elég nagy támadási felületet biztosítva magamon. A kutyák is azért mutogatják a hasukat, mert így adják át a dominanciát a másiknak. – Csak beszélgettün, meg elmentünk az egyik szórakozóhelyre. De onnan is épen vittem haza, mármint, közösen fogtunk taxit, és végignéztem, hogy bemegy az ajtón, mert hát muszáj megbizonyosodni erről, aztán én is hazamentem. Amúgy kurva drága volt a taxidíj, csak mondom. Szerintem háromszor vitt át a Brooklyn hídon vagy nem tudom… De a lényeg, hogy csak fel akartam vidítani egy kicsit. Szerintem jól érezte magát.
És Hannah szerint nem váltak el rosszban, szóval muszáj, hogy ennek számítania kelljen, ugye?
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptyCsüt. Márc. 26 2020, 16:50

Dan and me
Vannak dolgok, amiket már nem hiszünk el...

- Ő... - vonok vállat, miként azonosítja a nevet az általam felvázolt annyira nem is halvány emlékfoszlánnyal. Ramirez amúgy baromira jó fej volt és ezt csak azért nem akarom kimutatni, mert akkor lehet többet hozná ide Dan, amit pedig inkább nem szeretném, s ez a gondolatom talán a legnőiesebb, ami valaha volt, ugyanis nem tudom megmagyarázni, hogy miért. Mint ahogy érthetetlenül is nézek rá, hogy ugyan miért mondja ő, hogy nincs elég pénze narancslére, mikor ez aztán tényleg nem nagy tétel, bármelyik boltban megtalálható, szinte a szemünk előtt van, természetesen a chipsek után.
- Oh, szóval szkeptikus vagy és nem fogadod el, hogy a gyártók szerint kilencven százalékos a narancslé? - Nem tudom, hogy kérdem vagy mondom, s ha már itt tartunk, gyorsan le is csekkolom a kezemben tartott dobozon lévő számot. Na, inkább hagyjuk, hogy ez hány százalékban tartalmaz eredeti gyümölcsöt, ami igazából teljesen mindegy, mert mikor a vendégek megkapják a vodkanarancsukat, nem azt kezdik számolni, hogy mennyi vitamint juttatnak vele a szervezetükbe.
- Igazad van - paskolom meg hasát ezúttal tényleg gyengéden, ugyanis tényleg nem szeretnék sebet ejteni a hely lelkén. Szerintem abban azért kiegyezhetünk, hogy nem hatékony azzal az emberrel munkatársaknak lennünk, akikkel együtt is lakunk, előbb-utóbb akaratlanul is sok lesz a másiknak, és még anno az öcsém mondta, hogy pszichológiailag sem jó, mivel az agy látva a kolléga lakótársat akaratlanul is olyan állapotba kerít minket, mintha otthon is a munkahelyen lennénk. Én ezt már nem tudom, de ő ezekhez jobban ért, szóval talán van benne valami.
Nem tehetek róla, felnevetek, mikor Dan mondja, hogy a hasa többet zabál, mint az autója. Igazából nem akartam ennyire jóízűen kimutatni, hogy megnevettetett, de ez már kicsúszott, már mindegy is. Elismerem, van egy-két jó poénja is, legfőképpen azok, amiket nem viccnek szánt.
- Ugye tudod, hogy most vallottad be, hogy nagy lábon élsz? - mondok csak ennyit és ezzel szerintem békét is köthetünk az előbbiekre, vagyis vegye így, de ne kérdje, hogy ki is mondjam. De most tényleg... Nekem se autóm, se nem nagy bendőm és mégis nehezen kaparom össze a pénzt, igen, ha valaki erre azt akarja mondani, hogy kevesebb alkohol, akkor garantált a tökön rúgás.
- Melyiket? - ez az első, ami eszembe jut az anyukájáról, ami egyébként egy érdekes téma, az pedig talán még érdekesebb, hogy velem róluk eddig miért nem beszélgetett el mélyebben, hiszen... hahó, leszbi vagyok, mégsem tudnám elképzelni, hogy valaha is családot alapítsak egy nővel. Aztán persze ahogy hallgatom tovább, rájövök, hogy Dan jóval több kérdést felvet, mintsem, hogy melyik anyukája nézte őt meg... faként?
- Azt hogy lehet elrontani? Nem csak állni kell egy helyben? Eldőltél? Vagy lenyálaztad magadról a jelmezt? - nevetek a felvillanó képeken, azt viszont nehezen tudnom elképzelni, hogy megbotlott, miközben csak állni kell, hisz most egy focipályányi területet lefut sprintben anélkül, hogy egyszer is összegabalyodnának a lábai. Meglehet ez a téma is csak azért vált ennyire érdekessé jelenleg, mivel máskülönben Hannáról kellene beszélni, ez ő most nekem kicsit pirossal áthúzott téma. Vagyis jobb kerülni, de sokszor én magam térek rá, mivel többet gondolok rá, mint ahányszor levegőt veszek egy nap.
Hannahra, meg az kérdésére csak vállat vonok. Mondjam azt, hogy baj? Hát, végül is nem az, csak akaratlanul is gyomorgörcsöm támad arra a gondolatra, hogy Hannah előbb akar találkozni Dannal, mintsem velem.
- Minek szomorkodik, ő csinálta magának... - hangzik tőlem kicsit talán durcásan is, miután veszek egy mély lélegzetet. Igazából a szívem mélyén rendkívül hálás vagyok Dannak, hogy hazakísérte és nem hagyta, hogy baja essen. - Mindegy. Én nem értem azt a lányt! Számomra túl sok az ellentmondás vele és a történtekkel kapcsolatban - Eléggé elkomolyodik az arcom, mint akit bánt valami, csak nem akarja jelét mutatni, s ezért is elkezdem a már konyhából kihozott tiszta poharakat kipakolni a helyükre, addig is matatok valamit és van időm lenyugodni az új Hannah-információk után.
- És mikor fogod már felszedni Kayleet? Konkrétan már mindenki tudja, hogy te és ő... szóval tudod, kavartok meg igencsak nézegetitek egymást. - Terelem inkább rájuk a témát, mert mégis csak boldogabb esetek ők, mint mi.



"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptyPént. Ápr. 10 2020, 12:04

all-star
Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead

Nem érti meg a narancsos dolgot, de igazából nem gáz, mert elég kifejtős választ kéne adnom rá –  először is, ha egy dolgot megtanultam a Mr. Robotból, akkor az az, hogy sohasem bízhatunk a rendszerben. És a narancslégyártóké is rendszer. A második, hogy mindig minden jobb, ha te csinálod; na jó, kivéve a pizza és a szex, mert előbbihez egy jó épített sütő kell, a másikhoz meg valaki más. De otthon volt narancsléfacsarónk, és hatalmas árulás, hogy egy ekkora baszott gyümölcsből mennyire kevés lé lesz, úgyhogy sok narancs kell hozzá és mivel még hideg van, ezért nem igen terem, csak az import, de ott meg meg kell fizetni a vámot. Szóval igazából oda jutunk, hogy a legegyszerűbb, ha a narancsot is magamnak termelem, de tudja ő, mennyibe kerül egy fóliasátor?!
Én nem. De ő vajon igen?
Mindenesetre jobb, ha abban maradunk, hogy a narancslé drága.
Amúgy is úgy tűnik, hogy mégsem gyilkol meg azért, hogy pont itt találtam munkát, legalábbis nem vitatkozik velem arról, hogy lehetne máshol is melóm, sőt. Még nevetett is! EZ elég ritka inger a füleimnek, szóval először meg is lepődöm, miféle hang ez. Ja, hogy nevet. Akkor jó. Szóval viccesnek talál; tudtam én, hogy igazából kedvel! – Hát, 47-es lábam van. Szerintem a méreteimhez nem rossz – tűnődök el, mert ott van például Krutzmann, ő velem egymagas, de jóval testesebb, és a konfekcméretek között már abszolút nem is talál magának cipőt. Ami egyébként nem tűnik olyan gáznak, mint mondjuk lányok esetében lenne, mert mi csak évente kettőt veszünk (kivéve én, mert nekem gyűjtenem kell a sportcipőket – nem kötelez rá senki, csak valami láthatatlan erő, ahányszor új Nike jön ki), egyet télre, egyet nyárra, és az jó lesz, de…
Ja, hogy ő nem erre gondolt… Na mindegy.
Igazából amelyiket akarod – vonom meg a vállam. – A vörösebbik kedvesebb, de a másik is biztosan nagyon szívesen mesél nekem a kiskorom óta fellelhető folyamatos bukásaimról. Átvitt értelemben és szó szerint is. – Nem azt mondom, hogy az a nő gonosz, de még sosem láttam fürödni. Lehet, hogy elolvad, mint a Gonosz Nyugati Boszorkány. Hunyorogva pillantok le Reaganre. – Nagyon tudni akarsz a felsüléseimről, ugye? Jó, de csak azért, mert a kedvenc munkatársad pozícióra utazom: amikor Todd McAlkin belém vágta a gumifejszét, leesett a fa felső része, úgyhogy ott maradtam egy alsó fatörzsként. És mivel úgy éreztem, ezzel a sztorimnak, mint Harmadik Számú Almafa, vége, lesétáltam a színpadról.
Akkoriban még nem fogadtam olyan jól és szeretve a figyelmet, mint most, de hát csak nyolc éves voltam, sok dolgot nem tudtam még, például a lányokról is azt gondoltam, hogy undik. Sokat kellett még tanulnom.
Én nem értek az ilyenhez – motyogom, remélhetőleg semleges válaszként. Essie annyira nem, de anyáék és Jess és Sage és Emma is hajlamos volt néha összeveszni a barátnőivel, aztán össze-vissza mondott mindenfélét róluk, nem konkrétan rosszat, szóval azért pletykának nem nevezném, inkább olyan… Ideg-motyogás volt. De ha véletlenül túl egyértelműen értettem egyet, arra is hajlamosak voltak, hogy úgy ráharapjanak, mint egy pitbull, mondván, én milyen jogon ostorozom az ő barátnőiket. Ja, hogy az előbb még nem azt mondták, hogy megbízhatatlan, és fennhéjázó, és kakifej? Csak rosszul hallottam? Ja, hogy csak nekik szabad? Oké.
Szóval még idejében megtanultam, hogy sosem szabad két nő közé állni, ha vitatkoznak. Sajnos igen ritkán azért, hátha bikinis sárbirkózás lesz belőle, inkább azért, mert hajlamosak karmolni. Emma egyszer meg is harapott négy évesen, pedig én tökre az ő pártján álltam a homokozóban.
Hát hogy őszinte legyek, én még mindig nem tudom, mi történt, de most te vagy itt, úgyhogy abszolút egyetértek veled. – A nők bonyolultak. Tudom, ez amolyan szexista duma, de tényleg. Ha összevesztem valakivel, tudtam, miért, és nem kellett tojáshéjakon lépkedni körülöttem. A barátom vagy nem? Ha igen, akkor majd úgyis elfelejtem, legfeljebb behúzok neki egyet. Ha nem, akkor pedig amúgy se számít, hogy veszekedtem vele. Nem ilyen… hullámvasút az egész. Francnak van erre energiája, hogy számon tartsa, épp mikor ki hogy van! – Bár amennyire én anyáéktól tudom, nem igen szokás rájönni, hogy mégsem jönnek be a csajok. Meg hogy őszinte legyek, nem is értem, miért jönne be bárkinek jobban egy pasas. Szőrösek vagyunk, meg büdösek, a lányok meg olyan puhák és finom az illatuk és szépen nevetnek… Megérteném, ha igazából mindenki hozzájuk vonzódna. Várj, most magam ellen beszélek? – Összevonom a szemöldököm, de ez sem segít sokat, mert a válasz egy határozott „igen”-nek tűnik.
Még mindig magamban szentségelek, és inkább leveszem az egyik kötényt a pult mögötti akasztóról, hogy megpróbáljam ideillőnek mutatni magam, de több okból is megakadok. Az egyik, hogy nem vagyok biztos benne, hogy elég hosszú a madzag; igazából a nagy tesón nem is láttam soha. Lehet, hogy nem a mi méretünkre készültek. A másik, hogy nem tudok a hátam mögött kötni semmit, ahhoz látnom kell. A harmadik meg, hogy valahogy feljön Kaylee.
Hogy ő és én… Mi? – már megint nem értem de csak megrázom a fejem. – Persze, hogy nézegetem. Szép lány. Mint mondtam, megérteném, ha mindenki csak lányokat akarna nézegetni. Téged is szoktalak, csak azt nem díjazod… Hé! – Arrébb ugrok, mielőtt lábbal-kézzel-fakanállal-narancsosdobozzal tudna megcsapni. – Több professzionalitást, ha kérhetem! Ez egy munkahely! És egyébként tökre bóknak szántam. Hé, segítenél? – Azt hiszem, hogy mégiscsak körbeér, csak neccesen, úgyhogy muszáj lesz segítenie valakinek. Mondjuk lehet, hogy inkább Bogárkát kéne megkérnem, de nem vagyok biztos benne, ő nem menekült-e el abban a pillanatban, hogy Reagan ügyeletes bokszzsákjának szerepét átvettem tőle. Mint a négyszáz méteres váltófutás. A bot át lett adva. Vagy a Trónok Harca.
Reagan simán túlélné ott is. – Ő nem nézget – rázom meg a fejem végül. – Mert tökre bírnám, ha igen, de még te is előbb nézel rám, ha póló nélkül vagyok, ami elég szomorú. Tudod, hogy téged is bírlak, de te fele olyan finom lasagnét sem csinálsz, mint Ő.És fele annyira kedves sem vagy, de ezt már csak magamban merem hozzátenni. – Gondolkodtam rajta, nem-e aszexuális. Vagy leszbikus. Mindkettőt megértem, bár utóbbival igen magasra emelkedne az egy négyzetméterre jutó melegség a lakásban. Tényleg, te szoktál Pride-ra járni? Az egyik csapattársam, Hernandez, meleg, és azt mondta, ott eléggé csípnének engem. De nem vagyok biztos benne, hogy ezt úgy értettem-e, ahogy kellene.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptySzomb. Jún. 06 2020, 16:41

Dan and me
Vannak dolgok, amiket már nem hiszünk el...

- Pontosan tisztában vagyok azzal, hogy mekkora cipőket hordasz, tippelj, hogy kiknek a csukájában esek hanyatt mindig, mikor hazaérek fáradtan? Igen, az egyik a tiéd, úgyhogy néha nem ártana olyan helyre tenni, ahol nincsen útban a másik tíz cipővel együtt. - Nem baszogatom, de ha már itt tartunk, akkor megjegyezném. A másik emberről, aki nem tudja normálisan eltenni a cipőjét tornyot neveztek el. Nem szoktam őket cseszegetni - annyira nagyon sokszor -, de néha még nálam is nagyobb rend van, mint a fogas környékén, ami azért eléggé nagy szó.
Az a baj, hogy nem vagyok annyira képben az anyukáival és igazából még csak a szemem előtt sincsenek meg, hogy hogyan nézhetnek ki, de azt tudom, hogy van a kedvesebbik, meg a... nem annyira kedvesebbik. Miért hasonlítom magam egy kicsit jobban a kevésbé kedvesebbikhez? Mindegy, semennyire sem akarom magamat párhuzamba hozni velük, mivel semmi közöm hozzájuk egy-két életreformáló gondolaton kívül.
- Naná! - Hogy is gondolhatja azt, hogy nem akarnám hallani a béna Daniel történeteket? Ezekben az igen szar napokban úgyis jót tesz, ha nevetek, ezt mondta a horoszkópom. Simán lehet, hogy a kedvenc munkatársam pozícióját fogja kiérdemelni, ha tök sok munkát levesz a vállamról és nem a konyhában húzza a csajokat, amit egyébként még tőle sem tudnék elképzelni. Inkább pacsizik le az összes vendéggel, meg kacsintgat a csajokra. Fujj de gáz lesz innentől a kicsiny életem itt a Woodhavenben!
- Lehet ez volt az új forgatókönyv, amiről elfelejtettek neked szólni. Az egyik fát megkopaszították egy fejszével és pont rád esett a választás. Biztosan nagy csalódást okoztál, amiért nem voltál jelen többet a színpadon fatörzsként, de fel a fejjel, biztosan lesz még ennél gázabb jeleneted is a jövőben! - teszem vállára a kezemet, de rá kell jönnöm, hogy ez annyira nem volt jó döntés, tekintve, hogy magasabbra kellett emelnem a kezem, mint ahogy azt automatikusan gondoltam volna.
Igazából nem is vártam azt, hogy sokáig szó nélkül marad a Hannah téma, ami még inkább szúrja az oldalam amióta tudom, hogy Dan és Hannah együtt buliztak. Mint ahogyan azt sem vártam, hogy Dan majd érett és szubjektív gondolatokat fog rávágni ahelyett, hogy bevágná a védekező mechanizmusát és inkább meghúzza magát, az a biztos. Hát oké, nincs ezzel gond, csak marhára nem tudtam meg semmit tőle, pedig igazán hallhatta volna a ki nem mondott kérdéseimet. Már épp nagyon mérgesen néznék rá, mikor arra kell rájönnöm, hogy totálisan egyetértek vele, ami esetünkben nem annyira gyakori.
- Na ugye? Én is ezt mondom. - Kinek kellene egy szőrös süket dumát szajkózó pasas? És itt logikusan el is érkezünk Kaylee esetére, mivel őt is túl jó csajnak gondolom ahhoz, hogy csak úgy Dané legyen, s mint ahogy tapasztalom, nem is sikerül Dannak felszednie, ami jó, de közben meg már-már idegesítő is, mivel meddig fogják még kerülgetni egymást? De ezt már nem vágom a fejéhez, mert nem én vagyok a megfelelő személy erre azok után hogy én is Hannah egy éven keresztül jártuk a táncot.
Igen, eléggé jól tudja, hogy nem díjazom, ha néz és csak a megerősítés kedvéért lendítem felé a narancslével teli dobozt, amit nyilván nem ejtek el, mert moshatnék fel utána.
- Szerintem a nők nem értékelik a bókjaidat. Gondolkodtál már ezen? - kérdezem, miközben elveszem a kötényt és úgy pozicionálom Dant, hogy nekem háttal legyen. Nem akarom mondani neki, hogy én egyáltalán nem tudok lasagnét csinálni, szóval ha Kaylee kétszer olyan jól csinálja, az számokban mérve még mindig nulla, de mindegy is.
- És szerinted nem azért nem néz rád, mert... tudod, vannak olyan lányok, akik szégyellősek és nem merik kimutatni, hogy egy srác tetszik nekik. Nem mintha nagyon azt akarnám ebből kihozni, hogy tuti tetszel neki, de csak egy meglátás. Oh bocsánat. - Tökre véletlenül kicsit szorosabban meghúzom a derekánál, ami lehet együttérzésre készteti a középkori úri nőkkel, kik mindig szoros fűzőt viseltek. Egy kicsit lazítok rajta azért, de nagyon nem tudok, mert mégis csak egy elefánt méretét karcolja Dan, a kötény meg olyanokra van, mint mondjuk én vagy Myna.
- Nem leszbikus. Ez tuti. - Nem részletezem, hogy miért ne, szerintem az is eléggé nagy garancia erre, hogy én állítom. - Nem aludtatok már együtt? - Jó, én köbö mindenkivel együtt alszok már az első napom, szóval lehet nálam ez olyan egyértelmú, legyen az fiú, lány, barát vagy sem. De egy közös éjszaka sokat elárulna róluk, de vettem, okés, nem pofázok bele többet az életükbe.
- Az túlzás, hogy szoktam, de voltam párszor, miért? - gyors témaváltás tőle, ha nem ismerném, még azt hinném, hogy menekül Kaylee elől. Kitöltök egy üveg ásványvizet és elkezdem inni, de aztán majdnem megfulladok, mivel hangosan felnevetek, mikor elmeséli, mit mondott Hernandez. Konkrétan melegnek gondolja a haverja...
- Hát figyelj, lehet jó segged van és az is lehet, hogy bejönnél pár farokkal rendelkező egyednek, de szerintem ez nem a te világod. Mármint ne értsd félre, de azért mindenkiből nem lehet meleg, Abenek is csak poénból mondogattam, hogy szedjen fel egy pasit, hátha a másik táborban lesz esélye. - Igazából akkor poénnak jó, de én komolyabban veszem ezt, mint látszik, vagy mint ahogyan most mindenkire rá akarjuk adni a szivárványos pólót. Persze, tényleg megérteném a világot, ha mindenki a nőket szeretné, de ha szívemre teszem a kezemet még én is azt mondanám, hogy túlnyomórészt legyenek csak heterok az emberek, s nem úgy értem, hogy mert az a normális, hanem csupán ne legyen menő dolog, meg sláger az, hogy valaki a saját neméhez vonzódik. Fogadja el a világ, de akinek nincs köze hozzá, az ne foglalkozzon ilyenekkel. Ezt persze nem Danra értem most, mert neki családjánál fogva is elég sok köze van, összességében csak azt akartam kinyögni, hogy nem kell aggódnia, mert annyira hetero Dan, hogy az már nekem fáj. Közben egyébként megkötöttem neki a kötényt.
- És miben egyeztetek meg a főnivel? Teljes munkaidős állásban leszel? - fordulok a pult felé, hogy folytassam a kitöltött vizem elfogyasztását.



"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptySzomb. Jún. 20 2020, 15:44

all-star
Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead

De, igazából értékelni szokták, mert kifejezetten sármos tudok lenni, ha akarok. De esetedben nyilván nem akarok, mert hát felfogtam, hogy ez – mutatok előbb rá, aztán magamra, aztán újra – nem fog összejönni, és egy kicsit hálás is vagyok érte, mert azt hiszem, nincs elég lelki erő bennem feljelenteni téged családon belüli erőszakért. Nem mintha most azon a szinten lennénk, csak úgy sejtem, hogy oda jutnánk – magyarázom lassan bólogatva, mintegy alátámasztva a saját szavaim. Bírom Reagant, és azért azt se tagadhatom, hogy elég dögös, csak ezen túl is kell valami, például az, hogy ne féljek attól, éjszaka belefojt a párnába.
Az egy nagy előny.
Nem, azt ismerem – csóválom meg a fejem. – Az határozottan nem ilyen. – Nem, olyankor elvörösödnek, meg dadognak, és mondjuk néha még kerülnek is, de közben mégse, és folyton úgy tűnnek, mintha mindjárt mondanának valamit, aztán mégsem merik. Sok ilyen lánnyal találkoztam már, nagyjából minden húgom barátnője ilyen. Ez amolyan kötelező trope, hogy bejöjjön a barátod idősebb testvére; nem mondom, az én barátaim nővéreiben is mindig volt.. .Valami. Lehet, hogy a vélt tapasztalat teszi, amit mögé látunk. – Felismerném, ha erről lenne szóóóóóó-aú! – Összevont szemöldökkel fordítom az arcom Raegan  felé. Ez tuti direkt volt.
És ez az elhintett mondat is, amitől kikerekedik a szemem. – Honnan tudod? – pislogok rá. Akarom is tudni meg nem is; akarom, mert hát… Lássuk be, egy bejövős nőnél csak két bejövős nő lehet jobb, együtt, még akkor is, ha a közelükbe se engednek. Másrészt viszont meglep, hogy Raegan ezt ilyen határozottan állítja, és nem biztos, hogy úgy őszintén tetszene, ha mondjuk egyszer megpróbált volna ráhajtani. Az nem fair. Mint megfejtettük, a lányok eleve sokkal szebbek, szóval előnnyel indulnak. – Miért aludtunk volna együtt? És mikor? – Ezek a kérdések egyre durvábba lesznek, és nem tudom, csak azért-e, mert nem tudok rájuk rendesen válaszolni. – Ha megtörtént volna, nem lennének problémáink. Akkor se, ha tényleg csak alvásról beszélsz.
Nem igazán emlékszem az utolsó olyan helyzetre, amikor bárkivel is csak úgy együtt aludtam volna, és mondjuk nem a barátnőm volt, akinek épp olyan napja volt, hogy semmi kedvet sem érzett magában szexelni. Azok is jók, egyébként, én nem panaszkodom, mert aludni úgyis kell, a lányoknak pedig nagyon finom az illatuk, és egészen cukik felkeléskor, de… De csak úgy, mindennemű érzelem és szexuális háttér nélkül? Talán még az oviban. Bár az nem hiszem, hogy együtt alvásnak számít, ha egyszerűen egy szobában vagytok. – Szerinted kellene?
Mármint az érthető, hogy szerintem miért kellene, de Raegan nyilván más logika alapján létezik. És akármennyire is teng néha benne túl a tesztoszteron, azért még nő, nem? Szóval ha szerinte ez ilyen sokat jelent, akkor valahogy… Nem tudom. Beadom neki, hogy agyrázódásom van és mellettem kell lennie, nehogy meghaljak, vagy ilyesmi. Vagy ez sok lenne?
Francba.
Aww, köszönöm – húzom ki magam túljátszottan meghatott pillantással, a seggemre tett bókját hallva. Tőle ez nagy dolog. Majdnem, mint a hátsóm. – Nem, a’sszem arra már rájöttem volna, ha meleg lennék – vonom meg a vállam végül. Nekem aztán nincs bajom vele, de elég sok időt töltök pucér férfiak között, szóval már rég leesett volna, nem? Meg Abelnek is. A múltkor azt mondta, az egyik pasasnak akit bevittek a hullaházba, akkora golyói voltak, mint egy narancs. Nem akartam megtudni, miért nézegette, de igazából így, hogy már tudtam, majdnem engem is érdekelt.
És innentől kezdve ezzel a hasonlattal kicsit más szemmel nézek a narancsleves dobozra. – Hm? Mi? Ja – kicsit eltévedtem fejben, de azért próbálok ám figyelni. – Részidőben. Heti három nap jövök elvileg, főleg inkább éjjel, mert az edzéseket kezdik átrakni késő délutánra, hogy ne legyen annyira meleg. Ha viszont reggel lesz, nem tudok jönni éjszakásban, mert négykor kelnem kell – vonom meg a vállam. Nem mondom, hogy túlzottan lelkes vagyok emiatt, de már kezdtem nagyon szarul érezni magam, hogy nincs pénzem, amikor akarom, meg hogy amúgy mindenki dolgozik rajtam kívül. Egy bár meg amúgy se annyira rossz meló, nem? Mármint, itt legalább jól áll az egyenruha. Lehetne egy Baskin Robins is. A lila nem az én színem. – Próbáltam felvételizni egy ügyvédi irodába is, de csak fizetés nélkül vettek volna fel, még több órában, mint itt. Majd csak nyáron fogok tudni elmenni gyakorlatra, ha az edzőtáborok nem szólnak közbe.
És valamiért egy kicsit remélem, hogy közbe fognak szólni.
Szóval, most mi jön? – emelem a pillantásom Reaganre, várakozóan tárva szét a karjaim. – Mármint, én nagyon szívesen lelkizek akár tovább, de ha lenne valami feladatod, az se rossz. Álljak ki póló nélkül és csábítsak be csajokat? Nem azért mondom, de ahányszor voltam itt, mindig tesztoszteron-túltengés volt. Szerintem mindketten jól járnánk egy Lady’s Nighttal.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptyPént. Júl. 10 2020, 19:23

Dan and me
Vannak dolgok, amiket már nem hiszünk el...

Teljesen nyilvánvaló, hogy bármilyen elvetemült opció is állna elő, Dan egyszerűen nem merne engem semmiért sem feljelenteni. Mint ahogyan mélységesen összeveszni sem, ismernek már jól és tudják, hogy amennyiben én megsértődöm, mármint úgy tényleg igazán felhúzom magam valakinek a túlzó bánásmódján, akkor nagyon horror napokat lehet mellettem átélni és bizonyára nem szeretné, hogy ebben a horrorsztoriban ő legyen az áldozat.
- Nagyon helyes - vigyorgok gonosz módon, szinte dicsérem Dant, hogy erre a határozatra jutott és csak azért nem fejem ki jobban, mert tudom mi lenne a válasza. "Amúgy is terrorizálsz", "már most horrorban élek miattad" és hasonlók, de ugyan már, virít róla, hogy imádja és direkt kéri a verést.
Az tuti, hogy én nagyon boldog lennék, ha Kaylee leszbi, vagy minimum bi lenne, de sajnos ha mellé állok, akkor jobban fázok, mint az Antarktiszon. Nem tudom, mi lehet a lánnyal, én csak azt látom, hogy nagyon nézi Dant, egyébként viszont örülök, hogy távol maradok ettől. Az biztos, hogy nem én leszek az, aki bekavarna nekik, kavarják ők maguk is az álló vizet, nincs szükségük segítségre. Én igazából csak örülök, hogy nem Hannahról van már szó és érdekem ezen rágódni még egy kicsit. Najó, azért kíváncsi is vagyok, hogy na akkor mi van már velük...
- Mi az, hogy honnan tudom? - Tényleg magyaráznom kellene egy ilyen dolgot? - Rámásztam, míg nagyban a másnapos szunyádat töltötted. - Nem, csak szívatom, de amúgy kezdetek kezdetén tényleg szemet vetettem rá és akkor elég erős visszajelzést kaptam tőle, ami egyértelmű jel volt. Nem úgy, mint Hannah esetében.
- Mert miért ne aludtatok volna együtt? Az emberek szoktak néha együtt aludni... - Jó oké, tudom, hogy az én életstílusomban más az evidens és a teljesen normális, mint a legtöbbeknél, de nem tudom elképzelni, hogy Dan sosem hívna meg lányokat az ágyába és ha Kaylee tetszik neki, nosza hajrá. Nem feltétlenül szexre gondolok, nyilván... de attól még egyszer-kétszer lehet együtt aludni. - Oké, értem én. Csak kíváncsi voltam - felelem vállat vonva még mielőtt leharapná a fejem. Mondjuk jó kérdés, hogy kellene-e. Ebbe én sem gondoltam bele még, de ezúttal elhatározom, hogy komolyan fogok neki válaszolni.
- Hát... nem tudom. Mivel rólatok van szó, talán nem, amíg nem érzed biztosra kettőtök kapcsolatát. Én szeretek másokkal együtt aludni, mert megnyugtat és közelebbi viszonyt lehet így kialakítani barátokkal is, mármint úgy érts, hogy sima barát barátokkal. De vannak, akik ezt annyira nem értékelik. - Ez az én meglátásom, nem kell megfogadnia, noha ettől én még a szívem mélyén valóban támogatom őt, hogy felszedje Kayleet.
Ha már Kaylee szexuális beállítottságát kitárgyaltuk, most ő következik, ami még Kayleenál is egyszerűbb, noha ahogy meghatódik a seggére tett dicséretemen, lehet tévedek. Mindazonáltal a homoszexualitást hagyják meg nekem, bár ahogy látom, Dant már rég nem érdekli a dolog, mert nem tűnik úgy, mintha tudna követni.
- Figyelsz? - Csettintek egyet a szemei előtt, hogy visszatérjen a jelenbe. Kérdeztem valamit és a válasza számomra rendkívül fontos. Nem mindegy, hogy mikor lesz itt Dan, de ha hét nap per hét, akkor nagyon el kell kezdenem felkészítenem magam erre lelkileg.
- Áh. - Részmunkaidős, ez egy elég jó hír. - Ne aggódj, ha gyorsan változnának az edzések időpontjai, tudsz cserélni munkaidőt abban az esetben, ha találsz magad mellé mást. - Nálunk ez így szokott menni, gyakran előfordul és tuti máshol is ez az eljárás módja.
- De már most leszögezem, nagyon gondold át, hogy kirángatsz-e az ágyból, a fürdőből, vagy bármilyen programom közepéből, csak mert az edződ hívott!! - Ha ráérek, beugrok, de én itt teljes munkaidős vagyok, sokszor túlórázom is, ha véletlenül nem együtt lennénk beosztva, akkor az annyit jelent feltehetőleg, hogy dupla műszakot kell lenyomnom, ami... hát az kemény és mint mondtam, sok energiaitalba, dicséretbe és talpmasszásba fog neki kerülni.
Megértem, hogy Dan nem mindent a focira tesz fel, hanem rendes végzettséget is akar mellé. Ilyen tekintetben nagyon hasonlít az ikertestvéremre, amit elég durva kimondani, de az elszántságában Garyt látom vissza, ami egyben jó érzés, néha meg pokolian tépi a sebeimet.
Fájdalmasat sóhajtok, mikor megint a csajokra utal, forgatom szemeimet is, miközben próbálok neki valami munkával előállni. Igazából nem tudok most semmi olyat mondani neki, aminek örülnék is, ha ő végezné el.
- Igenis járnak ide csajok is, jó csajok... - artikulálok neki szépen, aztán rájövök, hogyan szerezzek magamnak nyugodt perceket. Hirtelen beleegyezek az ő barom ötletébe. - Tudod mit? Jah! Csak menj ki és csábítsd az embereket, főként csajokat, felőlem még a pólót is leveheted - mutatok az ajtó felé a semmiből jött lelkesedéssel. Az ő ötlete volt, hát tegye is meg. Amúgy is most van a pangás periódus, nem ártana pár vendég. Nem gondolnám, hogy Dantól több vendégünk lenne és mégis több szempontból kifizetődő ez most úgy... mindenkinek. Már ha tényleg megteszi, hát a pálya az övé.



"There is a storm you are starting now. I'm a wanderess, a one night stand. Don't belong to no city, don't belong to no man. I'm the violence in the pouring rain I'm a hurricane"

mind álarcot viselünk
Reagan Moore
Munkás
ranggal rendelkezem
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 69409568709ab94451813e909d103f244bba5553
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 5862c89e2f294eee6be22f2a048397d33e2ad59c
★ kor ★ :
29
★ elõtörténet ★ :
If I can still breathe
I'M FUCKING FINE
★ családi állapot ★ :
Forever alone
BUT NEVER SAY NEVER U KNOW
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 7b8d2c12362d66e8493434a3ce33086652af9aa2
Now you're getting it close
Almost love, almost love!
But it could be love!?
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
I whisper what the fuck
to myself almost fifty times a day

ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 6f77e1b515ec8c0bf766ead2a407f408e8a0c19f
★ foglalkozás ★ :
Barmaid
★ play by ★ :
Zoe Kravitz
★ szükségem van rád ★ :
Not the most hardworking people of
WOODHAVEN HOUSE
★ hozzászólások száma ★ :
203
★ :
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 252bbf5e98daa03ae39959c36ef9322a7e141bcb
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan EmptySzer. Júl. 22 2020, 13:42

all-star
Somebody once told me the world is gonna roll me I ain't the sharpest tool in the shed. She was looking kind of dumb with her finger and her thumb in the shape of an "L" on her forehead

Őszintén nem tudom elképzelni, hogy csak úgy együttaludjak egy barátommal, merthogy stabil a kapcsolatunk, vagy ilyesmi. Mondjuk az is benne lehet, hogy a legtöbb barátom srác. Az én ágyamban pedig csak egy horkoló-forgolódó hústoronynak van helye, és az én vagyok. Goldberg talán még elférne, akkora helyet foglal, mint egy lány, meg ha nagyon muszáj lenne, biztos össze lehetne hajtogatni, de… Minek aludnék vele, ha egyszer ott van két lépésre a saját szobája? Nem logikus. Bár valamiért úgy érzem, hogy ő annyira nem ellenezné a gondolatot, mint én, és esküszöm, nem azért, mert rejtett homoszexuális hajlamot néznék ki belőle. Ő pont az a szerencsétlen gyík, aki túl heteró a melegséghez. De ahhoz is, hogy becsajozzon.
Mondjuk az eleve nem ártana neki, ha többet járna el, mert a lakásban csak limitált számú nővel fogja összehozni a sors, abból az egyik foglalt, a másik a húgom, a harmadik meg Reagan, szóval érthető a probléma. Talán majd jófej leszek, és ha épp dolgozom, szólok neki, hogy jöjjön el, és így egyszerre tudok pénz szerezni, meg a szárnysegédjeként funkcionálni. Iiiiismered Abelt? Most már igen.
Nos, eddig eszemben sem volt a zuhany alatt bármit csinálni veled, de ha már így mondod… – szuggesztíven engedem el a mondat végét, de aztán megadóan felemelem a kezeim. Ugyan, soha nem tennék ilyet! Nem, tényleg nem; tudom, hogy ezt mindig külön el kell mondanom, de tényleg a nők tiszteletére neveltek otthon. Nem sokra, de erre, meg a saját magamban való hitre igen. Meg arra, hogy ne turkáljak az orromban. Mindhárom nagyon jól megy.
Még nem egészen tudom, hogy hogyan fognak működni a dolgok, hogy vajon tényleg képes leszek-e hosszabb távon megtartani ezt a melót. Remélem, hogy igen, mert mindig kell egy B-terv, és mindenki jobban jár, ha az ügyvéddé avanzsálásom nem az. Sem az, hogy átveszem apa pozícióját majd a cég elnöki tanácsában, mindegy, mennyire szeretné. Bár valahogy neki is megy, nem? És elég sokban hasonlítunk. Ő sem épp az az ember, akit az ember elképzel egy fontos, amolyan élére vasalt nadrágos és nyakkendős pozícióba.
A különbség, hogy én tényleg nagyon, nagyon nem akarom átvenni a helyét. Ő pedig vágyott arra, hogy a saját apja nyomdokaiba léphessen, és örömmel vette a segítséget anya apjától is.
Inkább elkergetem ezt a gondolatot egy fejrázással, és próbálok a jelenre fókuszálni, ahol nem egy mahagóni asztal egyik élére tolt süppedős bőrüléses forgószékben ülök, hanem egy pult túlsó oldalán állok, és próbálom felmérni, mi merre van. Ja, meg Reaganre is figyelni. Persze.
Tudom, hogy te itt vagy, és Bogárka se rossz, de azért ez elég kevés ahhoz, hogy kiegyensúlyozza az átlagos törzsvendégeiteket – válaszolok ugyanolyan hangsúlyban, mint ő tette. Mintha debil lennék. Bocsánat, akarom mondani, mentális betegségtől fogva visszamaradott… Valami ilyesmi a politikailag korrekt verzió, nem? Ebbe mindig belekavarodtam. – Tudod, nem vagyok ám olyan ostoba, mint gondolod – húzom fel kissé az orromat. – Tudom, hogy csak meg akarsz szabadulni tőlem… Szerencsédre viszont szeretem bebizonyítani az embereknek, hogy rosszul gondolkodnak rólam, úgyhogy…! – Lelkesen vetem át magam a pulton. Mármint, szó szerint, felhúzom magam és átdobom felette a vállam. Tudom, hogy van egy kis ajtó oldalt, de ez sokkal menőbb volt.
Miközben az ajtó felé hátrálok, az egyik polcról felkapok egy adag szórólapot, ami csak remélem, hogy az általános merchandise része, nem pedig egy olyan eseményről maradt itt, ami már régi. – Hozok én neked vendégeket. Jó csajokat, meg nem annyira jókat is, mert egyenlőség van. De hé, a te felelősséged lesz, ha nem tudod elég gyorsan itatni őket…!
Tudom, nagy a pofám, de ha hangosan kimondasz valamit, nem pedig megtartod magadnak, nagyobb eséllyel válik valóra. Az emberek ösztönösen szimpatikusnak találják azt, aki magabiztos, meg aki nyitottnak tűnik. Úgyhogy a magabiztosságom meg a pofám magam előtt tolva ki az ajtón lépek ki az utcára, magamba szívva New York szokásos csatornaszagát és robaját, mielőtt széles vigyorral lépnék oda az első áldozathoz. Akarom mondani, leendő vendéghez.

Köszönöm a játékot. ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan 3874598021


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
ain't the sharpest tool in the shed  | rea x dan Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
ain't the sharpest tool in the shed | rea x dan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: