New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 48 felhasználó van itt :: 1 regisztrált, 0 rejtett és 47 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Kalilah Evans
tollából
Tegnap 23:43-kor
Richard Sullivan
tollából
Tegnap 22:37-kor
Shelley Lane
tollából
Tegnap 22:02-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:51-kor
Marcello Serra
tollából
Tegnap 21:40-kor
Alfonso Deluca
tollából
Tegnap 21:09-kor
Fabrizzio Deluca
tollából
Tegnap 20:32-kor
Maxim Wood
tollából
Tegnap 19:26-kor
Deborah Winchester
tollából
Tegnap 19:00-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

We don’t know what it is
TémanyitásWe don’t know what it is
We don’t know what it is EmptyPént. Jan. 03 2020, 11:26


Cousins just wanna have fuck fun

Figyelem! Ez csak egy random játék előzmények és előre megrendezett következmények nélkül, a hatások és esetleges mozzanatok teljesen kiszámíthatatlanok.

Rohadtul nem menetrendszerűen, de az a helyzet, hogy Manhattanba kellett jönnöm, voltam a Queensi kórházban a leleteimért, baszki úgy kellett bekönyörögnöm magam oda, hogy ugyan vizsgáljanak már ki, mert telibe lakóövezetről van szó és az emberek ezek szerint inkább szeretnek az otthonukhoz közeli egészségügyi intézménybe besétálni, amivel az égvilágon semmi gond nincs, hisz én sem lennék kivétel, de azért kezdem tényleg azt gondolni, hogy a világ összes embere beteg, vagy valamilyen nyavalyája van. Létezik egészséges ember? Jó, tudom a választ, de attól még egy kurvára szomorú. Mindegy.
A queensibe ugyan nem, de a Presbyterianba beutalót kaptam, még amúgy vagy három hete, szóval elmentem ismételten - voltam már van kétszer - kivizsgáltatni a tüdőmet, aminek amúgy az égvilágos semmi értelme, mert most mit akarok én tőlük? Mondják meg mi a bajom, mikor tudom, hogy micsoda, adjanak rá csodaszert, holott én vagyok a gyógyszer és ez most nem olyan "én vagyok az apád" típusú kinyilatkoztatás, vagy végrendelet, egyszerűen csak le kellene tennem azt a kibaszott dohányt, de bassza meg, rohadt nehéz, ha már anyám magzataként is génjeimbe lett kódolva. Kezdjük ott, hogy halvány fingom sincs, hogy születhettem meg egészségesként.
Becsületes emberként legalább elmondhatom, hogy törődök a problémáimmal és nem csak hagyom magam megdögleni az ágyban azt mondogatva, hogy "lesz ami lesz" és talán mindössze annyiról van szó, hogy hiú módon növelem az önbecsülésemet a vizsgálatokkal és elmondhatom, hogy igenis nem hanyagolom el az egészségemet, ami majdnem igaz is, leszámítva azt, hogy hát nem.
A papíron meglepő dolgot találtak: a tüdőm szinte fekete és le kell állnom a cigarettával. Nem akartam mondani az orvosnak, hogy valamiért nem tudok hátast dobni ettől, de legalább le van tudva azt kész, mehetek haza, mert szabadnapos - és szabadéjszakás - vagyok, már ha van ilyen szó egyáltalán.
Nem túl gyors tempóban haladok az úton, Manhattanben igencsak ritkán lehet huzamosabb tempót diktálni autóval, de ráérek és nem idegeskedek, legalább van időm körbenézni és lecsekkolni minden kiraktak akció-tábláit, a forrócsokis standokat, meg az előttem lévő zebrán eltanyáló ötéves kisfiút, akin elmosolyodom, csak mert látom, hogy jól van és apjának köszönhetően hamar felpattan és megy tovább. Az ilyenekről mindig Benji jut eszembe és az, hogy vajon mi is ilyenek leszünk-e. Baszottul le kell tennem a cigit!
A lámpa zöldre vált és megindulok, az egyetem környékén haladok el, ahová én speciel sosem jártam. Nem gondolkodtam még el azon, hogy ezt sajnálom-e vagy sem, elfogadtam, hogy nekem ez az életem és kész. Most pedig - hogy van pénzem - ennyi év munkatapasztalattal hülye lennék elvégezni egy egyetemet, mikor biztos állásom van, időm meg konvergál a nullához, ellentétben most, de hát nem is kapok fizetést a mai napért.
Tovább haladva fogalmam sincs, miért nem az utat nézem, vagy hogy történet ez, de a távoli járdán megpillantom az unokatesómat, mondjuk azt hajtogatják, hogy a rokonait mindenki telibe kipislogja a legnagyobb tömegben is, uccu kapok az alkalmon és nyomok egy már éppen nem biztonságos vezetésnek mondható féket és párhuzamosan beparkolok tán az egyetlen szabad parkolóba, matematikai pontossággal Callum mellé, aki ha nem figyel, tuti ugrik egyet azt gondolva, hogy ki ez a barom, aki gumit csikorgatva benyomja az autót alig fél méterre mellé és ha netán még meg is nézné magának ezt a barmot, akkor egy bazinagy nyomorék vigyort láthat az autóm ablakán keresztül egyenesen a pofája felé nyújtózkodva.
Gyorsan kiszállok röhögve attól, hogy nem látott meg rendőr, hiszen biztosan vagy két szabálytalanságot vittem végre és néhány sok dolcsim bánta volna. De, nem.
- Csá Cal! Hogy vagy? - megyek oda hozzá nagy pacsi-kézfogással. Tök rég láttam már relatíve, főleg úgy, hogy kettesben találkoztunk volna. Általában a csodacsaládunk hoz össze minket, a gimin kívül, ahová asszem két évig egyszerre jártunk. Három év a különbség köztünk... akkor jah, két évig.
- Ráérsz most?





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We don’t know what it is Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
We don’t know what it is 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
We don’t know what it is A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
We don’t know what it is 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
We don’t know what it is 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is EmptyPént. Jan. 03 2020, 12:21

Aston & Cal
• • Just remember, if we get caught, you're deaf & I don't speak english.

Eltökélt elképzelésekkel keltem fel annak tekintetében, hogy a mai napom a produktivitás jegyében fog telni, és, mint a felsőoktatási szférában tanuló személy, hasznot fogok húzni azon előadásokból, amik megadatottak nekem a Columbia jogi karán.
Na persze nem külső hatás nélkül jutottam erre a következtetésre, mert ami engem illet, minden további nélkül tudtam volna legalább… délután háromig húzni a lóbőrt annak fényében, hogy közel hajnali hétkor evett haza a fene, és ahogy bedőltem az ágyba, koszosan, mocskosan, úgy is ébredtem, mikor anyám egy díszpárnát vágott a fejemhez. A sortüzet természetesen megismételte legalább háromszor, mire leesett, hogy nem az álmomban felbukkanó szexi, korombeli, hiányos öltözetű lányok akarják szétverni a fejemen a párnák sokaságát, hanem a közel az ötvenhez lévő anyám akar ilyen módon magamhoz téríteni. Akkor viszont, mikor kibukkantak szemeim a még csak nem is egyszerre felnyíló szemhéjaim mögül, ott állt ő, csípőre tett kézzel, félig felvont, rajzolt szemöldökkel, csücsörítve, pont, ahogy a húgom szokott, mikor mérges. Beleásítottam a képébe egy „mivan?”-t, de az illetlenségi kört nem mással, mint egy újabb párnapofonnal értékelte, és már csépelte is a száját, hogy elmagyarázza nekem, nem lesz így belőlem senki, és különben is, hálás lehetnék azért, hogy hova jutottunk onnan, ahol régen voltunk, és igazán megtehetném azt a szívességet nem csak magamnak, de a családnak is, hogy annak fényében járok el minden egyes napon.
Mert igen, anya mániája az, hogy kijátssza a csóró-kártyát. Eleinte a bűntudatkeltés ezen formája, körülbelül úgy tizenkét éves koromban még hatott. Lebiggyesztett szájjal, fülemet-farkamat behúzva bólogattam, magam is belátva, hogy igaz, amit mond. Mára azonban eltelt újabb tizenkét év, és momentán belefáradtam abba, hogy minden egyes nap hálálkodással legyek nem csak az ő, de George és a komplett világegyetem irányába azért!... Egészen pontosan azért az eredményért, amit többek között önerőből sikerült elérnem. Mert ugyebár George-nak nem sokat kellett kibuliznia a jogi karért, csak engem kellett meggyőznie, hogy csakugyan ne akarjam már elbaszni a felvételit, mint ahogy azt serényen bizonygattam számukra az azt megelőző napokban, hetekben, hónapokban.
De ha az évek alatt megtanultam valamit, az az, hogy anya hajthatatlan, és ha a fejében vett valamit –bár fene se tudja, hogy a mai napon miért kelt azzal a lábbal, amivel, és miért éppen rajtam köszörüli a nyelvét…- akkor addig baszogat vele, amíg úgy nem látja, sikert ért el. Így egy cicamosdást, borotválkozást egyáltalán nem eszközölt készülődési folyamatot követően ballaghatok most a rongyos, festékfoltos cipőmben a metrótól a Columbia épületéig, mondanom se kell, legalább olyan lelkesedéssel, mintha egy gyökérkezelés várna rám a célállomáson.
A fülemben bömbölő zenén csak részlegesen üt át a fék csikorgása. Összevont szemöldökkel lassítom lépteimet, mígnem teljesen megállok. Rezignáltan emelem kezemet, hogy két ujjam közé csípjem a számból kilógó cigit, a száznyolcvan fokú sugár körül lassan fordulok meg. Értetlen pillantásom a loboncosra emelem, aki éppen szőkehercegeket megszégyenítő bájjal emelkedik ki a kocsijából.
- Pont, ahogy kinézek –kézfogásra nyújtom a kezemet, majd az udvariassági köröket letudva visszasüllyesztem a zsebembe azután, hogy ajkaim közé préseltem a cigi szűrőjét. – Szarul –teszem még nyilvánvalóbbá az amúgy is egyértelműt. Még nem ért el a másnaposság érzete… feltehetőleg még mindig „aznapos” vagyok, és a chilles ugyanakkor kifejezetten strapás állapotot még mindig a véremben munkálkodó vodka-tequila-sör triumvirátus adja.
- Hát… büntetőjogom lesz, úgyhogy… -részlegesen megemelve a kezemet sandítok rá az órámra. Már maga a ténye is meghat még engem is, hogy legalább azzal tisztában vagyok, hogy milyen előadásra kell bemennem. – Rá –konstatálom egy cinkos vigyorral, amivel egyúttal megköszönöm a kuzinnak, hogy van olyan kedves, hogy kirángat a felelősségem alól. Természetesen anyának nem így fogom előadni a mai napot, annál is inkább biztosítom afelől, hogy meglehetősen nagy tudásra tettem szert azokból a tárgyakból, amihez alapvetően egyszer kellene átfutnom a könyvet, hogy kimaxoljam a tanulást…
- Hogyhogy itt? –biccentek felé, megrántva jobb napokat látott táskám pántját. – Meguntad Queenst? –faggatom tovább léhán, számból kivéve a cigit pöccintem le a hamut, majd mélyet szívok belőle, olyat, amibe még a lábam is beleremeg egy pillanatra, nem, hogy a tüdőm.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is EmptyPént. Jan. 03 2020, 14:50


Cousins just wanna have fuck fun

Figyelem! Ez csak egy random játék előzmények és előre megrendezett következmények nélkül, a hatások és esetleges mozzanatok teljesen kiszámíthatatlanok.

Mikor meglátom Calt, elgondolkozok, hogy mégis mennyire kellene nekem zaklatnom őt, elvégre mindkettőnknek megvan a magunk saját kis élete és hétköznap délelőtt ugyan mi a szarnak kellene nekem őt kibillentem a mindennapjaiból, de nincs sok időm tétovázni, szóval egyen meg a fene is, rátaposok a fékre és besorolok mellé autóval. Ha más nem, egy kézfogásért is megéri és már-már kötelező magatartásnak is tartom a részemről, nem vagyok az az ember, aki ne köszönne rá ismerőseire, ha helyzet úgy hozza, eltekintve persze néhány baromarctól, kiknek puszta látványától is kapucnit rántok a fejemre.
A már tőlünk megszokott laza kézfogást követően üdvözlöm őt. Sosem vallanám be, de mégis tényként érzem, hogy biológiának beintő hasonlóságunkból fakadó összetévesztések miatt növesztettem meg a hajam már gimi kezdete óta, több, mint tíz év után is folyton azt hallgatni még a rokonoktól is, hogy:
- Gyere már Callum!
- Aston vagyok.
- Tökmindegy... - elég lehangoló. Ha hosszú a hajam, akkor igen benyomva kell lenniük ahhoz, hogy összekeverjenek minket, bár anyáméknak még így is sikerült párszor Quinn-nek szólítaniuk amire azért szerintem jogosan engedtek hangot nemtetszésemnek. Igencsak megértő embernek tartom magam, de azért van egy határ, aminél már pattannak az idegszálak, bocsássa meg nekem az ég.
Mindettől eltekintve sajnálatos - vagy nem? - módon nem vagyunk annyira szoros kapcsolatban Callummel, hogy ismerjem és ebből adódóan kijelenthessem, hogy hát közel sem hasonlítunk, én mégis ezt az elvet vallom, mint legnagyobb vallás elszánt hívője, de valljuk be, ahogy cigarettával a kézben, részben antiemocionális - biztos, hogy nem létezik ilyen szó - hanglejtéssel közli velem az állapota pazar igazságát mintha mi sem lenne természetesebb, azért hagy némi kivetnivalót maga után, amelyre nekem is már-már azt kellene mondanom, hogy egy elbaszott minőségű tükörbe bámulok megrágott és kiköpött fejemmel.
Megkérdezhetném tőle és tán úgy lenne a normális, ha érdeklődnék az okok miatt, viszont nem vagyok helyhez érkező pszichológus - és nem azt mondom, hogy kellene már neki egy -; másfelől annyira nem nehéz felállítani egy listát, hogy a magafajta srácoknak milyen indokaik lehetnek a szarul létre így délelőtt fél tíz fele iskolatáskával a hátukon és lófasznyagy fülessel a fejükön. Azt nem tudtam viszont, hogy órára megy, onnan jön, vagy éppen azon tanakodik, hogy merre kerülje azt, de sejtésem szerint mentőegységként robbantam be a napjába, hihetetlen, még szabadnapomon is mentőst játszom baszki!
- De azért anyád nem engem fog ezért kiherélni, ugye? - kérdem röhögve, költői kérdés tőlem, nem gondolom, hogy megtudná drága nagynéném, de én már nem lepődnék meg azon sem, ha a két nőszemély - anyáink - becses iszogatásunk közepette megjelennének a vendéglátóhely üvegablakában.
- Akkor beülünk a Tim Hortonsba? - kérdem rábökve az utcasarki kávézóra. - Elvileg Manhattan legjobb kávézója, feltételezem elég drága is, de nincs kedvem messze menni most. - Pozitív tulajdonságomnak tartom, hogy gyorsan képes vagyok döntést hozni, ezzel együtt meg rühellem a csak dilemmázó "nem tudom, mi legyen" embereket.
- Hát köbö - forgatom szemeimet. - Nem, amúgy imádom Queenst, csak ide rendeltek be tüdővizsgálatra és most jöttem vissza a leletekért. Brit tudósok megállapították, hogy rohadtul sokat dohányzok - bökök rá a kezében lévő cigarettára, amit éppen hamutlanít - és le kellene szoknom. Mondanom sem kell, megérte elpazarolnom egy szabadnapomat, de hát ez van, fel voltam készülve, hogy ez egy ilyen nap lesz. - közben belököm a kávézó ajtaját, nehezebb, kimozdítani a nagy üveget, mint vártam, nem is értem, miért nem acélajtóval torlaszolják el a bejáratot. Felpillantok a kitett választékra. Atya ég, még sör is van.
- Úgy innék egy heinekent, de vezetek - sóhajtok, mialatt beletúrok a zsebembe a pénztárcámért. - Egy caffé chocoladat kérek - nyögöm, mikor rám néz a husis csajszi, majd rákönyökölök a pultra Callum felé fordulva míg várjuk, hogy elkészítsék az italainkat.
- Amúgy ki az a Roger Thompson? Két hónapja folyton küldözgeti nekem az emailjeit, azzal a megszólítással, hogy "Hello Callum", én meg már kétszer visszaírtam neki, hogy rossz a cím, de azt hiszi csak ugratom. Egyszer azt írja - röhögöm el magam az eszembe jutott emlék miatt - azóta is élete élménye volt télen kimenni a folyópartra és egy szál alsónaciban belemenni a vízbe. Ez mi a fasz? - És nekem erről miért kell tudnom? Gondolom valami gimis volt osztálytárs, de fogalmam sincs, hogy ki volt ő, bárhogy is, elég nyomoréknak tűnik, ha rossz emailt halászott össze és erre nem képes rájönni, na meg ki akar tüdőgyulladást kapni ilyen marhaság miatt? Remélem azért Cal nem ment vele anno téli fürdőzésre, bár az én családom esetében már semmire sem lepődnék meg.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We don’t know what it is Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
We don’t know what it is 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
We don’t know what it is A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
We don’t know what it is 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
We don’t know what it is 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is EmptyPént. Jan. 03 2020, 16:07

Aston & Cal
• • Just remember, if we get caught, you're deaf & I don't speak english.

Azzal, hogy anyám annak idején nagyot dobbantott a csóróputriból, nagyobb sikert ért el, mint családunk bármely tagja egy emberöltőn keresztül. Olyan jólétbe tette bele a seggünket, hogy azt leginkább szavakba se lehetne önteni. Viszont ezzel a vállalásával eredményezte azt, hogy a famíliával való kapcsolatunk meglehetősen érdekes fordulatot vett. Legszegényebbekből váltunk krőzusokká, ami természetesen többeknek szúrta a szemét, és elégedetlen összesúgásokba kezdtek drága mamma háta mögött, ki onnantól ügyet se vetett azokra, akiktől annak idején ő bulizott ki egy kis segélyt, hogy jobb híján, ha magának nem is, legalább nekem tudjon venni egy valamirevaló kaját. Főleg, miután többször azt a visszhangot kapta az iskola vezetőségétől is, hogy figyeljen már oda, mert a pulyája tagadhatatlanul, és annál is inkább kórosan sovány.
Hamar visszájára fordult minden, szálkák lettünk többek szemében –talán nem is különbül a nagynénémében. Nem azt mondom, hogy ritkábbá váltak a „közös családi programok” (értsd: valamelyik anyuka ügyeletes bébicsőszt játszott az Aston és általam nyújtott kettős felett), hanem, hogy teljesen megszűntek. Az akár testvérinek is mondható viszony, ami kettőnk közt volt –és amit legtöbben „ikertestvérinek” is neveztek az unokatestvér-létünkről nem szerezve tudomást- csettintésre tűnt el. Nem azért, mert mi is fújtunk volna egymásra, annál is inkább függtünk az anyukák viszályától… vagy mijétől. Fogalmam sincs, hogy mi volt akkoriban közöttük, de mára szemlátomást igencsak jól megvannak egymással. De attól még, hogy ők igyekszenek feltámasztani elmúlt jó viszonyuk hamvaiból a régi szép emlékeket, mi nem váltunk újból kebelbarátokká Astonnal. Megvagyunk egymással, legalábbis, mikor összesodor minket a szél, mint a koszt. Azt azonban nem mondanám, hogy tudatosan keressük egymás társaságát.
- Ne legyél naiv… -ciccentek szemforgatva. – Persze, hogy téged fog –vigyorgok bele a képébe, mielőtt szívnék a cigiből. Természetesen csak cukkolom… anyámnak fenenagy tud lenni az agressziója, de Aston is tudhatja, hogy a hirtelenharagúság leküzdése érdekében a legjobb gyakorlat, melyet hasznosítani lehet az az „amiről nem tud, nem is fáj neki”. Azzal pedig még inkább tisztában lehet, hogy ezt mellette gyakorta hasznosítanom kell.
Vállam felett sandítok át a mutatott irányba, majd azzal a lendülettel, no meg egy vállrántással fordulok vissza a kuzin felé.
- Nekem megteszi. Különben se pártolnék most semmilyen közlekedési eszközt, sétát meg pláne nem, mert mentem idehalok –mondatja velem ezt a vodka, ami feltételezem, legnagyobb okozója az agyam tökéletes tompaságának. A léhaságomat a whisky igazolhatja. Az elmúlt, felhőtlen jókedvemért a sört vonnám felelősségre, de ugye amennyi sört iszol, annak a tripláját hugyozod ki… ezzel feltételezem, hogy az már a külvilágban leledzik, elhagyva, és nem tiporva tovább a gazdatestet.
- Áhh! Tehát sok mindent mondtak, de nem mondtak semmit –konstatálom egy bólintással, ellentmondásosan pöfékelve a cigimen, amit körülbelül két és fél slukk után hajítok a lámpaoszlop aljába. Két lépésre van egy kuka… nem baj… - Szóval túl sokat eteted a rákokat… ejnye –cüppögök a fejemet ingatva. Érzem, ahogy a tüdőmben bajtársiasan összeborul a két rákos sejt, és konstatálják, hogy milyen szép jövő elébe is néznek, mikor belekezdenek a családalapításba, és az egész tüdőmet ellepi majd a komplett dinasztiájuk.
- Mondanám, hogy akkor iszok kettő helyett is, de előtte bizonyára szükségem lesz egy dupla pressora –biccentek a csaj felé, ezáltal legkevésbé se illedelmesen, de annál is egyértelműbben adva le számára a rendelésemet. Keresztbe vetett karokkal és lábakkal vetem csípőmet a pultnak, hajam tövébe szökő szemöldökeim alól figyelve az öregebbik kiadásomat, amint egy teljesen random név emlegetésével kipörgeti a váratlan témák egyikét a képzeletbeli keréken.
Mélyen túrok emlékeimbe, hogy információkat tudjak csoportosítani „Roger Thompson” mellé, de csak a nevetése utáni újabb iránymutatás kapcsolja fel a fejemben a képzeletbeli lámpát.
- Ja! Az egy nyomorult kis gyík a Cornellről… -legyintek érdektelenül. – Elsőéves volt, mikor mi voltunk másodikosok. Tudod, az a fajta, aki bármit megtenne a népszerűségért, mert olyan veszettül satnya volt a gimiben is, hogy bármi áron ugrani akart a szociális ranglétrán –szememet forgatom, ahogy jönnek elő az emlékek. – A naivságára alapozva hitette el vele két srác, hogy van egy „beavatási szertartás”, ami után rendes tagjává válik a social butterfly-ok egyletének. Csak gondolj bele… milyen IQ hányados kellhet ahhoz, hogy ezt valaki bekajálja? –szólok ki, mint a történet mesélője. – Mindegy is… Ez a "szertartás" röviden és tömören azt jelentette, hogy alsóban fusson be a fagyos Hudson-be. Szerintem életében akkora mértékű adrenalin löket nem érhette, mint akkor. Azt csak zárójelesen jegyzem meg, hogy ez idő alatt meglovasították az összes cuccát –eltántorodva a pulttól túrom elő táskámból a pénztárcámat, hogy kifizessem a magamét, mikor a csaj kis fémtálcán csúsztatja elénk a két-két bögre kávét. Azt felmarkolva biccentek egy szabad asztal irányába,
- Bár mondanom se kell, hogy ezzel mást se értünk el, mint, hogy utána folyamat koslatott utánunk, mint egy hiperaktív pincsi… -táskámat a földre hajítva huppanok le a székbe, automatice nyúlva a cukortartó után, hogy megborítsam azt a szabályszerűen fekete kávé felett.
- És ha csak belegondolok, hogy öt évvel később is ezt szajkózza, mint élete élményét… te meg hallgatod… -ez utóbbi végén egy pimasz somolygást lövellek felé szám elé emelt bögrém pereme mögül, noha már-már diadalittasnak is lehetne mondani annak fényében, hogy legalább nem én vagyok az áldozata.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is EmptySzomb. Jan. 04 2020, 15:39


Cousins just wanna have fuck fun

Figyelem! Ez csak egy random játék előzmények és előre megrendezett következmények nélkül, a hatások és esetleges mozzanatok teljesen kiszámíthatatlanok.

Teljesen jogosan lehetne bűntudatom, hogy most szépen fogom Callum feje búbján lévő hajzuhatag két szálát és kirántom őt az egyetemi terhek alól, merthogy tulajdonképpen ez történik, holott alapvetően becsületes embernek tartom magam és első lehetnék, aki seggbe rúgja a diákokat, hogy takarodjanak be az órára, ha már fizetik az egyetemet (mások nekik), de valljuk be, miért kellene nekem bármit is kezdeni egy huszonnégy éves tökfilkóval, akinek ennyi idős korára már kell lennie annyi felelősségérzetnek, hogy tudja mit veszít, ha nem jár be órára, vagy éppenséggel mit nem. Nem vagyok az anyja, hogy fülénél fogva dobjam be az egyetemre és egy kicsit bízok is benne, hogy ismer már annyira a drága mélyen tisztelt és szeretett nagynéném, hogy ne gondoljon rólam eléggé gyalázatos dolgokat, mikor egész életemben jó ember voltam, ki nem feleselt és nem használt ki másokat, arról pedig nem tehetek, hogy anyám elhintette egy darabját a génjeimben, amitől azóta is szenvedek.
- Kimagyarázom úgyis - legyintek. Oh igen, beszélőkém azért nekem is van. Ha másra különösebben nem is, a gimi legalább az fasza érvelésre jól megtanított, amit nem egyszer kamatoztattam már az autószerelőtől kezdve az orvosi rendelőkig mindenhol, egyedül szüleimmel és Quinnel nem tudok mit kezdeni, de elvileg ez nem is új keletű.  
- Idehalsz, vagy idehánysz? Ha utóbbi, akkor azért valahogy jelezd előtte, mert elállok a sugár útjából. Csak nem jó volt a buli? - Nem tudom, hogy irigylem-e, szerintem köznapi értelemben vett szórakozóhelyen vagy öt éve nem voltam - nem állítom, hogy ő most ott volt -, de nem is hiányzik, nem nekem való. Én teljesen boldog vagyok otthon, a haveroknál, vagy egy egyszerű laza baráti kocsmázáson. Már ha egyáltalán vannak barátaim.
- Pontosan, de majd holnaptól elkezdek leszokni, tudod... Egyébként meg ott lett volna a kuka - mutatok a nem messze lévő elég nagy és látható szemetesre, ahová anélkül dobhatta volna a cikijét, hogy szennyezné szeméttel a várost. Egy csikk nem nagy dolog, de ha minden ember eldobná - ahogy sok ember megteszi -, akkor egy kisebb csikkmező alakul ki és aztán meg kiakadnak, hogy miért fújt sietős útjuk során pofájukba a szél egy kötegnyi csikket, mint hőpihéket egy téli napon, hát bazdmeg ezért. Lustaság és nemtörődömség...
A kávézóban van néhány másodpercnyi szívrohamom, miután kinyögöm a sör iránti vonzalmam jelenlegi elrontóját, de szerencsére Callum nem úgy reagál, amitől féltem, ezzel pedig mélységesen megdobogtatja a szívem.
- Hatalmasat nőttél a szememben, amiért nem az alkoholmentes sör lehetőségét dobtad fel - teszem vállára a kezem néhány pillanat erejéig, na igen, néha azért jó bizonyítékokat találni a rokonságunkra a pofánkon kívül is. Veszettül meg vagyok győződve afelől, hogy alkoholmentes sörnek nem szabadna léteznie és a kitalálóját életfogytiglanra kellene ítélni.
Ha már várni kell - mégsem készül el semmi csettintésre, nah -, eszembe jut egy igen nagy trauma, mely egyfolytában gyötör az elmúlt hónapokban, holott Calnak több köze van hozzá, mint nekem. Igazából bárkinek több köze lenne hozzá, de valamiért nem lep meg, csak irtózatosan elszomorít, hogy már megint engem találnak meg a hülyék.
- Oh atyám! - Lehet jobb lett volna, ha nem is hallom a történetét, még ha valami ilyesmire is számítottam az írásaiból. - De akkor már hivatalosan benne van a nemlétező kis bandaközösségetekbe, ami ugyebár nem szűnik meg az iskolát követően még akkor sem, ha soha nem is létezett. Vannak emberek, akiknek nem lehet elég durván és fájóan fogalmazni, hogy lekopjanak... - Mint a queensi indiai étterem futára, nála sosem az van, hogy csak átveszed tőle a kaját, aztán pápá, a kis indiai csávesz  érdeklődik, pacsizni akar, kérdezi hogy vagy és ha elintézed egy "jól" válasszal, akkor nekiáll mesélni az életéről és az elmúlt időszakáról, mintha kérdeztem volna. Háromszor rendeltem onnan, harmadikra is csak azért, mert reménykedtem benne, hogy van más futárjuk is, második alkalommal meg megszivattam Nataliet és hagytam, hogy ő nyisson ajtót neki, de csak mert sejtettem, hogy nem egy kigyúrt ember az.
- Hát ez az, hogy nekem meg hallgatni kell. Az emailről meg letiltani sem lehet embereket feltételezem. Gondolkoztam már, hogy címet változtatok, de túl sok fontos helyre adtam már meg, úgyhogy nem fogok egy balek miatt kicseszni magammal. Na meg addig nem akartam telibe megsérteni, míg nem egyeztettem veled, de így már be merek durvulni. - jelenik meg rajtam egy ördögi halvány mosoly. Na majd egyszer feszült pillanatomban odaülök a gép elé és levezetem rajta minden bajomat, száz százalék, hogy többet nem fog írni!
- Köszönöm! - nyúlok a felém nyújtott hipercsinos kávés pohárét, szerintem a dizájn minimum egy kétszeres szorzó az árban, de legalább jól néz ki. És meghozza az étvágyat ahhoz is, amihez nem kellene. Megvárom Callumot és vele együtt foglalok helyet egy üres asztalnál.
- És mesélj, milyen volt az éjszaka? Találtál már magadnak egy jó nőt? - És a jó nő alatt most nem egy egy éjszakás valakire gondolok, hanem tényleg egy olyan csajszira, akivel megérné együtt maradni. Kurvára nem tudok semmit sem Cal magánéletéről és ez azért valahol zavar is, mert akár szorosabb kontaktusban is lehetnénk egymással, minden adott lenne hozzá.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We don’t know what it is Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
We don’t know what it is 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
We don’t know what it is A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
We don’t know what it is 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
We don’t know what it is 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is EmptySzomb. Márc. 14 2020, 18:40

Aston & Cal
• • Just remember, if we get caught, you're deaf & I don't speak english.

- Ahhha… -nyújtom el azt a bizonyos hangzót sokkal inkább az egyet-nem-értésem jeléül, semmint, hogy azt igazoljam, ténylegesen egyetértek vele. Nem állítom azt, hogy híján volnánk a precíz és aprólékos terelésnek, valamint annak, hogy a semmiről is jócskán tudjunk értekezni úgy, hogy végül a másik, mondhatnánk úgy, hogy „elszenvedő fél” hívja fel rá a figyelmünket: [i]elég volt./[i] Olybá tűnik, hogy ez a felettébb hasznos tudás, ami a kezdetektől fogva a sajátunk, anyai ágon öröklődik. Viszont, révén, az anyukák a hordozói ennek az akár génjeinkben is kimutatható szakértelemnek, elkönyvelhetjük úgy, hogy mindezt ellenük gyakorolni több volna, mint hasztalan. Már az első félrepislogásból tudják, ha ferdítesz…
- Voltaképpen az első opcióra gondoltam, de nem zárhatjuk ki a lehetőségét annak, hogy végül a második fog előbb megtörténni –bár az egyetemisták életvitele nem garantálja se a tiszta ruha intézményét, sem pedig a máj-, szív- vagy tüdőfunkciók hosszútávon való működését. – Amire emlékszem az pazar! –mutató- és hüvelykujjam összeillesztésével amolyan olaszosan fogalmazok véleményt a ferde buli emlékeiről. – Bár újfent megfogalmazódott bennem a kérdést, hogy igazából miért is vedelünk?… A pia íze szar. A szédülés szar. Az esés-kelés szar.  A hányinger szar. A hányás szar. A másnapi fejfájás szar. És mégis!... –tárom szét értetlenül a karjaimat, majd egy engedő legyintést követően a rendezetlen tincsekbe állt hajamat próbálom megregulázni- kevesebb, mint több sikerrel, ahogy azt a mellettünk parkoló autó ablakának tükröződése is mutatja. Nem őszinte a kérdésem, annál is inkább költői… talán erre nem is létezik ténylegesen rendes, épkézláb válasz. Csináljuk, mert a korosztályunk normái alapján ez az elfogadott, majdhogynem az elvárt. Aztán az égvilágon senki nem akar ellene menni az íratlan szabályoknak.
- Óóó, hallottam én ezt már! –nyomatékosan szegezem felé a mutatóujjamat, a saját fejfájásomat gerjesztő hangerőt ütve meg. – Na jó, nem feltétlen ebben a kontextusban, de tudom, milyen is az, amikor hirtelen elfogynak a holnapok… Arrafelé vizsgaidőszak néven terjedt el –vállam felett a hátunk mögött hagyott Columbia épületére bökök. – Bár én soha nem hitegetem magam és fogadkozok senkinek, hogy „majd holnap”… rutinosan az adott vizsga előtti utolsó napra tartogatom az energiáimat –többeknek okozva ezzel intenzív agyérgörcsöt, na meg elnyűtt, rongyosra beszélt ajkakat, miszerint „megfogsz bukni, hülyegyerek!”. Igen, anyám az, aki sűrűn emleget ilyen szívhez szóló beceneveken, és aki rögtön átvált a „mi mindenre lennél képes, ha nem mindent az utolsó pillanatra hagynál!” monológ skandálására, mikor flegmán, a rágót forgatva a számban közlöm vele nagyjából három hét csúszással az eredményeket.
- Az soha nem lenne opció –halálra vált arccal ingatom a fejemet, jócskán megbotránkozva azon, hogy ő maga tudatában van az „alkoholmentes sör” kifejezés jelentésének. Nagyobb vétek, mintha a Potter világban valaki Voldemort nevét veszi a szájára.
- Emlékeztetnélek… -nyomatékosítva emelem fel mutatóujjamat, míg kihúzom magamnak a széket és letelepszek rá. - …, hogy mégse én vagyok az, akinek meg kell küzdenie a nyomorult kis homár érzelmi világának ápolgatásával, és nem én hallgatom, vagy hát, esetedben olvasom, hogy mennyire a szívében hordozza még mindig a ceremónia emlékeit –pimasz vigyorral vonogatom meg a szemöldököm. Jó, meglehet, hogy kisujjamat nem mozdítottam a lekoptatásért, mégis elmondható, hogy hatásos volt. Kell ennél nagyobb siker az életben? …elszomorítóan alacsony a mércém…
- Csak küldd el a bús p*csába –rántom meg a vállamat érdektelenül, a bő cukorral felturbózott kávéból kortyolva egy nagyobbat. – Nem ez lesz élete első pofára ejtése, majd csak kiheveri –ha meg nem, akkor se érdekel senkit.
- Pfff... –intenzív kinyilatkoztatásomban, na meg a grimasszal fűszerezett, hitetlen vigyoromban úgy gondolom, meglelheti az egyértelmű választ. – 27 éves vagy, Aston, és a kuzinom… nem pedig 72 és a nagyapám –fél szemöldököm megmakacsolva magát ugrik a homlokomra, ami mellett hajlandóságot se mutatok arra, hogy rosszalló tekintettel végig ne meózzam… már természetesen annyit belőle, amennyit láttatni enged az asztal.
- Fiatal vagyok én még ahhoz, hogy azon rágódjak, hogy kis Callum Abbot porontyokat szórjak halomszámra Manhattanbe. Ez a szerelmesdi-házasozósdi nem az én műfajom, talán nem is lesz soha –és meglehet jobb is lesz úgy mindenkinek.
- Jut eszembe!... –kapok a homlokomhoz reflexszerűen, felkönyökölve az asztalra, érdeklődve biccentek felé. – Fél füllel mintha hallottam volna, hogy egyel több Miles-t köszönthetünk a mi szép kis családunkban –dobom vissza a labdát legalább olyan kíváncsisággal, mint ahogy az öregasszonyok vetik rá magukat a potenciális pletykákra.

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is EmptyKedd Márc. 17 2020, 19:00


Cousins just wanna have fuck fun

Figyelem! Ez csak egy random játék előzmények és előre megrendezett következmények nélkül, a hatások és esetleges mozzanatok teljesen kiszámíthatatlanok.

Akkor most álljunk meg és kezdjük el fizikai értelemmel felruházni azt a csekély szerény szót, amit drága unokaöcsém teljes lazasággal hintett el a kávézó felé haladva: idehal. Én nekem meggyőződésem volt, hogy az idehányást akarta érteni alatta, de aztán nyomatékosítja és én a világért sem kötözködnék senkivel sem - oké, folyton azt teszem, tudom -, viszont fogalmam sincs, hogy ez mit jelenthet. A legelső kép, ami a szó kapcsán lelki szemeim elé vetül az egy gecire idős odvas fa, ami az évek alatt benőtte a mellette lévő padot, aztán szétrágták a bogarak és minden világvége megtörtént vele, szóval odahalt a padra, mint valami penész a falra. Pont az ehhez hasonló szép képek miatt vagyok úgy, hogy szerintem én ezt a kifejezést inkább nem is akarnám emberre átfordítani és lenyelem szegénységi bizonyítéknak a dolgot, mintsem rákérdezzek Callumnél. Natalienál már jól megy a témák elengedése, tökre gyakorlott vagyok!
Abszolút értem a lényeget, de nekem sincs fogalmam arról, hogy miért jó mértéktelenül inni, mondom ezt úgy, hogy engem se kell félteni, régebben meg aztán... szóval igen, átérzem, amit magyaráz.
- Azért mert az élet is szar. - Nem egy fasza válasz, de válasz és talán lehet vele kezdeni valamit az amúgy reakciót nem is igénylő költői kérdésére. Én akkor csapom ki magam, ha minden elcsesződik és nem akarok már rajta problémázni, inkább panaszkodok piciként amiatt, hogy "fáj a fejem", meg hogy "milyen szar a gyomrom", mintsem azon, hogy már megint kurvára elbasztam... mindent.
Nem hallok újat, bár nem ma végeztem az egyetemen - nem is jártam normális egyetemre, csak valami mellékes cuccra, ami mondjuk az orvosi iskola egyik mellék micsodája volt, de mégsem avattak sosem hivatalosan egyetemi polgárrá. Szomorú. Vagyis nem, mert nem irigykedem a hallottak alapján.
- Kávé meg energiaital a kulcs. Minden megoldható általuk - túrok közbe zsebembe, hogy tényleg elraktam-e a kocsikulcsomat, de azért ott még nem akarok tartani, hogy minden apró automatikus cselekedetemet elfelejtsem, mint jóanyám, aki kétszer is képes visszaszaladni, hogy megnézze, bezárta-e az ajtót. Nem mintha bármikor is lett volna nagy érték abban a lakásban. - Csak ha meg nekem elfogynak a napjaim, akkor elég ciki helyzet áll elő - utalok vissza a "mindig holnap kezdem letenni a cigimet" mindennapos problémámra. Ha ezt nézzük és elfogynak a napjaim, akkor az nem egy vizsgabukást jelent, hanem egy koporsót és nah, nem vágyam azért elpatkolni harminc évesen. -Nézzük a jó oldalát, ha mindenki minden aznap még megcsinálna, akkor nem lennének király mémek, amik által kinevethetjük saját magunkat. - Najó, ezt visszaszívnám, nem volt vicces.
Nem mondom, hogy túl sokat jártam már itt - értsd: fingom nincs, hogy mi ez a hely, csak a google már kidobta a hirdetést, amit én egy igen laza mozdulattal átpörgettem -, de tájékozódom és kérek magamnak egy kávét, a sör helyett.
És ha már sör, legyen alkoholok, mint a lúd, az meg legyen kövér ugyebár.
- Le se tagadhatnád, hogy anyád vére csörgedezik benned! - Az alkoholmentes tilalmat egész biztosan nem az apja nevelte belé, ez szent tény, mint az is, hogy van benne valami az anyja génjeiből, de ez már megint egy olyan dolog, amihez brit tudósok kellenek. Inkább üljünk le.
- Jól van, vágom, hogy szerencsétlenebb vagyok, mint a Máltai Szeretetszolgálat utolsó seggfeje, nem kell újra emlékeztetned - húzom végig ujjamat az asztal plexiborítású lapján, mert az előttünk ülő itt hagyta az egyik szempilláját, amit én most a földre söprök le, majd felpillantok a velem szemben ülőre. Baszki és még röhög is rajtam ez a köcsög!
- Hát most már, hogy tudom ki ez, nem fogok kedveskedni - nézek hol a pult felé, hol Callumre, miközben egyik karomat a szék mögött lógatom le. Mit tudjam én, ki a tököm az a srác? Ha a főnökének a fia lett volna és úgy küldtem volna el Jupiterig, akkor meg jól néztünk volna ki., bár egyáltalán nem vagyok biztos abban, hogy az unokaöcsém dolgozik-e bármit is.
Témát váltok, az egyik olyan dologra térek, ami érdekel és tök gáz, hogy ennyire nem ismerjük egymást. Persze ami nincs, arról nem is lehet beszélni, oh már értem. Felnevetek, nem veszem magamra a gúnyt, mert pontosan tudom, hogy csak ezzel akar védekezni, merthogy még mindig menőbb vénnek beállítani engem, mintsem hogy beismerje, nincs kit kefélnie.
- Ki beszélt itt házasságról? Neked már az is csoda, ha pár hónapig megtartasz egy csajt magamnak - oltom le, de csak mert ő is leoltott engem. Így fer, de már megszoktuk egymástól még úgy is, hogy nem lehetne könyveket kiadni a közös pillanatainkról. Beleiszok a kávémba, így a tányér nagyságú pohár pereméről nézek rá, ahogy fokozza az izgatott perceket az orbitálisan innovatív kérdésének előzetesével. Ez most nagyon fog szólni, vagy mi?
Leteszem a csészét vagy bögrét, tököm tudja mi ez, leginkább valami minden által egybegyűrt hibrid edény, ami kicsit nagyobb hanggal koppant az asztalon, mint akartam volna.
- Elég szomorú, hogyha csak fél füllel hallottál a gyerekemről, holott az anyáink a legjobb térfigyelő kamerák hatalmas pletykaszájjal megtoldva. De talán ez az aprócska hír nem számít akkorának, hogy továbbadják egymás között - morgok kissé haragosan, enyhe elégikus szarkazmussal a hangomban, de hát felbasz és haragszom. Nem rá! Anyámékra. - Nem tudom, hogy szégyenli vagy szimplán szarik rá, esetleg nem akarja hangoztatni, hogy már nagymama... - Azt meg inkább hagyjuk is, hogy ő milyen anya volt, meg az egészet seperjük az asztal alá, mert nem anyáékra kérdezett rá, hanem Benjire.
- Visszakanyarodva a kérdésedre: igen, megszületett a kisfiam. - Nem tudom, hogy örülök-e annak, hogy Miles génjei vannak, de ha nem lennének, nem is lenne a fiam.





looking back
The biggest mistake I made was feeling ashamed of my past. Now I stop thinking about the bad things and focusing on the good ones.

「R」
mind álarcot viselünk
Aston Miles
Egészségügy
ranggal rendelkezem
★ :
We don’t know what it is Tumblr_psd2kt5SdL1uamn92o1_540
You know you’ve reached middle age
when you’re cautioned to slow down by
your DOCTOR, instead of by the police.
We don’t know what it is 6f2a0de5c6795da80659cb95dfbd64d582bc7247
★ kor ★ :
31
★ elõtörténet ★ :
If I had to live my life again,
I'd make the same mistakes
maybe only sooner.
★ családi állapot ★ :
We don’t know what it is A15403884179a052ca0acc975d75897d24493de8
Suddenly the time comes and
all your friends ask you:
"Are you really sure about that?"
★ lakhely ★ :
Queens
★ :
We don’t know what it is 0f0e068eda2fb826f96b6b31e3dd4bd0a6542112
★ foglalkozás ★ :
Paramedic
★ play by ★ :
Dylan Sprouse
★ szükségem van rád ★ :
w i l d mom || c r a z y dr.
★ hozzászólások száma ★ :
231
★ :
We don’t know what it is 506b423dddd7855087b6b5d08003b17a6e97b26a
TémanyitásRe: We don’t know what it is
We don’t know what it is Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
We don’t know what it is
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: