New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 16 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 16 vendég :: 2 Bots
Nincs
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 23:26-kor
Keegan Whinett
tollából
Tegnap 22:57-kor
Kinsley Hidalgo-Montoya
tollából
Tegnap 22:36-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 22:36-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:30-kor
Cale Braxton
tollából
Tegnap 21:59-kor
Kiki C. González
tollából
Tegnap 21:02-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 21:01-kor
Rafaela Garza
tollából
Tegnap 20:11-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

the rising star of coralie
Témanyitásthe rising star of coralie
the rising star of coralie EmptyVas. Nov. 17 2019, 19:58
Coralie...

Play by:
nagyjából akárki (képen Holliday Grainger)
Születési hely:
rád bízva
Kor:
~28-30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero/bi
Családi állapot:
valószínűleg egyedülálló
Csoport:
média
Történetünk:

Te mit keresel itt? – szólítom meg színtelen, de nem túl kedves vagy lelkes hangon.
Rám néz. Nincs most rajta annyi smink, mint szokott, a szája is egészen eltűnik az arcában, de még mindig szép, amolyan klasszikus értelemben. Ahogy egy színésznőhöz illik is.
Neked is szép estét, Mark.
Helló. Mit keresel itt? – ismétlem meg a kérdést türelmetlenebbül. A lakásomat nyitó kártya már a kezemben van, de még nincs ingerem kinyitni. Az kábé invitálást jelentene, ahhoz meg nincs kedvem. Akkor pedig pláne nem, mikor észreveszem azt, amit először csak a bő kabát számlájára írtam. – És az mi?
Egy csecsemő. Azt hittem, láttál már ilyet.

Hát láttam. És épp elég pelenkát cseréltem már ahhoz, hogy ne tudjanak a bűvkörükbe vonni. Szerintem ritkán kerültem olyan, szívroham közeli állapotba, mint mikor közölted velem, hogy tőlem van; és az sem segített sokat, hogy állítottad: nem akarsz tőlem semmit. Semmit, csak öt hónapot.
Valami forgatásra készültél elmenni, ősz elején indultál, és nem volt sok választásom, minthogy megkössem veled az egyeszséget: öt hónapig itt marad, vigyázok rá, aztán te szépen visszatérsz, és soha többé nem kell találkoznunk. Elvégre, pénzben nem szenvedtél hiányt, és a szülés, szerencsés géneknek köszönhetően, is csak jó irányba változtatott rajtad. Bármikor találsz magadnak valakit, aki eltart, vagy anélkül lesz a fiúnk, Connor apja, hogy az óvodában a nagyapjának néznék.

De itt az a pont, ahol elválasztod magad az általános tömegtől: te nem akarsz magad mellé egy férfit, akit kihasználsz, ezt pedig még értékelem is. Sőt: ha valaki, én azt is megértem, mennyire nehéz lemondani a karrierálmokról a "család" kedvéért. Úgyhogy Tőlem aztán sosem fogod azt hallani, rossz anya vagy, amiért csak így lepasszoltad a kölyköt. Már csak azért sem, mert az elképzeléseim szerint sosem fogom többé látni Connort, amint letelik az öt hónap; titokban tartom a kilétét, egy ismerősöm szorult helyzetére fogva a szokatlan szituációt.

Hogy ez az elképzelés mennyire tartja magát, nos... Keress meg januárban. Vagy előbb. Elvégre, talán sokkal okosabb, intelligensebb vagy annál, mint amit kinéznek belőled, de épp ennek tudata végett nem a legegyszerűbb munkatárs. Gondolom én. Már csak te hiányzol a nyakunkba.

//Nem szerettem volna túl sokáig húzni a leírást, mert igazából a történetük nem olyan hosszú. A hölgy megjelenik Mark előtörténetében, ahol bővebben ki van fejtve a helyzetük miértje, és talán a jellemébe is betekintést kaphatunk. Habár tipikus csinos kis színésznőcskének tűnik, bőven van sütnivalója, és bár nem fél kihasználni bizonyos aduászokat, ambíciózus karriercélok hajtják előre. Anyának valószínűleg nem a legjobb, de minden pórusában van valami, ami az embert a húszasévekbeli Hollywood nagy nőire emlékezteti; valami elegancia.
Ezen kívül, hogy mit rejt pontosan a múltja, meg mi lesz a jövőben, a játékosra van bízva, szabadon alakítható, csak egy plusz lehetőséget kínálnék ezzel a hirdetéssel. Very Happy
Az arc nyugodtan változtatható, nem vagyok vele kapcsolatban túl válogatós, eszemben volt még például Lauren Cohan, Cobie Smulders, Logan Browning, Haley Bennett, Nathalie Kelley... Úgyis megbeszéljük. Várlak. the rising star of coralie 4146035580
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
the rising star of coralie
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» CJ & Ro | House of the Rising Sun
» The Star Cop
» the star of my dreams and nightmares
» N&H ~ shooting star
» 「 the dawn star 」Sage&&Tay

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: