New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 45 felhasználó van itt :: 4 regisztrált, 0 rejtett és 41 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
Elodie C. Harland
tollából
Tegnap 21:48-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 21:38-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
233
219

Céline & Nick
TémanyitásCéline & Nick
Céline & Nick EmptyVas. Nov. 03 2019, 14:46


Céline & Nick

news and more

2019.11.05

Megvan a kiköltözési határidő, meg van az oda illő segítségem is. Eljutottam a nőgyógyászhoz is, aki rábólintott a dologra a terhességemmel kapcsolatban. Megerősítette. Nem kérdezett semmit, én nem mondtam megint csak semmit. Így hazatértem és azon morfondíroztam tovább, hogyan is tovább? Vetessem el és éljek úgy tovább, hogy semmi sem történt? Vagy álljak Nick elé és együtt megoldjuk? Mégis mi legyen? Nem úgy neveltek fel anyámék, hogy ne tiszteljem az életemet, meg másét. Tisztelni kell minden apró létet, így ezt a kis 8 hetes magzatot is, ki bennem növekszik. Nick gyermekét. Megérdemel ő is egy szép életet, nem? Meg tudom neki adni? Megtudjuk neki adni? Talán nem kellene ilyenen streszelnem magam, nem tesz jót egyikünknek sem. A bátyámmal is kellene találkozót szerveznem, vele is kellene beszélnem erről. De mindent szép sorjában. Most elég sok dolgot kell elintéznem szinte egyszerre. Nick-el a szakításunk óta nem beszéltem és most kicsit tartok ettől a találkozástól. Azt sem tudom, miféle indokot találjak ki a találkozáshoz. Mi van, ha nem ér rá? Vagy ha már nem is érdeklem… hiszen a szakításunkkor sem mondott semmi lényegre törőt. Vége volt. A táskámba időközbe bepakoltam a terhességi tesztet és a friss ultrahang képet is, hiszen ha nem hisz nekem, akkor van bizonyítékom is. Nem mintha fenyegetném őt ezzel vagy bármi. Szabadságot is vettem ki a mai napra, mondván, hogy elkezdtem a költözködést. Féligazság. Jelenleg nem autóval indultam útnak, hanem másik tömegközlekedéssel, ami kocsival fél óra lenne, az metróval fele annyi. Szóval igyekeztem, meg egy SMS-t is rittyentettem Nick-nek.
„Találkoznunk kell. Nem tűr halasztást. Kérlek találkozzunk egy nyugis helyen, remélem a Botanikus kert megteszi neked is… „
Ezt az üzenetet küldtem el a férfinek, majd reménykedni kezdtem a dolgok pozitív folyamjáról. Hogy eljön, meghallgat és átbeszéljük a dolgokat. Beleőrülnék, ha nem jönne el… meg kell vele beszélnem ezt. A Metrón zúgás volt, de mégis minden teljesen nyugis. Gyorsan közlekedett, mint mindig, így 15 perc után már szállhattam is le róla, hogy gyalogosan induljak tovább. Ezen a környéken nem volt tömeg, az erre járók inkább turisták voltak, akik a látványosságokat fényképezték.
A látogatásért kifizettem a $10, majd beljebb haladtam, de nem túlságosan, hiszen az urat is meg akartam várni. S ha kellett, akkor ki is fizettem a belépőjét. Csak jöjjön el.


creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyVas. Nov. 03 2019, 21:30


Céline & Nick

Hétköznap volt, így a mani napot az üzletemben töltöm, révén, hogy ma reggel sikerült időben felébrednem (fejfájás nélkül, a saját ágyamban) és odaérnem a nyitásra. Persze, mint minden helynek, ennél is megvan, hogy mikor a leglátogatottabb és ez általában nem kora reggel szokott lenni.
De a The Gingerbread House azért van, hogy friss kávéval és finom süteményekkel szolgáljon a reggel iskolába, avagy munkahelyre siető embereknek. Illetve ebédidőben, délután, estefelé és a rossz, hideg időkben is olyan hely, ahova a vevők szívesen betérnek. Meg amúgy is, élvezem a munkámat, kávét főzni és süteményt sütni, így öröm mindennap betenni oda a lábamat és melózni.
Előtte, a szokásomhoz híven nem távozhattam el úgy otthonról, hogy a nagyim ne köszönt volna el tőlem, stílusosan, reggelit készítve és ami a stílust illeti, Gyökér Gyömbér megint megcsillogtatta pár pillanatra az elbűvölő személyiségét. Viszont nem tudta elrontani a reggeli jókedvemet.
De nem ám! Vidáman, az egyik kedvenc dalomat dúdolva mentem dolgozni, majd a kávézóban jókedvűen vettem magamra a kötényt álltam be a pult mögé, hogy kiszolgáljam a vásárlókat.
Múlt az idő, aztán éppen szünetet tartottam, kint az üzlet előtt. Egyik pillanatban hol a kávéspohárból kortyolva, másikban cigarettát szívva, mikor észrevettem, hogy rezgett a mobilom a zsebemben. Elnyomtam a cigit és a telefonomat megnéztem. Meglepetten vontam fel a szemöldökömet azt látva, hogy Céline találkozni akar velem. Amikor már hetek óta szakítottunk. Vajon mit akarhat?
„Rendben. Mindjárt indulok is.”
Pötyögtem vissza neki választ, noha kérdések kavarogtak a fejemben, miközben visszamentem az üzletbe, levettem a kötényem, közöltem a pultnál álló alkalmazottjaimnak, hogy én most elmegyek, nem tudom mikor érek vissza, de ha zárásra nem jövök be, akkor mindenképpen zárjon be valaki más. És leléptem. Ez az előnye, hogy ha te vagy a főnök.
Tömegközlekedést választottam, még is igyekeztem a lehető legrövidebb úton, a leggyorsabban odaérni. Mikor odaértem, a belépőt gyorsan kifizettem, szinte oda se figyelve.
Ugyan is azzal voltam elfoglalva, hogy megpillantsam Őt. Nem telt sok időbe, szinte egyből kiszúrtam a tömegben.
Hetek óta először álltam szemtől szemben a lánnyal, akivel hónapokig együtt voltam, akit szerettem, akivel szakítottam. Ő az első és egyetlen exem, így nem tudtam hogyan is lenne illendő köszöntenem.
- Szia – szólaltam meg.
Meg akartam őt ölelni és egy puszit adni az arcára, ahogyan általában minden kedves női ismerősömmel, barátommal csinálom. Egyik kezemet már nyújtottam is ki feléje, de megremegett a kezem. Illendő lenne-e, amit szeretnék? Vagy ami fontosabb, engedné-e, hogy megérintsem a történtek után? Nem tudtam. Így inkább gyorsan az előttünk lévő ösvény felé intettem. – Mit szólnál ahhoz, hogy ha sétálnánk?
Magyaráztam, lépve egyet az ösvényen és egyúttal várva is, hogy mellém érve csatlakozzon hozzám. Rápillantottam, az arcára, hátha a mimikája elárulja szándékát, de gyorsan el kellett kapnom róla a tekintetemet. A jelenlétével ugyanis csak újra eszembe juttatta a közös emlékeinket, hogy hányszor sétáltam így vele az utcán, a parkokban. Ez se az első eset, hogy a botanikus kertben vagyunk. Most még se tudnak érdekelni az itt lévő fák és virágok.
- Hogy vagy? – kérdezem meg, megpróbálva kedves, barátságos hangot megütni, ahogyan újra rápillantok.
Még meg is próbálok mosolyogni is, anélkül, hogy arra gondolnék olyan, mintha csak tegnap szakítottunk volna és, hogy olykor-olykor eszembe jut és hiányt kelt bennem valami után, amit gyáva vagyok beismerni.

Szószám: 529 Megjegyzés:  Céline & Nick 4146035580  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyKedd Nov. 05 2019, 12:58


Céline & Nick

news and more

2019.11.05

A férfi üzenete üdítő hatással volt rám, hiszen nem utasított el. Szóval össze kellett szednem minden gondolatomat, hogy mikképp számoljak be neki erről az egészről. Mert akárhogyan is ez borzasztó nehéz a számomra. És nem is tudom, miképp kellene cselekednem.
Néhány perc múlva be is futott a helyszínre, s iszom eszem a látványát. Ő a 24 évem alatt a legelső pasim. Hogy szeretem e még a szakítás óta? Szeretem. Nem tudom kiverni a fejemből a napokat és a hónapokat, amiket együtt töltöttünk. Szépek voltak és hamar véget értek… és most mégis itt egy apró élet is.
- Szia. - mosolyodom el, ahogy megérkezik, eszembe jutnak az itt töltött napjaink. Csodálatos vele minden itt töltött pillanat. Figyelem, ahogy a megszokott ösvényünk felé int, így bólintva meg is indulok ezúttal mellette. Csak most már nem kézen fogva, immár külön külön… nehéz, nagyon nehéz ennyi mindent kitörölni. De majd elmúlik, vagy lesz valami.
Kérdésére csak fejet ingatok.
- Nincs semmi, szabadnapot kértem, kicsit sok minden összegyűlt. Kérlek ne haragudj, hogy megkértelek erre az egészre… - pillantok ezúttal már rá, épp elhaladtunk a kedvenc alagút alatt. Rengeteg féle növény szeli át, s mindig megcsodáltam. Ezúttal kimarad ez, vannak fontosabb dolgok is, ezúttal beszélgetni hívtam ide, nem nézelődni. Amúgy mindig akadnak újdonságok, akárhányszor is jöttünk el erre.
- És te hogy érzed magad? Nyüzsögnek az emberek a mézeskalács házban? - érdeklődtem én is, s közben a táskámat is magamhoz szorítottam, meg ne feledkezzek a legfontosabb dologról. El kell neki mondanom. Kell valami felvezetés hozzá… de mi? Óh és ami a legfontosabb, meg kell említenem a bátyámat is. Korábban már említettem neki, hogy börtönbe csukták bizonyos okok miatt.
- Képzeld, a bátyám pár napja szabadult. Kiengedték. - az egyik nagytölcsérű virághoz lépek és beleszimatolok, majd Nick-re pillantok nagy mosollyal.
- Annyira örülök neki. Tegnap már beszéltem is vele, találkoztunk. Nem sok mindent változott… - ingattam meg a fejem, miközben ott hagytam a szagolgatást és Nick mellé érkezvén sétállhattunk is tovább. Már ha bevárt.
- Jól esett az a kis találka vele, nagyon hiányzott... - sóhajtok, majd bocsánatkérőn pillantok a srácra.
- Ne haragudj, nem ezért hívtalak el, hogy a bátyámról beszéljünk. - a fülem mögé tűrök egy kósza tincset, miközben a srác szemeibe nézek. Igen, még mindig szikrázik a levegő közöttünk...vagy ezt csak én érzékelem így? Körül nézek, erre már nem sokan vannak, minden ide látogató megállt egy egy virágnál fényképezkedni. Lassítok a lépteimen, mikor egy újabb hatalmas virágkehelynél tartunk, de ezúttal már nem azért megyek oda, hogy illatmintát vegyek. Annál sokkal fontosabb az, hogy színt valljak neki, hogy tudja az igazságot. Még akkor is, ha félek kimondani. Még akkor is, hogyha lehet meg sem tartom. De miért ne tartanám meg? Tudnia kell róla.
- Nick... - a srácra nézek, talán már tűkön ül, hogy iért is rángattam ide. A szívem hevesebben pulzál a mellkasomban, miközben őt figyelem, s végül ki is ejtem a bűvös szavakat.  
- ...terhes vagyok. - vallom be végül az ittlétünk okát, hogy miért is volt ennyire fontos ide jönnie, mikor már együtt sem vagyunk. A tekintetem az ő tekintetét fürkészi, a reakcióját várom... de nem folytatom a dolgot, amit az orvos is mondott...  


creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyPént. Nov. 08 2019, 20:25


Céline & Nick

Némiképpen megnyugtató jelnek vettem, hogy a köszönésemet mosolyogva viszonozta. Ráadásul mosolygott is, ami olyan jól állt neki. Mégis ez a szituáció furcsa volt, így egymás előtt állni azzal a tudattal, hogy volt köztünk valami, de annak mára már vége. Hiszen, ha már szakítottunk, miért akar találkozni velem? Már nem vagyunk részesei egymás jelenének. Kíváncsiságomhoz még más vegyes érzelem is társult, melyeken megpróbáltam uralkodni és udvarias létemre, ezért is érdeklődtem a hogyléte felé, illetve tereltem az ösvényre, hogy ne csak egyhelyben álldogáljunk. Azt bárhol máshol megtehettük volna.
- Nem haragszok – feleltem őszintén a válaszára, megrázva a fejemet. Nem most szakítottunk, így már rég nem haragszok rá. Sokkal inkább kíváncsian fordulok feléje, valamint egy cseppnyi szomorúságot érzek a múlttal kapcsolatban, de félek kimondani. Nem is tudom mit mondhatnánk. Vagy hogy valóban változtatni szeretnék-e, ha változtathatnék.
Az alagút alatt áthaladva, melyről tudtam, hogy a kedvence, akaratlanul is elmosolyodtam ahogyan felmerült az az emlékkép, hogy az egyik legelső csókunk pont a botanikus kertben, itt, ezen a helyen történt. Milyen boldogok voltunk, voltam akkor! Most pedig az egész már csak egy emlékkép. A szívemnek kedvesebbik fajtából.
A mézeskalácsház említésére felnevettem, igaz, hogy az üzletnek ez volt a rendes neve, de én csak mindig üzletként, kávézóként vagy cukrászdaként hivatkoztam rá. – Á, igen, hiszen közeledik az ünnepi szezon és a hidegebb időjárás miatt egyre többen fordulnak be egy forró italért és a mézeskalács is elég népszerű. Utóbbi miatt a kisgyerekek körében is elég népszerű, szóval nem unatkozunk munka közben – válaszoltam bőven, vigyorogva közben. – Ami meg a többi dolgot illeti… Gyömbér még mindig egy gyökér, a nagyim pedig szintén jól van, most nemrég egy új telenovellát kezdett el nézni, teljesen rákattant.
Fűztem még hozzá a beszámolómhoz, hogy azért a nagyimat is megemlítsem a bolond macskánkkal.
Utána figyelmesen hallgatom, hogy ő meg a bátyáról mesél. persze, tudtam róla, hogy van egy testvére, aki nagyon fontos a számára és úgy nagyjából a helyzetével is tisztában voltam. Örültem neki, hogy kiengedték a bátyját és találkozott vele. De azért csak kérdőn felvontam a szemöldökömet. Komolyan, most azért hívott, hogy meséljen róla? Ezt üzenetben vagy telefonon is elmondhatta volna, sőt, nem is kellett volna közölnie velem, mert már semmi közöm az életéhez. Vagy tévedtem? Ezzel most kezdett kicsit összezavarni.
- Örülök, hogy a bátyádat kiengedték és találkoztatok – szólaltam meg, a bocsánatkérésére reagálva, miután azt is végig néztem, hogy a virágokat szagolt. Az én figyelmemet most nem tudták ennyire lekötni a növények, sokkal inkább érdekelt az, hogy megtudjam miért is akart velem élőben beszélni.
Tekintetem találkozott az övével, visszafolytott lélegzettel várva, hogy végre elmondja. Amikor ez megtörtént döbbenten pislogva léptem egyet hátra.
Terhes. Céline várandós. Terhes. Visszhangzott az információ a fejemben.
- Mi… Mióta? – kérdeztem rá, amikor végre szóhoz tudtam jutni. A gondolatok csak úgy kavarogtak a fejemben, megpróbálva visszaemlékezni az utolsó együttlétünk időpontjára és körülményeire. Pedig meggyőződésem volt, hogy védekeztünk.
- Az enyém? – tettem fel az újabb fontos kérdést is. Végtére is a szakításunk óta eltelt pár hét, azalatt pedig bármi megtörténhetett. Én is szexeltem mással, egyéjszakás kalandként, így az esélyét fent tartottam annak is, hogy talán Céline is. és nem tudja pontosan ki is a leendő apuka. Vagy egyáltalán tényleg terhes-e és nem csak így akar visszaszerezni? Bár… utóbbi talán már túl szappanoperás.
De ha amit mondd valóban igaz és az enyém, a miénk…Tekintetem az arcáról, melyet eddig azért néztem, hogy a mimikájából leolvassam az igazságot, a hasára tévedt.
Majd kénytelen voltam a legközelebbi fának támaszkodni a hátammal, nehogy összeessek.
Egy gyerek rohadtul nem szerepelt a közeljövőben lévő termeim között. Pláne nem az exemtől. Nemhogy nem értek a szülőséghez, a babákhoz, de még csak saját lakásom sincsen! De ugyanakkor… Nem tudtam nemet mondani rá. Ott szemeztem a hasával és csak arra tudtam gondolni, hogy ott bent egy élet fejlődik.
A család gondolata is felmerült az elmémben, melyre titkon mindig is vártam, egy rendes, normális családra…
Csak jelenleg halvány lila gőzöm sem volt arról, hogy a normális család jelen esetben mi a francot jelent és mit is kéne csinálnom, azon kívül, hogy nem elájulni.
- Mit tervezel tenni… vele? – böktem ki az utolsó kérdést is, nagy mélylevegőt véve újra a szemeibe pillantva. Vajon azért közöli mert elveteti? Örökbe adja? Felneveli egyedül vagy mással vagy… Velem akarná? utolsó gondolatra a magasra szökkenő pulzusom mellékeként nagyon dobbant a szívem, bármennyire lányos gondolat is. Mert ahogyan már említettem, egy saját kis család… Az mindig is a vágyam volt. De ugyanakkor… nem ilyen váratlanul.
Sikerült Célinenek valóban teljesen felforgatnia a világomat. Avagy közösen hoztuk ezt a teljesítményt.

Szószám: 740 Megjegyzés:  Céline & Nick 4146035580  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyPént. Nov. 08 2019, 22:18


Céline & Nick

news and more

2019.11.05

Ahogy felnevelt melegség áradt szét bennem. Imádom a nevetését a mai nap is. Kár hogy már nem hallhatom mindezt sűrűn. Nekem mézeskalács ház marad az a hely akárki akármit is mondjon. Csak hallgatom, ahogy mesél, s elképzelek mindent magam elé, hogy vajon miképp is történt. De csak ingattam a fejem a mosolyom közepette, hiszen imádom mindezt az egészet. A macskát. A nagyit. Nicket. S éppen ezért is közlök vele egy jó hírt. Vagy rosszat. Vagy egy átmeneti dolgot, ami bármibe átcsaphat. Figyelem a döbbenetet az arcán... Nos igen, én sem hittem el elsőre, de mikor az orvos is megvizsgált...
- A doki a nyolcadik hetet saccolta... - túrok a táskámba, s nyújtok is felé egy eredményt leíró papírt, melyben a doki megírta hogy valóban terhes vagyok, s csatolt hozzá egy képet a magzati ultrahangról is. Ha akarja megnézheti, odaadom, ha nem, akkor elrakom. Csak hátha így elhiszi, nem csak mondom a magamét, közben nincs is mögöttes tartalma. Nem szoktam amúgy sem a levegőbe beszélni. Kérdése megmosolyogtató.
- A tiéd... senkivel sem voltam utánad. - az meg hogy hogyan történt meg mindez védekezéssel... nos ha kíváncsi akkor elmondom, de szerintem most már úgy is mindegy. Megtörtént. Nem tehetünk úgy, mintha semmi sem történt volna. Figyelem, ahogy hátrál egy fához, aggódó tekintettel lépek közelebb hozzá, de semmit se teszek...csak figyelemmel kísérem a dolgokat körülötte. Tekintete a hasamra csúszik.
- Ezért szerettem volna találkozni veled... nem vagyok képes megöletni... - csuklik el a hangom, hiszen megfordult a fejemben a dolog, hogy szó nélkül abortuszt kérek. De nem vagyok szívtelen, képtelen lettem volna rá. Egy új élet növekszik bennem, s ez egy csodálatos dolog.
- Tudom, hogy ez egy kicsit rémisztő hír így elsőre... - nevetek fel kínomba, miközben elpillantok az arcáról. A fene sem gondolta, hogy ez egy ilyen nehéz dolog. Nem is vagyunk már együtt, egyáltalán így mi lesz velünk? Kettőnkkel? Vagy most már hármunkkal. Bizarr ez így. Nincs gondom Nick-el, még mindig táplálok iránta gyengéd érzelmeket, de nem vagyok az a vad nyomulós típus.
- Nem erőltetek semmit se Nick. - pillanatok rá újra rövid szünet után.
- Ha nem akarsz az apja lenni, megértem. Tényleg... - hiszen még én is emésztem a dolgokat, meg hát rettegek a folytatástól is...hogy egyedül maradok a dolgokkal. Megoldok mindent, de mihez kellene kezdenem? Azt hiszem okkal van bennem némi félsz.



creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptySzomb. Nov. 09 2019, 11:43


Céline & Nick

Nyolcadik hét… Visszhangzik fejemben. Nyolcadik hét… Az körülbelül két hónap, igaz? Két hónap a kilencből. Még hét másik és a baba megszületik… Baba…
Az egész még rohadtul szürreálisnak hatott. Én pedig kishíján sokkot kaptam a hír hallatán az is biztos. Mikor a papírt felém nyújtotta, remegő kézzel nyúltam ki érte, hogy elvegyem és elolvassam. Ugyanis megakartam róla győződni, hogy tényleg igaz, nem átverés, nem is álom. Az orvosi megerősítés olvasatán csak tudatosult bennem, hogy ja, teherbe ejtettem az exemet. A dokumentumhoz csatolt ultrahang kép láttán pedig azt hiszem ott tört el nálam a mécses, ugyanis a képet megérintve és felfogva azt, hogy mit is látok rajta, azt hiszem férfiasan, de bekönnyezett a szemem. Kénytelen vagyok kipislogni, mielőtt még a kézfejemmel a szememet kéne megtörölnöm.
- Babánk lesz… - szólalok meg újra, aprót rá is bólintva a tényre. A hangom még halk és remegő. De a tény kimondása segít, hogy elfogadjam és erőt gyűjtsek.
A következő kérdésemre a válasz, hogy valóban az enyém, valamit szintén eltalál bennem, a szívemet, és egy pillanatig némán nézek magam elé. A papírt sután adom vissza neki, tegye csak elő, biztos szüksége lesz még a nőgyógyászati vizsgálatnál vagy nem tudom…
A döbbenet és az öröm mellé bekúszik most a bűntudat is, egy kicsit, mert én nem tudok ilyen őszintén és ilyet kinyilatkozni, mint ő. Én a szakításunk után ugyanis képes voltam mással lefeküdni, még ha nem is volt mély mögöttes érzelem a tettem mögött.
Valamint most már belátom, hogy ahogyan Céline itt áll előttem…
- Ne is! Ne merészelj abortuszt csinálni! – szólok rá hirtelen, éles hangot megütve, annak kapcsán, hogy megemlíti, nem képes megölni. Jó, az én fejemben meg se fordult az a kép, hogy ilyesmire kérjem. A benne fejlődő élet pedig nem érdemelne ilyet.
- Igen, kicsit valóban az. Nem gondoltam, hogy emiatt akarsz találkozni velem… - vallom be, újra bólintva és a kínos nevetése hallatán kicsit én is kínosan nevetek, vagy legalábbis hülye vigyort vághatok, hogy ezzel kicsit oldódjon a hangulat.
Kiegyenesedem és veszek egy mély levegőt miközben a két kezemmel tanácstalanságom közepette beletúrok a hajamba. Majd veszek még egy nagy levegőt.
Most mi a faszt csináljak? Csináljunk? De hát már nem is vagyunk együtt, basszus! Oké, nem tudom, hogy léteznek egyedülálló szülők vagy szülők, akik külön nevelik a gyermeküket, de…
Basszuskulcs, egy gyereknek szüksége van az anyjára ÉS az apjára is! Hiszen saját bőrömön tapasztaltam meg milyen szar, ha egyik sincs meg, amikor a legjobban kellenének.
Hallom, hogy azt mondja nem akar rám erőltetni semmit és megérti, hogy ha nem akarok az apja lenni a gyermekének. Ezek hallatán szabadon kéne fellélegeznem és megnyugodnom.
Viszont ahogyan itt áll előttem és látom rajta, az arcán, a szép szemeiben, hogy szintén tanácstalan, szintén fél egy kicsit és emlékeztetem magamat, hogy ő még mindig Céline, még ha már nem is az enyém…
… Most már belátom, hogy még mindig érzek iránta valamit és ez a valami miatt nem tudom csak úgy faképnél hagyni itt.
Meglepően gyorsan szelem át a kettőnk között lévő távolságot és mielőtt még ő reagálhatna, vagy én felfognám, egyszerűen csak a karjaimba zárom és magamhoz ölelem.
- Én… - kezdem a füléhez hajolva, magam is keresve a szavakat, hogy mit is akarok igazán. – Én nagyon szeretnék az apja lenni – suttogom, egy cseppet szorosabban ölelve őt magomhoz, arcát a hajába fúrva és mélyen belélegzem az illatát. Ez végre teljesen jóleső érzés, a közelsége, melyre rá kellett jönnöm, hogy a nyolc hét alatt rohadtul hiányoltam.
- De nem tudom, hogyan kell apaként viselkedni – vallom be a félelmemet a dolog kapcsán. Az én apám gyerekkoromban meghalt és a rövid idő alatt, amit vele töltöttem, nem igazán tanított meg arra, hogyan kell férfiként viselkedni mondjuk egy ilyen helyzetben.
Ráadásul ez a helyzet merőben más az átlagostól, mert mi nem alkotunk már egy párt, nem is vagyunk házasok.
Exek vagyunk, akiket a közös emlékeink mellett most már egy új élet is összeköt. Én pedig most az exemet ölelgetem.
Na ez, kérem szépen, egy valóban elcseszett, furcsa szituáció.

Szószám: 658 Megjegyzés:  Céline & Nick 4146035580  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyVas. Nov. 10 2019, 12:44


Céline & Nick

news and more

2019.11.05

Azt hiszem ez mindkettőnknek nagy dolog, érzékeny és szívbe markoló egyben. Az utolsó közös együttlétünk után pár nappal később szakítottunk. Nem gondolta egyikünk se, hogy egyszer ilyesmit fogunk megélni. Nem számítottam rá, hogy pont az utolsó együttlétünkkor jöhet egy baki a gépezetbe… de most már nem is bakiként kéne rá gondolni. Gyerekünk lesz… ez csodálatos dolog. Még akkor is, ha szakítottunk. Egyáltalán kell azt nézni, hogy nem vagyunk már együtt?
Nem akarja Ő se hogy elvetessem, s szavai alapján tényleg komolyan is gondolja. Meg kell tartani a kicsit. Legbelül mélyen féltem pedig a válaszától, hogy menjek vissza az orvoshoz és vetessem el. Nem lettem volna rá képes. De ezek szerint tévedtem. És nyertesként jöttem ki belőle, Nick remek ember. Ezért is szerettem bele és ezért is szeretem még mindig. Hiszen az első igazi pasi a világomban, akit én magam engedtem be. És nehéz elereszteni.
- Beszélni akartam róla, mindez rád is tartozik. Milyen szemét ember lennék, hogyha semmit sem szóltam volna… vagy elvetetem. Vagy egymagam nevelem fel és semmit sem tudsz a létezéséről sem. Az nagyon kegyetlen lenne Nick… - mert így gondolom, minden férfinek tudnia kellene a saját gyerekéről. Nem is értem az olyan embereket, kik eltitkolják a gyermeküket a másik elől. Félelmetes, visszataszító és egyszerűen nem emberi viselkedés. Ám teljesen meglep, ahogy a közelembe lép és magához ölel. A kezemet a hátára csúsztatom és magamhoz szorítom, ahogy csak tudom. Hiányzott ez az érzés, ez a biztonságot nyújtó ölelés, melyet tőle kaptam meg. Szavai azok, amik igazán meglepnek, de végül a mosolyom is előkerül újfent. Az apja akar lenni, ahogy annak lennie kell. Igen. Az apja! Mert ő az apja. Ő pedig a gyermeke. A gyermekünk. Még akkor is, ha nem tudja miképpen is legyen apa.
- Majd…majd együtt megcsináljuk. Megoldunk mindent… biztosan jó apa leszel… - halkan beszélek a füléhez, szorosan bújok az ölelésébe, egy nagy levegőt még veszek is hozzá. Hiányzott. Éjszakánként úgy bújtam volna hozzá, de csak egy párna jutott és a takaróm.
- Persze, ha együtt neveljük… ha külön utakat akarsz, hát úgy is jó… - igazából nem akarok egyedül maradni. A bátyám még nem tud róla, nem tettem említést róla, hiszen előbb Vele kellett beszélnem erről. De előbb vagy utóbb ő is megtudja majd és tuti hogy örülni fog a dolognak. De ott még nem tartunk. Szóval egyedül biztos nem maradok, ott a családom, kik támogatnak… de igazából Nick az, aki ebben igazán kelleni fog.
- Hogyan tovább Nick? - bújtam ki az öleléséből, megigazítottam a táskát a vállamon, majd könnyes szemekkel néztem rá. Nem gondoltam volna, hogy ez egy ennyire érzékeny pont lesz az életemben. A mi életünkben. Arra sem számítottam, hogy gyerekünk lesz. Mindketten félünk a dologtól. Főleg így, hogy nem is volt tervezve és egy baki által elsőre megfogant.


creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyCsüt. Nov. 14 2019, 18:20


Céline & Nick

- Igazad van, az nagyon kegyetlen húzás lett volna tőled. Vagy ha nem szólsz és elveteted vagy örökbeadod… Örülök, hogy nem ilyen gondolatok jártak, járnak a fejedben – bólintottam rá a szavaira.
Csak egyetérteni tudtam vele e dolgok kapcsán. Hogy valóban egy álnok perszóna lenne, ha képes lett volna hónapokig eltitkolni azt, amiről jogom van tudni. Hiszen még ha nem is terveztük ezt a gyereket ketten hoztuk össze. Az pedig biztos, hogy baromi dühös lettem volna rá, ha utólag tudtam volna meg, hogy „amúgy lett volna egy gyerekünk/van egy gyerekünk, aki inkább kedves, boldog házaspárnak adtam”.
Akkor tényleg örökre elvágta volna magát tőlem.
De így, hogy még időben tájékozatott róla, nem haragszok rá. Sőt, önként és némiképp tényleg boldogan vontam az ölelésembe, a karjaim közé. Egy részem úgy van vele, hogy ez az ölelkezős pillanat jóleső, hiányzott már nekem, másik részem viszont élesen emlékezett rá, hogy szakítottunk, az exem és az exeket nem ölelgetünk.
Bár az ex és főként a terhes ex dolog új nekem.
De nem húzódtam el, csak élveztem és hagytam, hogy a fülembe suttogjon. Szavai megnyugtattak bíztatása jól esett. Örültem és mosolyt csalt az arcomra, hogy bizakodó a jövőt illetően és, hogy szerinte jó apa lennék.
- Te pedig jó anya leszel – jegyeztem meg, visszasuttogva a fülébe, megpróbálva szintén pozitívan hozzáállni a dologhoz és kedveset mondani neki. Nem hazudtam, valóban úgy gondolom, hogy megvannak benne a szükséges anyai ösztönök, de ha mégsem, akkor is majd belejön a dolgokba, mert ilyeneket is lehet hallani… Meg amúgy is ezt kéne tenni, ugye? Bíztatni a másikat és…
A következő szavaira már kicsit megdermedtem. „Ha együtt neveljük.” mondja és a kijelentése számomra kicsit egy feltételezett jövő idilli képét villantja fel lelki szemeim előtt. Ha. Meg együtt. Többes szám. Én, ő meg a baba.
„Ha külön utakat akarsz, hát úgy is jó…” Folytatja, mire már tényleg összeráncolom a homlokomat. Persze, ez is egy lehetőség. Egy olyan „Tessék Nick ez a helyzet, válasz mi legyen. Semmi nyomáskényszer.”
Feltette a kérdést, az ölelésemből pedig hagytam kibújni, miközben gondolkozok. Néztem, hogy könnyes szemekkel néz, aminek láttán kicsit összeszorult a szívem. Nem akartam megríkatni, meg egyáltalán nem akarom, hogy sírjon.
Kezemet lassan az arcához emeltem, hogy az esetleges könnycseppeket letöröljem. Közben szomorúan mosolyogtam rá. – Nekem ehhez idő kell, Céline… - feleltem végül, megpróbálva kellemesen nyugtató hangnemet megütni. Majd kezemet leengedtem, hátráltam tőle egy lépést és nagyot sóhajtva kezdtem el az orrnyergemet masszírozni. – Oka volt annak, hogy szakítottunk és ugye emiatt már nem vagyunk együtt. Én pedig, ne haragudj, de nem tudok a terhességi hír hallatán egyből úgy tekinteni, mintha mi sem történt volna és még mindig együtt volnánk. Mert én… Időre van szükségem, hogy eldöntsem mit akarok, meg hogy megtudjam, egyáltalán érdemes lenne-e újra összejönnünk és tényleg együtt felnevelnünk. Viszont, azt megígérhetem, hogy mindenképpen támogatni foglak a nevelését illetően és kivenném belőle a részemet – feleltem komolyan is gondolva, miközben mélyen a szemeibe a nézek.
Igen, kimondtam. Bizonytalan vagyok. De hogy ne lennék az, ha a múltam részét képező személy újra betoppan az életembe? Miközben én igen erősen azon voltam, hogy normálisan tovább tudjak lépni rajta? Meg most még ez a baba dolog is… Ja, határozottan a feje tetejére állította a világomat és csak abban voltam biztos, hogy az apaságot biztosan kész vagyok vállalni. Az ex-demárnemmertúj-barát-izé-élettárs szerepben már kevésbé voltam ilyen határozott, de legalább bevallottam.

Szószám: 547 Megjegyzés:  Céline & Nick 4146035580  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyPént. Nov. 22 2019, 12:09


Céline & Nick

news and more

2019.11.05
Nick szerint én is jó anya leszek a jövőben, hát…legalábbis próbálok jól gondoskodni róla. Szeretném ha nem egyedül lennék ebben az időkben, de szavaimmal kissé ellökőm a férfit. Kissé fél és nem tudja, hogy mit is szeretne. Idő kell neki. Az nekem is, szóval meg kell mindkettőnknek emésztenünk ezt a helyzetet, és hogy mi legyen a jövőre nézve. Nem akarok ráerőltetni valamit, amit nem szeretne. Bizonytalanságát hirdeti és azt, hogy már nem vagyunk együtt. Hogy érdemes-e összejönnünk újra? Mi van, ha ez csak egy pihenő időszak volt mindkettőnk számára? Hogy érdemes lenne tovább folytatnunk, azt, amibe belefogtunk ketten? Nem. Ez egy végleges szakítási mizéria volt. Vagy egyikőnk sincs tisztában az érzésesivel. Fogalmam sincs, hogy mitévő legyek.
- Megértem. Félsz és időt akarsz magadnak. Jó. - bólogattam, s közben letöröltem a könnyeimet is, hiszen most nem a sírás időszaka van. Boldognak kéne lennem, hiszen terhes vagyok, ez pedig egy csodás dolog.
- Nem terveztem, hogy a híreket átadva egymást falva tűnünk el innen. - nevetek fel kínosan, hiszen tényleg nem így akartam átadni számára az együtt lévés szöveget. Ha együtt, ha külön utakat akar… milyen ostoba vagyok, óh te jó ég.
- A további dolgot meg majd megbeszéljünk… nem most szerettem volna… mivel így hogy mindketten akarjuk, túl sok minden jön majd. - vonok vállat. - Addig meg csak gondolkodj, ameddig csak szeretnél… - azt már nem teszem hozzá, hogy keressen fel, ha döntött…ha akar valamit, akkor innentől az ő lépései (is) számítanak. De ha nem keres, hát akkor az se gond. Előbb vagy utóbb úgyis látni akar majd. Igaz, hogy nem sokára költözöm, erről nem szólok se neki, se a bátyónak, hogy merre, hiszen csak pár hónapról van szó. Amint valami nagyobb lakást, vagy házat tudok magamnak megvenni, nem albérletet fizetni, akkor már lépek is le. És ott élek majd és kicsinosítok egy szobát a gyereknek, de ez még a jövőre nézve is távol van.
- Nem akarom, hogy ez a dolog kettőnk között, ami történt, nyomasztóvá váljon Nick. - tűrök el egy kósza tincset a fülem mögé, a táskámat megigazítom a vállamon, majd elmosolyodok.
- Azt se akarom, hogy a jövőnk ez miatt menjen tönkre, így alakul ahogy alakul... - ha nem lesz semmi, hát úgy is jó. Túlélem, ha nem lesz az enyém újra, van egymillió férfi az egész Föld bolygón, kitudja mennyi a városban. Bár egyelőre nem akarom senki felé elkötelezni magam. Talán majd egyszer jön egy lovag fehér lovon. A gondolatom megmosolyogtat, de vajon igaz ez a dolog?
- Csak az számít, hogy a gyermek apja vagy. Más nem is fontos.




creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyCsüt. Nov. 28 2019, 17:24


Céline & Nick

Egy születendő gyerek. Mikor reggel felébredtem nem hittem volna, hogy a nap végére ezzel a hírrel leszek gazdagabb. Apa leszek. A hírt még mindig nehezemre esett megemészteni, hiába hallottam a szavakat és láttam róla a papírokat.
A gondolattok és érzések ott kavarognak bennem: öröm, döbbenet és félelem. Persze ezeket mind meg is osztom Céline-el, hogy tisztázzuk kettőnk ügyét. Ami már hármunk ügye, ami kicsit komplikálja a dolgokat.
A megállapítására velem kapcsolatban én is bólintok. – Igen, egy kis időre van szükségem – ismétlem meg önmagamat.
Mi mást mondhatnék még? Át kell gondolnom a dolgokat, mert nem akarok túl hamar dönteni, esetleg rosszul. Hiszen most már felelőséggel tartozok valakiért, hogy ha nem is teljesen valakikért.
Nézem ahogyan letörli a saját könnyeit, mely kicsit elszomorít. Nem vagyok biztos benne, hogy épp felhőtlenül örömkönnyeket és hirtelen azt kívánnom bárcsak másmilyen lenne ez a szituáció.
- Igen, a naplementébe ellovagláshoz sajnos otthon hagytam a fehér lovamat – nevetek fel én is kínosan, a fejemet vakarva, mikor előbb az ő nevetését érzem kínosnak, kényszeredettnek.
Persze nincsen még csak lovam se, nemhogy fehér. A kép pedig talán túl idilli lenne a mi helyzetünket nézve, de… Nem lehetetlen. Vagy már ez nem lehetséges, hiszen szakítottunk? Útjaink már másfelé mennek még ha lesz is egy gyerekünk?
Tényleg gondolkoznom kell még rajta. Jelenleg ugyanis úgy érzem, hogy többet nem vagyok képes mondani, mint amiket már elmondtam neki.
Szavaira többnyire egyetértően bólintok; igen, gondolkodni fogok még rajtunk; igen, én se akarom, hogy nyomasztóvá váljon a helyzet, hogy a jövőnk tönkre menjen emiatt. De egy gyerek, ez az gyerek, nem is lesz ilyenért hibás. Nem lehet.
- Igen, az apja vagyok és ez számít nekem. Számítani is fog, mindig, bármi is történjen még velünk. De most azt hiszem egyelőre elég csak ennyit tudnunk, amiket most elmondtunk a másiknak. Még gondolkozok a dolgon, de az biztos, hogy nem akarom megnehezíteni a helyzetet Céline és ha még talán nem is úgy, ahogyan te gondolnád vagy pont úgy, de támogatni foglak mindenképpen – mondom miközben a szép szemeibe pillantok és újra bátorságot veszek ahhoz, hogy közelebb lépjek hozzá.
Ám most nem ölelem meg, csupán gyengéden homlokon csókolom, elmosolyodva közben, hogy ez a kis apró mozdulat a részemről, már is mennyire jól esik. Ebben a pillanatban tényleg örülök, hogy eljöttem ide és találkoztam vele, beszéltünk. – Kérlek vigyázz magadra és rá is, rendben? – kérem meg suttogva, még mindig mosolyogva. – Most már mennem kell vissza dolgozni, de ígérem, hogy majd még kereslek, hívni foglak. Addig is… Viszlát Céline – lépek el tőle, még egyszer megnézve őt magamnak, búcsúzol utoljára még egyszer rámosolyogva.
Majd megfordulok és távozok a botanikus kertből, vissza az üzletembe. Ahogyan oda visz a lábam egyfolytában csak Céline-en és a születendő babánkon jár az agyam, akinek az apja vagyok. De elég lesz-e ez, ez a tény, ahhoz, hogy külön netán együtt felneveljük? Szeretnék abban bízni, hogy igen, de a szakításunk ténye még ott lebeg kettőnk között, ahogyan az ismeretlen jövő is. Viszont én tényleg szeretnék hinni a szavainak, hogy valahogyan, de jó szülők leszünk és megoldjuk a dolgot.

Szószám: 498 Megjegyzés:  Céline & Nick 4146035580  


//Köszönöm szépen a játékot! Céline & Nick 1471401822 //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick EmptyCsüt. Dec. 05 2019, 12:21


Céline & Nick

news and more

2019.11.05

A fiú a szavaival megnyugtat. Ez nekem bőven elég. Nem kell több, még ha vasmarokkal is akarnám. Nem vagyok se irigy, se mindent nekem ide de azonnal típus. Ha menni akar, mert neki ennyi elegendő volt a halottakból, hát nekem is, hiszen nem fogom útját állni, sem most, sem később. Olyan embert bőséggel ismerek, s nem kell nekem több olyan ismerős, vagy épp idegen.
- Tudom. - hagyom ennyiben a szavait, hiszen igaza van, most erre még várni kell… majd a sors elrendel valami mást. Vagy jót, vagy rosszat. Ahogy közelebb lép, ahogy homlokon csókol, úgy hunyom le szemeimet jólesően. Szívem kalimpál rendesen, érzem a finom illatát ily közelről. Jó érzés tör fel belőlem, nem vagyok magányos. Tudom, hogy itt lesz nekem mindig akármi is történjen. Szavait hallva elmosolyodok. Vigyázni magunkra, ennyit kért. Ezt könnyű betartani, nem igaz?
- Persze. - válaszolok halkan. S a folytatást is hallva emelem fel rá pillantásom. Vissza kell mennie dolgozni. Megértem, nem maradhat tovább. Miért is maradna, ha épp még rá s érne? Ezer meg egy dolga lehet még a mézeskalácsháznál…
- Jó munkát Nick. Szép napot. - köszönök el jómagam is tőle, s figyelem távolodó lépteit. Boldogság költözött a lelkembe, most hogy beszéltem vele. Eddig csak tapogatództam, hogy mitévő legyek. De most már pontosan tudom a dolgok menetét. De a bátyámnak is beszélnem kellene erről az egészről. Vagy még ezzel várnom kellene egy kicsit? Azt hiszem, ezzel még kicsit várni fogok, sőt, mindenki más később fog erről értesülni. Egy sóhajjal fordulok az ösvény felé, s ha már kifizettem az ittlétemet, akkor nézelődők tovább, hátha akadnak még ismeretlen virágok. Melyeket múltkor még nem láttam. De úgyis csak kattogni és zakatolni fog az agyam ezen az egész terhességen, meg Nicken, meg rajtunk… meg leginkább magamon. Nem várhatok örökké Nick-re, nem? Csak azt ígérte meg, hogy az apja lesz, nem pedig hogy egy nagycsalád leszünk… tovább kellene tán lépnem? Ő is ezt tette? Miért vagyok ebben annyira bizonytalan?  


// Köszönöm én is  Céline & Nick 2624752903  //

creditÖltözet • -
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Céline & Nick
Céline & Nick Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
Céline & Nick
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nick & Tom
» Tu es Céline pour moi!
» at the end of the day | nick & armand
» Nick & Val - After the afterparty
» fly with me || nick & val

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: