New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 44 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 36 vendég :: 1 Bot
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Manuel Valderrama
tollából
Ma 11:58-kor
Sierra Larson
tollából
Ma 11:13-kor
Caesar Harlow
tollából
Ma 09:57-kor
Manuel Valderrama
tollából
Ma 09:51-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 09:15-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:55-kor
Tommy Doss
tollából
Ma 08:52-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
21
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
29
29
Összesen
235
219

a tinderes srác
Témanyitása tinderes srác
a tinderes srác EmptyVas. Okt. 27 2019, 13:14
Csodás neved

Play by:
Thomas Hayes
Születési hely:
ide
Kor:
ide
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
ide
Csoport:
ide
Történetünk:

Pár hónapja az egyik unalmas percemben a kampuszon letöltöttem a tindert és azóta is használom. Az elsők között voltál, akikkel párba álltam és azóta is beszélünk folyamatosan. Nem árulsz el magadról sok mindent, de én rendszeresen kiöntöm neked a szívem. Te vagy a lelkiszemetesládám, ha szabad így nevezzelek. Konkrétan még örülök is, hogy nem magyarázod állandóan nekem az életed, mert nem vagyok valami jó egyetértésben meg vigasztalásban meg nem is tudom miket kell iyenkor csinálni. Valakinek pedig ki kell öntenem a lelkem és te tökéletes vagy erre a feladatra. Már kétszer majdnem találkoztunk, de először lemondtad, aztán meg én mondtam le már csak azért is alapon. Talán egyszer összejön az a találkozás. Hogy őszinte legyek kicsit kezdesz érdekelni, de túlságosan önző vagyok ahhoz, hogy kérdezősködni kezdjek meg amúgy sem tudom, hogy válaszolnál-e. Te vagy azaz életemben, akiről tényleg semmit sem tudok, mindössze egy kép vagy a számomra mégis mindennél többet jelentesz nekem. Együtt nevetünk az új hóbortjaimon, sírunk a problémáimon - legalábbis én biztosan - és így tovább. Most már kezdem azt hinni, hogy csak egy fake profillal beszélgetek és ki akarom deríteni, hogy mi a helyzet. Vigyázz, mert akcióba lendülök!

/ Ennyi lenne, ha kérdésed van pm-ben zaklass. Eléggé szabad kezet adtam szerintem, hiszen mindent rád bízok. Azt szeretném, ha ez a srác mellett Ingrid végre megtalálná önmagát, hogy mit is szeretne csinálni a jövőben. A pb-t a közös gifek/képek miatt adtam meg, ragaszkodom hozzá, de ha ő az egyetlen, ami megakadályoz a regisztrációban egyeztethetünk. Nehezen lehet meggyőzni, előre szólok  a tinderes srác 3874598021  Azt szeretném, ha a későbbiekben összejönnének, de a nyáladzás és romantika nálam kizárt dolog.  a tinderes srác 2624752903  Siess, várlak!   a tinderes srác 1471401822
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
a tinderes srác
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» a tinderes srác
» A srác akit lelőttek
» Az ügyetlen, fura srác
» A srác a suliból - Elvitték!
» Trevor, az unatkozó, gazdag srác

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: