New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 58 felhasználó van itt :: 15 regisztrált, 0 rejtett és 43 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 21:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Emmalynn Larson
tollából
Ma 18:42-kor
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 18:00-kor
Emmalynn Larson
tollából
Ma 17:41-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 17:39-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 16:50-kor
Axelle Turner
tollából
Ma 16:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 16:49-kor
Piotr Gorkij
tollából
Ma 16:48-kor
Julian C. Hemlock
tollából
Ma 16:45-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
Témanyitásteamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptyVas. 29 Szept. - 1:43

Yoon & Belle
Jól emlékszem, hogy pontosan mikor is szerettem meg annyira a kémia órákat, hogy akár csak kicsit is jó érzéssel várjam a következő órát, na meg persze azt, hogy éppen milyen kísérletet fogunk majd kipróbálni. Minden valamirevaló Harry Potter rajongó legalább kicsikét úgy érzi, hogy bájitaltan órán van. Már ha vannak egyáltalán még Harry Potter rajongók ebben az osztályteremben, vagy akár az egész iskolában. Annyira azért nem ismerem az iskolatársaim - túlságosan lefoglal, hogy a hét négy napján edzésen legyek és a lelkem is kitegyem annak érdekében, hogy sportolóként elérjek valamit. Csak mert a szinkronúszás önmagában nem túl hálás sport. A kémia órák viszont valahogy meghálálták önmagukat, köszönhetően annak, hogy ha az elmúlt években nem ragaszkodom annyira hozzá, hát talán nem ismerem meg a barátomat. Így talán már nem is olyan nehéz megérteni, hogy miért használják annyiszor abban a bizonyos szófordulatban, hiszen a kémiában tényleg van valami...
Azóta persze már változott a felállás, most ahelyett, hogy azt a pultot keresném, ahol Lou mellé ülhetek, minden alkalommal a barátnőm, Jadie társaságát keresem. Aminek persze a tanárunk már jóval kevésbé örül - ellenben velünk -, mert hogy nem egyszer fordult már elő, hogy kisebb traccsparti kíséretében számoltunk be egymásnak gyakorlatilag bármiről, amiről úgy éreztük, hogy meg kell osztanunk a másikkal. A hétvégéről, arról, hogy mennyire nem tetszett az előző óra, vagy mondjuk arról, hogy mit láttunk az Instagramon, ami felháborította valamelyikünket. Nyilvánvalóan az óra és az odafigyelés rovására.
- Na és azt láttad, hogy Jamey-éknél a hétvégén megint buli lesz? - fordulok oda barátnőmhöz, még a folyosón, ahogyan a terem felé közelítünk. - Tudom, hogy most esélyed sincs eljönni, csak... - A terembe lépve még be sem fejezem a mondandómat, amikor a barátnőm a karomra teszi a kezét, hogy megállítson. Pedig már épp indulni akartam a megszokott helyünkre, nagyjából a terem közepén, se nem a neveletlen hátsó sorokban, se nem az eltökélten figyelő jó tanulók közé.
- Aha... Figyelj, majd a szünetben találkozunk, oké?
- Mi... - Időm sincs teljesen felfogni a lekoptatást, vagy befejezni, akármit is akartam kiejteni a számon, mert a szőkeség úgy tűnik el mellőlem, mintha csak kergetnék. Az órán való csoportmunka erejéig a tudtom nélkül kiválasztott partnere mellé mégis úgy ül le, mintha az lenne a világ legtermészetesebb dolga, és különben is most érkezett volna a Miss America versenyről, a nyertes koronával a fején.
Mielőtt azonban felkapnám a vizet, jobban is megnézem, hogy - helyettem - ki a szerencsés kiválasztott, és annak tudatában, hogy annak a srácnak a testvéréről van szó, aki egyébként náluk lakik, rögtön kevésbé esik rosszul az egész. Meg egyébként is, nem kötelező nekünk állandóan egymás mellett ülnünk. Ledobom a táskámat az egyik szabad pad tetejére, hogy jelezzem a helyfoglalási szándékaimat, és ahelyett, hogy kétségbeesetten nézném, hogy ki vethetne véget az egyedüllétemnek, inkább a telefonomba bújok. Ha valaki a feladatra méltónak talál majd, úgyis megkérdezi, hogy ülhet-e mellém. Vagy egyszerűen nem marad majd más hely.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptySzer. 9 Okt. - 11:57

Belle & Yoon

Az első szerelem csodája, meg ilyesmi. Hihetetlen, micsoda különbség van aközött, hogy olvasol valamiről, a moziban látod, vagy személyesen megtapasztalod.

- Nem szükséges elvinned a suliba, mert Tao úgyis jönni akar ide, és azt mondta, hogy mivel Han is vele van most, felszed engem, kidob minket a sulinál, aztán visszajön – mondtam Dae Wonnak, a lábaimat lóbálva magam alatt, reggelizés közben. Én magam sem láttam teljes egészében az értelmet ebben, de igazából amúgy sem rendelkeztem túl sok baráttal az új iskolámban, szóval örültem, hogy legalább Hannal mehetek be. Így kevésbé tűnt az egész helyzet ijesztőnek és láttam rajta, hogy ő maga is görcsöl a dolgon azért rendesen. Mindenesetre ez az első hét dolog elég kiborító volt, mert konkrétan senkit sem ismertem, és nem is voltam benne biztos, hogy akarok ismerkedni az itteniekkel. Annyit tudtak rólam, hogy elég tehetős családból származom, ami miatt vagy kétszáz jelöllés jött már a Facebookon én meg... Nem akartam rossz pontokkal indítani, így egytől egyig igazoltam vissza mindenkit.
Amint elfogyaszottam a reggelimet, rögtön el is indultam a szobámba, hogy magamra vehessek valamit – általában csak kiveszek egy pólót és egy farmert, mert ezek mennek a tornacipőmhöz – felkaptam a gördeszkámat, aztán pedig elindultam mondván, hogy kész vagyok... Ha indokolt volt vettem kabátot is, de most azért még elég volt az idő. Párszor végig is futtattam a fésűt a hajamon, majd előkaptam az órarendem, hogy a kocsiban ülve átnézhessem azt is, de nem sokkal később már rohantam lefelé a lépcsőn, mert hallottam, hogy megjöttek Taoék.
- Neked is kémia az első órád? – pillantottam Hanra a hátsó ülésen, majd belelestem az órarendjébe – Király! Akkor legalább melléd tudok ülni!
Így már annyira nem is tűnt elviselhetetlen ez a nap. Lényegében kedvem sem volt megismerni még egy csomó diákot, illetve alapvetően utáltam minden természettudományi tárgyat... Viszont Hannal annyira nem lenne elviselhetetlen. Ő mégiscsak a sorstársam, és ha már mind a ketten csodabogarak leszünk, amiért újak és ázsiaiak vagyunk egyben, akkor legalább tartsunk össze, vagy mi...
Nem egyszer megkaptam már én is, hogy jóval magasabb vagyok, mint amilyennek sztereotípizálnak minket, és kifejezetten szép bőröm van... Emmellett egyáltalán nem tűntem sárgának, sokkal inkább örököltem a bátyám rezes hatású bőrszínét. Erre soha nem tudtam, hogy mit kéne mondanom, igazából már a nyelvem hegyén volt néha az, hogy a dologért még én kérjek elnézést, de végül mindig csak lesütöttem a szemeimet és konkrétan kényelmetlenül éreztem magam, amiért szebbnek tituláltak a legtöbb keleti embernél.
A terembe érve már vágtam is volna le a táskám a Han melletti székre, de egy szőke lány beelőzött. Bár vetett rám pár bocsánatkérő pillantást, amikor helyet foglalt a fiú mellett, én magam nem igazán tudtam, hogy mit kéne kezdenem a helyzettel, és csak egy ázott kiskutya tekintetével néztem először Hanra, majd a lányra... Viszont végül csak elmosolyodtam, és körbepillantottam a teremben, hogy hova dobhatnám le a seggem.
Az első sor kizárt volt épp azért, mert nem igazán érdekeltek a feladatok, és én magam azt terveztem, hogy így vagy úgy, de megpróbálom valahogy elbliccelni a dolgot. A hátsó sorban a padok pedig már teljesen beteltek, így választhattam egy kifejezetten dekoratív lány, és egy hát... Szépen kifejezve is csúnyácskának számító szürke egér között... És itt most lehet papolni arról, hogy hát senki nem tehet arról, hogy mondjuk alsóhangon negyven kilóval több nálam, és akármennyire tűnök ettől felszínesnek, végül csak a szebbik felé indultam el, aki eléggé a telefonjába mélyedt. Éreztem, ahogyan lassan kiszárad a torkom, és próbáltam pár segítségkérő pillantást veteni Hanra, de ő már a szőkével beszélgetett, így nem maradt más hátra, nekem kellett összeszedni magam...
- Bo...bocsi. Szabad ez a hely melletted? – kérdeztem meg rekedt hangon, és igyekeztem nem túl elveszettnek tűnni, ahogyan rápillantottam. A táskáját nem tette fel a másik székre, szóval gondolom senki számára nem foglalta. Viszont amikor megpillantottam, hogy az utolsó diák is betért a terembe, és felénk indult el, gyorsan inkább le is tettem a seggemet mellé. Nem fognak kétszer hülyét csinálni belőlem.
Ahogy a lányra pillantottam, nem is igazán tudtam, hogy mit kéne mondanom, de mivel új vagyok, hát valami beszélgetésfajtát nyilvánvalóan nekem kell indítványoznom... Talán ez egy jó lehetőség arra, hogy Hanon kívül mással is szóba elegyedhessek.
- Tae Yoon vagyok. Kim Tae Yoon... De ezt nem igazán szeretem – mutatkoztam be neki a magam sajátos módján, amitől rögtön éreztem, hogy a füleim veszettül elvörösödtek – Mármint... Na. Általában Yoonnak szólítanak az emberek.
Szerencsémre a tanár pont ezt a pillanatot választotta arra, hogy ő maga is belépjen a terembe, a figyelme pedig rögtön felénk is terelődött... Én is rápillantottam és egy fejbiccentéssel köszöntöttem a nőt, miközben a pad szélét markoltam az izzadó tenyeremmel és imádkoztam, hogy a bemutatkozó szöveget elhagyja a nő...

743 szó ● I.P.U.ruha


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptySzomb. 12 Okt. - 18:39

Yoon & Belle
Állandóan megkapom, hogy túlságosan sokat lógok a telefonomon. Legfőképpen a szüleim, de néha még a barátaim is csipkelődnek, hogy ha nem figyelek oda eléggé, mert állandóan a telefont nyomkodom, egyszer orra fogok bukni és nem segítenek majd, hanem simán kiröhögnek. Bár ilyesmi még soha nem történt velem, de mostanra már egész biztos vagyok benne, hogy tényleg nem segítenének rajtam, maximum csinálnának egy fotót, amivel meglephetnek a szülinapomon. Lou már rég megtanulta kezelni a helyzetet, ha túl sokat ugrom a telefonomért, mert üzeneteket kapok a barátnőimtől, valami aktuális pletyka kapcsán - amikre egyébként ő is kíváncsi, szóval nem értem magát a problémát -, egyszerűen kiveszi a kezemből a készüléket és nem adja vissza, akármilyen szépen kérem. Nem mondanám, hogy életbevágóan fontos számomra, hogy állandóan telefonközelben legyek, hiszen például az edzéseken órákig nem vagyok elérhető. De egy olyan helyzetben, mint a mostani is, hálás vagyok, amiért van ez a kütyü, és nem úgy ülök teljesen egyedül a terem közepén, mint egy elveszett háziállat, akit a gazdája egyszerűen ott hagyott a főút szélén, mert már nincs rá szüksége.
Jadie az egyetlen ember, akivel jóban vagyok a kémia csoportunkból és bár nem utálom az évfolyamtársaim, de Milához, vagy Ash-hez mégiscsak szívesebben mennék oda, mint olyan emberekhez, akikkel öt-tíz mondatnál többet aligha beszéltem az elmúlt évek alatt.
Hiába vagyunk manhattani elit iskola, sok olyan vonását fel lehet fedezni a mi gimnáziumunknak is, amit - különösen az amerikai - filmművészet gyakran állít középpontba egy-egy középiskola kifigurázására. Ugyanúgy nyomon követhető egyfajta klikkesedés, mintha csak a High School Musicalt néznénk. Vannak, akik odáig vannak a sportokért, ők általában nem barátkoznak a kockákkal, hiába ők az a klikk, akikre később nagy cégek igazgatása vár. Vannak, akik fura és értelmetlennek tűnő klubokban vesznek részt és vannak olyanok is, akiknek már az első év óta az az álma, hogy bálkirálynők és királyok legyenek. Mindenki sorsáról dönt az érdeklődése, de a szülei anyagi helyzete is legalább ugyanannyira játszik közre. A focicsapat és a kosarasok például ezért nincsenek már teljesen jóban évek óta.
Magunkat azonban valahogy mindig nehezebben helyezzük bele egy-egy ilyen csoportba. Most pedig, hogy a legjobb barátnőm gyakorlatilag elhagyott engem az óra erejéig, az fogja meghatározni, hogy hová tartozom, hogy ki ül majd le mellém.
Eszemben sincs kétségbeesetten nézni, hogy kik sétálnak még be a terembe, sikerül eléggé elmerülnöm az ismerőseim Instagram posztjaiban, hogy kissé még össze is rezzenjek, amikor valaki megszólal mellettem. Hirtelen mozdulattal fordítom a telefonom képernyőjét az asztallapra, így szabadítva fel a kezeimet, miközben mosoly kúszik az arcomra, ahogy felemelem a fejem, hogy rápillantsak a fiúra, aki megszólított. - Persze, ülj csak le nyugodtan - felelem, még egy fokkal szélesebb mosollyal, mint az előbb.
Örülök, hogy nem gondolkozik sokat a dolgon, már le is dobja magát mellém, bár lehet, hogy semmi köze a személyemhez, egyszerűen csak körbe kellene néznem, hogy ki mellett maradt még hely és kihez képest jelentek kellemesebb választási lehetőséget. Az önbizalmamnak azonban mégiscsak jobban esik úgy elkönyvelni az egészet, hogy egy új tanuló számára még úgy is elég bizalomgerjesztő voltam, hogy a telefonomat bújtam. Arrébb tolom a táskám, hogy egyszerre készüljek fel arra, ha bármit is csinálni fogunk órán, legyen elég helyünk hozzá, s közben azon töröm a fejem, hogyan is kellene most folytatnom a beszélgetést, már ha egyáltalán a srácnak van hozzá kedve. Szerencsémre azonban ő megelőz, és máris sokkal kevésbé tűnik olyan zavarba ejtőnek a dolog. Legalábbis részemről.
- Örülök, hogy megismerhetlek... Yoon. - Kedvesen felelek és mosollyal az arcomon nézek a szemébe. - Én Isabel vagyok. - Megköszörülöm a torkom és csak aztán teszem hozzá: - Marquina. - A legtöbben tudják ki vagyok, vagy legalább az apámat ismerik, most azonban felvillanyoz, hogy jelen esetben talán nincs így, én pedig teljesen tisztalappal indulhatok valakinél. Még akkor is, ha rövid időn belül kiderül minden. - Na és...
- Jó reggelt mindenkinek! - Elhallgatok és bocsánatkérő pillantást vetek Yoonra, mert a tanárnő épp belép a terembe, és körbepillant az osztályon. - Nagyszerű. Mindenki itt van, a két új diákunkkal egyetemben. Látom találtak társaságot, akarnak esetleg mégis bemutatkozni? Vagy kezdjük az órát?


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptyVas. 13 Okt. - 14:29

Belle & Yoon

Az első szerelem csodája, meg ilyesmi. Hihetetlen, micsoda különbség van aközött, hogy olvasol valamiről, a moziban látod, vagy személyesen megtapasztalod.

Általában ha valamit nagyon elterveztem, és az nem sikerült, sajnos mindig elég rossz napom volt. Én magam sem értettem, hogy mindez hogyan történhetett meg, de valahogy... Ha reggel elromlott valami, onnantól kezdve egész nap csak a balszerencse követett. Én magam elég bizakodó voltam, miközben készülődtem. Alapvetően mondjuk nem toltam túl a dolgot, én nem olyan voltam, mint Dae Won, vagy a bátyám. Ők mind a ketten igyekeztek követni a divatot, odafigyeltek a hajukra is, én pedig velük ellentétben felvettem azt, amit a szekrényben találtam, megfésülködtem, és megkerestem a kontaktlencsém... Ha nem találtam, akkor felvettem a szemüvegem és úgy indultam el.
A mai reggel viszont tökéletes volt. És bár Han még mindig nem volt túl beszédes és határozottan tudott elég rondán nézni, ettől függetlenül is örültem, hogy mellette ülhetek. Kevésbé éreztem magam elveszettnek, amiért ott volt még akkor is, ha nem beszélgetett velem túl sokat. Jelenleg örültem már annak is, hogy ha valaki egyáltalán mellettem volt.
Viszont ez az egész mind egyetlen pillanat alatt ment tönkre, amikor a szőkeség végül úgy döntött, hogy elfoglalja a Han melletti helyet. Nekem mindezzel semi bajom nem lett volna, ha mondjuk választási lehetőséget kapok a dologgal kapcsolatban, de így... Nos odaülhettem egy szép lány, vagy egy hát... Minden elfogultságomat elővéve sem nevezhető dekoratív egyén mellé.
És bár én magam nem akartam kipróbálni, hogy milyen lehet a másik mellett, egy pillanatra mégis elgondolkoztam azon, hogy nem a terem közepén trónoló szépség mellett teszem le a voksom... Pusztán azért, mert túl sokszor hallottam már, hogy a szép lányok gonoszak. Ettől függetlenül tartottam tőle, hogy egy nagy test példának okáért jobban izzadhat és levegőt sem fogok kapni egész órán... Szóval lényegében ha lesarkítom a dolgot magamban, akkor élet halál kérdése volt a mai székfoglalós játékom.
Végül pedig győzött a szükségérzet, illetve az, hogy az ajtóban érkező egyén egy kicsit megsürgette a választásom. Innentől kezdve pedig tényleg kész katasztrófává változott a mai napom, ugyanis egy normális bemutatkozásfélét sem voltam kinyögni szerencsétlen lánynak. Mindenesetre én megpróbáltam, közben pedig reménytelenül szajkóztam magamban, hogy nem annyira vörös a fejem, ő nem látja ezt. Hirtelen kiszáradt a szám, kiszorult a tüdőmből a levegő és csak el akartam tűnni a föld alatt, amiért ennyit szarakodok egyetlen lány miatt... Csak azért, mert szép, és minden bizonnyal népszerű is lehet. Mi van, ha el fog küldeni, mert nem akarok mellette ülni?
- Én is örülök Isabel – mondtam neki, de a neve első felét egy kicsit halkabbra sikerült fognom, így lényegében a Belle része hallatszódott rendesen a mondandómnak. Viszont szerencsére jóval lágyabbnak tűnt a hangja, mint amilyenre felkészültem, így valamennyire mertem lazítani a testtartásomon mellette. A mosolya is valamennyire megnyugtató volt számomra, így én magam is költöztettem egy szelíd kis vigyort az arcomra. Viszont hogyan tovább? Jobb híján, elkezdtem azzal lefoglalni magam, hogy kipakoltam a könyveimet az asztalra, illetve a sima füzetet, amire még a nevem sem került fel. Lényegében az utolsó pillanatban tudtunk bevásárolni a sulira, annyi mindent kellett nekem alapból is venni, meg maga a procedúra is eléggé elhúzódott, ami az örökbefogadásomat illeti.
„Kim Tae”... kezdtem írni a füzetemre, de amint megszólított a lány, felé is kaptam a fejem, és néhányat pislogva vártam a mondandójának a folytatását. Talán egy kicsit el is vesztem a pillanatban, ahogyan csak rá figyeltem, ezért is rezzentem össze, amikor végül a tanárnő megjelent és elkezdte az órát. Elég dinamikus személyiségnek tűnt, szóval én magam is tudtam, hogy erre a kérdésre mi lesz a válasz... Figyeltem, ahogyan lassan végigpillant először az öltözékemen és az ábrázatomon, majd a gördeszkámra réved a pillantása, ami a padunk mellett volt, én pedig az egyik lábammal tartottam magunk mellett... Innentől kezdve igazából ha felállok és elmondom, hogy én milyen jó srác vagyok, sem fog nekem hinni. Mert ott a deszka. Szóval már elkönyvelt egy huligánnak, rossz srácnak és bármit teszek, meg leszek izzasztva a kettesért... Pont ezek miatt talán jobban is teszem, hogy ha nem mondok semmit, így csak egy kicsit lejjebb csúsztam a széken és alig láthatóan megráztam a fejem. Figyeltem, ahogyan Han is elblicceli ezt a bemutatkozás dolgot, amire a tanárnő csak bólintott.
- Remek. Akkor a nyári sztorikat is tartogassátok a többi órára, mi pedig rögtön elkezdjük az anyagot. Az idei év nagy részében szerves kémiával fogunk foglalkozni, ezért elvárom az odafigyelést, mert nem lesz kimondottan könnyű az anyagrész – mondta, majd kinyitotta a kis tanári zsebkönyvét és elkezdte olvasni a neveket. Én magam megvártam a sajátomat, és mivel egyszer sem nézett fel a füzetből, bátorkodtam a sajátomból kiszakítani egy lapot, majd a kis macskakaparásommal ráfirkantani a következőt:

„Mit szerettél volna mondani, vagy kérdezni tőlem?”

Még egy pillantást vetettem a tanárnőre, aztán utána toltam csak a papírt Belle elé. Tudtam, hogy ez a levelezés dolog elég lányos, de ettől függetlenül biztonságosabbnak tartottam. Ha már így is kaptam a deszka miatt pár rosszalló pillantást, jobb lesz, ha odafigyelek ennél a tanárnál, és még nem kezdek el sutyorogni az óráján... Addig pedig csak nem kell lebukni a papírokkal.


811 szó ● I.P.U.ruha


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptyPént. 1 Nov. - 18:14

Yoon & Belle
Igazság szerint soha nem kellett különösebben aggódnom amiatt, hogy legyenek barátaim a suliban, mert nagy szerencsémre van olyan barátnőm, akivel már az óvoda óta ismerjük egymást és sosem volt kérdés, hogy jóban maradunk-e, a kapcsolatunk az évekkel együtt csak egyre szorosabb lett. Most pedig elmondhatom magamról, hogy a barátnőim mindannyian kiérdemelték a legjobb barátnő szerepét, mert képtelen lennék választani közülük. Na meg nem is lenne túl szép tőlem. Mindegyiküket más miatt szeretem.
Habár Jadie most szerzett tőlem gondolatban egy morcos pontot magának, mégsem vagyok képes megharagudni rá komolyabban, csak azért mert most úgy döntött, nem mellém ül az órán. Hiszen később, a szünetben úgyis az első dolgom lesz kifaggatni. A hirtelen jött, váratlan helyzet ellenére sem esem kétségbe, hiszen nem fogok elveszni az osztályban, olyan emberek között, akiket jórészt már ismerek. Mindenesetre felkelti az érdeklődésem, hogy végül ki is foglal majd mellettem helyet, na meg milyen indíttatásból. Hiába szajkózza az iskola vezetősége, hogy nálunk a klikkesedésnek a hírét sem ismerik a diákok, na meg hogy milyen összetartó közösségről is van szó, azért néha megkérdezném a kosárcsapat tagjait, hogy mit gondolnak a focicsapatunk kapitányáról mondjuk - csak mert őt például személy szerint én magam sem szívlelem.
Nem vállalok fontos szerepet a diák önkormányzatban, na meg a sport eléggé elveszi az időmet, így egyéb diákkör részese sem vagyok. Mégis szeretek úgy gondolni magamra, mint valakire, aki könnyen megközelíthető, és nem marad egyedül egy kémia órán. Vagy nem csak azért ül le mellém valaki, mert már nem maradt hely máshol.
Eszemben sincs azonban kétségbeesettnek tűnni, meg egyébként is, a telefonom ezerszer érdekesebbnek bizonyul, mint az, hogy az ajtót lessem. Még a végén olyasvalakit vonzanék be, aki mellett nekem nincs kedvem ülni. Habár nem néztem különösebben körbe a teremben, hogy felmérjem ki van már itt, és kire várunk még. Az ilyesmi amúgy is évről évre változik, és sajnos sokszor annyira nincs lehetőségem megismerni valakit, hogy tudjam róla pontosan melyik évfolyam az övé.
Egészen megörülök és talán kicsit még meg is ijedek, amikor valaki megszólít, de rögtön mosoly kúszik az ajkaimra, amikor felpillantok. A húgom mindig azt mondja nekem, hogy félelmetes is tudok lenni, ha nem mosolygok, most pedig eszem ágában sincs elriasztani magam mellől valakit, ha már Jadie olyan csúnyán egyedül hagyott.
A kémia órák valahogy mindig sokkal élvezetesebbek, ha párban dolgozunk, és bár ez a srác még új itt, és fogalmam sincs hogy áll a kémiához, legalább már nem kell egyedül hozzálátnom a kísérlethez, ha eljutunk odáig az órán. Amit ugye sosem lehet kizárni, a tanárnő katonás jellemének ismeretében, amit az új diákok is rögtön megtudnak róla, gyakorlatilag két perc leforgása alatt. Szeretnék még kérdezni valamit Yoontól, akivel legalább egy bemutatkozásra futotta, mielőtt a tanárnő berobbant. De a tábla előtt épp akcióba lendülő nőszemély elhallgattatja az egész osztályt, emiatt a kérdésem is félbe szakad. Halk kis sóhajjal nyugtázom a dolgot, és csak most jutok el odáig, hogy egyáltalán kihalásszam a táskámból a füzetemet, a tolltartómmal együtt, amiből kiveszem a kedvenc tollam, ami stílusosan kék és színes csillámpor úszkál benne. Bele sem merek gondolni milyen hisztis libának nézhet valaki ezek alapján, pedig csak azért szeretem az ilyen dolgokat, mert a medencére emlékeztetnek.
Egészen megörülök a tanárnőnk szavainak, ugyanis a szerves kémiát mindig is jobban szerettem, mint a szervetlent, egyszerűen jobban megfogott a tanagyag azon része, ami az idei évben ránk vár. - Jelen! - szólalok meg, amikor az én nevem hallom a névsorban. Bevallom először az volt a tervem, rendesen odafigyelek a névsorra, csak hogy legyen valami fogalmam arról, hogy kikkel is ülök majd rendszeresen negyvenöt perceket egy órán, de túlságosan elfoglal az, hogy a füzetembe felfirkált dátum mellé egy kiskutyát rajzoljak, ami már ezer éve a szokásom.
Már csak a fülei hiányoznak, amikor elém csúszik a papír Yoontól. Mosolyogva húzom magam elé, és kezdek bele a válaszba a saját, éles betűimmel, habár igyekszem olvashatóra formálni őket és nem úgy húzogatni a betűket, mintha valamit számolnék a lapon.
"Csak azt akartam kérdezni, hogy új vagy-e New Yorkban. És hogy hogy tetszik a város. Plusz, hogy remélem tetszeni fog a suli."
Visszacsúsztatom a lapot, amíg a tanárnő a táblára ír, én pedig a jegyzetelés mellett igyekszem befejezni a margó mellé rajzolt figurámat, amíg megkapom a srác válaszát. Már-már meg is feledkezem Jadie korábbi húzásáról, annak köszönhetően, hogy ezzel a kis levelezéssel szinte egy kis hagyományt idézünk meg Yoonnal, úgy, hogy alig ismerjük egymást.


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptyPént. 3 Jan. - 5:30

Belle & Yoon

Az első szerelem csodája, meg ilyesmi. Hihetetlen, micsoda különbség van aközött, hogy olvasol valamiről, a moziban látod, vagy személyesen megtapasztalod.

Soha életemben nem érdekeltek úgy a lányok. Nem mondom azt, hogy kimaradtak volna az életemből az olyan dolgok, mint első barátnő, első csók vagy hasonló... Csupán ez a „csoda” nem tartott tovább egy két hétnél tovább. Lényegében mondhatni tökéletesen tapasztalatlan vagyok a nők terén, de engem ez egyelőre nem zavar. Nem jöttem zavarba más lányoktól, mert nemes egyszerűséggel csak nem érdekeltek „úgy”... Ellenben egyre inkább kezdtem el húzni a számat arra, amikor mondjuk Dae Wont Yvonne társaságában fedeztem fel, vagy éppenséggel a bátyámat találtam meg a barátnőjével. Ilyenkor sokszor kísérletet sem tettem arra, hogy megkeressem a társaságukat, mert tartottam attól, hogy csak harmadik kerék lennék... Vagy mindenkinek – és leginkább nekem – kellemetlen lenne a szituáció.
Valahol mindig is hálát adtam az égnek, amiért ez a nőzés kérdés otthon még nem igazán volt terítéken. Egyszerűen csak hagyták nekem, hogy megszokjam azt, ahogyan az életem változik, én pedig mindezért hálás voltam.
Ennek hála egyre könnyebb dolgom volt otthon és a suliban is, pedig még nem ismertem túl sok mindenkit... Lényegében az összes ismerettségi szálam egy emberrel köttetett meg, aki meg kényelmetlenül érezte magát a társaságomban... Ettől függetlenül is reménykedtem benne, hogy egy nap majd Hannal barátok lehetünk, mert akkor már nem érezném úgy magam, mint egy szem gyerek a sok felnőtt között, akinek mindig csak a fejét simogatják és elmondják hatezerszer, hogy mennyire aranyos – mert igen, ez ment otthon. Bár engem nem kifejezetten zavart, mert alapvetően örültem annak, hogy egyáltalán törődtek velem végre.
Az viszont, hogy minden tökéletes tervem dugába dőlt azzal kapcsolatban, hogy majd a kémia óra keretein belül kerülök közelebb Hanhoz... Nem igazán dobott fel. Arról nem is beszélve, hogy így a jelenlegi partnerem vagy egy zsírdisznó – már bocsánat – vagy egy túlságosan szép lány lett volna... Én pedig bután az utóbbit választottam. Tekintve, hogy összehadováltam neki mindenféle hülyeséget, egyáltalán nem lepődtem volna meg azon, ha soha többé nem akar velem szóba állni. Én pedig nagyon szerettem volna válaszolni a kérdéseire, de ahogyan rápillantottam, egyszerre éreztem azt, hogy hirtelen kiszárad a szám és az agyamban összeakadnak a gondolatok, majd hallottam meg a tanárnő hangját, miután belépett a terembe.
- Khm, jelen? – szólaltam meg én magam is, amikor végül a saját nevemre került sor. Próbáltam állni a középkorú, határozottan boszorkányra hajazó nőszemély pillantását, de nem ment túl könnyen. Éreztem, ahogy az előzőhöz hasonlóan megint végigmér, majd a deszkámon ismét elidőzik a pillantása. Én a magam részéről nem értettem, hogy miért baj az, ha valaki például szeret gördeszkázni, szóval egyszerűen csak ráhagytam az egészet abban reménykedve, hogy nem könyvelt el tökéletes baromarcnak, ami alapján majd a félévi jegyemet is kapom tőle...
...Yoon. Nagy nehezen sikerült befejeznem a nevemet a füzetemen, miközben erősen rászorítottam a tollra, amit a kezemben tartottam. Késztetést éreztem arra, hogy a banya szavait kijavíthassam, ugyanis Han nevét rosszul ejtette ki, de nem akartam ténylegesen magamra haragítani már az első nap... Mert talán ez egy hatalmas meglepetés, de nem olyan vagyok, amilyennek kinézek. Szimplán arról van szó, hogy három casanova vesz körül, és mindegyik a fejébe vette, hogy a legjobbat érdemlem mindenből... Így amikor kifáradtam egy fehér, egy fekete pólóval, egy szürke pulcsival, majd egy farmerral és egy sötét színű tornacipőből a próbafülkéből mondván, hogy megvagyok a ruhákkal, mehetünk... Akkor mind a három rám vetette magát mondván, hogy „nem is látták rajtam a ruhákat”, meg „ne legyek ilyen puritán”, illetve „majd ők segítenek a választásban”. Mentségükre szóljon, hogy tényleg tetszettek a darabok, amiket végül így vagy úgy de... Rám erőltettek és ennek hatására úgy mentünk haza, mint négy plázacica. Kicsit sem égett a pofámról a bőr. Mindezt persze még gázabb lett  volna bevallani az itt helyet foglaló diákok előtt, így bölcs hallgatásba burkolózva jutott el a tudatomig, hogy szegény lány kérdezett tőlem valamit, amire nem válaszoltam neki.

„Hét éves korom óta itt élek... Bár ha úgy vesszük Manhattanben úgy vagyok és elég fura a környezet, de szeretem. Korábban nem nagyon jártam erre. Az meg majd kiderül. Brooklynból jöttem, de kérlek ne mondd el senkinek, mert darabokra fognak szedni.”

Gyorsan felpillantottam a táblára, majd másolni kezdtem azt, amit a tanárnő írt fel, illetve igyekeztem lapítani, hogy nehogy én legyek az, akinek válaszolnia kell arra a kérdésre, hogy pontosan mi a szerves kémia... Nem mintha teljesen hülye lennék, de kicsit rosszul érintene, ha nekem kéne remekelnem már rögtön az első órán. Szerencsémre mondjuk pont Hant pécézte ki magának, aki tökéletes választ adott neki, így elégedetten fordult vissza a táblához, hogy a megfogalmazását kiegészítve felírja a választ oda.
„Első ránézésre te sem tűnnél idevalósinak, bár... Sokféle ember megfordul New Yorkban” – firkantottam gyorsan a papírra, majd ahogy átcsúsztattam a füzetébe azt, véletlenül hozzáért a kezem az övéhez. Igyekeztem viszonylag gyorsan visszahúzni a sajátomat, miközben azért imádkoztam, hogy ne vörösödjön el túl feltűnően a fülem.
- Tae Yoon? – jött a kérdés felém, mire úgy kaptam fel a fejem, mintha egészen eddig rosszban sántikáltam volna – Esetleg tudsz mondani kísérleti példát, amivel igazolni lehet a szerves kémia fogalmát?
Pár másodperc csönd volt a teremben, mire én magam is összeszedtem az agyamban masszaként összeálló gondolatok összességét. Az egyetlen kísérlet, amire emlékeztem még az elemiből a cukor hevítése volt.
- Óra után várj meg – mondta a tanárnő, majd felszólította az előttem helyet foglaló Jessica nevű lányt. Én pedig legszívesebben elsüllyedtem volna szégyenemben, de így csak egy nagyon halk sóhajt eleresztve pillantottam talán egy kissé elveszetten a mellettem helyet foglaló lányra. A tekintetemből egyetlen kérdést lehetett kiolvasni.... Hogy ez a bizonyos megjegyzés egyenlő a haláltusámmal, vagy van esélyem arra, hogy egy könnyed kis lebaszással megússzam?


903 szó ● I.P.U.ruha


mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa EmptySzomb. 8 Feb. - 16:50

Yoon & Belle
Habár a húgomnak erről fogalma sincs, de sokszor fordult már elő velem, hogy kifejezetten irigyeltem őt, már csak a kinézete miatt is. Mindkettőnknek elég kerekded arca van, ellenben Anának nagy, ártatlan őzike szemei vannak, amitől rettentő aranyosnak és barátságosnak tűnik. Velem ellentétben, tekintve, hogy nekem sokszor kifejezetten szigorúnak tűnnek a vonásaim, vagy egyszerűen csak nagyon szigorúnak a pillantásom. Holott nem tartom magamat túlzottan barátságtalan embernek, nagyon szeretek ismerkedni és bár a saját szavam nyilván nem feltétlenül mérvadó, de egészen kedves is vagyok alapjáraton. Mégis úgy vettem észre, hogy legfőképpen a megjelenésem miatt sokan először tartanak tőlem. Valószínűleg mert a húgommal ellentétben nem feltétlenül az aranyos, szoknyás outfiteket preferálom, hanem sokkal inkább a sötét színeket és magassarkú cipőket részesítem előnyben. Lou mellett pedig szerencsére gond nélkül viselhetem is őket. A szögegyenes hajammal pedig kicsit talán ráerősítek a tipikus népszerű lány sztereotípiára, ami Regina George óta azzal is egyenlő, hogy az ebbe a kategóriába tartozó lányok mind fennhordják az orrukat és lenézik azokat, akik nem érnek el egy bizonyos szintet, illetve ingerküszöböt.
A sport miatt sosem volt elég időm arra, hogy különböző iskolai foglalkozásokra járjak, vagy akár csak a diákönkormányzatnak is a tagja legyek, de bevallom őszintén, valamilyen szinten ezt nem is bántam. Sokkal inkább úgy szeretnék barátokat szerezni, hogy nem kötelező jelleggel történik a dolog, nem azért közelít valaki felém, vagy kell nekem valakivel jóban lennem, mert az majd jól fog kinézni az egyetemi jelentkezési lapjainkon, vagy mert el akarunk érni valamit a másiknál.
Nem mintha itt Manhattanben ne nyüzsögnének az olyan csemeték, akiknek szülei magas beosztásban dolgoznak, vagy éppenséggel ismert közszereplők. Az egész szigetre jellemző, hogy az emberek mindig tapogatóznak a környezetükben azt illetően, hogy merre terjeszkedhetnének tovább, egy bizonyos státusz felett ez pedig gyakorlatilag már a napi rutin része. Nekem is volt már olyan élményem, hogy nagyon úgy éreztem; valaki csak és kifejezetten azért tapad rám, mert akar valamit tőlem, tudja, hogy a Marquina név milyen ajtókat nyithat meg és ki is akarja használni.
Ellenben egy ártatlan órai levelezésnek nagyon más a hangulata, mint azoknak a kapcsolatoknak, amelyeket az érdekek vezérelnek. Jelenleg szó sem volt ilyesmiről, egyszerűen csak új diák érkezett az osztályba és épp mellém került, habár nem is feltétlenül olyan nagy véletlenségből, hála szőke barátnőmnek, aki bekavart az egyenletbe. De majd úgyis visszakapja, amikor a következő tesi óránkról lelépek a saját rendkívüli edzésem miatt. Szó sincs róla, hogy annyira bosszúálló típus lennék, a latin származásomnak köszönhetően, meg maga az edzés különben is már jó ideje be volt tervezve.
És ha már tervezésről esik szó, a tanárnőnk hamar rátér, hogy az új diákok egzecíroztatása után felvázolja nekünk, hogy mivel is foglalkozunk majd ebben a tanévben, aminek kifejezetten örülök. Habár azt sem bántam volna különösebben, ha hagy még nekünk pár percet, mielőtt megérkezik, vagy belekezd az órába, mert akkor lett volna lehetőségünk két szón kívül többet is beszélni Yoonnal. Így viszont marad a papír.
Az új diákok jellemzően nem New York-iak, ott van például Ash is, ezért is merem megkérdezni ezt a fiútól is, a válaszát olvasva azonban csak az alsó ajkamat kezdem rágcsálni, mert eléggé mellé lőttem, ami nem jellemző rám. De persze az írásképéből nem fogom tudni megmondani, hogy hová valósi. Az iromány velem kapcsolatos részén azonban jót mosolygok.
„Brooklyn menő hely, de ne aggódj, nem árullak el. Biztosan hamar megszokod Manhattan-t is. Mellesleg üdv nálunk!”
Belekezdek ugyan a válaszba, de én magam is felkapom a fejem, amikor Yoonnak tesz fel kérdést a tanárnőnk, aki jó szokásához híven valószínűleg csak kellemetlen helyzetbe akarja hozni őt, hogy lássa, vajon teher alatt is nő-e az a bizonyos pálma. Kedves, együttérző mosolyt villantok a fiúra, miközben a pillantásomba próbálom maradék nélkül belesűríteni, hogy nem kell aggódnia a dolog miatt. Gyorsan vissza is hajolok a papír fölé, hogy befejezhessem a válaszomat.
„A szüleim latin-amerikai származásúak, szóval megértem miért nem tűnök helyinek.”
Felpillantok, a tanárnő hátára szegezem a pillantásom, bár tulajdonképpen csak azért teszem ezt, hogy lássam: mennyire vagyok veszélyben, amiért nem a táblára felírt dolgokat másolom éppen, hanem levelet írok a padtársamnak. Nem tartok tőle, hogy túlságosan lemaradnék, mert a szerves kémia kifejezetten a kedvenceim közé tartozott és mivel ez még csak egy bevezető óra, biztosan be tudnám hozni a tankönyvből is, ha netán lemaradnék valamiről.  Nem mondom, hogy nem takarítanék meg magamnak időt azzal, ha inkább az okító szavakra figyelnék, de emiatt elég lesz majd később aggódnom.
„Ne aggódj a tanárnő miatt, mindenkivel ezt csinálja.” A biztonság kedvéért még odabiggyesztek a végére egy szmájlit is, hogy igazán érződhessen az üzeneten, hogy tényleg hihet nekem és nem kell túl komolyan vennie a tanárnőt. Habár Yoon nem kéri tőlem, mégis belekezdek az írásos felvilágosításába a Trevor Day School egyik kiemelkedő kémia tanárának szokásait illetően:
„Óra után meg fogja kérdezni tőled, hogy nem járnál-e hozzá a kémia szakkörére. Amikor valaki nem tudja egy kérdésére a választ, mindenkit korrepetálni akar a tárgyból, főleg, ha új az illető. Ha nincs kedved hozzá, mondd neki nyugodtan, hogy már megbeszélted velem, hogy együtt tanulunk.”
Gyorsan átfutom a sorokat és újra mérlegelem fejben az ötletet, amit most átnyújtani készülök, miközben gondolkozom meg is paskolom néhányszor az ujjaim között forgatott toll végével a számat, majd hozzáteszek még egy mondatot.
„Nem kell persze tényleg csinálnunk is, de akkor biztosan leszáll rólad.”


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
TémanyitásRe: teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa Empty
mind álarcot viselünk
ranggal rendelkezem
 
teamwork makes the dream work ☆ Yoon & Isa
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Valerie & Caroline ~ Work, work, work
» you spin around me like a dream
» chaos makes the muse - Kira & Marco
» When karma makes you swim | Mathias & Abby
» Kian & Rora | practice makes perfect

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Játékok-
Ugrás: