New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 61 felhasználó van itt :: 8 regisztrált, 0 rejtett és 53 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. 26 Ápr. - 18:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Winiefred Poole
tollából
Tegnap 23:52-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 20:56-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 20:51-kor
Jay Harrison
tollából
Tegnap 20:37-kor
Horatio R. Sinclair
tollából
Tegnap 20:14-kor
Tyra Greene
tollából
Tegnap 20:10-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 20:04-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 19:46-kor
Evangeline Ward
tollából
Tegnap 19:44-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

so tell me how to be in this world
Témanyitásso tell me how to be in this world
so tell me how to be in this world EmptyVas. 28 Júl. - 17:28
..... Lowden


Play by:
Pierce Brosnan szerepel a képen, de bármilyen sármos, öltönyt ízlésesen viselő 50 feletti férfit szívesen fogadok
Születési hely:
USA
Kor:
50-55
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
üzlet
Történetünk:

Generációról generációra örökölődik a vagyon, rang és befolyás. Felmenőidhez igazodva tekintélyelvűségre építetted nem túl aprócska családodat. Három gyerek életútját jelölted ki, eltartod a feleséged és édesanyádat is, mindent abszolút kontroll alatt tartasz. Velem kapcsolatban mégis bakot lőttél.

Simán mentek a dolgaim, egészen tizenkilenc éves koromig, ugyanis hiába választottad ki, melyik egyetemre és milyen szakra protezsálsz majd be, hiába határoztad el, kihez küldesz majd gyakorlatra, mennyi időre, és milyen minősítésben, keresztülhúztam a számításaidat. Nem álltam eléd, nem mondtam el nekem, csupán egyetlen telefonhívást kaptál a jelentkezési határidőt követően, finoman érdeklődtek, elálltunk-e a terveinktől, mert a nekem fenntartott hely nem került betöltésre. Megkerültelek, nincsenek erre jobb szavak. Igazgatótanácsi tagság helyett az állatorvosi szakmát részesítettem előnyben.

Talán másfél héten át veszekedtünk - reggelinél, ebédnél, vacsoránál, néha bekérettél magadhoz, és irodád csendes magányában próbáltál belekényszeríteni az elképzeléseidbe. Ó, igen, elintézhetted volna, utólagosan is, csalással, adománnyal, vesztegetéssel. Én azonban pontosan olyan konokul védtem az álláspontomat, mint te, ezért fogcsikorgatva az általam választott életpályához igazítottad az irányításmániádat. Kijelölted, melyik rendelőben töltsem a gyakorlatomat, illetve ragaszkodtál a jelenlétemhez minden vacsoraesten és koktélpartin. Ilyen feltételek mellett engedtél nekem, ezért fizeted a tandíjamat.

Valószínűleg azt hitted, néhány hét, hónap, esetleg egy év után meggondolom magam, eltántorít a rengeteg tananyag, a szagok és a látvány. Tévedtél. Új-hullámos dühödben vettél nekem egy kétszobás lakást Brooklynban, a nevemre írattad, ezzel párhuzamosan megszüntetted minden tagságomat (golf klub, tenisz klub, mindenféle klub, amit csak el lehet képzelni), kivettél a végrendeletedből, és visszakérted a lakáskulcsot. Többé meghívás nélkül nem mehetek haza. Magamról kell gondoskodnom. Azt mondtad, ha már ezt akarom csinálni az életemmel, legalább csináljam jól, csalás nélkül.

Hetek óta nem beszéltünk egymással, ami megvisel, mert a szigorúságod és makacsságod ellenére mindig jó viszonyt ápoltunk. Ültem a nyakadban lovaspóló meccseken, anyám helyett hozzád szaladtam, ha bevertem valamimet, hiszen tudtam - pontosabban láttam -, kettőtök közül te vagy az, aki tényleg képes megoldani bármit. Csalódtál bennem, tudom, cserbenhagytalak, ezt is tudom, de mondd, nem tudnál szeretni azért, aki vagyok?

(Úgy gondoltam, a feleség karakterének kiadását rád bízom, neked kell tudnod, milyen nőt választhatott maga mellé, viszont az előtörténetben említve van, hogy Orvel (aki egyébként Orwell után kapta a nevét, tehát apuka biztosan rajong az Állatfarmért vagy az 1984-ért), tinédzserkorában rendszeresen lopkodta az anyja nyugtatóit. Több fronton is diszfunkcionális családról van szó, de azt hiszem, ebből is kerekedhetnek igazán jó játékok. so tell me how to be in this world 4146035580)


Arcyl Lowden, foglalt


Play by:
Max irons, vagy akárki más, akit el tudsz képzelni, nagyon rugalmas vagyok, pl. Nicholas Hoult, Dominic Sherwood, Ansel Elgort (csak néhány ötlet)
Születési hely:
New York
Kor:
28-30
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
nőtlen/kapcsolatban/jegyben jár, amelyik csak tetszik
Csoport:
üzlet
Történetünk:

Egész nagy közöttünk a korkülönbség, ebből fakadóan kicsit mindig elcsúsztunk egymás problémái felett. Te nem értetted az enyémeket, én nem értettem a tiéidet. Te gyerekesnek találtál, én túlságosan távolságtartónak és undoknak láttalak. Apánk összes elképzelését valóra váltottad, eredetileg kettőnkre tervezte hagyni a vállalatot, de nagyon úgy tűnik, végül minden a te öledbe hullik majd. Megdolgoztál érte, hűen követted az utasításait, ott és azt tanultál, ahol és amit szeretett volna, azokkal dolgoztál, akiket kijelölt neked. Hatalmas rajtad a nyomás, mert szeretnél minden tekintetben megfelelni neki, amióta kimetszett a családból, még inkább rád hárul a figyelme.

Tökéletes úriember vagy, ellátod a feladataidat, úgy iszol és drogozol, hogy ne kerülhess kompromittáló helyzetbe. Tudom, mert láttalak már szétcsúszva, láttalak részegen, az eszméletvesztés határán, láttalak sírni is, amiért másnap kis híján megvertél. Sosem kerültünk közel egymáshoz, nem is nagyon tettek azért a szüleink, hogy ez megtörténhessen, inkább rivalizálásra kényszerítettek minket. Talán akaratlanul, talán szándékosan. Azt hiszem, te még apánknál is dühösebb lehettél, amikor úgy döntöttem, meglépek az egész elől, én nem csinálom végig, amin te keresztülszenvedtél, nekem más kell, máshogy szeretném tönkretenni magam. Ugyan külön élsz a szüleinktől, és parancsba se adták, hogy kerülj engem, valójában nem keresel meg, nem vagy kíváncsi rám. Hogy miért? Fogalmam sincs. És tudod, amíg ki nem kerültem a családi atmoszférából, észre sem vettem, milyen szerves részét képezed az életemnek. Sosem gondoltam volna, hogy egyszer hiányozni fogsz nekem, de láss csodát, mégis hiányzol.

(Bármiről egyeztethetünk privátban, rugalmas vagyok a karaktert illetően, bármilyen motivációt örömmel fogadok.)



..... Lowden (foglalt)


Play by:
esetleg Florence Plugh a resting bitch face miatt, de nyugodtan variálhatsz
Születési hely:
New York
Kor:
17-19
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
ki tudja, én biztosan nem
Családi állapot:
öhm...?
Csoport:
diák
Történetünk:

Ugyan csak néhány év van közöttünk, mégis úgy érzem, valójában hozzád képest vén és unalmas vagyok. Mindent megtestesítesz, amit egy korod béli fiatal megtestesíthet: profin kezeled az okostelefonod (persze kéthavonta lecserélteted, arra hivatkozva, hogy kezd akadozni, és nem érhető el rajta annyi fasza funkció, mint az újabb fejlesztéseken), tulajdonképpen azon élsz, menő insta profilod van, rengeteg követővel, imádsz utazni, de jobban érdekel a heverészés és étterembe járás, minthogy esetleg körbenézz, egyáltalán hol is vagy. Bámulatos tehetséggel fotózod le a nagy büdös semmit, és adod el úgy, mintha egyedi, megismételhetetlen, bonyolult lélek lennél, akivel érdemes barátkozni, akit érdemes irigyelni. Tökélyre fejlesztetted a resting bitch face-t, Kylie Jenner számodra az maga a teremtő, a slampos kinézeten (ha lehet annak nevezni) órákig dolgozol. Egyelőre fogalmad sincs, mi lesz belőled, így is elég jól keresel szponzorált tartalmak megosztásával, apánk úgyis egy jó házasságban gondolkodik, mert világmegváltó terveid nincsenek. Felesleges külön energiát fektetnie beléd.

(Ez csak egy elképzelés, formálhatod másmilyen a karaktert, adhatsz neki mélységet, vagy lehet még ennél is felszínesebb. Egyébként mindenféle elképzelés és megvalósítás érdekel, akár el is szökhet Orvelhez, vagy kiderülhet róla, hogy titokban tehetséges valamiben, csak nem meri vállalni. Lehet alkohol- és drogfogyasztó, vagy ártatlan bárány, akit mások manipulálnak. Rád bízom, mert hiszem, hogyha elviszed a karaktert, pontosan tudni fogod, mihez szeretnél kezdeni vele, és hidd el, én mindenben támogatlak majd.)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: so tell me how to be in this world
so tell me how to be in this world EmptyVas. 10 Május - 18:00
+1... vagy 2!

Apus, most már három aktív gyereked várja a megalkotásodat, úgyhogy szerintem ideje lenne felbukkannod...  so tell me how to be in this world 1130496352

..... Lowden


Play by:
Pierce Brosnan szerepel a képen, de bármilyen sármos, öltönyt ízlésesen viselő 50 feletti férfit szívesen fogadok
Születési hely:
USA
Kor:
50-55
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
heteroszexuális
Családi állapot:
házas
Csoport:
üzlet
Történetünk:

Nem sokra tartasz, azt hiszem.
Végül is, lány vagyok, az üzletben mihez kezdenél velem, és pontosan tudod, hogy jobban érdekel az utazás, a divat, az Instagram content gyártás, mint bármi, ami szerinted értékes ebben a világban.

De azért szorosan fogsz, világ életemben a te mércéidhez kellett tartanom magam, mindig olyan lánynak lenni, aki nem hoz rád szégyent. A legkisebbként egyedül én lakom veletek otthon, azt mondod, egyedül nem mennék semmire, meg egyébként is... majd ha betöltöm a 21-et, talán nekem is kiutalsz egy lakást.

Sokat súrlódunk, de talán nem eleget - évek óta az az érzésem, hogy valójában oda sem figyelsz rám, azt sem tudod, ki vagyok, vagy mit szeretnék, én pedig Orvel óta nem különösebben igyekszem, hogy bármit a tudomásodra hozzak magammal kapcsolatban. Minek? Meg sem hallgatnál.

(Hosszabb leírásba most nem kezdenék, vagy sosem lesz vége so tell me how to be in this world 4146035580, az et-mben szerepel, egyébként pedig mesélek szívesen sokat arról, hogy képzeltem a kapcsolatukat. : )) Várjuk nagyon!)
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
so tell me how to be in this world
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» this is a man's world
» it's a very very mad world ~
» World of Witchers
» World of Shadowhunters
» You can kid the world, but not your sister

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: