New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 46 felhasználó van itt :: 7 regisztrált, 0 rejtett és 39 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Bradley R. Fitzgerald
tollából
Ma 10:26-kor
Madilynn Lafayette
tollából
Ma 09:47-kor
Marco Reilly
tollából
Ma 07:59-kor
Jeremiah Cross
tollából
Ma 07:26-kor
Pierre Duval
tollából
Ma 07:00-kor
Ricky Simmons
tollából
Tegnap 23:17-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:48-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:47-kor
Flynn Eagleton
tollából
Tegnap 21:35-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
235
221

just the right mix of Chaos and LOVE
Témanyitásjust the right mix of Chaos and LOVE
just the right mix of Chaos and LOVE EmptyHétf. Júl. 22 2019, 00:49
Mivel a két karakter szorosan összefügg, ajánlom mindkét hirdetés elolvasását, egyébként pedig nagyon várom őket! just the right mix of Chaos and LOVE 4142114136

Joaquín Marquina


Play by:
a képen DJ Cotrona, de gyakorlatilag bárki, aki elmegy 40-es latino-nak, akár Rodrigo Santoro, Oscar Isaac, vagy lepj meg
Születési hely:
Morristown, New York
Kor:
40-44
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
Média, művészet és sport
Történetünk:

Hivatásos teniszező. Olimpiai bajnok. Cégtulajdonos. De legfőképpen az én apukám.

A történeted igazi amerikai álom. Kolumbiai bevándorlók elsőszülött gyermeke vagy, aki tehetségének hála nem csak hogy az Államokban, de világszerte is híressé tette a Marquina nevet.

Kicsi korodtól kezdve tudod, hogy a sikerért meg kell dolgozni, hogy száz százaléknál nem létezik kevesebb és hogy a tehetség a korral elszáll, addig kell bizonyítanod mindenkinek, amíg nincs valaki fiatalabb és ügyesebb. Megtetted. Még általános iskolás voltál, amikor már az újságot hordtad a kertvárosi környéken, ahol felnőttél, hogy a legjobb ütőt vehesd meg magadnak. Estig a kertben gyakoroltál, amíg szó szerint a fülednél fogva nem lettél berángatva a vacsora mellé. Nyolc évesen már teniszklub tag voltál. Mire tizennégy éves lettél, már több időt töltöttél az edzőiddel, mint a szüleiddel.

Aztán elkezdett kamatozni a rengeteg otthontól távol töltött idő és hirtelen a szobád túl kicsinek bizonyult a díjaid számára. Junior élmezőny, Ausztrál Open, Wimbledon, Davis-kupa, az ATP ranglistán feljebb és feljebb kúszott a neved. A világ, amit megálmodtál magadnak, gyakorlatilag a lábaid előtt hevert.

Majd rátaláltál anyára és hirtelen minden összeállt. Ott volt melletted végig: szurkolóként minden meccsen; támaszként, ha szükség volt rá; a sérüléseket jegelve; vagy épp hajnalig a kanapén, melletted, amikor a felvételeket néztétek vissza, csak hogy még profibb lehess.

Százszor is körbeutaztad már a Földet, és a karrierednek köszönhetően még a gyerekeid is a világ másik felén látták meg a napvilágot. De a könyvnek nincs még vége, csak attól tartok nem fogtad még fel teljesen, hogy új fejezetet olvasol. Visszavonultál. Megvan mindened a drága autóktól a fényűző lakásig, a Te neved teszi a családodat is híressé. De most, hogy már elérted az álmaidat, ugyanolyan lesz-e az élet, amit élsz? Tényleg minden tökéletes itt Manhattanben, vagy a színfalak mögött már Te is látod, hogy nem minden arany, ami fénylik?

Mikor akartad például elmesélni, hogy ugyan büszkén beszélsz az ikerlányaidról, én mégsem vagyok vér szerinti gyereked? Hogy gondoltad elhallgatni, hogy Te pusztán a nagybátyám vagy, aki az egész családdal egyetemben részt vett annak az elhallgatásában, hogy anya testvérének a gyereke vagyok? Hogyan legyek így büszke arra, hogy én is miattad választottam a sportot, amikor minden hazugságnak tűnik?

/ Tudnék még mesélni, de így is jó hosszúra sikerült nyújtani a hirdetést. just the right mix of Chaos and LOVE 2081954265 Ha megtetszett a karakter, ne habozz regisztrálni, ugyanis nagyon várlak - és azt is, hogy mit hozol ki Señor Marquinából.
Nem szaporítanám itt tovább a szót, további részleteket PM-ben nagyon szívesen osztok meg.
Emellett persze vevő vagyok bármilyen más ötletre is, egyéb kérdést, óhajt, sóhajt szívesen fogadok és hajlandó vagyok meghallgatni. Nagyon várlak! szívecske



Margarita Marquina


Play by:
a képen Paula Echevarría, de lehet akár Marisol Nichols, vagy Ana de la Reguera is, a lényeg, hogy 40 körüli (lehetőleg latina)
Születési hely:
Santa Fe, Új-Mexikó
Kor:
38-42
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
házas
Csoport:
Üzlet vagy Média, művészet és sport (?)
Történetünk:

Tequila és lime. A Te ellentéteid. Nem vagy savanyú, habár ha szükség van rá, erős kézzel fogod a gyeplőt a család szekerén. Sokkal inkább vagy azonban napsugár, vagy igazgyöngy - ahogyan a neved is gyöngyöt jelent.

Imádom a történetet, amit kisebb koromban lefekvés előtt mindig elmeséltél nekem. Addig a szemeimet sem voltam hajlandó lehunyni, amíg bele nem egyeztél. A szavaid dorgáltak, a szemeidben mégis ott csillogott az a jókedv, ami a világ legzordabb embernének a szívét is meglágyítaná.

Volt egyszer egy lány, aki egy olyan városban született, ami nem volt sem túl nagy, sem túl kicsi. A lány szülei nagyon szerették őt és a két testvérét is, akiknek igyekeztek mindent megadni, hogy olyan életük legyen, amilyet csak megálmodnak maguknak. Zenélni tanultak, táncórákra jártak, még kiskutyát is kaptak karácsonyra, ha azt kértek.
A lány azonban mindig is többre vágyott. Ő a nagyvárosban akart élni, ahol milliónyi ember él, ahol nem ismeri mindenki és az lehet, aki csak akar lenni. Élni akart! Listát írt minden élményről, amit át akart élni, hogy aztán egyik pontot húzhassa le a másik után. Száz dolgot is felírt arra a listára, és legalább annyit le is húzott, már egészen úgy tűnt, hogy sosem lesz elég az élményekből.
Aztán egyik este, amikor az egyetemi barátaival töltötte az idejét egy bárban, sportról beszélgettek. Teniszről. A lány nem félt elmondani a véleményét, az egész bár hallgatta, hogy ki a kedvenc játékosa, és mit gondol az ellenfeléről - egy fiatal fiúról, aki gyerekkorától kezdve azért küzdött, hogy nyerjen.
A lány éppen azt ecsetelte, hogy a fiatal fiú mennyire nem érdemli meg, hogy az újságok címlapján született tehetségként emlegessék, amikor valaki megkocogtatta a vállát. A fiatal fiú volt az. És attól a pillanattól kezdve egész este azért küzdött, hogy megnyerje magának a lányt.


Fogalmam sincs hány éves lehettem, amikor rájöttem, hogy a mese a szüleimről szól. A szavak, amelyekkel anya mesélte őket lehet, hogy olykor különböztek, de a lényeget mindig megértettem: mesébe illő volt, ahogyan egymásra találtak és meghódították a világot. Csak azt felejtették el közölni velem, hogy az én történetem nem illik az ő egyenletükbe. Nem vagyok ugyanis vér szerinti Marquina gyerek. Legalábbis nem abban az értelemben, ahogyan az elmúlt tizennyolc évben gondoltam. Sokkal több közöm van Margarita elhunyt húgához, mint bárkihez abban a családban, ahol felnőttem.

/ Margarita esetében sokkal kevésbé meghatározott maga az élettörténet, szívesen bíznám a megalkotó fantáziájára, hogy pontosan milyen családban is nevelkedett, mi volt az az oka, ami New York-ba hajtotta Santa Fe-ből, tartja-e a kapcsolatot a szüleivel, testvéreivel - akik közül az egyik Isabel valódi édesanyja volt, de elhunyt.
Ha esetleg megtetszett a karakter, ne habozz regisztrálni, ugyanis nagyon várom Őt!  just the right mix of Chaos and LOVE 2624752903
Nem szaporítanám itt tovább a szót, további részleteket PM-ben nagyon szívesen osztok meg.
Emellett persze vevő vagyok bármilyen más ötletre is, egyéb kérdést, óhajt, sóhajt szívesen fogadok és hajlandó vagyok meghallgatni. Nagyon várlak Téged is!  szívecske


You taste just like sugar
My sugar, I like it, but I shouldn't, so good that I could die - I'm whipping cotton candy clouds with you for days Baby, it's not that bad to crave 'Cause every time you leave, you know I miss your face 'Cause I love you, love you, love you, babe · ·
mind álarcot viselünk
Isabel Marquina
Diák
ranggal rendelkezem
★ :
just the right mix of Chaos and LOVE Tumblr_inline_pm4x2tNPTI1sjha6p_1280
just the right mix of Chaos and LOVE Tumblr_inline_pm6pe4PII71sjha6p_1280
★ kor ★ :
23
★ elõtörténet ★ :
No, you can't tame the girl
'Cause she runs her own world So if she wants to party all night You can't tame her
And you can't change her
★ családi állapot ★ :
just the right mix of Chaos and LOVE 6daa3cd2fa9c21e64631c8d274957c6b05688ad3
This is no coincidence with you and I
Because we better not take advantage In a little close dance, kiss on the mouth
We know how it'll end
★ lakhely ★ :
Upper East Side ⋆ Manhattan
★ :
just the right mix of Chaos and LOVE 45b0abfeadf2b654940d8ebb0fac22a7231a7851
★ idézet ★ :

- Swear on Chanel.
- I swear!
★ foglalkozás ★ :
Columbia (Business) student ⋆
★ play by ★ :
Sofia Carson ⋆
★ hozzászólások száma ★ :
950
★ :
just the right mix of Chaos and LOVE 0d7239233816536489680c8d406a5ddb6ac415f9
 
just the right mix of Chaos and LOVE
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» nothing to love about love -- leta & romilda
» "I love the way you walk, I love the way you talk"
» thriving on chaos
» in the middle of my chaos there was you
» Leo X Rain; you don't love her,, just love me down

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: