New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 62 felhasználó van itt :: 17 regisztrált, 0 rejtett és 45 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Ricky Simmons
tollából
Ma 22:03-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:10-kor
Kiara Hernández
tollából
Ma 21:06-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 21:04-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 20:47-kor
Venus Heighel
tollából
Ma 20:10-kor
Balázs Csíkszentmihályi
tollából
Ma 19:59-kor
Sonny Hirata
tollából
Ma 19:30-kor
Dean Calver
tollából
Ma 19:21-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
8
18
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
34
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
38
Üzlet
29
29
Összesen
234
222

Jobb kezem 2.0
TémanyitásJobb kezem 2.0
Jobb kezem 2.0 EmptySzer. Jún. 12 2019, 22:58
Csodás neved


Play by:
John Krasinski, Mark Walhberg, Kevin Mckidd, Clive Standen stb.
Születési hely:
Választható
Kor:
30-40 között
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
hetero
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
Öhm munkás?
Történetünk:

Szia!
Te vagy az egyik legaktívabb Önkéntesem az állatmenhelyemen és mivel láttam rajtad, hogy mennyire szeretsz ide jönni, így felajánlottam neked egy állandó
helyet. A fizetésedre nem lehet panaszod és no, szerintem a világ egyik legszebb munkáját csinálhatod. Előző jobb kezem nem tudott már elég időt ráfordítani az éllatokra a menhely mellett, így kellett helyére egy másik ember.
Amolyan mindenes lennél. Te javítod meg, ami eltört, elromlott... Segítesz az állatok etetésében, itatásában, gondozásában, trénerezésébe. Leginkább akkor nehezedik rád a felelősség súlyos nehezéke, mikor a Bandával elmegyünk turnézni. Teljes mértékben megbízom benned, félelem nélkül hagyom rád a menhelyet. Tudom, hogy melletted az állatok biztonságban lesznek és mindent kézben tartasz majd.

A karakterhez az alábbi ötleteim lennének. Alapjáraton egy visszavonult katonára gondoltam, aki önkéntesként szorgoskodott a menhelyen, majd végül állandó munkahelyévé vált. Hogy miért vonult vissza? Nos erre két ötletem lenne.
1) Ptsd (Poszttraumás stressz zavar) miatt eljössz az állatok közé, vagy éppen kirendelnek a menhelyre, hisz az állat terápia egy igen jól bevált szokás. Élodie amúgy is tervezi, hogy bővíti a menhely szolgáltatásait állat terápiával.
2) Amputálták a lábad (bár akár ptsd is lehet mellette). Hasonló okokból küldtek ide, jöttél ide. Az állatok nem ítélkeznek, ahogyan Édi és a banda sem.

A bandából két tag van megalkotva, mind a kettejüket ismerheted, így több játék lehetőséged is lehet. Az, hogy a két kari között milyen kapcsolat van, vagy lesz az a játékoktól függ majd. Nem vagyok semmi elrontója, nem zárkózóm el egy esetleges komolyabb kapcsolattól sem. A jellemet meghagynám neked, de semmiképpen sem egy túl komor, karótnyelt fickót képzelnék el, aki alig mond valamit. PB ügyileg ötleteket soroltam fel, kb. ilyen arcokat tudok elképzelni hozzá.
Ha megtetszik a hirdetés, ne habozz, regisztrálj, vedd fel velem a kapcsolatot. Ha bármi kérdés felmerülne keress bátran. Örömmel válaszolok!
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
TémanyitásRe: Jobb kezem 2.0
Jobb kezem 2.0 EmptyKedd Júl. 02 2019, 17:32
Plusz info:

A user szereti a drámát, így szépen kitalálta, hogy a menhelyen tűz üt ki. Ezt a nyár folyamán szeretném kijátszani, amihez viszont nagyon kellenél te is, hisz ez egy nagy trauma lesz mindenki számára és rengeteg meló lesz majd. Ideiglenesen elhelyezni az állatokat, újraépíteni mind azt, amit a tűz elpusztított, eltemetni a halottakat (a tűzben elpusztult állatokat ) stb.

Illetve plot lehetőségként a fórumon nem te lennél az egyetlen katona, szerintem sok játszópajtit találhatnál magadnak. Agyturkász, jóbarát, ellenség vagy bármi.

Még mindig nagy izgalommal várlak!! cukika
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Jobb kezem 2.0
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Jobb kezem
» Az iroda jobb keze
» A jobb kezeim - Cassie & Pablo

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: