New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 67 felhasználó van itt :: 13 regisztrált, 0 rejtett és 54 vendég :: 2 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26 2024, 20:14-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 07:21-kor
Luana Machado
tollából
Ma 07:05-kor
Melody Sharp
tollából
Tegnap 23:54-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 22:32-kor
Levi Thatcher
tollából
Tegnap 22:31-kor
Sebastian Nolan
tollából
Tegnap 22:22-kor
Marcia Elif Clements
tollából
Tegnap 22:20-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 21:59-kor
Ariel Hella Wright
tollából
Tegnap 21:50-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
46
33
Munkások
36
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
234
219

Professor Fisher
TémanyitásProfessor Fisher
Professor Fisher EmptyCsüt. Május 30 2019, 08:55
FOGLALVA

?Dylan Fisher?


Play by:
Aidan Turner !csak ő, ebből nem engedek!
Születési hely:
Dublin?
Kor:
1983. 02.21. ?
Lakhely:
Manhattan
Szexuális beállítottság:
Heteroszexuális
Családi állapot:
Házas (még)
Csoport:
Oktatás
Történetünk:

Huh, tanár úr, hát én azt hiszem, hogy a mi történetünk igazán mesébe illő. Év eleje volt, mikor besétáltál a termünkbe, és közölted, hogy te leszel az új irodalom tanár. Mikor megláttalak, egyből éreztem, hogy kicsúszik a lábam alól a talaj. Gyönyörű éke lennél a trófegyűjteményemnek. A legszebb mind közül. A hajad, a szemed, a szád ahogy beszéltél, elvarázsolt érted? Abban a percben tudtam, hogy a magaménak akarlak.
Jelentkeztem hozzád különórára, amit délutánonként tartottál meg nekem. Eleinte semmi nem történt, tényleg csak tanultunk. Hosszú, és fáradtságos munkába került az, hogy végre felfogd, nem azért járok ide délutánonként, hogy Shakespeare életéről tanuljak. De aztán, hetekkel később felfogtad, mikor éppen ki akartál kísérni, és én túl közel hajoltam. Megcsókoltál. Én pedig imádtam minden percét. Még soha senki nem csókolt úgy, ahogyan te akkor. Olyan szenvedéllyel, mégis gyengéden. Felperzselt. Nem is mentem haza aznap este. Rögtön a csók után a tiéd voltam, ott az iskola termében, azon az asztalon, ahová minden nap leülsz nekünk irodalmat tartani, és még csak véletlenül sem kerülöd velem a szemkontaktust. Azóta minden kedden és csütörtökön “különórára” járok hozzád, és minden alkalommal úgy jövök el onnan, hogy bárcsak soha ne érne véget.
Persze, ahogyan semmi, ez sem egy tündérmese. Neked van valakit. Rajtam kívül. És sajnálatos módon ő volt előbb. A feleséged, akiről soha nem vagy hajlandó beszélni, így nem tudok róla semmit. Azt meg főleg nem, hogy szereted-e még. Én pedig túl büszke vagyok ahhoz, hogy egy ilyen dolognak a tudatában, csak veled dugjak, Dylan. De ahhoz hogy elhagyjalak, ahhoz túl jó barátok vagyunk, nem igaz?  

/[Na, nem szeretném, hogy bárkit “megijesszen” a karakter leírása, így gyorsan szeretném tisztázni, hogy nem feltétlenül szeretnék kijátszani +18-as játékokat. Először is, mert nagyon béna vagyok benne, másodszor pedig tisztában vagyok azzal, hogy nagyon sokan nem szeretik ezt. Tehát ez attól függ, hogy az user, aki bevállalja ezt a fiúcskát, hogy áll hozzá a dologhoz.]

A két karakter kapcsolatát illetően, szeretném, hogyha a játéktéren alakulna közöttük tovább a dolog. Szeretném, hogyha a későbbiekben a férfi is beleszeretne Josie-ba, és fordítva, viszont ha meghirdeted Dylan feleségét, én annak sem fogok gátat szabni. Csak nyugodtan, hadd legyen még több bonyodalom, és egy jó ki cicaharcban is benne lennék. A név teljes mértékben változtatható, majd én átírom az ET-ben, !!DE!! a pb-ből nem engedek. A nagybetűs AIDAN TURNER maradjon légyszi, ha hozod, mert amikor kitaláltam a karaktert, egy az egyben ő ugrott be. Köszönöm. Ha megérkeztél dobj meg egy pm-el és megbeszéljük a továbbiakat.  

mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Professor Fisher
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
»  Strange Cases of the Adventurer Professor
» Elsie Fisher
» Elsie Fisher
» Jonathan Fisher
» Amy Fisher, avagy a leendő Mrs. Avery

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: