New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
Jelenleg 82 felhasználó van itt :: 3 regisztrált, 0 rejtett és 79 vendég :: 3 Bots
A legtöbb felhasználó (159 fő) Pént. Ápr. 26, 2024 8:14 pm-kor volt itt.
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Maurice Davidson
tollából
Ma 7:26 am-kor
Deborah Winchester
tollából
Ma 6:07 am-kor
Diana Armenis
tollából
Ma 1:32 am-kor
Roman W. Hemlock
tollából
Tegnap 11:57 pm-kor
Jeremiah Cross
tollából
Tegnap 11:43 pm-kor
Qadir Abbar
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
Mirabella Jimenes
tollából
Tegnap 11:16 pm-kor
Diana Armenis
tollából
Tegnap 10:59 pm-kor
Lambert Schultz
tollából
Tegnap 10:50 pm-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
16
Diákok
53
40
Egészségügy
29
18
Hivatal
7
12
Média
42
32
Munkások
35
23
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
15
36
Üzlet
28
28
Összesen
227
215

Dongó, Jeki, Kölyök
TémanyitásDongó, Jeki, Kölyök
Dongó, Jeki, Kölyök EmptyKedd Május 14, 2019 2:13 pm
"Dongó"


Play by:
Lena Headey
Születési hely:
amit csak akarsz
Kor:
amit csak akarsz
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
amit csak akarsz
Családi állapot:
az Aréna vezetője, ami drága "anyánk"
Csoport:
törvényszegők
Történetünk:

Mi csak Dongóként ismerünk. Vagyis biztosan vannak a csapat vezetők között olyan is aki tudja az igazi nevedet. Én is köztük vagyok de mindig is úgy nevezlek ahogy híres lettél. Felkapartál a földről, munkát adtál nekünk, kiképeztél, és kegyetlenné avattál minket. Soha nem jelensz meg az ügyfelek előtt, így mindenki azt hiszi egy férfi vezeti ezt az Aréna nevezetű bandát. De mi tudjuk az igazságot. Hogy ki vagy te, és mire vagy képes. Nem is merünk ujjat húzni veled, aki lázadt azt a saját testvérei fojtották vérébe. Mindig te mondod, hogy ez a hely ami otthonunk, itt mindenki egy "testvér", és te vagy ami "anyánk". Nekem sok mindenért hálásnak kell lennem ezt magam is tudom. Ezért is vagyok az egyik legjobb embered és ezt nem is félek magamra vállalni. Ugyan akkor tudod jól, hogy én már nem akarom ezt folytatni de a belém vert hűség, és sok áldozat vére mellett képtelen lennék elhagyni téged. Jeki és én vagyunk a két legjobb csapat vezető. Értünk tűzbe tennéd a kezed ahogy, mi is érted. Nem tudjuk honnan jöttél és ki is vagy valójában. Néha meséltél foszlányokat az előző életedből de tudjuk jól sokkal veszélyesebb vagy te annál mint amit mi gondolni merünk...

Az általam kitalált Aréna banda vezetője kerestetik! Smile Mindent szabad kézbe adok neked annyi, hogy az avatárhoz ragaszkodom, de ha találj badassabb hölgyeményt mint Lena és nekem is tetszik alku képes vagyok. Viszont a  becenévből nem engedek. Razz De, hogy azt miért kaptad azt rád bízom, ahogy az életed írását is és azt, hogyan is lettél vezér. Hogyan lettél ami fejesünk, és ami drága "anyánk". Nem vagyok semminek sem az elrontója tervezhetsz nyugodtan és ötletelhetsz. Szőjük együtt tovább közös történetünket. Smile Ha megfogott a karakter jelentkezz pm-ben! Várlak szeretettel Dongó! Dongó, Jeki, Kölyök 4146035580



Jeki ...


Play by:
Dawid Auguscik
Születési hely:
amit csak akarsz
Kor:
amit csak akarsz (de azért ne legyen köztünk 8 év)
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
amit csak akarsz
Családi állapot:
Aréna tagja
Csoport:
törvényszegők
Történetünk:

Te vagy a legjobb barátom, már amióta csak az eszemet tudom. Inden rosszban, sz.rban, nyomorban együtt éltünk. Utca gyerekek voltunk közösen, egy gimibe jártunk és mi voltunk azok a tipikus rossz fiúk. Nem féltünk mi senkitől, Jace volt ami eszünk mi pedig bevédtük őt, te pedig nagyon jól tudtad milyen szálak fűznek Jacehoz mégis elfogadtál úgy ahogy vagyok. Emlékszem csak annyit mondtál? "Haver, engem nem érdekel kit és hogyan annyi, hogy közénk ne álljon soha semmi..." Ez pedig így is történt. Együtt kerültünk mélypontra a felnőtt létben és együtt kerültünk be Dongó Arénájába. Itt tanultuk meg közösen, hogy nem minden drog, pina, pénz, meg pisztoly az élet. Itt jöttünk rá mindketten mire vagyunk képesek....és mindenki tudja, hogy mi ketten megállíthatatlanok vagyunk. Bármikor , bárkit levadászunk és nem érdekel minket se isten, se ember ha az Arénáról, a társainkról vagy Dongóról van szó. Talán miket az évek valóban vérbeli testvérekké neveltek de tudom, hogy te mennyivel elborultabb és betegebb dolgokra vagy képes a célod érdekében. Amit nem akadályozok egyenlőre. Nem terelgetlek mert nem ez a dolgom, és ez az irányíthatatlanság mindig is te voltál Jeki. Sok mindent tettél amit én is ugyan úgy megtettem de azt tudom, hogy én ezekre nem vagyok büszke... De azt hiszem lehet te még élvezed is azt a pozíció amibe Dongó ültetett téged...


Legjobb barát kerestetik! Very Happy A névhez ragaszkodom az avatárhoz nem annyira, de lehetségesen legyen egy tekintély parancsoló férfi ember, akit semmilyen törvény, nem állít meg csakis Dongó. Nem féltelek szóval minél harciasabb, vadabb egyént keresek a szerepre és olykor egymás ellen is tudjunk feldobni labdákat ha másik nem bír magával. Ezért vagyunk mi ennyire jó barátok. Meg hát az évek. Lehetőség szerint egy idősek legyünk vagy egy évvel idősebb lehetsz nálam vagy én nálad ezt eldönthetjük ha jelentkezel a szerepre. Smile Dongó, Jeki, Kölyök 4146035580 Várlak, áés remélhetőleg idővel meg is fogsz jelenni az oldalon! Dongó, Jeki, Kölyök 4146035580 Ha megfogtalak kérlek vágj hozzám egy pm-et drága Jeki! Smile



Michael ...


Play by:
Seth Jordan (vagy hasonló fiatal srácok, max 19 éves korig)
Születési hely:
Németország
Kor:
17-19
Lakhely:
Manhattan/ Bronx/ Brooklyn/ Queens/ Staten Island
Szexuális beállítottság:
amit akarsz
Családi állapot:
egyedülálló
Csoport:
diák/törvényszegők/munkás (idővel eldőlne a játék során)
Történetünk:

Igazából, Dongóhoz van közöd, nem is hozzám. De anyád halála után felkeresed a főnökömet, hiszen szülőd ismerte Dongót, és mivel egyedül maradtál ebben a hatalmas városban, leginkább pénz nélkül és most még egyetemre jársz jelentkezel. De rád nézve mindannyian tudjuk semmi keresni valód nincs köztünk, de te egy makacs dög vagy szóval nem adod fel. Pechemre Dongó engem nevez ki mentornak föléd, és megkaplak, hogy tanítsalak az Aréna hagyományaira, és törvényeire. De mivel tanulsz és van választásod nyitva van előtted a kapu, hogy valóban velünk akarsz maradni vagy távozol és tanulsz, keresve valami más lehetőséget. Viszont ha mellettünk maradsz abból soha nem léphetsz ki.

Ez leginkább egy tanár-tanítvány dolog lenne ahol végül is idővel megkedveljük egymást és olyan leszel mint az öcsém, fiam aminek éppen nevezni szeretnélek. Very Happy Nem ragaszkodom a névhez sem csak félig maradjon német a srác, a kor szeretném ha 20 alatt maradna, de az avatar nyugodtan változtatható viszont ide egy kölyök pofija kéne még. Very Happy Úgy gondolom idővel téged sem kell majd félteni de egyenlőre neked még kell egy kis löket. Smile Várlak téged is sok szeretettel ahogy a fentebb említett többieket is! Dongó, Jeki, Kölyök 4146035580 Van nagyon sok ötletem de kitalálhatunk közösen is dolgokat! Smile Remélhetőleg lesznek jelentkezők! Smile Pm-ben lehet zaklatni! Very Happy
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Dongó, Jeki, Kölyök
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» A kölyök és a fejvadász
» Zachary & Adaline | Fiatal bőrbe bújt farkas kölyök

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Eltemetett múlt :: Archívum :: Keresettek-
Ugrás: