New York is made up of millions
of different people,

and they all come here looking for something that would unknowingly change their whole life

★ üdvözlünk new yorkban
• városhatár átlépése •
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés:
★ csicseregj csak kedvedre
• szavak sokasága •

★ éppen jelenlévõ lakosaink
• Ismerõs idegenek •
★ frissen íródott történetek
• legújabb bejegyzések •
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Dream Hidalgo-Montoya
tollából
Ma 15:58-kor
Aerith Anderson
tollából
Ma 15:42-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:31-kor
Bluebell Muray
tollából
Ma 15:28-kor
Remington Fellowes
tollából
Ma 15:08-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
Evangeline Ward
tollából
Ma 15:07-kor
★ csoportjaink képviselõi
• népszámlálás •
Csoport neve
Bûnüldözés
9
17
Diákok
54
40
Egészségügy
29
19
Hivatal
7
12
Média
43
33
Munkások
35
22
Oktatás
9
10
Törvényszegõk
16
37
Üzlet
28
29
Összesen
230
219

Beregisztrált! *_* ___ Preston | My Partner
TémanyitásBeregisztrált! *_* ___ Preston | My Partner
Beregisztrált! *_*  ___ Preston | My Partner EmptySzer. 1 Május - 18:00
____ Preston


Play by:
Nőnemű egyed
Születési hely:
Szabadon választott
Kor:
Szabadon választott
Lakhely:
Brooklyn
Szexuális beállítottság:
Amerre a szíved húz
Családi állapot:
Rád bízom
Csoport:
Bűnüldözés
Történetünk:

Nincs régre visszavezethető múltunk, viszont remélem, hogy annál eredményesebb és hosszabb a közös jövőnk. Nem olyan sokkal ezelőtt tetted le a nyomozói vizsgád, és még nincs egy éve, hogy a gyilkossági csoporthoz kérelmezted az áthelyezésed, amit remek munkavégzésednek hála meg is kaptál.
Te lettél az új társam, ami nem lehet könnyű neked. Velem ellentétben te kedveled az embereket, és érted is őket, foglalkozol velük. Rólam ez kevésbé mondható el, mivel nem vagyok sem túl barátságos, sem túl együtt érző. De itt vagy mellettem te, hogy az áldozatok családjának a lelkével foglalkozz, és enyhíts az én keménységemen. Te vagy a jobbik felem, ha úgy tetszik, és remekül ki is egészítjük egymást.
Mióta mellém kerültél, már sokat fejlődtél, és én nagyon büszke vagyok rád, hogy egyre jobb nyomozót sikerül faragnom belőled, és egyre gyorsabban átlátod azokat a részleteket, amiket én is. Határozottan fejlődőképes vagy, és ez mellettem elég hasznos. Az sem utolsó szempont, hogy elviseled a sokszor pokróc természetem, sőt, valamilyen különös oknál fogva még kezelni is tudod azt. Te pedig csak ritkán kergetsz az őrületbe a szórakozottságoddal, és a cukiskodással, amit képes vagy elővezetni nekem akár egy csinos kabát láttán is.
Egy vagy azon kevesek közül, akik nem tartanak tőlem – annyira -, és meg merik mondani a véleményüket a szemembe. Akár velem kapcsolatban, akár minden mással kapcsolatban, mert nem tartasz attól, hogy mit fogok mondani. Hogy ez naivitás a részedről, vagy egyszerűen tényleg csak ilyen vagy, nem tudnám megmondani. Sokszor beszólok neked, te mégis remekül viseled, és leperegnek rólad a kéretlen szavaim. Inkább mosolyogsz és elütöd valami viccel, ami nehéz ugyan bevallanom, de sokszor engem is lenyugtat végül.
A legújabb ügyünk azonban nem csak téged, de engem is felkavar. Valaki úgy követett el már két gyilkosságot, hogy személy szerint nekem hagy üzeneteket a tetthelyeken. Aggódsz, hogy én lehetek a következő, ezért bemártasz Lane Kapitánynál, pedig tudhatnád, hogy úgysem fogom feladni. Azt soha nem szoktam, és te sem. Talán ez az egyetlen igazán közös bennünk, a bűnösök rács mögé juttatására törekvésen kívül.


// A múltját és a kapcsolatait nem szeretném megkötni a karakternek, még csak a keresztnevét sem. Az viszont biztos, hogy sok játékot ígérnék neked, ha esetleg megtetszik a koncepció, és nagyon örülnék, ha regisztrálnál! : ) A pb szintén olyan, amit rád bíznék. Szeretném, ha magadénak éreznéd a karaktert, és azt az arcot választanád hozzá, aki számodra a leginkább passzol. Én nem fogok válogatni, hogy fekete, vagy szőke legyen a hajad, kék a szemed, vagy barna. Nekem egy a lényeg, hogy a társam megérkezzen, és mind ic, mind ooc aktív partnerem legyen : )
Várom szeretettel az ötleteidet, bármire nyitott vagyok! Úgy képzeltem, hogy fontos vagy nekem már most is, idővel pedig talán barátnői viszonynak is lehetne mondani a miénket! //
mind álarcot viselünk
Anonymous
Vendég
ranggal rendelkezem
 
Beregisztrált! *_* ___ Preston | My Partner
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Cheryl Preston
» Preston Hughes
» Tanya Preston
» I need you - beregisztrált
» Preston & Roxy | What's going on?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Livin' in New York :: Ahol minden kezdõdik :: Karakterrészleg :: Keresett karakterek :: Elkelt karakterek-
Ugrás: